Honen Noheit' Personeel Personeel Personeel Honen Honen sAs/s goed voor dieren Tissing het Spalier Medewerkers Klantenservice (m/v) ra N3 ADVIESGROEP De Hypotheekspecial ZATERDAG 8 MEI 1999 Groothandel in dierbenodigdheden. Zoekt ter uitbreiding van haar magazijn/kantoorwerkzaamheden een MAGAZIJNMEDEWERKER Deze zal in teamverband moeten zorgdragen voor alle voorkomende werkzaamheden, zoals het orderpicken, ontvangen van goederen, schoonhouden van het magazijn, laden en lossen van vrachtwagens, etc. En een aktieve MEDEWERKER VERKOOP-ORDERADMINISTRATIE M/V (vanaf 24 uur per week) Deze zal in teamverband moeten zorgdragen voor alle voorkomende werkzaamheden binnen onze afdeling verkoop-/orderadministratie. Zoals het muteren van telefonische en schriftelijke verkooporders direct in het order-entrysysteem en het bijhouden van voorraadmutaties t.b.v. het magazijnbeheersysteem. Zowel goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift alsmede omgang en vaardigheid met de computer is een vereiste. Enige kennis vanuit de dierenspeciaalzaakbranche kan in uw voordeel werken. Wanneer u in aanmerking wilt komen voor één van deze vacatures en u bent jong, aktief, stressbestendig, accuraat en flexibel, neem dan kontakt met ons op. Tljssen Goed voor Dieren b.v. Rijndijk 83 2394 AD Hazerswoude R/D Tel. 071/3419125 v V node is een gerenommeerd, maar jong en dynamisch bedrijf met vijf dameskleding-speeiaal-zaken. In onze eollectie hebben sportieve kwaliteitsmerken als Copines, Josephine S Co, Maura en Rosner een belangrijke plaats. S bedrijf hebbe plaa FILIAALLEIDSTERS Voor onze vestigingen in Alphen a/el Rijn en Hoolddorp zoeken wij contact met een jonge vrouw van ca. 25-35 jaar met ervaring en kennis op ons vakgebied. Gewend om leiding te geven aan een team enthousiaste mensen. Bereid om zich fulltime in te zetten voor "haar" winkel en "haar" klanten. Uiteraard staan daar prima arbeidsvoorwaarden tegenover. Sollicitaties met recente pasfoto en een korte beschrijving van ervaring te richten aan de directie van Tissing Mode, postbus 2, 2160AA Lisse. I' kunt natuurlijk ook bellen: 0252) 41 90 05 tijdens kantooruren) of (0252) 41 31 67 ('s avonds). 2 KOKS (m/v) voor 24 (vac.nr. 62) en 25 (vac.nr. 64) uren per week Taken - het verzorgen van de maaltijden voor de kinderen en zorgdragen voor de distributie; - het verzorgen van de inkoop t.b.v. de maaltijden en het op peil houden van de voorraden; - is verantwoordelijk voor hel onderhoud en de hygiëne van de keuken. - bevoegd als instcllingskok; - op de hoogte zijn van diëten en de bereiding daarvan; - zelfstandig kunnen werken; - affiniteit met het werken in een huis met kinderen; - de menu's kunnen afstemmen op deze kinderen; - goede contactuele eigenschappen; - bereid om incidenteel extra kookwerkzaamheden voor het Spalier te verrich Voorts zijn wij voor het MKT op korte termijn op zoek naar een: AFWASHULP M/V voor 8 uren per week (vac.nr. 63) Taken: - Vuile afwas ophalen, naar spoelkeuken brengen en afwassen. Verder zijn wij dringend op zoek naar: INVAL GROEPSLEIDING m/v voor langdurige ziektevervanging (vac.nr. 80) Geboden wordt: - vac.nr. 62: het betreft hier een tijdelijke aanstelling ii ziektevervanging; - vac.nr. 63 en 64: een aanstelling voor een jat een aanstelling volgt voor onbepaalde tijd; - vac.nr. 64: arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO-Jeugdhulpverlening; - vac nr. 62 en 63: arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO Ziekenhuiswezen; - vac.nr. 64: alle schoolvakantie vrij; - vac.nr. SO: arbeidsvoorwaarden