ersoneel Personeel Personeel Personeel Personeel Lu II ;n leuke baan met fijne collega 's? LAMAN GROEPSLEID(ST)ER IAG 12 JUNI 1999 MENTOR (hoofdkantoor Santa Barbara, Califomie) is een succesvolle producent van kwalitatief hoogwaardige medische hulpmiddelen voor o.a. plastische chirurgie en urologie. Wereldwijd behoort zij tot de marktleiders. In onze moderne productievestiging in Lelden werken wl| met 40 medewerkers aan de productie en ontwikkeling van producten ten behoeve van plastische chirurgie. Onze medewerkers weten alles van uiterst secuur en nauwgezet werken. Dat kan niet iedereen. Wij produceren medische implantaten, dat zijn hulpmiddelen die bij patiënten onder huids worden aangebracht, geïmplanteerd. Zelfs het miniemste stofdeeltje kan al tot afkeur leiden. Vandaar dat onze medewerkers -bij het overwegend handmatige proces- in een clean- room werken, in een stofvrije ruimte. Ze dragen speciale werkkleding die wel iets weg heeft van een astronautenpak. Door uitbreiding van onze activiteiten hebben zij versterking nodig. Medewerkers Kwaljteits Controle m/v ZOWEL FULL- ALS P MENTOR Einstcinwog S l Leiden DE FUNCTIE: Je werkzaamheden bestaan ui van inspectie werkzaamheden van halffabrikaten en eindproducten. Gewerkt wordt volgens hoog gestelde kwaliteitsnormen. Je werkt in een enthousiast team van jonge medewerkers in een informele werksfeer. GEVRAAGD WORDT: Opleiding of ontwikkeling op LBO/MBO-niveau. Je hebt een uitstekend gevoel voor kwaliteit en je kunt zelfstandig werken. GEBODEN WORDT: Een goed aanvangssalaris en eigentijdse ar voorwaarden waaronder een dertiende n INTERESSE? Stuur je brief naar: Mentor Medical Systems B.V. ta.v. Marijke Walkers Einsteinweg 5,2333 CC Leiden Voor informatie over de functie kun je cc opnemen met onze QA manager Fred Pe tel 07I-S2IS007. cht AUTOSCHADEHERSTELLER AUTOSPUITER Ben jij AUTOSCHADEHERSTELLER of AUTOSPUITER? En wil jij je vak echt goed uitoefenen in een goede werksfeer bij een middelgroot autoschadebedrijf, wat KZS gecertificeerd is en hoofdzakelijk voor de gestuurde schadestroom werkt dus merendeel jonge auto's repareert dan wil Schadenet Leiden graag gebruik maken van jouw diensten. Interesse? Neem kontakt op, schrijf of bel met: Schadenet Leiden, Henk van Spijker, Hallenweg 6, 23 16 JW Leiden, tel. 071-5226541 We* Verbreed uw kennis en volg een cursus bij de Leiderdorpse Volksuniversiteit 6 variaties op het thema tekenen, schilderen en aquarelleren, boetseren en beeldhouwen in speksteen, groendecoraties, kunst: Haags Gemeentemuseum, Kunstgroep "Kunst bekijken" levensbeschouwend: taalcursussen: Engels, Frans, Italiaans, Spaans, Roemeens en Nederlands literatuur Gymnastiek en volksdansen 55+ en Yoga Informatie-avond 23 augustus in Sjelter Vraag het volledige programma aan bij de LVU, Gebouw Sjelter. Heemraadlaan 67, Leiderdorp, Kantoor geopend maandag en woensdag van 10-12 uur, telefoon 071-5411732, fax 071-5238988 schriftelijk: LVU Antwoordnummer 10081, 2300 VB Leiden Telecom trainee Randstad Polytechniek zoekt technici die kiezen voor een loopbaan in een afwisselende en dynamische omgeving en die carrière willen maken in de markt van de toekomst: telecommunicatie. Gedurende een periode van drie jaar krijgen enthousiaste mbo'ers de gelegenheid zich te ontwikkelen tot telecom professional. Randstad Polytechniek biedt u de mogelijkheid om bij verschillende telecommunicatiebedrijven kennis en ervaring op te doen. U komt in dienst van Randstad Polytechniek en wordt gedetacheerd op verschillende projecten. Samen met u kijken we wat de beste carrièremogelijkheden zijn in de telecommunicatie. Uw start Het eerste project waar u ervaring opdoet speelt zich af op de Dealer Support Desk (DSD) van een internationale operator, gevestigd in Den