f Brussee apetrots op vrijbuiters Amateurvoetbal Laatste kans aan RCL voorbij VCL mag blijven hopen Kikkers houden stand bij 'gewelddadig' Gastel Docos blijft ondanks remise op derde stek Periodetitel voor Voorschoten KRV opnieuw onderuit MAANDAG 3 MEI 1999 and. Blauw Zwart degradeert vierde klasse zaterdag Blauw Zwart degradeert uit de vierde klasse. De Wassenaarders leden op eigen terrein een 2-7 neder laag tegen SV'35, dat zich met De Sleutels en MVKV voor de na- competitie plaatste. Pascal van der Velde en Michel Remmers waal waren samen niet opgewassen tegen de ontketende Hage naars. De Sleutels kreeg met 3-5 klop van Koudekerk, dat zich daarmee in veilgheid stelde. Voor de ploeg van David Brandt scoorden Mark Bakker (2x). René Schellingerhout, Barry Scheer en Erik Smit (strafschop). Woubrugge gaf SVOW geen kans. Danny Schijf (2x) en Ron Molenkamp waren verantwoordelijk voor de 3-0 zege van de Woubruggenaren. LSW70 speelde met vijf invallers en werd door MVKV dankzij treffers van Dave de Jong, Chiel Parlevliet, Marcel van Duyn, Maarten de Mol en Jack Houwaart simpel aan de kant geschoven. Moerkapelle verpul- /erde SIC met 11 -3. Voor de Noord wijkers waren Sven Frijlink, Martien Hazenoot en Hilco de Roode voor het laatst in de vier de klasse succesvol. Kampioen Abbenes onderuit vijfde klasse zaterdag De Jagers beeft zich mede dankzij de 3-3 bij Foreholte geplaatst voor de nacompetitie. De Wassenaarse ploeg neemt de eerste periode over van kampioen Abbenes. Ondanks doelpunten van John van Muilwijk, Hans Schneider en René Hooymans kreeg Foreholte De Jagers niet op de knie- en. Marine verloor met 0-5 van VCL, waar doelman Joska de Reede (strafschop), Horst Friedhoff (2x), Dennis van Ipenburg en Mark Rijsdijk scoorden. Een laconiek Abbenes trof een ge motiveerd KSD, dat de kampioen op een 1-3 nederlaag trakteer de. Armand Kattenberg verzorgde het laatste seizoensdoelpunt van Abbenes. Docos verloor met 2-4 van Zoetermeer. Tom van Boheemen en Michel Poot maakten de Leidse treffers. Rooden- burg won na een 0-2 achterstand door doelpunten van Anwar Sanhaji (2x), Dennis van Eijgen en Bas Abspoel met 4-3 van GWS. Voor de Sassenheimers troffen Niels Noordermeer, Ralph van der Lans en Peter Berkhout doel. Teylingen blijft in de race vijfde klasse zondag serie a Door de 5-2 zege op Celeritas blijft Teylingen in de race voor het kampioenschap. De promoven dus moest wel een achterstand (0-1goedmaken. De veelvuldig scorende Dariel Dubos bewees opnieuw zijn waarde. Hij zette zijn ploeg met twee doelpunten op een 2-1 voorsprong. Voor rust voerde Bon Dao de stand op naar 3-1. In de tweede helft bleef de Sassenheimse ploeg de betere ploeg. Marco Oudshoorn en A-junior Walter Bisschop besloten met hun twee doelpunten de wedstrijd. Ter Leede vaster op de tweede plaats vrouwenvoetbal, zaterdagTer Leede behaalde tegen kandidaat Velocitas een zwaarbevochten 3-2 zege. Na een snelle 1 -0 achterstand brachten Jantien Slootweg en Sabine van Eyk hun ploeg op voorsprong. Door een tactische fout in de verde diging kwam Velocitas weer op gelijke hoogte. Sarina Wiegman bepaalde tien minuten voor tijd de eindstand op 3-2. Het twee de van Ter Leede ging met 3-2 ten onder bij Berkel. In de 40ste minuut, vlak nadat Gabriëlle Mosk de stand op 1-1 had ge bracht, viel de Sassenheimse keeper uit met een blessure. Aan gezien er geen wisselspelers voorradig waren, keepte veldspeler Rita van der Laan de wedstrijd