e PSV is weer terug bij af Sport Quick Boys moet slotfase tegen Zwart Wit overspelen Moya beleeft nachtmerrie tegen Golmard Matthijsse neemt ruime voorsprong op Brouwer CHEF WILLEM SPIERDIJK. 071 -5356464, PLV -CHEF JANET VAN DIJK. 071-53564 Ajax tevreden over kaartjes voor finale sittard De problemen rond de bekerfinale tussen Fortuna Sit- tard en Ajax zijn uit de wereld. De wedstrijd wordt, zoals eerder gepland, gespeeld Hemelvaartsdag in de Kuip in Rotterdam. Ajax mag negen treinen laten rijden (drie meer dan in eerste in stantie afgesproken), waardoor in totaal zo'n 9.000 Amsterdam se supporters de wedstrijd kunnen bijwonen. Fortuna zal on dersteund worden door evenveel supporters, die allemaal met de bus naar Rotterdam reizen. Oorspronkelijk mochten Ajax en Fortuna elk 6000 aanhangers meenemen. De Amsterdammers vonden dat te weinig. Belangrijke zege Leverkusen stuttgart Leverkusen heeft gisteravond een belangrijke stap gezet richting Champions League. De huidige nummer twee van de Bundesliga. achter Bayern München, won in Stuttgart met 1-0 van VfB. Ulf Kirsten maakte de enige treffer in de 37ste minuut. Bij Stuttgart speelde Frank Verlaat zijn honderdste wedstrijd in de Bundesliga. Reuser vervangt Bergkamp zeist Dennis Bergkamp heeft zich gisteren afgemeld voor de vriendschappelijke interland tegen Marokko, volgende week woensdag in Arnhem. De aanvaller van Arsenal kampt met een onwillige buikspier. Bondscoach Frank Rijkaard heeft als ver vanger Martijn Reuser van Vitesse opgeroepen. Eerder al was Manchester United-verdediger Jaap Stam vervangen door An- dré Ooijer van PSV. Tim de Cler is opgeroepen voor het Olym pisch elftal dat woensdag in Langenrohr de EK-kwalificatiewed- strijd tegen Oostenrijk speelt. Een maand geleden debuteerde de Leidenaar bij de Olympiërs tegen Spanje. Robin Nelisse is de enige debutant in de selectie. 'TVM bood Sunderland zwijggeld' zottegem TVM heeft de Australische wielrenner Scott Sunder land een half miljoen geboden om zijn mond te houden over de ware toedracht van een ongeval waarbij TVM-ploegleider Cees Priem Sunderland tijdens de Amstel Gold race in het Belgische Riemst omver reed. Sunderlands vrouw Sabine heeft dit bekend gemaakt. TVM-advocaat Joost van Mierlo ontkent het aanbie den van zwijggeld. Titelgevecht bokser Joval rond Rotterdam Het wereldtitelgevecht van Raymond Joval om de WBU-gordel in het middengewicht is rond. 'Matchmaker' Peter Blommaert ontving gisteren de contracten vanuit Italië. Joval (28) moet het op 26 juni in Napels opnemen tegen WBU-titel- houder Agostino Cardamone uit Italië. De kampioen heeft 33 van zijn 35 profpartijen gewonnen. Joval incasseerde één neder laag in 23 profduels. Seizinger stopt met skiën münchen Drievoudig olympisch skikampioene Katja Seizinger heeft een punt achter haar carrière gezet. De 26-jarige Duitse maakte haar afscheid gisteren bekend. Seizinger won tijdens de Spelen van Lillehammer (1994) goud in de afdaling. Ze was vier jaar later in Nagano zelfs goed voor twee keer