Personeel Personeel Personeel meisjes/jongens apothekers assistente Traffic Manager Bibliothecaris zoekt bibliotheek????? Bibliotheek Katwijk zoekt bibliothecaris! fr.fr, 11' ifiifcfl PENSEEL louis poulsen Lichtadviseur Kom naar de informatiebijeenkomst! Werken met mensen! J Salarisadministrateur J ÏATERDAG 8 MEI 1999 6X 3 C t personeelsintermediair plezier in je leven, plezier in je werk. Medewerker Personeelszaken voor een internationale han delsonderneming in de omge ving van Leiden. Het betreft hier een leuke administratieve allround func tie op een personeelsafdeling Werkzaamheden: Je verricht ondersteunende werkzaamhe den t.b.v. het hoofd perso neelszaken en een aantal per soneelsfunctionarissen. Je ver zorgt de registratie van het ziekteverzuim, stelt arbeids overeenkomsten op, onder houdt contacten met uitzend bureaus en houdt het perso neelsinformatiesysteem upda te. Tevens verzorg je de corre spondentie en speel je een ondersteunende rol bij de wer ving- en selectieprocedures. Profiel: Je hebt een MBO werk- en denkniveau, relevan te werkervaring en een goede automatiseringskennis. Daarnaast beheers je de Nederlandse en Engelse taal goed in woord en geschrift. Passen de woorden accuraat, leergierig en flexibel bij jou, reageer dan snel. Binnen- en Buitendienst Medewerker voor een bedrijf gespeciali seerd in relatiegeschenken in de omgeving van Leiden. Werkzaamheden: Je werk zaamheden bestaan o.a. uit het telefonisch te woord staan van klanten, orderverwerking, klachtenbehandeling, begelei den van gasten door de showroom en assisteren op beurzen. Daarnaast ga je zelf 1 dag per week op klantenbe- Profiel: Je hebt een afgeronde MBO opleiding, enige werker varing en een goede automati seringskennis. Zoek je een baan waarin je communicatie ve vaardigheden en service- en dienstverlenende instelling goed van pas komen, dan is dit de juiste baan voor jou. Medewerker Facilitaire voor een zorginstelling in Leiden. Werkzaamheden: Je werkt voor het servicemeldpunt, waar medewerkers terecht kunnen met hun vragen, klachten en wensen op facili tair gebied. Binnen deze func tie inventariseer, verzamel en coördineer je alle binnengeko men meldingen van de mede werkers. verstrek je informatie aan klanten, vervul je diverse secretariële werkzaamheden en maak je de planning voor de bezetting van de vergader- Profiel: Je bent een kandidaat met een flexibele instelling die graag meehelpt een nieuwe afdeling op te zetten en in te Wil je graag meer weten over de genoemde functies kom dan langs op onze vestiging in Leiden of bel onsl Alle genoemde vacatures bieden uitzicht op vast dienstverband. Voor alle functies geldt m/v. Als je geen tijd hebt om op kantoortijden langs te komen, bel dan voor een afspraak na werktijd. Wij kunnen ook rekening hou den met een opzegtermijn. uitzendendetacherenwerving en selectie Leiden, Prinsessekade 2a T 071 514 2020 Haarlem, Kruisstraat 14 T 023 531 521! Concourslaan 47a T 023 555 4400 Den Haag. Noordeinde 75 T 070 362 4736 (Babylon) T 070 347 4141 Rijswi|k. Haagweg 1 16 T 070 306 2333 Zoetermeer, T 079 341 7281 Delft, Hippolytusbuurt 24 T 015 219 0500 Rotterdam, Meen Wij zoeken enthousiaste en representatieve voor de bediening. Part-time of full-time Tevens een jongen voor achter de bar. Liefst met ervaring. Griehs Restaurant Olympia De Haven Apotheek is een gezellige apotheek op loopafstand van het centrum van Leiden Binnenkort hebben wij plaats voor een Ben je geïnteresseerd, bel of schrijf dan naar mw. J. B. Leijen, apotheker Haven 18 2312 MH Leiden tel. 071-5219460 Het Haarlems Uitgeef Bedrijf rse computertijds' 1<t op korte termijn een stevige Functietaken: het coördineren van de totale productie van tijdschriften, specials en multi-media produkten planning van werkzaamheden (intern en extern) en capaciteitsbewaking kwaliteitsbeoordeling en prijscontrole van de produkten bewaken van het prijsbeleid en het voeren van