Personeel Personeel Personeel Personeel Personee Sebel Autoschade B"V norbu apothekers assistente Cunera Start Groep 3 medewerker groepsbegeleiding m/v MEDEWERKER Commerciële Medewerkers M/V SCHADEHERSTELLER EN le AUTOSPUITER Bi K ZS 3M Business Systems Developer 3Mgeeft goede mensen de ruimte ZATERDAG 22 MEI 1999 Stichting Cunera, tot 1992 Lidwinahuis en Huize Angela, beheert in Den Haag en Leiden orthopedagogische centra voor de behandeling van jongeren met een licht verstandelijke handicap, variërend in leef tijd van 6 tot 22 jaar. Onderdeel van de Angela Stichting, ontstaan uit het, in 1931 begonnen, werk van de zusters Ur&ulinen van Bergen (N-H). Bestaat inmiddels uit huize Ursula en de Viergangschool (Nieuwveen), de Cunera- huizen (Leiden en Den Haag) en de Schievaart-woningen en dagcentra (Schiedam, Vlaardingen en Maassluis). Meer dan 900 medewerkers bieden daar aan ruim 700 mensen van alle gezindten liefdevol eigentijdse zorg, behandeling en ontwikkelingsmogelijkheden. In groep 3 van onze locatie in Leiden zullen per 1 juni 5 jongeren opgenomen worden in de leeftijd van 9 tot 17 jaar. De 5 jongeren beschikken niet over een leeftijdsadequaat kennis-, inzicht- en vaardigheidsniveau m.b.t. sociale redzaamheid. Deze kinderen hebben behoefte aan een kleine leefgroep met een beperkte hoeveelheid interacties en prikkels. Voor deze groep zijn wij op zoek naar een voor ca. 8 uur per week Functie-informatie - Wij zoeken iemand die gedurende de door-de- weekse-dagen van 7.00 uur tot 10.30 uur (2 tot 3 ochtenden) de jongeren wil begeleiden bij het opstaan, (zelf)verzorging, naar school gaan, etc. - Het verrichten van uiteenlopende huishoudelijke werkzaamheden, waaronder linnenverzorging, het opbergen en klaarleggen van kleding, boodschap pen doen, koken, etc. - In beperkte mate het onderhouden van contacten met ouders, instanties en scholen. Functie-eisen - Studerend voor een diploma MBO-SPW of gelijkwaardig. - Affiniteit en bij voorkeur enige ervaring met de doelgroep. - Beschikken over praktische vaardigheden wat betreft huishoudelijke activiteiten. - Groepsgericht kunnen werken. - Eigen handelen en dat van anderen ter discussie kunnen stellen en open kunnen communiceren. - Zelfstandig kunnen werken. Arbeidsvoorwaarden - De functie is ingedeeld in functiegroep 30. Overige arbeidsvoorwaarden zijn conform CAO- Ziekenhuiswezen. Solliciteren Voor meer informatie kun je in de ochtenduren contact opnemen met de teamleider, Giel Spreeuw, tel. (071) 5146141. De sollicitatiebrief met CV voor 29 mei a.s. sturen naar onderstaand adres. Stichting Cunera t.a.v. Laura Grinwis, P&O Zoeterwoudsesingel 34 2313 EJ LEIDEN Sinds 1 januari 1999 werken wij in fusieverband samen met de Stichtingen Ursula, Hooge Burch en Schievaart. De Hogeschool Leiden zoekt voor de studentenadministratie op korte termijn een: STUDIEV00RTGANGS- ADMINISTRATIE De Hogeschool Leiden kijkt naar de toekomst. In augustus 1999 betrekt de hogeschool haar nieuwe onderkomen aan de Zernikedreef in de nabijheid van het station Leiden Centraal en bij het Leids Universitair Medisch Centrum. Een mooi en modern gebouw, waarbij veel aandacht is gegeven aan een verzorgde inrichting en een aangenaam studeer- en werkklimaat. De Hogeschool Leiden hanteert voor het onderwijs de BAS-visie: Beroepsgericht, Actief Studeren en Studentgericht. De Hogeschool Leiden telt momenteel bijna 3300 studenten en 330 medewerkers. [Omvang 0,8 FtE Vacaturenummer 99/10/CD/S] hogeschool Wij zoeken: Een enthousiaste collega, die verantwoor delijk wordt voor het uitvoeren van de admini stratie van de studieresultaten van studenten (studievoortgang),. Daarvoor is kennis van systemen, regelingen en voorschriften op dat gebied nodig. Taken: U registreert, controleert en publiceert de studieresultaten. U beheert de te raadplegen databases. U controleert de norm voor de studievoortgang i.v.m. de studiefinanciering en levert een bijdrage aan het maken van overzich ten voor