Haag. De duur van dit project bedraagt 1 jaar. Wat zijn de werkzaamheden van de Dealer Support Desk? DSD is de integrale professionele telefonische service-ingang voor dealers, een groeiende groep bedrijven zoals Lucent, Lacis, Baltic en Racom, die verschillende producten en diensten afnemen. U zorgt voor een perfecte service verlening aan deze dealers. Dit betekent dat u gesprekspartner bent voor technische contactpersonen bij deze bedrijven. U analyseert de incident calls, stuurt de juiste afdelingen aan, bewaakt en coördineert de calls en u houdt de dealers op de hoogte van de voortgang. Met welke telecomtechnieken komt u aanraking? U wordt geconfronteerd met allerlei nieuwe diensten zoals Varitel, nummerportabiliteit, DigiAcces en ISDN. Kortom, u staat midden in de techniek. Alle systemen hebben Windows 98 en draaien op een Windows NT netwerk. Verder heeft u de beschikking over Intranetmogelijkheden. Voor het checken van de ISDN-lijnen zijn er inbel- mogelijkheden en alles gebeurt real-time. Om al deze technieken en bovengenoemde werkzaamheden onder de knie te krijgen, krijgt u een gedegen, professionele opleiding inclusief een training-on-the-job. Wat heeft u nodig om hiervoor in aanmerking te komen? U heeft minimaal een mbo-werk- en denkniveau en affiniteit met techniek. Daarnaast beschikt u over goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden en een flexibele instelling. U bent sociaal vaardig en in staat om probleemoplossend te denken. Bovendien bent u enthousiast, professioneel, een teamplayer en beschikt over gevoel voor humor. Interesse? Randstad Polytechniek organiseert in samenwerking met deze internationale operator op 22 juni a.s. om 18.30 uur, een informatieve avond waarin alle aspecten van de Dealer Support Desk aan de orde komen. Tevens wordt een rondleiding verzorgd op de Dealer Support Desk. Na afloop van de avond kunt u direct een afspraak maken voor een gesprek met een van onze accountmanagers, om uw mogelijkheden in de telecommunicatie te bespreken. Inschrijven voor deze avond? Stuur dan uw reactie naar Randstad Polytechniek, t.a.v. mevrouw A. Doup, Westeinde 10, 2275 AD Voorburg of via e-mail. E-mail: voorburg@polytechniek.com Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Michiel Klijn op telefoonnummer (070) 337 00 00. Kijk ook op Internet voor andere projecten: www.polytechniek.randstad.nl Randstad Polytechniek is het bureau bij uitstek voor technische professionals op mts-, hts- of tu-niveau. Randstad Polytechniek is onderdeel van de Randstad Groep met vestigingen in tal van Europese landen en in de VS. Het bureau biedt als zodanig carrière mogelijkheden in binnen- en buitenland. Daarnaast is Randstad Polytechniek partner van de ingenieursverenigingen Klvl en NIRIA. -\r randstad polytechniek Leerling tekenaars Een hartstikke leuke job voor een MTS'er of HTS'er die wil starten op de arbeidsmarkt. Je bent geïnteresseerd in staalbouw en alles wat daarmee te maken heeft. Na een inwerkperiode zal je worden opgeleid tot tekenaar op ons CAD-systeem (STRUCAD). Wat kun je verwachten? Oostingh Staalbouw kent ee bieden een dynamische baa: ruil voor je inzet ontvang je ee secundaire arbeidsvoorwaardei plezierige en collegiale werksfeer. Wij met veel eigen verantwoordelijkheden. In een prima salaris, aangevuld met goede Geïnteresseerd? Stuur dan binnen twee weken een schriftelijke sollicitatie voorzien van een CV naar Oostingh Staalbouw B.V. t.a.v. de heer C. Overweel. 