Personeel Personeel Personeel Personeel Personee 4 Stafmedewerker informatisering MultiLease Werving Saké secretaresse talentvolle kandidaten RECTOR (M/V) WT% t bloemen /eiling i flora Nederland heeft wat meer zorg nodig REISADVISEURS M/V GEVRAAGD CHAUFFEUR/BESTELLER parttime CHAUFFEUR VERKOOPADVISEUR BUITENDIENST M/V KOMPAN SATERDAG 29 MEI 1999 De autoleasemarkt is sterk groeiend. Afgelopen jaar realiseerde MultiLease een stijging van het aantal contrac ten met 20% naar bijna 6000 in totaal. Om ook de komen de jaren de verwachte groei te kunnen opvangen, zijn wij op zoek naar een jong talent (m/v) voor de functie van: lease-adviseur commercieel MultiLease verzorgt de leasing van alle merken personen auto's, bedrijfswagens en motoren. Het bedrijf is één van de grootste, niet aan een merk of bank gebonden lease maatschappijen rin Nederland. MultiLease geeft haar opdrachtgevers dan ook altijd °bje< advies MultiLease biedt werk gelegenheid aan 40 mensen en maakt deel uit van de Motorhuis Groep. De groep omvat een dertiental onder nemingen die actief zijn in de automobiel wereld. Naast commercieel en administratief inzicht en commu nicatieve vaardigheden vragen wij een opleiding op MBO- niveau. Aangezien opleiding in de leasebranche bij ons intern verzorgd wordt, nodigen wij tevens aanstaande schoolverlaters uit om bovenstaande functie te solliciteren. Prestatiegerichte en enthousiaste mensen bieden wij een uitstekend salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Daartoe behoren ondermeer: winstdeling, een bedrijfsspaarregeling en studie kostenvoorzieningen. Stuur snel een handgeschreven sollicitatiebrief n de heer R. Pelle. Voor telefonische informatie o functie: 071-535 56 56 MultiLease BV, Postbus 474, 2300 AL Leiden De Motorhuis Groep maakt ruim baan voor dynamische vakmensen VMC Werving Selectie, een gespecialiseerd bureau voor werving selectieprocedures voor bedrijven, organisaties en overheidsinstellingen zoekt op zeer korte termijn voor TEN BROEK, OTTEN DE VRIES, een fiscaal adviesbureau te Alkmaar een fulltime m/v Functie-omschrijving - verzorgen van de correspondentie en de facturering - uilwerken van brieven, adviezen, nolilies d.m.v. een dictofoon - inboeken van inkoop- en verkoopfacturen en .bankafschriften - behereh van de agenda - bi|houden van hel archief, de documentatie en de adressenbestanden - beheren van de kantoorartikelen-voorraad - overige secretariële- en adminislralleve werkzaamheden Ervarings- en opleidingseisen - Mavo/Havo met als vervolgopleiding MEAO of afsluderend hiervoor - ervaring met diverse lekstverwerkingsapparaluur en softwareprogramma's - goede lypevaardigheid - goede beheersing von de Nederlandse taal in woord en geschrift - goed zelfstandig kunnen werken Je kunt je sollicitatie richten aan: VMC Werving Selectie t.a.v. mevrouw M. F. Burger, Postbus 433,1800 AK ALKMAAR Wij zien je reactie met belangstelling tegemoet. Voor verdere vragen en informatie over bovengenoemde functie kun je van maandag l/m vrijdag van 08.30-17 00 uur contact opnemen met mevrouw C van Drie, 072-5158117. Tevens zijn wij voortdurend op zoek ni m/v die toe zijn aan een nieuwe uitdaging in hun carrière op het gebied van verzekeringen, financieel management of administratie. Uw profiel: - u heeft een HBO- of universitaire opleiding - u beschikt over zeer goede c - u bent een representatieve e de organisatie - u heeft een goede uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift - u bent zonder lange inwerkperiode in staal veel lol stand te brengen - u heeft een gedegen achtergrond. Herkent u zichzelf in bovenstaand profiel en will u uw carrière een nieuwe impuls geven binnen een