Scorebord
Marathonhu welij k
MAANDAG 19 APRIL 1999
chef willem spierdijk, 071-5356464. plv -chef janet van dijk, 071-53,
PRIJSVRAGEN Veteranen
Lucky 10 van zaterdag 17 april. 3 - 7 - 12 -
13-14-17-22-24-26-33-44-46-
52-53-55-57-63-65-70-72.
Lotto 15. 7- 16 - 17-27-31 - 36. Reser
vegetal: 2 Cijferspel: 205957.
Toto 15. 2-2-1-3-3-3-2-2-2-1-
1-3-1
Duitse lotto. 6-7-36-39-42-46 Re
servegetal 17 Supergetal 3 Spel 77
0651457 Super 6 241318
Belgische lotto. 2 - 9 - 13 - 22 - 31 - 38.
Reservegetal 26. Joker 9415872.
AMATEURVOETBAL
Zaterdag
Reserve hoofdklasse A: Zwart Wit'28 2-
Spi|kenisse 2 0-0. Strnen 2-Schevenmgen
2 1-3.
Schevenin 2 20-48 Spijkenis2 20-27
Quick Boys 2 20-44 Ter Leede 2 19-26
Katwijk 2 19-32 Ri|nsbB2 20-18
ARC 2 19-31 Excels M 2 20-17
FC Lisse 2 19-31 Zwart Wit 2 20-14
Noordwijk 2 20-29 Striien 2 20-12
IA: KRV 2-s-Gravenz SV 2 3-2, Quick
Boys 3-Lyra 2 4-0, ARC 3-KMD 2 6-1. Spi
rit 3-DSVP 2 2-1
2A: Rijnsb. Boys 3-SV35 2 3-3, RCL 3-
Katwijk 4 2-1. 2B: Quick Boys 4-Vitesse
Delft 3 2-2, Zwaluwen VI. 3-Honselersdijk
2 1-1.
3A: DSO 2-Rijnsb. Boys 5 3-2, Katwijk 5-
Leiden 2 1-1 gest Kagia 2-Quick Boys 6
2-3, Hazersw.Boys 2-UVS 2 3-3. 3B:
Naaldwi|k 2-Die Haghe 3 3-2, Honselers-
dijk 3-Monster 3 1-3, Hoekse Boys 2-
Scheveningen 3 3-4.
4A: LSVV'70 2 - SEV 3 6-1, TAVV 2 -
Riinsb. Boys 6 1-2, ARC 4 - Valken'68 2
1-5 4B: BSC'68 2-Nootdorp 2 2-6, DSO
3-Voorschoten'97 4 1-3, SV'35 3-Duin-
oord 3 2-2
5A: Abbenes 2 - Quick Boys 8 1-1 JAG 1
- Noordwijk 6 2-4, Kagia 3 - Rijnsb Boys
7 2-1 5B: DSO 4-Katwijk 7 1-2, Leiden 3-
Valken'68 5 4-2, RCL 4-Blauw Zwart 2 3-
1. Ri|nsb.Boys 8-Quick Boys 9 1-5, Sleu
tels 2-SEV 4 3-3 5C: Alphia 3-HVZ 1 4-2.
Katwijk 8-Valken'68 6 3-2, Quick Boys
10-ARC 5 5-1, RCL 5-SJZ 1 8-4 5D: Ans-
ton'80 2-JAC 4 1-1, DSO 5-SEV 5 5-1,
Duinoord 4-Semper Altius 3 1-3, Katwijk
9-Forum Sport 5 1-4, Zoetermeer 2-Hoek-
se Boys 5 1-7
6A: Lisse 7 - Oegstgeest 5 1-1. Rijnsb.
Boys 10 - Noordwijk 7 2-5, KRV 4 - Val
ken'68 7 8-3, Quick Boys 11 - WSB 1 0-
2. MVKV 3 - RCL 6 1-6. 6B: BI Zwart 4 -
JAC 5 4-4. Koudekerk 3 - Rijnsb. Boys 9
3-0, Haz Boys - Alphia 5 7-2, ARC 6 -
DSO 6 7-1 6C: JAG 2 - Valken'68 8 3-4,
Quick Boys 12 - Noordwijk 8 2-1, RCL 7 -
Katwi|k 11 3-2. 6D: Katwijk 12 - Lugdu-
num 3 1-7, Leiden 4 - Quick Boys 13 1-4,
RCL 8 - Rijnsb. Boys 12 2-2, Valken'68 9
- Voorschoten'97 7 8-1. 6E: Lugdunum 4
- Ter Leede 8 2-3, ARC 7 - Alphia 4 5-0,
RCL 9 - LFC 2 6-3, Quick Boys 14 - Voor
schoten'97 8 4-2 6F: Koudekerk 4 - KRV
8 7-2, DWO 2 - Quick Boys 15 5-2, DSO 7
- ARC 10 1-9, Rijnsb. Boys 14 - Semper
Altius 4 2-0, Haz Boys 4 - Woubrugge 4
1-4 6G: MVO'72 3-KSD 2 1-8, Postalia 2-
SV'35 4 1-2. Vitesse Delft 6-Neta Dall 2 4-
0. 6H: DUNO 3-Loosduinen 5 9-3, Neta
Dall 3-SV35 5 3-1, Vitesse Delft 7-ARC 9
3-3.
7A: RCL 10 - GWS 2 12. Quick Boys 16
- KRV 9 0-0, SJC 2 - Katwijk 13 3-2,
MVKV 4 - Noordwijk 10 1-3, Ri|nsb. Boys
15 - Oegstgeest 7 1-1 7B: RCL 11 - Kat
wijk 14 2-0, SJZ 2 - Oegstgeest 8 3-2,
Quick Boys 17 - BSC 68 4 2-2. 7C: Kat
wijk 15 - Oegstgeest 10 7-3, RCL 12 - Al
phia 6 0-2, ARC 12 - Noordwijk 12 2-9,
Leidse Boys 1 - DSO 10 3-1, Leiden 6 -
Voorschoten'97 10 4-1 7D: Leiden 7 -
Oegstgeest 9 4-4, Katwi|k 16 - Rijnsb.
Boys 18 5-2, TAW 4 - RCL 13 1-2, DSO
11 - Woubrugge 5 1-6, Haz Boys 5 -
Voorschoten'97 11 2-4. 7E: Forum Sport
7-Duinoord 6 1-5, Katwijk 17-KSD 3 0-1
gst, PZH 2-DSO 9 1-1, Rijnsb Boys 19-
BSC'68 5 4-2.
8A: Haz. Boys 6 - Quick Boys 18 1-4, ARC
13 - Koudekerk 6 6-0, Lisse 8 - Val
ken'68 10 1-6 8B: Koudekerk 7 - ARC
14 3-3, Lisse 9 - Quick Boys 19 5-0, Haz.
Boys 7 - KRV 11 0-7, Leiden 10 - Val
ken'68 112-1, WSB 3 - Foreholte 3 3-8
8C: Rijnsb. Boys 22 - Abbenes 3 3-1, Lei
den 11 - Lisse 10 5-1, RCL 16 - GWS 3
3-0, KRV 12 - Koudekerk 8 8-2. 8D:
Rijnsb Boys 23 - Noordwijk 13 3-5, Val
ken'68 13 - Oegstgeest 11 1-12, Katwijk
18 - Lisse 11 1-7 8E: Roodenburg 2 -
Rijnland 2 3-5, RCL 14 - Koudekerk 9 2-
3. ARC 17 - Voorschoten'97 12 3-3, Sleu
tels 6 - HVZ 2 11-0 8F: DWO 5-RCL 15
1-1. JAC 10-Blauw Zwart 5 1-2. Semper
Altius 8-Graaf Willem 1 5-2 8M: Rijnsb.
Boys 24 - Noordwijk 11 1-4, VCL 2 -
Oegstgeest 12 1-7.
Zondag
Reserve hoofdklasse A: ADO Den Haag 2-
Hekelingen 2 5-1, Slikkerveer 2-Quick H 2
0-2, sc Feyenoord 2-Nieuwenhoorn 2 2-1.
ADO 2 20-45 Nieuwen 2 18-24
Tonegido 2 20-41 UVS 2 19-23
Westland 2 18-32 Olympia 2 19-23
Quick H 2 20-30 DHC 2 19-23
Feyenoord 2 19-28 Hekeling 2 20-16
Wilhelmus 2 20-27 Slikkerveer 2 18- 5
IA: VELO 2-VIOS 2 1-0, Alphense Boys 2-
DWO 2 2-2, DSO 2-VVSB 2 0-3 1B: Leo-
nidas 2-OW 2 2-2, Excelsior'20 2-PFC 2
6-0, Spartaan'20 2-UNIO 2 2-0, DRL 2-
Zwervers2 3-1.
2A: OLIVEO 2-Voorschoten 2 1-2, SJZ 2-
Teylingen 2 2-3, RVC/Rijswijk 2-Kranen-
burg 2 1-1, Concordia 2-Wilhelmus 3 0-5,
Altior 2-Lugdunum 2 2-3 2B: VELO 3-
Westlandia 3 2-3, Quintus 2-Laakkwartier
2 0-4, Vredenburch 2-VCS 3 4-0
3A: Lugdunum 3-DOSR 2 3-3. Westlandia
4-Roodenburg 2 4-2. DOCOS 2-Wilhelmus
4 3-2, FC Rijnland 2-VVSB 3 3-1 3B: Ver-
burch 2-SV Erasmus 2 6-0, Blauw Zwart 4-
Westlandia 5 4-4, VELO 5-HBS 3 2-1,
VVM 2-Delft2 1-0.
