VINK vink Personeel Personeel Personei Unica is op zoek naar JOU! systemen bv ENTHOUSIASTE COLLEGA'S hairstyliste OELMEER HOOFD ZWEMZAKEN m TOSSf Installeer uzelf bij retare Junior sec SATERDAG 15 MEI 1999 EETCAFE DE PUNT is een jonee en dynamische horecaonderneming in NoordwijK aan Zee. Het moderne eetcafé biedt o.a. meer dan 100 verschillende soorten bier, heeft een uitgebreide keuken en een groot terras. Met spoed 7,ijn wij op zoek naar: zowel fulltime als parttime functies Wij bieden je: een leuke werksfeer goed salaris Interesse? Bel met de heer Boerenveen 071-4084710 06-53980166 The Frog is op zoek naar: VERKOOPSTER M/V Uitdaging voor iemand die het vak in al z'n verscheidenheid wil leren The Frog heeft als klantenkring met name de hogere middenklasse, zij voorziet deze van uitgebalanceerde, representatieve kleding. The Frog voert o.a. merken als: Marc Aurel, Mac, Just Be, Closed, Cher, Oui-set. Je komt te werken in een klein hecht team waarin je eigen initiatief kan ontplooien en dit ook gewaardeerd wordt. Functie eisen:- MDS of modevakschool, minimaal MAVO Fulltime (38 uur/week) Gezien de samenstelling van ons team zijn wij op zoek naar een representatieve vrouw van ca 18-22 jaar met een flexibele instelling. Beloning en arbeidsvoorwaarden volgens MITEX CAO Wil je een allround, zelfstandig verkoopster worden, bel dan tijdens kantooruren naar Lucia Rijksen, tel: 071-5121108 hairstyling DAMES EN HEXENSALON Wij vragen voor directe indiensttreding een vakbekwame voor 32 udr per week. Ga je graag met mensen om, ben je representatief en wil je deel uitmaken van een leuk team. Bel dan voor inlichtingen: 071 5317412 en vraag naar Peter Kooy Stevensbloem 9 Leiden. Productiemedewerkers m/v (4 daagse werkweek van 38 uur Als productiemedewerker word je ingeschakeld bij de productie van metalen luchtkanalen, waarbij je allerlei soorten metaalbewerkingen uitvoert.Voor deze functie zijn wij op zoek naar enthousiaste mensen die van aanpakken weten en onder deskundige leiding het vak willen leren. Een afgeronde LTS metaalopleiding strekt tot de aanbeveling. Constructiemedewerkers m/v (4 daagse werkweek van 38 uur) Als constructiemedewerker word je ingeschakeld bij de productie van lichte constructies, schoorstenen, dakkappen en dergelijke.Voor deze functie zijn wij op zoek naar mensen met een afgeronde LTS metaal- opleiding. die bereid zijn tot het volgen van vakgerichte cursussen. Enige laservaring geniet onze voorkeur. Magazijnmedewerker m/v (4 daagse werkweek van 38 uur) Als magazijnmedewerker ben je verantwoordelijk voor het ontvangen, controleren, opslaan en verzend klaar maken van allerlei soorten goederen Wij zoeken iemand met logistiek gevoel die nauwkeurig kan werken, kennis heeft van technische materialen en bereid is de handen uit de mouwen te steken. Luchtkanalenmonteurs m/v (5 daagse werkweek van 39 uur) Als luchtkanalenmonteur word je ingezet op projecten voor het monteren van luchtkanalen en lichte con structiewerken. Je werkt, samen met een vaste maat, onder de verantwoording van de projectleider en bent verantwoordelijk voor de montagekwaliteit.Voor deze functie vragen wij een afgeronde LTS metaalopleiding en de bereidheid tot het volgen van vakgerichte cursussen. In het bezit zijn van een rijbewijs en ervaring in de metaalsector geniet onze voorkeur Isoleerders m/v (5 daagse werkweek van 39 uur) Als isoleerder word je ingezet op projecten voor het isoleren van luchtkanalen. Je werkt