Personeel Personeel sas Service-Desk medewerkers WIE WIL MEEWERKEN AAN GOEDE TELE- EN MOBIELE COMMUNICATIE? Holland Scherm ZATERDAG 8 MEI 1999 O Koers-Kompas is bedenker, uitgever en rechtstreekse aanbieder van kansrijke, kant-en-klare beleggers plannen. Ingewikkelde financiële instrumenten uit de wereld van de "haute-finance" en actuele kansen op o.a. de Amsterdamse AEX-effectenbeurs worden creatief gecombineerd tot nieuwe en voor iedereen toegankelijke mogelijkheden om met een eenmalige inleg op redelijke termijn rijker te worden. Kocrs-Kompas is gevestigd in het World Trade Center te Amster dam. Een dynamische werkomgeving in een gebouw met haar eigen trein- en metrostation, winkelcentrum en allerhande faci liteiten. Door het grote succes en de snelle groei zijn wij op zoek naar: De Service-Desk is een van de belangrijkste onderdelen van het bedrijf waar onze cliënten terecht kunnen met al hun vragen inzake onze producten, maar ook met vragen over beleggen in het algemeen. De Service-Desk medewerker wordt intern opge leid om een zo hoog mogelijke kwaliteit te waarborgen. Deze functie heeft een fulltime karakter met werktijden van 08.30 tot 17.00 uur in een jonge en gedreven organisatie. Het betreft een functie waarbij kennis van effecten is meegenomen, maar niet vereist. Belangstelling voor effecten of zelfs een zekere liefde voor effecten is veel belangrijker. Koers-Kompas is een organisatie waarbij de cliënt en collega cen traal staan. Een organisatie waarin het prettig werken is en veel kan. Vergaderen en baasje spelen zijn ons vreemd. Voel je je aan getrokken tot het werken in een leuk team waarin ook veel gela chen wordt, neem dan contact op met: Switch te Leiden telefoon: 071-5127820 t.a.v. Rosa Görtz email: r.gortz@switchjobs.nl of Koers-Kompas te Amsterdam telefoon: 020-5753131 t.a.v. Bas P.H. Bloeminlc email: info@koers-kompas.nl Switch is een organisatie die voor ons een belangrijke rol speelt hij het werven van collega's. Switch is in de jaren '90 uitgegroeid tot een bureau met een zeer brede dienstverlening. Werven, selecteren en uitzenden op alle niveaus. Een organisatie die goed aansluit bij die van Koers-Kompas. Het gaat namelijk niet alleen om de juiste "papieren", het gaat met name om het ka rakter en de mogelijkheden van het individu. Dit staat bij ons beide hoog in het vaandel. De Hollandse Telecommunicatie Maatschappij b.v. is een dynamisch en snelgroeiend bedrijf op de markt voor meldkamers en telecommunicatiesystemen. Wij zijn werkzaam in binnen- en buiten land en hebben momenteel ca. 300 medewerkers. Wij streven in een hechte samenwerking met de opdrachtgevers (telecomoperators en -leveranciers, overheidsdiensten etc.) naar turnkey probleemoplossingen bij de levering en installatie van toegangscontrolesystemen en beveiligings apparatuur, data-netwerken, mobiele communicatieapparatuur, registratieapparatuur en trans missiesystemen. Het bedrijf is onderverdeeld in 3 Business Units. Voor de Unit Telecom zoeken wij landelijk kandidaten: Voor beide functies geldt dat je bereid bent om in heel Nederland en eventueel in andere landen binnen Europa te werken. Ook ben je in het bezit van een rijbewijs en je hebt geen strafbaar verleden. Solliciteren/meer informatie: bel voor meer informatie dhr. R. Nijmeijer (Unit Telecom) tel. 0316- 585847, of kijk op internet, http://www.htm-zevenaar.nl. Heb je interesse, stuur dan een sollicitatie naar of vraag een sollicitatieformulier op bij: Hollandse Telecommunicatie Maatschappij b.v. t.a.v. mw. A. van den Brink (P&O), Postbus 210, 6900 AE Zevenaar. Telefoon 0316-585802 SCS Stichting Centrum voor Secretariaten is een dienstverlenende en bedrijfsmatig werkende organisatie. Zij voert voor verschillende opdrachtgevers (vooral in de banden- en wielenbranche) het management van en verleent ondersteuning bij: belangenbehartiging, informatie- adviesdienstverlening en communicatieplatform. Voor het team van 20 medewerkers, werkzaam op Bio Sciencepark Leeuwenhoek in Leiden, zoeken wij een BEDRIJFSKUNDIGE/EINDREDACTEUR (m/v) Van de kandidaat wordt verwacht dat hij/zij de volgende werkzaamheden verricht: marketing en communicatie ondersteuning t.b.v. onder meer werkgevers in de banden- en wielenbranche; ontwikkelen en implementeren van marketing tools, zoals: BVO, Benchmark, etc.; redigeren en/of zelfstandig schrijven van publicaties; redigeren van ingeleverde kopij, indelen en opmaken van publicaties; onderhouden van contact met redacteuren, grafische vormgevers, de drukkerij en adverteerders; Functie-eisen: academische opleiding, bij voorkeur bedrijfskunde, met