Personeel Personeel Personeel Personeel Personee' Dechnische Unie COMMERCIËLE BINNENDIENST MEDEWERKER M/ll Wie wil het bij ons mee-maken? DTP-operator/specialist 22tot40jaar Systeembeheerder/datamanager Matchprinter/grafisch assistent ELEKTROTECHNIEK wat meer zorg nodig Wij zoeken... twee enthousiaste bejaarden- en/of ziekenverzorgenden m/ ZATERDAG 29 MEI 1999 Voor ons PRO SPORT filiaal te Haarlem zoeken wij: PRO SPORT is een internationaal opererende sportmodeketen met 33 winkels in Nederland, België en Duitsland. PRO SPORT is "the Place to Be" voor de nieuwste sportmode van de meest toonaangevende merken, zoals Nike, Adidas, Fila, O'Neill, Timberland en vele anderen. FULL-TIME VERK0(0)P(ST)ERS^ Ben jij iemand die graag op een commer ciële, energieke en klantgerichte manier meewerkt, meedenkt en meedoet in ons PRO SPORT filiaal en heb je een M.B.O.- opleiding genoten? Neem dan telefonisch contact op met de filiaalmanager, Peter van der Hulst, tel. 023-5337000. HESCO FASHION V.O.F. Hcsco Fashion is een handelsbedrijf in damesbovenkleding, waarbij de nadruk ligl op korte termijnleveringen op basis van een 'quick response' concept, Hcsco beschikt daarbij over verkoopkantoren in België, Duitsland en Nederland en binnen de Hesco groep zijn momentcel circa 50 medewerkers werkzaam. In verband met interne promoties en de groei van de onderneming zijn wij op korte termijn op zoek naar een viertal enthousiaste jonge medewerkers voor de inkoop, produktieplanning en de financiële administratie Medewerker produktieplanning (rcf EVH/PD/004) Inkoper fournituren (32 uur p/wk) (ref EVH/PD/005) Taken. - ingeven van produktieorders - bewaken produktievoortgang - regelen en plannen transporten - contact onderhouden buitenlandse produktielocaties - planning samenstellen van ontvangsten -opleiding MBO-administratief - goede kennis Duits en Engels - administratieve werkervaring - plaatsen inkooporders - controleren van levertijden - bestellen etiketten en labels - gehele administratieve afhandeling - voeren van prijsonderhandelingen t produktie-afdeling Functie-eisen: - opleiding MBO-niveau - goede kennis Duits en Engels - relevante werkervaring op inkoopgebied Hoofd financiële administratie (ref GVA/CC/006) Taken. - leiding geven boekhouding (4 werkn - verzorgen atelieradministratie - grootboekcontrole - voorbereiden management info - verzorgen van de salarisadministratie - aangiftes btw, loonbelasting etc. - voorbereiding jaarrekeningen - opleiding op HBO-niveau - bij voorkeur SPD, dan wel studerend - goede kennis Duits en Engels - 5 jaar relevante werkervan ng Hesco Fashion biedt uitstekende arbeidsvoorwaarden met goede ontplooiingsmogelijkheden. Voor informatie omtrent de vacatures 004 en 005 kunt u contact opnemen met de heer E. van Helden, t.a.v. 006 en 007 met de heer G. H van Asch. Wij verzoeken uw reactie gaarne binnen tien werkdagen te richten aan: Hesco Fashion v.o.f., Pilotenstraat 32, 1059 CJ Amsterdam, onder vermelding van hel referentienummer. Wij zijn voor nadere informatie telefonisch bereikbaar onder nur 020-6158828. - bewaken inning debiteurenvorderingen - beoordelen kredietwaardigheid afnemers - administratieve afhandeling crediteringen - ondersteuning boekhouding - administratieve opleiding MBO-nivt - goede kennis Duits en Engels Produktie Bureau bv 186 Leiderdorp 071-589 05 05 'w.gpb.nl Het Grafisch Produktie Bureau (GPB) maakt het goed. En gaat het nog beter maken. Logisch gevolg daarvan is dat we nog een paar hele goede mensen zoeken. Hieronder vindt u heel kort de omschrijving van de mensen (MA/, autochtoon of allochtoon) die we zoeken voor wat klanten, leveranciers en vakpers het meest veelzijdige grafimedia bedrijf van Nederland noemen. Als u dat wilt mee-maken, dan is het zaak snel te reageren. Ervaring in een grafische en commerciële omgeving. Vooral ervaring met het bewerken van beeld en het opmaken (en printen) van pagina's. Adobe Photoshop/Illustrator en Quark XPress kennen geen (of weinig) geheimen. Weet kwantiteit en kwaliteit goed in balans te houden. 22 tot 40 jaar. Ervaring in een (litho)-grafische en/of IT omgeving. Kennis van en gevoel voor digitale opmaak en produktieprocessen- en de automatisering en beheersing daarvan. Talent voor het organiseren en realiseren van produktie- en automatiseringsprocessen. Kent het belang van datavoorbereiding en -afhandeling. 