nauw samen met de luchtkanalenmonteurs, onder de verantwoording van de projectleider. Voor deze functie zoeken wij mensen met een afgeronde LTS opleiding, die bereid zijn tot het volgen van vakgerichte cursussen. In het bezit zijn van een rijbewijs en ervaring in de bouw geniet onze voorkeur. Assistent Projectleider m/v (5-daagse werkweek) Als assistent projectleider coördineer je de montage- en isolatiewerkzaamheden op de projecten onder de verantwoordelijkheid van de projectleider. Je geeft leiding aan de montage- en isolatieploegen, controleert uitvoeringstekeningen, bereidt productie voor en onderhoudt contacten met opdrachtgevers. Daarnaast be waak je de produotkwalitcit en veiligheid op de werkplek.Voor deze uitdagende functie zijn wij op zoek naar een "stressbestendige ondernemer" met leidinggevende capaciteiten en goede communicatieve eigen schappen. die in het bezit is van een afgeronde MTS werktuigbouwkunde opleiding en bereid is tot het volgen van vakgerichte cursussen. Enige kennis van luchttechnische installaties en ervaring in de bouw strekt tot de aanbeveling. Schoolverlaters - Vakantiekrachten m/v Ben je net van school en weetje niet watje wilt? Heb je zes weken vakantie en wil je wat bijverdienen? Misschien is een baan in de metaal dan iets voor jou! Onder deskundige leiding leer je bij ons de kneepjes van het vak met uitzicht op uitstekende doorgroeimogelijkheden. Ben je minimaal 15 jaar en in het bezit van een flinke dosis enthousiasme reageer dan! Binnen vmk Systemen heerst een aangenaam werkklimaat en zijn er volop doorgroeimogelijkheden De juiste kandidaten kunnen rekenen op een goede beloning en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Is je interesse door één van bovengenoemde functies gemekt stuur dan een korte briej', vergezeld van CU naar I 'ink Systemen BV Afdeling Personeelszaken, ter attentie van mevrouw CA. Haasnoot, Postbus 3119, 2220 CC Katwijk. Zijn er nog vragen of wil je wat meer informatie, neem dan gerust telefonisch contact met ons op. Vink Systemen BV Lageweg 53 2222 AG Katwijk Postbus 3119 2220 CC Katwijk Telefoon (071) 402 28 00 Fax (071) 402 51 94 E-mail vink@tip.nl Homepage www.vinksystemen.nl Sportfondsen-Oegstgeest B.V. exploiteert het zwem- en recreatiebad Poelmeer te Oegstgeest. Poelmeer is een eigentijdse zwemaccommodatie uitgebreide sport- en recreatiefaciliteiten, alsmede een goed geoutilleerd SU' horecavoorziening in eigen beheer. De programmering van Poelmeer bid een reeks van publieksgerichte activiteiten en jaarlijks maken circa 230% r,-< bezoekers gebruik van de accommodatie. Functie-taken - Initiëren en coördineren van activiteiten. - In teamverband inhoud geven aan het activiteitenprograi dragen voor de proces- en kwaliteitsbewaking daarvan. - Begeleiden van zwemlessen en doelgroepen. - Participeren in het managementteam. - Vervanging van de manager bij diens afwezigheid. - Opleiding CIOS met specialisatie zwemmen, ofwel opleiding zwemonderwijzer KNZB. - Uitgebreide opleiding en ervaring op het gebied van doelgroepactiviteiten. - Organisatietalent, goede communicatieve vaardigheden en contactuele eigenschappen. - Klantgerichte houding en flexibele instelling. - Commercieel inzicht en bedrijfsmatig kunnen denken en handels efce sch l CU is\ en ild ate eefi ipat etg iko - Nadere informatie met betrekking tot de vacature is te verkrijger de manager van Poelmeer, de heer D. M. van der Bent, telefoon 071-5154737. - Heeft u