goud, zowel in de afdaling als in de combinatie. In Albertville (1992) behaalde Sei zinger brons in de Super-G. Tennisscholen in onmin met Schapers den haag Vijf gerenommeerde tennisscholen (Aproach, Ekker, Van Hulst, Timmers en Popeye Gold Star) hebben de samen werking met bondscoach Michiel Schapers verbroken. De scho len hebben een eigen stichting opgericht, die zonder inmenging van de tennisbond hun talenten naar de internationale top wil len brengen. De vijf tennisscholen gaan gezamenlijk spelers en speelsters in teamverband begeleiden en trainen. Sterk veld in Noordwijkerhout noordwukerhout De regionale wegatleten melden zich mor gen in Noordwijkerhout voor de plaatselijke omloop over 5, 10 of 21,1 kilometer.. De wedstrijd is de laatste van zeven uit het re gionale Z&Z wegcircuit, dat op 27 september vorig jaar begon met de Stadsbankcross. Ramses Bekkenk kiest voor een sterkbe- zette tien kilometer in het oosten van het land. Circuitwinnaar Jaap van Duyvenvoorde doet niet mee, omdat hij de Rotterdam Marathon (2.33) nog in de benen heeft. Daarmee wordt zijn grote rivaal Huub Pragt, gisteren al actief in de Singelloop, favo riet voor de zege. Circuitwinnaar Erika van de Bilt heeft zich in geschreven voor de tien kilometer. Omloop van Noordwijkerhout. Halve marathon. 5 en 10 kilometer. Start 11.00 uur, ontmoetingscentrum De Schelft aan de Maandagse Wetering. rotterdam gpd Een vierde wissel in de 88ste minuut. Foutje, kan gebeuren. Het overkwam Quick Boys op 3 oktober 1998 in de competitie wedstrijd tegen Zwart Wit '28 (2-2). Na afloop kwam 'het on recht' aan het licht, maar in het Rotterdamse kamp deed nie mand er moeilijk over. Deson danks krijgt het voorval een staartje. De laatste zeven minu ten van Zwart Wit '28-Quick Boys (inclusief blessuretijd) moeten volgende week om 20.30 uur op sportpark De Vaan worden overgespeeld. Twee dagen na de wedstrijd besloot Zwart Wit '28 toch maar een briefje naar de KNVB te sturen. Dét schrijven en het wedstrijdformulier zijn voor de bond genoeg om maatregelen Vierde wissel leidt tot succesvol protest van Rotterdammers te treffen. „Binnen acht dagen moet er een aanklacht bij ons binnen zijn", zegt Heinrich Welling, hoofd wedstrijdzaken van KNVB district Midden. „Het is niet zo dat je aan het eind van de competitie nog eens kan zeggen dat er maan den geleden iets onreglemen tairs gebeurd is." Aangezien tenminste één club - Zwart Wit '28 verkeert in degradatienood - belang heeft bij de wedstrijd, moeten de slotminuten worden overge speeld. Welling maakte dat nooit eerder mee, maar regle mentair valt er geen speld tus sen te krijgen. Zwart Wit '28-voorzitter Kees de Haan had destijds geen functie bij de Vaanclub, maar was wel aanwezig bij de wed strijd. „Ik weet nog dat ik na af loop gezegd heb dat er een briefje naar de KNVB moest worden geschreven. Ik geloof dat het toenmalige bestuur heeft afgesproken dat ze niets zouden doen. Ik sta hier verder buiten." Ook Quick Boys-secretaris Ouwehand was verrast toen hij door