Personeel Personeel Personeel Personeel Personen Staff wanted! Zilveren Kruis zoekt enthousiaste nieuwe collega's voor de volgende afdelingen: Klanten service Declaratie verwerking Medische Administratie De Gooi en Eemlander medewerker PR/Promotie m/v I ATERDAG8MEI 1999 915 Wf Zilveren Kruis kent naast een particulier ziektekostenbedrijf een ziekenfonds en een schade leven- en financiële-dienstenbedrijf. Verder beschikt Zilveren Kruis over een wereldwijd opererende alarmcentrale EuroCrosS International. Zilveren Kruis behartigt de belangen van 1.4 miljoen verzekerden. Bij de organisatie werken circa 2.000 mensen. Zilveren Kruis heeft een uitstekend pakket arbeids voorwaarden. Zilveren Kruis maakt deel uit van Achmea. De Achmea Groep is één van de grootste financiële dienstverleners op coöperatieve grondslag in de Benelux en bestaat uit drie operationele markt /klantgericht concerns, te weten Zilveren Kruis Groene Land Concern, AVCB Concern en Staal Bank Concern. Achmea biedt een volledig pakket verzekerings-, beleggings- en bancaire producten, alsmede service/hulpverlening. Daarbij wordt gebruik gemaakt van alle belangrijke distributiekanalen. De producten en diensten van Achmea worden aangeboden onder de merknamen Avéro, Avéro Pensioen, Banque Colbert (Luxembourg). Centraal Beheer, CB Direct (België). Eduard de Graaff, EuroCross International. FairGo, FBTO, Groene Land Verzekeringen, Interkuur, OLM Verzekeringen, PWZ Verzekeringen, Residentie Venture Beheer, Staal Bankiers, Vroom Dreesmann Verzekeringen, Woonfonds Hypotheken, Zilveren Kruis en ZVA. Achmea is partner in Eureko, een samenwerkingsverband van een aantal grote Europese verzekeraars. De Achmea Groep biedt werkgelegenheid aan ruim 9.750 mensen. De omzet van de Achmea Groep over 1997 bedroeg f 16,2 miljard. Locatie: Heemstede of Noordwijk (voor 16 tot max. 36 uur per week) Mannen en vrouwen die een studie of zorg voor de kinderen willen combineren met een (parttime)- functie. De werkzaamheden bestaan uit het telefonisch beantwoorden van vragen en het bieden van oplossingen en advies aan onze verzekerden op het gebied van Zorgverzekeringen. De werktijden liggen van maandag tot en met vrijdag van 8.00 uur tot 18.00 uur. De werkroosters zijn in overleg flexibel in te vullen, waardoor studiewerkzaamheden en zorg voor de kinderen niet in het gedrang hoeven te komen. Locatie: Haarlem of Noordwijk (voor minimaal 32 uur per week) De werkzaamheden bestaan in deze functie uit het vastleggen, beoordelen en uitbetalen van ziekte kostendeclaraties en het hierover verstrekken van informatie aan onze klanten en zorgverleners. Salarisindicatie: min. f 2.1 per maand bij 36 uur. 8,-, max. f 3.614,- bruto Locatie: Noordwijk (fulltime) De werkzaamheden bestaan uit het medisch en verzekeringtechnisch beoordelen van aanvragen en het afgeven van machtigingen voor medische behandelingen. Je verstrekt hierover telefonische en schriftelijke informatie aan onze klanten en aan zorgverleners. Salarisindicatie: min. f 2.1 per maand bij 36 uur. 8,-, max. f 4.100,- bruto Zilveren Kruis Wij zoeken mensen die het leuk vinden om klanten te woord te staan, een vriendelijke en duidelijke telefoonstem hebben, stressbestendig en flexibel inzetbaar zijn. Voor meer informatie over de functie kun je bellen met één van onze teamleiders: Heemstede: Annemiek den Herder of Monique van Rijn, telefoon (023) 548 09 40 Noordwijk: Eric Voorhoeve, telefoon (071) 36 70 954 of Paul Warmerdam, telefoon (07136 70 346. Wij zoeken voor deze functie mensen die een opleiding hebben op minimaal MAVO/MBO niveau en die het leuk vinden om administratief werk te verrichten. Voor meer informatie over de functie