Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel 4 Rijnland H Traffic Services medewerker(s) EVV'er ZATERDAG 29 MEI 1999 De Nationale Regiopers C V. is een joint venture van de VNU, Wegener Arcade, Hollandse Dagblad - combinatie en de Noordelijke Dagblad Combinatie. Deze jonge, dynamische onderneming verzorgt vanaf 1 september 1998 vanuit Amstelveen de logistieke, verkoop en marketing activiteiten voor 15 regionale uitgeverijen met 39 regio nale dagbladtitels ten behoeve van de landelijke adverteerdersmarkt. Met een bruto-omzet van ca. 400 miljoen gulden is de NRp een van de grootste reclame-exploitaties in Nederland. Binnen de NRp zijn ca. 45 medewerkers 'werkzaam. Voor haar afdeling Traffic Services zoekt de NRp op korte termijn commerciële U functioneert in kleine teams die nauw samenwerken met de afdelingen Verkoopvoorbereiding, Marketing en Accountmanagement. U verleent commercieel administratieve ondersteuning aan andere afdelin gen en uitgeverijen. Voorts zorgt u samen met het team voor een juiste en tijdige verwerking van advertentie-opdrachten en het daarbij behorende advertentiemateriaal van onze klanten, alsmede de administratieve verwerking ervan. Daarbij onderhoudt u inzake de verwerking van de advertentie-opdrachten nauwe contacten met de orderafdelingen van uitgeverijen, mediabureaus en reclamebureaus. Tevens valt het beheer van de contracten en de klachtenafhandeling onder de verantwoordelijkheden van het team. Profiel MBO (met werkervaring), HBO niveau Leergierig Klantgerichte, flexibele instelling Goede contactuele eigenschappen (vooral telefonisch) Ervaring met Windows Reacties Voor meer informatie kunt u telefonisch contact opnemen met dhr. Michael Nijdam (020-456 25 00). Uw reactie kunt u richten aan De Nationale Regiopers C.V., t.a.v. dhr. Michael Nijdam, Postbus 112, 1180 AC Amstelveen (m.nijdam@nrp.nl) De Nationale Regiopers C.V, Mr. G. Groen van Prinstererlaan 114, 1181 TW Amstelveen Postbus 112, 1180 AC Amstelveen Tel. (020) 456 25 00 Fax (020) 456 25 55 ADMINISTRATIEF Schoolverlaters m/v Beoordelaar uitkeringsaanvragen m/v en heb jt i- of MEAO Ben je net klaar met je e diploma op zak? Wil je na jaren van studeren eindelijk aan de slag en binnen een bedrijf doorstromen? Kom dan snel bij ons langs om een leuke baan uit te zoeken. Wij hebben verschillende administra tieve banen bij diverse instellingen in Leiden e.o. Het gaat om banen waarin ambitie en doorzettingsvermogen belangrijk zijn. Je begint metlicht administratief werk en krijgt hoe langer hoe meer verantwoordelijkheden. Bij veel functies behoort een contract voor langere tijd tot de mogelijkheden. Graag tot ziens op onze Informatie bij Robert Chaudron. tel. (071) 514 74 44, Leiden, Kort Rapenburg 6 Medewerker afdeling proces- productadministratie m/v Ben jij op zoek nae wordt opgeleid? Ei Randstad op zoek naar mensen die veran het beoordelen van uitkeringsaanvragen an voor langere tijd waarin uitkeringsinstantie is samei isen die verantwoordelijk vi Voor i itief medwerker voor de afdeling proces-Zproductadministratie, Hier worden spoedgiro's verwerkt, maar een onderdeel van de functie ook het telefonisch en schriftelijk geven van inlichtingen en het oplossen van problemen. Spreken deze werkzaamheden je aan, ben je accuraat, kun je in teamverband werken en heb je bij voorkeur al wat administratieve ervaring of een MBO opleiding ii deze richting, reageer dan snel. Informatie bij Renilde Heerema, tel. (071) 514 77 44. Leiden, Kort Rapenburg 6. werken, maar wordt gelijktijdig