Personeel Personeel Personeel stam&co^9l ADMINISTRATIEF MEDEWERKER ...REISADVISEURS ERS SCHADECLAIM (M florg en Zekerheid Manager Financiële Administratie Manager Facturering Junior Controller ZATERDAG 12 JUNI 1999 Enthousiaste heao'ers en meao'ers Wij zijn op korte termijn op zoek naar enthousiaste heao'ers en meao'ers voor verschillende functies bij Rabobank Teylingen. Zoals bijvoorbeeld medewerkers voor de Commerciële Binnendienst, cliëntadviseurs en financieel adviseurs. Als je ervaring hebt in een soortgelijke functie is dat mooi meegenomen. Zo niet dan zorgen wij voor een gedegen praktijkscholing, eventueel aangevuld met relevante cursussen. Of je nu een commerciële functie of een voornamelijk intern gerichte functie vervult, het is belangrijk datje initiatiefrijk bent. De Rabobank is een bank van en voor mensen. Klantgerichtheid staat dan ook centraal in al je denken en handelen. Dat betekent dat je je kunt verplaatsen in de situatie van onze klanten. Daarbij ben je alert op elke mogelijkheid om iets extra's te kunnen betekenen. Je bent een teamplayer, ondernemend, commercieel ingesteld en ambitieus. Je wilt in je werk niet alleen je kennis en denktalent kwijt kunnen maar ook je creativiteit, durf en sociale vaardigheden. Rabobank Teylingen biedt jou de kans jezelf te ontwikkelen. Onze organisatie verandert en groeit voortdurend en biedt zo steeds diverse loopbaan mogelijkheden. Met doorzettingsvermogen en de juiste inste-lling kun je ze optimaal benutten. Rabobank Teylingen Je staat altijd voor de klanten klaar Ben je geïnteresseerd? Schrijf ons dan een brief met daarin je motivatie om te solliciteren en het soort functie waarin je interesse hebt. Geschikte kandidaten nodigen we uit voor een oriënterend gesprek. Voor inlichtingen kun je contact opnemen met de heer Robert Ellenbroek, segmentmanager Cliënten Advies of de heer Willem Heemskerk, segmentmanager Financieel Advies, telefoon (0252) 243 243. Stuur je brief met c.v. binnen 14 dagen naar Rabobank Teylingen, afdeling Personeelszaken, t.a.v. Jolanda Hooijmans, Postbus 31, 2170 AA Sassenheim. Fransen Administratiekantoor Heeft ter uitbreiding van het team een dynamische, enthousiaste fulltime (40 uur) nodig, die in het bezit is van een MEAO-BA diploma of vergelijkbaar niveau. Het accent op de uit te voeren werkzaamheden zal liggen op het verwerken van de loonadministraties en alle daarmee gepaard gaande activiteiten, zoals: - kontakten onderhouden met onze cliënten - de benodigde gegevens verzamelen van betrokken instanties - accuraat reageren op veranderende omstandigheden Tevens zullen het invoeren van administraties, het opstellen van eenvoudige jaarrekeningen en het adviseren van onze cliënten op boekhoudkundig en fiscaal gebied tot belangrijke taken behoren. Binnen onze organisatie bieden wij de mogelijkheid tot ontwikkeling naar een allround financieel adviseur. Ben jij degene die deze funktie wil aangrijpen met veel doorzettingsvermogen, enthousiasme en flexibiliteit, reageer dan naar: Dhr. E. Fransen Rijndijk 112 2394 AK Hazerswoude HEERHUGOWAARD STAM CO te Heerhugowaard is gespecialiseerd in het ontwerpen, aanleggen en onderhouden van grond- en kabelwerken. telematicanetwerken en openbare verlich tingsinstallaties. Ons bedrijf telt ca. I60 medewerkers en wij zijn gecertificeerd voor ISO-9001, VCA**, VCA Addendum Railinfra en de Kabelinfrastructuur. Wegens groei van onze activiteiten zijn wij op zoek naar: Glasvezellassers voor het afmonteren van glasvezelkabels d.m.v. fusielassen Functie-eisen: MTS-niveau glasvezel lascertificaat -rijbewijs B opleiding VVA-1 is een pre. Glasvezelmonteurs voor het monteren van glasvezelconnectoren Functie-eisen: MTS-niveau ervaring in montage van glasvezelconnectoren rijbewijs B opleiding VVA-1 is een pre. Leerling glasvezellassers en -monteurs die voor bovengenoemde activiteiten opgeleid willen worden Functie-eisen: MTS-diplonia rijbewijs B is een pre. Wij bieden u: afwisselende baan binnen een snelgroeiend bedrijf salaris naar opleiding cn ervaring mogelijkheid tot scholing spaarloonregeling. