Personeel Personeel Personeel Personeel Personee Oil Control Oilré=Confcnol SERVICEMONTEUR RECTOR (M/V) JJjj ij-Ui. h/Vij zoeken een Assistent- en een Gevorderd Assistei *Salarisadm inistrateur die fwat service verlenen betrt Nets te ver gaat ZATERDAG 29 MEI 1999 Oil Control Nederland bv ontwerpt en levert hydrauliek op maat voor o.a. de offshore- en scheepvaartbedrijven en is een zelfstandig onderdeel van Oil Control Italië Spa. Ernst Young hetNederiands Olympisch Turn Moret Ernst Ybung heet tegenwoordig ook in Nederland I Hart voor zekerheid VERZEKERINCS UNIE www.ats.nl ATS is een sterk groeiende organisatie waar momenteel ruim 90 mensen werken. ATS is een jong, dynamisch bedrijf dat oplossingen biedt voor gebruikers in "the industrial, process and office automation" in Europa. ATS heeft vier kantoren in Nederland, België, Duitsland en Engeland en is bezig zich ook elders in het buitenland te oriënteren. Voor ons kantoor in Haarlem hebben wij momenteel vacatures voor: MANAGEMENT ASSISTANT M/V FULLTIME Je verzorgt de planning van onze engineers. Je "verkoopt", organiseert en coördineert automatiseringstrainingen. Je hebt nauw contact met klanten en uitzendbureaus. Je regelt de personeelszaken en je voert de eerste gesprekken met initiële nieuwe kandidaten. Je houdt de agenda van de directeur en jezelf nauwkeurig bij en notuleert bij de management vergaderingen. Functie-eisen: Wij denken aan iemand met lef en durf, met een ondernemende persoonlijkheid die werkt en denkt op HBO-niveau. Sterke organisatorische vaardigheden. Relatiegericht, zowel ex- als intern, teamspeler. Zeer goede communicatieve vaardigheden en overtuigingskracht. Enige affiniteit met de automatisering, Engels en Duits vereist. ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V FULL-TIME Je verzorgt en bewaakt de debiteuren en crediteuren administratie van onze organisaties in Nederland, België en Duitsland. Je bent verantwoordelijk voor de kasadministratie. Je verleent assistentie bij de BTW aangiftes en je assisteert op de logistieke afdeling. Je bent volledig betrokken bij de gehele organisatie, zowel nationaal als internationaal en je zult een breed overzicht hebben over de gehele administratie. Dit vraagt om een verantwoordelijke instelling. Functie-eisen: MEAO of een gelijkwaardige opleiding, Nederlands, Engels en Duits is een must. Je moet flexibel zijn en minimaal 1 tot 2 jaar boekhoudkundige ervaring hebben. We zoeke,n een enthousiaste en leergierige medewerker. Spreekt één van de bovenstaande functieomschrijvingen je aan en vind je het leuk om binnen een internationaal bedrijf werkzaam te zijn, stuur dan je C.V. naar onderstaand adres: Mevr. A. Blom ATS B.V Tel.: (+31(0)23 - 535 25 44 Postbus 4993 Fax: (+31(0)23 - 533 88 86 2003 EZ Haarlem E-mail: ablom@ats.nl KALMEIJER BV een van de belangrijkste ondernemingen op het gebied van productie en verkoop van bakkerijmachines, zoekt voor haar servicedienst een Na een inwerkperiode zal hij belast worden met storings- en reparatiewerkzaamheden bij onze cliënten in de regio noord-west Nederland. Bij deze functie hoort natuurlijk een service-auto. Als minimale eisen worden gesteld: Ervaring in mechanische technieken Ervaring in het lezen van elektrische schema's en het oplossen van storingen. In het bezit van rijbewijs B Grote mate van zelfstandigheid Woonachtig in Hoofddorp of directe omgeving Indien u zichzelf herkent in bovenstaande omschrijving, richt dan uw schriftelijke sollicitatie met pasfoto aan de directie van Kalmeijer BV, Den Haag. Voor telefonische informatie 070-3888950 tst. 31. /O IrOAl IAK Fruitweg 11-13 I I—11 I l-J I 2525 KE Den Haag/Nederland VLi I V_/ IJ I Telefoon: 070-3888950 Op korte termijn hebben wij voor vijf dagen per week een vacature. Wij zoeken voor ons bedrijf een De werkzaamheden bestaan uit; in- en verkoop, orders verwer ken, offertes maken, ondersteunend administratief. Computer ervaring met Windows NT, de programma's Office '98 en Exact geniet de voorkeur. Verder bent U bereid alle overige voorkomende werkzaamheden uit te voeren en-cursussen te volgen. Uw opleiding dient minimaal MEAO te zijn. Wij bieden U: - een jong dynamisch team, bestaande uit elf personen - een goed salaris (hoogte afhankelijk van leeftijd en ervaring) - uitstekende