mdÊê Personeel Personeel Personei 5,- Hl H"0 \i (Q 11 +"1 I'D y c 1 m 11 tl tl L -Ki pa commercieel medewerker binnendienst m/v *5^van wijngaarden bv flfic Assistent Accountant =U Ernst &Yow ZATERDAG 12 JUNI 1999 N.V. Handelmij. v/h Joh. Wolff Co, kortweg Wolff, is een landelijke groothandel in elektrotechnische materialen. Vanuit de 10 vestigingen in Nederland levert Wolff aan installateur en zelfinstallerende industrie een breed pakket A-merken in Elektrotechniek, Telematica, Beveiliging, Lichttechniek en Consumentenelektronica. Door de combinatie van kwaliteitsproducten, goed technisch advies en uitstekende service heeft Wolff een toonaangevende marktpositie opgebouwd. Wegens doorgroei van een van onze medewerkers naar de buitendienst zijn wij voor de vestiging in Haarlem op zoek naar een enthousiaste De functie Je wordt belast met de telefonische verkoop vanuit de vestiging Haarlem. Je onderhoudt contacten met afnemers en leveranciers, begeleidt opgegeven orders en zorgt voor de administratieve afwikkeling daarvan. Deze taken voer je uit in nauw overleg met de verkoopbuitendienst, teneinde onze relaties met de grootst mogelijke zorg te behandelen. Het profiel Je beschikt over een middelbaar technische opleiding en hebt enige jaren werkervaring, bij voorkeur in de elektronische branche. Een commercieel gevoel spreekt voor zich, evenals een zakelijke en een flexibele instelling. Contactuele vaardigheden, integriteit en enthousiasme zijn een „must". Het aanbod Wij bieden u een interessante functie in een prettige en informele werkomgeving. Een goede persoonlijke begeleiding met ruimte voor scholing en opleiding. Doorgroeimogelijkheden in de richting van bijvoorbeeld een verkoopbuitendienstfunctie zijn op termijn zeker aanwezig. Het salaris en de overige arbeidsvoorwaarden, waaronder een pensioenverzekering, zijn zonder meer goed. Informatie en sollicitatie Voel je je aangesproken? Stuur dan je sollicitatie met c.v. voor 26 juni a.s. naar N.V. Wolff, t.a.v. afd. personeelszaken, Postbus 60, 2800 AB Gouda. Je kunt ons ook e-mailen: pz@nv-wolff.nl. Als je eerst nog wat wilt weten, bel dan (0182) 575712. loodgieters- en verwarmingsbedrijf van Wijngaarden b.v. is een ambitieuze, dynamische organisatie en heeft ruim 35 jaar ervaring in de installatiebranche. Wij houden ons bezig met het ontwerpen, installeren en onderhouden van sanitaire- ventilatie-, airconditioning- en verwarmings - installaties voor woning- en utiliteitsbouw en de particuliere sector. Wegens gestadige groei zoeken wij op korte termijn handige jongens die opgeleid willen worden tot loodgieter of c.v. monteur Tevens zijn er plaatsingsmogelijkheden voor all-round loodgieters c.v. monteurs servicemonteurs installatietechniek Deze medewerkers moeten beschikken over ervaring in de branche en in staat zijn zelfstandig te werken. Naast een goed werkklimaat, bieden wij u een uitstekend salaris en bijbehorende arbeidsvoorwaarden. Voor uw persoonlijke groei zijn onze studiefaciliteiten en doorgroeimogelijkheden minstens zo interessant. Sollicitiaties te richten aan: van Wijngaarden b.v. Pr. Marijkestraat 10, 2404 BC Alphen aan den Rijn Voor nadere informatie: tel. 0172-493544 dhr T. Zijderhand Het Andreas College is een Protestants Christelijke scholengemeenschap. Het christelijke karakter tracht de school herkenbaar te maken in dagopeningen, vieringen en de dagelijkse zorg voor elkaar! De leerlingen zijn verdeeld over twee vestigingen. De locatie Rijnmond verzorgt beroepsgerichte leerwegen, de locatie Pieter Groen leidt op voor de theoretische leerweg, het hpvo- en atheneumdiploma De school is sterk in leerlingbegeleiding en