Personeel Personeel Personeel Personeel Persone P Ergotherapeut m/v studeren en werke apothekers assistente Holland Scherm ZATERDAG 15 MEI 1999 ALPHA FLIGHT SERVICES ALPHA Flight Services B.V.,onderdeel van de Engelse ALPHA Airports Group, is een energiek en internationaal georiënteerde onderneming met meer dan 300 personeelsleden. Op onze vestiging in de Haarlemmermeer, verzorgen wij de catering van 20 luchtvaartmaatschappijen, die vanaf Schiphol naar alle delen van de wereld vertrekken. Wij zoeken voor zo spoedig mogelijke indiensttreding: FOOD STORE/PREP SUPERVISORS m/v die leiding geven in ons voedsel magazijn c.q. onze voorbereidingskeuken en daarmee verantwoordelijk zijn voor de juiste kwaliteit en doorstroom van de ingrediënten bestemd voor verdere verwerking in de koude/warme keuken en m de productieafdeling. Functie-vereisten: - opleiding/werkervaring op MBO-niveau en gedegen kennis van voedingswaren - aantoonbare leidinggevende capaciteiten - goede kennis van de Nederlandse en Engelse taal. VLUCHTCHECKER m/v (Dispatcher) die ervoor verantwoordelijk is, dat leveranties overeenstemmen met de wensen van onze klanten en op tijd gereed staan voor transport naar Schiphol. Functie-vereisten: - opleiding/werkervaring op HAVO/MBO-niveau en kennis van voedingswaren - goede kennis van de Nederlandse en Engelse taal - rijbewijs B - accuraat, pro-actief, stressbestendig. BANDBOUWER m/v die zorgt voor een constante verwerking van de goederenstroom rond de lopende band waarop de vliegtuigmaaltijden worden samengesteld. Functie-vereisten: - opleiding/werkervaring op MAVO-niveau en kennis van voedingswaren - leidinggevende capaciteiten - goede kennis van de Nederlandse en Engelse taal. MAGAZIJNMEDEWERKER m/v die vlot en secuur de artikelem van onze klanten opslaan en uitgeven. F u nctic-vereisten - opleiding op MAVO-niveau - accuraat en cijfermatig inzicht - goede kennis van de Nederlandse en Engelse taal In ons bedrijf wordt gewerkt op alle dagen van de week in zowel dag- als avonddiensten. Voor Vluchtcheckers geldt dat in het hoogseizoen ook nachtdiensten gedraaid dienen te De arbeidsovereenkomsten voor deze functies zijn voor bepaalde tijd. Gegadigden dienen te beschikken over eigen vervoer. Voor inlichtingen kunt u tijdens kantooruren van maandag tot en met vrijdag contact opnemen met de heer J. Landman, Personnel Officer, tel.nr.: 023-555 7513. Uw schriftelijke sollicitatie dient u te sturen naar ALPHA Flight Services B.V. Schiphohveg 875 2143 CC BOESINGHELIEDE 40 VASTE BANEN IN DE LUCHTVAART! Bagagemedewerkers Platformmedewerkers m/v Bij de grootste nationale luchtvaartmaatschappij hebben wij per direct werk voor langere tijd. Je gaat aan de slag met een leuke groep collega's. Als bagagemedewerker zorg je voor het verwerken van de koffers naar het platform en de rolband. Als platformmedewerker zorg je voor het laden en lossen van de koffers in het vliegtuig. Je werkrooster heeft diensten overdag, 's avonds en soms in het weekend. Er zijn tijdelijke banen, maar zelfs ook mogelijkheden voor een vast contract bij Content. Ben je per direct beschikbaar, woonachtig in of vlakbij Amsterdam en een echte aanpakker? Neem dan snel contact op met Content Uitzendbureau, Triport 1,1e etage, E. v.d. Beekstraat 27,1118 CL Schiphol centrum, Telefoon: (020) 653 58 64 Ook in het weekend zijn wij geopend van 8.30 tot 15.30 uur! CON CM 0800-8160 De Haven Apotheek is een gezellige apotheek op loopafstand van het centrum van Leiden Binnenkort hebben wij plaats voor een Ben je geïnteresseerd, bel of schrijf dan naar: mw. J. B. Leijen, apotheker Haven 18 2312 MH Leiden tel. 071-5219460 Apotheek Loevestein Loevestein 7 2352 KM Leiderdorp