4A: LFC 2 - UVS 3 1-5, VCL 2 - Lisse 3 1-
7, ROAC'79 2 - UDO 2 5-0, 4B: MMO 2 -
SJC 4 2-2, ASC 2 - Bernardus 2 1-1. RO
AC'79 3 - Foreholte 4 2-3, DSO 3 - Meer
burg 2 1-3
5A: Bernardus 3-Lisse 4 0-2, Foreholte 5-
Forum Sport 3 5-0, Teylingen 3-DoCoS 4
1-3 5B: DSO 5-VCL 3 2-3, Forum Sport
2-Blauw Zwart 5 3-0, SJZ 3-Rijnland 3 1-
3, Stompwijk 2-Alph Boys 5 2-2, War-
munda 2-Voorschoten'97 3 1-13 5C:
Graaf Willem 3-Archipel/0rnas 2 10-0,
HW 4-OSC 2 5-4, Wassenaar 3-Azzurri 2
4-1, Wilhelmus 5-VUC 5 V nog, Zoeter
meer 2-Alph Boys 6 4-2
6A: Lugdunum 4 - DoCoS 5 5-3, Alphense
Boys 12 - Teylingen 4 7-1 6B: Lisse 6 -
GOL Sport 2 5-3, SJZ 4 - Teylingen 5 1-1,
Leidse Boys 4 - SJC 7 9-5, Altior 6 - BI
Zwart 6 2-2, DoCoS 6 - LFC 3 2-1 gest.
6C: Alphense Boys 7 - Alkmania 3 A. no,
SJZ 5 - OSC 4 1-0, Bernardus 5 - VCL 4
3-5, MMO 3 - Altior 4 2-1 6D: Zoeter
meer 6 - Wilhelmus 6 0-6, Alkmania 4 -
Kickers'69 4 3-1. DWO 5 -Altior 5 3-6,
MMO 4 - SJZ 6 3-1, DSO 6 - Alphense
Boys 8 2-7.
7A: Leidse Boys 5 Sleutels 13-1. Lugd
unum 6 - DOSR 8 3-1, Teylingen 6 - UDO
5 nb. Foreholte 6 - DoCoS 7 2-4 7B: UD-
WS 3 - Leidse Boys 6 5-4, ASC 5 - War-
munda 5 0-3, SJZ 8 - Foreholte 7 2-1,
VCL 5 - UVS 6 2-6 7C: DOSR 5 - Bernar
dus 6 3-2, Warmunda 6 - Kickers'69 5 3-
1, Gr.Wil VAC 6 - Alphen 3. SJC 10 - Al
phense Boys 9 6-3 7D: Alphen 4-Meer-
burg 5 2-1, DOSR 6-RKAW 8 1-5, DWO
6-VCL 8 9-1. Graaf Willem 7-HW 7 1-6,
Stompwijk 9-Azzurri 4 0-4 7E: Blauw
Zwart 7-DWO 7 2-8, DOSR 7-RKAVV 10 5-
3, HW 8-Warmunda 4 2-7, JuVentaS 5-
Tonegido9 3-l, Zoetermeer 7-VUC 7 1-5
8A: Lugdunum 7 - GOL Sport 3 5-1, Tey
lingen 8 - Foreholte 8 3-8, WSB 5 - UDO
7 1-2, Lisse 7 - SJC 11 1-3. 8B: DoCoS
11 - Teylingen 9 5-1, Rijnland 6 - SJC 12
1-1, Foreholte 9 - Lisse 8 3-2, Altior 10 -
Sleutels 2 5-0. 8C: Roodenburg 6 - Do
CoS 12 6-2, Rijnland 7 - UVS 7 2-2, UD-
WS 4 - Lisse 9 5-3, VNA 3 - VCL 6 4-2.
8D: Stompwijk 5 - UVS 8 7-1, Lisse 10 -
SJC 14 6-1, Meerburg 6 - Foreholte 11 2-
4, VCL 7 - DoCoS 13 2-6 8E: Bernardus
7 - MMO 5 2-1, Kickers'69 6 - Stompwijk
6 6-1, Alkmania 6 - Alphense Boys 111-
6, Alphen 5 - ROAC'79 5 6-2 8F: Alkma
nia 7-DOSR 9 1-2. DWO 8-Meerburg 8 1-
0. Forum Sport 6-Archipel/0rnas 4 3-9.
MMO 6-8lauw Zwart 8 2-3. Real Zmeer 2-
Alphen 6 8-0. 8G: Alkmania 8-OSC 5 3-1,
Bernardus 9-Tonegido 10 9-1. Stompwijk
8-Graaf Willem 8 1-3, Stompwi|k 7-Wasse-
naar 5 2-2 8H. Graaf Willem 9-Wassenaar
6 2-4, Postalia 3-Bernardus 10 3-3, Real
Zmeer 3-De Jagers 3 1-10, RFC'95 4-Vre-
denburch 6 0-7. Zoetermeer 9-Tonegido
110-3.
JEUGDVOETBAL
A-jeugd
Eerste divisie: Middelburg-Quick Boys 2-4,
RKC-Roda JC 3-6 Eindhoven-Excelsior 0-
0, Feyenoord-Fortuna 0-2 ,Sparta-RKC 5-
0, Roda JC-MW 1-0.
Sparta 19-47 MW 20-29
SCFeyen. 19-44 Excels 19-19
Fortuna S. 19-36 Dordrecht 19-18
Quick Boys 20-32 WV 20-18
Eindh 19-30 Middelb. 19-11
Roda JC 18-29 RKC 19-11
Tweede divisie A: DOVO-DWV 6-1. Hollan-
dia-AFC 1-1, DCG-Roda 46 3-2, FC Lisse-
UW 1-0. Vreeswijk-Argon 0-3.
AFC 19-40 UW 18-20
Lisse 19-40 DEM 16-20
Argon 19-39 DCG 18-21
DOVO 19-23 Holland. 16-19
Roda 46 18-22 DWV 17-16
Vreesw 19-22 SVW27 16-14
Tweede divisie B: HOV-UVS 1-1, RVC/Rijs-
wijk-Katwijk afgelast, DSO-Westlandia 2-0
SW/SMC-Spartaan 20 2-1, DSO-Katwijk
1-1
ADO DH 19-48 UVS 19-24
DSO 18-34 Westlandia 17-21
S W/S MC 17-31 Spijkenisse 19-21
Katwijk 18-30 SC Feyen. 20-21
RBC 20-30 RVC/Rijsw. 19-14
Spart: 20 20-26 HOV 16- 5
Derde divisie: VCS-Rijnsburgse Boys 4-0,
ONA-Noordwi|k 3-6, DHC-ARC 3-2, Al
phense Boys-SJC 3-2, Olympia-DWO 0-2
DWO-ONA 1-0
VCS 19-42 Alp Boys 19-25
ARC 20-41 DWO 19-25
Noordwijk 20-36 DHC 18-24
Scheven 20-31 Olympia 19-19
Voorschoten 20-30 Rijnsb.Boys 20-19
ONA 19-26 SJC 19-10
B-jeugd
Eerste divisie: GA Eagles-Ajax 0-0.
Ajax. 19-48 Twente 19-26
Telstar 20-33 DWS 19-24
Heerenv 20-32 GA Eagles 18-23
Feyenoord 19-31 Haarlem 20-21
AZ 20-30 Utrecht 20-19
Volend 20-28 Quick Boys 20- 9
drecht-RBC 2-1, RCS-SW/SMC 6-1
Spartaan 18-39 RVC/Rijs. 16-24
Excelsior 18-37 UVS 18-24
Dordrecht 19-37 Sparta 18-21
SVV/SMC 19-35 Barendr. 19-18
ADO DH 2 20-30 RBC 19-10
RKC 18-29 RCS 20- 5
tPmm
londen Mick Gambrill draagt zijn vrouw Barbara Cole over de Tower Bridge in Londen. Het paar week tijdens de marathon in de Engelse
hoofdstad even van de route af voor een korte stop in de kerk. Daar traden zij in het huwelijk. Na de ceremonie vervolgden beide loopfanaten
hun weg en volbrachten de afstand van 42 kilometer en 195 meter. foto ap
VROUWENVOETBAL
Hoofdklasse: Stedoco - WFC: 1-1; Veloci-
tas - Braakhuizen: 2-0.
Saestum 19-55 Puck 19-21
Ter Leede 19-40 Wartburgia 18-19
WFC 18-39 Reiger B 19-17
Stedoco 18-35 Velocitas 18-16
ZwartWit28 19-30 Braakhuizen 18-16
ODC 18-26 Buitenveldert 19-4
Zaterdag tweede klasse: Stedoco 2 - Ter
Leede 2. 1-5; RWH - ZwartWit'28 2. 3-0;
Berkel - Kloetinge: 5-1.