uit. Zij kon niet verhelpen dat, na de 2-1 van Jaclyn Leiwakabessy, Berkel de eindstand op 3-2 be paalde. SJC poetst snelle achterstand weg vrouwenvoetbal, zondag SJC behaalde een spectaculaire 3-4 overwinning tegen KFC. Na twintig minuten stonden de Noord- wijkse vrouwen al met 3-0 achter en leken ze helemaal wegge speeld te worden. SJC nam echter het initiatief over en won uit eindelijk door drie goals van Wendy Duindam en één van Petra Stcenvoorden. Alkmania kwam wederom niet tot scoren in de met 4-0 verloren wedstrijd tegen koploper Oliveo. Kwalitatief waren de Weteringers niet veel slechter, maar Oliveo benutte de kansen beter. Quick Boys onderuit tegen EW jeugdvoetbal eerste divisie Quick Boys verloor de laatste wed strijd van de competitie in eigen huis met 3-2 van Eindhoven. Toch hadden de Katwijkers alle kans op de overwinning. Nadat Feisal Bounif de 1 -0 aantekende, was het echter Arie Guyt die vanaf de elf meter faalde. De Brabanders namen daarop met 3-1 de leiding. Uit de vele kansen die de mannen van de scheidende coach Dirk van Duyn zich vervolgens verschaften, was het al leen Feisal Bounif die zijn ploeg met zijn tweede doelpunt in de zadel hielp. Daar bleef het bij. Tweede promotie op rij voor Lisse jeugdvoetbal tweede divisie FC Lisse weet wat promoveren is. Nadat het team van Mario Koswal vorig jaar naar de tweede di visie promoveerde maakt het dit jaar de gang naar de eerste di visie. Nadat het in eigen huis SWV '27 simpel met 5-0 versloeg (doelpunten Erwin Boekenstein (3x), René van Wielingen en Ferdy van Elk), liet concurrent AFC gisteren het benodigde punt liggen. Katwijk trok tegen RVC/Rijswijk met 4-2 aan het kortste eind. Een donderspeech van Haasnoot in de rust leverde doel punten op van Ronald Kuyt en Martin van Leeuwen. UVS kreeg tegen SC Feyenoord een punt teveel: 3-3. Voor rust prijkte een achterstand van 1 -2 achterstand (doelpunt Raymond van Es) op het scorebord. In de slotfase kwamen de blauwwitters na. 1-3 langzij door Yoeri Onderwater en Van Es. Noordwijk deelt met ONA jeugdvoetbaL'DERPE divisie Noordwijk speelde een matige pot voetbal tegen ONA. Op de Duinwetering werd het 1-1. Voor Noordwijker scoorde Bryan Brown. Alphense Boys tracteerde Voorschoten '97 op een 5-2 nederlaag. De Voorschotenaren kwamen tot twee keer toe door Remco Dupre en Hugo Bors- boom op voorsprong. Paul Wijsman (3x), Ruell Eisden en Yoeri van Vliet wezen de uitgebluste Voorschotenaren gedecideerd terug ARC voegde drie punten aan het totaal toe door DHC met 3-2 de baas te blijven. Racing zag Rida Noura als eerste scoren: 1 -0. Nadat de Delftenaren op voorsprong kwamen, was het voor rust Stephan Schaafsma die de 2-2 binnenschoot. Na rust trok Tresor Kembisala alle eer naar zich toe. Een uitgeblust SJC moest de meerdere erkennen in Olympia. In Gouda werd het 2- 0. Een penalty en een laat doelpunt leverden het verlies op. Het inmiddels gedegradeerde Rijnsburgse Boys kon tegen Scheve- ningen niet genoeg spelers op de been brengen. Het duel is ver plaatst naar aanstaande donderdag. chef willem spierdijk. 