de KNVB op de hoogte werd gesteld. „Kort geleden heeft Zwart Wit nog bij ons ge voetbald en er is nergens over gesproken. Leuk is het natuur lijk niet, want het kost ons al leen maar tijd en moeite. Maar het zijn nou eenmaal de regle menten. Ik ben een praktisch en nuchter mens. Zwart Wit zit in de moeilijke hoek, misschien had ik in hun geval wel hetzelf de gedaan." Ouwehand kan zich de wed strijd nog wel herinneren. „On ze keeper Tom van der Niet liep al drie minuten een her senschudding op. Dat was zo vroeg in de wedstrijd dat nie mand meer aan die wissel dacht in de slotfase. Na afloop kwam iedereen tot de conclu sie dat er een fout was ge- fhaakt. Maar als zoiets in okto ber gebeurt, denk je niet aan de stand van april." Al helemaal niet als Wim Nuis, destijds voorzitter van Zwart Wit '28, na afloop be weert dat zijn club het foutje wel door de vingers wil zien. „De bewuste wissel vond twee minuten voor tijd plaats. Wij voelen er niets voor om daar voor onze goede betrekkingen met Quick Boys op het spel te zetten", liet Nuis in het Rotter dams Dagblad optekenen. Twee dagen later was het be stuur van Zwart Wit '28 schijn baar van mening veranderd. „Toevallig hadden we de maandag na de wedstrijd een bestuursvergadering", weet se cretaris Jan Oorebeek. „Het leek ons toen toch verstandig om bij de KNVB aan te geven dat we een fout geconstateerd hadden. Mogelijk had het in de toekomst nog gevolgen en dan hadden we er als vereniging tenminste alles aan gedaan. Ik heb het briefje namens het be stuur geschreven. Maar toen meneer Welling van de KNVB mij deze week belde, dacht ik 'waar heb je het over?' Ik was de hele zaak al vergeten. Het briefje was alleen maar ge schreven voor onze eigen ge moedsrust." Wim Nuis was niet voor commentaar bereik baar. PSV is terug bij af. In plaats van morgen vanuit de luie stoel de verrichtingen van Vitesse en Willem II te volgen, houdt Eindhoven de komende weken haar hart vast. In de race voor een ticket van de Champions League ver slikte PSV zich gisteravond kinderlijk in De Graafschap. Op de Vijverberg was Dennis den Turk, huurling van AZ, scherprechter. Het zielloze PSV dreigt het feest der mil joenen toch weer uit het oog te verliezen. doetinchem mark caldenhoven Nummer 2 Vitesse kan de mar ge met PSV morgen tegen NEC tot vier punten vergroten, ter wijl Willem II de Brabanders op de ranglijst zelfs voorbij streeft als het slotduel van het week einde Ajax in winst omzet. Met nog vier wedstrijden voor de boeg zit PSV in de donkere wachtkamer. Dat is een hard gelag na dramatisch begin en een behoorlijke tussensprint. Vooral Ruud van Nistelrooij en Luc Nilis waren sprakeloos na het onthutsende optreden en het pikante verlies. „Dit had den we absoluut niet ver wacht", zei Nilis. Het produc tieve tweetal, dit seizoen samen goed voor 47 treffer, leek PSV de laatste maanden spreek woordelijk naar de Champions League te dragen. Het beste koppel van Europa was in 1999 samen dan wel alleen elke wed strijd goed voor een treffer. De