Personeel Personeel Personeel Personeel Personee M A utoma tiserin G TAXI SCHUTTE at De Brittenbur Projectleider-werkvoorbereider m/v ZATERDAG 29 MEI 1999 Voor diverse opdrachtgevers in de regio Den Haag zijn wij op zoek naar: Ass. Netwerkbeheerders/Support Medewerkers NT, NetWare, Windows '95 De ITé Groep maakt onderdeel uit van KSI International en is met ruim 200 medewerkers de grootste gespecialiseerde leverancier van tijdelijk automatiseringspersoneel op MBO en MBO+ niveau. Tot onze klanten behoren de top 300 uit het Nederlandse bedrijfsleven. ITé heeft vestigingen in Utrecht, Eindhoven, Den Haag, Rotterdam, Arnhem. Amersfoort Amsterdam en Maastricht De geschikte kandidaat voldoet aan: m interesse en ervaring in automatisering m kennis van DOS, Windows 3.11 en Windows '95 m kennis van MS Office Pro kennis van WordPerfect 5.1, Lotus 1-2-3 en dBase a kennis van Novell, Windows NT en/of Banyan Vines m goede communicatieve vaardigheden a klantvriendelijke instelling ITé Groep B.V. t.a.v. Michel Broekarts Lange Voorhout 39 2514 EC Den Haag tel. (070) 363 53 06 fax(070) 363 48 46 e-mail: info@ite.nl Wij bieden de geschikte kandidaat: a een jaarcontract met optie op vast dienstverband een prima salaris goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder de mogelijkheid van een auto van de zaak studiemogelijkheden Werken bij de winnaars? Pak die kans en zend hiernaast vermelde adres, of bel voor nadere informatie Kijk voor vacatures ook op onze home-page: http://www.ite.nl v CV r WÊÊÊm mm mM Wij zoeken voor een periode van ca. 6 maanden, met de mogelijkheid dit in de toekomst om te zetten in een vast dienstverband voor circa 1 dag per week. PART-TIME/FULL-TIME ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER (20-40 u.p.w.) Uw hoofdwerkzaamheden bestaan uit het verwerken van rittenstaten, debiteurenbeheer, het voeren van correspondentie en het beantwoorden van de telefoon. In verband met een deel van de werkzaamheden is het wenselijk dat u ervaring heeft met telefonisch benaderen van klanten. Verder heeft u affiniteit met computers en een administratieve achtergrond. Wij gaan er van uit dat u snel in staat bent zelfstandig te werken. De salariëring is conform CAO-Taxivervoer. Indien u interesse heeft in bovenstaande vacature, of meer informatie wenst, neem dan tijdens kantooruren contact op met dhr. S. Offereins, tel. 071-5140167. Schrijven kan ook, richt uw sollicitatie met C.V. aan: TAXI SCHUTTE, Antwoordnummer 10123, 2300 VB LEIDEN. Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Geneeskun de van de Universiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuurlijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samengewerkt met onder andere de faculteiten Wiskunde en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschappen van de Universiteit Leiden en metTNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd: er zijn vijf divisies met een relatief auto nome structuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven, dat grensverleggend onderzoek en vernieuwing in de patiëntenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheids zorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. Divisie 4 wordt gevormd door 12 afdelingen en diensten die de patiëntenzorg direct ondersteu nen. De divisie heeft 680 medewerkers. Centraal Klinisch Hematologisch Laboratorium Het Centraal Klinisch Hematologisch Laboratori um (CKHL) is onderdeel van de afdeling Hemato logie en vanuit Divisie 4 verantwoordelijk voor alle hematologische diagnostiek van bloed en been merg. Het laboratorium is opgebouwd uit 5 secties en verricht hooggespecialiseerde bepalingen wel ke de bloedceldiagnostiek. beenmergonderzoek. immunofenotypermg.stollingsonderzoek en mole culaire diagnostiek omvatten, waarbij naast patiën tenzorg ook research wordt verricht. De meeste secties participeren ook in landelijke onderwijsac tiviteiten, waaronder HLO-Boerhaavecursussen. Voor alle ongeveer 50 medewerkers zijn vernieu wing, kwaliteit en een goede werksfeer belangrijk. Recent is het kwaliteitssysteem van het CKHL geaccrediteerd door zowel CCKLtest als door de Raad voor Accreditatie (Sterlab) Ten behoeve van het stollingslaboratorium is een vacature voor een: Secretaresse B m/v 18 uur per week) Vac.nr. 99.F.04.2I.LD (functie I) Functie-inhoud: - verzorgen van correspondentie, - behandelen van inkomende en uitgaande post: - telefoonbeantwoording; - archiveren; - maken van afspraken en inschrijven van patiënten en patiëntenmateriaal; - tekstverwerkingswerkzaamheden; - maken van diverse overzichten en (jaar verslagen; - bijhouden van diverse adressenbestanden; - verzorgen van mailings; - verzamelen