Personeel Personeel Personeel Personeel Personee, Wij verwelkomen graag enkele commerciële accountmanagers Leven Stichting Centrum '45 Samsom zoekt support! Secretaresses msom ZATERDAG 22 MEI 1999 TOTAL Voor ons Selfservicestation Total de Mors Dr. de Lelylaan 99 Leiden zijn wij per direct op zoek naar een fulltime kracht c.q. parttime krachten en tevens een hulpkracht voor kassawerkzaamheden e.a. Voor inlichtingen vragen naar mw. J. Cubeddu. Tel. 071-5312063 aai Postbus 21 3930 EA Woudenberg Telefoon: 033-2859950 Telefax 033 2859960 E-mail vosk.wb@tref.nl Van Voskuilen Woudenberg b.v. is een dynamisch bedrijf dat gespecialiseerd is in het aanleggen en onderhouden van alle soorten kabels en leidingen, zowel boven- als ondergronds. Wegens uitbreiding van onze werkzaamheden, zijn wij op zoek naar gemotiveerde Grondwerkers Monteurs gas/water Hulpmonteurs gas/water Monteurs elektra Hulpmonteurs elektra Monteurs telecom Monteurs kabeltelevisie Onze voorkeur gaat uit naar mensen met de benodigde vakdiploma's. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan onze afdeling personeelszaken. Zij kunnen u tevens telefonisch informatie verstrekken. I KAS-ASSOCIATIE N.V. I BANKIERS SEDERT 1806 De Kas-Associatie N. V., gevestigd in Amsterdam en Londen, is gespecialiseerd in financiële en administratieve dienstverlening op internationale schaal aan beleggers en handelaren in effecten en derivaten. Topkwaliteit en het gebruik van hoogwaardige technologie kenmerken haar dienst\>erlening. De hoofdvestiging van Kas-Associatie N. V. bevindt zich in het centrum van Amsterdam, op loopafstand van het Centraal Station. Kas-Associatie biedt de uitdaging om een rol van betekenis te spelen in het financiële centrum van Nederland en ver daarbuiten. Voor diverse (start)functies zijn wij op zoek naar: INITIATIEFRIJKE MEAO'ers Binnen de diverse functies kan uw takenpakket ondermeer bestaan uit: - het controleren en vastleggen van uit te voeren geld- en/of effectentransacties met binnen- en buitenlandse partijen; - het bewaken van de geautomatiseerde trajecten; - het vastleggen van effectenopdrachten die aangeleverd worden via fax, telex en/of brief; - het complementeren van elektronische aangeleverde effectenopdrachten; - het prematchen van interne en externe settlement-instructies; - het afwikkelen van administratieve werkzaamheden die verband houden met coupons, dividenden, uitlotingen en conversies. Uw profiel: - afgeronde MEAO opleiding (diverse richtingen); - ambitieus en initiatiefrijk; - accuraat, stressbestendig en een servicegerichte instelling; - goede mondelinge en schriftelijke beheersing van de Engelse taal; - beheersing van Excel en Word. Ons aanbod: - het salaris is in overeenstemming met de zwaarte van de functie; - goede secundaire voorwaarden zoals: een 36-urige werkweek. 13e maand, winstdelingsregeling, studiekostenregeling; - een informele werkomgeving met uitgebreide ontwikkel- en doorgroei mogelijkheden. Uw sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Kas-Associatie N.V., afdeling Personeelszaken, t.a.v. de heer C.G.J. Peerdeman Spuistraat 172, 1012 VT Amsterdam. E-mail adres: pers.zkn@kas-associatie.com Algemene informatie over de Kas-Associatie N.V. treft u aan op Internet: www.kas-associatie.com Het bedrijf Nationale-Nederlanden is één van de grootste verzekeraars in Nederland met circa 5.000 medewerk(st)ers en maakt deel uit van ING Groep. Het bedrijf is veelzijdig en dynamisch en speelt voortdurend in op de jongste ont- wikkclingeh in onze maatschappij. De kwaliteit en inzet van onze medewerk(st)ers zijn daarbij bepalend. Voor de regio West zijn wij momenteel op zoek naar accountmanagers Leven voor onze buitendienst. De functie Onze producten worden via onafhankelijke verzekerings kantoren op de markt gebracht. Daarbij worden deze kantoren ondersteund door onze buitendienst. Als account manager bent u verantwoordelijk voor de omzet bij nieuwe en bestaande relaties. U adviseert over het dienstenpakket van de maatschappij. Ook op commercieel, marketing- en managementgebied bent u een capabele gesprekspartner. U analyseert de markt en voert verschillende operationele taken uit. Wat wij van u vragen Naast een HBO-diploma beschikt u over een voor deze representatieve functie onontbeerlijke commerciële instelling, goede communicatieve eigenschappen, relevante werkerva ring en een rijbewijs-B. U