Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel F Gemeente Zoeterwoude Programmeurs m/v Hoofd Productie in technisch geavanceerde omgeving BRUINS NARTEL een boekhouder m/v een secretaresse m/v Verpleegkundige m/v SERCOM m Regeltechniek b t ZATERDAG 29 MEI 1S exact personeelsintermediair plezier in je leven, plezier in je werk. teerde handelsonderneming in de omgeving van Leiden. Werkzaamheden: Binnen deze functie ben je verantwoordelijk voor het gehele verkooptraject. Je bent de spil tussen de organisatie en de klant. Je werkzaamheden bestaan o.a uit het informeren en adviseren van klanten over de verschillende producten, order verwerking, klachtenbehandeling en relatiebeheer. Je onderhoudt contacten met nationale en inter nationale accounts. Profiel: Je hebt een afgeronde MBO/HBO opleiding en relevante werkervaring binnen de zakelijke dienstverlening. Daarnaast heb je een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift en heb je een servicegerichte en commerciële instelling. Management Assistent voor een instituut voor postaca demisch onderwijs in Leiden. Werkzaamheden: Naast het ondersteunen van het manage ment vnl. op secretarieel gebied ben je tevens als management assistent nauw betrokken bij de organisatie van cursussen. Je bent o.a. verantwoordelijk voor de planning en uitvoering van pro motionele acties en tevens verte genwoordig je het bedrijf op de diverse cursuslocaties. Verder ver zorg je de cursusmaterialen en geef je informatie aan klanten over het cursusaanbod. Profiel: Je hebt een MBO werk- en denkniveau, enige jaren relevante werkervaring en je zoekt een afwisselende functie binnen een hecht team. Je ziet jezelf als een slagvaardig en initiatiefrijk per soon en hebt het vermogen om in complexe situaties het overzicht te behouden. Wil je graag meer weten over de genoemde functies of de vele andere vacante functies kom dan langs op de Exact ves tiging in Leidep of bel voor meer informatiel Beide vacatures bieden uitzicht op vast dienstverband. Voor alle functies geldt m/v. Als je geen tijd hebt om op kan toortijden langs te komen, bel dan voor een afspraak na werk tijd. Wij kunnen ook rekening houden met een opzegtermijn. uitzendendetacherenwerving en selectie Leiden, Prinsessekade 2a T 071 514 2020 Haarlem, Kruisstraat 14 T 023 531 5 Concourslaan 47a T 023 555 4400 Den Haag, Noordeinde 75 T 070 362 473 (Babylon) T 070 347 4141 Rijswijk, Haagweg 116 T 070 306 2333 Zoeterm T 079 341 7281 Delft, Hippolytusbuurt 24 T 015 219 0500 Rotterdam, M Hachmang Machines B. V. in Noordwijkerhout ontwikkelt en fabriceert tel- en verpakkingsmachines voor de bollen-, food- en non-foodindustrie. Het bedrijf is wereldwijd een van de belangrijkste spelers in deze financieel aan trekkelijke niche markt. De high tech producten worden in eigen beheer ontwikkeld en geproduceerd in een zeer modern uitgeruste omgeving. De cultuur is informeel en kenmerkt zich verder door de grote ontwikkelkracht. Hachmang Machines B. V. telt 60 medewerkers. Voor deze succesvolle onderneming zoeken wij een Stevige management positie Ervaren HBO'er met logistiek inzicht Werving Selectie In deze sleutelpositie bent u verantwoordelijk voor een optimale, kostenbewuste en efficiënte productie. Daarnaast levert u als Lid van het Managementteam een bijdrage aan het strategisch beleid van de onderneming. U geeft leiding aan 26 medewerkers verdeeld over werkvoorbereiding, planning, inkoop, montage, magazijn en onderdelen- productie en bindt hen samen tot een hecht team dat volledig op haar taken is toegerust. U coördineert de werkzaamheden, zorgt voor een goede afstemming met R&D en Verkoop en optimaliseert de interne logistiek. U rapporteert aan de Managing Director. Wij vragen minimaal een opleiding op HBO-niveau (bijvoorbeeld HTS-Wtb. of Elektrotechniek) en ten minste vijfjaar ervaring met het aansturen van productieprocessen in de machinebouw. Ook heeft u inzicht in logistieke processen en besturingssystemen, U bent een mensgericht Manager, weet uw team te motiveren en te stimuleren en u stelt hoge eisen aan de kwaliteit van uw werk en dat van anderen. Verder bezit u organisatietalent, een praktische instelling en bent u flexibel en ondernemend. U beheerst het Engels goed. Hachmang Machines B.V. biedt u een stevige managementpositie waarin u een belangrijke bijdrage kunt leveren aan het succes van de onderneming. U krijgt veel ruimte om uw ideeën vorm te geven. Verder kunt u rekenen op een goed salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u (m/v) richten aan Bruins Werving Selectie, t.a.v. ing. F.A.G. Haarmans MBA, Hoofdstraat 275, Postbus 255, 2170 AG Sassenheim. Voor meer informatie kunt u contact met hem opnemen, telefoon 025224 00 40 (tijdens kantooruren) of privé 020 - 685 56 46. E-mail; bruins@bruins.nl. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Voor meer informatie en actuele vacatures raadpleeg: http://www.bruins.nl Zoveel mensen, zoveel ideeën. Ideeën zijn er in alle kleuren en maten. Ze gaan over politiek en religie maar ook over de ideale vakantiebestemming, je partner of andermans ideeën. Ideeën zijn er om gedeeld te worden. Door kennis te nemen van andere ideeën ontstaan nieuwe. Ze zijn een onuitputtelijke bron van inspiratie en de basis voor hoe de wereld er morgen uitziet. Nortel Networks brengt idcecn bij mensen. Als top-3 telecommunicatiebedrijf ontwerpen, creëren én beheren we wereld wijd netwerken voor vooraanstaande telecomaanbieders. Voor ons hoofdkantoor in Hoofddorp, verantwoordelijk voor de aansturing van de Benelux, Scandinavië en Zwitserland, zoeken we persoonlijkheden die hun ideeën met ons willen delen. Mannen en vrouwen die hun visie over een optimale bedrijfsadministratie in de praktijk gaan brengen. Vanuit huis of gewoon op ons kantoor. Op full- of parttime basis. Let the world share your ideas. Bel voor meer informatie 023-5673126 of kijk op onze speciale website. ADMINISTRATIEF MEDEWERKER WWW.N0RTELNETW0RKS.COM/EUR0J0BS IV IEL NETWORKS How the world shares ideas. Accountantskantoor Zirkzee en Partners is een toonaangevend en snelgroeiend accountantskantoor voor het MKB en particulieren. Wegens uitbreiding van de werkzaamheden vraagt zij voor een van haar vennoten: die in staat is zelfstandig jaarrekeningen op te stellen en bij afwezigheid van de vennoot diens taken waar neemt (salarisindicatie, afhankelijk van opleiding en ervaring, schaal 12 van het AA, maximaal 8923,- per maand) voor secretariële en ondersteunende activiteiten, full-time, vast dienstverband (salarisindicatie, afhankelijk van opleiding en ervaring, schaal 8 van het AA, maximaal 5463,- per maand) Voor beide functies geldt: goede teamspelers, accuraat, stressbestendig en bereidheid tot aanpakken. Voor informatie omtrent ae beide vacatures kunt u onder telefoonnummer 071 514014 met ae heer W. H. Glas, RA contact opnemen. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan Accountantskantoor Zirkzee en Partners, postbus 93, 2340 AB Oegstgeest t.a.v. ae heer W. H. Glas RA acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld! Het Rode Kruis Ziekenhuis Is een algemeen ziekenhuis voor de regio Midden Kennemerland met een opnamecapaciteit voor 375 patiënten. Het brandwonden centrum maakt deel uit van het ziekenhuis. Het Rode Kruis Ziekenhuis biedt een breed pakket aan specialismen en onderzoeks mogelijkheden om een goede patiëntenzorg te realiseren. Dit stelt hoge eisen aan onze ca. 1100 medewerkers; niet alleen aan degenen die een actieve rol spelen in het directe zorgverleningsproces, maar ook aan de medewerkers die binnen ons ziekenhuis een ondersteunende ot dienst verlenende functie vervullen. Er zijn op korte termijn binnen de snijdende specialismen, waaronder orthopaedie, plastische chirurgie en dagbehandeling, enkele vacatures voor de functie van voor 24 uur, 32 uur of 36 uur gemiddeld per week, volgens een rooster mei wisselende diensten. Functie-inlormatie Wij zoeken enthousiaste collega's met een cliëntgerichte instelling, waarbij samenwerking in een complexe omgeving met een multidisciplinair team centraal staat. De gezochte kandidaten hebben een eigen visie op verpleging en zijn bereid hierover de discussie met collega's aan te gaan. Tevens staan ze open voor vernieuwingen en volgen nieuwe ontwikkelingen op de voet. Functie-eisen- Diploma verpleegkundige ol HBO-V; Enige werkervaring op het gebied van orthopaedie en/of plastische chirurgie strekt tot aanbeveling, Arbeidsvoorwaarden De werkzaamheden worden verricht in een rooster met wisselende diensten. Nadere informatie over de functie wordt u De CAO-Ziekenhuiswezen is van toepassing. graag verstrekt door: Mevr. A.Toet, teamleider, De functie is ingedeeld in FWG functiegroep 40. teleloon0251 - 26 55 55sein 811154 Bij de gemeente Zoeterwoude is bij hef team Sociale Zaken, Economische Zaken en Huisvesting van de sector Welzijn en Burgerij