uitgebreid geschoold op dit vakgebied. Heb je een HAVO of MBO opleiding of wellicht al ervaring in dit werk, dan kun je reageren. Het gaat om een fulltime baan voor langere tijd We zijn op zoek naar doorzetter; met inlevingsvermogen. Je moet per eind mei aan de opleiding kunnen beginnen. Iets voor jou? Bel of kom langs. Informatie bij Lot de Vries, tel. (071) 514 87 88, Leiden, Kort Rapenburg 6. Secretaresses m/v Bent u in de zomermaanden tijdelijk beschikbaar of bent u op zoe naar een vaste baan? In beide gevallen hebben wij veel mogelijk heden voor u bij een grote bieifabrikant in de omgeving van Leiden. Voor alle vacatures geldt dat uw Engels goed moet zijn en u goed met Word for Windows om kunt gaan. Verder is een secre tariële opleiding of werkervaring gewenst. Onze opdrachtgever biedt een goed salaris en een prettige werkomgeving. Wij infor meren u graag over uw mogelijkheden. Eén telefoontje is al voldoende Informatie bij Susanne Rosman, tel. (071) 514 55 88, Leiden, Kort Rapenburg 6. Telefonist m/v ■KM'HiiilH Ben jij een talenwonder en hou je van veel telefonisch contact met mensen uit heel Europa, dan is dit wellicht een leuke baan! Voor een internationale medische instelling zijn wij op zoek naar telefo nisten die de Duitse en Engelse taal goed beheersen. Naast telefo nisch contact heb je ook licht administratieve taken. Het betreft een parttime baan voor 20 uur per week en een vaste aanstelling behoort tot de mogelijkheden. Kom langs of bel ons voor meer 4 74 44, Financieel consulent m/v Voor een overheidsinstellingin de regio zijn wij op zoek naar eer financieel consulent. Tot het takenpakket behoren onder meer h verzorgen van financiële jaarstukken, het ondersteunen van budgethouders en hel bewaken van het beleidsinstumentarium. Wij denken aan een kandidaat me* een afgeronde HEAO-studie met een jaar werkervaring Daarnaast zijn enthousiasme, teamspirit en dienstverlening heel belangrijk. Het gaat om een functie met uitzicht op vast dienstverband. Kunt u zich in deze functieomschrijving vinden en dan zien wij graag uw reactie Informatie bij Robert Chaudron, tel. (071) 514 74 44, Leiden, Kort Rapenburg 6 Assistent interne adviseurs verzekeringen m/v Voor een bank in Leiden zijn wij op zoek naar mensen die de interne adviseurs verzekeringen willen ondersteunen. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het voorbereiden en maken vai afspraken, agenda bijhouden, het voorbereiden van acties en relatiebezoeken van de interne adviseurs. Na verloop van tijd zij er doorgroeimogelijkheden naar bijvoorbeeld de functie van interne adviseur verzekeringen. Ben je accuraat, secuur en heb j< bij voorkeur ervaring of een MBO opleiding in deze richting, nee Produktiemedewerkers m/v Voor een grote verfproducent in Sassenheim zijn wij op zoek naar produktiemedewerkers. Voor deze functie is het van belang datje tegen onregelmatige werktijden kunt, je werkt namelijk in ploegendiensten. Verder moet je secuur kunnen werken, initiatief durven nemen en niet bang zijn om hard te werken. Heb jij minimaal een lbo opleiding en ben je voor langere tijd beschikbaar neem dan direct contact met ons op Informatie bij Wendy Vrijen, tel. (071) 523 39 22, Leiden, Schuttersveld 9. Goed betaald werk op oproepbasis Ben jij een aantal uur in de week vrij en op zoek naar een zeer goed betaalde bijbaan? Voor een grote drukkerij in Zoeterwoude zijn wij op zoek naar flexibele, gemotiveerde en enthousiaste medewerkers (m/v). De werkzaamheden bestaan uit het opstapelen van tijdschriften die uit de