hecht aan buitenlesactiviteiten. Speerpunten kleinschalige organisatie, veranderingsbereidheid en duidelijk personeelsbeleid. Andreas College Het bestuur van de Vereniging voor Christelijk Voortgezet Onderwijs te Katwijk e.o. roept sollicitanten op in de vacature(s) van: Docent m/v 1. Nederlands 26 lesuren 1e graads 2. Godsdienst 20 lesuren 1e of 2e graads 3. Duits 26 lesuren 1e graads 4. Frans 15 lesuren 1e of 2e graads 5. Mediathecaris 20 klokuren per week met ingang van 1 augustus 1999 Van de sollicitanten wordt verwacht dat zij instemmen met de grondslag van de Vereniging en de Christelijke identiteit van de school. De salariëring van de vacatures 1 t/m 4 vindt plaats in max.schaal 10 CAO-VO. De salariëring van de mediathecaris vindt plaats in max.schaal 4 CAO-VO. Van de mediathecaris wordt verwacht deskundigheid op het gebied van beheer van de mediatheek/bibliotheek en van de nieuwe informatietechnologieën. Voor alle vacatures geldt dat ook studerenden worden uitgenodigd te solliciteren. De mogelijkheid bestaat te solliciteren naar delen van de vacatures. De vacature Frans betreft vervanging wegens opfrisverlof voor de periode 23 augustus 1999-31 juli 2000. Inlichtingen worden verstrekt door de heer L. P. van der Hooft, directeur Personeel, Franciën en Beheer, tel.: 071-4013128 (school) en 0252-231579 (privé). Sollicitaties, voorzien van een CV binnen 7 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan het bestuur van de VCVO Katwijk e.o. t.a.v. L. P. van der Hooft, Postbus 48, 2220 AA Katwijk Z-H. Research voor Beleid Holding omvat een aantal dochteronder nemingen waar beleids-, markt- en consumentenonderzoek wordt verricht Dataverzameling is een zelfstandige werkmaat schappij binnen de holding en is verantwoordelijk voor de praktische uitvoering van de onderzoeken in opdracht van de dochterondernemingen Voor de afdeling EDP (Electronic Data Processing), onderdeel van Dataverzameling, zoeken wij een fulltime medemerker m/v Op deze afdeling worden vragenlijsten omgezet in electronische versies; de zogeheten codeboeken. Dit gebeurt middels een intern ontwikkeld programma. Ook vindt hier het beheren en bewerken van adres senbestanden die behoren bij de verschillende onder delen, plaats. Te denken valt aan: het trekken van steekproeven, het bewerken van bestanden met ver schillende bestandsstructuren en bestandsmanipulatie. Werkzaamheden: maken van codeboeken beheren en bewerken van adressenbestanden van onderzoekers betreffende het technische gedeelte van de vragenlijsten Functie-eisen: minimaal MBO-niveau ervaring met dBase III kennis van Excel en Access is een pré logisch denkvermogen secuur werken teamplayer Spreken bovenstaande werkzaamheden jou aan en heb je interesse? Stuur dan een brief met cv naar Dataverzameling t.a.v. Marielle Hendrichs, hoofd afdeling EDP Postbus 985 2300 AZ Leiden verzameling p RIBE Schoonmaakdiensten vraagt een ervaren glazenwasser in bezit van rijbewijs tevens een leerling glazenwasser leeftijd 18-20 jaar Voor info tel.: 071 - 5418965 of 06 - 55863738 na 18.00 uur, vragen naar Richard. VIHI'lflT financieel adviseur m/v Voor een grote financiële dienstverlener en marktleider op het gebied van effectenlease zoeken wij adviseurs zowel schriftelijk als telefonisch. Wij bieden een uitdagende baan bij een jong en dynamisch bedrijf. Ben je geïnteresseerd in de financiële wereld en spreekt deze functie jou aan, bel dan snel! Informatie bij Renilde Heerema, tel. (071) 514 77 44, Leiden, Kort Rapenburg 6. Telefoonboekbezorgers m/v Ben jij in het bezit van een rijbewijs en heb jij zin om vanaf 23 juni telefoongidsen rond te brengen? Dan moetje bij ons