management en organisatie. U voert de procedure voor de afgifte van getuig schriften uit en u archiveert relevante stukken. Functie-eisen U hebt een HAVO-diploma en bij voorkeur ervaring in een soortgelijke functie. U hebt inzicht in geautomatiseerde administratieve systemen en bent vaardig in het werken op een PC (Apple Macintosh). Daarbij heeft u affiniteit met een onderwijsorganisatie en beschikt u over een flexibele en dienstverlenende instelling. Hogeschool Leiden Arbeidsvoorwaarden: De CA0-HB0 is van toepassing. De aan stelling is voor de duur van een jaar, daarna is bij gebleken geschiktheid een vaste aanstelling mogelijk. Het salaris bedraagt, afhankelijk vap,.leeftijd en ervaring, minimaal 2.565,- en maximaal 3.704,- (schaal 4) bruto per maand bij een volledige dienstbetrekking. De werktijden worden in overleg vastgesteld en de standplaats is Leiden. Informatie: De heer H.B. van der Leeden is gaarne bereid u informatie over deze functie te geven. Hij is dagelijks te bereiken op telefoonnnummer 071 - 535 45 14. Een functiebeschrijving is aanwezig. Sollicitatie: U kunt uw sollicitatie, onder vermelding van het vacaturenummer (99/10/CD/S) op de enveloppe, vóór 1 juni richten aan: Hogeschool Leiden t.a.v. de heer H.B. van der Leeden Plesmanlaan 100 2332 CB Leiden. training Norbu Training is een gerenommeerd advies- en trainingsbureau, dat al 40 jaar commerciële encommunicatieve kwaliteitstrainingen verzorgt voor het bedrijfsleven. Binnen ons enthousiast team hebben wij plaats voor: minimaal HBO-niveau U bent ambitieus klant- en resultaatgericht. Beheerst de Engelse taal in zowel woord als geschrift. Uw taak zal bestaan uit telefonische informatie verschaffen over ons programma-aanbod aan trainingen. Daarnaast kunt u zelfstandig correspondentie verzorgen en relaties benaderen met als doel reserveringen te realiseren voor onze open trainingen. Ervaring in een commerciële functie, bij voorkeur in zakelijke professionele dienstverlening, maakt dat u snel aan de slag kunt. Ons aanbod Werken in een gezellig team waar ieder zijn/haar verantwoordelijkheden draagt. Een goede salariëring met tevens een interessante bonus- en provisieregeling. Een interne opleiding om tot maximale prestaties te komen. De mogelijkheid voor een keuze tussen een full- of part-time baan. Belangstelling? Voldoet u aan bovenstaand profiel en wilt u samen met ons uw schouders er onder zetten? Stuur dan uw sollicitatie voor 1 juni 1999 aan: de heer G. J. Meijer, directeur Norbu Training, Postbus 129, 2170 AC SASSENHEIM. Wilt u telefonisch reageren of verdere informatie, belt u dan tijdens kantooruren: 0252-219005 of na werktijd en in het weekend: 06-54331319. RECYCLING papier metaalhandel zoekt op korte termijn een VRACHTWAGEN CHAUFFEUR voor containerwagen In bezit van chauffeursdiploma Bekendheid met Leiden en omstreken. Heeft u interesse bel voor het maken van een afspraak van maandag t/m vrijdag tussen 08.00 en 17.00 uur 071 - 522 26 13/522 08 82 Reclamebureau R.E.M. zoekt een: ervaren DTP'er en een junior DTP'er DTP'ers zijn er genoeg. Maar er zijn er minder die zich in hun werk vastbijten. Die mensen zoeken wij nou juist! Natuurlijk ken je de Mac door en door en beheers je de gebruikelijke programma's tot in de ankerpuntjes. Ben jij degene die wij zoeken, reageer dan snel. Schrijf aan Reclamebureau R.E.M. t.a.v. Remco Spek, Hoofdstraat 158, 2351 AP Leiderdorp. Reclamebureau R.E.M. De Haven Apotheek is een gezellige apotheek op loopafstand van het centrum van Leiden. Binnenkort hebben wij plaats voor een Ben je geïnteresseerd, bel of schrijf dan naar: mw. J. B. Leijen, apotheker Haven 18 2312 MH Leiden tel. 071-5219460 HOEK-BOEK BOEK KANTOOR te Voorhout zoekt op korte termijn een ENTHOUSIASTE COI LEl Verkoopervaring en enige kennis de boekenbranche vereist! Zoek jij een werkplek in een klein verkoopteam en zijn accuratesse en efficiëntie eigenschappen die bij jouw karakter passen, bel dan voor een afspraak met: Dhr. J.A. Hoek, tel. 0252 -211275 Valkenburgseweg 28, Katwijk a/d Rijn, tel. 071-4073241 Wij willen op zeer korte termijn ons team uitbreiden met een: Wij verwachten van de kandidaten dat zij enthousiast, flexibel en accuraat zijn en in teamverband kunnen werken. Werkt u graag met auto's, vindt u het leuk om in een jong team te werken, schrijf ons c brief of bel voor meer informatie en vraag naar Marian. Geboden wordt: - een goede salariëring mede gebaseerd op uw huidige kennis en ervaring; - goede secundaire arbeidsvoorwaarden; - bedrijfsspaarregeling; - technische trainingen door auto-importeur verzorgd. Sebel Autoschade BV is onderdeel van de Sebel Groep, waartoe ook Mazda Autotrend,] Duin Opel, Sebel Autodaken Katwijk en Den Haag en de BP Servicestations in Hillegon Rijnsburg behoren behoren. Garantiebedrijf fj Information Technology 3M Nederland B.V groeit sterk dankzij haar product- en markt filosofie. De basis hiervan wordt gevormd door de begrippen kwaliteit en innovatie. 30% van de omzet wordt gerealiseerd met producten die vier jaar geleden nog niet bestonden. Momenteel is 3M met 50.000 producten op uiteenlopende markten actief. Kenmerkend voor de aard van het bedri jf is de vrijheid van handelen die elke 3M'er heeft binnen zijn/ haar verantwoordelijkheden. 3M biedt u uitstekende opleidings mogelijkheden en de mogelijkheid om carrière te. maken. De Industrial Markets EBC is een van de 10 Europese business centers, die verantwoordelijk is voor de verkoop van schuur- matenalen, tapes en lijmen aan industriële klanten. De functie: Als Business Systems Developer maakt u deel uit van een team van ontwikkelaars. Dat team ontwikkelt, implementeert en onderhoudt geautomatiseerde systemen en toepassingen, waarmee de interne 3M bedrijfs processen worden ondersteund. De technische omgeving waarin we dat doen bestaat grotendeels uit mainframes met o.a. OS/390, TSO, CICS en Datacom, maar ook Client/Server technieken worden steeds vaker toegepast. Wij zoeken: Een automatiseerder me,t: een academische of HBO- oplëiding of gelijkwaardig een resultaatgerichte instelling goede communicatieve vaardigheden de inzet van een teamworker een goede kennis van de Engelse taal in woord en geschrift Interesse? Wilt u eerst meer informatie over de vacature, neem dan tijdens kantooruren contact op met de heer J. Wassenaar (071-5450557) ofe-mail na jwassenaar@mmm.com. Meer informatie over 3M vindt u op onze internet-site www.mmm.com/nl. Wilt u solliciteren? Schrijf dan een brief met G naar onderstaand adres t.a.v.] de heer M. Schenk onder vermelding van vacatureci 99003. 3M Nederland B.V. Een dynamisch accountants- en advieskantoor in het hart van de Randstad start binnenkort met een nieuwe activiteit in de vorm van exclusieve advisering aan ondernemers op het gebied van fiscale en financiële planning. Hierbij zal het gaan om zowel first als second opinions. Voor deze nieuwe en boeiende functie zoek ik namens mijn relatie een exclusief Adviserend Accountant Om met succes deze functie te kunnen vervullen zult u niet alleen (fiscaal) deskundig moetei zijn, maar vooral toekomstgericht, creatief, communicatief vaardig en dienstbaar. Daarnaast! u inmiddels over zo'n vijfjaar relevante advies-ervaring in een accountantspraktijk moeten beschikken. Leidinggevende capaciteiten zijn vereist voor het op te bouwen advies-team. Uw deskundigheid kan blijken uit het feit dat u (adspirant) AA-Belastingaccountant bent. Wellicht heeft u zich door middel van specifieke cursussen bekwaamd in (persoonlijke) financiële planning. Uw sollicitatie, vergezeld van een CV en een recente pasfoto, kunt u - onder vermelding vanl ref. 90430 - richten aan ondergetekende, die optreedt als adviseur van de directie. Paul Th. Stoele RA ADVISEUR ACCOUNTANT Mansdalestraat 100, 3067 JT Rotterdam Telefoon 010 220 37 44. Fax 010 436 14 27 Vergunning voor arbeidsbemiddeling CBA/A 91.0019

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 42