Personeel Personeel Personeel Personeel Personei I Rijnland Gemeente Zoeterwoude COHTROLLER MET SPIRIT VAN DER STOEL 1e AUTOMONTEUR 2e AUTOMONTEUR LEERKRACHT M/V zwerf secretaresse ZATERDAG 5 JUNI 1999 CONTAINERSERVICE B.V. vraagt chauffeur voor: Containerwagen met portaalarmsysteem aanhangwagen U dient in het bezit te zijn van de vereiste diploma's Uw reactie graag schriftelijk t.a.v. dhr. M. v.d. Stoel Voor telefonische informatie dhr. M. Nederhof 023-5364646 Postbus 5, 214 OAA Vijfhuizen jytk ffffMSfC/^fC gesneden verpakte groenten W. Heemskerk B. V is een groentebewerkingsbedrijf dat groente snijdt, wast en vepakt. Wij leveren door heel Nederland en ook in Duitsland aan diverse supermarktketens panklare kleinverpakkingen groente, groentepakketten, rauwkost en salades. Aangezien steeds meer mensen onze producten hebben leren waarderen, is er sprake van een constante groei van ons bedrijf. Om deze groei goed te kunnen opvangen zijn er binnen de afdeling Productie functies ontstaan als: ASSISTENT PRODUCTIEMANAGER Wat doet de assistent productiemanager: Bewaken van de dagelijkse voortgang van de productie. Bewaken van de correcte uitvoering op het gebied van hygiëne, kwaliteit en HACCP. Bewaken van de optimale inzet van de hem ter beschikking staande medewerkers en uitzendkrachten. Leiding geven aan de productiechefs. Bewaken van de optimale staal van onderhoud van de hem ter beschikking gestelde machines en materialen. Wat vragen wij van de assistent productiemanager: Ervaring in een productieomgeving. Leidinggevende vaardigheden. Opleiding op HBO-niveau. Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Het vermogen hebben om grote lijnen en detailzaken te onderscheiden. Initiatiefrijk, slagvaardig en flexibel. In staat en bereid zijn om ook regelmatig in de nachtdienst te worden ingezet (voor de schalenafdeling zal dit bij hoge uitzondering gebeuren). Wat bieden wij: Een salaris dat past bij het niveau van deze functie. Een goed pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden. Sollicitatie: Wilt u meer informatie over deze functie dan kunt u contact opnemen met de heer J. Geleijnse, productiemanager (tel: 071-4021338). Natuurlijk kunt u ook direct uw sollicitatie richten aan W. Heemskerk B.V. t.a.v. de P&O manager Theo van Werkhoven, Postbus 137, 2230 AC Rijnsburg. Bij de gemeente Zoeterwoude is bij het team Civiele en Cultuurtechniek van de sector Grondgebied wegens het vertrek van een medewerker plaats voor een enthousiaste medewerker civiele techniek m/v voor 36 uren per week Functie-inhoud: is belast met de beleidsontwikkeling en uitvoering van de openbare verlich- ting; is verantwoordelijk voor de totstandkoming van toegewezen civieltechnische projecten; is beheerder van de tekenkamer van het team CCT; is applicatiebeheerder van de grafische automatisering (Autocad); verricht ondersteunend tekenwerk voor de organisatie; behandelt aanvragen nutsbedrijven voor het leggen van kabels en leidin gen; behandelt uitwegvergunningen; is verantwoordelijk voor de totstandkoming en bewaking van toegewezen budgetten; is bereid andere binnen het team voorkomende werkzaamheden te verrich ten. Functie-eisen: mts weg- en waterbouwkunde of gelijkwaardige opleiding; automatiseringskennis; ervaring met geautomatiseerde beheerssystemen; ervaring met Autocad is een pre; ervaring op het werkterrein; goede mondelinge en schriftelijke vaardigheden; zakelijke, actieve, flexibele en klantgerichte werkhouding. Salaris: Afhankelijk van opleiding en/of ervaring zal het salaris bij een 36-urige werkweek maximaal f 4.620,bruto per maand (niveau