Personeel Personeel Personeel Personeel Personet Carrier akkeri I Buitenschool ieflWf Leiden -\r randstad polytechniek CHRIST SERVICE ENGINEER ZATERDAG 5 JUNI 1999 De dienst Bouwen en Wonen Leiden bestaat uit de sectoren Wonen Stadsontwikkeling. Het Bureau Middelen en Control (BMC) is belast met de ondersteu ning van beide sectoren op het vlak van het middelenbeheer (Personeel, Informatie, Communicatie, Organisatie en Financiën) en instrumentenontwikkeling. Voor het secretariaat van Bureau Middelen en Control van de dienst Bouwen en Wonen zijn wij op zoek naar een: Secretaresse m/v voor 34 uur per week Functie-inhoud: - agendabeheer; - organisatie van afdelingsaangelegenheden; - postbehandeling; - verslaglegging; - typewerk en verzorgen van correspon- - beheer kantoorartikelen; - informatieverstrekking. Functie-eisen: - Havo en secretaresseopleiding, en/of ruime ervaring in bovenstaande werk zaamheden; - goede contactuele eigenschappen; - accurate, vlotte en iniatiefrijke manier van werken; - goede mondelinge en schriftelijke uit drukkingsvaardigheid; - affiniteit met automatisering en om kunnen gaan met MS-office (Word/ Outlook/Exel). Medewerker tekst- de gemeente verwerking m/v 34 uur per week Het salaris voor deze functie is afhankelijk van opleiding en ervaring en bedraagt maximaal f 3.981,- bruto per maand bij een 34-urige werkweek (schaal 6). Nadere informatie u inwinnen bij de heer W. Seitzinger, hoofd BMC. Hij is bereikbaar onder telefoonnummer: 071-516 57 10. Tevens zijn wij voor het sectorsecretariaat van de sector Stadsontwikkeling op zoek Functie -inhoud: - het uittypen van kopij, zoals brieven, verslagen en notities; - zorgdragen voor de verzending en archi vering van brieven; - beheer kantoorartikelen; - incidentele ondersteuning van het secretariaat. Functie-eisen: - Mavo-opleiding; - werkervaring in bovenstaande werk zaamheden is een pre; - goede kennis van en ervaring met MS- office (Word/Outlook/Exel); - goede contactuele eigenschappen; - goede beheersing van de Nederlandse taal; - flexibel en accuraat. Het salaris voor deze functie is afhanke lijk van opleiding en ervaring en bedraagt maximaal f 3.788,- bruto per maand bij een 34-urige werkweek (schaal 5). Nadere informatie over deze functie kunt u krijgen van de heer P. Eilander, sectorhoofd Stadsontwikkeling, telefoonnummer 071-516 58 00. De gemeente Leiden wil meer v leden van etnische minderheidsgroepen in dienst nemen. Geïnteresseerden die menen tot (een van) deze doelgroep(en) te behoren, worden nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Bij het voldoen aan de gestelde eisen genieten zij de voorkeur. Om de mobiliteit van de Leidse ambtenaren te bevorderen zal de aanstelling plaatsvin den in algemene dienst. Bij benoeming kunnen, in overleg, afspraken worden gemaakt voor een eventuele functie deze functie kunt wisseling op termijn. U kunt uw schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen na verschijning van dit blad richten aan de Gemeente Leiden, Dienst Bouw en Wonen, Afdeling P&O, t.a.v. mevr. P.J. Tempelaars, Postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermelding van BOWO 99.036 voor de secretaresse functie en BOWO 99.006 voor de functie van medewerker tekstverwerking. Dienst Bouwen en Wonen STRANDHOTEL Voor onze hotelkeuken waar een 3-gangen maaltijd bereid wordt voor 30 tot 80 personen zoeken wij; Iemand die zelfstandig deze maaltijd kan verzorgen, ervaring gewenst. Dit voor ongeveer 10 uur per week verdeeld over 2 dagen; - 1 dag in de week voor het koken en doorgeven van de