1 Fernandez is nachtmerrie voor Serena krijgsman naar Fortuna ezers kiezen het b talent van het jaar' Sport Tjeerd Star wil vooral heel veel weten Pacers favoriet tegen New York Vrouwenacht baart opzien ZATERDAG 29 MEI 1999 IVCL begint tegen Badioz Boys leiden VCL (za) begint vandaag op eigen terrein aan zijn na- competitie voor promotie naar de vierde klasse. Tegenstander vandaag is Badioz Boys uit Rotterdam. Aanvangstijd is 14.30 uur. De competitie bestaat uit vijf teams. Indien VCL bij de eer ste drie eindigt mag het zich vierdeklasser noemen. De zondag- tak van VCL speelt op donderdag 3 juni de eerder gestaakte wedstrijd tegen HMC uit op eigen veld. Het duel werd 47 minu ten voor het einde gestaakt bij een 0-0 stand. VCL begint met een strafschop en kan promotie naar de vierde klasse bijna niet meer mislopen. Beslissing valt in Noordwijkerhout rg Rudie Kemna heeft gisteren de achtste etappe van I Olympia's Tour gewonnen. Rik Reinerink nam de leiderstrui I over van Marcel Duijn. Reinerink deed dat door onderweg drie I bonificatieseconden te pakken in een tussensprint en als num- I mer twee achter Kemna nog eens zes extra seconden te verdie- De Batavus-renner heeft zes seconden voorsprong op Duijn. Het secondenspel in de top van het klassement krijgt vanavond in Noordwijkerhout zijn climax. In de individuele tijdrit ontberen Duijn en Reinerink, tot dusverre de hoofdrol spelers in het klassement van Olympia's Tour, de steun van hun ploeggenoten van respectievelijk Rabobank en Batavus. Wilco Zuijderwijk ruikt daarom zijn kans om als een sluipschutter toe te slaan. De coureur van Van Vliet/Weba droeg deze ronde één dag de leiderstrui en verkeerde daarna in de luwte. Matthijsse slaat slag in Medemblik medembukMargriet Matthijsse was gisteren bij de Spa Regatta in Medemblik opnieuw niet te houden. De 22-jarige wereld kampioene uit Rotterdam kwam drie keer als eerste over de fi nish op het IJsselmeer. Woensdag boekte de Europe-zeilster ook al drie overwinningen. Matthijsse is door haar tweede su perdag vrijwel zeker van een olympisch startbewijs. Haar voor sprong op Carolijn Brouwer uit Voorhout liep op tot dertien punten in Medemblik en tot 33 punten in de onderlinge kwalifi- catiestrijd. ISnelders terug naar Nederland I Maastricht Theo Snelders keert terug in de Nederlandse eredi visie. De reservedoelman van Glasgow Rangers bereikte over eenstemming met MW over een tweejarig contract. Hij moet [volgende week nog in Maastricht worden gekeurd. |FC Twente koopt De Witte i enschede FC Twente heeft Chris de Witte overgenomen van lAnderlecht. De 21-jarige Belg speelde al anderhalfjaar op huur- s bij de Enschedese club en zou dat ook volgend seizoen [nog doen. Bij Anderlecht had de aanvaller nog een doorlopende verbintenis van drie jaar. Twente kocht dat af, maar maakte niet Ibekend voor hoeveel. De Witte tekent voor vijf jaar. Langer leidt in PGA Championship •worth Bernhard Langer leidt na de eerste ronde van het |Volvo PGA Championship. De 41-jarige Duitse golfer kwam tot een score van 65 slagen (-7). Langer, die het toernooi al drie keer won, heeft een voorsprong van twee slagen op vijf achter volgers. Hij maakte vijf birdies en een eagle in een bijna perfecte ronde. Rolf Muntz begon met een ronde van 71 en staat daar mee op de gedeelde 31ste plaats. De Brabander sloeg 'birdies' op de laatste twee holes. Sportpers verslaat trainers n^ De jaarlijkse voetbalwedstrijd tussen de trainers van de regionale verenigingen en de sportpers eindigde gisteren in een 5-3 overwinning voor de journalistenploeg. Voor de pers scoor- Iden Lars Ulrich en Anton Diedrich voor de rust en Eric de Jager, Ron Hoogendam en Gerard Baas na de pauze. Marco Aker- m bracht