enige ervaring strekt tot aanbeveling; uitstekende beheersing van de Nederlandse taal; vaardigheden in de overige moderne talen zijn een pré; affiniteit met informatie- en Communicatietechnologie; beheersing van Business to Consumer processen; leidinggevende kwaliteiten i.v.m. het aansluiten van enkele in- en externe medewerkers; goede communicatieve en commerciële vaardigheden. Geïnteresseerde kandidaten voor deze verantwoordelijke functie worden uitgenodigd een schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae binnen 14 dagen na verschijnen van deze advertentie te zenden aan de Manager personeelszaken, de heer A. A. M. van den Berg, SCS, Postbus 33, 2300 AA LEIDEN Holland Scherm BV, een dochterondernemtl van Koninklijke Wegenbouw Stevln, is eenl w dat zich gespecialiseerd heeft in het ontwei en uitvoeren van geluidsbeperkende object Om onze klanten een breder product aan te nen bieden, zal in het vervolg nauw samenf1 werkt worden met ons zusterbedrijf Castel Bouw, een bouwbedrijf gespecialiseerd in werk. In dit kader zoeken wij kandidaten voor de I van: Uitvoerder M/V De belangrijkste taken zijn: - het leidinggeven aan uitvoerend persone - afroepen en/of bestellen van materialen; - verzorgen van de planning van personee materiaal; - opstellen en/of signaleren van meer-/mii werk. De belangrijkste functie-eisen zijn: - MTS Civiele Techniek, aangevuld met vak richte cursussen (bijv. RAW, VV-A of geli digi- Kandidaten met een vergelgkbaar niveau seerd op ervaring kunnen eveneens reag j. - Minimaal 3 jaar relevante werkervaring. Wij bieden u een afwisselende en zelfstanjfc functie met veel eigen inbreng, ruimte voo j ativiteit en een grote mate van verantwoori heid. Voor meer informatie kunt u contact opnei h met de heer R. C. van Puffelen, tel. 010-20 of de heer J. H. C. de Boer, tel. 0650-2260 Indien u geïnteresseerd bent, vragen wij ul veertien dagen na het verschijnen van deze gave uw schriftelijke sollicitatie met een Cl n sturen aan Holland Scherm BV, t.a.v. Mevr I. Zijdeman-Steenbakkers, Postbus 11058, 3004 EB Rotterdam. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt prqs gesteld Assistent-Bcdrij venadviseur/ Teamcoördinator m/v Rabobank Rijndorpen. Een ondernemende bank in Rijnsburg, Katwijk aan de Rijn en Valkenburg. Met 120 medewerkers, verdeeld over drie kantoren. En een zeer interessante markt. Het bedrijfsleven in ons werkgebied bloeit, met de internationale Bloemenveiling Flora in Rijnsburg en het industrieterrein 't Heen in Katwijk als middelpunt. De prachtige omgeving, het nabijgelegen strand en de centrale ligging trekken steeds meer nieuwe inwoners. Als Rabobank hebben we inmiddels een stevige positie in deze regio. Maar onze doelstellingen voor de komende jaren zijn ambitieus. Daarom zijn we op zoek naar commercieel talent. Als bedrijvenadviseur heb je een eigen klantengroep onder je hoede. Bedrijven die over het alge meen de behoefte hebben aan op maat gesneden financiële diensten. En aan een partner op wie ze Bedrijvenadviseur m/> kunnen rekenen. Jij onderhoudt de contacten, knoopt nieuwe relaties aan en geeft integraal advies. Macro-economische ontwikkelingen vertaal je in gevolgen voor de regio. En voor je klanten. Op basis van die kennis geef je een overtuigend advies. Natuurlijk werk je nauw samen. Met een netwerk van vakspecialisten binnen onze bank bijvoorbeeld. Maar ook met de assistent-bedrijvenadviseur. Met de manager Bedrijven stem je je activiteiten af. Naast een HBO- of academische opleiding in een financiële of bedrijfskundige richting heb je een paar jaar advieservaring. Je gaat recht op je doel af, bent overtuigend en neemt graag het voortouw. Als assistent-bedrijvenadviseur/teamcoördinator speel je een belangrijke rol in het Bedrijven- team. Jij bent degene die de basis voor de marktbewerking legt. Zo zijn de marktselecties, rapportages en financiële analyses van jouw hand. En zorg je dat alles in huis is om goed te kunnen adviseren. Je bent zowel voor klanten als voor de commercieel manager een belangrijk aanspreekpunt. Je coördineert de bezetting, verdeelt werk en post. Een functie voor een echte teamworker die goed kan luisteren. Een HBO-opleiding in een financiële richting is een prima basis. Interesse? Voor meer informatie over beide functies kun je contact opnemen met de heer T. Kralt, manager Relatiebeheer, telefoon (071) 409 25 28. Stuur je brief met c.v. binnen 14 dagen naar Rabobank Rijndorpen, ter attentie van de Directie, Postbus 4, 2230 AA Rijnsburg. Geef je ambitie toekomst

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 42