125 jaar Stedelijk Museum De Lakenhal Hartelijke felicitaties van: Zaterdag l mei 1999 viert Stedelijk Museum De Lakenhal zijn 125ste verjaardag. Leuk als u ook langs komt. Van 12.00 tot lj.00 UUr zijn wij open en op onze verjaardag natuurlijk gratis toegankelijk! Wij trakteren u op twee tentoonstellingen: Dageraad van de Moderne Kunst Leiden en omgeving en 1890 -1940 Leiden en omgeving in foto. u kunt ons ook trakteren door vriend van het museum te worden en/35,- (of meer) te storten op giro nummer 353 404. Ook giften zijn welkom, bestemd voor nieuwe aankopen! Als u zaterdag niet kunt komen dan zijn er nog genoeg weekenden met Dageraad- spektakel voor jong en oud. Op zondag 2 mei zijn vijf korte stomme films uit 1^20 te zien waarin deugnieten van kinderen de hoofdrol spelen. Zondag 9 mei is het pop penspel Dag N acht voor kinderen vanaf 4 jaar, maar neem ook je moeder mee want op het voorplein wordt (tegen betaling) een high tea geserveerd. Zondag 23 mei wordt in de spannende voorstelling Pop, bewegingstheater Van Utlieke Zaken de wereld van dromen zichtbaar gemaakt, zonder woorden met live muziek. Voor deze drie voorstellingen hoeft u nietS extra's te betalen, alleen de toegang tot de tentoonstelling Dageraad vari de Moderne Kunst. De brochure over alle evenementen van het Dageraadspektakel ligt in het museum voor u klaar. Algemeen Lcids Installatiebedrijf B.v. Architectenbureau Bob C. van Beek B.V. Bouwbedrijf Hulshof b.v. Fiori bloemen Hizkia van Kralingen Packers Storers Shippers of Art Karstens drukkers/designers Kembo Mcubclproducenten Projectiurichtcr Laterna Magica Leidsch Dagblad Loodgictcrsbcdrijf C. Hundcrsmarck Mees &Zooncn Marsh Mc Lennan, verzekeringsmakelaars en adviseurs Noordman wijnimport Schildersbedrijf Van Gent Schoonmaakbedrijf Vedezo B.v. Studio Knegtmans - grafische vorntgeviry Uitgeverij Waanders b.v. Uitzendbureau de koning Wcstrik Multisound Wolter Dros Groep Werktuigkundige Installaties Oude Singel 28-32 Leiden telefoon 071 5 165 360

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 16