Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel Ton de gunsT Talentvolle Verkopers (Parttime of Fulltime) medewerker rcieel medewerker C LASSER/MONTEUR DTP-operator/specialist 22tot40jaar Systeembeheerder/datamanager Matchprinter/grafisch assistent ADMINISTRATIEVE KRACHT ZATERDAG 29 MEI 19999"JfER -j- jt De Qua Raad Groep is een grote onafhankelijke financiële dienstver- 11 I lx I J lener op het gebied van spaarvormen en pensioenen voor de particuliere en Wl Jl JLxjLXJL zakelijke markt. Bij Qua Raad werken ca. 250 medewerkers. Qua Raad kiest voor een gerichte, persoonlijke marktbenadering waarin uitsluitend A-merken worden verkocht. De organisatie is uitermate succesvol en sterk groeiend. De verkoopadviseurs worden ondersteund door de direct marketing afdeling en de binnendienst. In Noord-Holland wil Qua Raad het team Pensioenadviseurs uitbreiden. Graag komen wij dan ook in contact met (m/v): die door persoonlijk succes een topinkomen verdienen De functie: Je wordt opgeleid tot een vakbekwaam adviseur op het gebied van pensioenen. Ook leren we je om jouw commercieel talent optimaal te gebruiken. Vervolgens gebruik je deze vaardigheden in de adviesgesprekken bij particulieren. In 1 gesprek maak je kennis, inventariseer je de behoefte, presenteer je een oplossing en verkrijg je de opdracht. Deze gesprekken vinden vooral in de avonduren plaats. De afspraken krijg je aangereikt en de administratieve verwerking van de opdrachten draag je over aan de binnendienst. Zelf ben je uitsluitend commercieel actief! We zoeken: - Commercieel gedreven mannen en vrouwen die snel het vertrouwen weten te winnen, communicatief vaardig zijn en na het geven van een deskundig advies de opdracht verkrijgen van de klant. - Mensen die op het eind van de dag op hun best zijn en uitsluitend commercieel bezig willen zijn. - Zelfstarters met een HBO werk- en denkniveau die in het bezit zijn van een rijbewijs. We bieden: - Een succesvolle organisatie met een bewezen marktconcept. - Een parttime (60% of 80%) of fulltime functie waarin je al snel een jaarinkomen van meer dan fl. 100.000,- verdient. - Een zelfstandige commerciële functie die uitstekend te combineren is met andere activiteiten. - Een beloningsstructuur met een vaste basis en een overwegend variabel deel dat volledig afhankelijk is van de individuele prestatie. Geïnteresseerd? Schrijf dan een korte brief met c.v. onder vermelding van ref.nr. 199.91447 aan Mercuri Urval B.V., Hardwareweg 6, 3821 BM Amersfoort. E-mail: sol.aft@mercuriurval.nl, verpleeghuis Leythenrode Leythenrode in Leiderdorp is een interkerkelijk verpleeghuis annex reactiveringscentrummet een capaciteit van 180 bedden (60 psychogene trie en 120 somatiék) en een a/deling dagbehandeling met 17 plaatsen. Ons geheel gerenoveerde verpleeghuis beschikt uitsluitend over één- en tweepersoonskamers. Op alle gedifferentieerde afdelingen staat de bewonersgerichte zorg centraal. Iri Leythenrode werken circa 400 mensen. Voor de afdeling Fysiotherapie zoeken wij kandidaten voor de functie van fysiotherapeut m/v voor 12,75 uur in de week op vaste werktijden (35,41%), t.z t, mogelijk uitbreiding van uren (voor onbepaalde tijd) Vacaturenummer 99.32 Functie-inhoud - fysiotherapcutische werkzaamheden op de afdeling Dagbehandeling, op een psychogeriatrische afdeling, op een gedifferentieerde somatische afdeling, CVA en orthopedische revalidatie, jongeren en intensieve zorg; - externe werkzaamheden in de derde lijn; - begeleiding van stagiaires; - deelname aan verschillende overlegvormen waar onder multidisciplinair overleg. Functie-eisen - bewijs van bevoegdheid fysiotherapeut; - voltooide cursus NDT voor volwassenen strekt tot aanbeveling; Inlichtingen en sollicitatie U kunt voor inlichtingen over de functie contact opnemen met de heer G. dc Jong, hoofd afdeling Fysiotherapie, telefoon (071)589 92 42, toestel 322. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen sturen naar - kunnen werken in teamverband - goede contactuele eigenschappen; - affiniteit met oudere mensen; - bereidheid indien noodzakelijk uren uit te breiden; - auto en rijbewijs strekken tot aanbeveling. Arbeidsvoorwaarden - de functie is ingedeeld in functiegroep 50 en ook de overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Ziekenhuiswezen. verpleeghuis Leythenrode, ter attentie van mevrouw M. van Kleef, staffunctionaris P&O, Postbus 4210, 2350 CB Leiderdorp, onder vermelding van vacaturenummer 99.32. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. verpleeghuis Leythenrode, Hoogmadeseweg 55, 2351 CP Leiderdorp ïVJ J/J dl VBJ/J ufidsjEjansJe Ambitieuze mts'ers weg- en waterbouwkunde die 'ing.' willen worden Unieke combinatie van studeren en werken In samenwerking met Ribacs (Hogeschool Rotterdam Omstreken) heeft Randstad Polytechniek een traject opgezet waarbij mts'ers kunnen doorgroeien tot volwaardig hts-ingenieur, in combinatie met werken in de civiele techniek Op deze wijze kunt u uw werk optimaal combineren met uw hts- (avond)opleiding, die in september 1999 zal starten. Projectomschrijving Vanuit een vast dienstverband met Randstad Polytechniek wordt u ingezet op diverse projecten bij ingenieursbureaus, aannemers en (semi)overheids- instellingen. Tijdens de avondstudie kunnen wij zorgen voor een studieverlichting, door de studie op het werk aan te passen, waardoor bepaalde vrijstellingen te verkrijgen zijn. Uw profiel Om in aanmerking te komen voor dit unieke werk- en leertraject beschikt u over een afgeronde mts-opleiding weg- en waterbouwkunde en bij voorkeur heeft u enige ervaring in bovengenoemde sectoren. Uw honorering Allereerst wordt uw hts-opleiding volledig door Randstad Polytechniek vergoed. Daarnaast ontvangt u een marktconform salaris en een uitstekend pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een pensioen-, spaarloon- en een WAO-gat regeling. Bovendien nemen wij, gedurende uw dienstverband met Randstad Polytechniek, de kosten van het lidmaatschap van de Nederlandse Ingenieursvereniging NIRIA voor onze rekening. Geïnteresseerd? Stuur dan uw sollicitatie, met c.v., schriftelijk of via e-mail naar Randstad Polytechniek, vestiging Rotterdam: t.a.v. de heer ing. R. Stark, Lichtenauerlaan 188, 3062 ME Rotterdam. E-mail: rotterdam@polytechniek.com Voor meer informatie: (010)212 06 20. vestiging Voorburg: t.a.v. de heer A.M. van Zanten, Westeinde 10, 2275 AD Voorburg. E-mail: voorburg@polytechniek.com Voor meer informatie: (070) 337 00 00. -»r randstad polytechniek Hi-tec muziekhandel DE DIJK is een bedrijf dat gespecialiseerd is in de verkoop van synthesizers, samplers en studio apparatuur. Wij zoeken een voor onze winkel in HAARLEM levens zoeken wij een voor onze winkel in ALKMAAR ervaring mei synths. samplers en compulers is zeer gewenst. Sollicitaties kunt u sturen naar: Postbus 9042 1800 CA Alkmaar. VAN HERWAARDEN KALKZANDSTEENFABRIEK Van Herwaarden Hillegom B.V., sinds 1904 gevestigd in Hillegom, produceert kalkzandsteenprodukten. De nadruk ligt op verpakte lijm- en vellingblokken inclusief adviserin en begeleiding. De kwaliteitsbewaking van het productieproces is ISO 9002 gecertificeerd. Hi aantal medewerkers bedraagt 41 Door het bereiken van de VUT-gerechtigde leeftijd van één van onze medewerkers is er binnei^ de technisch dienst een vacature ontstaan voor de functie van: De werkzaamheden bestaan uit Het verhelpen van mechanische storingen. Het plegen van preventief onderhoud. Het uitvoeren van aanpassingen en vernieuwingen aan het machinepark en de installaties. I Het ombouwen van volautomatische steenpersen. Wij zijn op zoek naar iemand die: De LTS of MTS-opleiding heeft afgerond. Elektrisch en autogeen kan lassen. Kennis heeft van hydrauliek en pneumatiek, (of bereid is zich hierin te bekwamen) Een flexibele en collegiale werkhouding heeft. Wij bieden u: Afwisselend werk. Een prettige werksfeer. Een marktconforme beloning met uitgebreide secundaire arbeidsvoorwaarden (zoals winstdelings- en premiespaarloonregeling). Sollicitatie: Wilt u meer informatie over deze functie neemt u dan telefonisch contact op met de heer K. Haasnoot, hoofd technische dienst, tel. 