ersoneel Personeel Personeel Personeel Personeel JRCO IHfflte Gaat u werken aan ónze toekomst en üw persoonlijke groei? H PF/etlanden KOSTENDESKUNDIGE CIVIELE TECHNIEK (m/v), Banen op de weg kappers(sters) parttimers leerlingen ADMINISTRATEUR M/V ,AG 8 MEI 1999 'ing J I «JU"—y tuk A1RMRT DESIGN 'iderdo Netherlands Airport Consultants B V., onalhankeh/k ingenieurs- en advies- u dat met de integrale inzet van onder ivieltechnische, bouwkundige, igbouwkundige en elektrotechnische gespecialiseerd is in luchthavens lim 200 enthousiaste medewerkers in jelederen is NACO wereldwijd actief brede werkterrein. ïlszake wie specifieke kennis en zorgvuldig touwde ervaring op het gebied van ie en technische durf, hebben n oudsher een bijzondere positie in )oeiende internationale markt weten bouwen Sinds onze oprichting in 1949, :0 betrokken geweest bij talloze meer dan 500 vliegvelden over hele wereld. sofdkanloor van NACO is momenteel tgd nabil het statige stadshart van loog Daarnaast hebben we kantoren Zuid-Amerika en het Midden-Oosten en we nauw samen met nationale nationale ingenieursbureaus. 50 jaar lang hebben wij de wereld verkend en tot speelterrein van ons werk gemaakt. Wordt NACO uw speelveld in de volgende eeuw? Wij zijn op zoek naar een die met kennis, ervaring en specifieke interesse, zowel nationale als internationale luchthaven projecten op de kaart zet. U wordt belast met de opzet en uitwerking van bouwkosten calculaties in de diverse stadia van luchthavenprojecten. In de planvormingsfase draagt u in het projectteam bij aan de systematische opzet en formulering van kengetallen voor luchthaven planning en -studies. In het ontwerpstadium bent u verantwoor delijk voor het opzetten en bijhouden van elementenbegrotingen. Het uitwerken van directiebegrotingen en het samenstellen van bestekken is uw taak in de besteksfase van projecten. Voor deze boeiende en veelzijdige functie is een civiele MBO- opleiding met ruime ervaring en bekendheid met RAW en CWW calc vereist of een HBO-opleiding met ervaring en kennis van begrotingen en bestekken. U heeft interesse in het werkveld van NACO en beschikt over goede communicatieve vaardigheden en beheerst in elk geval ook de Engelse taal in woord en geschrift. U rapporteert aan de coördinator kostencalculatie en bestekken. Heeft u belangstelling, stuur dan uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae binnen 14 dagen naar NACO, Netherlands Airport Consultants B.V., afdeling Personeelszaken, t.a.v. de heer R.A.F. Meyer, Postbus 85919, 2508 CP 's-Gravenhage. 67 9'ei itarin J. MEDEWERKERS WONINGTAXATIE V/M- 1 je per direct voor 4 tot 6 maanden beschikbaar voor mini- bi 32 uur per week? Dan kun je aan de slag als medewerker lingtaxatie. |e gaat o.a. koopwoningen inventariseren. Ben Iccuraat en kun je overweg met computers? Kom dan langs |uba Leiden voor meer informatie. ECEPTIONISTE LUBA GROEP V/M jij het nieuwe visitekaartje van de Luba Groep? Je regelt in functie o.a. het telefoon- en faxverkeer. ontvangt bezoe- en verzorgt de post. Daarnaast houd je de algemene agen- >ij. werk je mee in de uitvoering van acties en mailingen en ik je bedrijfsinformatieboekjes. Ook het verzorgen'van o.a. ies, het reserveren van vergaderruimte en doorgeven van lellingen behoort tot jouw takenpakket. Voor deze spilfunc- zoeken wij een kandidaat met een goede telefoonstem, de beheersing van de Nederlandse taal en kunnen omgaan Word is een must. JUNIOR SECRETARESSE V/M li een cosmeticabedrijf in Leiden. Startersfunctie met goede irgroeimogelijkheden! Je verricht ondersteunende werk- Inheden voor vier directeuren. In deze functie regel je daar- st het telefoon- en faxverkeer, verzorg je de corresponded sta je klanten te woord. Heb jij een secretariële of admi- ratieve opleiding afgerond, ben je enthousiast en kun je rweg met Word, Excel en PowerPoint? Kom dan snel langs r deze afwisselende, fulltime baan! Luba Leiden kan je meer ellen! VAKANTIEKRACHTEN V/M ie vakantie ook naar toe gaat, ga voor die tijd eerst naar B om het benodigde zakgeld bij elkaar te verdienen! Als je kun je al in de meivakantie aan de slag, maar ook voor bmenkandidaten hebben we nu al leuk vakantiewerk en ook F de zomervakantie is er een feuk en gevarieerd aanbod aan pntiewerk. Kun je overweg met Word for Windows of Word- fcct? Dan hebben wij voor jou zeker een leuke administra te baan. Kom je gewoon inschrijven en wij maken werk van je pntiewerkwensen! AVONDOPENSTELLING! ;t