RWH 19-50 Tern Boys 20-24
ZwartWit 2 18-41 Stedoco 2 19-20
Ter Leede 2 19-38 Vlissingen 19-19
Berkel 19-31 Kloetinge 18-17
Zwaluwen 18-29 Botlek 20-16
Quick Boys 19-26 EBOH 20-12
Zaterdag derde klasse: Excelsior P.
BSC'68- 0-3; ZwartWit'28 - RCL: 1-5.
Nootdorp 16-43 Grèvenz.w 15-19
DZB/Z'Kamp 16-37 Oegstgeest 16-18
Jodan Boys 16-28 BSC'68 14-17
RCL 15-25 Excelsior P 17-7
MW'27 15-25 ZwartWit28 3 14-5
Zondag tweede klasse: DUNO - Alkmania
1-1; RVC'33 - DEH: 4-5; KFC'71 2 - UVS:
1-1; Oliveo - De Sleutels. 7-0; Duivesteyn -
DWO; 0-6.
Oliveo 17-46 KFC'71 2 18-25
UVS 19-34 Alkmania 20-27
Nieuwkoop 20-32 SJC 18-24
Sleutels 19-30 DEH 18-22
DWO 17-29 Duivesteyn 18-8
RVC'33 18-27 DUNO 17-6
Zondag derde klasse A: JuVentaS - BI Zwa
rt 5-1; Westlandia -GDA 2: 2-2; Oliveo 2 -
Vredenburch 4-2.
Westlandia 15-36 BI.Zwart 12-16
GDA 2 14-33 SJC 2 15-14
UDO 15-31 Oliveo 2 15-13
JuVentaS 15-27 DoCoS 13-3
Vredenb. 15-20
Zondag derde klasse B: Floreant - Bernar
dus: 2-1
VEP 15-35 Ammerstol 14-10
NSV'46 15-40 Cabauw 17-16
Bernardus 15-31 Spartaan'20 14-12
DONK 14-25 Iduna 14-12
Floreant 14-24 Nieuwerkerk 14-3
AMERICAN FOOTBALL
NFL Europe, eerste speelronde. Barcelona
Dragons (Spa) - Amsterdam Admirals
(Ned) 28-16, Frankfurt Galaxy (Dui) - Ber
lin Thunder (Dui) 21-20.
Rotterdam, 19e marathon. Officiële uit
slag.
Mannen 1. Kosgei (Ken) 2.07 09, 2 Ron-
cero (Spa) 2 07,24, 3. Rey (Spa) 2 07.38,
4 Biwott (Ken) 2.07.43, 5. Kim (ZKo)
2 07 50. 6. Oj.ma (Jap) 2.08.48. 7. Ser-
rokh (Mar) 2 09.01, 8. Mereng (Ken)
2.09.37, 9 Cortes (Spa) 2 09.42, 10 Lo-
puyet (Ken) 2.09 51. 11 Van Hest (Ned)
2 10.07, 12. Maase (Ned) 2.10.10, 13.
Caimmi (Ita) 2.11.31. 14. Pavlov (Rus)
2 13.46. 15 Loskoetov (Est) 2 14.51.
19. Aitnafa 2 15 50. 21 Visser 2.16.24.
24. Krotwaar 2.17.17, 25. Van Damme
2.17.22. 34 Smits 2.21.25, 62. Van
Duyvenvoorde (Leiden Atletiek) 2.33 11.
197. Van Trigt (Nieuwkoop) 2 44 46
231. Van Schooten (AAV '36) 2.47.36,
297. Rietdijk (AAV '36) 2.51.26, 333
Kroezen (Leiden Atletiek) 2.52.40, 544.
De Best (NSL) 2 58.54
Vrouwen: 1. Loroupe (Ken) 2.22.50, 2.
Chepkemei (Ken) 2.26.40, 3. Alonso
(Spa) 2.29.56, 4. Mallo (Fra) 2.31,50, 5
Olivera (Chi) 2.32.25, 6. Hovdenak (Noo)
2 33.27, 7. Rodriquez (Spa) 2.35.29, 8.
Heeren (Ned) 2.35.53, 9. Le Gallo (Fra)
2.37.00, 10 Nauer (Zwi) 2.37.22, 14.
Hijman 2 45.02, 15. Rustidge 2.50.00,
18. Kwak 2.54.18.
Londen. Marathon.
Mannen 1 El Mouaziz (Mar) 2.07 58, 2.
Antonio Pinto (Por) 2 09.00. 3. Anton
(Spa) 2.09.41, 4 Brown (GBr) 2.09.44.
5 Kiprono (Ken) 2.09.49, 6. Leone (Ita)
2.10.03.. 7. Jusdado (Spa) 2.10.08. 8
Domingos Castro (Por) 2 10.24. 9. Niphu-
lanzane (ZAf) 2 10.56. 10 Yamamoto
(Jap) 2 11.13, 13. Tekeye Gebrselassie
(Ned) 2.13.13 Vrouwen 1 Chepchumba
(Ken) 2.23 22. 2 Fernandez (Mex)
2 24.06, 3 Machado (Por) 2.25.09. 4
Carroll (Aus) 2 25 52, 5. Meyer (ZAf)
2 27.18, 6 Terauchi (Jap) 2 28.31.
Walnut Mount SAC Relays, mannen: 100
m: 1 Ungerer serie 1: Ungerer (AAV '36)
10,53 serie 2. Brown (VS) 10,52. 200 m:
1 Deontrey (VS) 21,04, 2 Ungerer 21,08
Leiden. Testwedstrijden: 100 m 1. Gel
derblom 11,2, 1600 m: 1. Scheffers (Lei
den Atletiek) 1.25,9; 2000 m: 1Bekkenk
(Leiden) 5 29,4, 2 Raggam 5 38,5, 3
Kortekaas 5.39,5; 110 m h. 1. Pieters
(Leiden Atletiek) 16,9; ver- 1 Van der Lely
5,93; discus- 1 Scheffers (Leiden Atle
tiek) 44,57 Vrouwen: 100 m- 1. Schoen
makers (Leiden Atletiek) 13,1; 600 m: De-
Witt (Leiden Atletiek) 1.39,2; 2000 m-.
Van de Bilt 6.02,1.
AUTOSPORT
Suzuka. Formule Nippon. 1 Motoyama
(Jap) 34 ronden in 1 17 24,252. 2 Coro-
nel (Ned) op 10,242, 3. Mitsusada (Jap)
22,250.
BASKETBAL
New York. NBA.
Philadelphia 76ers - Indiana Pacers 93-83
(Smits 13 punten). Washington Wizards -
Chicago Bulls 87-70. Atlanta Hawks - Or
lando Magic 91-79, Boston Celtics - Mia
mi Heat 82-81. Detroit Pistons - New York
Knicks 80-71, Minnesota Timberwolves -
Vancouver Grizzlies 89-75, Milwaukee
Bucks - Charlotte Hornets 94-95, San An
tonio Spurs - Portland Trailblazers 81-80,
Phoenix Suns - Dallas Mavericks 92-85,
Golden State Warriors - Los Angeles Clip
pers 83-86, Seattle Supersonics - New Jer
sey Nets 91-121, Toronto Raptors - Cleve
land Cavaliers 91-90 na verlenging, Cleve
land Cavaliers - Charlotte Hornets 82-90,
New York Knicks - Toronto Raptors 90-93,
Dallas Mavericks - Portland Trailblazers
94-102, Utah Jazz - Los Angeles Lakers
109-93, Sacramento Kings - Denver Nug
gets 119-97
Amsterdam. NK, finale play-offs. Ie wed
strijd (best-of-seven). Amsterdam Astro
nauts Den Helder 53-66 (26-36) Top-
scorer Amsterdam: McGuthrie 17 Topsco
rer Den Helder Duggan 16. Toeschouwers
2500.
Mannen
Promotiedivisie: DAS - Amsterdam 2 81 -
70-, Akrides - Groene Uilen 79-67; Aris -
Juventus 95-67; Shooters - Sharks 77-
118, Jahn II - MSV 80-94, Orca's -Wyba
81-74; Donar 2 - Springfield nb. Den
Bosch - Early Birds nb, Rotterdam 2 - AS-
VU 61-50
Akrides 31-52 Rotterdam 2 31-30
A'dam2 31-50 Sharks 28-24
Groene Uilen 31-46 Early Bird 29-24
MSV 30-44 Shooters 31-24
ASVU 29-42 Springfield 29-20
DAS 31-38 Den Bosch 2 27-16
Aris 31-36 Jahn II 30-12
Orca's 31-34 Donar 2 29-10
Wyba 31-32 Juventus 30- 6
Eerste divisie A: Attacus - Jumping Ctabs
95-72; New Stars - PSV/Almonte 61-104;
Voorschoten - Jumpers 75-66; Cady'73 -
Hoofddorp 103-81
Jumpers 27-36 Attacus 27-30
PSV/Almonte 27-36 Hoofddorp 27-20
Blitz 27-34 New Stars 27-14
Cady'73 27-34 Jumping Cr 27-12
Eerste divisie B: AMVJ - Leiden 73-66,
Jugglers - Onze Gezellen 101-94, Baske
tiers - BCA'60 75-83; Arnhemia Eagles -
Unlimited 77-89; AMVJ - Basketiers 89-
50.