071-5356464. plv -chef janet v Lugdunum (za) sleept beslissingsduel uit het vuur tegen DSO Apetrots stapte Jeroen Brussee zaterdagmiddag het veld van Valken'68 af. De Lugdunum-trainer zag zijn ploeg eenvoudig met 2-0 winnen van de Valkenburgse zwoe gers en mag zich vanwege de gedeelde koppositie met DSO gaan opmaken voor een beslissingsduel (op het ter rein van Blauw Zwart) met de Zoetermeerders. valkenburg ron hoogendam „Die 'flierefluitende vrijbuiters die maar gemiddeld anderhalf keer in de week trainen' zijn toch maar mooi gedeeld eerste geworden. Wat mij betreft zijn het al ware kampioenen. Ik ben erg trots op ze zoals ze zich het hele jaar gemanifesteerd heb ben", glunderde de Aalsmeerse coach. De echte kampioen staat natuurlijk volgende week op: „Ja ik denk dat we deze week wat minder gaan trainen", klonk het even zelfverzekerd als blufferig. Valken'68 had ondanks de verdiende nederlaag ook wat te vieren. De ploeg van Fred Eijs- berg kwam namelijk in het be zit van een vervangende perio- detitel. Vreemd genoeg was Eijsberg niet eens content met die blijde boodschap. „Nee ik ben eigenlijk zwaar teleurge steld dat we die periode niet zelf hebben afgedwongen. En eerlijk gezegd als we zo ver krampt in de nacompeitite spe len, heb ik er een hard hoofd in. We zijn niet creatief in de kleine ruimte. Kijk, in de kantine is het gezellig, maar ik heb een moei lijke avond", somberde de trai ner. In elk geval hebben de Kik kers zich dit seizoen ontpopt als ware killers. Ervaren krach ten als Harm de Vos, Hans van As, Otto de Jonge, Gijs Collé en zeker Alex van Luyk zijn onmis bare krachten voor de slechts vijftien man tellende selectie van Brussee. Zonder de ande ren te kort te doen, drukten ge noemde spelers ook tegen Val ken hun stempel op de wed strijd, die meer spannend dan fraai was. Het duel werd in de eerste helft al beslist. Lugdunum toonde zich doortastender en slimmer. De groenhemden hadden echter de pech dat schoten van Collé (volley voor langs) en Brian Watson (tegen de paal en op de formidabele vuisten van Dirk Varkevisser) geen doel troffen. Aan de andere kant verzuim den Johan Star en Emiel van der Plas de spaarzame kansen te verzilveren. De 0-1 kwam niet uit de lucht vallen. Aan de basis van de openingstreffer :v.' -r v De razendsnelle Brian Watson kwam tegen Valken niet tot scoren. ARCHIEFFOTO MARK LAMERS van Marcel de Best stond ijzer- Varkevisser op de proef had ge- vreter Van Luyk. De kapitein steld, werd zijn vrije trap, na van het Leidse vlaggenschip een half uur, in een keer ver- ontfermt zich over alle spelher- lengd door Marcel de Best. Een vattingen. Nadat hij al eerder paar minuten later zette Harm met een 'Koemanachtig' schot de Vos zijn voet tegen een vrije trap van Van Luyk en dat bete kende 0-2. Waar Brussee rustig in z'n dug-out bleef, zat Eijs berg zich op het puntje van zijn stoel te verbijten over zoveel machtsvertoon van de bezoe kers en gestuntel van zijn pupil len. Na rust kon hij zag de oefen- meester ineens wel een goed combinerende, maar onmach tige Valken. Terwijl Lugdunum - waar De Vos geblesseerd aan z'n hamstrings uitviel - wat gas terug nam en listig op de coun ter overschakelde, modderde de thuisclub maar wat aan. De gemiste kans voor invaller Jan de Roo was wellicht het meest kenmerkend voor het falende Valken, dat op de valreep van het seizoen toch nog een her kansing krijgt. Een smetje op de Leidse zege was de blessure van De Vos, die volgens Brussee volgende week niet in actie komt.„Dat is een ernstig pro bleem, maar als het moet, hoop ik zelf te kunnen spelen." Valken'68 - Lugdunum 0-2 (0-2). 30. De Best 0-1. 