maaltijd van 17.00 tot 20.00 uur. - 1 dag de gehele bereiding en het doorgeven van de maaltijd totale werktijd 7 uur. Graag reactie naar: STRANDHOTEL Fam. G. Janson Parallelboulevard 300 2202 HV NOORDWIJK Tel. 071-3612236 De Leidse Buitenschool te Katwiijk, school voor Langdurig Zieke Kinderen zoekt m.i.v. het nieuwe schooljaar 3 enthousiaste collega's. A Groepsleerkracht wtn.oooo B Remedial teacher w« 0.4750 C Conciërge ««0,4211 Het betreft vacatures met uitzicht op een vaste aan stelling. De werktijden voor functie B en C zijn in overleg te regelen. Voor functe B geldt de bereidheid om in noodsituaties een groep te bemensen. Voor functie C geldt dat deze vacature ook is aange meld bij 't Heem en de Zijl Bedrijven. De Leidse Buitenschool telt in het nieuwe schooljaar 70 leerlingen in de leeftijdscategorie van 6-13 jaar. De leerlingen bezoeken de school als gevolg van lichamelijke en soms daaruit voortvloeiende emotio nele en sociale problemen. Functie-eisen; A Vereist is de bevoegdheid voor leraar basisonder wijs, eventueel aangevuld met het diploma Speciaal Onderwijs of de bereidheid dit te behalen. B Vereist is de bevoegdheid voor leraar basisonder wijs en het diploma remedial-teaching. C Vereist is enige kennis om klein onderhoud in en om de school uit te voeren en zorg te dragen voor het terrein rond de school. Inlichtingen: Inlichtingen worden verstrekt door Maarten van Kesteren, directeur. Telefoon tijdens schooltijden: (071) 401 22 73 of (06) 224 726 30. Sollicitatie: Geïnteresseerden kunnen dit kenbaar maken door hun sollicitatiebrief binnen 7 dagen te richten aan: De Leidse Buitenschool, t.a.v. dhr. M. van kesteren. Postbus 1, 2220 AA Katwijk m Salesmanager Personeeismanager Recruitingmanager Technisch adviseur Organisatie Randstad Polytechniek is een dienstverlenende organisatie, die bedrijven en instellingen in de technische markt professionele ondersteuning biedt bij het realiseren van projecten. Hooggekwalificeerde technische specialisten worden vanuit een dienstverband met Randstad Polytechniek op projectbasis gedetacheerd bij diverse opdrachtgevers. Randstad Polytechniek is marktleider in Nederland. Onze specialismen zijn aerospace, bouwkunde, chemie petrochemie, civiele techniek, elektrotechniek, industriële automatisering, telecommunicatie en werktuigbouwkunde. Voor onze vestiging in Voorburg zijn wij op zoek naar collega-accountmanagers civiele techniek en bouwkunde. Uw functie U bent als accountmanager bij Randstad Polytechniek zowel personeeismanager, recruitingmanager, technisch adviseur als salesmanager. Uw personeelstaak bestaat uit het selecteren, aannemen en begeleiden van technische professionals, zoals tekenaars, constructeurs, werkvoorbereiders, engineers en projectleiders. Voor ongeveer 25 van deze specialisten bent u verantwoordelijk voor de prestaties, ontwikkeling en algemene zorg. U geeft opleidingsadviezen, voert functioneringsgesprekken en bepaalt de arbeidsvoorwaarden. Tevens bent u verantwoordelijk voor de initiatie van technische bijéénkomsten voor klanten en medewerkers. Uw recruitingactiviteiten zorgen voor een continue personeelsbezetting, van waaruit u uw opdrachtgevers kunt ondersteunen bij haar projecten. Uw salestaak bestaat uit zowel acquisitie als relatiebeheer. U overtuigt prospects van de kwaliteit van uw medewerkers en uw organisatie en onderhoudt de contacten met opdrachtgevers waar uw medewerkers werkzaam zijn. Uw kennis van techniek en de branche zorgt ervoor dat u zowel uw medewerker als uw opdrachtgever kunt adviseren. Kortom, een zelfstandige