Personeel Personeel Personeel Rijnland n m Administratief medewerker MA7 Stichting verpleeg- en zorgcentra Duyn en Rhyn bouwt aan haar toekomst, u ook? Stichting verpleeg- en zorgcentra Duyn en Rhyn, Katwijk aan Zee Herewde^ AG 22 MEI 1999 Klimaattechniek J. J. de Jong ien administratieve kracht als servicecoördinator lantwoordelijk is voor het: woorden van de telefoon :rken van de serviceadministratie uren van de servicedienst ovan een serviceplanning gen: :avo/havo adm. opleiding oede kennis van de Nederlandse taal ;van PC's en software (o.a Word, Exel, Windows) ■communicatieve vaardigheden den: arantwoordelijke, afwisselende en zelfstandige baan oede salaris ame spaarloonregeling ijkheid tot het kostenloos volgen van cursussen/opleidingen Schrijf dan voor 17 juni een brief voorzien van C.V. naar; J. J. de Jong b.v. t.a.v. dhr. A. D. Veis Flevoweg 39F, 2318 BX LEIDEN Tel. nr. 071-5222402 Als detacheringsbureau in de bouw- en installatietechniek is dda detachering bv toonaangevend in Nederland. Vanuit acht vestigingen worden ca. 140 medewerkers, met vast dienstverband dagelijks, op interessante en leerzame projecten ingezet In verband met onze groei, zoeken wij met spoed MTS-ers of HTS-ers met een afgeronde opleiding, werken met computers en einge CAD ervaring is gewenst WERKVOORBEREIDERS MTS-ers of HTS-ers met een afgeronde opleiding, aan gevuld met vervolgopleidingen zoals: MIT'of TSI en twee jaar ervaring in de installatietechniek of bouwkunde. Ervaring met AutoCAD Is gewenst ENGINEERS MTS-ers of HTS-ers met een afgeronde opleiding, aan gevuld met vervolgopleidingen zoals: MIT/HIT of TSI/HIT of TV VL en minimaal vier jaar ervaring in de installatie techniek of bouwkunde. dda detachering bv, onderdeel van de dda groep bv. biedt uitstekende arbeidsvoorwaarden zoals: een goed salaris, lease-auto en goede opleidings- en groeimogelijk heden. Ook mensen zonder ervaring kunnen solliciteren. n afspraak, dus bel, schrijf of mail! De Leidse Studenten Vereniging Minerva is een studentenvereniging met een rijke geschiedenis. Al jaren biedt zij haar leden de mogelijkheid zich op sportief, cultureel en peroonlijk gebied te ontwikkelen. In verband met de veranderende studieomstandigheden heeft Minerva zich uitgebreid op de toekomst georiënteerd en zij ziet de 21e eeuw dan ook vol vertrouwen tegemoet. Wegens het vertrek van onze collega zijn wij op zoek naar een serieuze en - vooral - flexibele (voor 38 uur per week) Functie-inhoud U assiteert het hoofd van de administratie door: - ondersteuning te verlenen bij het verzorgen van de boekhouding; - het ondersteunen bij de uitvoering van de benodigde interne controles; - het ondersteunen bij de verzorging van management- en bestuursinformatie. Functie-eisen: - Diploma op MBO-niveau; - Diploma MBA of vergelijkbaar; - Kennis van Word en spreadsheet-toepassingen; - Kennis van het pakket Exact; - Ervaring met financiële administratie. Door uw flexibele houding bent u bereid en in staat om: - met meerdere taken tegelijk en accuraat bezig te zijn; - indien mogelijk, werkzaamheden buiten kantoortijden af te ronden; - alle (op redelijk niveau) bijkomende taken binnen onze vereniging te verrichten. Wij bieden u: Een arbeidsplaats met een jong team van werknemers en goede arbeidsvoorwaarden. Indien u van mening bent aan bovenstaande profiel te voldoen, nodigen wij u graag uit op deze advertentie te reageren. Nadere informatie over de functie kunt u verkrijgen bij de heer G. H. Roeterd (hoofd administratie), telefoon 071-5130741. Sollicitaties kunt u binnen twee weken na het verschijnen van deze oproep richten aan: Leidse Studenten Vereniging Minerva, T.a.v. de heer H. C. Flu, Postbus 11132, 2301 EC Leiden. Leidse studenten Vereniging Minerva Breestraat 50 2311 CS Leiden Tel. 071-5121571 i? stichting verpleeg- en zorgcen- tyn en Rhyn. behoren: HDU/N (Katwijk), psychogeria- 1 centrum voor verpleging en dag- meting met een capaciteit van ien en een dagbehandeling op locaties met 40 plaatsen. Over men een bovenregionale functie pat/enten met de ziekte van Hun- o en is actief in extramurale ver huis zorg. >WiJK (Leiden), woon-, zorgcen- biedt huisvesting en verzorging 106 ouderen met uiteenlopende ragen. HRHYN (Leiden), een gecom- rd verpleeghuis voor psycho geen soma hek dat medio 2000m ik zal worden genomen. mtrate adres voor sollicitaties is tegaallaan 5. 