solide, actieve en betrouwbare organisatie, neem dan ook contact op met bovengenoemd adres. lege Het Vellesan College te Velsen is een openbare scholengemeenschap voor VMBO, HAVO en VWO. De school telt ca, 800 leerlingen en 85 medewerkers. De huisvesting bestaat uit een hoofdgebouw en twee dependances, beide op steenworp afstand. In bestuurlijk opzicht maakt de school deel uit van de Samen- werkingsstichting voor Openbaar en Algemeen Bijzonder Voortgezet Onderwijs j Kennemerland, I waarvan ook deel uitmaken de Hartenlust MAVO Bloemendaal en de Montessori MAVO Aerdenhout. Het bestuur streeft naar bestuurlijke schaalvergroting. In verband met de pensionering van de huidige rector komt per 1 oktober.1999 de functie vrij van De aanstelling is vooralsnog voor twee jaar. Deze aanstelling kan mede afhankelijk van de ontwikkelingen ten aanzien van bestuurlijke schaalvergroting worden omgezet in een dienstverband voor onbepaalde tijd. De functie De rector draagt de eindverantwoordelijkheid. Hij /zij geeft leiding aan een managementteam bestaande uit vier personen. De rector maakt eveneens deel uit van het directorium bestaande uit de directeuren van de scholen vallend onder voornoemd bestuur. Het profiel Van de nieuwe man/vrouw wordt verwacht dat hij/zij: - aantoonbare leidinggevende ervaring in het onderwijs heeft; - in staat is veranderingsprocessen te leiden; - affiniteit heeft met openbaar onderwijs; - beschikt over academisch denk- en werkniveau; - beschikt over organisatorische kwaliteiten, zowel op het beleidsterrein van personeel als financiën; - een duidelijke visie heeft op de principes van een brede scholengemeenschap; - zich bewust is van het belang van interne communicatie en medezeggenschap; - representatief is en gevoel heeft voor public relations; - een actieve rol Vervult in het proces ten aanzien van bestuurlijke schaalvergroting; - een stimulerende rol speelt in de ontwikkeling van onderwijsprocessen. Informatie en sollicitatie Op uw verzoek zenden wij u graag een informatiemap toe. Uw sollicitatiebrief, voorzien van een cumculum vitae en referenties, kunt u tot 12 juni sturen aan de secretaris van het béstuur: Mevr. V.E.J. van den Noort-Mink, p/a Briniostraat 16, 1971 HM IJmuiden. Inlichtingen worden verstrekt door de heer E. Pans, plv. rector, tel.: 0255-519001. Miljoenen snijbloemen vinden jaarlijks via Bloemenveiling Flora hun weg over de hele wereld. Zo'n 4.000 kwekers uit binnen- en buitenland, waaronder 1.800 leden, rekenen op Flora voor de afzet van hun producten aan groothandelaren en. andere afne mers. Met ca. 585 medewerkers realiseren we een jaaromzet van ca. 850 miljoen gulden. Het resultaat van hard werken, een eigentijdse bedrijfsvoering en producten en diensten van top- Aan verzoeken om deze advertentie in andere media te plaatsen zullen wij geen medewerking verlenen. Wij zijn op zoek naar een: die onze organisatie komt versterken. laan van verhof 3, rijnsburg tel.: (071) 409 44 44 e-mail: persz@flora.nl De afdeling financiën en informatie zorgt voor informatievoorziening aan de externe en interne klanten en houdt zich bezig met de administratieve vastlegging en de financiële afwikkeling van het vermarktingsproces en de overige ondernemings activiteiten. De afdeling (30 personen) heeft diverse activiteiten, waaronder informatisering en automatisering, (systi ontwikkeling, -beheer, operations en helpdesk). Als Stafmedewerker informatisering heeft u de mogelijkheid uw specifieke vakkennis en vaardigheden toe te passen in ee afwisselende en uitdagende werkomgeving. U-rapporteert rechtstreeks aan het afdelingshoofd automatisering. Uw persoonlijk! re kwaliteiten geven vaak de