33. De Vos 0-2. Scheids rechten Taal. Toeschouwers: 225. Geel: Van Iterson (Valken'68). Van As, Brussee (Lugdunum) Valken'68: Varkevisser. De Mooy, De Koning, Van Iterson, Van Rijn, Van der Plas. Varkevisser, Leon Star, Duindam (46. De Roo, Johan Star (61. Van de Nagel), Van der Meij. Lugdunum: De Klerk, Van As (80. Ver meulen), Van Luyk, Sloos, Groeneveld, Van der Linden (58. Van Berkel), De Jonge. De Vos (44. De Haas), De Best, Watson, Collé derde klasse zaterdag ruud pattiapon In de schaduw van DSO en Lugdunum won RCL met 2-1 van Oegstgeest. Racing eindig den daardoor teleurstellend als derde. RCL - Oegstgeest 2-1 Van de eerste helft kon Paul van der Zwaan niet warm wor den. De RCL-trainer zag zijn ploeg 'geen leuke dingen doen' en verzocht in de rust zijn spe lers wat meer vuur in het spel te gooien. RCL had immers bij verlies van DSO en Lugdunum nog een kans op de titel. Dat geluk bleek RCL achteraf niet gegund. Oegstgeest speelde na twee gele kaarten voor Zakaria Harfaoui met tien man. Met de komst van Pascal de Wijngaert kreeg Van der Zwaan het ve nijn wat RCL daarvoor ont beerde. De Tukker scoorde niet, maar Alex Barendse profi teerde van het zwoegen van de invaller. Barendse scoorde 1-0, waarna hij zijn ploegmaat Ger- ben Waasdorp in de fout zag gaan. De verdediger kopte de bal te zacht terug, waarop Wil lem Jan Ruygrok de bal langs doelman Ron Sinteur tikte. Ba rendse deed kort daarop weer van zich spreken door de win nende treffer op te eisen. TAW-Kagia 4-2 TAW was heer en meester. Dat was met name in de eerste helft het geval toen het elftal een bijna onaantastbare 3-0 voorsprong nam. Met een op vallende rol van verdediger Gertjan Koopman, die bij de treffers van Mark Setteur en Bas Westerwaal betrokken was. Daartussen door bedien de Peter Valentijn Jelle Kleijn doeltreffend. Na de rust werd Richard Trompert neergehaald en schoot Ronald Rovers vanaf elf meter raak: 3-1. Kort daarop werd Westerwaal een, straf schop onthouden. Hij werd vervangen door Cees Broer, die prompt de 4-1 scoorde. Ka- gia kreeg nog een strafschop toegewezen die door Ron Kat tenberg werd benut. Alphia - LFC 10-3 Een oppermachtig Alphia be werkstelligde al voor de rust (7-1) een grote voorsprong. In de tweede helft liep de doel- puntenmachine van de Alphe- naren aanmerkelijk stroever. Grote man was Louan Kameri die viermaal raak schoot. De andere treffers kwamen op naam van Nico de Gans, And res van der Bom (2x), Patrick Sillemans (2x) en Rob van Haastrecht. Voor de doelpun ten van de Leidse degaradant tekenden Raymond Klinken berg en Marcel van Ginkel (2x). UVS - Haz. Boys 1-1 Voor beide ploegen stond er weinig meer op het spel en dat was duidelijk te merken. De spelers leverden een minimum aan inspanning. UVS kwam op 1-0 door een doelpunt van Frank Maaskant, die een pass van Mike de Boer op waarde schatte. Daarna verzuimden Maaskant en Hans de Kruys de Boys op een grotere achter stand te zetten. De Hazers- woudenaren kwamen op gelij ke hoogte, toen een tackle van Jaap van Kooten op Robert Zandvliet bestraft werd met een penalty. Ernst Jan Pels schoot raak. leiden VCL is de eerste Leidse vertegenwoordiger in de nacompetitie van de vijfde klasse (Serie B). In een aantrekkelijk duel werd TAC '90 met 3-1 verslagen. VCL'er André Deyn snelt op de foto langs een TAC-tegenstan- der. De Haagse ploeg dic teerde het spel, tot in de slotfase Peter Zaalberg drie keer doel trof waar onder twee strafschop pen. Doelman Erik Tol stopte een penalty. Zaal berg is nu 'topscorer aller tijden' bij VCL. Ook Stompwijk '92 klopt na drukkelijk aan de deur van de nacompetitie. Het ken de geen