zijn! De bezorging zal 2 a 3 weken in beslag nemen en de werktijden zijn van 14.00-21.00 uur. Ook bezorgers zonder rijbewijs zijn welkom. Magazijnmedewerkers m/v Voor diverse bedrijven werkers. De werkzaam lopen, klaarzetten van lossen van goederen E heden. Heb je interesse Informatie bij Alexand Leiderdorp, Reaal 5d. ijn wij op zoek naar magazijnmede- eden bestaan onder andere uit orders erzendingen en helpen met laden en zijn zowel full- als parttime mogelijk- Kom snel langs, i Robbe, tel. (071) 541 30 70, Administratief medewerker m/v e kenr erk zal o Heb je nooit geweten v kwijt kon, dan hebben wij nu de oplossing vooi zorgverzekeraar in Leiden zijn wij op zoek naar medewerker op de medische administratie. Jou bestaan uit klachten afhandeling, telefonisch cliënten te woord staan en mutaties verwerken. Een vaste baan behoort tot de mogelijkheden. Beschik je over een HAVO/MBO opleiding en een flinke dosis klantvriendelijkheid en zelfstandigheid, kom dan snel bij ons langs of bel ons! Informatie bij Anoeska Fakkel, tel. (071) 514 74 44, Leiden, Kort Rapenburg 6. administratief medewerker m/v Voor een grote financiële dienstverlener en marktleider zijn we op zoek naar eenadministratief medewerker. De hoofdtaken bestaan uit het verwerken van post, opstellen van concept brieven, telefo nische en schriftelijke vragen beantwoorden, vragen en klachten behandeling, beantwoording van brieven en het controleren daarvan en het uitwerken van diverse teksten zoals: offertes, finan ciële planning en teksten voor Fiscalert Magazine. Spreekt deze functie je aan en ben je in het bezit van een typediploma, neem dan snel contact met ons op Informatie bij Renilde Heerema, tel. (071) 514 77 44. Leiden, Kort Rapenburg 6. Financieel medewerker m/v Ben jij een financiële duizendpoot en ben je geïnteresseerd in een functie bij de overheid? dan hebben wij een leuke baan. Voor een gemeente in de omstreek zijn wij op zoek naar een kandidaat met een MEAO opleiding. Belangrijk is dat je het een en ander van het gemeente-wezen weet. Heb je bijvoorbeeld stage gelopen bij een gemeente of er al gewerkt? Kom dan snel langs. Informatie bij Robert Chaudron. tel. (071) 514 74 44, Leiden. Kort Rapenburg 6. ir randstad uitzendbureau (Cijfers lezen anders als je onze klanten kent.) Elke accountant heeft een bijzondere band met zijn klanten. Hij weet immers alles van het reilen en zeilen door de cijfers te lezen en te interpreteren. Bij De Meerse gaat dat zelfs nog verder. Wij vinden het belangrijk dat onze klanten ook zélf inzicht in de cijfers hebben. En daarbij begeleiden wij hen dan ook intensief. Zo leert de klant over z'n financiële positie en leren wij van de branche van onze klant. Als specialist in MKB-accountancy zien wij dagelijks de cijfers van bedrijven uit heel ver schillende branches de revue passeren: van sanitairzaak tot groothandel in groente en fruit, van cactuskweker tot specialist in installatietech niek. Er is bijna geen branche waar wij niets van weten. En dat maakt het werken bij De Meerse wel bijzonder, al zeggen we 't zelf. Als assistent accountant bij De Meerse leer je al deze klanten kennen. Want je bent, samen met je collega-assistenten, verantwoordelijk voor de jaarrekeningen en de tussentijdse rapportages van ons totale klantenpakket. Je specialiseert dus niet op een specifieke branche. Door gestructureerd werkoverleg en intensief contact met je coUej kun je, als dat nodig is, taken van elkaar overnea of aan elkaar overdragen. Zo proberen we de we druk gezond te houden en de (vaktechnisd kennis te delen. Collegialiteit en een gezonde de humor zien wij dan ook graag in al onze werkers (zo'n 