Noordwijk kan gaan aftellen Quick Boys in veilige haven Peter van Duyn maakt het verschil Amateurvoetbal Scheveningen gooit handdoek in de ring Alphenaren roepen het onheil over zich af MAANDAG 19 APRIL 1999 CHEF WILLEM SPIERDIJK. 071-5356464. PLV -CHEF JANET V CAPELLE AAN DEN IJSSEL PETER VAN DER HULST Quick Boys heeft deze competi tie weinig meer te vrezen. Op kinderlijk eenvoudige wijze ble ven de Katwijkers zaterdag in Capelle aan den IJssel de plaat selijke hoofdklasser met 3-1 de baas. De marge ten opzichte van de ploegen die voor degra datie in aanmerking komen, is groot genoeg om zich veilig te wanen. Slechts tien minuten - niet langer - kon Capelle een vuist maken. De thuisploeg zette Quick Boys meteen aan het be gin van de tweede helft onder druk. Mariusz Smolarek leek daarvan te profiteren, maar op het moment dat hij alleen op Quick Boys-keeper Tom van der Niet wilde aflopen, werd hij door Glenn van Dam aan zijn 'vessie' getrokken. Van Dam kreeg van de goed leidende vrouwelijke scheidsrechter Bel- ksma geel en Ton van Bremen mocht van zo'n twintig meter aanleggen. De vrije verdediger krulde de bal over de muur en liet Van der Niet kansloos. Wat volgde was een hectische fase waarin Martin van Beelen, Jan Schaap en Leonard Pluim graaf aan Katwijkse zijde en Jef frey Reith en Arne van Gelder aan Capelse kant dicht bij een doelpunt waren. Hans van der Plas bracht de Katwijkers uit eindelijk met een doeltreffende kopbal terug in het rustige vaar water dat de rest van het duel zo typeerde. Het was Quick Boys zelf dat de kortstondige problemen over zich afriep. Nadat Pluim graaf zijn ploeg al in de tiende minuut met een pegel van af stand op voorsprong had ge bracht, weigerde de Katwijkse formatie om voor rust al met Capelle af te rekenen. Hoe mooi de kansen ook zijn, Quick Boys heeft er grote moeite mee om ze af te ronden. Peter Kruit, Schaap, Pluimgraaf (een prach tige boogbal over keeper Marcel Smith tegen de paal) en John Kroon gaven niet thuis. „Dat is al het hele jaar het verhaal. Daarom staan we ook op de ranglijst waar we nu staan", klonk het nuchter uit de mond van Quick Boys-trainer Cees Tempelaar. De coach moet een beetje moedeloos zijn geworden toen het zelfs vanaf de penalty-stip niet lukte. Nadat Peter Kruit door Harold van der Ent was neergelegd, miste Hans van der Plas de vrije schietkans. Pas in blessuretijd zorgde Jan Schaap voor opluchting bij de meege reisde supporters. Capelle kon slecht berusten in het resultaat. De thuisploeg speelde te voor spelbaar en volhardde in fou tieve passes. De 3-1 zege geeft Quick Boys lucht voor de komende duels. „We kunnen nu redelijk vrijuit gaan voetballen", aldus Tempe laar. Wellicht dat er voor de Katwijkers dan nog iets moois in het verschiet zit, want Quick Boys doet nog volop mee in de strijd om de derde periodetitel. Quick Boys: Van der Niet; Van Dam (91. Star), Pluimgraaff, Van Dijk, Van der Plas; Van Schijndel, Faerber, Schaap, Van Beelen (87. De Jong); Kroon en Kruit. Kampioenskandidaat wint nipt van Marken Zeven punten peuren uit de resterende vier wedstrijden; misschien is minder zelfs genoeg. Dan is Noordwijk voor het eerst sinds 1983 kampioen op het hoogste amateur niveau. Na de 1-0 winst zaterdag op Marken en het ge lijkspel van concurrent Scheveningen tegen Rijnsburgse Boys is het aftellen begonnen. Als spelers, bestuurders en begeleiders over een paar weken op de praalwagen door de badplaats tuffen, zullen duels als dat met Mar ken snel vergeten zijn. Want het was slecht, bar slecht, wat de titelkandidaat liet zien. NOORDWÜK LOMAN LEEFMANS „Slecht spelen en toch winnen. Je weet wat ze van dat soort ploegen zeggen", zei coach Ruud Bröring na afloop met opgeheven vingertje. 