mededogen met Real Zoetermeer: 7-1. Voor rust was het stond het door Hans van Benten (2x), Jeroen van Emmerik en Leon 'klein' Janson op een comfortabele 4-0 voorsprong. Na rust de den Van Benten, Jos Olie hoek en Erwin Oudshoom nog eens dunnetjes GOL Sport remiseerde met Graaf Willem ll/VAC: 2-2. Tien minuten voor tijd stonden de Leide- naars door doelpunten van Khalid Rajini en trai ner Hasan Durmusoglu op een 2-0 voorsprong. Fouten in de Leidse de fensie leverde in de laat ste tien minuten alsnog een 2-2 op. Leidsche Boys trad aan met zeven invallers en incasseerde tegen Taurus een 5-3 verlies. Uniek was het optreden van doelman Bob Visser. De in de spits geposteerde Visser maakte twee doel punten. Michael Overdijk maakte het derde doelpunt. Leidenaar Herwin Plezier kreeg rood. FOTO HENK BOUWMAN eerste klasse zondag In Oud Gastel bleef het duel der degradanten gisteren onbeslist: 2-2. Lugdunum verspeelde tot twee keer toe een voorsprong in de weinig sportieve wedstrijd. Lugdunum werd onaangenaam verrast door een hard spelend sc Gastel maar de ploeg van trainer Rob Beunder bleef over eind tegen het Brabantse fysie ke geweld. Kees van Tongeren zette de Leidse ploeg vanaf de strafschopstip op voorsprong, maar na een twijfelachtige pe nalty voor de gastheren was het treffen weer in evenwicht. Nog voor rust zorgde opnieuw Van Tongeren na een vrije trap van Henk de Cler voor de 1-2. In de tweede helft verzuimde Lugdunum de overwinning vei lig te stellen. Pieter van Schie (2x) en De Cler misten oog in oog met de Gastel-keeper grote kansen. Er volgde een hectische slotfase, waarin de thuisploeg de gelijkmaker forceerde. In blessuretijd leek Lugdunum zelfs met lege handen achter te blijven, maar Lugdunum-goalie Jorrit Hermans stopte de straf schop. Nipte zege Alphense Boys tweede klasse zondag Nacompetitie met JAC en Lyra TWEEDE KLASSE ZATERDAG RON HOOGENDAM Door een klinkende 5-1 triomf op DSVP heeft Voorschoten de derde periodetitel behaald. De formatie van Gerard Désar gaat nu de nacompe titie in met JAC en Lyra, dat de periodetitiel over neemt van kampioen HVO Voorschoten *97 - DSVP 5-1 Voorschoten begon op de eigen knollentuin zeer ongelukkig tegen de Pijnackerse formatie. Tij dens de warming-up raakte doelman Jeroen van der Hoven geblesseerd aan z'n heup, waardoor meespelen onmogelijk werd. Diens vervanger Daniël Green deed het niet onverdienstelijk. Toch werd het na een kwartier 0-1. De achter stand werd door Barry Dubbeldeman voor rust weggewerkt. In de tweede helft vielen de doel punten bij de thuisclub als rijpe appelen. Via Dubbeldeman, Frank Buizer en twee prachtige doelpunten van uitblinker Arwin Visser degra deerde Voorschoten DSVP naar de derde klasse. Lyra - Leiden 1-1 Leiden heeft het seizoen bij Lyra afgesloten met een redelijke achtste plaats. Een positie waar de naar UDO vertrekkende trainer Fred Filippo goed mee kan leven. In De Lier kampte Filippo weer met een incompleet team. maar de thuisclub maakte niet de indruk om tot het uiterste te gaan. Niettemin sleepte de Westlandse formatie via de vierde plek een vervangende periodetitel in de wacht. Leiden kwam na twintig minuten op voorsprong via JP Stahlie, na een slim passje van Stefan Luyckx. Vlak voor rust kwamen de ploe gen weer op gelijke hoogte. eerste klasse zondag» KRV heeft zich in Vlaardingen bij Delta Sport met 4-1 ge wonnen gegeven. De geha vende ploeg van trainer Mart de Groot had in Delta Sport een