BCA'60 27-50 BS Leiden 27-18
AMVJ 27-46 Onze Gezellen 27-16
Jugglers 27-34 Unlimited 27-16
Basketiers 27-24 Arn. Eagles 27-12
Junioren, eredivisie: Canadians Prisma
63-75: Drenthe - Den Helder 58-100; Do
nar - Akrides 69-65; Piranhas - BS Weert
60-64; Hoofddorp - Sharks 65-84; Blitz -
Wyba 89-73; Voorburg - Black Eagles nb.
Den Helder 29-54 Hoofddorp 28-28
DAS 29-50 Canadians 29-24
Blitz 29-46 Voorburg 28-22
Black Eagles 28-34 Weert 29-22
Sharks 28-34 Akrides 29-18
Prisma C 28-30 Wyba 29-18
Rotterdam 29-30 Donar 29-18
Piranhas 28-28 Drenthe 29- 0
Vrouwen
Eerste divisie A: Filtech Five - Den Helder
2 56-59; Binnenland - Utrecht 46-58, Li-
ons 2 - Jahn II 53-51; WSC - BV Lisse nb.
Den Helder 19-36 WSC 18-14
Binnenland 18-24 Niels Stensen 19-14
8V Usse 18-20 Jahn II 19-12
Filtech Five 17-18 Landslake Lions 18- 6
Junioren, eredivisie: Lely - Binnenland 54-
39; Piranhas - Orca's 91-39; Shooters -
Twente Dragons 75-44; Almelo Bouncers -
Sharks 46-67, Den Helder - Grasshoppers
46-61, Prisma - Leiderdorp 56-70.
Shooters 27-52 Sharks 27-26
Grasshoppers 25-44 Attacus 25-24
Den Helder 26-44 Vlissingen 25-22
Hoofddorp 27-40 Prisma C 26-20
Twente Drag 27-34 Piranhas 26-20
Leiderdorp 26-28 Almelo B 26- 6
Lely 27-26 Binnenland 27- 6
Orca's 27- 0
BILJARTEN
Zundert. GP driebanden. Halve finales Va-
lentijn - De Bruijn 50-41 (40), Weijenburg
- Martens 50-40 (41) Finale Valentijn
Weijenburg 50-50 (36), Valentijn wint na
barrage
HANDBAL
Nimes. Vrouwen, City Cup (EC). Halve fi
nales, tweede wedstrijd Nimes (Fra)
Nieuwegein (Ned) 17-22 (9-12). Eerste
wedstrijd 21-24
Sofia Zork Napredak (Joe) - Galati (Roe)
24-20 10-12') Eerste wedstrijd 27-30.
Finale Nieuwegein - Zork Napredak
Finales Europese bekers mannen, returns.
Champions League Barcelona (Spa) - Za
greb (Kro) 29-18 Eerste wedstrijd 22-22.
Bekerwinnaars: Leon (Spa) - Santander
(Spa 32-23 Eerste wedstrijd 19-20 EHF
Beker Magdeburg (Dui) - Valladolid (Spa)
33-22 Eerste wedstrijd 21-25 City Beker
Ciudad Real (Spa) - Flensburg (Dui) 21-
26 Eerste wedstrijd 27-27.
Mannen zaalhandbal.
Eerste divisie: Hellas-Saturnus 32-26,
DES'72-Groene Ster 24-27, White De-
mons-Atomium'61 25-13, BFC 2-DWS
20-28, EDH-EMM 28-22, WIK-Quintus
21-31.
Quintus 22-43 Saturnus 22-20
Hellas 22-26 Gr. Ster 22-20
Wh Demons 22-25 EMM 22-20
DWS 22-24 Atomium 22-18
EDH 22-22 WIK 22-13
DES'72 22-21 BFC 2 22-12
Vrouwen
Eerste divisie: DES'72 -Groene Ster 19-
17. Foreholte-UDSV 18-20, Verbürch-BFC
21-24. Sittardia-Blerick 14-15, lason-
Ventura 15-21
DES'72 20-35 BFC 20-17
Gr. Ster 20-35 Verburch 20-16
UDSV 20-26 Foreholte 20-14
Ventura 20-24 Blerick 20-10
lason 20-24 Fortissimo 20- 2
Sittardia 20-17
Veldhandbal
Regionale tweede klasse
Mannen: Saturnus-V. et C. 21-16, DWS 2-
Snelwiek 20-21
Saturnus 7-14 Gemini 2 6-4
Rijnstreek 6-10 Ancora 6-2
Snelwiek 2 7-10 DWS 2 7-0
V. etC. 7- 6
Vrouwen: Oase-Wings 19-10, DWS-Hollan-
diaan 12-17, Cosmos-Saturnus'72 9-10.
Oase 7-12 Treffers 6-4
Hollandiaan 7-10 Saturnus'72 7-3
Cosmos 7- 9 Wings 7-2
DWS 7- 8
Tempo-IJsselvogels 15-14
Tempo 10-13 KOAG 8- 8
ADO 9-11 IJsselvogels 9-8
HKC(H) 10-11 GKV(G) 8- 6
Kinderdijk 10-10 Albatros 8- 5
Tweede klasse E: ALO-De Danaïden 9-12,
Phoenix-Hespa 10-10, Roda-RKC 9-11,
Victoria-Trekvogels 14-14.
Danaïden 10-18 Hespa 10-9
ALO 10-14 RODA 10-8
Victoria 10-11 Trekvogels 9-6
Phoenix 10- 9 RKC 9-3
Mannen
Overgangsklasse A: Victoria - Laren 2-1.
HIC - Groningen 2-0, Breda - Nijmegen 5-
3; Forescate - Tilburg 0-6; EHV - Sittard 4-
1; Alkmaar - Voordaan 2-2
Tilburg 19-50 Laren 18-24
Voordaan 19-40 HIC 19-22
EHV 19-40 Nijmegen 19-16
Alkmaar 19-37 Forescate 19-16
Victoria 18-28 Groningen 19-16
Breda 18-26 Sittard 18- 6
Eerste klasse A: Capelle - Warande 3-2;
Asvion - Cartouche 0-2; Leiden - Hudito 2-
2, Rapidity - Push 2-2; Ring Pass - HOCO
4-0.
Rapidity 17-38 Push 17-28
Cartouche 18-36 Capelle 17-23
Asvion 18-32 HOCO 17-12
Dopie 17-31 Warande 17- 5
Leiden 18-30 Ring Pass 17- 5
Hudito 17-28
Eerste klasse B: Alecto - Bennebroek 3-1;
Rood Wit - Alliance 1-1; Myra - Huizen 1-
2; Qui Vive - HBS 4-0; Overbos - Gooische
1-0; Hilversum - Spandersb. 4-3
Gooische 19-48 HBS 17-24
Overbos 19-47 Alecto 18-22
Hilversum 19-31 Huizen 18-21
Rood-Wit 19-26 Spandersbos 19-17
Qui Vive 19-26 Bennebroek 19-16
Myra 19-25 Alliance 19-14
Tweede klasse A: Kieviten - Strawberr. 7-
3; Kraaien - Groen Geel 3-1; Alphen -
Westland 2-2, Noordwijk - Roomburg 2-2;
Leidse St - HDS 3-5; Zoetermeer - WV 4-
7.
WV 19-46 HDS 19-23
Strawberr. 19-43 Roomburg 19-19
Westland 18-39 Leidse St 18-17
Noordwijk 19-39 Kraaien 19-16
Kieviten 19-25 Groen Geel 19-11
Alphen 19-23 Zoetermeer 16- 9
Vrouwen
Overgangsklasse B: Warande - Alecto 1-3;
MEP - Zwolle 0-5; Sch'Weyde - Overbos 6-
1; Union - HDM 1-2; Rapidity - Tilburg 0-
2; Gron.Studs - Huizen 2-3.
Zwolle 19-45 MEP 19-23
HDM 19-45 Union 19-23
Schaerw. 19-44 Rapidity 19-16
Alecto 19-35 Gron. Stud 19-16
Tilburg 19-29 Overbos 19-15
Huizen 19-29 Warande 19- 2
Eerste klasse A: Zwart-Wit - Voorne 5-0;
Evergreen - Leonidas 0-1. Breda - Tempo
6-0, Forescate - Hudito 5-0: Forward -
Zoetermeer 3-1Victoria - Craeyenh. 7-3.
Forward 18-49 Voorne 19-25
Forescate 19-39 Zwart-Wit 19-25
Craeyenhout 19-38 Leonidas 19-22
Victoria 19-34 Hudito 19-14
Zoetermeer 19-31 Evergreen 18-12
Breda 19-30 Tempo 19-3
Eerste klasse B: Shinty - Kieviten 0-0;
Rood-Wit - Bennebroek 0-0; Roomburg -
Amstelveen 1-1; Gooische - Alliance 1-0,
Soest - Leiden 1-1, Qui Vive - Spandersb.
0-1.
Gooische 19-46 Kieviten 19-25
Alliance 19-42 Shinty 18-20
Amstelveen 19-35 Rood-Wit 19-18
Leiden 19-32 Roomburg 19-15
Spandersbos 19-27 Soest 18-14
Bennebroek 19-26 QuiVive 19- 9
Tweede klasse F: HKC(U)-OWO 12-12,
Pernix-Oranie Nassau(A) 18-8, Telstar-
DKV(IJ) 16-17, ZKC31-VEO 14-20.
