Personeel Personeel Personeel ,L -P woningmakelaar o.g. 1^7 ra oordermeer Monteur Chauffeur W/'eflanden TECHNISCH BEHEERDER (ROB) ■Wij zoeken Assistent-Accountants (vwo) die zelf de betekenis van het woon i «assistent' gaan bepalen MEDEWERKER "4 ZATERDAG 8 MEI 1999 Voor onze vestiging in Hillegom zijn wij op zoek naar een (aankomend) v/m De kandidaat die wij zoeken: ft een ondernemersgeest l heeft een HBO opleidingsniveau beschikt over het S.V.M. diploma of rond deze studie op korte termijn af heeft een leeftijd tussen 25 en 35 jaar is woonachtig in het gebied is representatief heeft een flexibele instelling en teamgeest Indien u zich hierin herkent zien wij uw reactie op korte termijn tegemoet onder toevoeging van uw c v. en een recente pasfoto. U kunt uw reactie richten aan: Heemborgh Hillegom b.v Hoofdstraat 142, 2181 EH Hillegom t a v. de heer J. Stempher HEEMBORGH MAKICLAARS IN ONROEREND GOE1) woning- en projectinrichting Noordermeer Woning- en Projectinrichting Op zoek naar een nieuwe uitdaging? Ambieer je een veelzijdige baan met verantwoordelijkheid? Laat deze kans dan niet schieten! Noordermeer Woning- en Projectinrichting heeft haar bedrijfspand al sinds 1973 in het hartje van Noordwijkerhout. Wegens het groeiende aantal opdrachten en het uitbreiden van haar diensten zijn wij op korte termijn op zoek naar een: ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V (32 uur) die in een klein teamverband zijn/haar draai het beste kan vinden. Onze voorkeur gaat uit naar een enthousiaste kandidaat, welke door middel van eigen inzicht en initiatief, ons kan ondersteunen bij het organiseren van de nieuw op te zetten administratie en inkoopactiviteiten. Tevens zul je als assistent van de bedrijfsleider helpen met net uitvoeren van de ideeën en plannen, welke onze groei nog meer zal doen stijgen. Profiel: Beschik jij over een MDS/MEAO opleiding, heb je cijfermatig inzicht, ben je accuraat, heb je enige werkervaring en weetje alles van het software pakket Exact, dan denken wij dat jij aejuiste kandidaat voor ons kan zijn en wachten wij op jouw sollicitatiebrief. Spreekt het bovenstaande je aan, stuur dan je schriftelijke sollicitatie aan: Noordermeer Woning- en Projectinrichting t.a.v. dhr. P. Noordermeer Havenstraat 42-44 Postbus 95 2210 AB NOORDWIJKERHOUT Tel.nr. 0252-372857 LIEFHEBBER VAN TUINIEREN EN VAN BUITEN WONEN Wie heeft interesse om op een grote tuin, gelegen in de driehoek Leiden, Warmond, Oegstgeest, meto.a. siertuln, groententuin en boomgaard, behulpzaam te zijn met het onderhoud bestaande uit maaien, strimmen (motorisch), schoffelen. Druivenkasje met vroege groenten, bessen, frambozen, kruisbessen enz. Beschikbaar een leuke houten bungalow voorzien van water, gas en elektra enz. Mijn gedachten gaan uit naar een gepensioneerd echtpaar zonder kinderen, beschikkende over de nodige vrije tijd en met een grote liefhebberij in tuinieren. Brief ondernummer LD 14121 van dit blad. Vliko BV is een bedrijf wat zich bezighoudt met de inzameling en verwerking van afval-en reststoffen van overheden, bedrijven en partikulieren. Hierbij wordt gebruik gemaakt van ca. 30 vrachtwagens. De afvalstoffen worden o.a. verwerkt middels een nieuwe en moderne sorteerlijn. Wegens uitbreiding van de werkzaamheden zijn wij op zoek naar een monteur en een chauffeur voor een vuilniswagen. - onderhoud van vracht-en bedrijfswagens, grotendeels in eigen beheer en tot aan APK, kranen, shovels en sorteerlijn ^-> - administratieve vastlegging van gepleegd onderhoud Funktie-vereisten: - enige jaren relevante