opponent die nog volop in de race was voor de vierde plaats, die recht geeft op een vervangende periode. De Vlaardingers begonnen nerveus. Floor lm mink miste in een vroeg stadium een dot van een kans voor KRV, maar zette na een kwartier toch het Vlaardingse sportpark op z'n kop door knap de 0-1 aan te tekenen. Tot grote opluchting bij Delta Sport kwam de ploeg van Ton Pattinama vlak voor rust op gelijke hoogte. Toen het na een kwartier in de tweede helft 2-1 werd (doel man Teun van Duivenbode trok aan 'de noodrem' en kreeg behalve geel een penalty tegen), was het hek van de dam en liep de thuisclub uit naar 4-1. Voor KRV maakte het resul taat niets uit. De Rijnvogels waren reeds veroordeeld tot het spelen van promotie/de gradatiewedstrijden om be houd in de eerste klasse. Docos lijkt zich op te kunnen maken voor de nacompetitie. Ondanks een teleurstellend ge lijkspel tegen degradatiekandi daat Olympia, bleef de voor sprong op concurrent Blauw Zwart twee punten. De Wasse naarse ploeg kwam tegen het nog niet veilige DSO niet verder dan 1-1. Alphense Boys verraste met een 1-3 overwinning bij voormalig titelkandidaat ONA uit Gouda. ONA-Alphense Boys 1-3 Alphense Boys heeft zich giste ren dankzij de winst op ONA zeker gesteld van handhaving. De overwinning was verdiend, omdat de ploeg van trainer Kees Oostermeyer het grootste deel van de wedstrijd domi neerde. Zelfs een tegenvaller in de vorm van de 1-0, vlak voor rust, kon Alphense Boys niet uit het evenwicht brengen. Dankzij treffers van Bart-Jan Onder- waater, Richard Nieuwendijk en Jurriaan de Vries op aange ven van Robin Leunissen kreeg de terechte overwinning vorm. In de slotfase voorkwam Al phense Boys keeper Ronald van Koert dat de gastheren dichter bij kwamen. Docos-Olympia 1-1 „Het resultaat is teleurstellend. 182 Gerro Sanders 3-1 Scheidsrecht. Toeschouwers: 1000 Gele kaarten: Mar. Galen (Marken), Ronald fusii [lome 0. 69 Dick Rietkerk 2-0 Scheid: Toeschouwers: 900 Gele I Bruin (Barendrecht). Dmo Luna (SHO) Lr v Excelsior M-FC Lisse 1-0 (1-0) 13 Dave)11 v maas 1-0 Scheidsrechter: PaeshuyseTokpn<; wers: 1200 Gele kaarten: Urieltrustfi.il cll°- or M), Mario Biervliet, Jimmy Sim. der Zwet (FC Lisse) Noordwijk-Rozenburg 8-5 (6-0) 2 1-0, 22 Marco Kleijn 2-0, 26 Arnc 4-0 (stafschop). 43 I 0//7 u r,"im 6-0,42 |j 6-2,691 ;r 7-3, 8' WÊ.irbee 8-4, de Ridder 8 5 Scheidsrechter: Van Ast 1 1 schouwers: 2000 Rode kaart. Rob Innei Rozenburg) Capelle-Scheveningen 1-1 (1-0) 16 Sar wijk 1-0 (eigen doel), 85 Ype Haytema L Scheidsrechter: Van Diemen Toeschoui 31 Gele kaarten: Alex van der Made (Capei Klapwijk (Sch< Rijnsburgse Bovs-ARC 4-0 (0-0) 57 I) Boulayoune 1-0, 69 Martin den Haan Mohamed Boulayoune 3-0,88 Altons 0 Scheidsrechter: Geuze Toeschouwer Gele kaart: Martin den Haan <Rijnsbur_ Rode kaart: Maurice Balkhoven (65 2x g« 8 3! Leic ichl in tear vele luel pel ir t ber: om| vvaa ijgelij sinj 25 9 25 9 25 9 7 3 25 9 6 10 3; |d 25 6 12 7 3( 25 8 5 12 29. 25 6 10 9 28 25 7 7 11 28 25 1 2 22 1 E WEI Derde periode Excelsior M 8-18 Noordwijk Katwijk 8-15 FC Lisse I nar Programma: Rozenburg-Excelsior M?' veningen-Noordwijk, SHO-Marken.pcn. Wit'28-Capelle, Quick Boys-Rijnjjcr Boys, ARC-Katwijk, FC Lisse-Baren±ull( Topscorers: 1 Davey Vermaas (Eijgeni M) 16 doelpunten 2. Ruud Bos (ARI [)e trick van Dam (Noordwijk), Eij p(- Monteiro (Excelsior M), Gerro SJ (Marken) 15. 