bedragen. Overige informatie: geboden wordt een veelzijdige functie met een grote mate van zelfstandig heid en voldoende ontwikkelingsmogelijkheden (ruime studiefaciliteiten) alsmede een gunstige werktijdregeling en een collegiale en informele werksfeer; de gemeente hanteert een voorrangsbeleid ten aanzien van vrouwen, etnische minderheden en gehandicapten. Bij voldoende geschiktheid voor de functie heeft een sollicitant uit één van deze groepen voorrang op andere kandidaten; de mogelijkheid van kinderopvang is aanwezig, nadere informatie over de functie Kan worden ingewonnen bij de heer M.H. Geerling, hoofd sector Grondgebied, tel (071) 580 63 60 of de heer TJ. van Houten, teamleider CCT, tef. (071) 580 63 /0. Sollicitaties: Belangstellenden wordt verzocht binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad hun sollicitaties te richten aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Zoeterwoude, Postbus 34, 2380 AA zoeterwoude. AUTOBEDRIJF WILLEM BIL Ons bedrijf is gespecialiseerd in Citroën. Naast reparatie, onderhoud en verkoop doen wij tevens de klassieke DS-typen. Wij zoeken ter uitbreiding van ons team een Functie-eisen: interesse in het merk Citroën flexibele instelling Voor inlichtingen kunt u kontakt opnemen met dhr. Willem Bil. Rijndijk 270 2394 AP Hazerswoude-Rijndijk Telefoon 071-341 25 27 TANDARTSSPECIALIST te Leiden vraagt ASSISTENTE voor 3 dagen per week (ma., wo., vr.) Opleiding: VWO of HAVO, typediploma eventueel doktersassistente- of secretaresse opleiding Werkzaamheden: bijhouden van de agenda, correspondentie (Word, Excel) patiëntenadministratie (computer) praktijkwerkzaamheden zoals assisteren, ontwikkelen van röntgenfoto's enz., goede beheersing van de Nederlandse taal (in woord en geschrift). Verantwoordelijk werk Leeftijd: ±30-40 jaar Uitsluitend eigenhandig geschreven sollicitatie aan: F. van Hoeken, orthodontist Rijnsburgerweg 19 A 2334 BC LEIDEN De tijd, dat de bomen in het dealerbedrijf tot in de hemel groeiden, is al een poosje en definitief voorbij. Anno 1999 moet het met 'dubbeltjes en kwartjes' verdiend worden. Het belang van tijdige en adequate financiële informatie is dus erg groot. Maar met informatie alleen kom je er ook niet: het moet wel worden omgezet in acties, waarbij het middenkader wordt betrokken en waarop het management wordt 'afgerekend'. Voor de vormgeving en sturing van dit proces zoekt Autobedrijf Boot-Rialto een 'zwaargewicht', die op het snijvlak van geld en organisatie de mensen en het bedrijf naar een hoger niveau begeleidt en stimuleert. BOOT-RIALTO anaa Boot-Rialto, met vestigingen in Alphen aan den Rijn, Leiderdorp, Noordwijk en Hoofddorp, is één van de grotere Fiat-Alfa-Lancia-dealers van Nederland. Als eerste dealer van Europa realiseerde Boot-Rialto het nieuwe huisvestingdconcept, waarin de temperamentvolle auto's perfect tot hun recht komen en hun weg vinden naar tevreden klanten. manager die cijfers omzet in organisatorische impulsen Voor deze zware en verantwoordelijke functie ben je een goede kandidaat als je beschikt over financiële kennis op HBO-niveau (SPD of HEAO-BE), en een kritisch-analytisch ingestelde prakticus bent, die zegt waar het op staat. Zonder de 'baas' te spelen weet je mensen te winnen voor je eigen uitgangspunt: perfectie bestaat niet, maar verbeteren kan altijd. Ervaring in een dealerbedrijf komt daarbij goed van pas. Levenservaring (je bent tussen 33 en 40 jaar jong) is noodzakelijk. Een echte uitdaging met (zeer) goede arbeids voorwaarden (en groeimogelijkheden). Geïnteresseerd? Stuur dan binnen 10 dagen je brief (met c.v.) naar PE Advies, t.a.v. drs. Pim Epping, Postbus 274. 