^Personeel Personeel Personeel Gezocht: Daadkrachtige leidinggevende^ m/v ri< ADMINISTRATIEF MEDEWERKER m/v (full-time) Rijnland y J.J. de Jong Woonstichting 'Vooruitgang' WONINGINSPECTEUR M/V ra rERDAG 29 MEI 1999 919 LM Catering Services 'chiphol bv (KCS) is een ilfstandige dochter van de XM en is de grootste iflight-cateraar van 'ederland. lankzij de inzet van 1500 1 ensen worden dagelijks ruim 40 vluchten voorzien van 0.000 maaltijden, duizenden ters drank en stapels kranten •1 tijdschriften. CS werkt voor 16 •chtvaart-maatschappijen. lijk o KLM Onze middenkader-leidinggevenden (Shiftleaders) vormen een belangrijke schakel in de uitvoering van ons productieproces. Zij zijn belast met het correct en efficiÜnt uitvoeren van het productieproces in de toegewezen afdeling en van het tijdig/correct overdragen van het product aan de volgende schakel in het proces of aan de klant. Dit alles natuurlijk conform vooraf bepaalde normen en specificaties. De Shiftleader geeft leiding aan de door de medewerkers uit te voeren werkzaamheden met betrekking tot het ontvangen van aangeleverde vliegtuigbeladingen en assembleren van equipment, voedsel en non-food-beladingen, alsmede vluchtgereed stellen en transporteren van beladingen naar de klant. Daarnaast heeft de Shiftleader een belangrijke taak in de uitvoering van het vastgestelde personeelsbeleid. Wat vragen wij: MBO denk- en werkniveau, leidinggevende ervaring, een daadkrachtige instelling, goede communicatieve vaardigheden, accuraat en servicegericht, initiatiefrijk, onder druk kunnen werken, plannings- en analysevaardigheden. Wat stellen wij daar tegenover: een salaris volgens de CAO voor de Contract-cateringbranche (startsalaris 4153,-), onregelmatigheidstoeslag, 25 vakantiedagen plus nog eens 14 ATV dagen. Interesse? Bent u geïnteresseerd in deze leidinggevende functie binnen een dynamische, logistieke onderneming met een internationale uitstraling, stuur dan binnen 14 dagen een brief met c.v. naar KLM Catering Services Schiphol BV, Personeel Organisatie (SPL/HZ), t.a.v. de heer D. Andela Postbus 75178, 1117 ZS Schiphol. Voor meer informatie kunt u bellen met mevrouw N. van Bokhorst 020-6490208. catering services schiphol bv TANDARTSASSITENTE ORTHODONTIST zoekt ter uitbreiding van het team een enthousiaste assistente voor 3 dagen per week. Het betreft een baan met na een interne opleiding veel zelfwerkzaamheid. Een afgeronde assistente opleiding is wenselijk maar niet noodzakelijk. Reacties: met curriculum vitae, gaarne richten aan: Dhr. E. M. van Westendorp Vinkenborghlaan 40, 2265 GH Leidschendam. Voor ons kantoor te Voorschoten zoeken wij een WIJ VRAGEN: een brede algemene belangstelling voor hypotheken, verzekeringen en onroerend goed een commerciële en klantvriendelijke instelling ruime ervaring met tekstverwerking Word WP 7.0 assurantiekennis is een pré WIJ BIEDEN: een zelfstandige en afwisselende functie: 507c t.b.v. afdeling hypotheek en verzekeringen, 507c t.b.v. afdeling verkoop een goed salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden een organisatie met korte communicatielijnen Vertrouwelijke behandeling wordt uiteraard gegarandeerd. Uiv schriftelijke reactie, vergezeld van een curriculum vitae, Directie Makelaarskantoor Rijnland bv, postbus 56, 2250 AB Voorschoten. T"ï MAKELAARSKANTOOR C M Vestigingen in: Voorschoten, Leidschendam, Leiderdorp en Waddinxveen Stichting Kinderopvang Katwijk GEE: OTAI stichting KOK verzorgt Kinderopvang voor de gemeente Katwijk, Rijnsburg en kenburg. De Stichting epxloiteert een kinderdagverblijf met hele en halve dagopvang, een touderbureau en naschoolse opvang. ij gaan uitbreiden!! :n nieuwe locatie, te weten op de Van Lierestraat nr. 2 in Katwijk, zal op 16 augustus ieuwe Naschoolse Opvang-groep starten groep komt in een multi-functionele gemeenschapsruimte die we delen met de ffenbare Basisschool De Krulder. behoeve van deze groep, zoeken wij per 1 augustus: TWEE NASCHOOLSE OPVANG-LEIDSTERS (M/V) (IE OP ZOEK ZIJN NAAR EEN UITDAGING rktijden: di., do., vr.: 13.45-17.45 uur; wo.: 11.00-17.00 of 11.45-17.45 uur. olvakanties: 8.00-17.00 of 8.45-17.45 uur zoeken leidsters: net zoals wij vinden dat de tijd die kinderen op de naschoolse opvang doorbrengen vrije is. waarbij ontspanning in een huiselijke sfeer centraal staat doorzettingsvermogen die enthousiast. Vindingrijk en creatief zijn inzicht hebben in groepsprocessen en weten wat kinderen van 4 tot 12 jaar bezig houdt zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken over communicatieve vaardigheden beschikken een nieuwe collega op een nieuwe locatie, een nieuwe groep willen starten een relevante opleiding hebben op minimaal MBO-niveau EF tiA bieden: werkplek die je samen met je nieu1 lega's met ervaring (zij werken op o e nauw zult samenwerken htspositie en salariëring conform de CAO-Welzijnswek (minimaal 2.846,- maximaal 805.