HOCKEY DKV(IJ) 10-20 Pernix 9-10
VEO 9-12 ZKC'31 10- 5
OWO 10-12 0 Nassau 10- 5
HKC(U) 10-12 Telstar 10- 2
Derde klasse L: DSO(A)-Madjoe 14-15,
DTS(E)-Atlantis 8-13, Fluks-ESDO 9-9,
VZOD-ODI(A) uitgesteld
Atlantis 10-18 VZOD 9-8
Madjoe 10-17 Fluks 10-6
ESDO 10-13 ODI(A) 9-3
DSO(A) 10-11 DTS(E) 10-2
Velocitas 9-13 Spirit 9-10 toromzet: 211585.
Valto 8-12 DES 9- 3
All Ready 8-10 WOS(N) 9- 2
Reeuwijk 8-10
1,60 1,50, koppel 7,10; trio 62,50. Vijfde
koers, 2000 m 1 Mighty Tonka (J. Hui-
berts jr.) 1.19,6, 2. Max Wielinga, 3. Miss
Lisse Toto: winnend 1,40; plaats 1,20
1,40 1,40; koppel 3,80; trio 17,30 Zesde
koers, 2000 m 1 Herbie W (H.W.
Schoonhoven) 1.17,2, 2. Evangeline, 3.
Jacque la Marque. Toto: winnend 1,60;
plaats 1,10 1,60 6,20; koppel 2,80; trio
38,40. Zevende koers, 1800 m 1.
Shahwan (GER) (J. Schwencke (dts))
2.17,6,2 Gitan De Confolent (FR), 3. To
to winnend 8,80; plaats 2.00 2,00 1,30,
koppel 25,70, trio 112,30. Achtste koers,
2000 m 1 Milord Dear (E. Dragt) 1.19,3,
2 Nobel Pavas, 3. Levity Worthy, 4. Niet
gestart Nike Oldeson, Nick Wielinga, Lo-
raine Transs R. Toto; winnend 3,20;
plaats 1,60 2,40 3,10-, koppel 4,60: kwar
tet 256,00 Negende koers, 2000 m 1
Noppes Frisia (T H. Kooyman jr.) 1 19,9,
2 Morengo D, 3. Magie Rider. Niet gestart
Neil Dragon.Toto: winnend 3,10; plaats
1,00 1,00 1,00, koppel 5,70. trio 31,60.
Tiende koers, 2000 m: 1. Jurren Kroon
(W.M.J. Brouwer) 1.16,7, 2. Opal Eden, 3.
Kyros van Schebo Niet gestart Goldbea
ter Toto- winnend 3,90. plaats 1,30 1,10
1,40; koppel 2,90; trio 34,90. Elfde
koers, 2000 m 1 Key Jubilee (R L. Pools)
1.18,6, 2. Let's Go Crazy, 3. Millionare.
Toto- winnend 3,70; plaats 2,00 2,00
9,30; koppel 6,40; trio 182,20. Totalisa-
ROEIEN
Rijndelfland B: Blauw Wit'51-Actief 17-
12, Eureka-Springfield 8-6, TOV-ELKV
13-14, Umcum-KZ Leiden 14-8
KZ Leiden 10-16 Actief 8-9
BI. Wit 10-14 Springfield 10-7
Unicum 9-11 TOV 10-7
ELKV 10-10 Eureka 9-2
Res. overgangsklasse A: Blauw Wit 3-Dalto
3 10-13, TOP 2-Atalante 2 13-8, Fortuna
3-AKC 2 20-6, HKV/Ons Eibernest 2-VA-
DA'25 2 26-11D: KOAG 2-Fortuna 2 4-7.
Ready 2-KVS 3 9-11, Koog Zaandijk 2-
WION 2 7-10. LUTO 2-Sporting Trigon 2
10-16
Res. eerste klasse E: Avanti 2-ODO(M) 2
17-21, Groen Geel 3-IJsselvogels 2 18-
11, Pernix 2-TOP 3 15-13, Tweemaal Zes
2-PKC 5 7-4
Res. tweede klasse H: De Vinken 2-VEO 2
11-12, Excelsior 2-KVS 4 16-13, Fiduoa
3-OVVO 2 7-7, Pernix 3-ONDO(G) 2 22-
16; I: KVA 3-De Meervogels 3 12-13,
ODO(M) 3-KIOS(N) 2 17-18, Tempo 2-Ve-
locitas 2 21-12, ZKC'31-Fiducia 2 8-10;
L: Deetos 6-Ready 3 16-18, Die Haghe 4-
De Danaiden 2 14-9, Futura 3-De Bermen
2 21-7, Sporting Trigon 3-DKV(D) 2 13-
11, N: Albatros'2-Fortis 2 11-9, GKV 2-
Tjoba 2 16-21, Nieuwerkerk 2-TOP 4 12-
12, RWA 2-VEO 3 12-13
Junioren C: Kmderdijk-Permx 11-19, Koog
Zaandi|k-OKV 12-10, KVS-Albatros 12-
11, PKC-Oranje Wit 13-8, D: Die Haghe-
De Meeuwen 12-8, DVO-Sparta 9-8. TOP-
Dalto 13-10, Tweemaal Zes-Tempo 15-9
MOTORSPORT
Houten, 116e Varsity. Hoofdnummer, vier
met stuurman. 1. Orca (Van der Noort, Cir
kel, Diepenbroek, Van Leeuwen, stuurman
Van Oijen) 9.31,2, 2. Nereus 9.33,0, 3.
Argo 9.53,6, 4. Laga 9.58.9, 5. Skadi
10.05.7.
SCHAKEN
2 50.34, 10. Schilder (Ned) 2.53.29.
Vrouwen: 1. Pitel (Fra) 3.05.13, 2. Fuchs-
Gerber (Zwi) 3.06.41, 3 Rufer (Zwi)
3.07 10, 5. Postma (Ned) 3.14.54, 9
Zeekant (Ned) 3.20.11, 10. Klaver (Ned)
3.20.20.
TAFELTENNIS
ETTU-beker, vrouwen. Finale, tweede wed
strijd: Bayer '05 Uerdingen (Dui) - FC
Langweid (Dui) 0-4. Eerste wedstrijd 0-4,
FC Langweid winnaar.
VOLLEYBAL
Vrouwen
Tweede divisie: Odulphus - Mikro Elec 2
1-3; Volko - SoVoCo 3 3-0; Morres Hulst
- Tonegido 1-3; Ekspalvo - Barneveld
0-3; Utrecht 2 - Gemim/K 3-1; Pellikaan
- Shot 3-0.
Barneveld 21-59 Shot 21-28
Ekspalvo 20-52 Volko 21-27
Pellikaan 21-48 Tonegido 2 21-24
Mikro Elec 20-30 Utrecht 2 21-22
Gemini/K 21-29 Odulphus 21-19
Morres H 21-29 SoVoCo 3 21-7
Derde divisie: Delta - Vrevok 2 3-1; Asia
Comp - VTC Woerden 2 3-0; Zovoc - VCV
2-3; Jupiter - Keukenctr/BF 1-3; VTC
Woerden - Nesselande 2 3-2;
Raaph/VSTS- RW 3-1.
Vrevok 2 21-52 RVV 21-34
Zovoc 21-46 VCV 21-33
Nesselan 2 21-38 VTCW'den 21-28
Keukctr BF 21-37 Delta 21-25
Raaph/VSTS 21-36 Jupiter 21-11
AsiaComp 21-34 VTCW'den 2 21- 4
Promotieklasse: Tonegido Vbg 3 - Kalinko
3-0; DAC - Leython 3-0; Zovoc 2 - Mo-
v'over 3-1; Novo - Waterlanders 3-0; So-
vicos - Sovicos 2 3-1; Thor - Inter Rijsw 2
3-2.
Tonegido 3 22-55 Kalinko 21-30
Sovicos 21-40 Int Rijsw 2 20-29
Thor 21-37 Leython 21-29
Zovoc 2 21-36 Waterland 21-28
Novo 21-35 DAC 22-22
Sovicos 2 21-34 Mov'over 22- 6
Eerste klasse A: RW 2 - WW 2-3; Ley
thon 2 - Delta 2 3-2; VVO/Aspasia - Ka
linko 2 0-3; Skania - SKC 3-0; Vollier -
Punch 3-2; Inter Rijsw 4 - UFO 3-1
Skania 21-60 Int Rijsw 4 21-31
Delta 2 21-47 Kalinko 2 20-29
SKC 20-37 RVV 2 21-26
Leython 2 21-36 UFO 21-25
Punch 21-33 WO/Aspas 21-15
WW 21-32 Vollier 21- 4
Eerste klasse B: Velo - DVC 0-3; Ridder-
veld - Jodan Boys 1-3; Agon - Gemini/K 2
03; Radius 2 - Keukenctr/BF 2 1-3; Inter
Rijsw 3 - Nesselande 3 3-0.