krijgt bij ons een gedegen interne opleiding van vier maanden. Daarna wordt u ingezet in onze buitendienst. Wij verwachten dat u bereid bent zich in uw werkgebied te vestigen. Onze tegenprestaties In een dynamische werkomgeving bieden wij u een afwisse lende baan met volop ruimte voor (verdere) ontwikkeling. Uiteraard mag u rekenen op interessante arbeidsvoor waarden, zoals een bij uw functie passend salaris, een dertiende maand en winstdeling, een goede premievrije pensioenregeling, een bonus- en bedrijfsspaarregeling en een gunstige autoregeling. De sollicitatieprocedure Heeft u belangstelling voor deze functie? Stuur of fax dan uw brief met c.v. binnen 14 dagen naar: Nationale-Nederlanden, t.a.v. mw. G.J. Meijer, locatiecode B.05.029, Postbus 93160, 2509 AD Den Haag. Telefoon: 070 - 513 98 02. Fax: 070 - 513 08 08. E-mail: Gliislainc.meijer@mail.ing.nl Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectie procedure. Nadere informatie over de functie kunt u telefonisch inwinnen bij Ghislaine Meijer. Nationale-Nederlanden i Stichting Centrum '45 is het landelijk centrum voor de psychiatrische en psychotherapeutische behandeling van oorlogsgetroffenen en vervolgden. Het Centrum verricht tevens onderzoek en verzorgt onderwijs op het gebied van de psychotraumatologie. De topreferente zorg wordt gerealiseerd op twee locaties: voor oorlogsgetroffenen uit WO-II en veteranen te Oegstgeest en voor getraumatiseerde vluchtelingen en asielzoekers in de Vonk te Noordwijkerhout. Beide locaties beschikken daarbij over een polikliniek, een dagkliniek en een kliniek. Een deel van de dagbehandeling van oorlogsgetroffenen vindt, in nauwe samenwerking met het Sinai-centrum, plaats in 'de Schalm' te Amsterdam. Het wetenschappelijk onderzoek en het daaraan gerelateerde onderwijs, vindt ondermeer plaats in samenwerking met de Rijks Universiteit Leiden en de Katholieke Universiteit Nijmegen. Bij de Stichting Centrum '45 werken circa 135 medewerkers. Ten behoeve van het managementsecretariaat zoeken wij op korte termijn voor de manager behandeling een MANAGEMENT SECRETARESSE (dienstverband voor 32 uur 88.89%) F unctie-informatie: - het zelfstandig uitwerken van correspondentie en nota's - het voorbereiden, notuleren en afwerken van vergaderingen - het bijhouden van de agenda's - het regelen van afspraken en ontvangen van bezoekers - het behandelen van de dagelijkse post - management ondersteuning op een actieve en betrokken manier - het zorgdragen voor en beheren van het management archief - waarnemen van het secretariaat van de manager bedrijfsvoering Functie-eisen: - opleiding VWO, aangevuld met een (directie) secretaresse opleiding, (bij voorkeur Schoevers) - goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift - ervaring met het werken met geautomatiseerde systemen: w.o. tekstverwerking WP.- 6.1 onder Windows en elektronische post - goede schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid - enkele jaren ervaring in soortgelijke functie strekt tot aanbeveling - zelfstandig en in teamverband kunnen functioneren - leeftijd bij voorkeur vanaf 30 jaar. Arbeidsvoorwaarden: - de aanstelling is voor de duur van een jaar met uitzicht op vast dienstverband - de salariëring vindt plaats volgens de FWG-salarisstructuur - de secundaire arbeidsvoorwaarden zijn geregeld overeenkomstig de CAO-ziekenhuiswezen. Inlichtingen over de functie kunnen wr /.-n ingewonnen bij Mw. M. J. H. Brocken-management r etaresse. Telefoon 071 -5155242, tst. 270 dagehjKS van 09.00 tot 11.00 uur. Voor algemene informatie kunt U ook onze site bezoeken op: www.centrum45.nl. Sollicitaties (schriftelijk) vóór 7 juni richten aan: prof. dr. J. N. Schreuder, directeur. Stichting Centrum '45, Rijnzichtweg 35. 