Personeel Personeel Personeel RPHS ^taaturook 6(6 D.S. Pharma b.v. Katwijk ACCOUNTMANAGER M/V architecten HOOFD (m/v) Medewerker voor de algehele financiële administratie (v/m) voor 16 uur p.w. ZATERDAG 29 MEI 1999 D.S. Pharma b,.v. is een fabrikant/groothandel van voedinqssuppiementen, homeopathische en fytotherapeutische producten. FUNCTIE-OMSCHRIJVING. - Marketing - Aftersales - Klantencontacten met groothandel en drogisterijen zowel persoonlijk als telefonisch. FUNCTIE-EISEN: - Communicatief en commercieel ingesteld - Commerciële opleiding op HBO-niveau (b.v. HEAO-CE) - Commerciële ervaring in de farmaceutische/drogisterijen branche is een pre - Kennis in woord en geschrift van de Engelse en Duitse taal is een pre - In het bezit van rijbewijs B. WE BIEDEN: Een fulltime functie (40 uur) op basis van een halfjaarcontract met een proeftijd van een maand, met zicht op een contract voor onbepaalde tijd. Uw schriftelijke reactie kunt u richten aan de heer G. J. M. Taillie. D.S. Pharma b.v., Postbus 3219, 2220 CE Katwijk. Bureau voor architectuur en stedebouw RPHS bv is een creatief, professioneel en goed georganiseerd bureau, dat werkzaam is op het gebied van woningbouw, bedrijfshuisvesting, winkelcentra en sociaal-culturele voorzieningen. Het bureau telt vijfig medewerkers, verdeeld over twee vestigingen. Mede door het grote aantal hoog gekwalificeerde medewerkers is het in staat alle werkzaamheden, die traditioneel tot de taak van de architect behoren, uit te voeren: ontwerp, bouwvoorbereiding, directievoering en kostenadvisering. De werkzaamheden van het bureau zijn volledig geautomatiseerd. De dagelijkse leiding is in handen van vijf directieleden. Ter ondersteuning van de directie zoeken wij een BUREAUCOÖRDINATOR (M/V) De functie: - De primaire taak van de bureaucoördinator bestaat uit de coördinatie van de interne organisatie: administratie, personeelszaken, huisvesting en planning. - De bureaucoördinator adviseert de directie op deze beleidsterreinen. - De bureaucoördinator neemt deel aan de maandelijkse di rectievergaderi ng. - De bureaucoördinator geeft over enkele jaren, bij pensionering van het huidige hoofd van de (financiële) administratie, leiding aan deze afdeling. Wij verwachten: -opleiding: HEAO of gelijkwaardig; - leeftijd: 30 - 35 jaar; - ervaring in een vergelijkbare functie; - tact, overwicht, verantwoordelijkheidsgevoel en organisatorisch vermogen Wij bieden: - een passend salaris; - zeer goede secundaire arbeidsvoorwaarden; - een inspirerende en collegiale werkomgeving; - een functie met interessante groeimogelijkheden. Belangstellenden wordt verzocht een schriftelijke sollicitatie voorzien van CV binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie te zenden naar: RPHS architecten t.a.v. dhr. W. J. Hagg Postbus 610, 2270 AP te VOORBURG, telefoon (070) 3871810 gemeente j-7 De gemeente Leiderdorp is een leiderdorp aantrekkelijke woon- en werk- gemeente aan de rand van het Groene Hart van Zuid-Holland met ruim 25.000 inwoners en een hoog voorzieningen niveau. Aan de openbare basisschool 'de Hobbil' ontstaat per 1 augustus a s. een vacature voor een f locatieleider m/v fulltime De Hobbit maakt deel uit v m tie ca 80U leerlingen tellende open bare basissoMlengemecr-schap Leiderdorp. De directie hiervan wordl gevormd door een bovenschools directeur, bijgestaan door vier locatieleiders D' acalure ontstaat aan de locatie Prins'Wil- lem-Alexander School (ca 150 leerlingen). Functie-informatie: De locatieioider de locatie tevor -. De 'uuut«e wordt Functie-eisen: onderschrijvj ouderwijs ut de dagelijkse leiding en zal naast isatoris'.he taken op de desbetreffen- u.jen belast zijn niet lesgevende taken erd volgens schaal 10 spirerende collega, lanisatorische eri leidinggevende capaciteiten; ele -aardigheden ring ;u het basisonderwijs; isie die aansluit op de onderwijskundige en - "i-'wikkelinqen in de school; ran en inzicht in veranderingsprocessen in het ran de beginselen van het openbaar basis- Een sollicitatiecommissie, waarin alle geledingen zijn vertegen woordigd. zal de benoemingsprocedure begeleiden. Inlichtingen worden verstrekt door de directeur van de Openbare Basisscholengemeenschap Leiderdorp, Hans van Dijk. tel: (071) 589 03 85 Sollicitalies dienen binnen 7 dagen na het verschijnen van dit blad Ie worden gericht aan de Bestuurscommissie voor de open bare basisscholen te Leiderdorp, Postbus 104. 