wegens het vertrek van een medewerker plaats voor een enthousiaste medewerker sociale zaken m/v voor 24 uren per week Functie-inhoud: is belast met aanvragen in het kader van de Algemene Bijstandswet ca.; verricht heronderzoeken; is belast met integrale schuldhulpverlening/budgettering; geeft voorlichting en informatie op het brede terrein van de sociale zeker heid; is belast met opvang/begeleiding van asielzoekers; verzorgt de afgifte van verklaringen omtrent het vérmogen; verricht intake; begeleidt cliënten bij het zoeken naar werk/scholing/sociale activering; stelt samen met de cliënten het trajectplan op; is belast met de uitvoering WlW/Wet REA/BIV; is belast met de uitvoering van de Wet Boeten en Maatregelen; verricht werkzaamheden ten behoeve van het zorgloket voor de verpleging en verzorging.' verricht zonodig andere werkzaamheden; neemt deel aan interne en externe overlegsituaties. Functie-eisen: mbo/sd opleiding; aanvullende opleiding op het gebied van sociale verzekeringswetten; automatiseringskennis, ervaring op het werkterrein; goede communicatieve en schriftelijke vaardigheden; een zakelijke, actieve, flexibele en klantgerichte werkhouding. Salaris: Afhankelijk van opleiding en/of ervaring zal het salaris bij een 24-urige werkweek maximaal f 3.080,bruto per maand (niveau bedragen. Overige informatie: geboden wordt een veelzijdige functie met een grote mate van zelfstandigheid en voldoende ontwikkelingsmogelijkheden (ruime studiefaciliteiten) alsmede een gunstige werktijdregeling en een collegiale en informele werksfeer, de gemeente hanteert een voorrangsbeleid ten aanzien van vrouwen, etnische minderheden en gehandicapten. Bij voldoende geschiktheid voor de functie heeft een sollicitant uit één van deze groepen voorrang op andere kandidaten; de mogelijkheid van kinderopvang is aanwezig; nadere informatie over de functie kan worden ingewonnen bij de heer L.Q. van der Ham, hoofd sector Welzijn en Burgerij, tel (071580 63 40 of de heer J.W. Slagmolen, teamleider S>EH, tel. (071) 580 63 50. Sollicitaties: Belangstellenden worden verzocht binnen 7 dagen na het verschijnen van dit blad hun sollicitaties te richten aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Zoeterwoude, Postbus 34, 2380 AAzoeterwoude. Acquisitie op grond van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. NTI is een erkende schriftelijke onderwijsinstelling die al ruim 50 jaar aan de top staat. Uitgeverij Educatief is een uitgeverij van studieboeken en verzamelwerken. Eurodidakt is een schriftelijke onderwijsinstelling met ruim 25.000 cursisten per jaar, Hiermee behoort zij tot de grootste schriftelijke onderwijsinstellingen van Nederland. jimr EURODIDAKT Wij zoeken Studie-adviseurs (m/ft (part-time) Werkzaamheden: Het verstrekken van informatie omtrent studiemogelijkheden, betalingen en inschrijvingen van cursisten. Telefoonervaring is een pré. Belangstelling? Stuur een kort briefje met c.v. en telefoonnummer binnen 10 dagen naar: Eurodidakt Holding t.a.v. Mw. F. Denizalti Papelaan West 154 2254 AJ Voorschoten SERCOM Regeltechniek bv ontwikkelt al 15 jaar hard- en software voi het regelen van processen in de agrarische sector. Onze proces computersystemen worden onder meer toegepast in de glastuinbouvj substraatteelt, bloembollenbewaringen en witlofteelt. Dankzij het innovatieve karakter van onze producten zijn wij de absolute marktlei in een aantal van deze sectoren. Maar dat moeten er natuurlijk meer worden Daarom zijn wij altijd op zoek naar enthousiaste Wij zoeken collega's die reeds ervaring hebben in het programmeren PC-applicaties in C of C++ of ervaring in het programmeren van embedded systemen. Omdat wij al onze software zelf ontwikkelen hebben wij plaats voor zowel HBO-ers als MBO-ers. Ben jij die nieuwe collega en op zoek naar een leuke baan in een jon dynamisch bedrijf? Neem dan eens contact op met André van Rooye telefoon 0252416530, e-mail: a.v.rooyen@sercom.nl Of stuur je schriftelijke reactie naar SERCOM Regeltechniek bv, T.a.v. Dhr. A. van Rooyen, Postbus 284, 2160 AG in Lisse. SERCOM, gewoon beter doordacht http://www.sercom.nl SERCOM Regeltechniek bv, Heereweg 9, Li Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 2 weken na het verschijnen van dit blad nchten aan het Rode Kruis Ziekenhuis, ter attentie van de heer J. Maartens. personeelsfunctionaris, postbus 1074,1940 EB Beverwijk.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 36