3440 AG Woerden. Informatie? Bel 0348-433335. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. s Noorderkwartier Witte Paal 122, 1742 NW Schagen Postbus 315 1740 AH Schagen Tel (0224)2154 44 Fax (0224) 21 62 24 E-mail: ic@noorderkwarlier nl Noorderkwartier te Schagen maakt deel uit van hel Gewest Kop van Noord-Holland en geeft voor de acht gemeenten binnen dit gewest uitvoe ring aan de Wet Sociale Werk voorziening IWSWI Ook is de organisatie belast met de uitvoering van de Wet Inschakeling Werkzoekenden (WlWj voor zes gemeenten middels de stichting Werkgaranlie De organisatie werkt momenteel aan de integratie van de WIW en W5W voor acht gemeenten binnen het Gewest. De uitvoering van beide wetten vindt dan plaats binnen een nieuw op Ie richten NV. Noorderkwartier biedt werk-gelegenheid aan ±650 medewerkers en verwacht, na de integratie, door te groeien naar een bedrijf met 1000 mede werkers. Noorderkwartier is een financieel gezonde organisatie met een duidelijke sociale doelstelling. De organisatie kenmerkt zich door een open sfeer én structuur Noorderkwartier is opgesplitst m een drietal divisies te welen hel Industrieel Centrum de "Drukkerii - Boekbinderij" (gevestigdjn Den Helder), en "Groenvoorziening- Detacheringen Projecten Ten gevolge van herschikking van laken is de vacature ontslaan van: Hoofd Financieel Economische Zaken en Automatisering Functie-inhoud. Als Hoofd FEZA bent u verantwoordelijk voor beleidsvorming en - uitvoering op financieel-economisch terrein en informatievoorziening. U draagt zorg voor het financieel beheer van Noorderkwartier en de stichting Werkgaranlie. U bent mede verantwoordelijk voor het realiseren van financieel-economische doelstellingen. Als lid van het managementteam levert u uw bijdrage aan het gehele beleid binnen de organisatie. Hiertoe draagt u zorg voor. de totstandkoming van financiële rapportages, analyses, prognoses en managementrapportages. Gezien de overgangssituatie waarin het bedrijf zich thans bevindt, zult u^uw bijdrage moeten leveren aan het veranderingsproces. Dit zal zich met name richten op financieel-economische en juridische aspecten. U bent verantwoordelijk voor de afdeling administratie. Noorderkwartier heeft sinds kort een nieuw automatiserings systeem U beheert de automatiseringsmiddelen en bewaakt uitbreidingen van hard- en software. Uw profiel. U beschikt over een financieel/bedrijfseconomische opleiding op academisch of HBO-niveau, aangevuld met management- cursussen. U heeft minimaal vijf jaar relevante werkervaring. U heeft een stijl van leidinggeven die inspirerend, enthousiasmerend en open is In veranderingstrajecten heeft u als verantwoordelijk leidinggevende goede resultaten geboekt. Condities. Afhankelijk van opleiding en ervaring wordt een salaris geboden van minimaal 6.253 en maximaal 8 650 bruto per maand (salarisschaal 12). De rechtspositieregeling van het Gewest Kop van Noord-Holland is van toepassing Inlichtingen en sollicitatie. Als u nadere informatie wenst over de functie-inhoud kunt u contact opnemen met de heer B.M. Zoon, algemeen directeur van Noorderkwartier, telefoon 0224-215444 Uw sollicitatie kunt u vóór 16 juni 1999 richten aan de heer P.M. ten Bruggencate, hoofd Personeelszaken Noorderkwartier, Postbus 315,1740 AH Schagen. Een assessment en psychologisch onderzoek kunnen deel uitmaken van de procedure. JENA- ■NET JENANET is een federatie van algemeen zondere Jenaplanbasisscholen met als do el samenwerking het Jenaplanonderwijs te versterken. Binnen de federatie is een vacature ontsti r De Vereniging voor