2225 SX Katwijk, de dienst personeelszaken. Stichting verpleeg- en zorgcentra Duyn en Rhyn bouwt aan de toekomst. Na vele jaren van intensieve voorbereiding is op donderdag 20 mei jongstleden de eerste paal voor de bouw van verpleeg- en behandelcentrum 'Overrhyn' geslagen in Leiden Noord. Wij zijn dan ook constant op zoek naar gemotiveerde mensen die ook aan hun toekomst willen werken in een van onze instellingen. Voel je je aangesproken solliciteer dan naar een van onderstaande vacatures: hoofd huishoudelijke dienst m/v fulltime, locatie Overduin Functie-info: Een nieuwe functie waarin u verantwoordelijk bent voor o.a. restaurant, linnenvoorziening, kapsalon en magazijn/transport. Tevens bent u ver antwoordelijk voor de' kwaliteit en coördinatie van de schoonmaak- werkzaamheden, alsmede de logistiek binnen de Civiele Dienst. U ver richt uitvoerende werkzaamheden m.b.t. recepties, evenementen e.d. alsook administratieve werkzaamheden. Functie-eisen: U heeft een relevante opleiding op mbo-niveau of een vakgerichte opleiding, bijvoorbeeld middelbare hotelschool. Ervaring in een soort gelijke functie strekt tot aanbeveling. U heeft een flexibele instelling, kan zelfstandig werken en communiceren is voor u geen probleem. Tevens beschikt u over leidinggevende capaciteiten en heeft u erva ring met het werken met de computer. Inschaling vindt plaats in FWG 45. conform CAO-Ziekenhuiswezen, afhankelijk van ervaring en opleiding. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met Peter van Marre- wijk, Manager Civiele Dienst, tel. (071405 61 31 activiteitenbegeleider m/v voor 28 tot 36 uur, locatie Overduin Fupctie-info: Voor zowel de dagbehandeling als voor de activiteitenbegeleiding zijn wij op zoek naar activiteitenbegeleiders met een flexibele in stelling. Het is een zelfstandige functie gericht op het begeleiden van individuele bewoners danwel bezoekers. U biedt de bewoners een zinvolle dagbesteding op de afdeling activiteitenbegeleiding, bin nen de kaders van het individuele zorgplan. Voor de dagbehandeling geldt dat de werkzaamheden gericht zijn op geestelijk-lichamelijk wel bevinden van de bezoekers en ondersteuning geven aan de thuis situatie. Functie-eisen: Minimaal in bezit van diploma activiteitenbegeleiding of diploma op ver gelijkbaar niveau. Flexibel kunnen inspelen op wisselende situaties en bij voorkeur ervaring in de psychogeriatrie. Sociale vaardigheden zijn van belang, met name tact, geduld en hulpvaardigheid. Zowel zelfstan dig als in een team kunnen werken. Inschaling vindt plaats in FWG 35, CAO-Ziekenhuiswezen, afhankelijk van ervaring en opleiding. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met Ans Cobussen, hoofd dagbehandeling of Marleen Malingr.e, hoofd activiteitenbegelei ding, tel. (071)405 61 11. ziekenverzorgende m/v voor parttime en fulltime dienstverbanden op verschillende locaties Ben je in bezit van het diploma ziekenverzorgende, bejaardenverzor- gende of mdgo-vz. Afhankelijk van de locatie geldt CAO-Ziekenhuiswe zen of CAO-Verzorgingshuizen. Voor nadere informatie kun je contact opnemen met Ewoud Kraaij. per soneelsfunctionaris, tel. (071) 405 61 11. werkbegeleider m/v voor minimaal 16 uur locatie Overduin Functie-info: Het betreft het inwerken en begeleiden van leerling verzorgenden (IG) en leerlingen van andere opleidingen in de directe werk/verpleeg- situatie. Tevens het creëren van leersituaties op de afdeling een en ander in relatie met het opleidingsplan en de leerroute van de leerling Functie-eisen: Een afgeronde opleiding als ziekenverzorgende is minimaal nodig. Affiniteit met het begeleiden van leerlingen en/of stagiaires is een must. Inschaling vindt plaats volgens FWG 35, CAO-Ziekenhuiswezen, afhankelijk van opleiding en ervaring. Voor nadere informatie kun je contact opnemen met Jade van Duyn, opleidingscoördinator, tel. (071) 405 61 11. leerling verzorgende (IG) m/v voor de opleiding die eind augustus start Wat bieden wij: Een praktijkleerovereenkomst voor drie jaar op mbo-niveau, met keuze uit verschillende leerroutes. Alle kosten komen voor onze rekening. Een werkweek van minimaal 24 uur en maximaal 32 uur. Na behalen diploma een vaste baan op een van onze locaties. Wat verwachten wij: Je bent in bezit van een diploma mavo of vbo met twee vakken op C- niveau -waaronder Nederlands- en de overige vakken op B-niveau of als je een overgangsbewijs naar 4 havo/vwo hebt of een daarmee gelijkgesteld opleidingsniveau. Je beschouwt leren als een uitdaging en hebt affiniteit met het werken met ouderen met afnemende (geeste lijke) gezondheid. Doorzettingsvermogen en initiatief zijn