belangstelling voor deze functie en meent u aan de voorwaarden te voldoen, richt u dan binnen 10 dagen uw schrifis sollicitatie voorzien van c.v. aan: Sportfondsen-Oegstgeest B.V. t.a.v. de heer D. M. van der Bent Lange Voort 273 2343 CE Oegstgeest lipl lijk. Hotel Schiphol a4 isÊtjSsSlj' Werken binnen een dynamisch bedrijj Hotel Schiphol A4 is een internationaal 4 sterren Hotel met 320 kan Ten behoeve van de afdeling financiële administratie is er plaats voo Hoofd Administratie/ Controller M/V fulltime Taken en verantwoordelijkheden: Verantwoordelijk voor de gehele financiële administratie Leiding geven aan 3 medewerkers Adviseren directie bij financiële beleidsvragen Verantwoordelijk voor de totstandkoming van de jaarrekening Onderhouden van contacten met Belastingdienst, Bednjfsver. etc. Beheren van de verzekeringen Verantwoordelijk voor interne budgetering en afrekening bespeling Functie-Eisen HEAO-BE of SPD denk- en werkniveau Kennis van de administratieve organisatie en bestuurlijke informatievoorziening Tenminste 3 jaar werkervaring op financieel of administratief gebied Ervaring met automatisering Ervaring in leidinggevende functie strekt tot aanbeveling Uw profiel: Leeftijd minimaal 30 jaar Stimulerende en communicafced persoonlijkheid Accuraat en zorgvuldig Flexibele instelling i.v.m.ar.lT bedrijf pk0 Salaris De salariëring is conform de van de functie en afhankelijk ervaring van de kandidaat. Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kui|aar, richten aan: Hotel Schiphol A4 t.a.v. Dhr. L.A. van der Valk Rijksweg A4 nr.3 2132 MA Hoofddorp Unica Installatiegroep is een landelijk actief installatiebedrijf op k van klimaatbeheersing, regel- en elektrotech matica én sprinklerinstallaties, gevestigd inr plaatsen in Nederland, met in totaal I ZOO en een jaaromzet van ruim 240 miljoen. Voor onze vestiging in Amsterdam zoeken afdeling administratie secretariaat opkc verantwoordelijk! t een jonge, flexibel ingestelde: die tezamen met een collega verwerking van in- en externe correspondentie behandeling van de binnengekomen en uitgaan* Tevens zullen incidenteel telefoon- en receptie* heden worden uitgevoerd. Wij bieden u: - een prima salaris met winstdelingsregeling; - een uitstekende studiekostenregeling voor ver - een prima werksfeer Wij vragen van u: - minimaal een HAVO-opleiding. - goede typevaardigheid (Word for Windows); - een flexibele instelling; - goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift: - representatieve vaardigheden. Bent u geïnteresseerd? Neem dan contact op met' kno Krista de Wever, 020-3556503, voor meer infof-3 |t(j; het maken van een afspraak. U kunt ook schriftelijk reageren Zend dan uw sc ICAAI vergezeld van uw C.V. uiterlijk 28 mei a. unica Unica Installatietechni^M ".a.v. de heer J.D. 5 Af koi igo nir «oord 20N1 ittai Iden Vink Systemen, gevestigd in Katwijk, is een onderneming die gespecialiseerd is in het produceren en monteren van luchtkanalen in de utiliteit- en industriële sector. Met een jaaromzet van ruim 40 miljoen gulden isVink Systemen uitgegroeid tot marktleider in de luehtkanalenbranche. Er werken 300 medewerkers, waarvan 70 in onze modern ingerichte fabriek, 40 op kantoor en 190 in de montage. Vink Systemen is volop in beweging en investeert in de toekomst. Om de groei en uitbreiding van onze bedrijfsactiviteiten te kunnen verwezenlijken zijn wij op zoek naar nieuwe medewerkers.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 32