gebaseerd op CAO Ziekenhuiswezen of CAO Jeugdhulpverlening. Schriftelijke reacties voor 22 mei a s. richten aan; Het Spalier t.a.v. mevr. J. M. Jenner, medewerker P&O Zuiderhoutlaan 12 Postbus 3204, 2001 DE Haarlem N oor vac.nr. 64 kunt u eventueel telefonisch inlichtingen inwinnen bij dhr V Koot. tel. (023) 529 31 52 Voor vac nr. 62 en 63 bij mw M \an Duvn. tel. (023) 5712095. Voor vac.nr. 80 bij mw. M. van Straaten, tel. (023) 5293152. erband met na bij gebleken geschiktheid PWN levert drinkwater in een groot deel van de provincie Noord-Holland. Daarnaast beheren wij zo'n 7000 ha natuur- en recreatiegebied Om deze twee kerntaken optimaal te kunnen uitvoeren, werkt ons bedrijf met een divisie Drinkwatervoorziening, waaronder ook de productgroep Klantenservice en Distributie valt, en een divisie Natuurbeheer en Recreatie. De concerndiensten ondersteunen beide divisies In totaal werken bij PWN circa 1000 mensen, verspreid over hoofdkantoor en zo'n 20 vestigingen. Wij concentreren ons de komende jaren op de omslag van een productgericht bedrijf naar een bedrijf dat klant gericht producten en diensten levert. Wij willen daarbij solide, betrouwbaar en zorgvuldig zijn in onze manier van werken en zien daarbij flexibiliteit, klantgerichtheid en doelmatigheid als extra uitdaging. Dit betekent dat in ons bedrijf nieuwe werkwijzen en processen worden ontwikkeld, waarbij het accent ligt op verandering in cul tuur en managementstijl. De productgroep Klantenservice en Distributie verzorgt vanuit 3 regio's in Noord-Holland een onge stoorde waterlevering: aanleg en beheer van distributieleidingen en het contact met de afnemers, onze klanten. De productgroep bevindt zich in een opbouwfase naar een markt- en klantgerichte eenheid, waarbij de teams Klantenservice, Distributie Voorbereiding en Distributie Uitvoering voor de uitdaging staan nieuwe werkwijzen en -processen te ontwikkelen die ertoe bijdragen deze doelstelling te berei ken. Wij zijn daarom voor de teams Klantenservice van regio Noord, Midden en Zuid op zoek naar die daar samen met ons hun schouders onder willen zetten. Als medewerker klantenservice maakt u deel uit van een team dat zich bevindt in een opbouwfase Dit team met zo'n 20 medewerkers is, via de front-office, het eerste aanspreekpunt voor de klant U staat in de front-office via de telefoon op een efficiënte wijze de klant te woord. In de back-office wordt de klantenadministratie verricht, die o.a. bestaat uit het factureren van uitgevoerde werkzaam heden. invoeren van de aan te bieden incasso en het verwerken van mutaties in het klanteninforma tiesysteem. Uw profiel. U hebt een opleiding op MBO-niveau (bijvoorbeeld MEAO-administratieve richting) en minimaal enkele jaren praktijkervaring, liefst in een vergelijkbare functie. U hebt uitstekende com municatieve vaardigheden en u vindt het een uitdaging de klant op professionele wijze te woord te staan. U heeft affiniteit met geautomatiseerde systemen. Uw perspectief. Wij bieden u een leuke werkkring met volop mogelijkheden om u te ontplooien in een zich sterk ontwikkelende organisatie. Onze arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend. De mogelijkheid van kinderopvang maakt hiervan deel uit. De verschillende standplaatsen zijn: Hoorn (Noord), Wormerveer (Midden) en Hoofddorp (Zuid). Een assessment kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Graag uw reactie binnen 10 dagen na verschijning van dit blad. Stuur uw sollicitatie naar: N V PWN Waterleidingbedrijf Noord-Holland t.a.v. de productgroep P&O, Postbus 5, 2060 BA