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Stam Co.. t.a.v. mevrouw I. M. G. Bosman, Pascalstraat 17, 1704 RD Heerhugowaard. Gezellige bloemenwinkel in Sassenheim zoekt voor 32 uur per week IN FLEXIBELE DUO-BAAN 2 medewerkers Wat houdt de job in? Vriendelijke bediening van de klanten, zorg voor de planten, bloemen en inrichting van de winkel en het samenstellen van boeketten, bloemstukken etc. Wanneer zijn de werktijden? Dinsdag, woensdag, donderdag van 13.15 tot 18.15 uur, vrijdag van 09.15 tot 18.15 en zaterdag van 09.15 tot 17.15 uur. Het liefst zien wij deze baan flexibel ingevuld door middel van eert DUO-BAAN, waarbij de uren door de medewerkers in onderling overleg worden verdeeld en de bereidheid bestaat om elkaar bij vakanties, ziekte en dergelijke te vervangen. Wat vinden wij belangrijk? Spontaniteit, flexibiliteit, ondernemersgevoel en zelfstandigheid; enthousiasme voor en kennis van de bloemen en plantenwereld; relevante ervaring is een pré; leeftijd tussen de 30 en 50 jaar. Een leuke kans voor herintreders? Reageer alleen of met z'n tweeën! Schriftelijk of telefonisch naar Wil Kuiters - Vinkenweg 68 - 2231 NT Rijnsburg Telefoon 071 3011766 (na 19.00 uur) Logistiek centrum COVER BV te Haarlem is een dochter van personenvervoerder conneXXion. Het callcenter verzorgt dagelijks duizenden telefoni sche boekingen van taxiritten en openbaar vervoer reisinformatie. Sinds kort heeft COVER haar dienstverlening uitgebreid met telefonische boe kingen en reisadvies in het kader van 'bovenregio naal gehandicapten- en ouderenvervoer'. Door deze uitbreiding is COVER op zoek naar enthou siaste SUPERVISORS Junior Senior Als supervisor verzorgt u de begeleiding, motivatie en ondersteuning van telefonisch medewerkers. U fungeert als eerste aanspreekpunt, u bevordert de werkmotivatie en het zelfstandig functioneren van callcenter-medewerkers. U voert gesprekken inzake selectie, functioneren, ziekteverzuim en adviseert in opleidingsmogelijkheden. In nauwe samenwer king met de planner realiseert u een efficiënte roosterindeling. Van uzelf wordt verwacht dat u roulerend beschikbaar bent binnen een fulltime of 32-urige werkweek. U bent mensgericht, inspirerend en stressbesten dig. Vanzelfsprekend bent u creatief, probleemop lossend en flexibel. U geniet van afwisselende pro jecten, onzekerheden en pionieren. Uw kennis van geautomatiseerde systemen is goed. U kunt reke nen op goede arbeidsvoorwaarden en ontwikke lingsmogelijkheden in een organisatie die de basis van haar succes dankt aan mensen en mentaliteit. De werving en selectie wordt verzorgd door TeZe4nploymeyit Jan Oldenburglaan 34/1861JV Bergen (N.H.) Tel. 072-5817200/fax 072-5817210 VOOR HAAR FILIALEN IN LEIDEN, RIJSWIJK EN VOORSCHOI Wij zoeken voor onze vestigingen in Leiden, Voorschoten en Rijswijk zowel full- als part time medewerkers. Is rei/en je hohbv en ji vak èn heb je bovendien de juiste papierer op zak: TIO, MTRO, NHTV lijkbare basisopleiding plus 't SEI'R-diplo en heb je stage-ervaring? Neem dan ec enkeltje naar Globe Reisburo. liij Gloh Reisburo beland je niet alleen in een intcre: L-rk lx> veelzijdige lur L-rge- ■tartbaan na vol mogelijk afwisselende toekomst vol binnen de grote Oad-orgai representatief en stress-lxst van aanpakken. Zit dat allemaal bij jch stuur dan binnen 2 weken je sollic CV naar: Globe Reisburogroep, t.; M. Karei," Postbus 20, 74S0 AA H( illat 0e GIMe fleisbuiog'oep muail fleel uil vun de Oad Gfoep en >i de laatjie 10 jaar u.tge- groeid tot een landelijke reisburoleten met meer dan 80 rcisbuio's opererend onder de naam Globe Reisburo Jaarh|ks verzorgen wij voor meer dan 300 000 Nederlanders hun vakanties Begrippen als persoonlij service en vakkennis staan bij ons zeer hoog m het vaandel en worden ondersieund door een gedegen opleidingsprogramma voor onze medewerkers Onze