Wonen Wonen Wonen Wonen Wonen Wone Personeel Personeel Personeel Personeelsfunctionaris met administratieve inslag m/v COMMERCIEEL GRAFISCHE AFDELING UW EIGEN HUIS IN TSJECHIE, EEN UNIEKE BELEGGING m mr— Hvpothcel afsluiten of oversluitenl Vraag een onafhankelijk advies TM?' >4pe leeuw Verkoop bij inschrijving 071 4076144 Frisia Makelaars 070 342 01 01 ZATERDAG 22 MEI 1999 KATWIJK FARMA BV is een snel groeiende producent van geneesmiddelen en gevestigd in het Bio Science Park in Leiden. Het ontwerp en de inrichting van het stijlvolle bedrijfspand dragen bij aan een optimale en prettige werksfeer. Behalve KATWIJK FARMA BV huist hier ook Sameko Farma BV, een farmaceutische groothandel. KATWIJK FARMA BV produceert merkgeneesmiddelen en merkvrije geneesmiddelen, hoofdzakelijk voor apotheken, ziekenhuizen en farmaceutische groot handelaren. Ook vindt enige export plaats. Qemotiveerd en goed opgeleid personeel zorgt voor een continue productie van hoogivaardige geneesmiddelen. Voor de afdeling Personeel Organisatie zoeken wij een fulltime: N;i een inwerkperiode verzorgt u samen met twee collega's de uitvoering va behoren de salarisverwerkingen en -administratie, de ondersteuning hij wer behandeling van en toelichting op de arbeidsvoorwaarden, ondersteuning v personele zaken. In deze functie wordt u een dagelijks aanspreekpunt voor c het Personeelbeleid. Hiertoe 'ing, selectie en introductie, de in het hoofd P&.O en andere nze medewerkers. Deze veelzijdige functie vraagt om een HBO werk- en denkniveau. Das kwaliteit en service, goede contactuele eigenschappen en enige jaren (Brunet/Apas is een pre). Bovendien bent u bekend met de actuele kt loonheffing en premies van sociale wetten en heeft u ervaring met het voeren van sollicitatiegesprekken. Gelieve uw schriftelijke sollicitatie, vergezeld van CV (perso nalia, opleiding en ervaring), voor 3 juni a.s. op te sturen naar onderstaand adres. Vermeld bovendien de functie en de term "vertrouwelijk" op de enveloppe. Katwijk Farma BV t.a.v. de heer B. Judels, Hoofd P&O Postbus 408, 2300 AK LEIDEN ist beschikt u over gevoel varing met salarisadministratie katwijkEarma BV geneesmiddelenproducent Bio Science Park Archimedesweg 2, Leiden Welke enthousiaste én gemotiveerde collega wil ons jonge en energieke team van de komen versterken? Ben je geïnteresseerd in het werken bij een uitgeverij en lijkt het je een uitdaging om advertenties voor te bereiden en samen te stellen m.b.t. kleuren en lettertypes, en in een later stadium alle papier- en filmcontroles correct af te werken? Beheers je de Nederlandse taal uitstekend in woord en geschrift en kun je goed in team verband werken, dan nodigen wij je uit om te solliciteren naar deze veelzijdige functie. Voor het goed kunnen functioneren in deze full-time baan mag je niet dyslectisch zijn en kleuren moeten goed onderscheiden kunnen worden. Bel voor meer informatie of voor het maken van een afspraak naar: Leo Letterman Postbus 144 2300 AC Leiden Tel. (071) 522 59 35 Of e-mail je CV Sollicitatiebrief naar: rijnland@vpri.com Hoogwaardig Nieuwbouw Bedrijfspand Wattstr. 3-3a te Sassenheim Huurprijs f 370.000,- excl. BTW en sk, p.j. Op het nieuwe bedrijventerrein Sassenheim Zuid, pal naast de A-44 is voor de verhuur beschikbaar een hoogwaardig bedrijfspand met eigen parkeervoor zieningen, bestaande uit ca. 715 m2 bedrijfsruimte op de begane grond en ca. 345 m2 bedrijfsruimte op de entresol en ca. 907 m2 kantoorruimte. Opleveringsniveau: represen tatieve entree, luxe pantry en toiletvoorzieningen. ISDN, UTP-bekabeling, kabelgoten, vloerverwarming in de bedrijfshal, lichtstraten en goederenlift. Deelverhuur mogelijk. Aanvaarding per direct. Notaris Mr. G. P. van Breugel te Hazerswoude is voornemens op de dinsdagen 22 juni 1999 en 29 juni 1999 telkens om 11.00 uur v.m. in Hotel Restaurant Groenendijk, Rijndijk 96 te Hazerswoude, Gemeente Rijnwoude, respectievelijk bij inzet en afslag openbaar te verkopen ex. artikel 3:268 B.W.: Het woonhuis Rhynenburcherlaan 45 met onder en omliggende grond, schuur en tuin te Hazerswoude, Gemeente Rijnwoude, kad. bek. Gemeente Hazerswoude, sectie B nr. 2148, groot 01.39 are. De executoriale verkoop vindt plaats onder de Algemene Veilingvoorwaarden voor Executieveilingen 1993, voorzover daarvan op verzoek van de opdrachtgever niet wordt afgeweken bij bijzondere voorwaarden. Bezichtiging: uitsluitend in overleg met genoemde notaris. Aanvaarding: de koper dient zelf voor ontruiming zorg te dragen m.b.v. de grosse(n) van de daartoe benodigde akte(n). Zekerheid: een bieder of koper op de veiling zal zich op verzoek