secondaire arbeidsvoorwaarden, zoals pensioenregeling - winstdeling Interesse? Stuur Uw schriftelijke reactie of e-mail, eventueel met c.v., naar: Oil Control Nederland bv, t.a.v. de heer K. Rozenhart P. Goedkoopweg 16, 2031 EL Haarlem E-mail: sales@oilcontrol.nl Voor meer informatie kunt U zich tijdens kantooruren richten tot de heef K. Rozenhart, 023 - 54 20 973. Het Vellesan College te Velsen is een openbare scholengemeenschap voor VMBO, HAVO en VWO. De school telt ca. 800 leerlingen en 85 medewerkers. De huisvesting bestaat uit een hoofdgebouw en twee dependances, beide op steenworp afstand. In bestuurlijk opzicht maakt de school deel uit van de Samen- werkingsstichting voor Openbaar en Algemeen Bijzonder Voortgezet Onderwijs Kennemerland, waarvan ook deel uitmaken de Hartenlust MAVO Bloemendaal en de Montesson MAVO Aerdenhout. Het bestuur streeft naar bestuurlijke schaalvergroting. In verband met de pensionering van de huidige rector komt per 1 oktober 1999 de functie vrij van De aanstelling is vooralsnog voor twee jaar. Deze aanstelling kan mede afhankelijk van de ontwikkelingen ten aanzien van bestuurlijke schaalvergroting worden omgezet in een dienstverband voor onbepaalde tijd. De functie De rector draagt de eindverantwoordelijkheid. Hij /zij geeft leiding aan een managementteam bestaande uit vier personen. De rector maakt eveneens deel uit van het directorium bestaande uit de directeuren van de scholen vallend onder voornoemd bestuur. Het profiel Van de nieuwe man/vrouw wordt verwacht dat hij/zij: - aantoonbare leidinggevende ervaring in het onderwijs heeft: - in staat is veranderingsprocessen te leiden; - affiniteit heeft met openbaar onderwijs; - beschikt over academisch denk- en werkniveau; - beschikt over organisatorische kwaliteiten, zowel op het beleidsterrein van personeel als financiën; - een duidelijke visie heeft op de principes van 'een brede scholengemeenschap; - zich bewust is van het belang van interne communicatie en medezeggenschap; - representatief is en gevoel heeft voor public relations; - een actieve rol vervult in het proces ten aanzien van bestuurlijke schaalvergroting; - een stimulerende rol speelt in de ontwikkeling van onderwijsprocessen. Informatié en sollicitatie Op uw verzoek zenden wij u graag een informatiemap toe. Uw sollicitatiebrief, voorzien van een curriculum vitae en referenties] kunt u tot 12 juni sturen aan de secretaris van het bestuur: Mevr. V.E.J. van den Noort-Mink, p/a Briniostraat 16, 1971 HM IJmuiden. Inlichtingen worden verstrekt door de heer E. Pans, plv. rector, tel.: 0255-519001. Oil Control Nederland bv ontwerpt en levert hydrauliek op maat voor o.a. de offshore- en scheepvaartbedrijven en is een zelfstandig onderdeel van Oil Control Italië Spa. Op korte termijn hebben wij voor vijf dagen per week twee vacatures. Wij zoeken voor ons bedrijf een j i I De werkzaamheden bestaan uit; het conventioneel bewerken van speciaalblokken (manifolds), uitbramen en assembleren. Verder bent U bereid alle overige voorkomende werkzaam heden uit te voeren en cursussen te volgen. Uw opleiding dient minimaal MVBO, richting mechanische techniek te zijn. Wij bieden U: - een jong dynamisch team, bestaande uit elf personen - een goed salaris (hoogte afhankelijk van leeftijd en ervaring) - uitstekende secondaire arbeidsvoorwaarden, zoals pensioenregeling - winstdeling Interesse? Stuur Uw schriftelijke eventueel met c.v., naar: e of e-mail. Oil Control Nederland bv, t.a.v. de heer K. Rozenhart P. Goedkoopweg 16, 2031 EL Haarlem E-mail: sales@oilcontrol.nl Voor meer informatie kunt U zich tijdens kantooruren richten tot de heer K. Rozenhart, 023 - 54 20 973. Ernst Young Accountants adviseert opdrachtgevers op een breed financieel-economisch terrein. De samenstelling en controle van de jaarrekening vormt de basis voor onze sterk ontwikkelde adviesactiviteiten. Naast vakinhoudelijke expertise bestaat onze toegevoegde waarde voor de cliënt onder meer uit de bundeling van specifieke branchekennis. Een sprekend voorbeeld hiervan zijn de sectorgroepen waarin de accountants nauw samenwerken met de belastingadviseurs, de juridische adviseurs en management consultants van Ernst Young. Bij deze geïntegreerde financieel-economische dienstverlening speelt de