kun je bellen met een van onze teamleiders: Haarlem: Corina Jansen, telefoon (023) 54 80 914 of Don Monné, telefoon (023) 54 80 247 Noordwijk: Philippe Kroes, telefoon (071) 36 40 354 Salarisindicatie: min. f 2.1 per maand bij 36 uur. ,-, max. f 4.100,- brut Voor deze functie zoeken wij mensen met een opleiding op minimaal MBO niveau, eventueel aan gevuld met kennis van medische terminologie, die het leuk vinden om administratief werk te verrichtejn;: en klantgericht en accuraat kunnen werken. Voor meer informatie over de functie kun je bellen met onze teamleiders: Pauline Vittali, telefoon (07lj lie 36 40 486 of Toos Brinks, telefoon (071) 36 40 407 Bij de genoemde functies bieden wij je een intensieve opleiding, een goede begeleiding en veel mogelijkheden voor verdere ontplooiing. Vanzelfsprekend beschikt Zilveren Kruis over een uitstekend pakket primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Zou jij graag in aanmerking komen voor één van de genoemde functies stuur dan een korte brief met je motivering en CV naar: Zilveren Kruis Afdeling Personeel Organisatie t.a.v. Wim Broekhof Postbus 80 2100 LB Heemstede Faxnummer (023) 54 80 124 Voor onze bestaande en nieuw te openen filialen in Leiden zijn wij op zoek naar medewerkers voor diverse functies. De collectie van het reeds bestaande filiaal bestaat uit trendy dameskleding. Het nieuwe filiaa[ (opening najaar 1999) zal uitsluitend kinderkleding verkopen, voor beide filialen zijn wi| op zoek naar floormansgers in opleiding, fuii-time en part time verkoopmedewerkers hulpverkopers (voor koopavonden, zaterdagen, koopzondagen en vakanties) en medewerkers goederenverwerking (voor de ochtenden vanaf 07.00 uur). Voor alle functies geldt m/v. Wij vragen spontane, enthousiaste en flexibele mannen en vrouwen (18 tot 40 jaar) die behoorlijk van aanpakken weten en een commer ciële instelling hebben. Floormanagers in opleiding vragen wij om een MBO-opleiding eventueel aangevuld met een DETEX-diploma. Wij bieden de floormanager in opleiding een leuke full-time functie (38 uur) met doorgroeimogelijkheden bij een snelgroeiend bedrijf en een intensieve training waarna je leiding zult geven aan een team van ongeveer 10 medewerkers. Wij bieden de verkoopmedewerkers een leuke full-time (38 uur) of part-time (21-31 uur) functie met doorgroeimogelijkheden bij een snelgroeiend bedrijf, variabele uren verdeeld over de hele week (inclusief koopavonden en koopzondagen) en een goede basis-training. De hulpverkopers bieden wij een leuke part-time functie (5-12 uur tijdens koopavond, zaterdag, eventueel zondag en vakantie). Wij bieden de medewerkers goederenverwerking een vroege vogelfunctie met werktijden in overleg. In deze functie ben je verantwoordelijk voor de verwerking van goederen voor openingstijd en het winkelmagazijn. Wij bieden alle functies een salaris volgens MITEX-CAO, een reiskostenvergoeding als je verder dan 10 km van de winkel woont (geldt niet voor de hulpverkopers), een provisieregeling, een spaarloonregeling en 25% personeelskorting. Vind je het leuk om in een enthousiast en dynamisch team te werken, schrijf dan binnen twee weken een brief, voorzien van CV en pasfoto naar Hennes Mauritz, t.a.v. Peggy Daniels, Haarlemmerstraat 70-74, 2312 GC Leiden. Vermeld duidelijk naar welke functie je solliciteert! Je reactie wordt vertrouwelijk behandeld. H&M is opgericht in 1947 H&M is een internationaal modeconcern met meer dan 550 winkels in 12 Europese landen H&M heeft op dit ogenblik 47 winkels in Nederland Het H&M-concept is 'mode en kwaliteit voor de beste prijs' H&M heeft 60 modeontwerpers die nauw samenwerken met de inkopers H&M verkoopt ongeveer 300 miljoen kledingstukken per jaar en de winkels worden elke dag bevoorraad met nieuwe kleding 1 H&M heeft zelf geen fabrieken maar werkt met ongeveer 1.600 leveranciers. 