2342 AX Oegstgeest, of e-mail naar vacature@centrum45.nl. INTERNATIONAL MERCHANDI Tik is een internationaal georiënteerde handelsmaat$< jax die zich bezig houdt met het ontwerpen,van, de export van alsmede de groothandel in agenda'se organisers, schoolagenda's en schoolartikelenj lederwaren en acryl fotolijsten. Ons assortiment onderscheidt zich qua smaak en vormgeving var de collega's. Wij zijn op korte termijn op zoek naar een: FULLTIME MAGAZIJN-MEDEWERKI MA/ Het takenpakket bestaat in hoofdlijnen uit; Diverse inpakwerkzaamheden Orderpicking Verzendklaar maken orders Alle voorkomende werkzaamheden Gevraagd wordt: Ervaring in een soortgelijke functie Stressbestendigheid i.v.m. werken in piekpero Accuratesse Kwaliteitsgevoel t.a.v. producten Woonachtig in de regio In bezit van rijbewijs B Heeft u belangstelling, schrijft u dan een brief opsomming van opleiding en werkervaring t.a E. M. E. van den Berg, International Merchandise B.V., Postbus 1090,2340 BB Oegstgeest. Inlichi 071 -5153531Wij ontvangen uw brief graa Peter Langhout Reizen B.V. organiseert reizen per luxe t< diverse vakantiebestemmingen. Ons programma biedt tal vin excursievakanties, de mooiste stedentrips, de beste wintersport^ van ons team zijn wij per direct op zoel DTP*er/TEKSTSCHRIJVER m/v Korte taakomschrijving: - Het schrijven en opmaken v i onze reisgidsen en advertentie Wat venvachten wij van je?: - Ervaring met QuarkXPress. Photoshop en Illustrator - Kennis van Macintosh en PC - Goede beheersing Nederlandse taal - Flexibel en creatief - Stressbestendig - Leeftijd 20-30 jaar Voldoe je aan de eisen en wil je deel uit maken van een en werken in een bloeiende organisatie? Stuur dan binnen 14 sollicitatiebrief voorzien van C.V. naar: Peter Langhout Reizen B.V., t.a.v. mevrouw Y. van Kersen, Postbus 481, 2400 AL Alphen aan den Rijn. Samsom bv is uitgever van professionele informatie voor functionarissen binnen het bedrijfsleven en de dienstverlening en is een onderdeel van Wolters Kluwer Nederland. Wolters Kluwer Nederland richt haar activiteiten op het uitgeven van informatie voor de overheid, bedrijven, instellingen, scholen en individuele beroeps beoefenaren op een groot aantal vakgebieden. Binnen Wolters Kluwer Nederland werken circa 2.500 medewerkers. Wolters Kluwer Nederland maakt deel uit van het multinationale uitgevers concern Wolters Kluwer n.v. uit] De Business Unit Openbaar Bestuur Onderwijsmanagement ontwikkelt en publiceer multimediale informatie voor werknemers en bestuurders bij de overheid. Deze informatie wordt verstrekt door het uitgeven van databanken, internetsites, cd-rom diskettes, losbladigen, boeken, nieuwsbrieven en tijdschriften. De Business Unit bestaat uit de marktgroepen VROM, Openbaar Bestuur en Onderwijsmanagement. IK Naast dienstverlening aan de Samsom-klanten verleent de Service Unit Verkoop Marketing Services commerciële diensten aan interne klanten, zoals klantenservici accountmanagement, advertentieverkoop, databasemanagement (relaties en productei marktonderzoek, marketingsupport en logistiek. Streven naar optimale dienstverleii met daartoe in toenemende mate gebruikmaken van kwalitatieve hulpmiddelen en prima medewerkers is een belangrijk aandachtsgebied. Wij zoeken twee (voor 36 uur per week) III voor de directeur Business Unit Openbaar Bestuur en Onderwijsmanagement voor de directeur Service Unit Verkoop Marketing Services Functie-inhoud: U neemt het organiseren, voorbereiden en notuleren van vergaderingen voor uw rekening en voert hieruit voortvloeiende werkzaam heden uit. Ook het verzorgen van de corres pondentie en het beheer van het archief behoren tot uw takenpakket. Daarnaast handelt u het telefoon- en faxverkeer en het verzenden van e-mail af. U houdt agenda's bij, bewaakt deze en verzorgt binnengekomen en uitgaande correspondentie. Bovendien organiseert u activiteiten voor de business unit en bewaakt u deze. Hiertoe onderhoudt u contacten met in- en externe relaties. Functie-eisen: U beschikt over minimaal een HAVO-diploma, aangevuld met een secretaresseopleiding. Ook brengt u organisatietalent mee, kunt u prioriteiten stellen en bent u accuraat in uw werk. U hebt aantoonbare werkervaring met Word en Excel, en bij voorkeur met Outlook. Uw beheersing van het Nederlands is uitste kend, zowel mondeling als schriftelijk. Verder hebt u prima sociale en commur* tieve vaardigheden. ,Vrc Informatie: Voor meer informatie over de functie kim di contact opnemen met de heer K. de M w BU directeur Openbaar Bestuur Ondef' management, telefoon (0172) 46 64 25: j| met de heer N. Moen, SU directeur Vertil Marketing Services, telefoon (0172) 46 63i n< ur Eu Sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken na verschijning van deze ac. f tentie sturen aan Samsom bv, t.a.v. mevrouw M.G.Th, van Soesbergen, Postbus 4, 2400 MA Alphen aan den Rijn onder vermelding van 'secretaresse' in linkerbovenhoek van de enveloppe. Acquisitie aan de hand van deze adver wordt niet op prijs gesteld.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 32