Kamerbeek Stationsweg 26 2312 AV Lelden [071] 514 50 00 Rooseveltstraat 49 Ook voor al uw taxaties van bedrijfsmatig onroerendgoed kunt u terecht bij Kamerbeek Stille Mare 11-13 Het betreft een winkelpand bestaande uit 3 verdiepingen, gereali seerd medio 1992. Alle verdiepingen zijn in gebruik als verkoop ruimte en bedragen ca. 90 m2 per verdieping. Het object is gelegen in de directe omgeving van landelijk werkende winkelformules zoals C&A, Hema, Pnmafoon, Mc Donalds e.d. Oplevering in huidige staat. Aanvaarding in overleg. Diverse kantoorunits, beschikbaar vanaf 51 m2 tot ca. 500 m2, gelegen in representatief kantoorverzamelgebouw aan de Engelen- daal, direct naast het Gemeentehuis en aansluitend aan het over dekte winkelcentrum "Winkelhof". Statenhof is uitstekend bereikbaar middels openbaar vervoer, tevens is het op kleine afstand gelegen van de snelweg A4 (Amsterdam - Rotterdam). Ruim voldoende parkeermogelijkheden in de directe omgeving. De verschillende kantoorunits zijn gedeeltelijk voorzien van scheidingswanden, systeemplafonds met verlichtingsarmaturen, vloerbedekking, kabelgoten, topkoeling, mechanische ventilatie en verwarming. Oplevering in overleg. Admiraal Banckertweg 4 Hogewoerd 126 Monumentaal kantoorpand in het centrum van Leiden met eigen parkeerterrein. Binnenkort zal worden aangevangen met de renovatie waarbij veel oorspronkelijke details wederom zullen terugkeren. Op de begane grond zullen o.a. de schouwen, gestucte plafonds en marmeren gangzone in ere hersteld worden en tevens zal er op verantwoorde wijze voorzien worden in de behoefte van de heden daagse kantoorgebruiker. De ca. 380 m2 kantoorruimte is verdeeld over begane grond, 1e en 2e verdieping. De oplevering is gepland per januari/februari 2000. Het betreft een bedrijfspand gelegen op industrieterrein "De Waard", bestaande uit ca. 700 m2 kantoorruimte en ca. 350 rr bedrijfsruimte. De kantoorruimte is voorzien van vloerbedekkim scheidingswanden en systeemplafond met verlichtingsarmaturei De bedrijfsruimte beschikt over een eigen entree. Gratis parkee mogelijkheden zijn in de directe omgeving aanwezig. Gunstige ligging ten opzichte van uitvalswegen. Oplevering in huidige staa Aanvaarding in overleg. Huurprijs f 120.000,- per jaar, excl. BTW. Het betreft een winkelruimte van ca. 255 m2 welke deel uitmaakt van winkelcentrum "De Remise", waarbij onderhavig pand is gelegen op een markante hoeklocatie. Mede door de frontbreedte van ca. 15 meter is de ruimte voor velerlei doelgroepen geschikt. De ruimte wordt opgeleverd met een nieuwe pui en toiletgroep. Overige in overleg. Aanvaarding in overleg. Koopsom f 1.100.000,- K.K. Huurprijs f 425,- p/m2. per jaar, excl. BTW. Winkelunits in winkelcentrum Kennedyhof Het betreft een drietal winkelruimtes variërend van ca. 79 m2 tot ca. 200 m2. De ruimtes zijn voorzien van toilet, pantry, gas/water/elektra- aansluitingen. In de directe omgeving zijn gevestigd Oud Leyden Gemakswinkel, Kosma Supermarkt, Gall Gall, e.a.. Het winkel centrum is uitstekend bereikbaar, zowel per openbaar vervoer als met eigen vervoer. Direct voor en naast de winkelunits zijn voldoende parkeermogelijkheden. Aanvaarding per direct. Oplevering in overleg. Huurprijs f 250,- p/m2, per jaar, excl. BTW en service- en stookkosten. Het complex betreft een tweetal geschakelde bedrijfshallen van respectievelijk ca. 3.500 m2 en ca. 2.400 m! alsmede een kantoorgebouw bestaande uit twee verdiepingen, elk ca. 600 mr groot. Het kantoorgebouw is voorzien van systeemplafonds met verlichtingsarmaturen, vloerbedekking, scheidingswanden, alarm- en brandmeldinstallatie, airconditioning (gedeeltelijk) en zonwering. Op de begane