50% van de productie vindt plaats in Europa, de rest in Azië H&M heeft 15 productiekantoren in de wereld; 7 in Europa en 8 in Azië 1 H&M heeft wereldwi|d ongeveer 15.000 werknemers M www.hm.com Dagblad voor Gooi. Eemland. Vechtstreek en Almere Dagblad De Gooi- en Eemlander B.V., met de hoofdvestiging in Hilversum, is uitgever van regionale dag- en weekbladen en kabelkranten. De regionale dagbladen De Gooi- en Eemlander en Dagblad van Almere verschijnen dagelijks in 't Gooi, Eemland, Vechtstreek en Almere. Voor zowel nieuws als advertenties rekenen dagelijks ruim 150.000 lezers op hun krant. Dochteronderneming Goois Weekblad B.V. geeft een drietal weekbladen uit: het Goois Weekblad (in 't Gooi en Eemland), 't Groene Weekblad (in Almere e Weesper (in de Vechtstreek). Wekelijks bereiken deze bladen houdens in genoemde gebieden. Tevens wordt De Kabelkrant a vier edities, Hilversum, Bussum, Gooi-Noord en Soest. Dit even dagen per week operationeel. Gezamenlijk zijn bij Dagblad i Eemlander B.V. ruim 200 mensen werkzaam. en de Nieu 172.000 hu uitgegeven De Gooi- WIJ VRAGEN Voor onze afdeling Oplage. PR/Promotie zijn wij op zoek r fulltime (36 uur per week) DE FUNCTIE U houdt zich bezig met de ontwikkeling, organisatie en coördinatie van alle activiteiten op het gebied van Public Relations Promotie voor onze dagbladen De Gooi- en Eemlander en het Dagblad van Almere. Dit houdt onder meer in het doen van voorstellen m.b.t. het PR/Proniotie-bclcid, alsmede de actieve uitvoering hiervan en het organiseren en regisseren van nieuwe promotionele acties en evenementen. Een belangrijk element in de functie is het onderhouden van interne contacten en het opbouwen en onderhouden van externe contacten van diverse aard buiten de onderneming. Daarnaast vervult u zelfstandig of in teamverband alle overige taken ten behoeve van de afdeling Oplage. PR Promotie. OPLEIDING EN ERVARING Voor deze functie zoeken wij een creatief, representatief en inventief persoon die beschikt over: - minimaal een HAVO/VWO of gelijkwaardige opleiding, aangevuld met studies op het gebied van PR Reclame en bij voorkeur NIMA-A: - minimaal 2 jaar werkervaring in een soortgelijke functie; - praktische kennis van de programma's Word en Excel; - uitstekende contactuele kwaliteiten en onderhandelingscapaciteiten; - organisatietalent; - ervaring met deadline-gebonden projecten; - bij voorkeur grafische kennis; - bij voorkeur wonend in het verspreidingsgebied van onze dagbladen: - rijbewijs B en in het bezit van eigen auto. zien de aard van de functie moet nu .verken. Uw leeftijd ligt bij voorkeui icidentecl bereid zijn s avonds c ;en de 25 en 35 jaar. •ekend Dagblad De Gooi- en Eemlander B.V. Postbus 15 1200 AA Hilversum Telefoon (035) 647 70 00 Telefax (035) 647 72 66 Dagblad De Gooi- en Eemlander bv is een zelfstandig onderdeel van de Hollandse Dagblad Combinatie bv (HOC) W IJ BIEDEN Een dynamische baan met volop mogelijkheden. Het salai CAO en is mede afhankelijk van leeftijd en ervaring. rdt bepaald conform de grafimedu UW REACTIE Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer G. A. J. Otten. hoofd Oplage Exploitatie, tel. 035-6477251. Bij diens afwezigheid kunt u vragen naar de heer H.W. Ligthart, adjunct-directeur, tel. 035-6477201. Uw schriftelijke sollicitatie en c.v. kunt u binnen 14 dagen richten aan Dagblad De Gooi- en Eemlander B.V.. afdeling Personeel en Organisatie, t.a.v. mevrouw E.Y. Braun. Postbus 15. 1200 AA te Hilversum.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 36