2350 AC Leider dorp OV3an isQt/e De Centrale Organisatie Kinderopvang Leiden (C.O.K.L.) stelt zich als professionele organisatie ten doel het leveren van en bemiddelen in diverse vormen van kinderopvang. De organisatie bestaat uit 17 kindercentra, 3 I peuterspeelzaken en een gastouderbureau met een gezamenlijk aanbod op het gebied van dagopvang, buitenschoolse opvang, vakantieopvang en gastouderopvang. Daarnaast wordt gewerkt aan vernieuwing en opvang op maat. Ten behoeve van een van onze centra, Kindercentrum Lot-te, zoeken wij op korte termijn een inspirerend voor 24 uur per week. Kindercentrum Lot-te heeft 2 mooie locaties in de nieuwbouwwijk de Stevenshof en biedt per dag dagopvang en buitenschoolse opvang aan I 15 kinderen, verdeeld over 7'/2groep in de leeftijd van 0 tot 12 jaar. Tevens wordt er nauw samengewerkt met peuterspeelzalen. Er werken 28 vaste medewerkers, waaronder 2 adjunct-hoofden. Zowel bij de centrale organisatie als in het centrum zelf is een veranderingsproces gaande naar een andere wijze van leidinggeven. Daarnaast zal er op termijn een uitbreiding van het aanbod buitenschoolse opvang plaatsvinden. Het hoofd is onder eindverantwoordelijkheid van de directie van de COKL belast met de leiding van het kindercentrum en is verantwoordelijk voor de uitvoering van de in gang gezette verandering, de uitbreiding en het goed functioneren van het kindercentrum. In het veranderingsproces zal het hoofd tijdelijk worden bijgestaan door het interim-hoofd. Functie-inhoud: Binnen het geschetste kader is het hoofd met name verantwoordelijk voor: de ontwikkeling van en de zorg voor het pedagogisch, het personeels-, het accommodatie- en het financieel beleid van het kindercentrum; de implementatie van de beoogde veranderingen; het, in nauw overleg met de COKL, realiseren van de uitbreiding buitenschoolse opvang; een optimale ouderparticipatie en medezeggenschap van ouders; het leidinggeven aan de adjunct-hoofden die per locatie de dagelijkse leiding verzorgen en de administratief medewerker; management- en financiële rapportage; goed vorm kunnen geven aan de veranderende samenwerking met de COKL en goede samenwerking met externe contacten. Het hoofd werkt nauw samen met de 2 adjunct-hoofden, waarbij het hoofd stuurt op hoofdlijnen en de adjunct-hoofden zorg dragen voor de dagelijkse aansturing van beide locaties onder eindverantwoordelijkheid van het hoofd. Wij zoeken iemand met: ruime ervaring in een leidinggevende positie, bekend met veranderingsprocessen en in staat een balans te vinden tussen verschillende belangen, verwachtingen en eisen; kennis van, inzicht in, en ervaring met de kinderopvang; deskundigheid op het gebied van personeelszorg, financiën en planning; capaciteiten om met enige afstand leiding te kunnen geven aan meerdere locaties minimaal een opleiding op HBO-niveau en een passende managementopleiding; affiniteit met kinderopvang; - leeftijd vanaf 30 jaar. Wij bieden: een uitdagende en afwisselende functie in een veranderende, op vernieuwing gerichte organisatie; een aanstelling voor de duur van een jaar met uitzicht op uitbreiding van uren en een vast dienstverband; rechtspositie en salariëring conform de CAO-welzijn, salarisregeling Kinderopvang, functie Hoofd AA (minimaal schaal 29, 4.845,00 en maximaal schaal 36, 5.577,00 bruto per maand bij een 36-urige werkweek). Telefonische informatie is te verkrijgen bij Herrie van Vliet, interim-hoofd KDC Lot-te op 31 mei en 3 juni van 09.00 tot 10.00 uur, onder telefoonnummer: 071-5760955. Schriftelijke reacties voorzien van een curriculum vitae voor 12 juni I999 richten aan: Al sinds 1948 is Spanbeton B.V. in Nederland de pionier en specialist op het gebied van voorgespannen beton. Ons plezier in het vak en ons enthousiasme over de mogelijkhe den van prefab