werk, maar toch op zoek naar een leuke n zijn wij speciaal voor jou op woensdag- uur. Kom je inschrijven, maak je Randstad Transportdiensten biedt gekwalificeerde chauffeurs ruime mogelijk heden om op projectbasis voor opdracht gevers aan de slag te gaan. En zorgt daarbij voor goede begeleiding, eventueel aan vullende opleiding en continuïteit. Of het nu gaat om vrachtwagen-, taxi-, bus-, of privéchauffeurs. CHAUFFEURS m/v Voor een aantal bedrijven in de regio's Leiden, Zoetermeer en Bollenstreek zijn wij op zoek naar enthousiaste chauffeurs. Ben je in het bezit van rijbewijs C of CE en chauffeurs diploma, neem snel contact met ons op! We hebben werk bij diverse opdrachtgevers actief in verschillende deelmarkten. We zoeken bakwagen-, trailer-, kipper- en combinatie chauffeurs. Informatie bij Anita Drillenburg, tel. (071) 523 58 56, Leiden, Schuttersveld 9. ir randstad transportdiensten Avery Dennison heeft een rijk verleden j Avery Dennison heeft een rijk verteden. Als producent van zelfkleven, ruim 16.000 werknemers en een omzet die de S 3.2 miljard inmiddi toekomst kijken, fen van de vier divisies van Avery Dennison is Fossi Roll Europe. De kernactiviteit van deze divisie is het produceren vi zelfklevend materiaal voor de rollendrukker. Binnen de Management Information Services-afdeling Strategie Systems van Fasson eeuw. Zo zijn we bezig met de ontwikkeling van transactieverwerkende en Roll Division in Leiden is momenteel plaats voor een Analist/programmeur Lotus Notes (m/v) Strategie Systems neemt een spilfunctie in. Zij is mede verantwoordelijk voor de slagkracht van Sales Marketing en levert daartoe een aantal ondersteunende applicaties. Bovendien lopen er enkele interessante projecten. Zo zijn we bezig met het invoeren van internetapplicaties en zal het aantal toepassingen aanzienlijk uit gebreid worden. Leuke klussen voor wie durft. Uw belangrijkste taken: Als analist/programmeur krijgt u de vrijheid om het hele traject van A tot Z te ontwikkelen en dus de kans alle eer op te strijken. Daarnaast biedt u gebruikers van bestaande applicaties technische en functionele onder steuning bij voorkomende problemen. Onze eisen: U hebt een opleiding Informatica op HBO-niveau genoten en beschikt over ervaring met Lotus Notes. Het zou mooi zijn als u ook op ervaring met het ont wikkelen van internet kunt bogen. U kenmerkt zich door goede communicatieve eigenschappen - ook in het Engels - en een praktische en klantgerichte instelling. Voor de afdeling Customer Service Marketing Systems, eveneens in Leiden, zijn we op zoek naar een Analist/programmeur (m/v) De afdeling Customer Service Marketing Systems slaat een brug naar de 21e Datawarehouse-applicaties. Een breed terrein. Bij uitstek iets voor iemand die van uit zijn specialisme van meerdere walletjes wil snoepen. Uw belangrijkste taken: Als analist/programmeur kunt u zich in de handen wrij ven. U gaat aan de slag met het ontwikkelen en optimaliseren van nieuwe respec tievelijk bestaande applicaties. Het is uw uitdaging de logistieke en marketing afdelingen her en der in Europa te laten draaien met deze applicaties. Bij het ontwikkelen, testen en implementeren van uitbreidingen en aanpassingen werkt u bovendien op projectbasis met collega's, zodat er een uitwisseling van kennis plaatsvindt. Onze eisen: U hebt een HBO-opleiding Informatica afgerond en beschikt over de nodige ervaring op een VAXAlpha/VMS-platform. Er wordt geprogrammeerd in Basic, Visual Basic en Powerhouse. Affiniteit met internationale logistieke syste men is een pre. Verder kenmerkt u zich door goede communicatieve eigenschappen - ook in het Engels - en een praktische en klantgerichte instelling. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie, richten aan Avery Dennison, t.a.v. de heer H. Postema, Human Resources Manager, Postbus 28, 2300 AA Leiden. Kijk voor meer informatie over onze organisatie op internet: www.europe.fasson.com Avery Dennison zit erachter AVERY DENNISON Van der Eerden Juweliers is een jong bedrijf dat stevig aan de weg timmert. In de komende vier jaar liggen er heel wat veranderingen in het verschiet. Bij veranderingen horen ook kansen. Ben jij iemand die z'n kans grijpt, schrijf ons dan, want: Op korte termijn zoeken wij voor ons juweliersbedrijf een Verkoopmedewerker (m/v) De nieuwe medewerk(st)er is representatief met goede contactuele eigenschappen en raakt niet in de war van een gezonde hoeveelheid werkdruk. Hij