'Die wor den kampioen', had hij als ant woord willen horen. Het ver toonde spel was echter zeker in de eerste helft een aanstaande kampioen onwaardig. In de tweede drie kwartier trok het spelpeil weliswaar aardig aan, maar bleef het stuitend en soms zelfs lachwekkend om te zien hoe het ene 'dotje' na het andere werd verprutst. De po vere 'eilanders' traden met vijf invallers aan, hadden de keeper van het derde elftal onder de lat staan en maakten er geen ge heim van dat ze er een uiterst verdedigend concept op nahiel den in de hoop een puntje weg te slepen. Dat leek de bezoekers het eerste uur nog moeiteloos te gaan lukken ook. Noordwijk had meer balbezit, speelde voortdurend op de helft van de tegenstander maar kregen door het lage tempo en schrijnend veel balverlies geen enkele doelkans. Niemand kwam bij voorbeeld op het idee om de onervaren en onzekere doel man eens, met de wind in de rug, van afstand te testen. Daar bij hielden de roodwitten maar liefst drie man achter tegen Gerro Sanders, de eenzame spits van de gasten. De beste mogelijkheid voor rust was nog voor de Noord- Hollanders ook, toen in de 24ste minuut de 18-jarige kee per Robert Spaan, invaller voor de geblesseerde Marco Korff, de bal simpelweg in de voeten van een tegenstander schoof. Laat ste man Cees Smit zorgde ver volgens met het hoofd voor op ruiming. Bröring begreep dat er iets moest gebeuren en wisselde tij dens de pauze de foutloze mandekker Rian van der Niet voor Geerlig Azier. Er werd meer druk op de defensie van Marken gezet en dat leidde di rect tot twee mogelijkheden die door Jelle Korbee en Wim de Jong naast werden geschoten. Opnieuw had Marken de bes te kans op een voorsprong. Ar biter Veltrop beoordeelde een door een Noordwijkse verdedi ger verkeerd geraakte bal die door de wind terugdreef en door keeper Spaan werd gevan gen als een terugspeelbal en dus mochten de bezoekers een vrije trap nemen op drie meter van de doellijn. Het elf-mans- muurtje hield in deze hachelij ke situatie stand en binnen vijf minuten was het aan de andere kant raak. De verder onzichtba re Rocky Pitti spurtte op links van zijn bewaker weg en zijn af gemeten voorzet plofte op het hoofd van Patrick van Dam, die van dichtbij de 1-0 inknikte. Marken was in het resterende halfuurtje rijp voor de sloop, zeker nadat Pitti's directe te genstander George Biswana, Patrick van Dam laat zijn directe tegenstander Erik van Leeuwen zijn hielen zien. foto loekzuyderduin met kop en schouders de beste man bij de bezoekers, met zijn tweede gele kaart kon gaan douchen. Een keer of acht kon Noordwijk in oveital op het vij andelijke doel afstomen, waar vervolgens zelfs de simpelste intikkertjes om zeep werden ge holpen. Michael van der Laan, Arnold Reinders en Jelle Korbee waren de boosdoeners. De glimlach op de gezichten van de Noordwijkers bij het verlaten van het veld, was veel zeggend. Zo'n zwakke verto ning op zo'n belangrijk mo ment in het seizoen en dan nog de volle winst binnenhalen. Bröring, nooit om een ant woord verlegen, predikt aanval lend en verzorgd voetbal en sprak eerder in het seizoen veelvuldig schande van de de fensieve opstelling van vooral de 'Rotterdamse' tegenstan ders. Het publiek wil ook wat, schamperde hij dan. Nu de titel lonkt, blijken ook zijn principes breekbaar: „In de heenwed strijd speelden we Marken, in onze beste wedstrijd van het seizoen, helemaal van de mat maar gingen we met 3-2 onder uit. Goed, het was vandaag niet best maar in deze fase van de strijd tellen alleen de punten." Noordwijk: Spaan, Van Kins, Ten Brinke, Smit, Van der Niet (46. Azier), VV. de long, Reinders, P. de Jong, Van Dam, Pitti (77. Van der Laan), Korbee. KATWIJK ANTON DIEDRICH Hoeveel gezichten kan een wedstrijd hebben? Katwijk - SHO was in de blakende zon een uur lang niet om aan te zien, in de stromende stortre gen was het een half uur voet bal op het scherp van de snede. Een unieke hattrickkans die om zeep geholpen wordt, een scheidsrechter die het af en toe echt niet meer weet - vrije trap pen die de andere