tussendoor met de 3-1 de trainers terug in de [wedstrijd. Bert Kort en opnieuw Akerboom zorgden voor de ndstand. [m/r, lennis Krijgsman speelt vol- *n voor Fortuna Sit- ird. De 27-jarige Sparta-speler il komende week een vierjarig ontract bij de Sittardse voet- alclub tekenen. Krijgsman kan awel in de aanval als achter de «'aar ire voi inbouv arktlei meer t de v Krijgsman, geboren en geto- i in Alphen aan de Rijn, geldt jaren als een groot talent, nooit echt doorgebro- in. Hij begon zijn carrière bij ider contract stond. In de zo- van 1993 stapte hij over Sparta. Vooral onder trai- Henk ten Cate kende hij in sterke periode. De afgelo- n twee seizoenen wilde het nder lukken, mede door ;ssures. Fortuna-coach Bert n Marwijk, die gistermiddag in afrondend gesprek met de aanwinst had, was al langer gecharmeerd van Krijgs man. „Een speler die op meer dere plaatsen inzetbaar is. Hij kan op de vleugels spelen, in de punt van de aanval, achter de voorhoede. Bovendien is hij kopsterk." De oefenmeester is opgelucht dat Fortuna na Dennis Gerrit sen, afkomstig van De Graaf schap, een tweede aanvaller van eredivisieniveau aan de haak heeft geslagen. Van Mar wijk ziet immers met Jeffrey (Kilmarnock), Bouma (PSV) en Simons (NAC) bijna zijn com plete voorhoede vertrekken. Bovendien wordt van alle kan ten getrokken aan goudhaantje Ronald Hamming. „Het is niet mijn stijl om elke dag om nieu we spelers te roepen", verklapt Van Marwijk. „Maar noodge dwongen markt opgaan." 'ijf voetballers genomindeerd voor prijs DEN in het Leidsch Dagblad meedoen aan de ver- zing van de beste jeugdige tetb^ler van het jaar. De lortredactie van deze krant left vijf voetballers genomi- :erd voor de titel 'Talent van t Jaar'. De kandidaten zijn n Schaap (Quick Boys), San- r Molenaar (w Katwijk), Ro- rt Spaan (Noordwijk), Kee ie Tan (FC Lisse) en Jeroen ijs (UVS). De prijs wordt uit reikt op het Eleven Voetbal- op 12 juni. Onder de in- nders worden tien keer twee meren arten verloot voor dat gala. De vijf kandidaten hebben al- het afgelopen jaar op het ogste amateurniveau ge- eeld. Vier van hen stonden belangstelling van be dde clubs. Alleen Robert an komt volgend seizoen in profvoetbal uit, de doelman Noordwijk tekende een ntract van drie jaar bij FC recht. Hij wordt daar derde eper. Spaan speelde de slot- c van de competitie in de ba- bij Noordwijk, toen hij Mar- Korff moest vervangen. Jan haap stond twaalf wedstrij- n de basiself bij Quick De 18-jarige kende daar- 9. L'fast nog een aantal invalbeur ten, en jon Rooye tlt Allroundteam van Zee en Duin kan morgen titel behalen Tjeerd Star kijkt verder dan Nederland. FOTO DICK HOGEWONINC Tennisvereniging Zee en Duin staat op het punt het verloren terrein weer terug te win nen. De derdeklasser heeft morgen tegen het reeds gedegradeerde Brederode aan maximaal vier punten genoeg om het kam pioenschap binnen te halen. Tjeerd Star le verde een belangrijke bijdrage aan het suc ces van het gemengde eerste team. Zijn honderdprocentscore raakte hij na vijftien opeenvolgende zeges vorige week pas kwijt toen hij zijn partij in het gemengd dubbel verloor. Gezien de samenstelling van het team, is het niet zo vreemd dat Zee en Duin met re latieve overmacht de titel grijpt. Met Ingrid van der Plas, Liselot Piët, Martijn Zandvliet, Kees Heemskerk en Star hebben de Katwij- kers een allroundteam. Heemskerk lijkt als dertigplusser een buitenbeentje in de ploeg. „Maar hij is heel belangrijk, als sfeermaker en als routinier", aldus Star. „Zeker voor de dubbels en de mixen." De 20-jarige Star is een laatbloeier. De trage opmars naar de top van de B-rangen is echter simpel te verklaren. Hij begon met tennissen op de Geversbanen, vlak bij zijn ouderlijk huis. Doordat