of zij moet goed kunnen functioneren in teamverband, maar zeker ook eigen initiatief kunnen tonen. Leeftijd doet niet ter zake. Gaarne ontvangen wij voor 20 mei a.s. uw reactie omdat wij op korte termijn ons team willen versterken VAN DER t.a.v. G.A.M. Van der Eerden Lange voort 43-45, 2343 CB Ocgstgeest Telefoon (071)5237625 c//tfe/tc 'O if/n/'i' vraagt: per direct!! en die zichzelf op internationaal niveau willen ontplooien HAAR ter info: Pauwenstraat 2 2252 W Voorschoten tel. 071-5617437 na 20.00 uur 0252-232610 mobiel 06-51154702 S TICHTING ZORGCENTRA! Verpleeghuis en Reactiveringscentrum Zuydtwijck Woon- en Zorgcentrum 't Hofflants Huys Verzorgingshuis Foreschate STICHTING VUETLANDEN stelt zkh ten doel een zorgcontinuüm te bieden op het gebied van ouderenzorg. Daartoe exploiteert Vlietlanden het verpleeghuis Zuydtwijck te Leiden, Het Woon- en Zorgcentrum 't Hofflants Huys te Voorschoten en Verzorgingshuis Foreschate eveneens te Voorschoten Vlietlanden biedt verzorging, verpleging en behan deling aan somatische en psychogeriatrische bewoners, patiënten en ouderen. Zuydtwijck beschikt daarbij over een reactiveringsafdeling en een acute unit 't Hofflants Huys heeft een psychogeriatrische verpleegunit De totale capaciteit van Vlietlanden bedraagt momenteel 352 intramurale bewonersplaatsen en 20 dagbehandelingsplaatsen alsmede een flink aantal aanleunwoningen. Door het ontwikkelen van nieuwe zorgvormen en zorgproducten, het opzetten van externe projecten en het aangaan van nieuwe samenwerkingsverbanden beantwoordt Vlietlanden aan de steeds veranderende zorgvraag Als gevolg van nieuwbouw op de locatie Zuydtwijck zal de capaciteit in de nabije toekomst verder vergroten. Onze huidige administrateur vertrekt als gevolg van een nieuwe functie elders. Wij komen daarom graag in contact met kandidaten die de lege plek zouden willen opvullen Wij zijn op korte termijn op zoek naar een: in een fulltime dienstverband. U maakt deel uit van de Economische en Administratieve Dienst van de Stichting Zorgcentra Vlietlanden en werkt onder leiding van het hoofd van de dienst. Deze dienst heeft naast de bekende registratieve taken op het gebied van boekhouding, salaris administratie en bewonersadministratie een belangrijke informatieve taak, waaronder de in ontwikkeling zijnde interne budgettering. Dit betekent dat de dienst in de naaste toekomst moet worden omgevormd van een aanbodgc- richte naar een vraaggerichte cultuur. Overleg met en begeleiding van de toekomstige budget houders zal daardoor een steeds belangrijker plaats innemen. Daarnaast zullen steeds vaker controiling-activiteiten ter ondersteuning van het instellingsmanagement worden ontwikkeld. De salarisadministratie wordt gevoerd onder verantwoordelijkheid van de salarisadministra teur, die tevens op het gebied van de financiële administratie de sparringpartner is van de nieuw aan te stellen administrateur. De belangrijkste taken van de nieuw aan te stellen functionaris zijn: - leidinggeven aan en controleren van de werk zaamheden van de financiële administratie, salaris- en bewonersadministratie; produceren van de maandelijkse financiële rapportage ten behoeve van het instellings management; - het voeren van overleg met afnemers van de financiële rapportage - voorbereiding van de jaarrekening en begroting; - voorbereiding van de begrotingsaanvragen en cindejaarsafrekeingen via de COTC formulieren; - beheren van het verzekeringspakket en afhandeling van schade; - vervangen van het Hoofd Economische en Administratieve Dienst tijdens diens afwezigheid. Functie-eisen: - een voltooide opleiding op HEAO-niveau in de administratieve richting; - aantoonbare kwaliteiten op het gebied van communicatie en presentatie; - ervaring met geautomatiseerde administratieve processen bij voorkeur met Exact software; - ervaring in het gebruik van de pakettcn van Microsoft Office 97 is gewenst; - kennis en ervaring met het gebruik van salarispaketten, bij voorkeur Prigem/Focus en/of Beaufort. De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO-Ziekenhuiswezen. De functie is ingedeeld in FWC functiegroep 55 (max. 6.022,-). Inlichtingen omtrent deze functie kunnen telefonisch worden ingewonnen bij het Hoofd Economische en Administratieve Dienst, de heer N. van Belle. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan de dienst PO&O A. Noordcrwicrlaan 50, 2324 K5 Leiden.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 47