werkervaring in onderhoud van vrachtwagens - zelfstandig kunnen werken - sterke persoonlijkheid met verantwoordelijkheidsgevoel Geboden wordt een passende salariëring, een bedrijfsauto en een informele en praktische werksfeer. - rijden van routes met vuilniswagen en samen met bijrijder legen van rol/ minicontainers - administratieve controle en bijwerken van route-lijsten Funktie-vereisten: - klantgericht - verantwoordelijkheidsgevoel Geboden wordt een goede salariëring, een bonus-regeling bij schadevrij rijden en praktische werksfeer. Mondelinge dan wel schriftelijke reakties richten aan: Vliko BV Dhr. H. J. Koen Achthovenerweg 17 B 2351 AX Leiderdorp tel. 071-5892900 ITING ZORGCENTRAl Verpleeghuis en Reactiveringscentrum Zuydtwijck Woonen Zorgcentrum 't Hofflants Huys Verzorgingshuis Foreschate STICHTING VLIETLANDEN stelt zich ten doel een zorgcontinuüm te bieden op het gebied van ouderenzorg. Daartoe exploiteert Vlietlanden het verpleeghuis Zuydtwijck te Leiden, Het Woon- en Zorgcentrum 't Hofflants Huys te Voorschoten en Verzorgingshuis Foreschate eveneens te Voorschoten. Vlietlanden biedt verzorging, verpleging en behan deling aan somatische en psychogeriatrische bewoners, patiënten en ouderen. Zuydtwijck beschikt daarbij over een reactiveringsafdeling en een acute unit 't Hofflants Huys heeft een psychogeriatrische verpleegunit. De totale capaciteit van Vlietlanden bedraagt momenteel 352 intramurale bewonersplaatsen en 20 dagbehandelingsplaatsen alsmede een flink aantal aanleunwoningen. Door het ontwikkelen van nieuwe zorgvormen en zorgproducten, het opzetten van externe projecten en het aangaan van nieuwe samenwerkingsverbanden beantwoordt Vlietlanden aan de steeds veranderende zorgvraag. Als gevolg van nieuwbouw op de locatie Zuydtwijck zal de capaciteit in de nabije toekomst verder vergroten. In verband met het vertrek van ee taken, zijn wij op zoek naar een: n de functionarissen en de daaruit voortvloeiende herindeling van MEDEWERKER SALARIS- EN FINANCIËLE ADMINISTRATIE M/V voor een dienstverband van 19 tot 22 uur per week. Wij bieden een gezellige werksfeer binnen een klein team medewerkers. De belangrijkste taken van de nieuw aan te stellen functionaris zijn: - invoer en controle van alle benodigde gegevens voor de salarisverwerkingen: - ziekteregistratie en controle van de diverse arbeidsongeschiktheidsuitkeringen; - bewaken en zonodig aanpassen van diverse procedures; - contacten onderhouden met in- en externe afnemers van onze diensten; - het aansluiten van de grootboekrekeningen met de salarisadministratie. Functie-eisen: - een voltooide opleiding op MEAO-niveau in de administratieve richting; - een hoge mate van accuratesse; - contactuele vaardigheden in woord en geschrift; - zowel zelfstandig als in teamverband kunnen - affiniteit met geautomatiseerde gegevens verwerking; - kennis van Excel en Word strekt tot aanbeveling; - kandidaten met kennis van Prigem/Gemal en in het bezit van het Praktijk Diploma Loonadministratie, of de bereidheid dit diploma te behalen, genieten de voorkeur. De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO-Ziekenhuiswezen. De functie is ingedeeld in FWG functieschaal 35 (max. 3.996,-bij fulltime dienstverband). Inlichtingen omtrent deze functie kunnen telefonisch worden ingewonnen bij mevrouw G.E.C. de la Rie. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan de dienst PO&O, A. Noorderwierlaan 50, 2324 KS Leiden. De groei van Kamsteeg Auto Lease in Voorschoten (momenteel 4500 auto's) maakt uitbreiding van de afdeling Technisch Beheer, denk aan Reparatie, Onderhoud en Banden (ROB), noodzakelijk. Om deze zaken - en ook het schadeherstel - te beoordelen en in te plannen, te zorgen voor vervangend vervoer etc., zoekt Kamsteeg Auto Lease een 'regelneef (m/v)' die weet wat er aan een auto zit en wat daarvan kapot kan gaan. Behalve de discussies over 'wie wat gaat betalen' voer je ook de administratie van al deze zaken. Kamsteeg AUTO LEASE De Kamsteeg Groep is in Rijnland een begrip als het gaat om auto's, strhadeherstel, leasing, verhuur en verzekeringen. Kortom: Kamsteeg doet 'Alles met Auto's'. 'Pietje Precies' met niet aflatende onderzoeksdrang Om deze functie adequaat in te vullen heb je niet alleen autotechnische kennis nodig, maar ook en vooral inzicht in de daarmee gepaard gaande kosten. Als chef-monteur of receptionist met ervaring in een universeel garagebedrijf heb je een goede basis. Daarnaast is het heel belangrijk, dat je past in de Kamsteeg-filosofie (je bent een absolute dienstverlener) èn dat je administratief vaardig en accuraat bent. Je bent een teamworker tussen 25 en 35 jaar, een 'warme' persoonlijkheid met een opgewekt humeur en gevoel voor humor. Geïnteresseerd? Schrijf snel naar PE Advies, t.a.v. drs. Pim Epping, Postbus 274, 3440 AG Woerden. Wil je eerst meer informatie? Bel dan 0348-433335. Ernst Young Accountants adviseert opdrachtgevers op een breed financieel-economisch terrein. De samenstelling en controle van de jaarrekening vormt de basis voor onze sterk ontwikkelde adviesactiviteiten. Naast vakinhoudelijke expertise bestaat onze toegevoegde waarde voor de cliënt onder meer uit de bundeling van specifieke branche kennis. Een sprekend voorbeeld hiervan zijn de sectorgroepen waarin de accountants nauw samenwerken met de belasting adviseurs, de juridische adviseurs en management consultants van Ernst Young. Bij deze geïntegreerde financieel- economische dienstverlening speelt de betrokkenheid van onze medewerkers een heel belangrijke ral. We zijn altijd bereid een stapje extra te doen. Onze klanten nemen immers met minder geen genoegen. Logisch dat we van nieuwe collega's het nodige verwachten. Maar daar staat natuurlijk wel het een en ander tegenover. Wil je - na je vakantie - aan de slag in een baan met eigt verantwoordelijkheden en een leuke werksfeer? Wij hebt op onze kantoren in Den Haag, Naaldwijk, Leiden en De I plaats voor assistent-accountants. Bij ons kun je werken combineren met studeren, waardoor je verzekerd bent va prima carrièreperspectieven. Op onze vestigingen in onz; regio werken in totaal ongeveer 550 mensen, verdeeld oil vrijwel alle disciplines die binnen Ernst Young verteger woordigd zijn. In onze accountancypraktijk werken onge, 400 jonge, collegiale en ambitieuze mensen. Werkgebied j Als assistent-accountant is de controlepraktijk en/of samenstelpraktijk je werkterrein. Dit betekent bijvoorbee dat je afschrijvingen controleert, voorraden inventariseer adviseert bij het opstellen van aangiften en voorbereider werkzaamheden voor de jaarrekeningen uitvoert. En naarmate je je verder ontwikkelt, adviseer je meer cliënten op een breed financieel terrein. j Jouv. profiel Je hebt de ambitie en het doorzettingsvermogen om ven te komen in het vak en je bent in het bezit van een VWO-diploma met wiskunde, economie I en II in je pakkt Bovendien ben je bereid verder te studeren. Een MBA-sti op termijn de SPD-studie danwel de NIVRA-opleiding behoren tot de mogelijkheden. Gezien de veelzijdige 1 contacten met cliënten vragen we een goed inlevings vermogen en uitstekende communicatieve vaandigheder