die vereniging geen lid van de KNLTB is, geen trainer had en zijn ouders weinig verstand hadden van de sport, was er niemand die hem op zijn ta lenten wees. „Ik had zat vriendjes op de baan en speelde van vroeg tot laat. Ik had het prima naar mijn zin zo." Toen hij eenmaal doorhad dat er meer in zijn mogelijkheden lag dan slechts recrea tief een balletje te slaan, meldde hij zich aan bij De Boekhorst. Via de Noordwijker- houtse club bereikte hij de D- en C-mas- ters, zodat hij ook daar al snel zijn plafond had bereikt. Zee en Duin was opnieuw een logische keuze. In Katwijk werd hij her enigd met zijn vroegere trainer Gertjan Minnee. De liefde voor het tennis is inmiddels zo groot dat Star een loopbaan als trainer am bieert. Als laatstejaars ClOS-student liep hij stage bij het district Leiden onder de trai ners Ymco van Gorcom en Michiel Zegveld. Naast het geven van trainingen, deed hij ook ervaring op in de begeleiding en coa ching van de districtsjeugd. „Zelf heb ik dat hele traject niet meegemaakt, doordat ik pas zo laat serieus ben gaan tennissen." Star is leergierig en weet dat hij nog een lange weg te gaan heeft. „Het mooie van Zee en Duin is dat ik kan trainen met jon gens als Jan-Willem Lugthart en Jeroen Boogmans. Van hen heb ik heel veel ge leerd." Hij heeft het gevoel dat hij tegen de B-top aan zit. „Maar dat moet nog blijken tijdens de toernooien. Ik voel nog steeds dat ik be ter word. Ik houd ervan om veel te trainen en te spelen. Ik heb nu een eigen autootje dus ik kan ook wat A-toernooien spelen. Ik heb genoeg ambitie om de A-lijst te berei ken en het is voor mijn baan als trainer ook belangrijk dat ik het circuit ken." Star is ook van plan verder dan Neder land te kijken. In januari hoopt hij zijn vleugels uit te slaan naar de Verenigde Sta ten. „Ik wil verder Ieren, het liefst een com plete studie van vier jaar in de bewegings leer of biomechanica. En daarnaast natuur lijk veel tennissen. Er zijn contacten met universiteiten via een bureau. Ik hoop op een scholarship, want anders is het niet te betalen. De kansen daarop zijn aanwezig ;il kennen ze mijn niveau niet, doordat ik slechts B-speler ben en geen ranking heb. Ik ga minimaal een half jaar om me te be wijzen." Voorlopig steekt hij in Nederland zo veel mogelijk zijn licht op. Dat er tijdens de competitie direct gecoacht mag worden, ervaart hij daarbij wel als zo handig. „Het is wel lekker om iemand naast je te hebben. Gertjan komt er alleen bij als het nodig is, maar ik luister ook veel naar hem als hij ie mand anders aan het coachen is. Ik heb wel een eigen mening over tennis, maar die is nog heel beperkt. Daarom praat ik met zo veel mogelijk trainers en coaches. Daar na kan ik mijn eigen stijl ontwikkelen. Want hoe meer je weet, des te completer je wordt." Henmcin verspeelt grote voorsprong Venus en Serena Williams wilden samen de macht grijpen in het vrouwenten nis. De Amerikaanse zus ters droomden al van een onderonsje in de finale van Roland Garros. Maar Mary Joe Fernandez schudde de jongste van de twee ruw wakker met de uitschake ling in de derde ronde, 6-3 1-6 6-0. „Dit scenario kwam niet voor in mijn wildste dromen. Dit is een nachtmerrie. Het was heel slecht", aldus de als tiende geplaatste Serena Wil liams. De 28-jarige Fernandez, tien jaar ouder dan haar tegen standster,'stond in 1990 vierde op de wereldranglijst. Op haar erelijst staan zeven overwinnin gen in het enkelspel. Wegens blessures viel ze terug naar de 37ste positie. Bovendien ver dween de Amerikaanse uit beeld door de opmars van haar kleurrijke landgenotes Venus en Serena Williams. De lange zusters in hun gele jurkjes en met de rijen kraaltjes in hun haren weten zowel binnen als buiten de baan