modern ingerichte winkels hebben allen een all round reisassorti- ment van n weekendje weg tol wereldrers. met het accent op vakantie Tevens verzorgen wij vanuit een 8 tal vestigingen zakenreizen op een maatgenchte en persoonlijke wijre. Globe Reisburo. Een wereld van versch De divisie Verzekeringen verleent service aan de bestaande klanten en werft nieuwe zowel individueel als collectief. Binnen de divisie werken 230 mensen, verdeeld afdelingen: verkoop, front office, back office en applicatiebeheer. De afdeling backi bestaat uit 6 teams verzekerdenadministratie en 3 teams schadeclaim. Voor de laatst genoemde 3 teams zoeken wij enthousiaste FUNCTIE-INHOUD Als medewerker schadeclaim beoordeelt u aanvragen en declaraties en zorgt u voor administratieve verwerking hiervan. Daarnaast controleert u de gegevens en verstrek zowel schriftelijk als telefonisch, informatie aan verzekerden. Tevens verwerkt u informatieverzoeken en zorgt u voor een goede afhandeling van klachten. FUNCTIE-EISEN U heeft een opleiding op HAVO-/MEAO-mveau en/of u heeft op dit niveau vverkem opgedaan. U beschikt over een servicegerichte instelling. Daarnaast heeft u telefoons of u heeft hier affiniteit voor. U bent flexibel ingesteld en kunt accuraat werken. Bovendien beschikt u over goede communicatieve vaardigheden en kunt u overwegi geautomatiseerde verwerkingssystemen. Daarnaast is het belangrijk dat u in teamver ai kunt werken, stressbestendig bent en bereid bent om cursussen te volgen. ARBEIDSVOORWAARDEN Het salans bedraagt - afhankelijk van opleiding en ervaring - minimaal 2.711,- bi maand, conform schaal 5, tot maximaal 3.565,- bruto per maand, conform schaali CAO voor de Zorgverzekeraars, op basis van een 34-urige werkweek Daarnaast ontvangt u 8% vakantiegeld en 8,33% eindejaarsuitkering. Tevens kent Zorg en Zekerheid goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Zaken als een pensioen-, studiekosten-, en ziektekostenregeling zijn bij ons vanzelfsprekend. Aanstelling geschiedt op basis van een jaarcontract met een proeftijd van 1 maand. Omzetting naar een contract voor onbepaalde tijd behoort tot de mogelijkheden. INFORMATIE Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer J vac o telefoon (017) 5357752. SOLLICITATIE Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken sturen naar: Zorgverzekeraar Zorg en Zekerheid, dienst Personeel en Organisatie, t.a.v. mevrouw TB. Storre, Postbus 400, 2300 AK Leiden. Dat wil toch iedereen Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Thuiszorg Den Haag richt zich op zorgverlening aan mensen die door sociale en/of lichamelijke omstandigheden niet in staat zijn zonder zorg zelfstandig te wonen. Onder het motto 'Kwaliteitszorg voor iedereen' richten ruim 3.600 medewerkers zich op de zelfstandigheid en gezondheid van de Haagse burgers. Naast het hoofdkantoor heeft Thuiszorg Den Haag 8 centra voor thuiszorg van waaruit de dienstverlening wordt geboden, "j" |_J 13ZO RG ^aaSt zor9ver'en'n9 t'1u's Thu'szor9 Den Haa9 allerlei diensten, gericht op het gezond zijn en blijven van mensen van alle leeftijden. De Afdeling Financiële Zaken bestaat uit 24 medewerkers en is onderverdeeld in de aandachtsgebieden Financiële Administratie, Salaris- N HAAG administratie en Facturering. De afdeling, waar een prima werksfeer heerst, zorgt op resultaatgerichte wijze voor alle geldzaken van Thuiszorg Den Haag. Er wordt door de medewerkers intensief contact onderhouden met de thuiszorgcentra en uitvoeringsinstellingen. Om het management van deze onlangs gereorganiseerde afdeling te completeren zijn wij op zoek naar enthousiaste kandidaten voor de functie van: die met gevoel voor mensen kwaliteit optimaliseert Als Manager Financiële Administratie geeft u leiding aan 8 medewerkers die binnen clus ters verantwoordelijk zijn voor debiteuren-/crediteurenadministratie, grootboek, kostenbewaking en subsidies/verzekeringen, leder cluster heeft een eigen Coördinator. Ten behoeve