Na acht jaren met hetzelfde team zoeken wij nu toch echt een nieuwe collega. Apothekersassistent(e) voor 20 tot 36 uur per week Voor nadere informatie bel op werkdagen: 071-5890000 van 8.00 tot 17.30 uur. Brieven naar bovenstaand adres. Harry, Helene, Marije, Moena en Nel Holland Scherm BV, een dochteronderneming van Koninklijke Wegenbouw Stevin. is een bedrijf dat zich gespecialiseerd heeft in het ontwerpen en uitvoeren van geluidsbeperkende objecten. Om onze klanten een breder product aan te kun nen bieden, zal in het vervolg nauw samenge werkt worden met ons zusterbedrijf Castellum Bouw, een bouwbedrijf gespecialiseerd in beton werk. In dit kader zoeken wij kandidaten voor de functie van: Uitvoerder M/V De belangrijkste taken zijn: - het leidinggeven aan uitvoerend personeel; - afroepen en/of bestellen van materialen; - verzorgen van de planning van personeel en materiaal; - opstellen en/of signaleren van meer-/minder- werk. De belangrijkste functie-eisen zijn: - MTS Civiele Techniek, aangevuld met vakge richte cursussen (bijv. RAW. VV-A of gelijkwaar dig). Kandidaten met een vergelijkbaar niveau geba seerd op ervaring kunnen eveneens reageren. - Minimaal 3 jaar relevante werkervaring. Wij bieden u een afwisselende en zelfstandige functie met veel eigen inbreng, ruimte voor cre ativiteit en een grote mate van verantwoordelijk heid. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer R. C. van Puffelen, tel. 010-2083321 of de heer J.H.C. de Boer, tel. 0650-226075. Indien u geïnteresseerd bent, vragen wij u binnen veertien dagen na het verschijnen van deze uit gave uw schriftelijke sollicitatie met een CV te sturen aan Holland Scherm BV, t.a.v. Mevr. I. Zijdeman-Steenbakkers, Postbus 11058, 3004 EB Rotterdam Zorggroep Stichting Zorggroep Valent is een samenwerkingsverband van Woonzorgcentrum en Verpleeghuis Bernardus te Sassenheim, Woonzorgcentrum St. Jeroen te Noordwijk en Verpleeghuis en Reactiveringscentrum de Wilbert te Katwijk, Binnen de paramedische dienst van locatie de Wilbert ontstaat per 1 juni 1999 een vacature voor een Ergotherapeut voor 18 uur per week. Uitbreiding van uren behoort in de toekomst tot de mogelijkheden. Functie-omschrijving: adviseren met betrekking tot rolstoelen en A-D materiaal ADL-observaties en training verstrekken van hulpmiddelen NPFS-observaties begeleiding van revalidatiepatiënten functietraining bij dagbehandelingsbezoekers. Functie-eisen: opleiding ergotherapie (inclusief bewijs van bevoegdheid) enthousiast, zelfstandig, initiërend en flexibel kunnen samenwerken verpleeghuiservaring strekt tot aanbeveling. Arbeidsvoorwaarden De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Salariëring volgens FWG functiegroep 50. Inlichtingen en sollicitatie Inlichtingen over de functie worden graag verstrekt door mevrouw H.C.M. Bensdorp-Hoog, ergotherapeute, telefoon 071 - 406 15 00, of door de heer G.E.A. Linssen, hoofd Zorg, telefoon 071-406 15 21. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad, richten aan de heer G.E.A. Linssen. Stichting Zorggroep Valent, Overrijn 7, Postbus 592, 2220 AN Katwijk. Telefoon 071 - 406 15 00. Zorgvoorziening Zijloever vraagt: Zorgbemiddelaar (m/v) Funktieinhoud: De zorgbemiddelaar: Zorgvoorziening Zijloever is een extramurale zorgvoor ziening die sinds 1990 aan 60 ouderen in Leiden Noord en de Meren-wijk 24 uurs- zorg aan huis biedt. Zorgvoorziening Zijloever wordt wel het oudste ver zorgingshuis zonder muren van Nederland genoemd. verzorgt de intake van cliënten, stelt samen met cliënten en mantelzorgers het zorgplan op bespreekt het zorgplan met zorg- en dienstverleners evalueert de uitvoering van de zorgplannen en stelt deze in overleg