Ons aanbod j Een veelbelovende carrière met prima perspectieven en goede arbeidsvoorwaarden. Als je de uitdaging aangaat, je bij ons veel leren. Zowel in de praktijk, als door middel j een intern opleidingsprogramma dat is toegespitst op joif situatie. j Belangstelling? Op 24 juni a.s. organiseren wij voor vwo'ers een voorlichtingsmiddag op ons kantoor aan de Wassenaarse i 80 in Den Haag Hier krijg je alle informatie die je nodig 1 om een goede keus te maken. Je kunt je hiervoor telefonisch opgeven bij Natasja van der Woude, telefoon 070 - 328 63 46. Je kunt je natuurlijk ook opgeven voor persoonlijk gesprek. Je schriftelijke sollicitatie - nog vooi i met vakantie gaat - kun je richten aan Ernst Young Accountants, t.a.v. Natasja van der Woude, Personeels- functionaris, Wassenaarseweg 80, 2596 CZ Den Haag. \an ons maü 'e mee. vernacht iL Ernst You ACCOUNTANTS Moret Ernst Tbung heet tegenwoordig ook In Nederland Ernst Young De Hogeschool Leiden zoekt op korte termijn een: ROOSTERING De Hogeschool Leiden kijkt naar de toekomst. In augustus betrekt de hogeschool haar nieuwe onderkomen aan de Zernikj in de nabijheid van het station Leiden Centraal en bij I Universitair Medisch Centrum. Een mooi en modern waarbij veel aandacht is gegeven aan een verzorgde inrichting aangenaam studeer- en werkklimaat. In verband hiermee is ei tal vacatures ontstaan. De Hogeschool Leiden telt momenteel 3300 studenten en 330 medewerkers. [Omvang 0,7 FtE Vacaturenummer 99/09/CDS] hogeschool Leiden De werkzaamheden worden verricht onder leiding van het Hoofd Onderwijs Ondersteunende Diensten. De medewerker roostering is verant woordelijk voor het plannen van lessen, lokalen en tentamens. Wij zoeken: Een enthousiaste collega met kennis van en inzicht in de organisatie van het onderwijs. Deze medewerker voert overleg met de coördi natoren organisatie, beheer en planning (OBP) om tot een optimale roostering te komen. Voorkomende administratieve handelingen worden zelfstandig verricht. Take n U houdt zich bezig met het maken van de roosters van alle onderwijsactiviteiten. Dit doet u met behulp van een specifiek computer programma. Voorafgaand aan het daadwerkelijk samenstellen van de roosters verzamelt u de noodzakelijke informatie en voert u verdere bewerkingen uit. Tenslotte verstrekt u informatie aan studenten, docenten en afdelingsdirecties. Functie-eisen: U heeft minimaal een HAVO-diploma en en bij voorkeur ervaring in een soortgelijke functie. U bent vaardig in het werken met Hogeschool Leiden geautomatiseerde administratieve systemen. U vindt het leuk om in een onderwijsorganisatie te werken en u beschikt over een flexibele en dienstverlenende instelling. Arbeidsvoorwaarden: De CA0-HB0 is van toepassing. De aan stelling is voor de duur van een jaar, daarna is bij gebleken geschiktheid een vaste aanstelling mogelijk. Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd en ervaring, minimaal 2.622,- en maximaal 3.895,- (schaal 5) bruto per maand bij een full-time aanstelling. De werk tijden worden in overleg vastgesteld en de standplaats is Leiden. Informatie: De heer H.B. van der Leeden is gaarne bereid u informatie over deze functie te geven. Hij is dagelijks te bereiken op telefoonnummer: 071 - 535 45 14. Een functiebeschrijving is aanwezig. Sollicitatie U kunt uw sollicitatie, onder vermelding van het vacaturenummer (99/09/CDS) op de enveloppe, vóór 21 mei 1999 richten aan: Hogeschool Leiden t.a.v. de heer H.B. van der Leeden Plesmanlaan 100 2332 CB Leiden

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 24