Personeel Personeel Personeel Personeel Personec ANGELIQUE GAAT WEG! EEN BAAN VOORIOU? BREDERODE! PARKET! Universiteit Leiden een goed klimaat voor kwaliteit Uw oplossing voor het fileproblee werken in uw eigen regio ADVIESBUREAU HOLLAND ZATERDAG 22 MEI 1999 ZIJ hield de administratie bij, maakte facturen, verwerkte de verkooporders, behandelde telefoontjes, was geïnteresseerd In d'r werk, raakte niet In paniek als ze eens In een lastig parket zat, kortom,.. Iemand die Je niet zo maar kunt missen In de zaak. Daarom zijn we op zoek naar een ander die dat ook wil en kan, en die niet ouder Is dan 30 jaar. Is dat misschien Bel dan, of schrijf, of kom even langs... Brederode Parket bv Santpoorterstraat 41-47 (Kleverpark) 2023 DB Haarlem Telefoon 023-5272262 Het vermeerderen van kennis en het verleggen van grenzen zijn wezenlijk voor het beoefenen van wetenschap. De Universiteit Leiden streeft voortdurend naar wetenschappelijk onderwijs en onderzoek van het hoogste niveau. Kwaliteit en vernieuwing gaan bij ons hand in hand. Dat vraagt om gemotiveerde medewerkers en studenten die nu met ons vooruit willen kijken. LEIDS UNIVERSITAIR MEDISCH CENTRUM Secretarieel medewerker (v/m) (22,8 uur per week) vacaturenummer: 9-098/1158 De Medische Faculteit van de Universiteit Leiden heeft een samenwerkingsverband met het Academisch Ziekenhuis Leiden, genaamd het Leids Universitair Medisch Centrum (lumc). Binnen dit samenwerkings verband worden drie kernactiviteiten verricht, te weten patiëntenzorg, onderwijs en (patient- gebonden) onderzoek. Bij Divisie 5 van het lumc is ten behoeve van de Dier Experimenten Commissie en van de Proefdierdeskundige ex. artikel 14 een vacature voor een secretarieel medewerker. De organisatorische inbedding van de functie vindt plaats bij het secretariaat van de afdeling Anatomie. Specifieke taken zijn: voorbereiden, notuleren en samenvatten van vergaderingen: voorbereiden en het uitwerken van het jaarverslag; het geven van administratieve ondersteuning ten behoeve van onderzoeksvoorstellen voor dierexperimenten; het geven van secretariële ondersteuning aan d proefdierdeskundige, onder meer naar de veterinaire hoofdinspectie; het verrichten van secretariële en receptiewerkzaamheden ten behoeve van de afdeling Anatomie. Vereist: ten minste havo aangevuld met een afgeronde secretariële opleiding; ervaring met en kennis van tekstverwerkende programmatuur (Word); goede beheersing van Nederlandse en Engelse tai ervaring m een soortgeli jke functie; goede contactuele en organisatorische eigenschappen. Gezien de aard van het werk wordt gezocht naar ee medewerker die zelfstandig en onder tijdsdruk kan Salaris maximaal 3.704,- bruto per maand op basis van een 38-urige aanstelling, afhankelijk var opleiding en het aantal jaren relevante ervaring. Op termijn is doorgroei naar een hogere schaal niet uitgesloten. De werkuren zijn in overleg over vier dagen per week in te vullen. Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor een periode van twee jaar zonder uitzicht op een vast dienstverband. Inlichtingen bij: dr. R.E. Poelmann, tel. 071-5276660. Sollicitaties, onder vermelding van het vacature nummer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden aan: Directeur-Beheerder Divisie 5, Dienst Personeel en Organisatie, Wassenaarseweg 72, Postbus 9503, 2300 ra Leiden. Het beleid van de universiteit is erop gericht mee vrouwen aan te stellen in de functies waarin zij ondervertegenwoordigd zijn. Vrouwen wordt dan ook nadrukkelijk verzocht te solliciteren. hypotheek adviseurs