de aandacht op zich gericht. Samen wonnen ze dit seizoen zes WTA-toernooien en ze staan nu allebei in de top tien van de wereldranglijst. Naast de prestaties met hun felle en aan vallende spel shockeerden ze met uitspraken als 'dikke Seles' en 'verwende Graf. Ze hebben nu zelfs een eigen tennisblad opgericht om verslag te doen van hun prestaties. „Ze verdienen alle aandacht die ze krijgen", vond Fernan dez. „Ze zijn grootse speelsters. Dit alles is niet aan mij besteed. Ik ben blij dat ik nu eindelijk weer eens een belangrijke wed strijd win." Venus Williams zal nu de eer van de familie in Parijs hoog moeten houden. Ze plaatste zich voor de volgende ronde na een eenvoudige zege op de Au stralische Molik (6-3 6-1), die in de eerste ronde Brenda Schultz had uitgeschakeld. Tim Henman leek eindelijk zijn weg op het Franse gravel te hebben gevonden. De gentle man van het circuit kwam voor het eerst sinds vier optredens in de Franse hoofdstad verder dan de eerste ronde. De als zevende geplaatste Brit had een plaats bij de laatste zestien in zicht, maar verkeek zich op de vecht lust van Alberto Berasategui. De Spanjaard kwam terug van een 2-0 achterstand in sets en plaatste zich voor de vierde ronde, 4-6 4-6 6-4 7-5 6-4. „Eindelijk kreeg ik hier mijn kansen", keek Henman terug. „Mijn spel ging lopen op het gravel. Ik heb het niet kunnen afmaken. Deze nederlaag doet pijn." In tegenstelling tot Henman voelt Berasategui zich thuis op de oranje ondergrond. In Parijs haalde hij in 1994 de finale, waarin hij verloor van landge noot Bruguera. Met zeven titels beleefde hij het sterkste jaar uit zijn loopbaan en kwam tot de zevende plaats op de wereld ranglijst. In dit gravelseizoen kon Be rasategui, op een halve-finale- plaats in München na, niet overtuigen. „Dit is mijn beste resultaat sinds hele lange tijd", bekende de Zuid-Europeaan. „Ik kan het, geloof ik, nog." ten. De middenvelder stond in de belangstelling van FC Utrecht en Excelsior, maar koos ervoor nog minstens een jaar in Katwijk te blijven.Sander Mole naar kreeg door de vele blessu res bij w Katwijk zijn kans en hij greep die. De Katwijker stond herhaaldelijk in de basis elf van de trainers Bob Kootwijk en Piet van Duijn. Bij de w Kat wijk wordt hij als een van de .grootste talenten beschouwd. Kee Hoe Tan is een technisch begaafde middenvelder van FC Lisse. Hij is het enige talent uit de Lissese opleiding dat afgelo pen jaar daadwerkelijk door brak. Ook hij stond in de be langstelling van het betaald voetbal, maar is (waarschijnlijk) volgend seizoen gewoon op sportpark Ter Specke te bewon deren. Jeroen Buijs leek een prachtig seizoen tegemoet te gaan als rechtsachter van UVS, tot hij geblesseerd raakte. De Oegst- geestenaar liep een zware her senschudding op. Aan het eind van het seizoen veroverde Buijs zijn basisplek terug. Het leverde hem een nominatie op voor de titel 'Talent van het Jaar'. Lezers van de krant kunnen deelne men aan de verkiezing met de bon op Reggie Miller, de prijsschut- ter van de Indiana Pacers, verheugt zich er al op. Straks in wedstrijd drie en vier van de oostelijke finale in de NBA mag hij de strijd weer aanbinden met 'heel' New York. 