laatste keer dat het koppel droog stond, was voor de win terstop tegen Willem II. Toen nam Arnold Bruggink de enige treffer voor zijn rekening. Gis teravond hadden Nilis en Van Nistelrooij voor het eerst sinds medio december niets te vertel len. Dat'PSV op 'nul' bleef ste ken was zelfs een primeur dit seizoen. Voor het eerst dit sei zoen kwamen de Eindhovena- ren niet tot scoren in een offici ële wedstrijd, Champions Lea gue en de strijd om de KNVB- beker incluis. De vierde wedstrijd in elf da gen, met NEC, Vitesse en De Graafschap in Eindhoven de Gelderse Week genoemd, legde eens te meer de tekortkomin gen van PSV bloot. Het voor Bobby Robson en de zijnen overladen programma mocht nauwelijks als excuus gelden. Dat deed Robson dan ook niet. Hij vond zelfs dat PSV „pretty good" had gespeeld. Dat was bezijden de waar heid. Slap, zonder ziel en de drie linies als los zand typeer den de zwakte van PSV. Nilis hamerde de laatste weken al op versterkingen. Gisteravond op een swingende Vijverberg on derstreepte PSV zelf de behoef te aan daadkracht. De Eindho- venaren missen een bindende speler die als cement tussen verdediging en aanval fungeert. Zonder Yuri Nikiforov (enkel blessure), Chris van der Weer den (geschorst), Arnold Brug gink (geschorst) en Davy Oyen (knie kwetsuur) en de confron tatie van dinsdag met Vitesse nog in de benen, braken de be perkte middelen Robson en de zijnen op. Met Abel Xavier nam hij zelfs een gok. De Portugees, die vorige maand nog een me- Ruud van Nistelrooij loopt zich vast op Graafschapspelers Jan Vreman (rechts) en Dave de Jong. niscusoperatie had ondergaan, moest als linksback aan de slag. Dat hij met het uitvallen van doelman Ronald Waterreus, die gistermorgen al met een lichte rugblessure was opgestaan, in de rust een nieuwe wissel mo gelijkheid moest inleveren, maakte de klus er niet gemak kelijker op. Dat PSV met het kwartet mid denvelders Fuchs, Khokhlov, Van der Doelen en Rommedahl evenwel de oorlog niet kan win nen, moeten bij directeur Frank Arnesen en voorzitter Hariy van Raaij genoegzaam bekend zijn. Dat oud-PSV'er Eric Viscaal op het middenveld van De Graaf schap de regie voert mag en kan een ploeg als PSV niet over komen. Was het veldspel bij vlagen nog voldoende, in de eindfase kwam PSV vuur en klasse te kort. De matte vertoning laaide even voor rust op. PSV had de macht niet, De Graafschap vond het lange tijd wel prima. Kansjes voor Ruud van Nistel rooij en Dennis Rommedahl gaven het overwicht van PSV enig cachet. Meer ook niet. Toen PSV het vizier al op de tweede helft had gericht, sloeg De Graafschap toe. Zico Tum- ba, terug na een verbanning van ruim twee maanden naar het tweede, hield in het straf schopgebied André Ooijer van het lijf en legde panklaar af op Den Turk: 0-1. Na de rust ging PSV verwoed op jacht naar de gelijkmaker. De Eindhovense speelwijze ontbeerde, zoals zo vaak dit sei zoen, echter een idee. De leer lingen van Jurri Koolhof hiel den tot vreugde van Doetin- chem simpel stand. Tot woede van vooral