ZATERDAG 8 MEI 1999 Vanaf 13 april I999 tot en met 27 april 1999, 12.00 uur zijn de verkiezingen gehouden voor de leden van het algemeen bestuur van het water schap De Oude Rijnstromen. Op 4 mei 1999 heeft het hoofdstembureau de uitslag van deze verkiezingen vastgesteld. De volgende personen zijn gekozen: Categorie ongebouwd: - de heer C.N.W. Vink te Leimuiden - de heer A.T G. van Haaster te De Zilk - de heer J.J.M. van der Poel te Oud Ade - de heer A T. Zeestraten te Hillegom - de heer J.C. de Jong te Ter Aar - de heer A.G. Straathof te Leimuiden - de heer P.A. de Rijk te Alphen aan den Rijn - de heer J.S. van der Hulst te Voorhout - de heer A. de Jong te Alphen aan den Rijn - mevrouw C.H.M. van Ruiten-Hogervorst te Noordwijkerhout Door de Vereniging Natuurmonumenten is de heer A. Verver te Reeuwijk benoemd als lid voor de categorie ongebouwd. Categorie gebouwd: - mevrouw C A M. Langeveld-van der Veek te Lisse - de heer J.J.C.M. Wijsman te Alphen aan den Rijn - de heer L.Th J. Rodewijk te Roelofarendsveen - de heer PJ. van Zeil te Rijpwetering - mevrouw M. Brouwer te Leiderdorp - de heer ir H.P Smits te Voorschoten - de heer J.G.M. Schouffoer te Leiden - de heer P.G.W. Groen te Nieuwkoop - de heer E.C. de Meijer te Voorschoten - de heer P.G.T Warmerdam te Noordwijk - de heer drs. J Nienhuis te Leiderdorp Categorie ingezetenen: - de heer S.F. Strik te Alphen aan den Rijn - de heer W.G.C. de Jong te Alphen aan den Rijn - mevrouw J.F.W. Veldstra-van Donk te Leiderdorp - de heer J. Verwei| te Rijpwetering - mevrouw J.C.H. Rotteveel-van Swieten te Lisse - de heer J N Haasbroek te Woubrugge - de heer W den Hertog te Alphen aan den Rijn - de heer Th.J. van Wieringen te Hoogmade - de heer J. Harmsen te Hillegom - de heer Th.G. van der Plas te Sassenheim Leiderdorp. 8 mei 1999 D A B. Kemp. dijkgraaf EfectronicParinar

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 12