van de genoemde notaris moeten legitimeren en tevens van zijn kredietwaardigheid moeten doen blijken. Kosten: Alle kosten van de veiling zijn voor rekening van de koper. Onderhandse verkoop: Een ieder kan t/m dinsdag 8 juni 1999 bij schrijven gericht aan genoemde notaris, een bieding uitbrengen zonder dat de opdrachtgever gehouden is op dit bod in te gaan. Nadere informatie en veilingvoorwaarden verkrijgbaar op genoemd notariskantoor mr. G. P. van Breugel, Rijndijk 276 te Hazerswoude bij de notaris of de heer N. Schellingerhoud. Schitterend projekt in aanbouw met appartementen en woningen direkt aan het Lipno meer in de prachtige, ongerepte natuur van Tsjechië. Vlakbij het drielandenpunt met Duitsland en Oostenrijk op slechts 950 km vanuit Midden-Nederland. Informatie en dokumentatie op onze infodagen: 28 mei Hotel Van der Valk (A4) Hoofddorp 29 mei Hotel Van der Valk (A4) Hoofddorp 1 juni Hotel Van der Valk (A58) Gilzerijen 2 juni Novotel Brainpark (Al6) Rotterdam 3 juni Theaterhotel Van der Valk Almelo 4 juni Hotel Van der Valk (A28) Assen 5 juni Hotel Van der Valk (A28) Leusden Openingstijden: di t/m vrij 14.00 - 21.00 uur zaterdag 10.00 - 17.00 uur larina Lipno Hardwareweg 2, 3821 B Tel: 033 455 83 90 Prijzen vanaf f98.000,-v.o.n. compleet iruj eric fit i VERKOOP 2e en 3e fase Kies voor de 10 voordelen Absolute toplokatie met bezichtigingsmogelijkheid Lage bouwkosten en toch Hollandse kwaliteit Kompleet ingericht Maar liefst 9 fiscale voordelen Aanzienlijke waardestijging (Tsjechië komt in de EEG) Beheer en verhuur door Landal Greenparks Geen concurrentie van andere parken Aanvangsrendement 10-15% eigen gebruik Geen verhuurverplichting Zwembad, jachthaven, tennii fitness etc. op het park. Diverse skipistes vlakbij, 18 holes golfbaan in aanleg. Verkoop in samenwerking met: I SpfeWgenweg 140 JM J 7314 PL Apeldoorn international properties Tel: 055 355 72 02 'Pefyuttte/uMwt Sfeervolle hofjeswoningen gelegen nabij de Pieterkerk, midden in de oude binnenstad van Leiden. De meest unieke lokatie met een authentieke uitstraling. De Pelgrimspoort: Nr. 4a verkoopprijs 375.500,- v.o.n. verkocht Nr. 4b verkoopprijs 374.000,- v.o.n. verkocht Nr. 7 verkoopprijs 368.800,- v.o.n. Nr. 8 verkoopprijs 368.800,- v.o.n. verkocht Nr. 9 verkoopprijs 335.600,- v.o.n. Nr. 10 verkoopprijs 335.600,- v.o.n. verkocht Nr. 11 verkoopprijs 788.500,- v.o.n. verkocht Nr. 12 verkoopprijs 382.800,- v.o.n. verkocht Nr. 13 verkoopprijs 386.800,- v.o.n. verkocht Al deze sfeervolle woningen zijn voorzien van compleet ingerichte keuken, badkamer en toilet. Bel voor meer informatie 070 3106257 President Kennedylaan 19, Den Haag TC l/OOIJ I AV van der meer TE KOOP I/Al onroerend goed ROELOFARENDSVEEN LIJSTERBESSTRAAT 16 In de nabijheid van winkels en scholen gelegen tussenwoning met stenen berging achter in de tuin Gelegen op I46 m2 ei gen grond Bouwjaar 1967. Begane grond entree, hal met meterkast, trapkast en toilet. Doorzonwoonkamer met vaste kast en schoorsteen. Afzonderlijke keuken met opstelling keukengeiser, licht keukenblok, gasaansluitingen. aansluitin gen wasmachine, vaste kast en deur naar de tuin. Ie verdie ping: overloop, drie ruime slaapkamers, badkamer met douche-en wastafel. 2e verdieping: bereikbaar door middel van vlizotrap. Open zolder met opstelling c. v.-ketel 1971en mogelijkheid om middels een vaste trap en eventueel een dak kapel een royale zolderkamer te realiseren Div ersen: een ide ale woning voor een doe-het-zelver. De woning heeft achterstallig onderhoud. Bouwkundig rapport is aanwezig. Oplevering: in overleg, doch kan op korte termijn. Vraagprijs ƒ289.000,- k.k. Collegiale verkoop met Rob Muns' Makelaarshuys te Alphen aan den Rijn. Wij kennen de maat schappijen en de banken. Wij kiezen voor u de allerbeste aanbieding, want wij zijn onafhankelijk. FDC-hypotheekadviseurs Gangetje 12-14 2311 ER Leiden tel 071 514 0447 hypotheek adviseurs Grootmeesters in hypothek (jeeft uw bedrijf de ruimte! Wilhelminalaan 5 te Sassenheim Voormalig bankgebouw bestaande uit een sousterrain begane grond, eerste en tweeó verdieping, alsmede een garagt (gemeentelijk monument). Totaal grondoppervlak 602 ca. De verkoop-brochure waarin opgenomen de inschrijvings bepalingen, tekeningen, beper kende bepalingen en overige voor de verkoop van belang zijnde voorwaarden en beding? kunt u ontvangen bij bezichti ging of op verzoek. Bezichtigingsdagen op 2 en 4 juni tussen 10.00 en 14.00 uur. Sluitingsdatum inschrijving 25 juni 1999 12.00 uur. Riinsburg - Leioen - Alphen a/d Riin Katwiik - Hoofddorp

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 48