6 Jerrel Linger (FC en 14 7. Reggie Martina (SchevenL„ f Hans van der Plas (Quick Boys) 13 HOOFDKLA Eerste periode: Volendam-Achilles 0 Tweede periode: Bennekom-Ai" 0, Kozakken Boys-DOVO 1-1 D0V0 24-46 Kozak B - Hoek 24-45 Achilles Bennekom 24-40 Huizen Spakenburg 24-38 Sparta N GVW 24-37 AVW'66 Kloetinge 24-34 WGZ Volendam 24-33 Heerjansdaml Tweede periode >RDV\ brdv hoofdkl/L e WOG-ACV 2-0, Flevo Boys-IJsselrrLpj-, gels 1-0, sc Genemuiden-Nunspee* WHC-Olympia'28 uitg, HZW-Urk uftClV Quick'28-DVS'33 2-0, Harkemasefede Drachtster Boys uitg L„ IJss'vogels 25-59 DVS'33 P? Urk 24-49 0lympia'28 jnet Genemuiden 25-48 ACV h-Ln Be Quick'28 25-44 WHC l VV0G 25-40 Drachtster B Prav Flevo Boys 25-35 HZVV Rl b Harkemase B 24-34 Nunsiseet led Derde periode W0G 8-19 Urk BeQuick'28 8-16 Genemuiden f EERSTE KLA\ da Derde periode: Spijkenisse-Excelsio^ 4-1. T. Leede+++22-51 W0R Gravenz. 22-46 DOTO Strijen 22-46 T0GR Delta Sport 22-39 KRV Spijkenisse 22-38 Excelsior P RWH 22-31 Zwaluwen V Derde periode Ter Leede 7-18 Spijkenis: RWH 7-16 D0T0 maar het punt vergoedt veel", sprak trainer Wim Visser na af loop van het 1-1 gelijkspel te gen Olympia in raadsels. De oe- fenmeester doelde hiermee op het tijdstip van de gelijkmaker. Pas in de laatste minuut maakte de Leidse ploeg de Goudse voorsprong ongedaan. Uitblin ker Raul Wallaart, die in de eer ste helft de binnenkant van de paal al had geraakt, tekende voor 1-1. De spits scoorde uit een strafschop, die na een over treding op de ingevallen Her man van Marwijk was toege kend. Docos was in de eerste helft op achterstand gekomen na een inschattingsfout van verdediger Remo Puliga. DSO-Blauw Zwart 1-1 Blauw Zwart was gisteren niet bij machte het verzwakte DSO op een nederlaag te trakteren. De Zoetermeerse ploeg, waarin steunpilaren als John van den Hoogenband en Paul Osenga door interne problemen ont braken, kwam al vroeg in de wedstrijd op voorsprong. Na een haJJf uur was de stand weer in evenwicht, nadat goalgetter Maurice Fransen bij een van de schaarse, goede Wassenaarse aanvallen op de juiste plek stond: 1-1. In de tweede helft kreeg DSO de beste kansen om drie pun ten te pakken, maar Blauw Zwart keeper Leo de Boer bleek een te grote sta-in-de-weg. Leiden 1-1, JAC-Forum Sport 6-1, |P Honselersdijk 3-1 HVO 22-44 Forum S JAC 22-43 Leiden V'schot.22-41 Honselersd Lyra 22-35 KMD Monster 22-35 DSVP PEC D H 22-34 Hoofddorp JAC, Voorschoten'97 en Lyra spelei competitie, KMD speelt P/D-duel Derde periode V'schot 7-17 HVO I Lyra 7-15 JAC++ DERDEKLAS UVS-Hazerswoudse Boys 1-1, Alphii 10-3, TAW-Kagia 4-2. DSO-Duinoord RCL-Oegstgeest 2-1, Valken'68-Li num 0-2 DSO 22-50 Kagia Lugdunum 22-50 Alphia RCL 22-49 Oegstgeest Valken'68 22-36 Haz Boys TAVV 22-32 Duinoord UVS 22-30 LFC spelen nacompetitie. Duinoord speelr VIERDE KLASi^ Sleutels-Koudekerk 3-5, Blauw l SV'35 2-7, Woubrugge-SVOW 3-0. W'70-MV'tV 2-5, Nootdorp-BSC'68P1'' Moerkapelle-SJC 11-3 Nootd.22-53 SVOW SV'35 22-47 Koudekerk Sleutels 22-43 Moerkapelle MVKV 22-40 BSC'68 LSW'70 22-31 Blauwzwart Woubrugge 22-29 SJC Sleutels. MVKV en SV'35 spelen naco n Derde periode Nootdorp7-21 SV'35 Sleutels 7-16 Woubrugge hij h VIJFDE KLAS»st DoCoS-Zoetermeer 2-4, Roodenburgl 1-3, Marine-VCL 0-5. Abbenes-KSOn! DWO-Archipel/Ornas 1-0. Foreholte-d gers 3-3 Abbenes 22-55 GWS VCL 21-48 Foreholte DWO 22-48 Archipel/O De Jagers 22-42 Zoetermeer Roodenburg 20-33 Marine KSD 20-32 DoCoS Derde periode 6-18 Roodenburg Bil 7-16 De Jagers

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 20