betrokkenheid van onze medewerkers een heel belangrijke rol. We zijn altijd bereid een stapje extra te doen. Onze klanten nemen immers met minder geen genoegen. Logisch dat we van nieuwe collega's het nodige verwachten. Maar daar staat natuurlijk wel het een en ander tegenover. M Ernst Yoü ACCOUNTANTS Werkgebied Onze salarisafdeling is een van de specialistische afdeliil binnen Ernst Young Accountants. Wij zijn een team v, professionals, die in 4 units salarisadministraties voor k en middelgrote bedrijven verzorgen, waaronder ook veej internationale. Elke unit werkt onder leiding van een erv collega. Tot onze taken en verantwoordelijkheden behor onder meer het verwerken van salarisadministraties me, behulp van een geautomatiseerd salarisprogramma in er beheer. Wij adviseren en informeren onze cliënten omtp alle mogelijkheden die de wetgever biedt op het vlak vaj salarisadministratie. Daarnaast onderhouden we contac met de fiscus, uitvoeringsinstanties, verzekeringsmaatsc pijen en overige organisaties. Jouw profiel Voor de functie van assistent zoeken wij kandidaten mi een meao-, havo- of vwo- opleiding. Wij verwachten dat beschikt over een goed analytisch vermogen, cijfermatij inzicht en goede contactuele eigenschappen. Je bent ei praktisch ingesteld mens en wilt je graag verder ontwik, en bent bereid specialistische cursussen te volgen, waaronder pd-loonadministratie en/of pd-boekhouden. voorkeur gaat uit naar kandidaten van circa 20 jaar, die de nabijheid van Haarlem wonen. Voor de functie van gevorderd assistent zoeken wij kandidaten die beschikken over relevante werkervaring minimaal een meao-opleiding, aangevuld met het diplon pd-salarisadministrateur en/of pd-boekhouden. Gezien veelzijdige contacten met cliënten vragen we een goed inlevingsvermogen en uitstekende communicatieve vaa heden, zowel mondeling als schriftelijk. Ons cliëntenbes bestaat voor een aanzienlijk deel uit internationale bedi| In je dagelijks werk zul je daarom ook in de Engelse taaL communiceren. Wat bieden wij? Een veelbelovende carrière met prima perspectieven er goede arbeidsvoorwaarden. Je kunt je bij ons voortdure verder ontwikkelen, zowel in de praktijk als door midde een intern opleidingsprogramma dat is toegespitst op j< situatie. Belangstelling? Voor meer informatie kun je contact opnemen met mei H. Koster, Hoofd Salarisafdeling, telefoon 023 - 515 93 Je sollicitatie kun je richten aan Ernst Young Account t.a.v. mevrouw AM. Huijmans, afdeling Personeelszaken Drentestraat 20,1083 HK Amsterdam. Van ons mag je meer verwacht Onze verzekeringsadviseurs hebben het profiel van echte ondernemers Voor een kantoorbaan van negen tot vijf hoefje niet verder te lezen. Want wie verzekeringsadviseur bij De Verzekerings Unie voor het rayon IJmuiden en Haarlem wil worden, heeft de mentaliteit van een zelfstandig ondernemer. Met het profiel dat daarbij past: prestatiegericht, stressbestendig en gedreven. Je bent immers verantwoordelijk voor de commerciële resultaten in jouw rayon. Je deelt zelf je tijd in en werkt vanuit eigen huis. Onze bijdrage aan je succes bestaat uit de verzekeringsproducten van zeer hoge kwaliteit op het gebied van levensverzekeringen, hypotheken, pensioenen en schadeverzekeringen. En een professionele back- up vanuit de organisatie. Werken bij De Verzekerings Unie betekent zelfstandigheid gecombineerd met alle voordelen van een dienstverband. Naast een uitstekende provisieregeling, kun je rekenen op een gerichte opleiding, coaching door de rayonmanager en natuurlijk goede secundaire arbeidsvoorwaarden. We zoeken gemotiveerde mensen met een bewezen HBO werk- en denkniveau en een commerciële instelling. Als |e werkervaring hebt opgedaan in soortgelijke functies is dat een pré. Tevens ben je woonachtig in het rayon of bereid daarnaar te verhuizen. Verder wordt er.van je verwacht dat je per 1 september 1999 beschikbaar bent om met de oplei ding te beginnen. Ben jij die ondernemer in hart en nieren? Stuur je brief met je curriculum vitae binnen 10 dagen naar De Verzekerings Unie, ter attentie van de heer G.J. Beekes, afdeling P&O, Postbus 2036, 3500 GA Utrecht. Voor meer informatie kun je contact opnemen met de heer J A. Wes, telefoon (055) 522 37 80.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 56