Int Rijsw 3 21-55 Dosko 21-36
Radius 2 21-46 Keukctr/BF 21-22
Gemini/K 2 21-46 Agon 21-21
Jodan Boys 21-45 Waterland 2 21-13
DVC 21-42 Ridderveld 21-8
Nesselan 3 21-37 Velo 21- 7
Mannen
Derde divisie: VVO/Aspasia - Waterlanders
2-3; Delta - BMS/DOS 3-0; Odijk - Novo
1-3; Utrecht - Leython 3-1; Vrevok 3 -
Tonegido Vbg 2 3-0; RW - VOC/Maarssen
1-3.
VOC/Maars 21-50 RW 21-27
Delta 21-50 Waterland 21-24
Utrecht 21-49 Odijk 21-22
Leython 21-39 Novo 21-22
yrevok 3 21-38 WO/Aspasia 21-17
BMS/DOS 21-29 Tonegido 2 21- 8
Promotieklasse: Skania 2 - Zovoc 2 3-1;
Jupiter - Radius 2 1-3; Sovicos 2 - Thor
1-3; Nesselande 3 - Graficon/D 3-0; Ge-
mini/K - DAC 1-3.
Skania 2 21-46 DAC 21-30
Jupiter 22-44 Thor 21-27
Sovicos 2 21-43 Radius 2 21-26
Zovoc 22-42 Nesselan 3 21-24
Graficon/D 21-38 Zovoc 2 21-22
Skania 21-35 Gemini/K 21- 4
Eerste klasse A: GSC - Punch 1-3; Net
werk - Novo 2 3-0; Mov'over - Velo 0-3;
Kalinko - Leython 2 3-0; Liusna Grafi
con/D 2 2-3; Gemini/K 2 - Punch 2 3-1.
Gemini/K 2 21-60 Grafic/D 2 21-29
Punch 22-53 Novo 2 21-27
Velo 21-42 Leython 2 21-25
Netwerk 21-35 Liusna 20-21
Kalinko 21-33 Mov'over 21-12
21-31 Punch 2 21-10
Dos Hermanas. Internationaal toernooi,
eindstand: 1 Adams (Eng) 6, 2. Kramnik
(Rus) 5 3. Topalov (Bul), lllescas (Spa)
5. 5 Gelfand (WRu), Karpov (Rus) 4 7.
Kortsjnoi (Zwi) 4, 8 Svidler (Rus). Anand
(Ina), Polgar (Hongarije) 37:.
KORFBAL
Hoofdklasse A: Dalto-BW Heerenveen 18-
14, KVS-Die Haghe 15-15, Blauw Wit-
AKC 19-17, Groen Geel-Deetos 16-26.
Die Haghe 10-19 AKC 10-7
Deetos 10-18 Groen G. 10-7
BI Wit 10-13 KVS 10-7
Dalto 10- 8 BW H'veen 10-1
Hoofdklasse B: De Meeuwen-Rohda 17-
16. PKC-DOS'46 13-12, HKV/Ons Eiber-
nest-Vada'25 17-16. Oost Arnhem-Nic
18-13
O Arnhem 10-18 HKV/OE 10-7
Nic. 10-16 Meeuwen 10-6
DOS 46 10-15 Vada 10-4
PKC 10-12 Rohda 10-2
Overgangsklasse D: DOS/WK-Fortuna 24-
22, Koog Zaandijk-WION 12-15, LUTO-
Sporting Trigon 11-25, Ready-Nëës 14-6.
Sp, Trigon 8-14 Ready 10-10
Fortuna 10-14 K. Zaandijk 10- 6
DOS/WK 10-14 LUTO 10- 4
WION 9-12 Nëës 9- 2
Eerste klasse D: BEP-AW/DTV 20-20, Ce-
leritas-Futura 16-15, Crescendo-KVA 10-
6, DKC-ZKV 7-14.
AW/DTV 9-15 Crescendo 8-8
ZKV 10-14 Celeritas 10-7
Futura 8-12 KVA 9-6
BEP 10-11 DKC 10-1
Eerste klasse F: Excelsior-Ftks 18-10,
Nieuwerkerk-Vitesse 16-13. TOP-ODO(M)
15-10. Vriendenschaar(H)-SDO(K) 14-15.
Excelsior 9-14 Nieuwerkerk 10-10
TOP 9-13 V'schaar 10- 9
ODO(M) 10-13 Vitesse 10- 4
SDO(K) 8-11 Fiks 10- 2
s. Ernée. GP Frankrijk 250
cc. Eerste manche 1. Maschio (Fra) Ya
maha, 2. Beirer (Dui) Kawasaki. 3. Ber-
voets (Bel) Kawasaki, 6. Giesbers (Ned)
Suzuki, 12 Van Rees (Ned) Kawasaki
Tweede manche 1 Bervoets. 2. Vuille-
min, 3. Beirer, 4. Giesbers. 6 Van Rees.
20. Van Drunen (Ned) Yamaha
Osasuna. GP Spanje 500 cc. Eerste man
che 1. Parker (VSt) KTM, 2 Demaria (Fra)
Husqvarna, 3. Smets (Bel) Husaberg, 7.
Van Wessel (Ned) Husqvarna. Tweede
manche: 1. Smets, 2 Bartolini (Ita) Yama
ha, 3 Parker, 14 Van Wessel
Kallithea Elassona. GP Griekenland zij
spannen. Eerste manche. 1.
Sergis/Rasmanis (Let) BSU, 2. Willemsen-
/Willemsen (Ned) BSU, 3. Söderqvist/Syl-
wan (Zwe) EML, 4. Steegmans/Verhagen
(Bel/Ned) BSU, 10. Kops/Wi|s (Ned) BSU,
11. Van Werven/Notten (Ned) BSU, 12.
Schrijver/Van de Ketterij (Ned) EML, 19.
Bens/Nieuwenhuizen (Ned) VMC, 20. Van
de Lagemaat/Van de Lagemaat (Ned) BSU,
22 Van Hal/Nijkamp (Ned) EML Tweede
manche 1 Sergis/Rasmanis, 2. Willem-
sen/Willemsen, 3. Weinmann/Weinmann,
5 Wenninger/Van der Wiel (Dui/Ned) EML,
10 Kops/Wijs, 11 Van Werven/Notten,
20 Van de Lagemaat/Van de Lagemaat.
24. Schrijver/Van de Ketterij
Sepang. GP Maleisië. WK weg. 125 cc: 1
Azuma (Jap) Honda 43 55.438 (143.992
km/u). 2 Alzamora (Spa) Honda 0,106, 3.
Scalvmi (Ita) Aprtha 10.509, 4. Vincent
(Fra) Aprilia 12,909, 5 Vidal (Spa) Apriha
20,695.
250 cc 1 Capirossi (Ita) Honda
43.29,305 (153,089 km/u), 2. Ukawa
(Jap) Honda 0.111. 3 Nakano (Jap) Ya
maha 0.787, 4 Jacque (Fra) Yamaha
14,894, 5 Rossi (Ita) Aprilia 24,569, 20.
Janssen (Ned) Honda 1.56,369.
500 cc 1 Roberts (VSt) Suzuki
44.56,033 (155,572 km/u), 2 Checa
(Spa) Honda 4,279, 3. Crivillé (Spa) Hon
da 4,780, 4 Doohan (Aus) Honda 4,902,
5. Okada (Jap) Honda 7,269, Van den
Goorbergh (Ned) MuZ Weber in elfde ronde
uitgevallen.
PAARDENSPORT
Duindigt
Eerste koers, 1609 m: 1. La Gloire (C.F
Kamminga) 1.15,9, 2. Manza Star VS, 3
Gran Corsa. Toto winnend 2,60, plaats
1,20 2,00 1,30: koppel 8.20; trio 56.60
Tweede koers, 1900 m 1. Safe Play
(GER)x (R. Chang) 2.12,2, 2 Power of
Dreams. 3 Go Marva Go Niet gestart
Furaia. Toto winnend 9,00; plaats 1,70
1,40 1,40; koppel 24,90. trio 87.10: dub
bel winnend 40.40 Derde koers, 2000 m
1 Loyalty Meadow (Mw. M.S. Poort)
1 19,4. 2 Missing Link. 3. Meggie Jeanet
Toto winnend 3,00, plaats 1.40 1,50
2,80. koppel 6,20; trio 37,30. Vierde
koers, 2000 m 1 Kathy H (J.F. v Dooye-
weerd jr 1 18.4. 2 Third Man, 3. Lovisa
Star Toto winnend 4,80, plaats 1.80
t Zand 7-32 Kluis 7-23
FVT 7-32 Amsterd Un. 7-23
Scylla 7-29 Cosmos 7-21
Ankerst. 7-25 Docos 7-11
Degradatiepoule:
Amsterdam 9-32 Kluis 9-28
Cosmos 9-31- Docos 8-13
Treffers 10-49 De Korenbeurs 9-
Hotak 9-40 39
Pecos 9-37
Groep 2: Amstelveen -Flits 5-5, SKF - De
Trefhoek 6-4, Pecos 2 - Salamanders 2-8.
Salamanders 9-68 Pecos 9-35
Flits 9-52 De Trefhoek 9-33
SKF 9-50 Amstelveen 9-32
Eerste divisie: GTTC -De Korenbeurs 5-5,
DOV - Hoonhorst 3-7, Swift - Pecos 7-3.