drukkerij komen en het opleggen van tijdschriften aan de lopende band. Heb je interesse in deze zeer goed betaalde functie, neem dan zo spoedig mogelijk contact met s op. w, tel. (071) 523 39 22, is op I. (071) 514 77 44, Vakantiekrachten m/v Vakantie is leuk maar vakantie is duur. Wil jij wel zorgeloos de zomer door, kom dan snel langs want wij hebben de leukste banen. Vanaf heden ben jij, en al je vrienden en vriendinnen, welkom op onze vestiging om je in te schrijven voor vakantiewe Neem hiervoor wel even een legitimatiebewijs, sofinummer en bankrekeningnummer mee. We zien je snel. Informatie bij Wendy Vrijen, tel. (071) 523 39 22, Leiden. Schuttersveld 9. ~ir randstad uitzendbureau mmmmÊÊÊÊÊÊmmmmÊKÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊM gemeente n I-li De gemeente Leiderdorp is een leiaeraorp aantrekkelijke woon- en werk- gemeente aan de rand van het Groene Hart van Zuid-Holland met ruim 25.000 inwoners en een hoog voorzieningen niveau. Gemeente Leiderdorp zoekt rf* 2 allround wijkteam medewerkers m/v f 1 chauffeur/corrector m/v fulltime voor de afdeling uitvoering openbare ruimte Taken wijkteam medewerkers: De werkzaamheden bestaan uit het onderhoud van groen in de wijk, straatwerk en schoonmaakwerkzaamheden. Het repareren, inspecteren en onderhouden van speeltoestellen en straatmeubi- lair. In deze veelzijdige functie wordt verwacht dat u óp een vrien delijke wijze vragen van burgers kunt beantwoorden en indien nodig actie onderneemt. Zelfstandigheid en verantwoordelijkheid gaan in deze functie samen. Wij vragen: Wij zoeken iemand die creatief en efficiënt zijn werk kan uitvoeren met een grote mate van zelfstandigheid. Natuurlijk heb je een col legiale instelling en houd je van werken in een team. Enige werk ervaring in groenonderhoud strekt tot aanbeveling. Je hebt tech nisch inzicht en beschikt over rijbewijs B(E). Taken chauffeur: De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit het besturen en bedienen van de MSTS-huisvuilauto: het inzamelen van huisvuil en grofvuil en het onderhoud aan de voertuigen In deze veelzijdi ge functie wordt verwacht dat u op een vriendelijke wijze vragen van burgers kunt beantwoorden op het terrein van huis- en grof vuil. Wij vragen: Wij zoeken iemand die creatief en efficiënt zijn werk kan uitvoeren met een grote mate van zelfstandigheid, Natuurlijk heb je een col legiale instelling en houd je van werken in een team. Je hebt tech nisch inzicht en beschikt over chauffeursdiploma (CCVB) en grootrijbewijs C. Wij bieden voor beide functies: Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en bedraagt maximaal f 3.807,- bruto per maand (schaal 4) bij een aanstelling van 36 uur per week. Daarnaast bieden wij een vakan tietoeslag van 8%, een vuilwerktoeslag en is er een premie voor schadevrij rijden. Tevens kunt u in de wintermaanden worden ingezet voor gladheidbestrijding, waarvoor extra toeslagen gel den. Kinderopvang behoort eveneens tot'de mogelijkheden. Inlichtingen: Nadere inlichtingen over deze functies kunt u verkrijgen bij het hoofd van de afdeling Uitvoering Openbare Ruimte, de heer A Heerding, telefoon (071) 545 85 70 Sollicitaties: Bel voor een sollicitatieformulier naar de heer R van Walsem, afdeling Personeel, Organisatie en Informatie, telefoon (071) 545 87 75. Tot 9 juni 1999 kunt u uw sollicitatie insturen. Etnische minderheden, vrouwen en gehandicapten zijn binnen de gemeen te sterk ondervertegenwoordigd. Er wordt naar gestreefd om. uitgaande van de geldende functie-eisen, een persoon uit