18 tot 30 jaar. Ervaring in een (litho)-grafische omgeving. Kent vooral het belang van flexibel, netjes, snel en accuraat werken op de afdeling matchprint en digitaal proeven. Springt ook soepel bij op de afdeling scan, dtp of ordermanagement. Mee-maken? q6 genoemde leeftijden zijn slechts indicaties. De gestelde eisen zijn minimaal. Kunt u meer en beter, graag. Wij bieden u uitstekende arbeidsvoorwaarden binnen een jonge, professionele organisatie, waar vooral teamwork centraal staat. Sollicitaties kunt u schriftelijk richten aan het Grafisch Produktie Bureau, ter attentie van Liesbeth Di Maio, postbus 186, 2350 AD Leiderdorp (of e-mail: ldimaio@gpb.nl). Zij geeft u graag ook meer informatie vooraf. Voor ons verkoopkantoor Haarlem zijn wij voor' de afdeling ET op zoek naar een commerciële binnendienst medewerker. De verkoopwerkzaamheden omvatten het gehele ET-assortiment. Ten behoeve van de verkoopactiviteiten, adviseert en informeert u onze relaties. In onze organisatie met korte lijnen werkt u nauw samen met uw collega's van de binnen- en buitendienst. Gevraagd wordt: Een MBO-opleiding of een vergelijkbare opleiding c.q. werkervaring. Goede contactuele en commerciële eigen schappen. Een marktgericht denken gecombineerd met een praktische instelling en twee rechterhanden. Een kwalitatief en resultaatgerichte instelling. Bereidheid om te worden opgeleid tot artikelspecialist. Voor algemene bedrijfsinformatie kunt u terecht op onze website: http:/www.technischeunie.com. Voor informatie over de functie kunt u terech bij de heer P. Schutte, 023 - 512 31 23. Sollicitaties kunt u binnen 10 dagen zenden aan: Technische Unie B.V. T.a.v. Personeelszaken Postbus 900 1180AX Amstelveen Technische Unie is een landelijke groothandel voor de professionele installateur van elektrotechnische, sanitaire en verwarmingstechnische materialen en voor de elektrotechnische detailhandel. Technische Unie levert ook aan zelfinstallerende bedrijven en overheid. Door het hele land heeft Technische Unie 35 verkoopkantoren, Distributiecentra in Alphen a/d Rijn, Strijen en het Centraal Kantoor in Amstelveen. An OTto company. Vakantiewerk in de zorg Ben je momenteel bezig met een opleiding in de gezondheidszorg en wil je direct of tijdens je vakantie wat bijverdienen en werkervaring opdoen, dan hebben wij volop werk voor je. Informatie bij Inez Frencken, tel. (023) 516 53 05, Haarlem, Gedempte Oude Gracht 20. Gediplomeerde groepsleiders m/v Uw deskundige hulp is van harte welkom in de psychiatrie en de verstandelijke gehandicaptenzorg. U kunt zelf uw rooster bepalen. Wilt u hierover meer weten? Informatie by Edith de Jong, tel. (023) 516 53 05, Haarlem, Gedempte Oude Gracht 20. nr randstad gezondheidszorg De Molenburg is een dynamisch zorgcentrum in Haarlem (Schalkwijk), dat momenteel plaats biedt aan 150 oudere bewoners. Het heeft onder andere een dagcentrum, een p.g.-dagopvang met respectievelijk 16 en 12 bezoekers per dag en een wijkziekenboeg. Eén van de speerpunten in het beleid is het ontwikk van ons zorgcentrum tot een wijksteunfunctie voor ouderen. Met ingang van I juli 1999 ontstaan er binnen de zorgteams (32 uur per week, 89° Je bent als bejaarden-/ziekenverzorgende werk zaam in één van de zorgteams. Met ie collega's draag je zorg voor de bewoners van de etage waar op je werkzaam bent. In je functie van EVV'er ben je er verantwoordelijk voor dat de zorg systema- tisch en methodisch wordt verleend, overeenkom stig het zorgplan. Je hebt oog voor de individuele zorgvraag van bewoners en laat deze richting gevend zijn voor je handelen. Bovendien heb je respect voor de integriteit en het zelfbeschikkings recht van ouderen en je onderschrijft onze zorg- Functie-eisen Je beschikt over het diploma bejaarden-/ziekenverzorgende en bent bereid tot het draaien van alle diensten volgens rooster. Bovendien moet je ervaring hebben in het werken met zorgdossiers en kennis hebben van somatische en psychogeriatrische zorgsituaties. Verder bezit je goede contactuele eigenschappen en ben je op de hoogte van vakinhoudelijke ontwikkelingen. Wij bieden Een uitdagende functie in een goed werkklimaat. Je krijgt een i dienstverband voor onbepaalde tijd. Het salaris f de arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de j CAOWerzorgingshuizen, schaal 6. Je reactie Voor meer informatie kun je bellen m de heer E.H. Mansens, Manager Zorg en Wonen, telefoon 023-5430300. Je schriftelijke sollicitatie kun je tot 6 juni 1999 richten aan de dienst