beton zijn er in al die jaren niet minder op geworden. Integendeel: het wordt steeds spannender. Doorlopend zijn we, in alle geledingen van ons bedrijf, bezig met produktverbetering- en vernieuwing. Zowel voor grote als kleine projecten en zowel voor toepassingen in de civiele als in de utiliteitsbouw. In verband met uitbreiding zoeken we voor de produktgroep Utiliteitsbouw een Calculator M/V Je functie. B/nnen onze verkoopafdeling Utiliteitsbouw maak je 'onder andere de calculatie op het gebied van prefab betonnen elementen die in de sector utiliteitsbouw worden toegepast. Je bepaalt de optimale kostprijs voor aangevraagde projectenen stelt de offerte samen. Je adviseert bij de uitvoering van projecten en je bent verantwoordelijk van het documenteren van het calculatiebestand. Je profiel. Wij vragen van jou het diploma MTS Bouwkunde of Weg- Waterbouw aangevuld met een aantal jaren praktijkervaring. Echter ook schoolverlaters kunnen reage ren. Je bezit een brede kijk op techniek, bent innovatief en denkt oplossingsgericht. Je kunt schetsen en tekeningen via AutoCADf 14) uitwerken. Met je theoretische achtergrond geef je, aangevuld met commerciële aspecten, een praktische invulling aan je projecten. Je werkt veelal zelfstandig maar ook in team-verband en in verband met contacten met de klant, zowel intern als extern, ben je contactueel sterk. Je kunt goed met mensen over weg en hebt geen moeite met werken onder spanning. Ons aanbod. Behalve boeiend werk in een enthousiast team met veel eigen verant woordelijkheden en vrijheid, bieden wij je een goed salans met prima secundaire voorwaarden zoals 8% vakantiegeld, 8% eindejaarsuitkering25 vakantiedagen en 13 ATV-dagen, een pensioenvoorziening, spaarloon-\ en premiespaarloonregelmg en een ver zekering ter reparatie van het WAO-got en ANW-hiaat. De volgende stap. Zin in deze spannende baanStuur dan je sollicitatiebrief met' CV binnen twee weken naar Spanbeton B.V., Postbus 5, 2396 ZG Koudekerk aan den Rijn, tax mevrouw Y. Cassée-Marks bc. Zij geeft je, net als onze Produkt Manager Utiliteitsbouw de heer- Ing. G. Wittebol, ook graag meer informatie over deze functie en ons bednjf. Je kunt hen bereiken op 071-3419115. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt metop prijs gesteld. SPANBETON Assistent Opleidingen m/v LU NBBS REIZEN. O een dynami sche en eigen z tijdse reisorga nisatie. behoort na ruim 70 jaar O van Nederland. Bij onze organi- LU zo'n 800 en dewerkers die —J service^ ®n^re~ O. handelsmerk van NBBS REIZEN O maken Voor de afdeling Opleidingen op ons hoofd kantoor in Leiden zijn wij op zoek naar een Assistent. De Assistent Opleidingen is ver antwoordelijk voor de secretariële, organi satorische en administratieve ondersteuning van de afdeling en het afdelingshoofd. Je bent het eerste telefonische aanspreek punt en houdt je verder bezig met de admi nistratie van en correspondentie naar cur sisten, de planning van lokalen, hotelreser veringen en het samenstellen en bewaken van cursistenpakketten en materiaalvoor- Naast een opleiding op MBO-niveau op administratief gebied heb je kennis van en ervaring met secretariële en administratieve werkzaamheden. Je hebt een goede monde linge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid in de Nederlandse taal en affiniteit met opleidingen. Je kunt goed organiseren en prioriteiten stellen, je werkt accuraat - ook onder tijdsdruk - en hebt een flexibele instelling. Ten slotte heb je ervaring met Word en Excel. Wij bieden, naast een meer dan gemiddeli werksfeer, een prima pakket arbeidsvoor waarden, waaronder een regeling voor kii deropvang en, aantrekkelijke kortingen op REACTIES Voor nadere informatie kun je tact opnemen met Nicohen de Klerk, hoofd Of dingen, tel. 071-5688767. Ben je geinteresse en voldoe je aan de eisen, richt dan je schriftel reactie binnen 10 dagen aan: NBBS Rei Personeelszaken, t.a.v. Nancy Berendse, Posti 360. 