van een adequate administratie stemt u de werkzaamheden van de medewerkers op elkaar af. U stelt de concept jaarrekening en de financiële rapportages op, voert cash-, treasury- en risk management uit en coördineert fiscale zaken. Tenslotte bewaakt u de subsidie stromen en adviseert u het Hoofd Financiële Zaken. Ref. nr. L2344 die complexe regelgeving snel doorgrondt en uitdraagt Als Manager Facturering geeft u leiding aan 6 medewerkers die voor de thuiszorgcentra een fasciliterende rol spelen waar het een tijdige, volledige en juiste (decentrale) urenrecjistratie van de ruim 3.600 medewerkers van Thuiszorg Den Haag betreft. Ook het op correcte wijze facture ren van geleverde zorg en overige diensten aan klanten en zorgverzekeraars behoort tot hun takenpakket. U bent voor het management van de thuiszorgcentra aanspreekpunt waar het financierings- en factureringseisen betreft, in geval van bijzondere overeenkomsten van zorg verlening. Tenslotte ziet u toe op tijdige aanlevering van cliënt- en urenformatie aan het Centraal Administratie Kantoor t.b.v. de eigen-bijdrage berekening. Ref. nr. L2343 Voor beide vacatures binnen de afdeling Financiële Zaken gelden als functie-eisen: bedrijfseconomische opleiding op HBO niveau ruime ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking ervaring met het leiden van een financiële afdeling people manager met een klant- en resultaatgerichte werkhouding. De Afdeling Bedrijfsecomische Zaken is binnen Thuiszorg Den Haag een nieuwe, zelfstandige afdeling met jonge medewerkers, die los van de afdeling Financiële Zaken opereert. Door de Senior Controller, die leiding geeft aan de afdeling, wordt op dit moment verder richting gegeven aan de totstandkoming van een afdelingsprofiel, waarin de nadruk wordt gelegd op advisering naar de directie en het decentraal management. Om deze doelstelling te realiseren zoeken wij als rechterhand van de Senior Controller enthousiaste en ambitieuze kandidaten voor de functie van: initiatiefrijke analyticus met verantwoordelijkheidsgevoel Als Junior Controller adviseert u in samenspraak met de Senior Controller de directie en het (de)centraal management ten aanzien van een financieel verantwoorde bedrijfsvoering. Daarnaast bent u verantwoordelijk voor het opstellen en analyseren van financieel-economische rapportages. U optimaliseert het gebruik van managementinformatie en ontwikkelt/onderhoudt de budgetteringsystematiek. Ook het systeem van kostprijzen en tarieven voor de producten van Thuiszorg Den Haag wordt door u verder vormgegeven. Ook bent u verantwoordelijk voor investeringsanalyses. Gevraagd bedrijfseconomische opleiding op HBO niveau; ervaring met het uitvoeren van bedrijfseconomische analyses; uitstekende communicator met een servicegerichte instelling; Voor alle drie de vactures geldt dat Thuiszorg Den Haag een aanstelling biedt voor onbepaalde tijd en er een 36-urige werkweek van kracht is. Naast goede scholingsmoge lijkheden kent de organisatie een' vergoedingsregeling voor kinderopvang. Omdat de organisatie in een dynamisch speelveld opereert biedt het volop kansen aan enthousiaste, initiatiefrijke professionals met verantwoordelijkheidsgevoel. Inlichtingen Voor inlichtingen over bovengenoemde functies kunt u tijdens kantooruren bellen met PCI Consultants 070 - 330 52 52. Of 's avonds van 20.00-22.00 uur of in het weekend van 16.00 -18.00 uur met uw consultants: drs. Hans van der Kooij, privé 070 - 391 47 18 of Felix Lambers, privé 073 - 657 13 27. Uw CV met begeleidende brief kunt u, onder vermelding van het ref. nr. sturen naar: PCI Consultants, Lange Voorhout 39, 2514 EC Den Haag of via e-mail naar denhaag@pci.nl U kunt uw cv ook faxen naar 070 - 363 14 31 sturen nar' Lange Voorhout 39,2 Uw reactie wordt vwW leergierigheid, betrokkenheid en een "hands-on" mentaliteit. Ref. nr. L2342 Uw reactie wordt vertrouwelijk behandeld. werving,* exeofi

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 32