Is dat haalbaar dan?. GRATIS CURSU Pirndgg 22 ji)n\l099 om 2ÖJ ReerV®er(07l\516 04 De waarde uan een belegging kan fluctueren In het verleden behaalde rendementen bieden geen garantie voor de toekomst. Natuurlijk! Als u maar beheerst belegt Bij de Groeibelegger Steeds meer mensen willen beleggen. Niet alleen omdat spaarrekeningen zo weinig rendement opleveren, maar ook omdat mensen voor hun toekomst vaker zelf de voorzieningen moeten treffen. De Groeibelegger is de eerste en enige landelijke winkel keten in Nederland, gericht op beheerst beleggen. Beheerst beleggen wil zeggen dat u onnodige risico's vermijdt doordat de Groeibelegger vana/het begin utu beleggingen zoveel mogelijk spreidt en u kan laten kiezen uit top/ondsen. Met zorg geselecteerd uit het nationale en internationale aanbod. Beheerst beleggen vraagt heel wat inspanning Niet bij de Groeibelegger! Managers van beleggingsfondsen hebben aan beheerst beleggen een dagtaak. Het plezierige is dat de Groeibelegger u al die tijdrovende bezigheden uit handen neemt. En u een evenwichtige selectie kan aanbieden uit meer dan 120 top/ondsen uit de gehele wereld. In nauwe samenwerking met het onafhan kelijke Bureau Fondsenanalyse houden wij deze selectie, en daarmee utu belegging continu up-to-date. Door de uitgebreide feeuze is het nu mogelijk utu belegging nauwgezet a/te stemmen op uw persoonlijke wensen. Altijd een verantwoorde feeuze uit meer of minder risico. Welkom bij de Groeibelegger Zo maakt de Groeibelegger beleggen inderdaad bereikbaar voor iedereen. Voor jong en oud, voor de beginnende tot meer ervaren belegger. Voor de grote investeerders, maar ook voor de kleinere beurs. Voor de particuliere en zakelijke belegger. Deelname aan een beleggingsfonds is via de Groeibelegger al interessant vanaf 5.000,-. Geïnteresseerd? Loop dan eens binnen bij de Groeibelegger. Verplichtingen zijn er niet en u tre/t er ook geen opdringerige adviseurs aan. Hulpvaardig en deskundig zijn ze uiteraard wel. Kijk eens rustig rond, neem wat documentatie mee of maak een afspraak voor een informatief gesprek als u dat prettiger vindt. Het advies is kosteloos. In de winkel van de Groeibelegger bent u van harte welkom. De Groeibelegger Leiden: Haarlemmerstraat 186, 2312 GH Leiden. Telefoon (071) 516 04 55. maakt beleggen bereikbaar voor iedereen Vrije oriëntatie bij u in de buurt Uitgebreide keuze uit fiscaal vriendelijke top/ondsen Permanente aandacht voor uw beleggingskeuze en veranderende wensen Continue beoordeling door Bureau Fondsenanalyse Beleggen zonder dure verzekeringen Aantrekkelijke instap- en beheerskosten.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 26