Personeel Personeel Personeel Personeel Persone Universiteit Leiden een goed klimaat voor kwaliteit UWE <5/ ZATERDAG 15 MEI 1999 Informatietechnologie speelt binnen Bloemenveiling Aalsmeer een cru ciale rol. Zo kennen we een geavanceerde IT-infrastructuur met zo'n 700 PC's en 2400 videotex-aansluitingen Als medewerker helpdesk ben je het eerste aanspreekpunt voor de gebruikers, niet alleen je colle ga's binnen de bloemenveiling maar ook kwekers en kopers. Je handelt telefonische meldingen van storingen of problemen snel en adequaat af, administreert ze en bewaakt de voortgang van de behandeling. Verder onderhoud je de handboeken en andere helpdeskinformatie Voor deze afwisselende, fulltime functie vragen we minimaal een MBO-opleiding en brede automatiseringskennis, vooral van PC-toepassingen Je com municeert gemakkelijk met gebruikers en bent klantgericht, zelfstandig en analytisch. Je bent flexibel, ook ten aanzien van de werktijden. Die liggen tussen 06.30 en 18.00 uur. Zo iemand vindt bij ons een floris sante loopbaan. Stuur je sollicitatie naar Bloemenveiling Aalsmeer, afdeling P&O, t.a.v. Bert Vollebergh, Postbus 1000, 1430 BA Aalsmeer. Of bel met Petra Overwater. chef Helpdesk, telefoon 0297 - 392 995. DE FLOWERPOWER VAN BLOEMENVEILING AALSMEER Het vermeerderen van kennis en het verleggen van grenzen zijn wezenlijk voor het beoefenen van wetenschap. De Universiteit Leiden streeft voortdurend naar wetenschappelijk onderwijs en onderzoek van het hoogste niveau. Kwaliteit en vernieuwing gaan bij ons hand in hand. Dat vraagt om gemotiveerde medewerkers en studenten die nu met ons vooruit willen kijken. leids universitair medisch centrum Accountmanager (v/m) (19 uur per weck) vacaturenummer: 9-096/1158 De Medische Faculteit van de Universiteit Leiden heeft een samenwerkingsverband met het Academisch Ziekenhuis Leiden, genaamd het Leids Universitair Medisch Centrum (lumc). Binnen dit samenwerkingsverband worden drie kern activiteiten verricht, te weten patiëntenzorg, onderwijs en (patiëntgebonden) onderzoek. Bij de dienst Financiële en Economische Zaken van het Beheer van Divisie 5 wordt het financieel- administraticf en economisch beleid van de divisie voorbereid en uitgevoerd. De vele contracten en subsidieaanvragen en -toewijzingen zorgen voor een complexe en boeiende organisatie. Voor uitvoering van de werkzaamheden zijn intensieve contacten met de wetenschappelijke afdelingen en diensten van de divisie van essentieel belang. Bij de dienst fez is een vacature voor een enthousiaste Taak: voeren van accountmanagement voor een aantal afdelingen: onder andere analyses, rapportages financiële advisering en prognoses; begeleiden van tweede en derde geldstroom projecten: onder andere projectbegrotingen, financiële verslaglegging, periodieke financiële rapportage, beoordeling financiële aspecten contracten; budgetcontrole; financiële beoordeling van personeelsaanstellingen; verwerking relevante informatie met betrekking tot projecten. Vereist: minimaal afgeronde fmancieel-administratieve meao/mba -opleiding; kennis van en ervaring met moderne geautomatiseerde financiële administratieve systemen (sap r/3); enige jaren relevante ervaring bij voorkeur binnen een vergelijkbare organisatie; goede beheersing van Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift; goede contactuele eigenschappen; lexibiliteit en zelfstandigheid. Salaris maximaal 5.092,- bruto per maand bij een 38-urige werkweek en afhankelijk van opleiding en relevante ervaring. Aanstelling geschiedt ii dienst voor een jaar m dienstverband. ste instantie in tijdelijke :zicht op een vast Inlichtingen bij: P. Knetsch, hoofd v fez, tel. 071-5276016. 