de spits makelaardij B.V. Het Centrum voor Financiële Diensten BV te Leiden bestaat uit drie zelfstandige bedrijven: FDC Hypotheekadviseurs De Spits Verzekeringsadviseurs HRS Makelaardij De drie bedrijven werken autonoom en hebben een eigen directie, die verantwoordelijk is voor de speci fieke bedrijfsvoering. Een ieder is gespecialiseerd in zijn eigen vakgebied, maar daar waar het zinvol is, wordt samenwerking nagestreefd. Ook de medewerkers/sters profiteren van deze opzet: er is een verregaande mogelijkheid tot doorgroei en verbreding. Niet alleen binnen het eigen bedrijfsonderdeel, maar ook desgewenst in één van de andere. De drie bedrijven kenmerken zich door een jong en dynamisch karakter, en tussen de medewer kers is een onderlinge zeer goede sfeer. Inmiddels zijn er door een forse groei binnen de bedrijven verschillende vacatures. Vanzelfsprekend past bij elke functie een prima salaris. Er zijn tevens zeer goede secundaire arbeids voorwaarden en vanzelfsprekend zijn er mogelijkheden voor aanvullende opleidingen, e.d. FDC hypotheekadviseurs is een franchise-organisatie met ca 65 aangesloten bedrijven. Deze bedrijven fungeren als onafhankelijke tussenpersoon tussen klant en bank/verzekeraar: zij noe men zich niet voor niets Grootmeesters in Hypotheken. Voor het kantoor in Leiden is plaats voor een hypotheekadviseur met veel ervaring FDC vraagt een financiële duizendpoot, die de weg kent binnen de financiële wereld. Iemand die een haarscherpe financiële analyse kan maken en dus snel tot de kern van het financiële probleem van de klant kan komen. En die vervolgens de meest passende oplossing kan aandragen. Belangrijker dan de opleiding (kennis-en denkniveau: HBO) is de werkervaring. En de leeftijd? Zou bij voorbeeld kunnen liggen tussen de dertig en veertig jaar. Bent u geïnteresseerd? Stuur vóór 4 juni a.s uw reactie aan de heer H.R. Eibers, directeur FDC hypo theekadviseurs, Gangetje 12-14, 2311 ER Leiden, of vraag om nadere informatie (tel 071 514 0447). De Spits Verzekeringsadviseurs is een middelgrote tussenpersoon op het gebied van schade- /levensverzekeringen, in zowel de particuliere als de zakelijke markt. Het bedrijf bestaat veertig jaar en heeft inmiddels een grote groei doorgemaakt. Graag willen wij in contact komen met een verzekeringsadviseur m/v (buitendienst) Hij of zij zal na een gedegen inwerkperiode de relaties met onze particuliere klanten onderhouden. Zal in gezamenlijk overleg met de marketingafdeling verschillende strategieën uitstippelen om de bestaande relaties verder te intensiveren en om nieuwe relaties te werven. Wij zoeken iemand die initiatief durft te tonen. Bovendien is een zekere mate van buitendienstervaring in deze branche noodzakelijk. Ervaring is weliswaar belangrijk, maar een opleiding MEAO of Assurantie B (of studerend hiervoor) en uitstekende sociale vaardigheden zijn vereist. U moet bereid zijn om ook buiten kantooruren werkzaam te zijn. Leeftijd bij voorkeur tussen de 25 en 35 jaar. Voorts zoeken wij ter versterking van onze binnendienst-medewerkers/sters een administratief medewerker m/v Hij/zij zal zich voornamelijk bezighouden met de administratie en afhandeling van verzekeringen in de ruimste zin van het woord. Is als het ware een spin in het web tussen onze klanten en maatschappijen en daarom zijn goede contactuele eigenschappen noodzakelijk. Werkervaring in de administratieve sector - bij voorkeur in de verzekeringsbranche - is belangrijker dan de gevolgde opleiding, hoewel de gedachten uitgaan naar een administratieve