doorslag bij het succesvol verlopen van projecten. Communicatie met klanten via Internet, online informatie van de veilingklok en E-commerce bepalen momenteel het werkklimaat, terwijl Y2K (millenniumprool en euro goed beheersbaar zijn voon Flora. Indien deze functie u aanspreekt en u bent fulltime of parttime inzetbaar, dan bent u bij ons aan het juiste adres. Uw taak is onder meer het verbeteren van de elektronische informatievoorziening. Hiertoe adviseert u afdelingen bij het opzetten en onderhouden van informatiesystemen. Tevens initieert u projecten ter verbetering van de efficiency van allerlistb andere processen. Een deel van de taken heeft betrekking op beleidsvoorbereiding. U levert een bijdrage aan de totstand koming van het informatiebeleid van de interne klant. Daarnaast adviseert u applicatiebeheerders bij het beheren ondersteunende informatiesystemen. Wij Vragen voor deze functie een persoon met een HBO werk- en denkniveau en enige jaren ervaring in adviessituaties met daarin verantwoordelijkheden ten aanzien van de voortgangsbewaking van projecten. Daarnaast dient u aantoonbare interesst te hebben in informatieplanning en bept u een enthousiast PC-gebruiker. Uw communicatieve vaardigheden dienen zowel mondeling als schriftelijk uitstekend te zijn. Analytisch vermogen, initiëren, zelfstandigheid en een goed sturend vermogen ten aanzien van voortgang en processen behoren eveneens tot uw bagage. Uw leeftijd ligt rond de 30 jaar. Meer informatie kunt u verkrijgen door contact op te nemen met de heer ir. D.H. de Mooij, hoofd financiën en informati telefoon 071-4094230. Uw schriftelijke sollicitatie stuurt u binnen 2 weken na verschijningsdatum van deze advertentie naar Bloemenveiling Flor; t.a.v. de heer Jaan Ype Jansen, personeelszaken, Postbus 10, 2230 AA Rijnsburg. Wij verzoeken u in de linkerbovenhoek van de envelop te vermelden: Sollicitatie stafmedewerker informatisering. Dei jï Marke Het bestuur van de Marke te Leiden vraagt met ingang van 16 augustus. 1999 EEN GROEPSLEERKRACHT M/V In de middenbouw (WTF 0,5): twee dagen in vaste groep en extra taken, (de kans op urenuitbreiding tot een volledige baan is aanwezig per augustus) - een enthousiast team - een goede werksfeer - een school die in ontwikkeling is om de LOM/MLK integratie te realiseren - begeleiding, studie, training en bijscholing om speciaal basisonderwijs te kunnen verzorgen Wij vragen iemand die: - bewust kiest voor protestants christelijk speciaal basisonderwijs - affiniteit heeft met leerlingen die extra zorg behoeven - kennis heeft van orthodidactiek en orthopedagogiek - die zijn/haar schouders wil zetten onder vernieuwingen - die mee wil denken over het beleid van de school Collega's met ervaring maar ook Pabo studenten worden uitgenodigd te reageren. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de directeur van de school, Dhr. O. Beuving, tel. 071- 5724650 (school) of 0252-519325 (privé). Stuur uw sollicitatiebrief voor 12 juni a.s. naar dhr. O. Beuving, Kiljanpad 2, 2321 SK Leiden. Wij zoeken... Groepsleiders m/v Voor diverse instellingen zoeken wij en/aren.groeps leiders of schoolverlaters die zich graag verder willen bekwamen in de praktijk. U werkt met bewoners die begeleiding en/of verzorging nodig hebben. Er zijn woongroepen van jongeren, volwassenen en ouderen. U begeleidt een woongroep met collega's, maar het kan ook voorkomen dat u alleen staat. U kunt voor lange tijd aan de slag of u werkt vanuit losse diensten, waarbij de mogelijkheid bestaat dat u wordt doorge- pland. Informatie bij Marise Ladage, tel. l01 72) 42 84 85, Alphen a/d Rijn, Thorbeckeplein 14 ir randstad gezondheidszorg Heb je een