Personeel Personeel Personeel m y; Q) M Wie wil ons team versterken als vaste invalkracht, voor min. 10 uur en max. 20 uur all round secretaresse ZATERDAG 22 MEI 1999 QtganisQ^ De Centrale Organisatie Kinderopvang Leiden zoekt ten behoeve van kindercentrum Peuterhaven per I juli I999 een invalkracht ter vervanging van zwangerschapsverlof, vakantie- en ziektedagen met de mogelijkheid tot uitbreiding van uren en een vast dienstverband in de toekomst. Kindercentrum Peuterhaven is gevestigd in nieuwbouw aan de Albertine Agnesstraat in Leiden. Het kindercentrum bestaat uit drie groepen namelijk 0-1,5 jaar, I -4 jaar en 15-4 jaar Wij zoeken iemand die: het werken met baby's en peuters een uitdaging vindt kan meedenken in pedagogisch - en organisatorisch beleid goed in een teamverband kan functioneren en overleggen vanzelfsprekend vindt alle dagen beschikbaar is flexibel is en zelfstandig kan werken warmte en sfeer op de groep kan creëren zorg en aandacht heeft voor ieder kind, individueel en in de groep zorg draagt voor een uitstekend contact met de ouders in het bezit is van een op de functie gericht M.B.O.-diploma ervaring heeft in het werken in de kinderopvang Wij bieden: - een afwisselende baan in een enthousiast team met zorg voor verantwoorde kinderopvang - rechtspositie en salariëring conform de CAO-Welzijn, salarisregeling Kinderopvang, minimaal schaal 9, fl. 2846,00 en maximaal schaal 19 fl. 3.805,00 bruto per maand bij een volledig dienstverband. Telefonische informatie is te verkrijgen bij Anneke de Jong en/of Jolanda Rietbergen op maandag en vrijdag van 09.00 tot 12.00 uur, Tel. 071 -5212254. Schriftelijke reacties voorzien van Curriculum Vitae vóór 31 mei I999 richten aan: Sollicitatiecommissie Peuterhaven, Albertina Agnesstraat 30, 23 16 EV Leiden. Sollicitatiegesprekken vinden plaats op donderdagavond 3 juni I999 en maandagavond 7 juni I999. Management Search HVVS Management Search en Holtrop Wassmer Wieringa Van Veen'gevestigd in een stijlvolle kantoorvilla aan het Kenaupark in Haarlem geven deskundig en onafhankelijk advies in alle fasen van werving- en selectieprocedures. Onze opdrachtgevers variëren van grote multinationals en wereldwijd opererende ondernemingen tot kleine organisaties in o.a. de detailhandel, industrie, autobranche en zakelijke dienstverlening. Voor het secretariaat dat de werkzaamheden van beide bureaus behartigt zijn wij op zoek naar een die als vierde 'rots in de branding' onze consultants kan assisteren bij hun dagelijkse activiteiten. Meer specifiek houdt dit in: telefoonbehandeling en agendabeheer postbehandeling het verzorgen van alle voorkomende correspondentie en typewerk (Windows 95 /Word/Excel) ontvangst kandidaten en opdrachtgevers archivenng het verzorgen van de testzaal bij afwezigheid van de psychologisch assistente huishoudelijke taken Onze nieuwe collega voldoet aan het volgende profiel: HAVO/(bij voorkeur) VWO-opleiding, gevolgd door secretaresse opleiding enkele jaren secretariële ervaring ervaring met Windows 95, Word en Excel uitstekende kennis van de Nederlandse taal (in woord en op schrift) en voldoende kennis van de Engelse taal snel en accuraat, representatief, vriendelijke goede stem en correcte uitspraak, collegiaal, gewend in een klein team en voor meerdere mensen tegelijkertijd te werken, zelfstandig leeftijd vanaf 23 jaar Onze bedrijfscultuur Iaat zich typeren als servicegericht, afwisselend, vaak hectisch, informeel, een sterk 'wij-gevoel'. Belangstellenden (M/V) nodigen wij gaarne uit hun brief en curriculum vitae te richten aan Drs. J. M. J. IVieringa van ons bureau. Een strikt vertrouwelijke behandeling van reacties wordt uiteraard gegarandeerd. HWS Management Search Postbus 575 2003 RN Haarlem tel: 023 551 20 21 fax: 023 551 27 90 Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Geneeskun de van de Universiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuurlijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samengewerkt met onder andere de faculteiten Wiskunde en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschappen van de Universiteit Leiden en metTNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd: er zijn vijf divisies met een relatief auto nome structuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven, dat grensverleggend onderzoek en vernieuwing in de patiëntenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheids zorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. Binnen deze divisie zijn afdelingen op het gebied van de inwendige geneeskunde ondergebracht. De afdeling Maag-, Darm- en Leverziekten van het LUMC neemt een vooraanstaande plaats in op het gebied van patiëntenzorg, wetenschappelijk onder zoek. studentenonderwijs. specialistenopleiding en scholing. Als universitair centrum worden door de afdeling de nieuwste onderzoeksmethoden en behandelingen toegepast. Daarnaast gebeurt onderzoek naar oorzaak, verschijnselen en behan deling van ziekten van de spijsverteringsorganen en de lever. Binnen het stafsecretariaat bestaat ter ondersteu ning van de staf en onderzoekers een vacature voor een enthousiaste: Secretaresse v/m 16 tot 24 uur per week) Vac.nr. 99.E. 12.20.LD Functie-inhoud: - uittypen en redigeren van wetenschappelijke arti kelen en van algemene correspondentie, abstracts, dia's etc. in het Nederlands en Engels; - bijhouden van agenda's, archief en telefoonbe handeling; - behandelen van ingekomen post; - notuleren en vooit>ereiden van diverse bespre kingen: - algemeen voorkomende werkzaamheden op het secretariaat; - houdt diverse administraties bij (adressenbestan den, ziekmeldingen, etc.). Functie-eisen: - HAVO-/MEAO-secretariële richting; - kennis van de medische terminologie; - in het Engels kunnen communiceren, zowel mon deling als schriftelijk; - ervaring met Word 7 en het werken met dicta- foon: - ervaring en/of affiniteit met PowerPoint. Excel. Harvard Graphics 3. maand bij een full-time aanstelling. Inschaling is afhankelijk van opleiding en relevante werker varing. Dienstverband: De aanstelling vindt vooralsnog plaats in tijdelijke dienst voor I jaar. Bij gebleken geschiktheid wordt de tijdelijke aanstelling omgezet in een vast dienst verband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw L.T.M. Niepoth. hoofd stafsecretariaat (071 -526 35 07). Deze vacature verschijnt m- en extern tege lijkertijd De interne ronde zal eerst worden afge handeld. DIVISIE I In Divisie I zijn de navolgende afdelingen onderge bracht: Heelkunde. Anesthesiologie, Thoraxchi- rurgie, Orthopedie, Urologie en Revalidatie.Tevens bestuurt de divisie een aantal mterdivisionele centra, te weten het Centrum Eerste Hulp, het Operatiekamercentrum, het Intensive Care Cen trum alsmede de tot de divisie behorende klinieken en poliklinieken, het Laboratorium voor grote proef dieren en het Laboratorium voor bewegingsanalyse. Thoraxchirurgie Binnen de afdeling Thoraxchirurgie zijn 8 cardio- pulmonale chirurgen werkzaam en 2 intensivisten. Het secretariaat bestaat uit een stafsecretaresse, een planningsmedewerkster en 3 secretaressen. Er is een nauwe samenwerking met de verpleegaf- deling en de Intensive Care. Wegens het vertrek van een van onze secretares sen is de afdelingThoraxchirurgie op zoek naar een enthousiaste: Secretaresse A m/v Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 3.814,- bruto per Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar iemand die kwaliteit van dienstverlening hoog in het vaandel heeft staan. Functie-inhoud: - het verwerken van de ontslagbrieven; - het verkerken van de OK-verslagen; - algemene correspondentie; - het aannemen van de telefoon; - het verwerken van de post. Functie-eisen: - HAVO-/MEAO-secretariële richting; - kennis van de medische terminologie; - kunnen werken met een dictafoon; - flexibele instelling; - bij voorkeur ervaring als medisch secretaresse; - bij voorkeur ervaring met het ZlS-systeem. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f3.703,- bruto per maand (salarisschaal A5 van het RRAZ). Dienstverband: De aanstelling geschiedt vooralsnog voor de perio de van I jaar. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw drs ML. de Vreede, manager Thorax chirurgie. Orthopedie, Urologie en Revalidatie (071 -526 37 99) Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacature nummer op brief en enveloppe, kunt u binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie zenden aan: LUMC Dienst Sociale Zaken t.a.v. mevrouw M. de Graaf Postbus 9600 2300 RC LEIDEN Ernst 4 Young Ondememersservice is een dienstenpakket van Ernst 4 Young gericht op ondernemers. Dit pakket omvat een breed scala aan administratieve en fiscale diensten. Tot de cliënten van Ernst 4 Young Ondememersservice behoren zowel kleine als middelgrote ondernemingen in alle branches. Ernst 