Nilis. De Belg moet de slappe houding van PSV meer dan beu zijn. Armzwaai end en tierend trachtte hij het vuurtje bij zijn manschappe aan te steken, maar de vor sloeg geen moment over. Oé niet bij Van Nistelrooij. Dat h ontgoochelde koppel na de bh mage als eerste de catacombe indook, sprak boekdelen in hu ze PSV. i.. i). lofscn). PSV: Waterreus (46. lodewijksj, us, Ooijer. Dirkx en Xavier. Hoi dahl, Van der Doelen, Khoklilo De Bilde) en Fuchs (54. Kolkka) en Van Nistelrooy. Hopmans in Boedapest niet verder dan kwartfinale hyeres anp monte carlo féröme Golmard is hard op weg het grote, nieuwe tennisidool Frankrijk te worden. De Bourgondiër stuurde de Spaan- |se favoriet Carlos Moya weg an het toernooi van Monte larlo, dat met bijna vijf miljoen 'den is gedoteerd. Prompt 'erd hij zelf uitgeroepen tot de grootste kanshebber, vooral omdat het Australische service kanon Mark Philippoussis ook in de kwartfinale sneuvelde te gen Marcelo Rios. Golmard verloor de eerste set op het trage gravel van het Prinsendom aan de Zuid-Fran se kust in de tiebreak. Het ver ontrustte hem allerminst. In de twee volgende stond hij Moya nog welgeteld drie games toe: 6-3 6-0. In vijf dagen tijd is Golmard jnu Frankrijks nummer 1 gewor- ■den in plaats van Cédric Pioli- Hne, die er al in de eerste ronde fluitging. Het zat hem daarbij be- I paald niet tegen: Boris Becker I meldde zich voor de tweede ronde af en in de derde trof Golmard zijn vrij onbekende landgenoot Arnaud di Pasqua- le, de vervanger van André Agassi. Gisteren was Moya, die veel last had van een blaar op zijn rechterduim, geen schim van de speler die eerder dit sei zoen twee weken de wereld ranglijst aanvoerde. .Op de lijn. Aces. Het was een nachtmerrie. Ik heb nog nooit een speler gezien die zo veel ballen precies op de lijn Als-ie slim is gaat-ie van avond nog naar het casino", verzuchtte Moya. „Maar voor alle duidelijkheid, dat had niets met mijn spel te maken. Dat van Golmard was gewoon veel beter." Voor Amanda Hopmans, ac tief in Boedapest, was de kwart finale het eindstation. Daarin was de Spaanse Cristina Tor- rens Valero gisteren aanmerke- Margriet Matthijsse heeft tij dens de olympische zeilweek in Hyères de Europe-klasse ge wonnen. Gisteren kwam haar leidende positie niet in gevaar, door gebrek aan wind werd na twee uur ronddobberen beslo ten de laatste wedstrijd te an nuleren. In de Soling-klasse werd Roy Heiner de winnaar. Met haar overwinning ver grootte Matthijsse haar voor sprong op landgenote Carolijn Brouwer. Beide zeilsters ambiëren een startplaats op de Olympische Spelen, volgend jaar in Sydney. Met de Spa-regatta in Medem- blik, eind mei, wordt de reeks selectiewedstrijden afgesloten. Het verschil na Mallorca en Hy ères bedraagt nu twintig pun ten. „Het ging super deze week", zei Matthijsse, die in het zuid- Franse deel van de Middelland se Zee acht van de dertien races won. „Ik ben ook beter gewor den met minder wind", zo noemde ze haar grootste mee valler van de afgelopen dagen. Matthijsse vindt