multidisciplinaire functie, die ondernemerschap vereist en waarin u toch in teamverband werkzaam bent. Uw profiel U heeft een technische opleiding en een werk- en denkniveau op minimaal hbo-niveau. Daarnaast beschikt u over minimaal drie jaar werkervaring in de techniek en/of commerciële dienstverlening. Leeftijd tot 45 jaar. U kunt zich vinden in de rol van ondernemer, werkgever en teamplayer. Uw honorering Randstad Polytechniek biedt u uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een auto van de zaak, tantièmeregeling en opname in het pensioenfonds. Daarnaast biedt Randstad Polytechniek de mogelijkheid om zowel op uw functie als op uw carrière gerichte opleidingen te volgen. Uw sollicitatie U kunt uw sollicitatie, met cv., schriftelijk of via e-mail richten aan Randstad Polytechniek, ter attentie van de heer M. Okkes, Westeinde 10, 2275 AD Voorburg. E-mail: voorburg@polytechniek.com Voor meer informatie kunt u bellen (070) 337 00 00. Randstad Polytechniek is onderdeel van de Randstad Groep, met vestigingen in tal van Europese landen en de VS. Randstad Polytechniek is partner van de ingenieurs verenigingen Klvl en NIRIA. In meer dan 20 Vroom Dreesmann warenhuizen en ook daarbuiten zijn Le Marché bakkerij/traiteur afde lingen gevestigd. De Le Marché groep groeit in een hoog tempo. Voor de komende jaren behoort een intensief expansieprogramma tot onze strategie. Onze marktformule is toonaangevend waar het gaat om kwaliteit en versheid. De formule Le Marché staat garant voor verse grondstoffen die dagelijks rechtstreeks van veiling, de visafslag, de markt of van het veld komen. Mede door een hoge doorstroomsnel heid, gecombineerd met de bereiding van de producten in het zicht van de klant en het uitgangspunt dat alle producten 'huisgemaakt' zijn, garanderen de versheid. Een Le Marché bestaat uit meerdere afdelingen, die geleid worden door afdelingshoofden: één voor Brood, één voor Banket en één voor Hartig. Naast deze grote Le Marché vestigingen hebben wij ook een groot aantal Le Marché PANINIshops gevestigd waar men la minute een Itali aanse sandwich kan gebruiken. Tevens is er de formule Le Marché "NATUURLIJK IJS" waar op elk moment van de dag vers ijs wordt gedraaid waar de klant bijstaat. Voor de 11/2 jaar durende managementtraining afdelingshoofd zoeken wij kandidaten tot 25 jaar met een diploma Vakschool Wageningen, Middelbare Hotel school of gelijkwaardige MBO-opleiding en met de juiste eigenschappen. Daaronder verstaan we een gezonde dosis ondernemerslust, dat je innovatief, creatief en product- en detailgericht bent. Je bent sterk gemoti veerd en je vindt het prettig om met mensen om te gaan. Enkele jaren lei dinggevende ervaring na je school Man agcmcn traineey Le Marché m/r afdelingshoofd in opleiding) BAKKERIJ - TRAITEUR opleiding in een ambachtelijke bakkerij- of horei omgeving geeft je natuurlijk de nodige extra's. Wij vragen nogal wat maar het is ook nogal een funct Daarom gooien we je niet meteen in het diepe. \nf bieden je namelijk een volledige, int ne opleiding tot allround afdelin;>si hoofd. In 18 maanden doorloop je verschillende afdelingen met groeien^0 verantwoordelijkheid en krijg je groot aantal opleidingsdagen waar alle belangri onderwerpen aan bod komen. Zoals: marketing, si ationeel leidinggeven, coaching, methodisch instrueri productie- en personeelsplanning, financiën, budget rsi ren en investeren, exploitatiescreening, arbo en veil heid, grondstoffenkennis en recepturen, equipemt:u en techniek, commerciële verkoopplanning, kwalïtei.ej beheer en