0252-578643. Uw schriftelijke sollicitatie voorzien van een curriculum vitae kunt binnen 14 dagen sturen aa Van Herwaarden Hillegom b.v., t.a.v. mevrouw Th. J. Verbeek-Jansen, Postbus 72, 2180 AB Hillegom. H GLAS-EN SCHILDERWERKEN H Gevraagd met spoed: Ervaren administratief medewerkster voor: ca. 18 uur per week ('s morgens) duizendpoot ervaring met computers Telefoon: 071-5767494. Produktie Bureau bv 186 Leiderdorp 071-589 05 05 www.gpb.nl Wie wil het bij ons mee-maken? Het Grafisch Produktie Bureau (GPB) maakt het goed. En gaat het nog beter maken. Logisch gevolg daarvan is dat we nog een paar hele goede mensen zoeken. Hieronder vindt u heel kort de omschrijving van de mensen (MA/, autochtoon of allochtoon) die we zoeken voor wat klanten, leveranciers en vakpers het meest veelzijdige grafimedia bedrijf van Nederland noemen. Als u dat wilt mee-maken, dan is het zaak snel te reageren. Ervaring in een grafische en commerciële omgeving. Vooral ervaring met het bewerken van beeld en het opmaken (en printen) van pagina's. Adobe Photoshop/Illustrator en Quark XPress kennen geen (of weinig) geheimen. Weet kwantiteit en kwaliteit goed in balans te houden. 22 tot 40 jaar. Ervaring in een (litho)-grafische en/of IT omgeving. Kennis van en gevoel voor digitale opmaak en produktieprocessen- en de automatisering en beheersing daarvan. Talent voor het organiseren en realiseren van produktie- en automatiseringsprocessen. Kent het belang van datavoorbereiding en -afhandeling. 18 tot 30 jaar. Ervaring in een (litho)-grafische omgeving. Kent vooral het belang van flexibel, netjes, snel en accuraat werken op de afdeling matchprint en digitaal proeven. Springt ook soepel bij op de afdeling scan, dtp of ordermanagement. Mee-maken? pe genoemde leeftijden zijn slechts indicaties. De gestelde eisen zijn minimaal. Kunt u meer en beter, graag. Wij bieden u uitstekende arbeidsvoorwaarden binnen een jonge, professionele organisatie, waar vooral teamwork centraal staat. Sollicitaties kunt u schriftelijk richten aan het Grafisch Produktie Bureau, ter attentie van Liesbeth Di Maio, postbus 186, 2350 AD Leiderdorp (of e-mail: ldimaio@gpb.nl). Zij geeft u graag ook meer informatie vooraf. van der mc Kwaliteit bij uit stek Van der Meij is een modern tuinbouwbe met vestigingen in Nederland en Kenya, De activiteiten zijn het telen en verhand* van chrysantenstekken. Door groei in binnen- en buitenland is h nodig dat het administratieve team, dat nog be.staat uit 2 personen, wordt uitgel We zoeken daarom per direct een jonge aankomende Wat betreft het^pleidingsniveau denkei aan MEAO of vergelijkbare opleiding. Deze nieuwe collega zal voornamelijk o administrateur in de boekhouding ondersteunen, maar daarnaast verwacl we ook dat er werkzaamheden worden verricht voor ons secretariaat. Wij vragen een enthousiaste inzet, accuratesse en ook een zekere mate var zelfstandigheid. Enige kennis van de En taal is een pre. Wij bieden een plezierige werkkring in interessant jjedrijf en een goed salaris. Sollicitaties richten aan: Van der Meij Handelskwekerijen, t.a.v. directie, Postbus 44, 2235 ZG Valkenhui tel. 071-4073744. NOTARISKANTOOR OEGSTGEE: Mr. A. KLEIN LANKHORST, NOTAI vraagt voor haar kantoor aan de Pr Hendriklaan 2 te Oegstgeest: ADMINISTRATIEF/ NOTARIEEL MEDEWERKER m/\ Gevraagd wordt: -tenminste MEAO BA, Praktijkdipl boekhouden of vergelijkbaar diplije - accuratesse - goede beheersing van de Nederlandse taal - affiniteit met automatisering - goede contactuele eigenschappei - cliëntvriendelijke aanpak - in staat zelfstandig te werken - ervaring in het notariaat strekt tot aanbeveling Geboden wordt een plezierige baajL een goed geoutilleerd middelgrool kantoor in een team van 9 mede werkers met uitstekende arbeidsvoorwaarden (waaronder 2 per week bedrijfsfitness). Uw schriftelijke sollicitatie met kor levensloop graag binnen een weel het verschijnen van dit blad richtei5 aan: Notariskantoor Oegstgeest Postbus 1218 2340 BE Oegstgeest tel. 071-5191271 P o te 3P T

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 32