toeristische MBO-opleiding en wil je een full- of part-time job en ben je flexibel, dan bieden wij je eep leuke baan. Ervaring is niet noodzakelijk. Dus schoolverlaters worden hierbij van harte uitgenodigd. Schriftelijke reacties t.a.v. H. P. Metaal (bellen mag ook). MIDDELHOEK'S ARKE REISBURO Koornbrugsteeg 3 (Stadhuisplein) Leiden. Tel. 071-5140641 In ons bedrijf komt een plaats vrij voor een nette voor 40 uur per week en een voorde MAANDAG/VRIJDAG en of ZATERDAG. Het werk bestaat o.a. uit lichte administratieve handelingen, het telle en bundelen van drukwerken, en het op een nette verzorgde manier afzetten bij onze bezorgers. U dient in het bezit te zijn van een.rijbewijs B of BE en een goed geografisch inzicht. Personen in de leeftijd tussen 20 en 30 jaar genieten de voorkeur. Interesse? Bel of schrijf naar: Reklamediensten "de Schakel" b.v. Postbus 173 Reklamediensten 2170 AD SASSENHEIM Tel. 0252-419042 - n,^Aafhn^^l L Fax 0252 417515 Of REGIO NOORD- EN ZUID-HOLLAND KOMPAN A/S is een internationale onderneming gespecialiseerd in de produktie en verkoop van speeltoestellen. In verband met versterking van onze organisatie zijn wij voor ons Nederlandse verkoopkantoor in Zaltbommel, waar 35 personen werkzaam zijn, op zoek naar een dynamische verkoopadviseur. Kompan B.V. is marktleider in de verkoop van hoge kwaliteits speeltoestellen, met merken als KOMPAN, GALAXY, VARIO EN lOPlus, voor lokale overheden, vakantiedorpen, recreatieparken, onderwijs- en daginstellingen. De functie: Rapporterend aan de algemeen directeur, bent u in de regio's Noord- en Zuid-Holland verantwoordelijk voor het onderhouden van contacten met bestaande klanten en het ontwikkelen van nieuwe verkoop kanalen. In aanvulling op het hier bovengenoemde bent u tevens verantwoordelijk voor: voorlichting over het totale produkten- en dienstenpakket vertalen van klantenbehoeften in optimale De juiste kandidaat bieden wij: Een gevarieerde en uitdagende baan in een facinerende, groeiende markt, gesteund door een organisatie met korte communicatielijnen en een persoonlijke werksfeer. Goede arbeidsvoorwaarden en een concurrerend salarispakket. Uw sollicitatie: Indien bovenstaande uw interesse heeft opgewekt dan verzoeken wij u, uw sollicitatie met C.V. ten laatste op 15 juni 1999 te sturen aan: PA Consultancy Group, t.a.v. de heer B. de Wilde, van Heuven Goedhartlaan 11, 1181 LE Amstelveen of Postbus 75040, 1070 AA Amsterdam. professionele ondersteuning aan de afnemers actieve nazorg van gerealiseerde projecten herkennen en vertalen van marktinformatie ondersteuning en uitvoering van het marketing beleid Kwalificaties: U bent prestatiegericht, flexibel en u heeft een door tastende persoonlijkheid. U heeft een relevante commerciële opleiding, aangevuld met 3-5 jaar aantoonbare succesvolle verkoopervaring. Uw sociale vaardigheden zijn uitstekend, evenals uw vermogen om concepten te verkopen, problemen op te lossen en lange termijn relaties aan te gaan. Tevens wordt van u verlangd dat u thuis kimt werken, en een goede beheersing van de Engelse taal. Gebaseerd op de behoefte van kinderen om zich te ontwikkolen en hun wensen om te spelen, ontwerpt, produceert en verkoopt KOMPAN A/S speelplaatsen over de hele wereld voor de 1 tot 16 jarigen. De speel waarde, veiligheid en kwaliteit zijn hierbij sleutelwoorden. In het financiële jaar 1998, behaalde de organisatie een omzet van DKK 564 miljoen. De KOMPAN Groep bestaat uit het moederbedrijf in Ringe (Denemarken) en 11 dochterbedrijven (wereldwijd). De produktie is in Denemarken, Nederland en USA. Kompan A/S heeft ongeveer 500 werknemers in dienst.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 40