- bij een dienstverband van 36 uur) aanstelling voor een jaar, met de mogelijkheid voor een vaste aanstelling iftelijke reacties vorozien van motivatie en curriculum vitae kun je vóór 11 juni sturen Stichting Kinderopvang Katwijk, t.a.v. Mw. T van Leeuwen. De Krom 101. KK Katwijk. <dipl' r dipli Igroo ide- et kor weel :i Leeuwen, i r tussen 11 00 en e British School in The Netherlands nior School pointments for September 1999 Senior School is seeking to make the following ointments to commence in September 1999: Part-Time Teacher of English o teach for approximately 8 hours per week. An ability to teach cross the whole secondary age-range, and to contribute to the aching of Drama, would be advantageous. e baa Part-Time Teacher of Dutch o teach for up to 9 hours per week in Years 7 to 9. Part-Time Teacher of Psychology 0 contribute to the expanding provision at GCE A Level for hours per week. Technician in the Science Faculty D work mainly in the area of Biology for 35 hours per week. her details may be obtained from The Principal, The British 001 in The Netherlands, Boerderij Rosenburgh, inburgerlaan 2, 2252 BA Voorschoten phone: +31 71 560 2251, Fax: +31 71 560 2290, ail: info@britishschool.nl) to whom letters of application, a full curriculum vitae should be addressed by 11 June 1999. Klimaattechniek zoekt een: Ervaren administratieve kracht als servicecoördinator Die verantwoordelijk is voor het: - beantwoorden van de telefoon - verwerken van de serviceadministratie - aansturen van de servicedienst - maken van een serviceplanning Wij vragen: - een mavo/havo adm. opleiding - een goede kennis van de Nederlandse taal - kennis van PC's en software (o.a Word, Exel, Windows) - goede communicatieve vaardigheden Wij'bieden: - een verantwoordelijke, afwisselende en zelfstandige baan - een goede salaris - deelname spaarloonregeling - mogelijkheid tot het kostenloos volgen van cursussen/opleidingen Interesse? Schrijf dan voor 11 juni een brief voorzien van C. V. naar; J. J. de Jong b.v. t.a.v. dhr A. D. Veis Flevoweg 39F, 2318 BX LEIDEN Tel. nr. 071-5222402 Woonstichting 'Vooruitgang' te Sassenheim is met circa 2100 verhuureenheden een zich sterk ontwikkelende woningcorporatie. Het personeelsbestand bestaat uit 21 medewerkers verdeeld over de afdelingen Woondiensten, Financiën en Ontwikkeling Woningbezit. Vanuit een moderne bestuurs- en organisatiestructuur wil zij adequaat inspelen op de ontwikkelingen in de (regionale) volkshuisvesting. Professionalisering en klantgerichtheid staan hierbij centraal. De afdeling Woondiensten is het hart van de organisatie. Binnen deze afdeling vinden alle direct op de bewoners gerichte activiteiten plaats waaronder de verhuur- en bewonerszaken en de uitvoering van het klachten- en mutatie-onderhoud. Tevens heeft deze afdeling een belangrijke rol in het strategisch beheer van de woningvoorraad en in de aktiviteiten ten aanzien van de regionale woningmarkt. Op deze afdeling is plaats voor een enthousiaste (0,5 DAGTAAK) U maakt deel uit van een afdeling van 14 medewerkers. Uw functie is geconcentreerd rond de behandeling en verwerking van het klachten- en mutatie-onderhoud en daarmee samenhangende administratieve taken. Voorts beoordeeld u onder meer de staat van oplevering van leegkomende woningen aan de hand van onze voorraadbeheerplannen en begeleidt u de oplevering van leegkomende woningen in verhuurbare staat. Hierbij treedt u in contact met zowel de oude als de nieuwe huurders alsmede de technische dienst. U past goed in het functieprofiel met een opleiding op MBO-niveau. U beschikt over goede contactuele, redactionele en onderhandelingsvaardigheden. U heeft technische kennis op het niveau van MTS-bouwkunde. Daarnaast heeft u inzicht in de woningmarkt en oog voor de wensen van de klant. U heeft een positieve en flexibele werkinstelling en bent in staat zelfstandig zaken aan te pakken. Tevens