bovengenoemde groepen te benoemen. Zij worden dan ook nadrukkelijk verzocht te solliciteren ziekenhuis Het Rijnland Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met circa 470 bedden op twee locaties: in Leiderdorp en Alphen aan den Rijn. Bij de medische administratie bestaat een vacature voor een: Eerste medewerker voor de medische archieven 9 fulltime De medische archieven omvatten het poliklinisch archief, het röntgen- archief en de afdeling microverfilming. De medewerker is verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken. Het betreft in eerste instantie een dienstverband voor een jaar. Continuering als vast dienstverband behoort tot de mogelijkheden. Taken: - coördineren en plannen van de werkzaamheden; - beheren van de archieven, zoals het opzoeken en opbergen van medische- en röntgendossiers, alsmede de bewaking van de privacy en bescherming tegen misbruik; - bewaking en controle van de kwaliteit en de voortgang van de uitge voerde werkzaamheden; - het uitlenen en innemen van dossiers en het verrichten van bijbehorende administratieve werkzaamheden; - het opschonen van medische archieven en -dossiers; - het microfilmen van medische gegevens. Functie-eisen: - MEAO/HAVO-niveau; - een zeer grote mate van accuratesse; - praktische en flexibele instelling; - servicebewust en cliëntvriendefijk; - ervaring in een voortrekkersrol Ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking strekt tot aanbeveling. Het salaris bedraagt maximaal 3 996,00 bruto per maand (FWG 35) bij een fulltime dienstverband. De CAO-Ziekenhuiswezen is van toepassing. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen tien dagen richten aan het Rijnland Ziekenhuis, locatie St. Elisabeth, t.a.v. mevrouw E. Schoneveld, afHpling pprsonepl en organisatie, postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp, onder vermelding van vac.nr.: 66.99. Werkzaam heden Opleiding/ Ervaring: Stichting Zorgcentrum Van der Willigenhof biedt vanaf 1 oktober 1998 in samenwerking met Thuiszorg Groot Rijnland en Stichting Dienstverlening Leiden extramurale zorg thuis aan wbo-geïndiceerden. Deze extramurale zorg heeft tot doel om 'verzorgingshuiszorg' te geven bij geïndiceerde cliënten in Leiden Zuid. Deze zorg kan verpleging, verzorging, huishouding en ondersteuning aan de cliënt en mantelzorg omvatten. Van der Willigenhof zoekt op korte termijn een Eerst Verantwoordelijk Verzorgende - verantwoordelijk voor de continuïteit van de uitvoering van de zorgplannen - meewerken als eerstverantwoordelijk vezorgende met alle diensten in de zorg - begeleiden van leerlingen en stagiaires - coachen van de aanwezige teamleden bij afwezigheid van de zorgcoördinator - het op basis van werkervaring en eigen waarneming inbrengen van verbeteringsvoorstellen op het gebied van ouderenzorg, werkmethoden, organisatie en kosten en samenwerking - tenminste het diploma bejaarden ziekenverzorgende - ruime ervaring in de verzorging (minimaal 3 jaar) - affiniteit met leidinggeven - het gaat om een vast dienstverband. - minimaal 24 uur per week - zo spoedig mogelijk in dienst - salariëring conform schaal 7 CAO-Verzorgingshuizen Voor nadere informatie kun je contact opnemen met Ingrid Kraaijenoord of Lydi Lieferink, zorgcoördinatoren Zorgcentrum Van der Willigenhof 071-5761200. Voor de eerste periode is er ondersteuning door een externe begeleider en er zijn plannen voor aanvullende scholing op het gebied van leidinggeven. Als je van vernieuwing houdt en je het leuk vindt om vanuit een projectmatige opzet te werken, klim