Bloemendaal, onder vermelding van vacaturenummer 9911. Wilt u eerst ineer weten? Bel 075-6472421 en vraag naar de heer T. van Dongen, adjunct-teamleider Klantenservice regio Midden, of 023-5413146 en vraag naar de heer P. Lind. adviseur P&O. nv pwi^^ waterleidingbedrijf noord-holland Huizen-verzekeringen financieren Eindelijk het huis gevonden waar u al zo lang naar op zoek was? Niet te groot, met te klein en met een geweldig uitzicht? Kortom, helemaal iets voor u? Dan is De Hypotheker er om voor u net zo'n passende hypo theek te vinden. Want zo persoonlijk als de keuze van een fijn onderkomen is. zo persoonlijk is ook de keuze een hypotheek. Wij helpen u graag wegwijs te worden in de hon derden mogelijkheden. Met adviezen die 100% onafhan kelijk zijn. Daarbij kunt u altijd op onze adviseurs reke nen. Van de eerste oriëntatie tot het bezoek aan de notaris. En van de taxatie tot en met de voorlopige teruggaaf. Zonder dat het u geld kost. Het zal u dan ook niet verbazen dat wij in bijna vijftien jaar tijd de belang rijkste onafhankelijke hvpotheekadvies-orgamsatie zijn geworden. Met nu al meer dan honderd vestigingen. Er is er dus altijd wel één bij u in de buurt. Bel ons voor een afspraak. U vindt De Hypotheker ook op internet: www.hypotheker.nl De Hypotheker Er is maar één Hypotheker. Dat is zeker. Leiden. Schipholweg la. Leiden. Lammenschansplein 6. 071 - 5210808 071 - 5320122 O VANDAAG LU IS DE NIEUWE WOONINFO UIT Neem mee uit de wooninfo-box bij d etalages van onze Van Beukering Makelaars NVM Kantoor Leiden: Buizerdhorst 107 tel. 071-5214521 Kantoor Leiderdorp: -1 Statendaalder 48-50 tel. 071-5415414 Wij staan voor u klaar NIEUW IN VERKOOP HAZERSWOUDE-RIJNDIJK RIJNDIJK 93 r/earaec. Sic n/cheehuis. - woonkamer, zij-, achterkamer, grote woonkeuken mei kelder, bijkeuken badkamer mei ligbad en douche - Ie et voorzolder. 2 slaapkamers, bergzolder Vraagprijs: ƒ1.250.000,- k.k. al 70 jaar actief in deze regio zeker wilt zijnfi straks goed zit Genoemde prijzen zijn een uitnodiging tot het doen van een bod. ezichligmg /koophuis dé specialist in de aan- en verkoop van uw woning biedt ter verkoop TE II ilfei aAlj Tine van Dethstraat 24 te Leiden Nabij winkels, scholen en uitvalswegen ligt in de Stevenshof deze zeer goed onderhouden, compleet afgewerkte hoekwoning met zonnige achtertuin, berging en achterom Ind.: entree, hal met toilet, tuingerichte woonkamer (ca. 27 m2) met parket en luxe halfopen) voorzien van inbouwapp. Achtertuin (nw) met berging en achterom. Ie verd.: 3 sl.kamers (r 16, 10 en 9 m2) en een moderne badkamer met ligbad, wastafel en toilet. 2e verd voorzold extra kantelraam en wma. en een vierde sl kamer 14 m2). Bijz. de erfpacht is afgekocht vo jaar. v erwarming d m v stadsverwarming, schuur met elektriciteit en werkbank. Vraagprijs: 389.000, i gei 'di s Leiden, St. Jorissteeg 34. 2311 JA Leiden - telefoon 071-5166113. lax 071-5166112 itoor is ook op zaterdag geopend van 10130'tot 14.00 uur. 0 0 'Landgoed Hai Gruquiiurweg I 2102 LS H« Bel mi voor een onajhankelijk en vrijblijvend 023-5483388 Op werkdagen tot 20:00 uur en 's Zaterdags tot 16:00 uu Desgewenst bij u thuis. 1 1 BEDRIJFSHUISVESTING 1 TE HUUR 445 m2 kantoorruimte Hoge Rijdijk 211 te Zoeterwoude De kantoorruimte, welke is verdeeld over de 1e en 2e verdieping, is op een bijzondere originele en luxueuze wijze ingericht. Het representatieve pand is gelegen op zichtlokatie aan de Hoge Rijndijk nabij Rijksweg A4 en de Rijneke Boulevard. Huurprijs: ƒ250,-per m2 per jaar.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 48