Hoonhorst 9-70 Swift 9-41
DOV 9-59 GTTC 9-36
De Korenb 9-43 Pecos 9-21
TENNIS
Fed Cup. Wereldgroep I. Moskou: Rusland
- Frankrijk 3-2. Lichovtseva - Mauresmo 2-
6 2-6, Panova - Tauziat 6-4 6-2, Licho
vtseva - Tauziat 6-2 6-4, Panova - Maures
mo 2-6 7-5 1-6, Lichovtseva/Makarova -
Mauresmo/Tauziar 6-0 7-6.
Reggio di Calabria Italië - Spanje 3-1.
Grande - Serna 3-6 4-6, Farina - Ruano
Pascual 5-7 6-3 6-0, Farina - Serna 3-6 7-
6 6-4, Grande - Pascual 6-4 6-1.
Zürich: Zwitserland - Slowakije 0-5. Gagli-
ardi - Habsudova 6-7 0-6, Charbonnier -
Nagyova 2-6 7-5 2-6, Gagliardi - Nagyova
6-3 1-6 3-6, Charbonnier - Habsudova 4-6
4-6, Bao/Charbonnier - Habsudova/Nagyo-
va 2-6 6-7
Raleigh Verenigde Staten - Kroatië 3-0
Rubin - Majoli 7-6 4-6 10-8, Seles - Talaja
6-3 6-1, Seles - Majoli 6-0 6-3. Halve fi
nales Italië - Verenigde Staten, Rusland -
Slowakije.
Wereldgroep II. Den Bosch: Nederland -
België 0-5. Hopmans - Van Roost 1-6 7-6
5-7, Oremans - Henin 7-5 5-7 3-6, Ore-
mans - Callens 1-6 6-7, Hopmans - Henin
4-6 3-6, Oremans/Hopmans - Appel-
mans/Callens 6-2 3-6 4-6. Oostenrijk - Au
stralië 3-2, Wit-Rusland - Tsjechië 1-4,
Duitsland - Japan op 24/25 april.
Verliezers wereldgroep I en II naar kwalifi-
Tokio. 1,8 miljoen gulden. Mannen, halve
finales Ferreira (ZAf/7) - Johansson
(Zwe/4) 6-3 6-2, Kiefer (Dui/5) - Björkman
(Zwe/8) 4-6 6-1 6-4. Finale Kiefer - Fer
reira 7-6 7-5. Vrouwen, halve finales
Sugiyama (Jap/1) - Chi (VSt) 7-6 6-3, Fra-
zier (VSt/2) - Morariu (VSt/3) 6-4 5-7 6-3.
Finale: Frazier - Sugiyama 6-2 6-2.
Barcelona. Mannen, 1,9 miljoen gulden.
Halve finales Mantilla (Spa/10) - Clavet
(Spa/11) 6-3 6-2, Alami (Mar) - Martin
(VSt/6) 6-3 6-4 Finale. Mantilla - Alami 7-
6 6-3 6-3 Dubbelspel, halve finales
Haarhuis/Kafelnikov (Ned/Rus/2) - Mar-
ques/Van Houdt (Bra/Bel) 6-2 6-4, Bertoli-
m/Brandi (Ita) - Martin/Sanchez (VSt/Spa)
6-3 7-6 Finale Haarhuis/Kafelnikov - Ber-
tolini/Brandi 7-5 6-3.
TRIATLON
Venray. Powerman run-bike-run (15 km lo
pen. 62 km fietsen, 7,5 km lopen). Man
nen: 1 Van Steelant (Bel) 2 41.47. 2.
Maas (Ned) 2 46.32, 3 Keller (Zwi)
2 46.52, 4 Vanhoenacker (Bel) 2.47 54.
5. Braems (Bel) 2.48 12. 6 Brums (Ned)
2 48.27, 7 Riesen (Zwi) 2.49.17, 8 Van
de Marei (Ned) 2.49.52, 9. Schaar (Ned)
Ik
i?j
ders: 38. Voskamp 8.04 Gestart 1,
ners, gefinisht; 71 Stand WB: l.Vj
broucke 198 punten, 2. Tsjmil 16
Van Petegem (Bèl) 129, 4. Spruch 1
Tafi (Ita) 100, 6. Peeters (Bel) 82 7
oli 80, 8. Zabel (Dui) 74, 9 Markus
73, 10. Boogerd 70, 12. Van Bon 6)
Den Bakker 58 Stand WB ploegen:
bobank 37, 2. Lotto 34, 3 Mapei j
Lampre 29, 5. La Francaise des Je
TVM-Farm Frites 15.
Ronde van Aragon. Vierde etappe T( ll
Teruel: 1. Hernandez (Spa) 82 i jr
2.08.27, 2 DEIbove (Fra), 3 Wüs
0.07, 4 Fagnini (Ita), 5 Magr L
(Zwe), 6. Luttenberger (Oos). 7 0-,!
guez (Spa), 8 Zabel (Dui), 9. O
(Ita), 10. Rebollo (Spa) Vijfde ej
Daroca - Zaragoza: 1 Wüst 143
3.28.23,2 Zabel, 3 Hunt(GBr).t ll£
nmi. 5. Sanroma (Spa). 6 Dean (kj n
Smetanin (Rus). 8 Edo (Spa), 9. Q 1
guez, 10. Lamour (Fra) Eindklass* j1
1. Dommguez 20 42.41, 2. Jimenez
0.01, 3 Piepoh (Ita) 0.06, 4 Lut* St
ger 0.11, 5. Gonzalez de Galdean;
6. Cuesta (Spa) 0,22, 7. Armstrorx
0.34. 8 Gonzalez (Spa) 1.00, 9t
Casas (Spa) 1.09, 10. Uria (Spa) lj
Week van Bergamo. Derde etappe, fj
delle - Roncadelle: 1. Zama (Ita)
in 4.51.30, 2. Rumsas (Lit) 0 06,3'
li (Ita). Klassement: 1. Zaïna.
Ster der Beloften. Vierde etappe V;
burg - Theus (Bel): 1. Grabsch (Ouilj
km in 4.33.42, 2. Werner (Dui) O.C
Thijs (Bel) 0 05, 4 Frank McC# l"1
(VSt), 5. Filip (Dui), 6. Teutenbeir ijai
0 10, 7. Mark McCormack (VSt), I L
vers (Bel), 9. Van den Akker, 10
(Ned). Klassement: 1. Grabsch 12.4 °I
2 Frank McCormack 0.10, 3. Koerts ru
4. Thijs0.15. 5 DuinO 17.
Ster van Brabant. Bladel. Neo-amg JL
clubcompetitie. 1. Franssen (KwaC? fff
me) 160 km in 3.39.32. 2 Bouter ,n
lo). 3. Van der Wijden (Made), 4 Q
ven (Deurnw), 5. Moret (Bergen opia ra'
Vrouwen. 1. Vierling (Rijswijk) 701 r 1
153.44, 2. Van Essen (Veenends m
Groeneveld (Oppenhuizen).
Schijndel. Lus van Schijndel, mi 111
wedstrijd. 1. Alesbeek (Rotterdam; jp
lometer in 1 56 06. 2. Klep (Ste ,n
gen), 3. Kuyk (Emielhoven). e"
Lemelerveld. MTB. Mannen, 54 b D
Van Dooren (Ravenstein) 2.04 10,2 n(
ker (Doetinchem) 2.40, 3 Bre j
(Schayk). 4. De Knegt (Tilburg), 5. Tj
(Arnhem) 5.30. Vrouwen, 30 km; 1
land (Eerbeek) 1.21.02, 2. Van dei
(Zeeland) 2.40, 3. Sollaart (Utrecht)
Schagen. Ronde van Schagen. Eli'j
-amateurs (100 km): 1 Van de
(Voorhout), 2. Degeling (Hoogkars;.. t
Gorter (Vierhouten). Cyclo's/veterai»
km): 1. Krijt (Koog aan de Zaan), 2
Wijngaarden (Assendelft), 3. Van db 1
bode (Noordwijk).
Montfoort. Omloop van Midden-H
land. Cyclo's (115 km): 1. 8roen
Maartensdijk), 2. De Kok (Utree); r
Westland (Heemskerk). Veteranen
km): 1. Van Duijvenbode (Noord»)
Vernooij (Leimuiden), 3. Kamerling
sterdam) Veteranen 50+ (82 km):!
Kessel (Deurne). 2 Van Bavel (St
nis), 3 De Haas (Tiel), 5. Van de
(Noordwijk), 6. Egberts (Leiderdorp)
Schijndel. Lus van Schijndel. Dama
km): 1. Van Alebeek (Rotterdam), 2
(Steenbergen), 3 Van Kuik (Eindh
10. Kroes (Langeraar). Junioren (65
1. Van Wijk (Spijkenisse), 2. Krol (0
zaal). 3 Kerkdijk (Apeldoorn). Nioi po
gen (40 km): 1. Mooij (Heerhogowaa
Wesseling Cs-Hertogenbosch), 3
(Enspeik).
