Personeel Personeel Personeel Personeel o r: •Good Care •Good Looking •Good Feeling ihulte I Lestraden Sous-chef Zelfstandig werkende kok Zelfstandig werkende kok ENDEGEEST SECRETARESSE/ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER Belastingadviseurs die maken. Lestraden B.V. is een middelgroot installatiebedrijf dat al meer dan 50 jaar gliseerd is in het maken van c.v.-, airconditionings-, sanitair-, ventilatie- en lucht- jlingsinstallaties. )p zoek naar een professionele RECTIE-SECRETARESSE M/V parttime functie ambieert voor minimaal 21/2dag per week (in overleg zijn meer gelijk) en waarbij de te werken dagen in principe in overleg vastgesteld kunnen De werkzaamheden zullen voornamelijk bestaan uit alle voorkomende secre- ierkzaamheden ten behoeve van de directie en het managementteam. geronde secretariële opleiding; ,ede beheersing van de Nederlandse maar ook de Engelse en Duitse taal in woord schrift; ig met softwareprogrammatuur Word en Excel; illegiale instelling; presentatieve persoonlijkheid. en je een functie met volop ruimte voor eigen initiatief, een prettige werksfeer Ie secundaire arbeidsvoorwaarden. Het salaris is geheel afhankelijk van oplei- ervaring. sfonische inlichtingen kun je contact opnemen met mevrouw Van Zeist onder tele- imer: 0252-466 466, maar je kunt natuurlijk ook direct een sollicitatiebrief met c.v. er attentie van mevrouw C. J. K. van Zeist, aan onderstaand adres: TE LESTRADEN B.V. 550 LISSE gen 3 :i tat o ge! rien n aa 'dan Iest rela oofd met All i-fe-. gees- rg in de loord. In met hoog- kwalificeerde iw samen met jelij enorganisaties. at streeft naar professionele ijfsvoering en 'atie van haar dewerkers ei lenwerkings- partners. Psychiatrisch Ziekenhuis Endegeest Langerdurende zorg: volop in beweging GGZ Partners opgericht door Langeveld, centrum voor Psychiatrie, Riagg, Zuid Holland Noord en Psychiatrisch ziekenhuis Endegeest bieden op vernieuwende wijze geestelijke gezondheidszorg voor kinderen, volwas sen en ouderen. Op termijn zullen de huidige keukens van Langeveld en Endegeest worden samengevoegd tot één ontkoppelde centrale keuken. Om de continuïteit van de dienstverlening aan onze cliënten, bewoners, bezoekers en personeel te waarborgen, zijn wij voor de locatie Noordwijk op zoek naar een: 100% (36 uur) voor de duur van I jaar. Functie: (mede) optimaal organiseren van dagelijkse werkzaamheden; zelfstandige bereiden van- (dieet)maaltijden en/of maaltijd componenten; u vervangt de chef keuken bij afwezigheid; u neemt, indien nodig, deel aan alle uitvoerende werkzaamheden binnen de centrale keuken, Niveau-aanduiding: u heeft diverse vakgerichte opleidingen gevolgd, een management opleiding wordt op prijs gesteld; u heeft ervaring opgedaan in diverse keukens; u beschikt over goede leidinggevende, organisatorische en contactuele'eigenschappen; u kunt in teamverband werken. Informatie: Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door dhr. Ron van der Laan, hoofd Voeding, telefoon: 0252-342 451 Voor de locatie Oegstgeest: 100% (36 uur) voor de duur van i I jaar. 89% (32 uur) voor de duur van I jaar. Functie: zelfstandig bereiden van (dieet) maaltijden en /of maaltijd componenten; u neemt deel aan de alle uitvoerende werkzaamheden in de centrale keuken; u werkt volgens een rooster in de weekeinden en op .feestdagen. Niveau-aanduiding: u heeft een vakgerichte opleiding gevolgd; u heeft ervaring opgedaan in diverse keukens; u kunt in teamverband werken. Informatie: Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door dhr. Cor de Vreugd, hoofd Keuken, telefoon: 071-5179 420. Salaris: De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO-Ziekenhuiswezen. Het salaris wordt vastgesteld volgens de functiewaardering gezondheids zorg (FWG), Voor de functie Sous-chef in functiegroep 40 (maximaal fl. 4300,- bruto per maand). Voor de functie kok in functiegroep 30 (maximaal fl. 3696,- bruto per maand) of functiegroep 35 (maximaal fl. 3996,- bruto per maand). Sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 19 juni a,s. sturen naar de dienst Personeel, Organisatie en Opleiding, Postbus 1250, 2340 BG Oegstgeest. psychiatrisch ziekenhuis Aandacht in persoonlijke verzorging zowel op drogisterij als parfumerie gebied, daar gaat het om bij Parfumerie/ Drogisterij Schouten. Alles staat in het teken van service, gastvrijheid, kennis van producten en oprechte belangstelling voor de klant. Dankzijjou gaat iedere klant weg met het "Good Care - Good Looklog-^TSoop Feeling" gevoel. Parfumerie/ Drogisterij Schouten is bestaat. Wij hebben vijf filialen waai Leiden, Oegstgeest en Rijnsburg. Voor onze filialen in Oegstgeest en Leiderdorp Winkelhof