opleiding, MEAO-diploma, liefst aangevuld met Assurantie B (of studerend hiervoor). Bent u in één van beide vacatures geïnteresseerd? Stuur dan uw reactie vóór 4 juni a.s naar de heer G.J.N. Kok, directeur van De Spits Verzekeringsadviseurs, Gangetje 12-14, 2311 ER Leiden. Bij hem is tevens nadere informatie verkrijgbaar (tel 071 514 0447). HRS Makelaardij BV is een nog jonge organisatie, die zich met aan- en verkoop van woningen bezighoudt en tevens taxaties verricht. Daarnaast verhuurt HRS woningen aan expatriotes, werkne mers die bij grote organisaties voor een bepaalde periode in Nederland werkzaam zijn. In de zomer zal HRS worden gehuisvest in het centrum van Leiden. Op korte termijn willen wij graag in contact komen met een commercieel administratief medewerkster Onze gedachten gaan uit naar iemand, die er plezier in heeft om de secretariële werkzaamheden met inzet te volbrengen. Maar daarnaast moet hij/zij voldoende commercieel zijn ingesteld om in te spelen op de wensen van de klant en het bedrijf. Als u wat meer van het werk bij een makelaardij wilt weten, is deze functie een prima start. Daarom zoeken we enerzijds een starter, maar anderzijds kan het ook iemand zijn die opnieuw in het arbeidsproces wil treden, al dan niet in een duo-baan. Kennis van de Engelse taal is noodzakelijk, evenals ervaring of affiniteit met computers. Minimaal HAVO-niveau. Geïnteresseerd? Stuur uw reactie vóór 4 juni a.s naar de heer T. Ulrich, directeur van HRS Makelaardij BV, Reaal 6, Postbus 164, 2350 AD Leiderdorp of vraag bij hem nadere informatie: tel 071 541 3780. F.E.S. Zakelijke Dienstverlening vraagt: voor een van haar relaties, omgeving Schipholweg te Leiden SCHOONMAKER M/V Werktijden: 06.30-08.30 uur en/of 18.00-20.00 uur, Duur: Onbepaalde tijd Tevens vakantiekrachten c Aantrekkelijke beloning. Voor info direct: 0654 75 3080 Vragen naar Mw. S. v. Vlierden Vliko BV is een bedrijf wat zich bezighoudt met de inzameling en verwerking van afval- en reststoffen van overheden, bedrijven en partikulieren. Hierbij wordt gebruikt gemaakt van ca. 30 vrachtwagens. De afvalstoffen worden o.a. verwerkt middels een nieuwe en moderne sorteerlijn. Vliko is een bedrijf gecertificeerd volgens de Certiva en ISO-9002 norm. Wij zijn op zoek naar een administratief/ boekhoudkundig medewerker m/v en de funktie is full-time. Werkzaamheden: - Debiteurenbeheer - Controle en verwerking ontvangsten banken - Voorbereidende werkzaamheden bij maandrapportage - Inboeken overuren en verlofaanvragen - Aanname telefoon - Assistentie orderadministratie met verwerking bonnen en fakturen Funktie-vereisten: - Opleiding/denknivo boekhoudkundig inzicht op Havo-nivo - Enige administratieve werkervaring - Ervaring met computer - Goede contactuele eigenschappen - Redelijk goede beheersing van Nederlands in woord en geschrift - Niet-rokend Geboden wordt een passende salariëring en een informele en praktische werksfeer. Schriftelijke reakties, voorzien van c.v., richten aan: Vliko BV Dhr. R. van Bruggen Achthovenerweg 17B 2315 AX Leiderdorp Sassenheims Vloerenhu Keukens/Kasten bv Een keuken- en badkamerspeciaalzaak aangeslotent het "KEUKEN-GILDE", tevens met een afdeling kaste bedden en kleinmeubelen, ondergebracht in een roy toonzaal, gevestigd in de Randstad met een verzorgingsgebied tussen Leiden, Amsterdam en Haarlem zoekt ter versterking van het verkoopteam; - een keuken/sanitair verkoper M/V Onze gedachten gaan uit naar een ervaren enthousiaste verkoper (20-40 jaar) die zelfstandig kan werken en beschikt over de benodigde