1 de afdeling Sollicitaties, vergezeld van een curriculum'vitae en onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden aan: Directeur-Beheerder Divisie 5, Dienst Personeel Organisatie, Wassenaarseweg 72, Postbus 9503, 2300 ra Leiden. Het beleid van de universiteit is erop gericht meer vrouwen aan te stellen in de functies waarin zij ondervertegenwoordigd zijn. Vrouwen wordt dan ook nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Assurantie-adviseur buitendienst (m/vj bij O.V.M. Hazerswoude-Kouderkerk Als regionale verzekeringsmaatschappij streven wij zo veel mogelijk naar persoonlijke contacten met onze verzekerden. Onze buitendienst speelt hierbij een belangrijke rol. Ter versterking van ons buitendienstteam zijn wij op zoek naar een nieuwe collega (m/v) Functie Als assurantie-adviseur van O.V.M. Hazerswoudc-Koudckerk heeft u een veelzijdige functie met een grote male van verantwoordelijkheid. Voor zowel de particuliere als de zakelijke relaties bent u het aanspreekpunt. U adviseert t.a.v. een breed pakket van producten. Wij verwachten een actieve bijdrage aan de verdere groei van onze organisatie. U bent dan ook actief in de locale netwerken en vormt mede het gezicht van O.V.M. Hazcrswoude- Koudekerk in het werkgebied. Profiel Wij zoeken een adviseur die toe is aan een volgende stap in zijn loopbaan (opleiding minimaal MEAO-niveau). Relevante werkervaring is een absolute voorwaarde voor succesvol functioneren. U bent in het bezit van het Assurantie B diploma en vindt het volgen van vervolgopleidingen een vanzelfsprekendheid. Voor ons zijn eigenschappen als doortastendheid, zelfstandigheid en resultaat-gerichtheid zeer belangrijk. In uw werk heeft u een commerciële en flexibele instelling en streeft u naar een hoog serviceniveau. Het werken in klein team met een open en collegiale sfeer spreekt u aan. Aanbod Wij bieden u een afwisselende, zelfstandige baan in een prettige informele werksfeer. O.V.M. Hazerswoude-Koudekerk biedt een goed salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een studiekostenregeling, een spaarloonregeling en een premievrij pensioen. Geïnteresseerd? Spreekt de functie u aan en vindt u dat de profielschets op uw lijf geschreven is. stuur dan voor 29 mei a.s. uw brief met c v. naar O.V.M. Hazerswoude- Koudekerk. Raadhuisplein 4. 2391 BJ Hazerswoude-Dorp. t.a.v. het Bestuur Op de enveloppe vermelden "Sollicitatie". O. V.M. Hazerswoude-Koudekerk is een zelfstandige, regionaal georiën teerde Onderlinge verzekeringsmaat schappij. Naast een uitgebreid aanbod van brand- en'aanverwante verzekeringen bieden wij particulieren en zakelijke klanten een totaalpakket aan schade-, zorg- en levensverzekeringen, alsmede spaarproducten en hypotheken. Ui' werken daarbij volledig op Onder linge basis dus zonder winstoogmerk. O.V.M. Hazerswoude-Koudekerk is aangesloten bij Univé Verzekeringen, een landelijke verzekeringsmaat schappij met zo 'n 2300 medewerkers die samen de belangen behartigen van meer dan I miljoen verzekerden. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatie procedure. V J VFPZFKFRINr.FN J J Daar plukt de vruchten van! dhr. Vakantiekrachten voor Heineken Brouwerijen m/v Ben je minimaal achttien jaar en ben je deze zomer enkele weken of zelfs enkele maanden beschikbaar' Als je het leuk vindt om in de grootste bierbrouwerij van Europa aan de slag te gaan, hebben wij veel vakantiewerk voor je. Bij Heineken Brouwerijen in Zoeterwoude hebben we productiewerk en kantinewerk in ploegendiensten. Je kunt bij ons terecht voor losse diensten, maar ook als je een lange periode wilt werken. Na de vakantie kan je ook bij ons terecht voor weekendwerk. Ben je in bezit van minimaal een LBO-diploma, dan hebben we volop mogelijkheden. Graag even bellen. - Informatie bij Mireille Rozeboom, tel. (071) 545 76 36, Leiden, Schuttersveld 9. Medewerkers TELEFOONGIDSENPROJECT voor PTT POST m/v 8en jij in het bezit van een goede fiets en vind je het heerlijk om in de buitenlucht te werken? Dan hebben wij wat je zoekt! Vanaf 23 juni a.s worden de telefoongidsen weer door het land verspreid. Voor de regio Leiden en Oegstgeest zijn wij op zoek naar gemoti veerde aanpakkers die gedurende twee weken zes dagen per week dit project tot een succes willen maken. De werktijden zijn maandag t/m vrijdag van 12.00-21 00 en op zaterdag van 9.00- 13.00 Ben jij geinteresseerd neem dan snel contact met ons op! Informatie bij Wendy Vrijen, tel. (071) 523 39 22. Leiden, Schuttersveld 9. ■IM.D-f.l Horeca Cursus Ben je op zoek naar een leuke baan in de horeca, maar beschik je niet over voldoende ervaring om je hoofd koel te houden als het echt heet wordt? In samenwerking met het Regionaal Opleidingen Centrum te Leiderdorp organiseert Randstad Uitzendbureau twee cursusavonden om de fijne kneepjes van het vak te leren. Je kunt je nu al inschrijven voor deze cursus die zal plaatsvinden op 14 juni en 16 juni aanstaande Ben je deze zomer regelmatig op afroep beschikbaar en in bezit van nette zwart/wit-kleding, neem dan tel. (071) 523 27 22, Vakantiekrachten m/v Vakantie is leuk maar vakantie is duur! Wil jij wel zorgeloos de zomer door kom dan snel langs want wij hebben de leukste banen. Vanaf 10 mei ben jij, en al je vrienden en vriendinnen, welkom op onze vestigingom je in te schrijven voor vakantiewerk Neem hiervoor wel even een legitimatiebewijs, sofinummer en bankreke- ~ir randstad uitzendbureau Gatsometer B.V. is een internationaal georiënteerde onderneming gespecialiseerd! fabricage van snelheidsmeetappartuur en roodlichtcamera's. Wij hebben een sterke marktpositie in Nederland en daarnaast worden onze producten geëxporteerd naar veertig landen verspreid over de gehele wereld. Door een toenemende vraag naar onze producten maakt ons bedrijf een sterke groeife Recentelijk hebben wij een nagenoeg geheel gerenoveerd bedrijfspand, gelegen opt industrieterrein Waarderpolder in Haarlem, in gebruik genomen. Op dit moment hebben wij drie COMMERCIEEL MEDEWERK(ST)EF BINNENDIENST Deze full-time functie is gericht op de ondersteuning van onze commerciële- buitendienst. Naast administratieve werkzaamheden als het maken van aanbiedinget opdrachtbevestigingen en facturen zal ook het organiseren en verder uitbouw, servicedienst een belangrijk aspect van uw functie zijn. In dit verband heeft u veeli contact met zowel onze afnemers als met onze leveranciers en onderaannemers. Wij werken met: MS Word en Excel alsmede diverse specifieke softwaretoepass Vereist: MBO niveau Leeftijd bij voorkeur 25-35 jaar Goede uitdrukkingsvaardigheid in de Nederlandse, Engelse eni mogelijk ook in de Duitse taal Rijbewijs B Gemotiveerdheid, collegialiteit en goed kunnen werken in team. ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)! Deze full-time functie is gericht op de algemeen administratieve ondersteuning aantal bedrijfsactiviteiten. Naast administratieve werkzaamheden als het verzorgen1 correspondentie en het maken van aanbiedingen, opdrachtbevestigingen en facturem het ontvangen van onze bezoekers als het beantwoorden van onze telefoon u\ Wij werken met: MS Word en Excel alsmede diverse specifieke softwaretoepas! Vereist: MBO niveau Leeftijd bij voorkeur ca. 25 jaar Goede uitdrukkingsvaardigheid in de Nederlandse, Engelse em mogelijk ook in de Duitse taal. In de Franse taal is een pré. Rijbewijs B Gemotiveerdheid, collegialiteit en goed kunnen werken in teai» MEDEWERK(ST)ER DOCUMENTATIEVERZORGING Deze full-time functie is gericht op de ondersteuning van ons produktenpakket. Naa opzetten en uitwerken van gebruikershandleidingen, zal ook het ontwerpen en brochures, nieuwsbrieven, prijslijsten, formulieren etc. tot uw functie behoren. Vereist: MBO niveau Leeftijd bij voorkeur 25-35 jaar Goede beheersing van de Nederlandse. Engelse en zo moge Duitse taal in woord en geschrift. Franse taal is een pré Collegialiteit en teamgeest. Wij bieden: Gevarieerde werkzaamheden Goede primaire - en secundaire arbeidsvoorwaarden Plezierige en dynamische werksfeer in een aantrekkelijke werkomgeving Geïnteresseerd? Stuur dan voor 25 mei 1999 uw sollicitatiebrief met c.v. naar: Gatsometer B.V. Postbus 4959 2003 EZ Haarlem t.a.v. de heer J. M. Berendsen plezier in je leven, plezier in je werk. Medewerker Facturatie educatieve uitgeverij in Leiden. Een afwisselende functie voor een accuraat, commercieel en cijfer matig onderlegd persoon. Werkzaamheden: Je bent werk zaam op de marketingafdeling. Je werkzaamheden bestaan o.a. uit het verwerken en checken van de orders, facturering en debiteuren beheer. Daarnaast ondersteun je de marketingafdeling daar waar nodig.. Profiel: Je hebt een MBO werk- en denkniveau. Zoek je een baan bin nen een vlot, jong en dynamisch team bel ons dan snel voor meer informatie! Inkoopassistent voor een internationaal textiel importbedrijf in Leiden. Werkzaamheden: Binnen deze functie assisteer je de product manager. Tot je werkzaamheden behoren o.a. het maken van pre sentaties bij een nieuwe collectie, het beoordelen van binnengeko men monsters, het maken van offertes en orders, relatiebeheer en klachtenbehandeling. Profiel: Je hebt een afgeronde MBO opleiding evt. richting textiel en bent op zoek naar een afwisse lende baan met goede studie- en doorgroeimogelijkheden. Wil je graag meer weten overs genoemde functies of de w andere vacante functies kom d langs op de vestiging Leiden bel ons! Beide vacatures bieden uitzich' op vast dienstverband. Vo: alle functies geldt m/v. Als je geen tijd hebt om op kar' toortijden langs te komen, t* dan voor een afspraak n tijd. Wij kunnen ook rekent houden met een opzegtermijn uitzendendetacherenwerving en selectie Leiden, Prinsessekade 2a T 071 514 2020 Haarlem. Kruisstraat 14 T 023 531 5215 Hoofddorp. Concourslaan 47a T 023 555 4400 Den Haag, Noordeinde 75 T 070 362 4736 Kon Julianaple (Babylon) T 070 347 4141 Rijswijk, Haagweg 116 T 070 306 2333 Zoetermeer, Oostwaarts 3e T 079 341 7281 Delft, Hippolytusbuurt 24 T 015 219 0500 Rotterdam. Meent 114 T 010 41' j

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 40