en verwerken van gegevens betreffende hemofiliepatiënten Ten behoeve van het secretariaat CKHL is een vacature voor een: Secretaresse A m/v (20 uur per week) Vac.nr. 99.F.05.21 .LD (functie II) Functie-inhoud: - typen van laboratoriumuitslagen (via ZIS): - tekstverwerkingswerkzaamheden - telefoonbeantwoording. - behandeling van inkomende en uitgaande post, - kopiëren en verzenden van correspondentie; - bijhouden van adressenbestanden. Voor beide functies gelden de volgende functie-eisen: - MAVO-/HAVO-diploma of MBO-secretariële richting of vergelijkbare opleiding; - ervaring met ZIS (Ziekenhuisinformatiesysteem) en tekstverwerking, o.a. Word; - goede contactuele eigenschappen. - accuratesse: - kennis van de medische terminologie Voor functie I is tevens een grote mate van zelf standigheid belangrijk. De voorkeur gaat uit naar werktijden in de och tenduren. Salaris: Het salaris bedraagt voor functie I maximaal f 4,079,- bruto per maand (schaal 6), bij een full-time dienstverband Het salaris bedraagt voor functie II maximaal f 3.7Ó3.- bruto per maand (schaal 5), bij een full-time dienstverband. Dienstverband: De aanstelling geschiedt in tijdelijk dienstverband met uitzicht op vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen over functie I worden gaarne verstrekt door dr. F.J.M. v.d. Meer, stafmedewerker stollingslaboratorium (071 - 526 91 I I en vragen naar pieper 9646) en over functie II door mevrouw J.L.E. Paauwe, laboratoriummanager (071 - 526 18 96 of 071 - 526 22 22). Voor inlichtingen over beide functies kunt u terecht bij mevrouw M. Kerst-Noest, hoofd secretariaat CKHL (071 - 526 25 06). DIVISIE 3 Divisie 3 omvat de afdelingen Kindergeneeskunde. Huidziekten, Oogheelkunde. Keel-, Neus- en Oor- heelkunde.Verloskunde. Gynaecologie. Psychiatrie. Pathologie. Huisarts- en Verpleeghuisgeneeskunde, Neurologie en Neurochirurgie. De afdeling Gynaecologie omvat de secties Onco- logie.Voortplanting en algemene Gynaecologie en Seksuologie. Er werken, los van de verpleegkun dige formatie, ongeveer honderd mensen. Met de afdeling Verloskunde van het LUMC bestaat een federatief samenwerkingsverband voor wat betreft onderwijs en specialistenopleidmg. Op de Polikliniek Gynaecologie, ten behoeve van het secretariaat van de sectie Voortplanting, bestaat per I juni I999 een vacature vooreen: Medisch Secretaresse A v/m (voor gemiddeld 36 uur per week) Vac.nr. 99.N.042I. LD Functie-inhoud: - het maken van afspraken met patiënten voor de verschillende spreekuren en onderzoeken; - het voorbereiden en administratief afhandelen van spreekuren, - het verwerken van patiëntengegevens en corres pondentie; - het archiveren van patiëntendossiers; - het werken met verscheidene Ziekenhuis Infor matie Systeemdelen t.b.v. de patiëntenzorg. unctie-eisen: opleiding MBO-medisch secretariële richting; goede beheersing van de Nederlandse taal, kennis van de Engelse taal; zelfstandig kunnen werken maar ook in staat tot samenwerking; accuratesse; goede contactuele eigenschappen: een attitude waarin klantgericht denken en han delen een belangrijke plaats heeft. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 3.814.- bruto per maand, afhankelijk van leeftijd en ervaring Dienstverband: De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor de duur van I jaar met uitzicht op een vast dienstver band. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw L.M.C Verhoog-Rodenburg, Hoofd Organisatie Poliklinieken Gynaecologie (071 - 526 33 12 of 071 - 526 91 I I vragen naar pieper 9307). Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacature nummer op brief en enveloppe, kunt u binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie zenden aan: LUMC Dienst Sociale Zaken t.a.v. mevrouw M. de Graaf Postbus 9600 2300 RC LEIDEN Ernst Young Accountants adviseert opdrachtgevers op een breed financieel-economisch terrein. De samenstelling en controle van de jaarrekening vormt de basis voor onze sterk ontwikkelde adviesactiviteiten. Naast vakinhoudelijke expertise bestaat onze toegevoegde waarde voor de cliënt onder meer uit de bundeling van specifieke branchekennis. Een sprekend voorbeeld hiervan zijn de sectorgroeperi waarin de accountants nauw samenwerken met de belastingadviseurs, de juridische adviseurs en management consultants van Ernst Young. Bij deze geïntegreerde financieel-economische dienstverlening speelt de betrokkenheid van onze medewerkers een heel belangrijke rol. We zijn altijd bereid een stapje extra te doen. Onze klanten nemen immers met minder geen genoegen. Logisch dat we van nieuwe collega's het nodige verwachten. Maar daar staat natuurlijk wel het een en ander Werkgebied Onze salarisafdeling