Personeel Personeel Medewerker buitendienst v/m D oyy[ EIN E N Hl EN DE GEEST BDO Verpleegkundigen en ziekenverzorgenden (m/v) Universiteit Leiden een goed klimaat voor kwaliteit Jouw toekomst bij BDO? ZATERDAG 12 JUNI 1999 haar regionale partners in optimale gees telijke gezond heidszorg in de regio Zuid- Holland Noord. In Verpleegkundigen en ziekenverzorgenden: Wie gaat er mee naar 2000? Binnen de sector ouderenpsychiatrie zullen de komende jaren veel veranderingen plaatsvinden. De sector wordt opgesplitst in een Centrum voor Ouderen Psychiatrie, waaronder opname en vervolgbehandeling zullen vallen, en in een Langdurig zorgcircuit Voor het Weidepaviljoen, dat onder het Langdurig zorgcircuit gaat vallen, zijn grote veranderingen opkomst Niet alleen zal Zorg Op Maat verder worden ontwikkeld, maar ook zal het Weidepaviljoen in het voorjaar van 2000 een andere locatie krijgen binnen Endegeest. Het Weidepaviljoen bestaat uit twee teams van elk 16 bewoners. Het uitgangspunt van de afdeling is het leveren van optimale zorg middels verpléging, verzorging en begeleiding. Instandhouding en bevordering van de A.D.L. functies en een prettig woon-en leef klimaat staan hierbij centraal. Door middel van patiëntdifferentie wordt een specifiek zorgaanbod ontwikkeld. De afdeling is op zoek naar enthousiaste: onderzoek, onder wijs en opleiding werkt Endegeest samen met hoog gekwalificeerde partners. Endegeest werkt nauw samen met patiëntenorganisaties. Endegeest streeft naar een professionele bedrijfsvoering en motivatie van haar medewerkers en die willen meewerken aan de veranderingen richting een Langdurig zorgcircuit (voor onbepaalde tijd, 32 tot 36 uur per week, andere dienstverbanden zijn bespreekbaar). Profiel van de functie: vervullen van regietaken met betrekking tot de zorg; naast somatische zorg nadrukkelijk aandacht hebben voor psychosociale en psychiatrische aspecten; zorg en begeleiding bieden volgens het systeem van persoonlijk begeleiderschap en de methodiek van het verpleegkundig dossier volgens Gordon; begeleiden van leerlingen en geven van klinische lessen; een actieve bijdrage leveren aan de ontwikkelingen op de samenwerkings- Profiel van de kandidaat: een op de functie afgestemde opleiding (B-verpleegkunde, HBO-V, ZV, MBO-V, MDGO-VP); kennis hebben van de ouderenpsychiatrie en/of bereid zijn zich hierin te ontwikkelen; beschikken over kennis en vaardigheden ten aanzien van methodisch werken; willen meewerken in en -denken over ontwikkelingen in de zorg; enthousiaste uitstraling hebben mede gericht op de komende veranderingen; stressbestendig zijn; inzetbaar voor alle diensten zijn. Arbeidsvoorwaarden: Wij bieden salaris en overige arbeidsvoorwaarden conform de CAO-Ziekenhuiswezen. De inschaling voor verpleegkundigen is in FWG 40 en voor ziekenverzorgenden afhankelijk van ervaring en deskundigheid in FWG 35 of 40. Informatie en sollicitatie: Informatie over de functie kan worden verkregen bij de team coördinator mevrouw E.P. Dumfries, telefoon 071 - 517 94 70 en mevrouw R. Eggink, telefoon 071 - 517 94 71 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 24 juni 1999 sturen aan Psychiatrisch Ziekenhuis Endegeest, dienst P.O.O., t.a.v. mevrouw A.M. Verkerk. Postbus 1250, 2340 BG OEGSTGEEST. psychiatrisch ziekenhuis Domeinen is actief op veel terreinen: infrastructuur, natuur, recreatie, vastgoed, landbouw, defensie etc. De dienst opereert op het snijvlak van overheid en markt in een omgeving waarin grond schaarser en vastgoedtransacties complexer worden. De kerntaken van de dienst zijn: verkoop van roerende en onroerende zaken; beheer en ingebruikgeving van onroerende zaken die (nog) niet kunnen worden verkocht; betaling van zakelijke lasten over onroerende zaken van de Staat en bewaring van inbeslaggenomen roerende zaken. Bij dat alles houdt Domeinen rekening met de verschillende overheidsbelangen, zon der het financiële belang van de Staat uit het oog te verliezen. Marktconform werken is het uitgangspunt. De dienst reali seerde in 1998 een opbrengst van bijna 1,4 miljard. Domeinen werkt hard aan het omvormen van de dienst tot een professionele facilitaire organisatie voor de hele rijksdienst. Domeinen Onroerende Zaken als makelaar voor de rijksoverheid met een klantgerichte benadering en kwaliteitsproducten, waarbij de markt als uitgangspunt dient. Domeinen Roerende Zaken als dienstverlenend bedrijf in de ruimste zin