Honselersdijk. Wollebranc
Regio-dames (50 km): 1. De Gres
Haag). 2. Van der Salm (Stompwijk),
Berkhout (Schipluiden) Nieuwelinp
km): 1. De Jong (Papendrecht), 2r'
Bruin (Haastrecht), 3. Maaskant i
land).
pe
2 tl
WATERPOLO
Finale playoffs vrouwen. Gouda, eerste
wedstrijd: Donk - Gouwestaete 10-6 (0-1
2-2 4-2 4-1).
Waddinxveen, tweede wedstrijd: Gouwe
staete - Donk 8-7 na verlenging (1-2 1-1
TAFEL TENNIS 3-3 2-10-0 1-0).
Stand in playoffs: 1-1. Derde en beslissen
de wedstrijd woensdagavond in Gouda.
Mannen
Hoofdklasse: BZPC-HZC/De Robben 8-14,
ZWV/Nereus-LZ 1886 7-5.
ZPB 22-41 De Ham 22-19
AZPC 22-40 LZ 1886 22-18
AZC 22-32 Ravijn 22-10
Polar Bears 22-31 HZ/Zian 22- 9
De Robben 22-28 Brandenburg 22- 8
ZWV/Nereus 22-21 BZPC 22- 7
Eerste klasse: DONK-Alliance 10-10, UZ-
SC-Vivax 9-8, VZC-WSV 13-3, Zijl/LGB-
Gouwestaete 10-6, Rapido-PSV 6-4, Mer-
wede-Flevo 8-10.
PSV 22-38 DONK 22-20
Zijl/LGB 22-33 UZSC 22-19
Rapido 22-30 Alliance 22-17
Flevo 22-28 Gouwestaete 22-15
Vivax 22-27 Merwede 22- 6
VZC 22-24 WSV 22- 5
Tweede klasse: BZC-DZV 10-18, SVH-
NVA/HHC 8-5, DAW-Nautilus 14-6,
Hoorn-Wiekslag 9-10, Rotterdam-Katwijk
5-4, WVZ-Sassenheim 8-4.
DAW 22-42 Wiekslag 22-21
WVZ 22-33 Katwijk 22-19
DZV 22-32 Rotterdam 22-19
Nautilus 22-30 SVH 22-15
Hoorn 22-22 NVA/HHC 21-8
Sassenheim 22-21 BZC 21-2
Derde klasse C: Dolfijn-Oceanus 6-7,
DWT-Alkemade 6-8, Het Y-De Futen 9-8,
WZPC-Otters/Gooi 4-13, NZPC-KZC 2-9,
Triton Weesp-Aquafit 3-5.
Dolfijn 22-40 KZC 22-21
Futen 22-38 Aquafit 22-16
Oceanus 22-35 DWT 21-11
Gooi 22-32 WZPC 22-10
't Y 21-26 Weesp 22- 9
Alkemade 22-21 NZPC 22- 3
Derde klasse D: Koudekerk-Wilskracht 8-
5, Woelwaters-Triton Putten 10-6, Aqua-
rijn-Woerden 1-10, Rijswijk-Zeist 6-6,
Lansingh-Watervlo 7-4, Haaien-Vuursche
8-5.
Koudekerk 22-35 Vuursche 22-22
Wilskracht 21-33 Zeist 22-22
Lansingh 22-28 Putten 22-17
Woerden 21-28 Haaien 22-17
Watervlo 20-23 Rijswijk 21-3
Aquarijn 22-23 Woelwaters 21- 2
Vrouwen
Eerste klasse: ZWV/Nereus-LZ 1886 10-2,
Ravijn-Brandenburg 11-8, Heidelberg-Ro-
derlo 15-6. WVZ-Polar Bears 12-5, Losser-
OZPC 4-16. Merwede-Otters/Gooi 5-9,
OZPC-Otters/Gooi 8-17.
Brandenburg 22-36 Ravijn 22-27
Heidelberg 22-35 Roderlo 22-18
WVZ 22-32 LZ 1886 22-11
OZPC 22-32 Polar Bears 22- 8
Het Gooi 22-28 Losser 22- 6
ZWV/Nereus 22-27 Merwede 22- 4
Tweede klasse: Zijl/LGB-Gouwestaete 5-3,
Rapido-Alkemade 4-2, DAW-Alliance 5-0,
Rotterdam-DJK/ZAR 11-1, HZ/Zian-
NVA/HHC 1-4, De Ham-KZC 5-3.
NVA/HHC 22-34 De Zijl/LGB 22-24
DAW 22-32 Gouwestaete 22-22
De Ham 22-28 Alliance 22-19
Rotterdam 22-27 KZC 22-14
Alkemade 22-26 HZ/Zian 22-13
Rapido 22-25 DJK/ZAR 22- 1
WIELRENNEN
Luik-Bastenaken-Luik. Wereldbeker, 4e
wedstrijd: 1 Vandenbroucke (Bel) 264 km
6.25.23 (41.100 km/u). 2 Boogerd (Ned)
op 0 30, 3 Den Bakker /Ned) 0.41, 4
Bartoli (Ita) 0 44. 5. Bettim (Ita) 0.54, 6
Aebersold (Zwi) 0.55, 7 Markus Zberg
(Zwi), 8 Camenzind (Zwi) 0.56, 9. Bölts
(Dui). 10. Roux (Fra), overige Nederlan
Hyeres. Olympische regatta. Vrouw»
rope, stand na twee races: 1. Multal;
2 punten, 2. Matthijse (ned) 2, 3.1
(Dui) 5. 7 Brouwer (Ned) 9. 470,sta
twee races: 1Carlsson/Carlsson (Zi jr
2. Banks/Bueel (Aus) 9, 3. Wad r
(Den) 13, 14. Verbeek/Westerhof 31.
Mannen, Finn, stand na tw
Kusnierewicz (Pol) 2, 2. Van Muydes
5. 3. Maier (Tsj) 8. Laser, stand na
races: 1. Suneson (Zwe) 3, 2. Kats
4. 3. Ainslie (Gbr) 4, 12. Lantermars Vc
Mistral, stand na twee races: 1 H
(Fra) 5. 2. Aveline (Fra) 6, 3. Miarc
(Pol) 7. 24. Van Geemen 18. Soling.
na 1 race: 1. Adler (Bra). 2 Beads tel
(GBr). 3. Wallen (Zwe) 3. Hemermc ;n
nisht.
ZAALVO£1
Eredivisie: de Hommel-Leekster Eafi i
2, Hilversum-K W./P.L. 4-2 ,Fen
Boys-HV/SCN 2-6, Den Haag-LZV/Ki
6-2, Copy Company-Succes 1-1, Mai
Time-Bax 2-8, Kras Boys-Bunga Me j
Leekster E
Copy C
H ilvers.
Succes
23-69 Bax
23-57 de Hommel
23-46 KW/P.L.
23-39 Kras Boys
23-38 LZV/K
23-32 Mawi Fun
23-31 FermoniaB.
Eerste divisie: Westlandia-Sparta 61
Kabelkrant-Simeko 82 8-3, Koos Al rst
Vedette 10-1, Paal 29-Musschen
Hardrockers-'t Gat 4-5, Drift
Ster 6-5, Hovocubo-DeS 81 2-1
Drift Boys 25-63 Musschen i fdf
Hardrockers 25-44 Sparta 67
Gat van NL 25-44 Kras Ster
Hovocubo 25-42 Vedette
25-41 Westlan.
25-37 DeS '81
25-36 Simeko '82
Koos Alb.
Paal '29
Kabelkr.
Hoofdklasse:
Koudekerk 21-54 ZW. Wolf
Jai Swadesh 21-39 ZVLN
ZWL 21-32 Bombers
ZWZ 21-32 Indoor Spoit;
PECHaag 21-32 ZVV Lisse
HMSH 21-32 SEV
Agenda
Eredivisie: Vrijdag; K.W. P.L -CopyCo
ny 21.00 uur Heiberg, Succes-Krfi
20.50 uur Seinpaal, Den Haag-Fe"
Boys 20 30 uur Ockenburgh, LS
pers-Bax 20.30 uur Sourcy Center,l
ster Eagles-Mawi Fun Time 2045
Sportcentrum Leek, H V/SCN-HiM
20.40 uur de Opgang, Bunga Me'i
Hommel 20.30 uur Drieburcht.
Eerste divisie: Woensdag Mussels
belkrant 20.30 uur Wielewaal VI
DeS 81-Westlandia 20.40 uur Poldefed
Sparta 67-Paal 29 20.30 uur Mu
Simeko 82-Drift Boys 20.45 uur i
Kras Ster-Koos Alberts 20 40
Meent, Vedette-Hardrockers 20.(K jen
Sporthallen Zuid, 't Gat-Hovocubol 5e
uur de Seinpaal.
Hoofdklasse: Vanavond ZWL-ZWZ1
uur Meerhorst, SEV-Koudekerk 211
Kastelen-ring, Bombers-ZVLN 20.0
Sporthal Loosduinen Woensdag; V
se-Zwarte Wolf 22.15 uur Meern
Swadesh-PEC Haag 20 00
Sporting-HMSH 21.00 uur Zuidhag^
West 3 beker halve finales: Bax-ZW-
Am. 5-4. Koudekerk-Den HaagTr.'
nale 26 april Koudekerk-ZWZ deFb
:o