dan in de pen en motiveer je belangstelling. Schrijf naar Zorgcentrum Van der Willigenhof, Apollolaan 264, 2324 BZ Leiden, ter attentie van VAN DER personeelsfunctionaris. WILLIG'ENHOfl Heb je zin om aan het project mee te werken reageer dan voor 8 juni 1999. Bij de werkeenheid Weg- en waterbouw van de sector Grondgebied kan wegens vertrek van een medewerker worden geplaatst een civieltechnisch medewerker m/v Algemene informatie: De gemeentelijke organisatie bestaat uit drie sectoren (Grondgebied, Inwoners en Faciliteiten) en een stafbureau met 3 stafafdelingen (Perso neel en Organisatie, Informatievoorziening en Automatisering en Brand weer). Taken, bevoegdheden en verantwoordelijkheden van onze 80 medewerk(st)ers (full- en parttime) zijn zo verdeeld, dat zij in staat zijn vanuit een integrale aanpak een klantgericht kwaliteitsproduct te leveren en een slagvaardige organisatie te vormen. Vergaande vormen van met name mandaat dragen daartoe bij. Binnen de gemeentelijke organisatie is een proces van vernieuwing gaan de met als uitgangspunten verbetering van de efficiency, klantgerichtheid en invoering van de éénloketgedachte. Functie-informatie: Aan de nieuwe medewerker zullen o.a. de volgende werkzaamheden wor den opgedragen: - voorbereiding en in uitvoering brengen van werken in het kader van reconstructieplannen en wegencategorisering; - ontwerpen, besteksgereedmaken en begroten van overige civieltechni sche en verkeerstechnische werken; - deelnemen aan werkgroepen en informatie- en inspraakavonden betreffende diverse projecten; - toezicht op onderhoudswerken; - het in overleg met collega's opzetten en beheren van het geautomati seerde tekeningen- en kaartensysteem: - het beheren van de analoge kaarten en tekeningen; - het actueel houden van beheerssystemen voor o.a. wegen en riolerin gen, - het onderhouden van in- en externe contacten. Functie-eisen: - minimaal mbo-opleiding (b.v. mts weg- en waterbouw); - bij voorkeur ervaring op het terrein van civieltechnische werken; - gevoel voor bestuurlijke verhoudingen; - zowel in teamverband als zelfstandig kunnen werken; - bekend met beheerssystemen en geautomatiseerd tekenen; - goede contactuele en redactionele vaardigheden; - klantvriendelijke, enthousiaste, creatieve en flexibele instelling. Salariëring: Salaris, afhankelijk van leeftijd, ervaring en opleidingsniveau, tot maximat f 5.234,- bruto per maand (salarisschaal 8). Overige informatie: De gemeente kent een doelgroepenbeleid. Daarom worden vrouwen, gehandicapten en leden van minderheidsgroepen uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Bij gelijkwaardigheid van kandidaten wordt aan de benoe ming van kandidaten uit bovengenoemde doelgroepen de voorkeur gege ven. De functie kan in deeltijd worden vervuld, mits dat organisatorisch is in te passen. Bij voldoende plaatsingsmogelijkheid kan gebruik worden gemaakt van kinderopvang. Inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij de heer H. de Kleer, hoofd van de sector Grondgebied, dan wel bij zijn afwezigheid door de heer A.J. Witkamp, tel. (0252) 34 38 71/34 38 83. Sollicitaties: Indien u geïnteresseerd bent in deze functie zien wij uw sollicitatie met belangstelling binnen 14 dagen tegemoet. U kunt deze richten aan het coif] lege van burgemeester en wethouders van Noordwijkerhout, Postbus 13, 2210 AA Noordwijkerhout. onder vermelding van vacaturenummer 99."' in de linkerbovenhoek van de enveloppe en brief. ^Gemeente Noordwijkerhout

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 38