hygiëne. Kortom, de perfecte opleiding voor iemand met Ik talent en de ambitie om door te groeien. Wij bieden een interessante job in een eigentijd succesvolle formule waar het contact met de klant prioriteit heeft. Daarnaast bieden wij je een prii salaris, uitstekende arbeidsvoorwaarden met een eic Vroom Dreesmann CAO, korting op alle aankopen het warenhuis, gunstige werktijden en goede carriè mogelijkheden. Bij gebleken geschiktheid kun je op termijn doorgroei naar de functie van Foodmanager en eindverantwoori lijk worden voor de hele exploitatie van een Le Mardi Voldoe je aan alle eisen? Stuur dan z.s.m. een br met je C.V. en je motivatie. Ons adres: Vroom Dreesmann Warenhuizen B.V. t.a.v. Productgroep Horeca/Food Postbus 8226, 3503 RE Utrecht o.v.v. Management Trainee Le March Vroom Dreesmann Klimaattechniek J. J. de Jong zoekt een: ^-\ Ervaren administratieve kracht als servicecoördinator Die verantwoordelijk is voor het: - beantwoorden van de telefoon - verwerken van de serviceadministratie - aansturen van de servicedienst - maken van een serviceplanning Wij vragen: - een mavo/havo adm. opleiding - een goede kennis van de Nederlandse taal - kennis van PC's en software (o.a Word, Excel, Windows) - goede communicatieve vaardigheden Wij bieden: - een verantwoordelijke, afwisselende en zelfstandige baan - een goed salaris - deelname spaarloonregeling - mogelijkheid tot het kostenloos volgen van cursussen/opleidingen Interesse? Schrijf dan voor 17 juni een brief voorzien van C.V. naar; J. J. de Jong b.v. t.a.v. dhr. A. D. Veis Flevoweg 39F, 2318 BX LEIDEN Tel. nr. 071-5222402 ENTHOUSIASTE BANKETBAKKERS 11 MEDEWERKERS gevraagd voor HEMA banketbakkerijen Lei Ben jij kwaliteitsbewust, klantgericl flexibel inzetbaar en vindt je het leuk een modern productie omgeving mi te helpen aan het maken van onze overheerlijke taarten, vlaaien, gebakjes en tompoucen? Maak dan een afspraak met onze Banketbakkerijleider Joost van Tïnte: telefoon 071-5223745, Industrietern "De Waard", Banckertweg 3 te Leidf HEMA CHRIST HOLLAND B.V. houdt zich bezig met waterbehandeling voor de industrie, instellingen en laboratoria. Daartoe ontwerpt en levert het bedrijf complete waterbehandelings systemen. Het bedrijf telt ca. 60 medewerkers, is gevestigd in Zoeterwoude en is een dochteronderneming van het Zwitserse CHRIST AG. Op onze service-afdeling is plaats voor een: De functie In deze functie verhelpt u bij onze klanten storingen aan componenten, systemen en in laties. Ook speelt u in op de vragen en klachten van klanten en adviseert u inzake vanging en onderhoud. Uw werkzaamheden worden voorbereid en ondersteund c onze service binnendienst. Uw werkterrein ligt in hoofdzaak in Nederland en soms in buitenland. Uw profiel U heeft een middelbaar technische opleiding en een goede kennis van elejctrotechn j Daarnaast heeft u belangstelling voor proces- en installatietechniek. Engels spreker lezen is voor u geen probleem. U kunt zowel geheel zelfstandig, als ook in teamverband werken en uiteraard bent u bezit van het rijbewijs B(E). Wij bieden Naast een goed salaris biedt CHRIST u: een afwisselende en zelfstandige functie; een bedrijfsomvang die groot genoeg is om in door te groeien en klein genoeg blijft i individueel herkenbaar te zijn; de zekerheid van een florerend bedrijf. Zend uw sollicitatiebrief met CV naar CHRIST HOLLAND B.V., t.a.v. de heer H.A. Teeuw, Hoofd Service, Energieweg 5, 2382 NA Zoeterwoude. Wilt u meer weten over deze functie? Bel dan: (071) 589 92 18.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 38