4 Young Ondememersservice vindt u op bijna 50 vestigingen in Nederland. Voor ons kantoor in Leiden zoeken wij op korte termijn administratieve duizendpoot m/v. Op dit kantoor werke totaal ongeveer 50 personen. Het kantoor ligt op loop afstand van het Centraal Station. Werkgebied U houdt zich bezig met het voorbereiden van aangiften inkomsten- en vennootschapsbelasting. Daarnaast behc tot uw takenpakket het verwerken van administraties, t samenstellen van jaarrekeningen en het opstellen van aangiften omzet- en loonbelasting. Uw profiel U heeft affiniteit met de hierboven beschreven werkzaamheden. U heeft een no-nonsensementaliteit. Verder bent u accuraat, servicegericht en behoorlijk flei U kunt goed in teamverband werken. Eén twee jaar ervaring in een soortgelijke functie is een pre. Ons aanbod Een aantrekkelijke en afwisselende functie in een pretti werksfeer, met een uitstekend pakket arbeidsvoorwaan Parttime werken behoort tot de mogelijkheden en de werktijden zijn in overleg vast te stellen. Ook herintre(e]d(st)ers vragen wij met nadruk om te rea; Belangstelling? 1 Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met E l, Staas of Jacqueline Jans-Beeke, telefoon 071 - 524 14 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan Ernst Y Ondememersservice, t.a.v. Natasja van der Woude, personeelsfunctionaris, Postbus 90635, 2509 LP 's-Gravenhage, e-mail: nlwoude4@ey.nl. Van ons mag u meer verwacht Ernst Young het Nederlands Olympisch Team Moret Ernst Young heet tegenwoordig ook In Nederland Ernst Y0ung. Ing. ir.? Randstad Polytechniek zoekt talenten die kiezen voor een loopbaan in een afwissi ar dynamische en internationale omgeving, en die hun stempel willen drukken opi ®d( markt van de toekomst: de telecommunicatie! Wij bieden een carrière als: on' ng Uw projecten U start of vervolgt uw loopbaan op een van de volgende projects (uit)bouw, beheer en realisatie van het mobiele netwerk, engineering van nieuw ;n centrales en transmissie-apparatuur, ontwerp, engineering en testing van het ha: Ie, netwerk en de basisstations, beheer van mondiale datanetwerken, technical sup e of coördinatie en realisatie van telecomprojecten. Zowel bij aanvang als gedureit llyi verschillende projecten kunnen gerichte vaktrajningen geboden worden. Uw profiel U heeft een afgeronde opleiding op hts- of tu-niveau met als specia1 fs' telecommunicatie, elektronica, elektrotechniek, telematica, informatietechnoloij technische bedrijfskunde. Eventueel heeft u dit aangevuld met werkervaring ini re branche. U werkt zowel zelfstandig als in teamverband. Daarnaast kunt u priori eri stellen en werkt u nauwkeurig. Voorts beschikt u over uitstekende communicatie let analytische vaardigheden. Uw honorering Afhankelijk van uw kennis en ervaring biedt Randstad Polyteëi een uitstekend salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een auto, pensioen-, bonus-, telefoon- en studiekostenregeling. Daarnaast kunt u binnen be( j^1 kaders uw eigen salarisbestanddelen bepalen. Randstad Polytechniek investeert! loopbaanontwikkeling door samen met u een opleidingstraject uit te zetten. Bov h0 nemen wij, gedurende uw dienstverband met Randstad Polytechniek, de kostem aal lidmaatschap van de Nederlandse Ingenieursvereniging NIRIA of het Koninklijkk ;h; van Ingenieurs voor onze rekening. Uw sollicitatie Herkent u uw ambities in onze projecten en ziet u aantrekkelijke perspectieven voor uzelf, dan willen wij graag met u kennismaken! U kunt uw sollicitatie, met c.v., schriftelijk of via e-mail sturen naar Randstad Polytechniek, t.a.v. de heer drs. R.M.F. Misset Westeinde 10, 2275 AD Voorburg. E-mail: voorburg@polytechniek.com. Voor informatie belt u (070) 337 00 40. Wij nodigen zowel mannen als vrouwen uit te solliciteren binnen 14 dagen na verschijning van dit blad. Kijk ook op Internet voor andere projecten: www.polytechniek.randstad.nl Randstad Polytechniek is het bureau bij uitstek voor technische professionals op mts-, hts- of tu-niveau. Randstad Polytechniek is onderdeel van de Randstad Groep met vestigingen in tal van Europese landen en in de VS. Het bureau biedt als zodanig carrièremogelijkheden in binnen- en buitenland. Daarnaast is Randstad Polytechniek partner van de ingenieursverenigingen Klvl en NIRIA. ir randstad polytechniek Bezoek 'De avond v? er carrièrekeuz Bel (0800) 0231 Q[

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 36