grond bevindt zich een bedrijfsrestaurant. Onder het kantoorgebouw is een souterrain ca. 600 m2 met archiefruimte, kleedruimte, ketelhuis en sanitairgroep gesitueerd. De bedrijfshallen zijn voorzien van een sprinklerinstallatie, elektrische Schiefer deuren, een vijftal overheaddeuren, verlichting en verwarming. Aan één van de bedrijfshallen is 180 m2 kantoorruimte in de vorm van portacabins geschakeld. Het complex is gelegen op eigen terrein, ter grootte van ca. 11.000 m2. Het bedrijfscomplex is gelegen op bedrijventerrein "Roosevelt", nabij uitvalswegen richting Amsterdam en Rotterdam (A4) en Amsterdam en Den Haag (A44). Parkeergelegenheid is in ruime mate aanwezig op het eigen terrein. In de directe omgeving zijn voldoende openbaar vervoer voorzieningen. Aanvaarding in overleg. Pieterskerkgracht, Langebrug, Berkendaalstraatje Gebouwencomplex bestaande uit panden welke met elkaar ver heeld zijn en thans een economische eenheid vormen. De gebouwen zijn thans ingebruik als kantoorruimte, archief, opslag en huisdruk- kerij. Het onderhavige object is gelegen in het centrum van Leiden. Het betreft de volgende gebouwen, Pieterskerkgracht 14-14a-16, Langebrug 31-33-35, Berkendaalstraatje. Schipholweg 79 Representatief kantoorgebouw gelegen in het zakencentrum van Leiden, nabij het NS Station. De omgeving kenmerkt zich door hoogwaardige kantoorgebouwen. Het kantoorgebouw is zeer goed bereikbaar zowel met eigen vervoer alsmede openbaar vervoer. Het betreft ca. 572 m2 kantoorruimte gelegen op de 4e verdieping alsmede 7 parkeerplaatsen. De unit wordt opgeleverd inclusief systeemplafonds met inbouwarmaturen, systeemwanden, vloer bedekking, wandkabelgoot, centrale verwarming, pantry en toiletgroep, topkoeling. Huurprijs f 295,- p/m2, per jaar, excl. BTW. Van der Marckstraat 17 Het betreft een kantoor verzamelgebouw, in een groene omgeving, gelegen op het bedrijventerrein "De Baanderij", nabij uitvalswegen. Totaal beschikbare oppervlakte ca. 415 m2 in units vanaf ca. 125 m2. De oplevering is in huidige staat, inclusief de aanwezige vloerbedekking, scheidingswanden, systeemplafond met verlichtingsarmaturen. Uitstekende locatie voor startende bedrijven. Er is voldoende parkeergelegenheid op het bijgelegen parkeerterrein. J Huurprijs f 225,- p/m2, per jaar, excl. BTW. Hoogewaard 183 Het betreft ca. 235 m2 kantoorruimte. De kantoorruimte beschikt over brandveilig archief, pantry en ca. 8 afzonderlijke ruimtes welke allen voorzien zijn van een systeemplafond met verlichtingsarma turen. Het object is gunstig gelegen nabij uitvalswegen richting Alphen a/d Rijn en richting de A4 (Amsterdam-Rotterdam). Aanvaarding in overleg. Oplevering in huidige staat. Het betreft een bedrijfspand, welke in gebruik geweest is als auto-I bedrijf, met een woonhuis en ruim parkeerterrein gelegen op eigen I grond. Gelegen op unieke zichtlocatie, op een kruising van wegen en nabij uitvalswegen richting snelweg A44 (Amsterdam - Den Haag). Een zijde van het perceel grenst aan de Oude Rijn. Indeling:! woonhuis; begane grond: woonkamer, toilet, ruime keuken, toilet I en bijkeuken, 1e verdieping: 4 slaapkamers, badkamer met douche,! toilet en overloop. Bedrijfsruimte; ca. 160 m2 showroom, ca. 30 m2 kantoorruimte, ca. 470 m2 werkplaats met twee overhead- j deuren, magazijn, kantoor en kantine. Oplevering: vrij van huur 1 en gebruik. Aanvaarding in overleg. Kamerbeek heeft ook vestigingen in: Regio West NcilerhiHl: Den Haag, Rotterdam, Spljkenlsse, Amsterdam, Zoetermoer, Leldschendatn. Regio Midden Nederland: Amersfoort, IJirechl, Almere, Barneveld, Lelystad, Nijkork, Arnhem, Nijmegen.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 54