Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel Secretaresse l/iTESSm II QUA RAAD Talentvolle Verkopers (Parttime of Fulltime) n vind je in de modebrancË Management Assistent^ n Systeembeheerder m ASSISTENT FILIAALMANAGER (V/M) MERDAG 29 MEI 1999120 bv Kunstdrukkerij Mercurius-Wormerveer bv Kunstdrukker] Mercurius- Wormervcer is een grote (vellen)-ojfsetdrukkerij 160 medewerkers) die kwalitatiej hoogwaardig drukwerk produceert. De drukkerij beschikt over een veelzijdig en modem machinepark, een technisch zeer gea va nceerde^p rep ressa[deling en een eigen ontwerpstudie Het drukwerkpakket is zeer gevarieerd en omvat onder meer kalenders, wenskaarten, tijdschriften, boeken jaarverslagen, brochures en etiketten alsmede hightech plastic cards. Een groot deel van deze productie wordt in een eigen binderij/afwerkiugsbedrijj verwerkt tot eindproduct. wij zoeken een: ALLROUND VLAKDRUKMONTEUR M/V Op onze modem ingerichte afdeling prepress wordt naast een aanzienlijk deel digitale verwerking nog een groot deel van het orderpakket op De prepressafdeling heeft in totaal ruim 30gemotiveerde en bekwame medewerkers. vereisten: meerjarige ervaring in een soortgelijke Junctie; Step Repeatmachiue; Uw schriftelijke sollicitatie - voi na het verschijnen van deze adv< Mercurius-Wormerveer, t.a.t .postbus 2.x, 1520 aa Wormer bv Kmtstdriikkcrij Mercurius-14 'ori deze functie op flexibele wijze in te vullen; bereidheid tot liet werken in ploegendienst in de nabije toekomst. Wij bieden u een afwisselende, interessante functie binnen een dynamische, groeiende onderneming met goede arbeidsvoorwaarden. Voor telefonische inlichtingen omtrent deze functie kunt u contact opnemen met de heer R. Brinkman, hoofd prepress, telefoon: (075) 6 4 7 6 7 7 7. van c.v. - kunt u binnen twee weken e zenden aan: bv Kunstdrukkerij de heer Tcrwindt, 1 neelsfunctionaris, Vitesse Air B. V. is onderdeel van een familiebedrijf. Wij zijn een internationaal opererende luchtvrachtexpediteur, gevestigd op het Avio Trade Park te Hoofddorp en hebben 1000 m2 loods/entrepot tot onze beschikking. Afwisselende kontakten met agenten, douane en klanten over de gehele wereld in meerdere talen. Ons agentennetwerk vertegenwoo rdigt Vitesse Air B V. in andere delen van de wereld, zij zijn onze ogen en oren. Efficiënte communicatie is zeer belangrijk, daarom behoren computers, fax en e-mail tot de standaarduitrusting van iedere Wij zoeken een enthousiaste collega voor ons TEAM!! ERVAREN EXPORTMEDEWERKER Het volledig kunnen verzorgen van export luchtvracht. Goede beheersing Engelse taal Middelbare opleiding Ervaring is vereist, vakopleiding is een pre (bijv. lata cursus, Dangerous Goods etc.) Goede vaardigheid met de computer Woonachtig in de regio Schiphol Rijbewijs Wij bieden: Goede beloning en secundaire arbeidsvoorwaarden (o.a. 13e maand) Bij gebleken geschiktheid, regelmatige vaktrainingen Teamspeler met grote zelfstandigheid/verantwoordelijkheid Toekomst Graa'g een spoedige reaktie, zowel mondeling als schriftelijk Samen kunnen wij onze klanten import, export, opslag en distributie bieden. Vitesse Air B.V., Zandsteen 42, 2132 MR Hoofddorp. Telefoon: 020-6533569 E-mail: VitesseAir@VitesseAir.NL T.a.v. Sandra Lamfers Your Airfreight,Our Business! Thuiszorg IJmond Voor de afdeling Automatisering zoeken wij een voor 36 uur per week die zelfstandig en met veel enthousiasme aan de slag wil en zich graag verder wil ontwikkelen in de automatisering. Wij zoeken een collega die: deskundig is m.b.t. geautomatiseerde gegevensverwerking op HBO-niveau; beschikt over enige praktische kennis van en ervaring met Windows NT, MS Office, Windows 95 en Unix; beschikt over teamgeest, een analytisch denkvermogen heeft en met een goede communicatieve instelling in staat is een goede vertaalslag te maken naar de gebruikers binnen de .instelling; affiniteit heeft met een instelling als Thuiszorg IJmond; meedenkt over nieuwe ontwikkelingen en nieuw beleid