zijn wij op zoek enthousiaste collega's die het verkoopteam komen versterken. Wij verwachten van jou: Wij bieden jou: jnzet een full-time baan (37 uur) verantwoordelijkheidsgevoel prettige werksfeer dat je zowel in teamverband als afwisselende functie zelfstandig kan werken doorgroei-mogelijkheden affiniteit met cosmetica en drogisterij mogelijkheden tot het volgen van artikelen cursussen ervaring in de branche is een pré. Herken je jezelf en is je Interesse gewekt? Schrijf dan binnen 14 dagen een brief met pasfoto en C.V. naar: Parfumerie/ Drogisterij Schouten, t.a.v. Carina van Oosten, Postbus 13, 2350 AA Leiderdorp WaardeVastGoed Holland B.V. is een jong en innovatief vastgoedbedrijf en is sinds 1998 in een modern kantoorpand gevestigd op het nieuwe industrieterrein van Noordwijk. Het bedrijf houdt zich bezig met de ontwikkeling, verkoop en beheer van fiscaal vriendelijke beleggingsfondsen op het g van vastgoed. Op dit moment hebben wij 4 fondsen onder beheer. Wij zijn op zoek naar een kandidaat voor minimaal 4 dagen per week voor de functie van: De functie: U bent zelfstandig verantwoordelijk voor het secretariaat. Naast alle algemene secretariële werkzaamheden zoals typen, correspondentie, telefoon, postbehandeling en agendabeheer, verricht u administratieve taken zoals het bijhouden van het databestand en de financiële administratie. Tevens bent u verantwoordelijk voor het ontvangen van relaties en bereidt u samen met de directie presentaties voor. Gevraagd wordt: een flexibele en volledig zelfstandig werkende persoon; accuratesse en klantgerichtheid; de bereidheid om alle voorkomende werkzaamheden uit te voeren; uitstekende beheersing van de computer; enige boekhoudkundige ervaring. WaardeVastGoed Holland B.V. biedt: Een plezierig en informeel werkklimaat in een klein en jong bedrijf met korte communicatielijnen. Een uitgelezen kans om het secretariaat en de administratie zelfstandig vorm te geven. Volop ruimte om initiatieven te ontplooien. Goede arbeidsvoorwaarden. Bent u geïnteresseerd? Richt dan uw brief aan: WaardeVastGoed Holland B.V. t.a.v. drs. A. de Boer Keyserswey 99 2201 CX Noordwijk Voor nadere informatie kunt u bellen met telefoonnummer 071-3622588. Ernst Young is wereldwijd marktleider in de fiscale dienst verlening. Ons succes is naast onze topkwaliteit mede gebaseerd op intensieve (inter)nationale samen werking met accountants, juristen en management consultants. Deze aanpak staat garant voor hoogwaardige dienstverlening en continuïteit. Ernst Young Belastingadviseurs bestaat uit diverse specialistische advies groepen, waarbij de betrokkenheid van onze medewerkers een heel belangrijke rol speelt. Logisch dat we ook van nieuwe collega's het nodige verwachten. Maar daar staat natuurlijk wel het een en De maatschap Ernst Young Belastingadviseurs heeft op haar kantoor in Haarlem plaats voor een ervaren belastingadviseur (m/v). Werkgebied Als ervaren belastingadviseur bent u werkzaam in de nationale adviespraktijk. U begeleidt onze cliënten op een breed fiscaal terrein: u adviseert directeuren-grootaandeel- houders en hun ondernemingen op het gebied van fusies en overnames, financiële producten, reorganisaties, groeps- financieringen alsmede bedrijfsinvesteringen. Daarnaast begeleiden wij topsporters op fiscaal, financieel en juridisch gebied en is het de uitdrukkelijke bedoeling dat u op dit gebied het eerste aanspreekpunt bent. Uw profiel Als ervaren belastingadviseur heeft u ongeveer drie tot zeven jaar praktijkervaring bij de belastingdienst of een fiscale adviespraktijk. Bij voorkeur heeft u de opleiding van de Federatie of de NOB voltooid. U beschikt over een uitstekend analytisch vermogen, inventiviteit en ambitie. Omdat u in deze functie veel externe contacten moet onderhouden, zijn goede communicatieve en commerciële vaardigheden noodzakelijk. Affiniteit met sport is een pre. Ons aanbod Een veelbelovende carrière met prima perspectieven. U kunt rekenen op uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Het regelmatig volgen van cursussen maakt deel uit van uw verdere carrièreontwikkeling. Belangstelling? Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer mr F.W. Algie, telefoon 023 - 515 93 93. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan Ernst Young Belastingadviseurs, t.a.v. mevrouw drs. B. Tulleken, Postbus 7925,1008 AC Amsterdam. Van ons mag u meer verwachten. ê!l Ernst Young BELASTINGADVISEURS Moret Ernst Young heet tegenwoordig ook in Nederland Ernst Young. Hr van der Klugt registeraccountant Ambachtsweg 7a, 2222 AH Katwijk ZH Tel.: 071-4080982 fax: 071-4029183 Wij zijn een accountantskantoor met cliënten voornamelijk in het midden- en kleinbedrijf. Ter uitbreiding van ons team is er op korte termijn plaats voor een: administratief/boekhoudkundig medewerker De werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit: het voeren van financiële administraties en opstellen van jaarstukken het verzorgen van diverse fiscale aangiften het verzorgen van loonadministraties Voor deze functie zoeken wij iemand met een opleiding op MBA-niveau. Ervaring met Exact en Microsoft Office is een pre. Kandidaten met enige ervaring in een soortgelijke functie genieten de voorkeur. Voor deze vacature bieden wij een afwisselende en zelfstandige functie in een team van enthousiaste collega's, een aantrekkelijk salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw schriftelijke sollicitatie met CV kunt u sturen naar: Accoutantskantoor Van der Klugt T.a.v. mevrouw A. van der Ree Postbus 3069 2220 CB Katwijk E-mail adres: Klugt.Katwijk@Accountnet.nl Qtganist,,^ Herhaalde oproep De Centrale Organisatie Kinderopvang Leiden (C.O.K.L.) stelt zich als professionele organisatie ten doel het leveren van en bemiddelen in diverse vormen van kinderopvang. De organisatie bestaat uit 17 kindercentra, 31 peuterspeelzaken en een gastouderbureau met een gezamenlijk aanbod op het gebied van dagopvang, buitenschoolse opvang, vakantieopvang en gastouderopvang. Daarnaast wordt gewerkt aan vernieuwing en opvang op maat. Ten behoeve van een van onze centra, Kindercentrum Lot-te, zoeken wij op korte termijn een inspirerend HOOFD (m/v) voor 24 uur per week. Kindercentrum Lot-te heeft 2 mooie locaties in de nieuwbouwwijk de Stevenshof en biedt per dag dagopvang en buitenschoolse opvang aan I 15 kinderen, verdeeld over 7'/2groep in de leeftijd van 0 tot 12 jaar. Tevens wordt er nauw samengewerkt met peuterspeelzalen. Er werken 28 vaste medewerkers, waaronder 2 adjunct-hoofden. Zowel bij de centrale organisatie als in het centrum zelf is een veranderingsproces gaande naar een andere wijze van leidinggeven. Daarnaast zal er op termijn een uitbreiding van het aanbod buitenschoolse opvang plaatsvinden. Het hoofd is onder eindverantwoordelijkheid van de directie van de COKL belast met de leiding van het kindercentrum en is verantwoordelijk voor de uitvoering van de in gang gezette verandering, de uitbreiding en het goed functioneren van het kindercentrum. In het veranderingsproces zal het hoofd tijdelijk worden bijgestaan door het interim-hoofd. Functie-inhoud: Binnen het geschetste kader is het hoofd met name verantwoordelijk voor: de ontwikkeling van en de zorg voor het pedagogisch, het personeels-, het accommodatie- en het financieel beleid van het kindercentrum; de implementatie van de beoogde veranderingen; het, in nauw overleg met de COKL, realiseren van de uitbreiding buitenschoolse opvang; een optimale ouderparticipatie en medezeggenschap van ouders; het leidinggeven aan de adjunct-hoofden die per locatie de dagelijkse leiding verzorgen en de administratief medewerker; management- en financiële rapportage; goed vorm kunnen geven aan de veranderende samenwerking met de COKL en goede samenwerking met externe contacten. Het hoofd werkt nauw samen met de 2 adjunct-hoofden, waarbij het hoofd stuurt op hoofdlijnen en de adjunct-hoofden zorg dragen voor de dagelijkse aansturing van beide locaties onder eindverantwoordelijkheid van het hoofd. Wij zoeken iemand met: ruime ervaring in een leidinggevende positie, bekend met veranderingsprocessen en in staat een balans te vinden tussen verschillende belangen, verwachtingen en eisen; kennis van, inzicht in, en ervaring met de kinderopvang; deskundigheid op het gebied van personeelszorg, financiën en planning; capaciteiten om met enige afstand leiding te kunnen geven aan meerdere locaties minimaal een opleiding op HBO-niveau en een passende managementopleiding; affiniteit met kinderopvang; leeftijd vanaf 30 jaar. Wij bieden: een uitdagende en afwisselende functie in een veranderende, op vernieuwing gerichte organisatie; een aanstelling voor de duur van een jaar met uitzicht op uitbreiding van uren en een vast dienstverband; rechtspositie en salariëring conform de CAO-welzijn, salarisregeling Kinderopvang, functie Hoofd AA (minimaal schaal 29, 4.845,00 en maximaal schaal 36, 5.577,00 bruto per maand bij een 36-urige werkweek). Telefonische informatie is te verkrijgen bij Herrie van Vliet, interim-hoofd KDC Lot-te op 3 I mei en 3 juni van 09.00 tot 10.00 uur, onder telefoonnummer: 071-5760955. Schriftelijke reacties voorzien van een curriculum vitae voor 12 juni I999 richten aan: Sollicitatiecommissie kindercentrum Lot-te, Louise Hardenbergsingel 2, 2331 BR Leiden.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 43