vakkennis. Zijn/haar taak zal bestaan uit het adviseren en verkop van keukens en/of badkamers/sanitair. Ervaring in keukens of sanitair is gewenst. Bent u geïnteresseerd in deze functie dan kunt u een handgeschreven sollicitatie sturen naar: Sassenheims Vloerenhuis Keukens/Kasten t.a.v. de directie Postbus 6 2170 AA Sassenheim STICHTING SPECIAAL ONDERWIJS KATWIJK EN OMGEVIN vraagt met ingang van het nieuwe cursusjaar voor "De Rijnschool" Chr. school voor Speciaal Voortgezet Onden Commandeurslaan 29 - 2223 AX Katwijk Een groepsleerkracht (volledige functie) voor het eerste leer Het betreft een tijdelijke benoeming in verband met langdur ziekteverlof. Een structurele volledige functie of parttime funct in de toekomst niet uitgesloten. "De Windvang" Chr. School voor Speciaal Basisonderwijs te Katwijk Van Liersstraat 6 - 2221 SC Katwijk Een fulltime groepsleerkracht Een groepsleerkracht voor 19 uur per week Een parttime vakleerkracht gymnastiek voor 13 uur per wee Invalkrachten op afroepbasis Tevens roept het bestuur sollicitanten op voor de functie van (Preventief) ambulant begeleider voor 23 uur per week. De (preventief) ambulant begeleider heeft "De Windvang" als uitvalsbasis maar is werkzaam ten behoeve van het samenwerkingsverband waarin de school participeert. De niei benoemen collega werkt nauw samen met de huidige (preven ambulant begeleider die haar werkzaamheden volgend school zal combineren met een andere functie binnen de school. Wij zoeken voor deze functie iemand die: Goede communicatieve vaardigheden en contactuele eigenschappen bezit; Mogelijk ervaring heeft in het regulier basisonderwijs en spei basisonderwijs; Psycho-diagnostisch is geschoold; In staat is groepsleerkrachten in het regulier basisonderwijs adviseren en begeleiden om verwijzing naar het speciaal basisonderwijs te voorkomen of om de tijd tot plaatsing in he speciaal basisonderwijs te overbruggen. Voor alle functies geldt dat sollicitanten: In het bezit zijn van de wettelijke bevoegdheden; De PC-identiteit van de school onderschrijven; Bereid zijn om in teamverband te werken; Affiniteit hebben met het kind dat zich anders ontwikkelt dan gemiddeld. Voor inlichtingen kunt u bellen met de directeur van de beide scholen, dhr. F. H. P. Gomes, tel. 071-4029990/4030222 (school) of 071-4029592 (privé) of met de adjunct-directeur van "De Windvang", dhr. K. van der Meij, tel. 071-4030222 (school) of 071-4025552 (privé). Sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan dhr. F. H. R Gomes, Jan Steenstraat 34, 2231 BM Rijnsburg. Voor een van onze opdrachtgevers, een aannemer in de regio Leiden, werkzaam op het gebied van utiliteit en wo bouw, onderdeel van een groot landelijk concern, zijn wij op zoek naar een ervaren: Werkvoorbereider, Calculator, Projectleider, Werkgever onderscheidt zich op de markt door moderne Dit vraagt van kandidaten een gedegen opleiding manier van organiseren, delegatie van verantwoordelijk- goede praktijkervaring, waarbij zelfstandigheid in heden en bevoegdheden, hetgeen resulteert in bovenge- een gegeven is. middelde winstgevendheid. Wilt u wat minder tijd in de auto doorbrengen, woont u dus in de regio Leiden, en spreekt het profiel u aan, neen contact op met de heer H. Plokken op onderstaand adres. Internationaal adviesbureau voor personeel en organisatie Holland b.v. Ud OAWS Beukenlaan 10. Ede Postbus 213, 6710 BE Ede Telefoon (0318) 61 76 67 Faxnummer (0318) 65 23 88 E-mail adv holland@edestad com Internet www adviesbureauholland nl

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 44