t.b.v. informatievoorziening; bereid is verdere scholing te volgen. Werkzaamheden: beheren van de servers en het netwerk; verzorgen van de backup faciliteiten; beheren van de werkplekapparatuur; calamiteitenopvang; beheren van databases (Informix); onderhouden van contacten met leveranciers. Algemene informatie Aanstelling vindt plaats voor één jaar met uitzicht op een vast dienstverband. De werk zaamheden worden verricht in ons hoofd kantoor aan de Büllerlaan 4b te Beverwijk. Telefonische informatie kan worden verkregen bij de heer J.A.C, Snijders, manager Beheer a.i., telefoon (0251) 28 77 77. Geïnteresseerd! U kunt uw sollicitatie met CV tot uiterlijk 2 weken na het verschijnen van deze advertentie sturen naar: Thuiszorg IJmond, t.a.v. de heer R. Nederhand, PO&O, Postbus 488, 1940 AL Beverwijk. Thuiszorg IJmond biedt zorg aan verzorging thuis, hulp bij het huis voorlichting en preventie en uit leen van verpleeg- De Qua Raad Groep is een grote onafhankelijke financiële dienstver lener op het gebied van spaarvormen en pensioenen voor de particuliere en zakelijke markt. Bij Qua Raad werken ca. 250 medewerkers. Qua Raad kiest voor een gerichte, persoonlijke marktbenadering waarin uitsluitend A-merken worden verkocht. De organisatie is uitermate succesvol en sterk groeiend. De verkoopadviseurs worden ondersteund door de direct marketing afdeling en de binnendienst. In Noord-Holland wil Qua Raad het team Pensioenadviseurs uitbreiden. Graag komen wij dan ook in contact met (m/v): die door persoonlijk succes een topinkomen verdienen De functie: Je wordt opgeleid tot een vakbekwaam adviseur op het gebied van pensioenen. Ook leren we je om jouw commercieel talent optimaal te gebruiken. Vervolgens gebruik je deze vaardigheden in de adviesgesprehken bij particulieren. In 1 gesprek maak je kennis, inventariseer je de behoefte, presenteer je een oplossing en verkrijg je de opdracht. Deze gesprekken vinden vooral in de avonduren plaats. De afspraken krijg je aangereikt en de administratieve verwerking van de opdrachten draag je over aan de binnendienst. Zelf ben je uitsluitend commercieel actief! We zoeken: - Commercieel gedreven mannen en vrouwen die snel het vertrouwen weten te winnen, communicatief vaardig zijn en na het geven van een deskundig advies de opdracht verkrijgen van de klant. - Mensen die op het eind van de dag op hun best zijn en uitsluitend commercieel bezig willen zijn. - Zelfstarters met een HBO werk- en denkniveau die in het bezit zijn van een rijbewijs. We bieden: - Een succesvolle organisatie met een bewezen marktconcept. - Een parttime (60% of 80%) of fulltime functie waarin je al snel een jaarinkomen van meer dan fl. 100.000,- verdient. - Een zelfstandige commerciële functie die uitstekend te combineren is met andere activiteiten. - Een beloningsstructuur met een vaste basis en een overwegend variabel deel dat volledig afhankelijk is van de individuele prestatie. Geïnteresseerd? Schrijf dan een korte brief met c.v. onder vermelding van ref.nr. 199.91447 aan Mercuri Urval B.V., Hardwareweg 6, 3821 BM Amersfoort. E-mail: sol.aft@mercuriurval.nl Waarom steeds meer mensen kiezen voor Kien? Omdat Kien gewoon perfecte kleding heeft voor dames, heren en kinderen. Omdat Kien uitmunt in veelzijdigheid en toch verbazend voordelig is. Omdat Kien prettige, actieve medewerkers heeft. Omdat je Kien steeds vaker tegenkomt: er zijn nu al bijna 100^Kien modewinkels overal in het I Momenteel zoekt Kien voor haar modewinkel in Lisse een enthousiaste Iemand die bereid is er helemaal tegenaan te gaan als 't gaat om de uitstraling van de winkel en.de resultaten. In samenwerking met de filiaalmanager leer ie leiding te geven aan een klein, flexibel in te zetten team. We denken aan een jonge vrouw ol man tot 30 jaar. bij voorkeur met MOS ol MDGO-HK. Daarnaast zijn verkoopervaring. gevoel voor mode en mensenkennis meer dan welkom. De arbeidsvoorwaarden zijn trouwens prima. Iets voor jou zo'n