Personeel Personeel Personeel uk X Webmaster Vm (18 uur per week) VAKLEERKRACHT KOKEN ZATERDAG 15 MEI 1999 Een ongekende economische dynamiek. Die vind je in het werkgebied van Rabobank Haarlemmermeer. Met Schiphol als spil ontwikkelt de Haarlemmermeer zich tot één van de grote Europese verkeers knooppunten. Waar zich tal van nieuwe, innovatieve bedrijven vestigen. En door de status van VINEX- locatie is de regio een concentratiegebied voor woningbouw. Waar jaarlijks ruim 2.000 nieuwe huizen worden gebouwd. Als Rabobank zijn we de afgelopen jaren explosief gegroeid. Zowel in de bedrijven- markt als onder particulieren. En onze doelstellingen voor de komende jaren zijn uitermate ambitieus. Daarom zijn we op zoek naar commerciéle ondersteuning. Als financieel adviseur ben je actief voor een groep cliënten. Het gaat om de top van de markt, zoals onder meer directeur-grootaandeelhouders. Je opdracht: voorzien in hun totale financiële Financieel Adviseur m/Y behoeften. Je advisering is integraal. Toekomst voorzieningen, beleggingen, verzekeringen, fiscale aspecten - je overziet het gehele speelveld. Je verkent markten, ziet kansen en bedreigingen, maakt plannen en voert ze uit. Samen met de commerciële binnendienst en de in- en externe specialisten. Je doel: resultaat op de lange termijn, dat beide partijen tevreden stemt. Zo smeed je een duurzame relatie met je klanten. Je achtergrond is op HBO- of academisch niveau. Een relevante studierichting is belangrijk, maar je persoonlijkheid geeft de doorslag. Bovendien heb je commerciële ervaring. Interesse? Voor meer informatie kun je contact opnemen met de heer A.J. Rolloos, teamcoördinator Financieel Advies, telefoon (023) 569 45 73. Je brief met c.v. kun je binnen 14 dagen sturen naar Rabobank Haarlemmermeer, ter attentie van de afdeling Personeel Opleidingen, Postbus 18, 2130 AA Hoofddorp. Geef je ambitie toekomst Rabobank Haarlemmermeer GEMEENTE K ATW Katwijk is een middelgrote gemeente, centraal gelegen in de Randstad klimaat die investeert In de toekomst. De zee, het strand en de duinen zijn zeer in trek bij de inwoners en toerista Voor de ruim -f0.000 inwoners en mee dan 1000 ondernemingen staan .300 medewerkers van de gemeente klaar De gemeente Katwijk gaat het internet op. jat is interessant nieuws, vooral als u op zoek bent naar de nieuwe en uitdagende functie van Uw taak U benl verantwoordelijk voor het gegevensbeheer èn het functionele beheer van de gemeentelijke website (incl. e-mail) en het gemeentelijke intranet. Dit houdt o.a. in. dat u - de eindredactie voert en de onderlinge afstemming bewaakt van de gemeentelijke website en het intranet; - de kwaliteit van de informatie bewaakt en de juiste toepassing van het intranet bevordert; - het e-mailverkeer in goede banen leidt (o.a. opstellen van regels voor gebruik(st)ers); - de aandacht voor nieuw media-ontwikkelingen en hun mogelijke toepassingen stimuleert; - werkafspraken maakt met contactpersonen in de organisatie m.b.t. de in- en externe voorlichting via hel internet en het gemeentelijke intranet. De totale werktijd dient gelijkmatig en over vaste momenten te worden verdeeld over 5 werkdagen, waarbij er dezerzijds vooralsnog geen voorkeur bestaat voor de ochtend- of middaguren. Uw profiel Wij zoeken voor deze nieuwe en in ontwikkeling zijnde functie iemand met veel enthousiasme, creativiteit en analytisch vermogen die kan functioneren op minimaal een MBO werk- en denkniveau. Daarnaast achten wij kennis van en vooral ook ervaring met de belangrijkste informatiserings- en communicatietechnieken, een dienstverlenende instelling en een uitstekende beheersing van de Nederlandse taal onontbeerlijk voor een goede en volledige functievervulling. Wij bieden Het salans bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal 2.310,- bruto per maand (salarisschaal 7). Informatie Nadere informatie over deze functie wordt desgewenst verstrekt door het hoofd van de afdeling Informatievoorziening en Automatisenng, de heer J J Kroon, telefoon 071-4062460 Uw sollicitatie Uw sollicitatiebrief kunt u uiterlijk 4 juni a s. sturen r Katwijk, afdeling Personeel, Organisatie en Informatie Postbus 589, 2220 AN Katwijk, onder vermelding vai 5C/99/01 U kunt uw sollicitatie ook per fax zenden r Katwijk, fax nr. 071-4062397 aar de gemeente 'oorziening, aar de gemeente Restaurant „De Blauwe Tram" te Voorschoten zoekt per direkt een jonge energieke kok voor een goed salaris en prima voorwaarden Wil jij de rechterhand worden van onze chefkok Erik, bel dan even voor een afspraak met hem. Tevens zoeken wij voor de vakantie keukenhulpen en serveersters Tel. 071 -5618253 zaak of 06-22330755 HERHAALDE OPROEP Het bestuur van de Stichting Speciaal Onder wijs Katwijk e.o. vraagt met ingang van het schooljaar 1999-2000 (per 23 augustus a.s.) een voor de Rijnschool (school voor Speciaal Voort gezet Onderwijs). Adres: Commandeurslaan 29, 2223 AX Katwijk a/d Rijn. Functieomvang: 20 uur per week. De lessen worden gegeven op dinsdag, woensdag en donderdag. Wij denken aan een collega, die: - zich voelt aangetrokken tot onze vorm van onderwijs; - creatief en flexibel is; - wil meewerken aan veranderingen in de plaats en de positie van de school in het Voortgezet Onderwijs in de Duin- en Bollenstreek. Vereist: Diploma voeding en verzorging, of een gelijkwaardig H.B.O. diploma. Inlichtingen verkrijgbaar bij en sollicitatie rich ten aan de directeur van de school, dhr. F. H. P. Gomes. Adres en telefoon privé: Jan Steenstraat 34, 2231 BM Rijnsburg, 071-4029592. Telefoon school: 071-4029990.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 34