'Ears', zo als Miller om niet te missen anatomische redenen wordt genoemd, heeft een haat-liefde verhouding met het publiek in The Big Apple. En omdat hij beter presteert naarmate de spanning groter wordt, hoopte hij op de New York Knicks als laatste tegenstander op weg naar de grote finale. Terwijl coach Larry Bird en de meeste andere spelers niet echt een voorkeur uitspraken, zag Miller het al helemaal zitten tegen de ploeg, die hoe de reeks ook moge eindigen, de grote ver rassing is van deze play offs. New York namelijk haalde op het nippertje, als achtste en laatste ploeg in het oosten, de play offs en schakelde eerst de nummer één de Miami Heat uit (3-2) en liep vervolgens over de Atlanta Hawks heen (4-0) om de eerste ploeg in de ge schiedenis te worden, die als achtste de finale van de confe rence zou bereiken. Omdat dit al een stunt van de eerste orde is, wordt er niet op gerekend dat de Knicks ook nog eens de NBA-finale zullen halen. Ook daarom zijn de Indiana Pacers favoriet om in de slotserie de kampioen van het westen te ontmoeten. Maar huiden mogen nooit worden verkocht voordat de beren zijn geschoten en al he lemaal niet in een confrontatie tussen New York en Indiana, die qua rivaliteit te vergelijken is met Ajax-Feyenoord. De ge schiedenis is echter niet zo lang. In feite pas zes jaar. In 1993 namelijk stonden de Knicks en de Pacers voor het eerst tegenover elkaar in de play offs. Serieus werd het ech ter een jaar later, omdat het toen de conférence-finale be trof. Dat werd een bloedstol lende serie over zeven wedstrij den, die uiteindelijk door de Knicks (94-70 in wedstrijd ze ven) werd gewonnen. Het vuistdikke handboek van de NBA vermeldt daarna nog twee play off-series tussen bei de ploegen. In 1995 was dat al in de tweede ronde. Toen won Indiana in zeven duels met een spectaculaire 95-97 overwin ning van de Pacers in de slot wedstrijd. Het was vooral toen dat de relatie tussen het pu bliek in de Madison Square Garden en Reggie Miller een forse lading pokon kreeg toe gediend. Hij maakte toen acht punten in twaalf belangrijke seconden. Maar het summum werd vorig jaar bereikt, toen er in de tweede ronde bijna een oorlog woedde tussen Miller en het New Yorkse publiek, aangevoerd door filmregisseur Spike Lee, een gedreven Kiiicks-fan. Wedstrijd vier van die door In diana met 4-1 gewonnen serie staat de ware basketballiefheb ber nog op het netvlies ge brand. Miller verkeerde in su- pervorm en kon bijna niet mis sen. En hoe meer Lee tegen hem te keer ging, hoe beter hij ging spelen. Spike Lee zit straks ongetwijfeld weer op de voor gewone stervelingen onbetaal bare 'courtside-row' van het beroemdste sportpaleis ter we reld, de Madison Square Gar den in het hartje van New York. Veel zwaarder dan het spelen in eigen hal telt de routine en op dat punt zijn de Indiana Pacers onverslaanbaar voor de rest. Reggie Miller, Rik Smits en Dale Davis zijn de basisspelers, die voor de vierde keer in de conference finale staan, terwijl bij de Knicks alleen Patrick Ewing kan bogen op een der gelijke status. Als bovendien de spelers met elkaar worden ver geleken lijken de Pacers ook in het voordeel. Resteert de centers oftewel Rik Smits tegenover Patrick Ewing. Beiden sukkelen met blessures. Ewing speelt al het hele sei- zoen met pijnlijke achillespe zen en heeft bovendien chroni sche knieproblemen. De voe ten van Smits zijn een verhaal apart. Al jaren heeft de Neder landse center last van zijn voe ten en dat zal wel nooit meer over gaan. Bovendien heeft hij nu een botje in zijn linker grote teen gebroken, een kwetsuur waarmee een speler normaal een poosje naar de kant gaat. „Ja, normaal gesproken wel. Dan krijg je de tijd om het te laten genezen. Maar dit zijn de play offs en dus moet je spe len." Spelen met pijn is Smits niet onbekend, want vorig jaar kon het eigenlijk ook niet, maar wilde hij per se niet afhaken. Nu dus ook niet en speciaal voor hem werd zijn linker schoen voorzien van een harde plastic kap, die de teen extra moet beschermen. Het weekje rust na de uitschakeling van de Reggie Miller van de Indiana Pacers Philadelphia 76ers kwam hem derhalve niet slecht uit. Coach Larry Bird is echter niet zo blij met de extra vrije dagen. „De ploeg wordt daardoor een beetje 