zichzelf ook de aangewezen persoon om Ne derland in Sydney te vertegen woordigen. Ze is wereldkampi oene en won in 1996 olympisch zilver in Atlanta. Brouwer, die als derde ein digde, weigert zich vooralsnog bij haar nederlaag neer te leg gen. In Hyères zaten de om standigheden tegen, zei ze. Of er was veel wind, of geen zucht je. „Eigenlijk zou ik best tevre den moeten zijn", aldus Brou wer, die zo'n zeven kilogram lichter is dan haar meeste con currenten. „Maar helaas ben in de onderlinge strijd voor c olympische selectie weggeza en dat is het enige dat telt. Ma griet heeft hier gewoon got gevaren." De finale van het matchract in de Soling-klasse eindigde gi teren door de windstilte evei eens in een anticlimax. Hein« en zijn Britse tegenstander Ai dy Beadsworth konden ni echt de strijd aangaan. Omdat Heiner in de Fleet R ce het beste had gepresteer werd hij tot winnaar uitgero< pen. Heiner en zijn bemai ningsleden Dirk de Ridder c Peter van Niekerk wonnen h onderling duel met Beadswon met 2-1. SCOREBORD PRIJSVRAGEN Lucky Ten van vrijdag 23 april. 4 - 6 - 15 - 18 - 20 - 21 - 27 - 29 - 35 - 36 - 40 - 44 - 51 - 52 - 54 - 56 - 57 - 60 - 67 - 79. (on der voorbehoud) VOETBAL 152. Barcelona. Spaans Open. Stand na tweede ronde: 1. Sandelin (Zwe) en Lawrie (Sch) 132 slagen, 3 Spence (Eng) 133. 4. Mc- Ginley (Ier) en Aguero (Spa) 135; uitge schakeld 80. Derksen 144, 143. Muntz Eredivisie: De Graafschap - PSV 1-0 (1-0). 43. Den Turk 1-0. Scheidsrechter: Van Huiten Toeschouwers: 8.600. Gele kaart Khokhlov (PSV) Stand aan kop: Feyenoord 28-70 Willem II 29-53 Vitesse 29-55 Heerenveen 29-48 PSV 30-54 Roda JC 28-47 Carlos Moya wil er even niet zijn. Hij onderging zijn partij tegen Jérö- me Golmard voor- al in de laatste twee sets als een 'nachtmerrie'. FO TO REUTERS lijk beter dan de Nederlandse. Deze maakte slechts twee games: 2-6 0-6. DAMMEN Haren. WK Rapid. Zevende ronde, eerste partij: Tsjizjov (Rus) - Gantwarg (WRu) 1-1, Scholma (Ned) - Wiersma (Ned) 0-2, Koifman (Isr) - Geor- giev (Rus) 1-1, Samb (Sen) - Ba (Sen) 1-1, Schwarzman (Rus) - Valneris (Let) 1-1, Baljakin (WRu) - Clerc (Ned) 1-1 Tweede partij: Gantwarg - Tsjizjov 1-1, Wiersma - Scholma 1-1. Georgiev - Koifman 1-1, Ba - Samb 2-0, Valneris - Schwarzmann 1-1, Clerc - Baljakin 1-1 Stand: 1 Georgiev 18. 2 Baljakin, Schwarzmann 17, 4. Clerc 14 (uit 13), 5 Bam Gantwarg, Valneris 14, 8 Wiersma 13 (uit 13), 9. Koifman, Tsjizjov 13. 11Scholma 10. 12. Samb 9. PAARDENSPORT Göteborg. Finale wereldbeker springen. Tweede onderdeel, springconcours 1,60 m, met barrage: 1. John Whitaker (GBr) Virtual Village Heymen 0 strafpunten, 35,84 seconden, 2. Garson (VSt) Rhythmi cal 0-36,04, 3. Charles (Ier) Traxdata Nu- stria 0-36,25, 4 Rodrigo Pessoa (Bra) Gandini Baloubet du Rouet 0-37,52, 5. Hendrix (Ned) RBG Finesse 0-37,71, 6. Tops (Ned) Operette la Silla 0-43,33, 15. Van der Vleuten/Vink Flower III 4, 21. Bril /Hennessy 4,50, 31. Lansink/NIssan Cal- varo Z 10,75 Stand na twee onderdelen (klasseringen herleid tot strafpunten): 