heeft u affiniteit met automatisering. Wij bieden een verantwoordelijke functie in een open werksfeer, waarbij denken en meedoen op prijs wordt gesteld. De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO voor woningcorporaties. De vacature omvat een halve dagtaak, welke bij voorkeur 's ochtends ingevuld zal worden. Het gaat daarbij in eerste instantie om een arbeidscontract voor een jaar. Voor nadere informatie over de functie, kunt u contact opnemen met mevrouw E. van Daal, hoofd Woondiensten, of de heer S. Schrader, directeur, telefoon 0252-241010. Heeft u interesse voor deze functie, dan ontvangen wij graag uw sollicitatiebrief met curriculum vitae op uiterlijk 12 juni. U kunt uw brief richten aan mevrouw E. van Daal, hoofd Woondiensten van Woonstichting 'Vooruitgang', Hoofdstraat 10, 2171 AT Sassenheim. Het bestuur van de Vereniging Christelijk Basisonderwijs Sassenheim zoekt, per 1 augustus 1999, of zo spoedig mogelijk daarna, voor haar Christelijke Basisschool "De Rank" te Sassenheim, een LEERKRACHT BASISONDERWIJS (fulltime) "De Rank" heeft momenteel ongeveer 400 leerlingen en het team bestaat uit 25 leer krachten. Gezocht wordt naar een nieuw teamlid, die: Van harte achter het protestants-christelijk onderwijs staat Meelevend lid is van een protestants- christelijke kerk Bij voorkeur inzetbaar is in de midden en/of bovenbouw Samen met het team op een actieve wijze het onderwijs op de school vorm en in houd wil en kan geven Enkele jaren ervaring in het onderwijs heeft Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de directeur, dhr. J. de Nooij, telefoon 06- 53518910 of bij de adjunct-directeur, dhr. A. E. Buurma, telefoon 0252-213820 (schooltijden). Wij stellen prijs op een handgeschreven brief, met daarbij een CV. Uw brief dient uiterlijk op woensdag 16 juni 1999 in het bezit te zijn van de secretaris, C. J. M. de Lange, Mecklenburg 4, 2171 DS Sassenheim, telefoon 0252- 218002. Wij hanteren de NPCS-sollicitatiecode. G. van Leeuwen Zn. B.V. Groothandel in bijouterieën Groeiend bedrijf, met veelzijdig assortiment en afnemers verspreid over het gehele land, zoekt in verband met de groei van het bedrijf 2 Logistiek medewerkers M/V (full-time functie) De werkzaamheden bestaan o.a. uit het opzoeken van bijouterieën en de orders verzendklaar maken. Wij vragen: Opleiding minimaal mavo-niveau Leeftijd tot 25 jaar, flexibele en commerciële instelling. Bent u geïnteresseerd? Dan kunt u uw schriftelijke sollicitatie richten aan: G. van Leeuwen en Zn. B.V. t.a.N. dhr. H. M.deGriJff, Postbus 33, 2240 AA Wassenaar Onze verzekeringsadviseurs hebben het profiel van echte ondernemers Voor een kantoorbaan van negen tot vijf hoef je niet verder te lezen. Want wie verzekeringsadviseur bij De Verzekerings Unie voor het rayon IJmuiden en Haarlem wil worden, heeft de mentaliteit van een zelfstandig ondernemer. Met het profiel dat daarbij past: prestatiegericht, stressbestendig en gedreven. Je bent immers verantwoordelijk voor de commerciële resultaten In jouw rayon. Je deelt zelf je tijd in en werkt vanuit eigen huis. Onze bijdrage aan je succes bestaat uit de verzekeringsproducten van zeer hoge kwaliteit op het gebied van levensverzekeringen, hypotheken, pensioenen en schadeverzekeringen. En een professionele back- up vanuit de organisatie. Werken bij De Verzekerings Unie betekent zelfstandigheid gecombineerd met alle voordelen van een dienstverband. Naast een uitstekende provisieregeling, kun je rekenen op een gerichte opleiding, coaching door de rayonmanager en natuurlijk goede secundaire arbeidsvoorwaarden. We zoeken gemotiveerde mensen met een bewezen HBO werk en denkniveau en een commerciële instelling. Als je werkervaring hebt opgedaan in soortgelijke functies is dat een pré Tevens ben je woonachtig in het rayon of bereid daarnaar te verhuizen. Verder wordt er van je verwacht dat je per 1 september 1999 beschikbaar bent om met de oplei ding te beginnen. Ben jij die ondernemer in hart en nieren? Stuur je brief met je curriculum vitae binnen 10 dagen naar De Verzekerings Unie, ter attentie van de heer G.J Beekes, afdeling P&O, Postbus 2036, 3500 GA Utrecht. Voor meer informatie kun je contact opnemen met de heer J A. Wes. telefoon (055) 522 37 80 De Verzekerings Unie is een we Stad Rotterdam Verzekeringen i Hart voor zekerheid VERZEKERINGS UNIE

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 33