job! Schrijf dan naar Kien Mode, t.a.v. Anita Deurloo, afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 386.1200 Al Hilversum. Koninklijke Hoogovens is een toonaangevende, internationaal opereren de onderneming die wereldwijd hoogwaardige stalen en aluminium producten en technische dienstverlening levert. De onderneming telt zo'n 23.000 medewerkers en heeft vestigingen in verscheidene landen binnen en buiten Europa. De omzet bedraagt circa tien miljard gulden. De business units van Hoogovens zijn verantwoordelijk voor hun eigen resultaat en marktontwikkelingen en opereren daarbij vanuit een gezamenlijke strategie. Deze strategie is gericht op winstgevende groei en een excellente prestatie in bedrijfsvoering, technologie, kwaliteit en service. Hoogovens streeft groei na door de ontwikkeling van kennis intensieve producten en de versterking van haar positie op nieuwe marktgebieden. Werken bij Hoogovens is werken in verandering, aan verandering. Dat vereist ambitie, inzet, betrokkenheid, teamgeest en flexibiliteit. De sfeer in de onderneming is prestatiegericht, open, informeel en collegiaal. Het staalbedrijf van Hoogóvens is georganiseerd in vijf business units, waarvan Hoogovens Steel Strip mill Products (HSSP) er een is. HSSP produceert warmgewalste rollen. Deze kunnen rechtstreeks naar de klant gaan, of intern verder worden bewerkt tot koudgewalst staal, eventueel verzinkt en/of geverfd. Het motto van HSSP is: "Strong in Rolling, Sharp ön Service". Een firma die niet alleen sterk is in zijn vak (Rolling), maar ook passende service en sup port wil bieden. De afdeling Beklede Koudgewalste Plaat (BKP) is een onderdeel van HSSP. BKP omvat een Verf lijn, twee Dompelverzinklijnen, waarvan de tweede momenteel in aanbouw is, en eèn Verwerkingsbedrijf, waar men gereed materiaal inpakt, opslaat en verzendt. De kandidate die wij zoeken dient minimaal 24 uur in de week beschikbaar te zijn. Het definitieve aantal uren kan in overleg worden vastgesteld. Voor het secretariaat van BKP zijn wij op zoek naar een SECRETARESSE/ MANAGEMENT ASSISTENTE Functie omschrijving Als secretaresse/management assistente geeft u leiding aan het secretariaat, waar een goede collegialiteit en een informele sfeer heerst. De corjtacten met buitenlandse producenten vereisen een communicatieve vaardigheid in diverse talen, De werkzaamheden van deze gevarieerde functie omvatten onder meer: - secretaressewerkzaamheden voor de bedrijfschef BKP en de chefs van de diverse units - het voorbereiden, notuleren en afhandelen van de (werkeenheids)vergaderingen - het maken van afspraken met nationale en internationale producenten - het aannemen van telefoongesprekken en het verstekken van inlichtingen - het vertalen van zowel binnenkomende als uitgaande notities - het reviseren en uitgeven van handboeken zorgsystemen en - het bewaken van archivering en schonen van bestanden Profiel De creatieve en zelfstandige collega die wi zoeken kan klantgericht werken en beschi over: - een practische en servicegerichte instellir - communicatieve vaardigheden - opleiding'directiesecretaresse Schoevers, MEAO-secretarieel of gelijkwaardig - goede schriftelijke en mondelinge beheef sing van de Nederlandse, Duitse en Engelse taal - ervaring met Windows Arbeidsvoorwaarden Hoogovens Staal heeft een eigen CAO. De secundaire arbeidsvoorwaarden kenn aantrekkelijke financiële perspectieven. Informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer C. Gravemaker, Personeelsbemiddeling. Telefoonnummer tijdens kantooruren 0251-495868/497971. E-mail: pers.bemiddeling@hoogovens.corr Sollicitatie Bent u de kandidate die wij zoeken en het u belangstelling voor deze functie, schrijf dan, binnen 14 dagen, een brief met CV onder vermelding van vacaturenummer AKG5239 naar Hoogovens Staal BV Personeelsbemiddeling t.a.v. de heer C. Gravemaker Postbus 10.000 1970 CA IJmuiden Hoogovens Sta 4.,

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 46