1. Pessoa 0, 2. Coyle 4,5, 3. Ludger Beer- baum, McNaught en Michaels-Beerbaum 5, 6. Hendrix en Garson 5,5, 8. Mandli (Zwi) 7, 9. Charles en Tebbel (Dui) 8, 16. Tops 15,5,21. Bril 19,5, 26. Van der Vleu ten 23, 35. Lansink 29,5. Costa (Spa/10) 6-4 6-7 7-6, Kuerten (Bra/13) - Spadea (VSt) 6-3 6-3, Golmard (Fra) - Moya (Spa/1) 6-7 6-3 6-0, Rios (Chl/9) - Philippoussis (Aus/5) 6-2 6-7 6- 4 Halve finales: Kuerten Mantilla, Gol mard - Rios. Boedapest. Vrouwen, 285.000 gulden. Kwartfinales: Torrens Valero (Spa) Hop mans (Ned) 6-2 6-0, Pitkowski (Fra/7) - Koelikovskaja (Rus) 7-5 6-2, Kuti-Kis (Hon) - Nemeckova (Tsj) 6-1 6-3. Chladko- va (Tsj) - Martincova (Tsj) 6-4 6-2 Cairo. Vrouwen, 360.000 gulden. Kwartfinale: Sanchez Vicario (Spa/1) Do- kic (Aus) 6-3 6-1, Gagliardi (Zwi) Cour- tois (Bel) 6-3, 6-2, Spirlea (Roe/5) - Pierce (Fra/2) 6-4 6-2, Drake (Can) - Schnyder (Zwi/3) 6-7 6-2 6-2 Orlando. Mannen, 810.000 gulden. Tweede ronde: Gumy (Arg) Stoltenberg (Aus/17-6 7-6, Courier (VSt/5) - Blanco (Spa) 7-5 6-4, Ruud (Noo/7) - Arnold (Arg) 3-6 7-6 6-2, Mirnyi (WRu) - Cadart (Fra) 6- 2 7-6. VOLLEYBAL Seoul. Wereldbeker luchtgeweer. 10 me ter: 1. Aleinikov (Rus) 698,7 punten, 2. Conci (Slv) 698, 3. Sidi (Hon) 697,7, 7 Boschman (Ned) 696,2. Bijzonderheid. Boschman verbetert in kwalificati 595 punten het nationale record. WATERPOLO SCHIETEN Mannen. Hoofdklasse, halve finales play off (best of three): Polar Bears - ZPB 10-7. AZ&PC-AZC 7-4 TENNIS WIELRENNEN 23ste Ronde van Nedersaksen, eerste etappe Einbeck - Verden: 1 Koerts (Ned) 197.9 km m 4 49 52, 2 Trkal (Tsj). 3 (Dui) 0.05, 3. Rich (Dui) 0 14. 4. Rite (Zwe) 0.23, 5. Gritsoen (Rus) 0.31, 6 P lack 0.32. 24ste Ronde van Thüringen, vierde etap Schmalkalden - Miihlhausen: 1 Weg*-1 (GBr) 142 km in 3 33.02, 2 Schre (Dui) 0.47, 3 Schuier (Dui), 4 Tra pusch (Oos). 5 Burrow (GBr), 6 Den (Dui). Algemeen klassement: Schre 14 42.40, 2 Burrow 0.05, 3. Szmyd (P 0 08, 4. Trampusch 0.20, 5. Haym (Aus) 0 38 Contern (Lux). 75ste GP Faber. 1Kirch (Lux) 2.40 18, 2. Strynckx (Bel) 0.04, Swinnen (Bel) 0 14. 4 Voeckler (Fra). 0'Bee (VSt) 0 24, 6. Post (Ned); 9 Di ning (Ned) 0.27. ZEILl Hyeres. Olympische week, eindstanden. Vrouwen. Europe: 1 Matthijsse (Ned) punten, 2. Multala (Fin) 34, 3. Brouv (Ned) 41. 470: 1. Sossi/Sossi (Ita) 4 7, Kedri/Fabrikant (Isr) 47, 3. Trübel/Grosr (Dui) 51, 19. Westerhof/Verbeek 119 Mannen. Soling: 1 Heiner (Ned) 1 pui 2. Beadsworth (GBr) 2, 3. Schumann (D 3. Finn: 1 Kusnierewicz (Pol) 22, 2. De\ ti (Ita) 42, 3 Burows (Ier) 51,8. Van Mi den 72 Laser: 1 Ronholt (Den) 45, Ainslie (GBr) 49, 3. Suneson (Zwe) 49, Kats 64, 29 Laritermans 161 Mistral: Gyader (Fra) 37. 2 Maciel (Spa) 37, Rodriques (Por) 37, 15 Van Geemen 9 Tornado: 1 Hagara/Steinacher (Oos) 1 2. Booth/Landenberger (Aus) 25, 3 Bi dock/Forbes (Aus) 30, 10. Van Teylingc Dercksen 86 49er: 1 Hestback/Per (Den) 17, 2 Audineau/Farnarier (Fra) 2 3 Kacprowski/Kuzmichi (Pol) 25, 2 Paardenkooper/Groth 59

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 39