personeelszaken, t.a.v. mevrouw A.C. Boers, Zorgcentrum De Molenburg, Groningenlaan 12, 2035 EN Haarlem. Tot de Stichting Hervormde Diakonale Huize'n bedoren de verpleeghuizen en woonzorgcentra De Blinkert, de janskliniek, De Molenburg, De Rij n Schoterhof. DE MOLENBURG aandacht voor zorg G X cl C t personeelsintermediair plezier in je leven, plezier in je werk. Excecutive Assistant Voor een internationale organi satie op het gebied van Management en Technologie Consultancy in Amsterdam. Werkzaamheden: In deze spil functie ben je verantwoordelijk voor het organiseren van evenementen, vergaderingen en het regelen van de locaties. Daarnaast verzorg je de corre spondentie, de presentaties, het beantwoorden van de tele foon en het agendabeheer. Profiel: Je hebt MBO werk- en denkniveau, aangevuld met enige secretariële ervaring en organisatorisch talent. Daarnaast heb je een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift, ervaring met MS Word en werk je graag in teamverband. Duur: Na een korte uitzend- periode leidt deze baan tot een vaste aanstelling. Neem voor een uitgebreid functieprofiel contact op met de medewerkers van Exact Personeelsintermediair in Haarlem 023-5315215. Customer Service Representatives (native speakers) Voor een internationale organi satie in Amsterdam-Sloterdijk. Werkzaamheden: In deze functie ben je de spil tussen de organisatie en de klanten. Je zorgt voor het informeren en adviseren van klanten over het product, je hebt veel telefo nisch contact met klanten door heel Europa en levert onder steuning bij het oplossen van problemen op het gebied van hard- en software. Profiel: Voor deze functie zijn wij op zoek naar Native spea kers Engels, Duits of Frans. Daarnaast heb je affiniteit met computers, ben je service gericht, leergierig en heb je een prettige telefoonstem. Duur: Na een uitzendtermijn van drie maanden zal een vast dienstverband worden aan geboden. In overleg zijn er parttime mogelijkheden. Interesse? Neem voor meer informatie over deze functie contact op met de medewer kers van onze vestiging in Haarlem 023-5315215/e-mail:. Haarlem@exact.demon.nl. Collections Coördinator Voor een Amerikaanse soft ware organisatie in Hoofddorp. Werkzaamheden: In een open en informele sfeer zullen je werkzaamheden bestaan uit het onderhouden van telefoni sche contacten op internatio naal niveau inzake openstaan de posten van crediteuren en de bijbehorende administratie. Tevens rapporteer je wekelijks aan de project manager. Profiel: Je hebt een afgeronde MEAO-CE of HEAO-CE oplei ding en een goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift. Je bent op zoek naar een afwisselende baan waarin je zowel zelfstandig als in teamverband werkt. Accuratesse en ervaring met MS Word en Excel is noodzake lijk voor deze functie. Duur: Na een korte uitzend termijn zal een vast dienstver band worden aangeboden. Ben je op zoek naar een leuke baan met toekomstmogelijkhe den, neem dan snel contact op met onze vestiging in Hoofddorp 023-5554400. Recruiters Voor een organisatie in de IT branche gevestigd in Hoofddorp. Werkzaamheden: Je bent ver antwoordelijk voor de werving en selectie van kandidaten via diverse kanalen. Je maakt de eerste selectie op basis van c.v.'s en voert de selectiege- sprekken. Daarnaast behoort tot je takenpakket het samen stellen van de uiteindelijke aan bieding en het onderhouden van contacten met de betrok ken afdelingen binnen de orga- Profiel: Je hebt HBO werk- en denkniveau, een goede beheer sing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift .en enige jaren rele vante werkervaring. Ervaring als intercedente is een pré. Duur: Na een uitzendtermijn van 3 maanden zal een vast dienstverband worden aange boden. Voor meer informatie over deze functie kunt je contact opne men met onze vestiging in Hoofddorp 023-5554400/e-mail: Hoofddorp@exact.demon.nl. EXACT PERSOI INTERMEDIAIR IS OC AFSPRAAK IN DE Al UREN EN OP ZATf GEOPEND. BEL VOOI AFSPRAAK!!! uitzendendetacherenwerving en selectie Haarlem, Kruisstraat 14 T 023 531 5215 Hoofddorp, Copcourslaan 47a T 023 555 4400 Leiden, Prinsessekade 2a T 071 514 2020 Den Haag, Noordeinde 75 T 070 362 4736 Kon. Julianaplein 30/ (Babylon) T 070 347 4141 Rijswijk, Haagweg 116 T 070 306 2333 Zoetermeer, Oostwaarts 3e T 079 341 7281 Delft, Hippolytusbuurt 24 T 015 219 0500 Rotterdam, Meent 114 T 010 414 1

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 50