belangrijke persoonlijke eigenschappen. Voor nadere informatie kun je contact opnemen met Jade van Duyn. opleidingscoördinator, tel. (071) 405 61 11. De arbeidsvoorwaarden zijn standaardplus. Wij bieden naast de CAO nog de nodige aanvullende regelingen. maakt deel uit van het werkverband "De Open Ankh" WASSENAAR Het bestuur van de Vereniging voor Protestants Christelijk Onderwijs te Wassenaar vraagt per 1 augustus 1999 Een vakleerkracht bewegingsonderwijs m/v voor de Christelijke basisschool "Herenweg", 13.5 uur per week voor de groepen 3 t/m 8 Van de sollicitanten wordt verwacht dat zij: - respect hebben voor Christelijk onderwijs - inventief en creatief zijn - over goede contactuele eigenschappen beschikken - een moderne invulling geven aan het vak bewegingsonderwijs Informatie kan worden ingewonnen bij de directeur, de heer A. H. de Waard. Telefoon: 070-5114223 (070-5110536) Sollicitaties voor 31 mei richten aan de directeur van de school Herenweg 4, 2242 ES Wassenaar. MarinAssist b.v. is een groothandel van maritieme reddingsmiddelen voor de zeescheepvaart en de watersport. Wij zoeken ter ondersteuning van onze afdeling verkoop binnendienst Maritiem een vlotte energieke medewerk(st)er (met gevoel voor humor) voor ca. 20 uur per week. Zijn/haar werkzaamheden zullen bestaan uit: bedienen van de telefooncentrale inkopen van goederen/kantoorartikelen alle voorkomende administratieve werkzaamheden Wij verwachten dat onze nieuwe medewerker/ster stressbestendig, flexibel, collegiaal en accuraat is. Tevens verwachten wij dat hij/zij in teamverband kan werken. Verder verwachten wij beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift. Opleiding: middelbaar niveau Leeftijd: vanaf 23 jaar. Herintreder/ster is ook van harte welkom. Indien u meer informatie wenst over deze vacature kunt u tijdens kantooruren bellen met Ineke Peters of Edith van Vliet, telefoonnr. 071-5459459. Sollicitaties voorzien van CV kunt u sturen aan: MarinAssist b.v. Postbus 31 2380 AA Zoeterwoude T.a.v. Wim Hoogstad ziekenhuis Hoofd assemblagekeuken v 100% (36 uur per week) De keukens van het Rijnland Ziekenhuis en verpleeghuis Oudshoorn in Alphen aan den Rijn zijn in voorbereiding om medio 2000 een gezamenlijke productiekeuken op één locatie te exploiteren. De bereiding van de warme maaltijden zal dan gaan plaatsvinden in Alphen aan den Rijn De keuken in het Rijnland Ziekenhuis te Leiderdorp zal vanaf dat moment een assem blagekeuken zijn, waarin 3 x 350 maaltijden per dag worden geproportio neerd. Het hoofd van deze keuken zal o.a. verantwoordelijk zi|n voor - het samenstellen van de maaltijden conform de wensen van de patiën ten binnen de budgettaire, kwalitatieve en hygiënische kaders; - de menuplanning en bestelling van de componenten van de broodmaal- - de (personele) organisatie van ±20 fte's van de voorbereidende werk zaamheden voor de 3 maaltiidbanden, het portioneren, de schoonmaak van het keukencomplex en ae afwasverzorging In de voorbereidende fase zal het hoofd assemblagekeuken alle admini stratieve en leidinggevende taken van het huidige hoofd keuken overne men, zodat deze zich kan voorbereiden op zijn toekomstige taak in de productiekeuken Tevens zal hij/zij verantwoordelijk zijn voor de ontwikke ling van de toekomstige organisatie van de assemblagekeuken Functie-profiel: Wij zoeken contact met iemand die: - een grote interesse heeft in voeding in het algemeen en die vanuit die interesse de wil heeft om een beleid te voeren dat inspeelt op het toe nemend aantal uiteenlopende voedingsgewoonten binnen de maat schappij, - een goede visuele presentatie van de maaltijden van groot belang vindt; - klantgerichtheid als een sleutelbegrip voor zijn/haar handelen heeft, - analytisch is, open staat voor en gebruik maakt van de kennis op de werkvloer, die besluitvaardig is, overredingskracht bezit, en in staat is tot een goede samenwerking met de andere keukens, - het een uitdaging vindt om leiding te geven aan een team en dat weet te motiveren tot efficiënt, doelgericht en veranderingsgezind werken. Functie-eisen: - een grote kennis van kantoor- e - leidinggevende ervaring. - kennis van H A C .C .P i voedingsautomatisering, Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan het Rynland Ziekenhuis, locatie St Elisabeth, t a v ae heer AAM Smit, afdeling personeel en organisatie, postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp, onder vermelding van vac.nr.: 71.99.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 41