onderhandelingen met producenten onderhouden van contacten met leveranciers Functievereisten: functioneren op MEAO-niveau, bij voorkeur grafische MTS enige jaren ervaring in een grafisch produktie bedrijf grote mate van zelfstandigheid en probleemoplossend vermogen goede contactuele eigenschappen accuratesse gevoel voor humor Het HUB is een dynamisch bedrijf met jonge en enthousiaste mensen waar het eigen initiatief en collegialiteit hoog in het vaandel staan. Als je je door deze veelzijdige functie aangesproken voelt, schrijf dan een brief met uitgebreid CV naar: Haarlem Uitgeef Bedrijf B.V. bibliotheek katwijk O postbus 517 2220 am katwijk zh voor tenminste 18 uren p.w. in de directe dienstverlening voor tenminste een jaar klantgericht, actief, enthousiast, deskundig inzetbaar tijdens alle openingsuren in hoofdbibliotheek en beide filialen en boven 18 uur bij ziekte en verlof collega's, projecten - informeren/adviseren gebruikers - behandelen aanvragen/leenverkeer - leiding geven aan, zo nodig meehelpen bij uitlenen, innemen, verwerken informatiematerialen - diverse voorkomende bibliotheektechnische werkzaamheden Salaris volgens functieniveau art. 42/43 CAO (schaal 5/6, mede afhankelijk van ervaring). Informatie: mw. C. M. A. Lekkerkerk en M. ten Hove (071.4014819). Jaarverslag 1998 wordt op verzoek toegezonden, zie ook "bibliotheek.nl/katwijk". Reacties binnen 14 dagen na publicatie advertentie naar M. ten Hove, directeur, Pb 517, 2220 AM Katwijk ZH. ef medewerker m/v 25 (slagvaardig genoeg voor het di< DENNIS mannenmode, PENSEEL mannenmode, en DENNIS Classics. Drie herenmodezaken met elk hun eigen gezicht in Leiden. Modisch, klassiek sportief en klassiek zijn de kenmerken van ons concept. goede huixen, onder meer Hugo Boss, Corneliani, Giorgio Armani, Nautica, Brax.DKNY, Dockers, Dolce A Gabbana. Gardeur, Gentiluomo, State of Art, Rene Lezard iiitiniHiinM Dennis zit dringend verlegen om extra 'aandrijf kracht, voor het voeren van order- en voorraat administratie en boekhouding. Gedegen ervarirj goed zelfstandig kunnen werken en enige kenm tekstverwerkingsapparatuur zijn vereist. U zoek werk voor ongeveer 25 uur per week en bent 35 tot 45 jaren jong. Voldoet u aan het geschetste profiel? Alle kans dat u b een veelzijdige job voor de boeg hebt. Richt uw sollici: De juiste kandidaat (met zwemdiploma) zullen hulpmiddelen verstrekken om de sprong in het diept een bruisende betrekking te maken. Louis Poulsen is één van de meest gerenommeerde producenten van verlichtingsarmaturen in Europa. Het concern heeft zijn hoofdvestiging! Denemarken, en diverse dochterondernemingen in Europa, Australië, Amerika en Japan. Voor onze vestiging in Hoofddorp zoeken wij een In deze zelfstandige buitendienstfunktie adviseert u bestaande en potentiële voorschrijvers en afnemers. Hiervoor zoeken wij een verkoper die relatiebouwer en pionier is en het analytisch denkvermogen bezit dat nodig is om alle betrokken partijen op de juiste manier te benaderen. Bij voorkeur bent u bekend met de complexiteit van beslissingsprocessen binnen de overheid.' Funktie-eisen: Actieve kennis van Engels. HBO werk- en denkniveau. Ervaring in een zelfstandige commerciële funktie. Gevoel voor design en ruimtelijk inzicht. Sterke commerciële en sociale vaardigheden. Zakelijk en representatief voorkomen. Louis Poulsen in Hoofddorp is een kleine professionele organisatie met een informele en open werksfeer. Wij bieden een compleet pakket uitstekende arbeidsvoorwaarden. Bent u geïnteresseerd in deze funktie, stuur dan binnen 7 dagen een brief met uw motivatie en curriculum vitae, naar; Louis Poulsen B.V., Parellaan 26, 2132 WS Hoofddorp T.a.v. Dhr. D. van Leeuwen Tel: 023-5650030 Thuiszorg Groot Rijnland is voor de stad Leiden op zoek naar m/v: Thuishulpen Het bieden van hulp aan mensen bij jou in de buurt, die (tijdelijk) niet meer in staat zijn het huishou den zelf te doen. Het gaat om diverse