'roestig'. Maar een echt probleem hoefi dat niet te zijn. We trainen veel en nemen rust waar dat kan. Ik heb dit zelf vaak genoeg meegemaakt als speler bij de Boston Celtics. Wij waren vaak eerder klaar met een serie dan onze volgende tegenstander." Voor het zelf- maakt het niets uit. Van meet af aan hadden de mannen van Bird maar één doel voor ogen: kampioen worden. Daaraan is nog niets veranderd. Er resten nog twee hindernissen, al zijn die wel een stukje hoger dan de hobbels die tot nu toe op de re delijke vlakke weg lagen. indianapolis HAZEWINKEL ANP Tussen veel goede resultaten van de oranje roeivloot bij de start van de wereldbekercyclus in Hazewinkel zaten gisteren twee opzienbarende. De vrou wenacht won de kwalificatie op tijd met twaalf seconden voor sprong op favoriet Roemenië en de lichtgewicht vier-zonder- stuurman bracht de sinds At lanta ongeslagen olympisch kampioen Denemarken de eer ste nederlaag toe. De vrouwen hadden reden tot glunderen. Zij wonnen de tijdrit met overmacht. „Het mag misschien niet veel voor stellen", zei Hadewych Jansen, „maar we hebben wel een tik uitgedeeld." Oranje kan in het weekeinde in elk geval een overwinning verwachten van de dubbeltwee vrouwen. Piëta van Dishoeck en Eeke van Nes waren weer een toonbeeld van kracht, souples se en betrouwbaarheid. Zij seconden sneller dan de Britse wereldkampioenes. Bij de lichte scullsters gloort olympische hoop. Laurien Ver- mulst, gescheiden van haar ge routineerde maatje Ellen Mefie- sie, bracht met Hedi Poot de derde tijd op de klokken. De Holland Acht II eindigde op een teleurstellende derde plaats in hun tijdrace, achter Roemenië en Groot-Brittannië. SCOREBORD. Nederland - Engeland 3-2 Twins - Neptunus 0-15 Parijs, Roland Garros, 22 mil|oen gulden. Mannen, tweede ronde: Ralter (Air/ i) cudê (Fra) 7-5 6 0 2 6 6 4. Corrttla(Spa/® Vicente (Spa) 6-3 6-4 3-6 6-7 6 2, Melige ni (Bra) El Aynaoui (Mar) 6-7 6-3 4 6 6 3 6-3. Derde ronde: Berasategui (Spa) - Henman (GBr/7) 4 6 4-6 6 4 3, Filippini (Uru) - Spadca (VSt) 6 2 6-4 0- '1, itiii (RUM Ar.i/i 'M.n I O i M, 4 i, 3. '-5. Hrbaty (Slw) Mie (Aus) 3-6 4-6 6-2 Vrouwen, derde ronde: Hingis (Zwi/1) lickova (Tsi) 6-3 6-4, Venus V Molik (Aus) 6-3 6-1, Sanchez (Spa/7) Spirlea (Roe) 6 4 6-1, Schwartz (Oos) - Dechy (Fra) 6-2 6-1, Dragomir (Roe) De Swardt (ZAf) 6-2 3-6 6-3, Mary ioe Fer nandez (VSt) Serena Williams (VSt/10) 6 3 1-6 6-0, Novotna (Tsj/4) Talaia (Kro) 6 4 3-6 6 4, Plischke (Oos) Schett (Oos/15) 7- 6 6-4. Gemengd dubbelspel, eerste ronde: E r t/Haarhuis (Ned) Horn/Olhovski (/At/Rus) 6-3 6-4, Oremans/Kulti (Ned/Zwe) V.ldova /Kitinov (Tsj/Mac) 6 1 6-2 is (VSt/5) 3. De Jongh (Ned), Steels (Bel), 6, Markus Zbero (Zwi), Teu- tenberg (Dui), 8. Wrolich (Oos), 9. Piziks (Let), 10. Michaelsen (Den), 16 Voskamp WIELRENNEN Bicicleta Vasca Derde etappe, Gernika Santuario de Oro 1 Escartin (Spa) 148 km in 4 03.38. 2 lt chebarria (Spa). 3 Beltran (Spa) 0.01, 4 Osa (Spa) 0 16. 6. Totschnig (Óos) 0 19, 6. Laiseka (Spa) 0.21, 7 Alberto Martinez (Spa), 8. Meier (Zwi) 0.26, 9 Meier (Zwi), 10. Del Olmo (Spa) 0.27 Algemeen klassement: 1. Etchebarn.i 12.56 54. 2 Osa 0 16, 3 Alberto martmez 0.21. 4 Dufaux (Zw.) 1.33, 5 Casero (Spai 1.35. Ronde van Groot-Brittannie Zesde etappe. Liverpool Blackpool 1 Hm e (VSt) 166 km in 3 50 45, 2 Wadeck. (Pol). 3 Tanner (GBr) 1 12, 4 Dekker (Ned), 6 Rasmusseri (Den), 6. Silovs (Let), 7. Hayles (GBr), 8 Dacruz (Fra), 9 Power (Ier), 10 Dangerfield (GBr) t: 1. Wa 0.02, 3 4. Voigt (Dui) 1.37. 6 Rumsas(Lit) 1.42,6 Jonker (Ned) 1.57. 7 Vaughters (VSt) 1 69. 8 lebreton (Fra) 2.34, 9 larsen (Den, 2 35, 10 Hincapie 2 43 Klassement: I Wauter. 'Bel) 24 54,38,

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 37