van het woord voor opslag, bewaring en verkoop van roerende zaken. Daarnaast heeft Domeinen de ambitie een bijdrage te leve ren aan integrale (beleids)coördinatie en optimalisering van de belangen binnen het Rijk als het gaat om complexe vast goedzaken. Om deze ambities waar te maken is Domeinen op zoek naar medewerkers met een professionele, betrokken, ondernemen de, klant- en resultaatgerichte instelling. Bij de regionale directie Domeinen West is een vacature voor een De dienst Domeinen is onderdeel van het Ministerie van Financiën en vertegenwoordigt de Staat als eigenaar van gebouwen, gronden, objecten en roeren de zaken. Domeinen telt ongeveer 370 medewerkers en bestaat uit een centrale Standplaats: Leiden Uw werkomgeving De regionale directie Domeinen West bestaat uit drie regioteams en een afdeling Financiële en Administratieve Zaken (FAZ). Deze teams zorgen voor het beheer, de ingebruikgeving en de verkoop van onroerende staatseigendommen in hun regio. Een team, onder leiding van een regioteamleider, bestaat uit ongeveer twaalf medewerkers, onder wie twee medewerkers voor de buitendienst. Uw taken Als medewerker buitendienst zijn uw voornaamste taken: - het adviseren bij beheer en verkoop op technisch, financieel en economisch gebied - het toezicht houden op de instandhouding van de rechten van de Staat ten aanzien van de Domein-objecten - het adviseren over beleidsaangelegenheden van het bovengenoemde este teer jmet' den 2.12 teker tic! id af pru okt - beheersing van onderhandelingstechnieken - uitstekende communicatieve vaardigheden relevante werkervaring in een gelijksoortige functie strekt tot aanb= Wij bieden - afhankelijk van kennis en ervaring een salaris van maximaal ƒ6.5;; schaal 10 BBRA perdS - een interessante en afwisselende functie - ruime studiefaciliteiten (ken volg< Mobiliteit is onderdeel van het personeelsbeleid bij Domeinen, bsta geschiktheid genieten vrouwen, etnische minderheden en gehandicap keur. Een assessment of een psychologisch onderzoek maken dee selectieprocedure. MINISTERIE VAN FINANCIËN directie in Den Haag, vijf regionale directies Onroerende Zaken en een directie Roerende Zaken met zes opslagplaatsen verspreid in het land. Wij vragen - een afgeronde HBO-opleiding, bij voorkeur bedrijfseconomisch of technisch (Weg- en Waterbouw) of een relevante, afgeronde opleiding op het gebied van vastgoedbeheer - kennis op het gebied van waardebepaling onroerende zaken - een zakelijke instelling Uw reactie Uw schriftelijke sollicitatie met c.v. kunt u binnen twee weken na deze advertentie sturen aan de regionale directie Domeinen West, 2300 AS leiden, onder vermelding van het vacaturenummer (DMN envelop. Voor verdere informatie kunt u contact opnemen met de Emmerik, personeelsadviseur (tel. 070 - 3428963) of met het hoofd nale directie Domeinen West, de heer mr. J.J.B. de Swart (tel. 071 ÜL'll II 1 zen lizen |ve ar, ti ideli spo fc Jgv www.minfin.nl/domeinen .c Na vakantie als secretaresse (full-time) aan de slag bij Van Hartingsveldt Roest Advocaten Wij bieden •een informele en persoonlijke werksfeer •opleidingsmogelijkheden •interessant werk Wij zoeken •iemand met Meao, Havo of vergelijkbare opleiding en •ervaring met tekstverwerking (Word for Windows) Ook schoolverlaters en herintreders met ervaring worden uitgenodigd te solliciteren. Voor meer informatie kun je bellen met mevrouw B. M. Winkelman (tel. 071-5176464). Je schriftelijke sollicitatie met c.v. kun je binnen 14 dagen richten aan: Van Hartingsveldt Roest Advocaten t.a.v. Mr. J. Versteegh Rijnsburgerweg 35 2334 BE Leiden Het vermeerderen van kennis en het verleggen van grenzen zijn wezenlijk voor het beoefenen van wetenschap. De Universiteit Leiden streeft voortdurend naar wetenschappelijk onderwijs en onderzoek van het hoogste niveau. Kwaliteit en vernieuwing gaan bij ons hand in hand. Dat vraagt om gemotiveerde medewerkers en studenten die nu met ons vooruit willen kijken. Bibliotheek medewerkers (v/m) (26,6-38 uur per week) 9-120/1158 De afdeling Boekencircuit draagt zorg voor de acquisitie en verwerking van boeken en tijdschriften voor de Universiteitsbibliotheek. Als gevolg van een sterke toename van het aanschafvolume kampt de afdeling met een acuut capaciteitstekort. Dit tekort speelt op dit moment voornamelijk bij de sectie Acquisitie; te vodrzien is dat het zich in de loop van het jaar zal verplaatsen naar de sectie Titelbeschrijving. Voor het helpen verwerken van de extra aanschaf is de bibliotheek op zoek naar een aantal bibliotheekfnedewerkers. Taak: - administreren binnenkomend materiaal (boeken en tijdschriften); - invoeren titelbeschrijvingen; - overige bibliothecaire werkzaamheden. - bibliotheekopleiding (go-a); - type- en computervaardigheid; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid in het Nederlam Ervaring in een wetenschappelijke bibliothec bijzonder op het gebied van acquisitie en titt king, strekt tot aanbeveling. Salaris maximaal 3.704,- bruto per maand bij een volledige aanstelling en afhankelijk van opleiding en ervaring. Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst tot 1 januari 2000 zonder uitzicht op een vast dienstverband. Een mogelijke verlenging is niet uitgesloten. Datum van indiensttreding bij voorkeur 1 juli 1999. Inlichtingen bij: drs. W. Schepen, hoofd sectie Acquisitie, tel. 071-5272895. Sollicitaties, voorzien van een curriculum vitae er onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop, binnen veertien dagen na verschijning van dit blad zenden aan: de Bibliothecaris van de Universiteit, Witte Singel 2 Postbus 9501, 2300 ra Leiden. Het beleid van dc universiteit is erop gericht mee vrouwen aan te stellen in de functies waarin zij ondervertegenwoordigd zijn. Vrouwen wordt dan ook nadrukkelijk verzocht te solliciteren. BDO CampsObers is een adviesorganisatie met als kernactiviteiten accountancy, belastingen en consultancy. Met 20 vestigingen en meer dan 1.000 medewerkers in Nederland Is de organisatie actief en sterk in het MKB en familiebedrijven. Het personeelsbeleid van de organisatie is gericht op het ontwikkelen en behouden van competente en betrokken medewerkers die als ondernemers de klanten bijstaan in hun bedrijfsvoering. Dit beleid vertaalt zich in een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid op alle niveaus resulterend in een relatie met onze cliënten die zich het beste kenmerkt als een zakelijke vriendschap. Wereldwijd is BDO actief in meer dan 80 landen. Voor onze vestiging Alphen aan den Rijn, waar we informeel en plezierig met elkaar samenwerken, zijn we wegens uitbreiding op zoek naar een Salarisadministrateur In de functie van salarisadministrateur ben je, samen met je collega's, verantwoordelijk voor de geautomatiseerde salarisadministraties van onze cliënten. Je hebt al enkele jaren ervaring opgedaan als salarisadministrateur, bij voorkeur in een accountantspraktijk. Je bent in het bezit van het Praktijkdiploma Salarisadministratie of bent bereid de opleiding hiertoe te volgen. Met jouw enthousiasme en inzet, je cliëntgerichte instelling en je goede communicatieve vaardig heden wil je je ervaring nu verder uitbouwen. Binnen onze gevarieerde praktijk, waar je zelf standig kunt werken maar ook een beroep kunt doen op je collega's krijg je er de ruimte voor. Wij zijn tevens op zoek naar Enthousiaste schoolverlaters MEAO-BA Je bent (bijna) klaar met de MEAO-BA. Vast met prima cijfers. Want in getallen ben je goed. En dat is ook wel nodig als je in ons team komt werken als beginnend assistent accountant. Je verricht werkzaamheden in het kader van de financiële administraties van onze cliënten en geeft ondersteuning bij de voorbereiding van jaarrekeningen en belastingaangiften. Voor deze uitdagende doorgroeifunctie zoeken we enthousiaste schoolverlaters MEAO-BA die bereid zijn zich verder te ontwikkelen door het volgen van gerichte opleidingen. Natuurlijk ben je accuraat en heb je goede communicatieve vaardigheden. Je bent ambitieus genoeg om, ook door verdere studie, je loopbaan vorm te geven binnen de accountancy. Dus... Ben jij die nieuwe collega die wij zoeken? Wil je een interessante functie met goede doorgroeimogelijkheden en wil je werken in een prettige, informele sfeer? En spreken een goed salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een eindejaarsuitkering en een premievrij pensioen, je ook wei aan? Stuur, fax of e-mail dan je sollicitatie met cv binnen twee weken naar: BDO CampsObers. afdeling Personeel Organisatie, t.a.v. Marjan Sevenster. Postbus 182, 5600 AD Eindhoven, e-mail: pz@bdo.nl Fax: 040-2441069. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Leo van der Hoorn, telefoon 0172-472641 of onze site op internet raadplegen: http://www.bdo.nl vestif in Alphei Accountants Adviseurs 1

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 36