is een van de specialistische afdeling binnen Ernst Young Accountants. Wij zijn een team van professionals, die in 4 units salarisadministraties voor kier en middelgrote bedrijven verzorgen, waaronder ook veei internationale. Elke unit werkt onder leiding van een ervar collega. Tot onze taken en verantwoordelijkheden behore» onder meer het verwerken van salarisadministraties met behulp van een geautomatiseerd salarisprogramma in eig beheer. Wij adviseren en informeren onze cliënten omtren alle mogelijkheden die de wetgever biedt op het vlak van salarisadministratie. Daarnaast onderhouden we contacte met de fiscus, uitvoeringsinstanties, verzekeringsmaatsch; pijen en overige organisaties. Jouw profiel Voor de functie van assistent zoeken wij kandidaten met een meao-, havo- of vwo- opleiding. Wij verwachten dat jt beschikt over een goed analytisch vermogen, cijfermatig inzicht en goede contactuele eigenschappen. Je bent een praktisch ingesteld mens en wilt je graag verder ontwikke en bent bereid specialistische cursussen te volgen, waaronder pd-loonadministratie en/of pd-boekhouden. Oi voorkeur gaat uit naar kandidaten van circa 20 jaar, die in de nabijheid van Haarlem wonen. Voor de functie van gevorderd assistent zoeken wij kandidaten die beschikken over relevante werkervaring ei minimaal een meao-opleiding, aangevuld met het diplorm pd-salarisadministrateur en/of pd-boekhouden. Gezien d veelzijdige contacten met cliënten vragen we een goed inlevingsvermogen en uitstekende communicatieve vaard heden, zowel mondeling als schriftelijk. Ons cliëntenbest bestaat voor een aanzienlijk deel uit internationale bedrij In je dagelijks werk zul je daarom ook in de Engelse taal communiceren. Wat bieden wij? Een veelbelovende carrière met prima perspectieven en goede arbeidsvoorwaarden. Je kunt je bij ons voortduren verder ontwikkelen, zowel in de praktijk als door middel een intern opleidingsprogramma dat is toegespitst op ja, situatie. Belangstelling? Voor meer informatie kun je contact opnemen met mevr, H. Koster, Hoofd Salarisafdeling, telefoon 023 - 515 93 75 Je sollicitatie kun je richten aan Ernst Young Accounta t.a.v. mevrouw A.M. Huijmans, afdeling Personeelszaken, Drentestraat 20,1083 HK Amsterdam. Van ons mag je meer verwachte =U Ernst Your ACCOUNTANTS st Ernst Vbung heet tegenwoordig ook In Nederland Ernst Young. woningbouwverenigi Woningbouwvereniging De Brittenburg te Katwijk is een dynamische organisatie actief anticipeert op nieuwe ontwikkelingen. De werkorganisatie kenmerkt zich dl een 'open en no-nonsens' bedrijfscultuur. Klantvriendelijk, marktgericht en doeln zijn sleutelbegrippen bij de exploitatie van circa 2200 verhuureenheden. Voorde deling Technische Zaken zoeken wij een: die accuraat en zakelijk de voorbereiding en begeleiding van alle onderhoudsprojeeti hand neemt en in voorkomende gevallen de technische manager kan vervangen bij d afwezigheid. Uw hoofdtaken U verzorgt de totale voorbereiding en begeleiding van onderhoudsprojecten, voert d; de directie en ziet toe op realisatie naar een goed resultaat. U onderhoudt de contact met alle participanten. U verricht inspecties en maakt begrotingen. Uw profiel U beschikt over HBO-bouwkunde of een gelijkwaardige opleiding c.q. niveau en heef ge jaren relevante werkervaring. U combineert een zakelijke en doelmatige instelling sociaal-communicatieve vaardigheden. Humor en flexibiliteit maken van u een goed lid. Leidinggevend vermogen is aanwezig. U heeft ervaring met automatisering. Kenn NCCW-software en IBIS-main is een pre. Wat wordt u geboden Een zelfstandige en afwisselende functie met financieel perspectief binnen een enthi ast team. Arbeidsvoorwaarden conform de CAO voor woningcorporaties met een int sant pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Een psychologische test kan tot de mogelijkheden behoren. Omdat De Brittenburg op dit moment bezig is met een orga tieverandering, kan het zijn dat genoemde taken enigszins wijzigen. Hierna wordt de tie definitief gewaardeerd. Vooruitlopend daarop is de voorlopige functieschaal 11 minimaal ƒ5.046,-, maximaal 6.338,- bruto per maand. Sollicitatie Nadere informatie kunt u verkrijgen bij de technisch manager, de heer ing. E. van derp Hij is telefonisch te bereiken onder nummer (071) 402 08 00. Uw sollicitatie met C.V. u binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan de directeu Woningbouwvereniging De Brittenburg, de heer L. W. H. Hoff, Postbus 30612220 C0 WIJK. Uw reactie wordt uiteraard vertrouwelijk behandeld. Op 17 en 22 juni zijn de gi sprekken gepland en 24 juni is gereserveerd voor een eventuele test. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 24