2300 AJ Leiden, o.v.v vacaturenr. H8 69. E-mailen (onder vermelding van het vac mer) kan ook: sollicitatie@nbbs.nl. Stichting Sociaal- cultureel Werk Leiderdorp jelte Bij de stichting sociaal cultureel werk Leiderdorp (Sjelter) ontstaat wegens vertrek van de huidige medewerkster een vacature per 1 september 1999. Sjelter is de enige instelling voor sociaal cultureel werk in Leiderdorp. De stichting biedt activiteiten aan voor alle leeftijden. Het Sjeltergebouw wordt ook door andere instellingen gebruikt. Wij zoeken: Wij vragen: - opleiding mavo of havo aangevuld met PD boekhouden - ervaring met financiële administratie en/of kennis van Grote Beer (boekhoudpakket) - enthousiasme, accuratesse, analytisch vermogen - zelfstandig kunnen/willen werken en meedenken met de organisatie Wij bieden een functie met grote zelfstandigheid in een goede werksfeer binnen een klein team en salariëring volgens C.A.O. welzijn. Uw sollicitatie kunt u tot 14 juni richten aan; Sjelter t.a.v. Marije Kerkhof, Heemraadlaan 2352 RG Leiderdorp. Inlichtingen zijn ter verkrijgen van ma. t/m do. tussen 9.30 u en 15.00 u., bij Marije Kerk'i (coördinator Sjelter) of Nel Stap (administratie), tel.nr.: 071-5893135. DIRCKIII Slijterijen behoort tot de Samenwerkende Dirk van den Broek Bedrijven en heeft meer dan 50 slijte in de gehele Randstad, Utrecht, Brabant en Zeeland. De slijterijen zijn ruim van opzet en bieden een uitgebrei assortiment dranken tegen zeer scherpe prijzen. Presentatie en unieke winkelsfeer krijgen ruim de aandacht. Onze enthousiaste medewerkers bepalen voor een groot deel het succes van onze winkels. Voor diverse slijterijen in de regio Bollenstreek zijn wij op zoek naa BEDRIJFSLEIDERS m/v Als bedrijfsleider draagt u de verantwoordelijkheid voor één van onze slijterijen. Presentatie van het assortiment, goederen stroom, administratie en vooral de begeleiding van medewer kers hebben uw grote aandacht. U weet van uw slijterij elke dag weer een uitnodigende, goed verzorgde slijterij te maken, waar bestaande èn nieuwe klanten graag komen winkelen. WIJ VRAGEN: leeftijd vanaf 23 jaar in bezit van of studerende voor het Slijtersvakdiploma nieuwe stijl ervaring in een dergelijke functie (detailhandel) woonachtig in bovengenoemde regio reizen binnen de aangegeven regio geen bezwaar leidinggevende capaciteiten grote dosis enthousiasme en ondernemingslust u bent een 'aanpakker' klantgerichte mentaliteit uitstekende contactuele eigenschappen collegiaal en flexibel. HULPKRACHTEN m/v Dit is een leuke baan voor de koopavonden en zaterdag en/of eventueel na schooltijd. Dus... een leuke baan voor scholieren om een aardige cent bij te verdienen! WERKZAAMHEDEN ZIJN ONDER ANDERE: zorgen dat de schappen er netjes en verzorgd uitzien inpakken van cadeau-artikelen en de presentatie hiervan assisteren bij alle voorkomende werkzaamheden in de winkel. HEEFT U INTERESSE? Bel voor meer informatie 0172 - 447 300 en vraag naar de afdeling Personeelszaken, of stuur onderstaande antwoordbon (een postzegel is niet nodig), dan nemen wij zo spoedig mogelijk contact met u op! ASSISTENT BEDRIJFSLEIDERS Itl; Als assistent bedrijfsleider bent u de rechterhand drijfsleider en medeverantwoordelijk voor de dagelijkse van zaken binnen onze slijterij. WIJ VRAGEN: leeftijd vanaf 21 jaar studerende voor het slijtersvakdiploma nieuwe stij sociale hygiëne is een pré ervaring in de detailhandel woonachtig in bovengenoemde regio reizen binnen de aangegeven regio geen bezwaar klantgerichte mentaliteit uitstekende contactuele eigenschappen collegiaal en flexibel. WINKELMEDEWERKERS m/v De winkelmedewerker heeft veel contact met onze klant het is dan ook van groot belang dat men klantvriendeli treedt. De klant komt niet alleen voor de lage prijs bij on kelen, maar zeker ook voor de goede service die het pen hen bij het winkelen biedt. WIJ VRAGEN: leeftijd vanaf 17 jaar klantgerichte persoonlijkheid woonachtig in bovengenoemde regio MDS opleiding is een pré interesse in het slijtersvak. JA. ik ben geïnteresseerd in I 1 Bedrijfsleider I Assistent Bedrijfsleider I I Winkelmedewerker Q Hulpkracht n baan bij DIRCK III. Bereikbaar vanaf Postcode woonplaats: Afdeling Personeelszaken Antwoordnummer 10067 2400 VB Alphen a/d Rijn

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 34