0STIHGH STAALBOUW Oostingh Staalbouw B.V. Lageweg 36 Postbus 3020 2220 CA Katwijk Telefoon (071) 402 24 00 Fax (071) 403 25 57 E-mail: info@oostingh.nl Laman is een sterk groeiende technische groothandel met inmiddels 7 vestigingen in Leiden. Zoetermeer, Alphen a/dRijn, Nieuw Vennep, Utrecht, Alkmaar en Amsterdam. Van hieruit wordt een zeer groot gebied bestreken, waarin zich steeds meer trouwe afnemers aandienen. In de bedrijfs-filosofie van Laman speelt service een belangrijke rol, naast de vanzelfsprekende kwaliteit van de geleverde produkten. Het zeer veelzijdige assortiment beslaat meer dan 30.000 verschillende artikelen, zoals kogellagers, bevestigingsmaterialen, handgereedschap, aandrijflechmek waarbij vrijwel alle grote merken zijn vertegenwoordigd. Voor diverse vestigingen zijn wij op zoek naar de volgende kandidaten: Magazijnmedewerker (Nieuw Vennep) aakomschrijving 's Morgens (07.30 u.) goederen ophalen in de vestiging te Leiden Uitpakken, controleren, coderen en irruimen van binnengekomen goederen Uitlopen van orders, controleren, inpakken en klaarzetten voor verzending 's Middags goederen afleveren in de vesdging te Leiden. Koerier/magazijnmedewerker (Utrecht) Taakomschrijving 's Morgens (07.00 u.) goederen ophalen in de vestiging te Leiden Het controleren, inpakken en inladen van de goederen Het invoeren van de routelijst en bezorgen van de goederen 's Middags goederen afleveren in de vestiging te Leiden Profiel Voor de bovengenoemde functies zijn wij opzoek naar enthousiaste accurate medewerkers, woonachtig in Leiden, met technisch inzicht (LTS-niveau) die van aanpakken houden en goed in een team kunnen functioneren. Rijbewijs B is een vereiste (een bestelauto wordt ter beschikking gesteld). Verkoper binnendienst (Leiden) 'aakomschrijving Telefonische en balie-verkoop Het geven van technische informatie Het uitwerken van offertes Het verzorgen en onderhouden van de winkelpresentatie Profiel Voor de functie van verkoper binnendienst zijn wij opzoek naar een commerciële, representatieve medewerker met een technische opleiding op MTS-niveau of enige verkoopervaring in soortgelijke branche. Heb je interesse in één van de bovengenoemde functies, schrijf dan snel een korte en bondige brief, voorzien van C.V., naar Laman Zoetermeer BV, postbus 20, 2700 AA Zoetermeer, t.a.v. Birgitte Lampe of bel 079-3447144. Qtgcmiscr,, De Centrale Organisatie Kinderopvang Leiden zoekt ten behoeve van kindercentrum Pollewop, i.v.m. een uitbreiding, met ingang van 16 augustus 1999 een voor gemiddeld 27,5 uur per week voor een groep van 10-12 jarigen. Wij zoeken een collega: - met een voor de functie erkende opleiding d.w.z. alle sociaal-pedagogische, sociaal-culturele, pedagogische, sport/ lichamelijke opvoedings- en cultureel/kunstzinnige vormingsopleidingen op tenminste MBO-niveau volstaan - met een initiatiefrijk en creatief karakter - met humor en doorzettingsvermogen - met aantoonbare betrokkenheid op deze leeftijdsgroep - die met leuke hobby's een aanvulling vormt op ons team - die kan meedenken over de beleidsontwikkeling van de opvang van deze leeftijdsgroep Wij bieden: - een leuke groep kinderen en enthousiaste collega's - een mooie accommodatie met veel mogelijkheden - rechtspositie en salariëring conform de CAO-Welzijn, salarisregeling kinderopvang, (schaal 9-19, minimaal 2846,00 en maximaal 3805,00 bruto per maand bij een volledig dienstverband) - een aanstelling voor een jaar met uitzicht op een vast dienstverband Telefonische informatie is te verkrijgen bij Marjanne van Esveld op maandag-, woensdag- en donderdagochtend van 09.30 tot 12.00 uur, tel. 071 -523 1605. Schriftelijke reacties voorzien van curriculum vitae voor 21 juni 1999 verzenden aan de sollicitatiecommissie van Pollewop, Pasteurstraat 23, 23 16 BS Leiden. Bij Oostingh Staalbouw werken momenteel 180 mensen 1 het ontwerpen, fabriceren en van staalconstructies in zowel ïitenland. Door de groei van de onderneming heeft onze 'tekenkamer' dringend behoefte aan

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 21