met de zorg- en dienstverlening zo nodig bij draagt bij aan de ontwikkeling van het zorgprodukt zowel in kwalitatieve als kwantitatieve zin verzorgt de P.R. van onze zorgvoorziening vertegenwoordigt, samen met de directeur de Zorgvoorzien Zijloever, in de Leidse regio Vt k éis tin ven Wij vragen: 'K/lli Bijl Een opleiding op HBO-niveau maatschappelijk werk (met lisatie in ouderenwerk of gezondheidszorg) of HBOV Enige jaren leidinggevende ervaring in de gezondheids- of ouderenzorg Een op kennis of ervaring stoelende visie op de extramuralt o fu zorg aan ouderen en gehandicapten Uitstekende onderhandelingsvaardigheid Kennis van het fijnmazige gezondheidsnetwerk Belangstelling voor de oudere medemens en zijn/haar omge Wij bieden: Een dynamische, verantwoordelijke en voldoening gevende! Werken in een klein team temidden van een woelige buiten Salaris volgens schaal 10 (CAO verzorgingshuizen), met de mogelijkheid van uitloop naar schaal 11 Goede secundaire arbeidsvoorwaarden Een aanstelling voor 32 tot 36 uur per week Aanstelling voor I jaar met uitzicht op een vast dienstverba Sollicitaties vóór I juni te richten aan: Directeur Zorgvoorziening Zijloever t.a.v. M. van der Zalm, secretaresse "Rondedans", Julianastraat 74 2316 NZ Leiden o.v.v. Sollicitatie Zorgbemiddelaar Vjl Zorgv# I Zijloevi Inlichtingen over de functie kunt u betrekken bij A. Kohlbeck, directeur, tel. 071 - 5233210 (sollicitatiegesprekken zullen in de 2e en 3e week van juni plaatsvinde recort datum indiensttreding I september) Die hi Diaconessenhuis Leiden Het Diaconessenhuis is een modern regionaal ziekenhuis met ruim 300 bedden en ongeveer 1000 medewerkers. Alle specialismen zijn aanwezig. Dit jaar is naast het bestaande ziekenhuis begonnen met de bouw nieuw beddenhuis. Het Diaconessenhuis is aantrekkelijk gelegen, in een groene omgeving nabij het centrum van Leidetien op loopafstand van hét NS station. Het ziekenhuis beschikt over goede gratis parkeergelegenheid. Leiden is vanuitdiverse grote steden zoals Den Haag, Amsterdarji Ons team wil ook op langere termijn kunnen rekenen op mensen met hart voor het werk en voor onze patiënten. Degenen met een HAVO-opleiding die zich oriënteren op een vervolgopleiding, wie van studie of van baan wil veranderen, bieden we graag de mogelijkheid tot nbeg als leerling-verpleegkundige Als je deze opleiding bij Diaconessenhuis Leiden Wat wij bieden: Interne huisvesting f» komt volgen, kunnen wij een eenmalige financiële gewenst) Persoonlijke begeleiding Ko tegemoetkoming van 8.000,- bieden, bij NS-vervoer. De duale opleiding gaat begin september 1999 van start en kan worden gevolgd op HBO-niveau. Bij het Diaconessenhuis Leiden werken we aan behoud-Van zorg met een menselijk gezicht! WH je ook in je werk een ideaal vervullen? Dan vind je in de verpleegkunde heel veel kansen! De opleiding start met een theoretisch jaar op de Hogeschool Leiden. In deze periode heb je recht op studiefinanciering. Tijdens je praktijkopleiding ontvang je een (leerlingen)salaris en na je diplomering liggen alle werkvelden in de gezondheidszorg voor je open, óók in het buitenland. Wat wij vragen: «Voor deze opleidingi minimaal te beschikken over een HAVO Je beschikt over doorzettingsvermogen enthousiaste instelling. Informatie: Voor informatie kun je bel' mevrouw T. van den Dries-Kreulen, oplei coördinator, telefoon 071 - 517 82 85. Sollicitaties Je schriftelijke sollicitatiek binnen 2 weken, onder vermelding van» nummer 320, richten aan de dienst Perso Organisatie, t.a.v. de heer F.W. Trouw, P&O-functionaris, op onderstaand adres Houtlaan 55 2334 CK Postbus 9650 2300 RD Leiden

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 38