35 in totaal) terug. Tel bij de afwisselende taken een uiterst p sionele, up-to-date geaui matiseerde werkomgevi op, vermenigvuldig dit q de opleidingsmogelijkhei en de carrièreperspectiai die je voor ogen hebt! je komt tot de slotsom De Meerse zeker een kena making waard is. Heb je een afgeronde HEAO AC-/BE-0 ding of ben je studerend voor SPD (of heb je tk opleiding afgerond) dan maken wij graag l met je. Werkervaring is geen must maar wel eenp (mits die ervaring binnen de accountancybrancht opgedaan). Bel voor een gesprek met Jan de Groot, 0297-38 68 68. VOOR EEN ANDERE KIJK OP ACCOUNTANCY OOST EINDE RW EG Ernst Young Interimmanagement is een gespecialiseerde organisatie op het gebied van professioneel interimmanagement. Ons werkgebied omvat zowel het general management als de veelzijdige terreinen van functioneel- en project management. Wij verrichten opdrachten op gebieden als IT Automatisering, Logistiek Productie, Marketing Sales, Personeel Organisatie en Finance Control. Aan ons bureau zijn interimmanagers verbonden, die opdrachten uitvoeren binnen het bedrijfsleven en de overheid en die kunnen terugvallen op de brede expertise van Ernst Young Onze opdrachten voeren wij uit volgens een in de praktijk beproefde methodiek, waardoor wij keer op keer aan de hoge eisen van onze opdrachtgevers voldoen. 0e betrokkenheid van onze medewerkers speelt daarbij een belangrijke rol. We zijn altijd bereid een stapje extra te doen. Logisch dat we van nieuwe collega's het nodige verwachten. Maar daar staat natuurlijk wel het een en ander tegenover. Voor de sector Rijksoverheid en Onderwijs op ons kante: Den Haag zijn wij op korte termijn op zoek naar een das krachtige senior secretaresse (fulltime). Op het kantoor Den Haag zijn alle maatschappen van Ernst Young vertegenwoordigd. Er werken hier ca. 450 mensen, waa' 10 binnen Ernst Young Interimmanagement. Werkgebied In deze afwisselende functie werk je voor twee manager regelmatig buiten de deur zijn. Dat betekent dat je niet alleen de gebruikelijke secretariële werkzaamheden verr maar dat je ook zaakwaarnemer moet zijn tijdens hun afwezigheid. In deze rol ben je naast het afhandelen van telefoongesprekken en het agendabeheer, ook verantwo: delijk voor alle voorkomende correspondentie. Hierbij n je onder andere denken aan het opstellen van curricula vitae, aanbiedingsbrieven, voordrachtsbrieven en overer komsten. Daarnaast bied je de managers facilitaire ondf steuning en help je bij het organiseren van diverse bijeenkomsten. Jouw profiel Je hebt bij voorkeur een afgeronde secretaresseopleidirï en minimaal 3 jaar relevante werkervaring. Een goede beheersing van de Nederlandse taal is vereist, evenals kennis van Word en Excel. Je werkt graag in een team.rr je durft ook zelf initiatief en verantwoordelijkheid te nerr: Vanzelfsprekend werkje zelfstandig en georganiseerd. Je bent in staat anderen tot actie aan te zetten. Ons aanbod Wij weten dat we veel van je vragen! Maar je mag dan oo veel van ons verwachten: uitstekende arbeidsvoorwaarde en de ruimte om je verder te ontwikkelen door het volger van cursussen en opleidingen. En bovenal een collegiale prettige werksfeer. Belangstelling? Voor nadere informatie kun je contact opnemen met Marielle Kuijsten, personeelsfunctionaris, telefoon 0346 - 58 33 00. Je schriftelijke sollicitatie met curricul vitae kun je richten aan Ernst Young Interimmanagemer' t.a.v. Mariëlle Kuijsten, Personeelsfunctionaris, Postbus 13 3600 BA Maarssen. Van ons mag je meer verwachtef INTERIMMANAGEMP Moret Ernst Young heet tegenwoordig ook In Nederland Ernst i \bung.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 40