huishoudelijke werkzaamheden zoals schoonmaken, wassen en strijken. Je biedt de cliënt een luisterend oor en ondersteunt bij eventuele problemen. Werken in de functie van thuishulp is mogelijk vanaf twee dagdelen per week; er zijn verschillende invullingen van de werktijd mogelijk die we graag met je willen bespreken. De arbeidsvoorwaarden zoals (ziekenfonds-)verzekeringen, pensioen en opleidingen zijn goed geregeld! m m Wil je meer weten, dan nodigen we je van harte uit voor een van onze informatiebijeenkomsten. Meld je hiervoor aan met de antwoordcoupon in deze advertentie of bel met de Helpdeks van de afdeling Personeelszaken, telefoon (071) 516 14 14 en geef je op voor een informatiebijeenkomst. Ja, ik kom naar de informatiebijeenkomst op het Schuttersveld 1 in Leiden op dinsdag 25 mei, 's middags om 14.30 uur donderdag 27 mei, 's avonds om 19.30 uur Je ontvangt van ons een uitnodiging met routebeschrijving en verdere informatie. Nee, ik ben helaas niet in de gelegenheid naar een informatiebijeenkomst te komen, maar ik ben wel geïnteresseerd in deze (of een andere) functie. Stuur mij daarom de informatieset "Werken bij Thuiszorg Groot Rijnland". Naam Adres Postcode/plaats Telefoon Stuur de coupon in een ongefrankeerde envelop naar: Stichting Thuiszorg Groot Rijnland, afdeling Personeelszaken, antwoordnummer 10395, 2300 WB LEIDEN J thuiszor g Groot Rijnland Geschikt voor alle leeftijden. Thuiszorg neemt een steeds belangrijkere plaats i/i binnen de totale gezondheidszorg. Thuiszorg |j Groot Rijnland is actief in deze dynamische sector. Zo'n snel veranderende omgeving stelt hoge} aan de organisatie en de mensen die er (willen) werken. Om hieraan te voldoen hebben wc ons lerende organisatie ambitieuze doelen gesteld. Professioneel en klantgericht werken wij dag in i uit aan de verbetering van de kwaliteit van onze zorg- en dienstverlening. Voor de afdeling Personeelszaken zijn wij op zoek naar een m/v: 36 uur per week (100%) Werkzaamheden: vraagbaak voor medewerkers aangaande salarisberekeningen etc. verzorgt en controleert de invoer van de benodigde salarisgegevens met administratieve ondersteuning van een assistent controleert de salarisstroken en andere output die het gevolg zijn van een salarisverwerkin draagt zorg voor de benodigde berekeningen t.b.v. de verschillende afdrachten aan- en afmeldingen bij Pensioenfonds, Uitvoeringsinstantie en Ziekenfonds Functie-eisen: minimaal MBO niveau vakdiploma's op het gebied van belasting- en sociale wetgeving recente ervaring met geautomatiseerde salarisverwerking (DBS is een pre) ervaring met MS Office pakketten Word en Excel nauwkeurig en accuraat kunnen werken, ook onder tijdsdruk met vertrouwelijke informatie om kunnen gaan Geboden wordt: een zelfstandige en uitdagende functie waarin ruimte wordt geboden voor eigen initiatief een enthousiast team met professionele jonge collega's een inwerkprogramma op maat en werkbegeleiding salaris en arbeidsvoorwaarden volgens de CAO Thuiszorg benoeming in beginsel voor 1 jaar, met uitzicht op een vast dienstverband Reacties sturen naar: Bent u toe aan een volgende stap in uw carrière, richt dan tot uiterlijk 21 mei 1999 uw schriftel sollicitatie, voorzien van uw motivatie en curriculum vitae aan: Stichting Thuiszorg Groot Rijnla afdeling personeelszaken, t.a.v. de heer G.J.M. Coret, Postbus 2254, 2301 CG Leiden. Wilt u met informatie over de functie en/of Thuiszorg Groot Rijnland dan kunt u contract opnemen met George Coret, hoofd personeel- en salarisadministratie, telefoon: (071) 516 14 13. Thuiszorg Groot Rijnland levert een breed scala van diensten op het gebied van gezondheid en welzij' Circa 1.500 medewerkers mogen rekenen op de ondersteuning van een professionele, klantgciiclite oip tie. Ons werkgebied omvat Leiden en Alphen aan den Rijn en een groot aantal omliggende gein —4 thuiszorg Groot Rijnland

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 40