Voorbereidend Onderwijs zoekt voor de HAANSTRA BASISSCHOOL te Leiden, met ingang van het nieuwe schooljaar een voor de middenbouw (groep 5/6), voor 20 uur. De Haanstra is een bijzonder neutrale basisschool in de binnen van Leiden. De school telt 9 stamgroepen en werkt met een continurooster. Wij gaan op onze school uit van de harmonisci [j ontwikkeling van het kind. Op onze school wordt niet alleen j maar ook geleefd. Van de leerkracht wordt verwacht dat hij/zij: - in het bezit is van de wettelijk vereiste bevoegheden; - belangstelling heeft voor expressievakken; - bij wil dragen aan een goede sfeer waardoor kinderen, team ouders met plezier op school komen. - bereid is tot het behalen van jenaplancertificaten. Op schooldagen zijn Ans Ages en Sandra Konings bereikbaar d informatie over de sollicitatieprocedure en de school Tel: 071-5133631 Schriftelijke sollicitaties uiterlijk tot 15 juni 1999. Haanstra basisschool. Rapenburg 129 - 131, 2311 GM, Leiden. Tirt //•/i n n f 111~ ziekenhuis Het Rijnland Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met circa 470 beddêp op twee locaties, in Leiderdorp en Alphen aan den Rijn. Voor de medische administratie op locatie Leiderdorp zoeken wij met j spoed een: fulltime die de afdelingssecretaresses vervangt bij afwezigheid. Het betreft in eerste instantie een dienstverband van een laar. Continuering als vast dienstverband behoort tot de mogelijkheden. Taken: - administratieve verwerking van medische en patiëntengegevens, rr behulp van een geautomatiseerd systeem; - beheer van medische dossiers; - ontvangen van patiënten en bezoekers; - overige bijbehorende werkzaamheden. Functie-eisen: - een vooropleiding op HAVO/MEAO-niveau; - het diploma medisch secretaresse of doktersassistente; - stressbestendig en service-bewuste houding; - flexibele werkhouding; - ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen tien dagen richten aan het Rijnland Ziekenhuis, locatie Leiderdorp, t.a.v. mevrouw E. Schoneveli afdeling personeel en organisatie, postbus 4220, 2350 CC Leiderdc onder vermelding van vacaturenummer: 62.99. Stichting tot verzorging en huisvesting van c op Protestants-Christelijke grondslag met et i huisvesting van 105 bewoners en het behee 190 woningen. Wij zoeken voor medio september 1999 ee GROENHOVEN Enthousiaste ACTIVITEITENBEGELEIDER (M voor 16 uur per week, de huidige activiteitenbegeleidster gaat ons 3 maanden verlaten, wegens een verhuizing. Wij bieden: - Een positieve werksfeer - Mogelijkheid na max. 1 jaar een vaste aanstelling. Tot de werkzaamheden behoren o.a.: - Sturing geven aan activiteiten - Het organiseren en het bewaken van het budget voor activiteiten - Daadwerkelijk mee participeren in het project voor bewoners die verpleeghuiszorg in het zorgcentrum krijgen - Het geven van informatie over activiteiten. Functie-eisen: - Inrichtingswerk/activiteiten begeleiding op MBO-niveau j, - Zelfstandig kunnen functioneren/veel eigen initiatief r - Sociale vaardigheden omtrent andere diciplines belangstelling v.di ontwikkeling binnen de ouderenzorg. Arbeidsvoorwaarden: Rechtspositie en arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-verzorgingshuizen. Salaris maximaal 3960,- (schaal 7) brut maand, op basis van een volledige dagtaak en afhankelijk van leeft opleiding en ervaring. Sollicitaties binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zeni Stichting „Groenhoven" Zorgcentrum voor oudere; Witte Rozenstraat 21, 2311 XS Leiden (Tel. 071-5120745) Tel.: inlichtingen vragen aan Mw. L. v.d. Barselaar/Paula Petri.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 36