kant op ge geven werden, corners die ei genlijk achterballen waren en gele kaarten voor onschuldige spelers - en twee ploegen, die dit seizoen nog steeds niet op gang gekomen zijn. Op De Krom was het zaterdag allemaal te bewonderen. Zonder zelf goed te spelen zette Katwijk SHO redelijk een voudig opzij. SHO bleek de juis te tegenstander op het juiste moment, hoewel de verwach tingen van tevoren anders wa ren. De Oud-Beijerlanders wa ren al zes duels ongeslagen en Katwijk komt moeilijk tot sco ren. Dat laatste was zaterdag weer het geval, van het eerste was weinig te zien. Uitgezonderd de eerste vijf minuten van iedere helft was Katwijk heer en meester. En ook uit die kleine offensieve pe riodes van de bezoekers kwam het doel van Ronald van Keste- ren, die de plaats innam van de geblesseerde Hugo van Duyn, geen moment in gevaar. Ook Katwijk bracht er aanvallend weinig van terecht. Marco de Ridder kwam op de linkerflank niet één keer zijn man voorbij, de rechterflank werd nauwelijks gebruikt en door het midden kwamen de doorkopballen van Hans Zwaan vaker niet dan wel bij een ploeggenoot terecht. Toch was Katwijk duidelijk de betere. En in Peter van Duyn had de thuisclub de beste man van het veld in de gelederen. Niet alleen scoorde hij de beide geldige doelpunten, ook was hij bij balbezit steeds aanspeelbaar en hield hij bij balverlies de ruimte voor de Beijerlandse op bouwers klein. „Vandaag heb ben we de echte Peter van Duyn gezien", vond trainer Piet van Duyn, „ik wou dat-ie iedere week zo speelde." De oefenmeester was opge lucht over de uitslag, maar niet onder de indruk van het niveau. „Er sloop toch wat angst in alle bei de ploegen. Gezien de stand was dit voor ons misschien wel de belangrijkste wedstrijd van het seizoen." Na een half uur werd een doelpunt van Sander Molenaar afgekeurd. Hij was sneller bij de bal dan de keeper van SHO, maar stond buitenspel op het moment dat De Ridder zijn voorzet de wolken injoeg. Vijf minuten later sloeg Van Duyn voor de eerste keer toe. Hij kop te duikend de 0-1 binnen uit een vrije trap van Marco van Karim Haggi maar Katwijk Karim Haggi, de rechterspits van DWV, speelt volgend sei zoen voor w Katwijk. DWV staat nu onderaan de hoofd klasse en degradeert naar de eerste klasse. Het aantrekken van een rechterspits had voor Katwijk prioriteit omdat de club dit jaar niet over een 'echte' rechtsbuiten be schikt. De Katwijkse ploeg trok ook Martijn Vooys van TerLeede aan. Alex Verloop stapt na dit sei zoen over van Quick Boys naar Rijnsburgse Boys. Hij wordt vergezeld door keeper Richard Harteveld. Rijnsburg is de beste, maar kan niet scoren /->< m m SCHEVENINGEN GERARD BAAS Scheveningen heeft de hand doek in de ring gegooid. Het werd na afloop van de thuis wedstrijd tegen Rijnsburgse Boys (0-0) niet met zoveel woorden gezegd, maar de li chaamstaal van de ploeg van Cock Jol sprak boekdelen. Al tij dens het duel, dat met name na rust werd beheerst door de ploeg van Henk Wisman, werd duidelijk dat de Scheveningers niet alleen de vorm, maar ook de bezieling missen om de titel race met Noordwijk nog span nend te maken. Vanaf nu kan alleen Noordwijk, dat zes ver- Iiespunten minder heeft, zich zelf nog van het kampioen schap houden. Een aanhanger van Scheve ningen zette zijn teleurstelling om in een belachelijke daad door een bierflesje te gooien naar de Scheveningen-spelers, die net de kleedkamer ingingen. Het flesje ketste af op de deur post en raakte Peter Cadel in de nek. Cadel hield er een klein snijwondje aan over. Scheveningen begon redelijk aan de wedstrijd door een tacti sche zet die een aantal aardige kansen opleverde. Rechterspits Martina liet zich zakken en trok Norbert van Lochem met zich mee naar het middenveld. Daardoor ontstond er een gat, waar Scheveningen-spits Jef frey Rutten kon laten zien snel ler te zijn dan het defensieve duo van Rijnsburg, Michael de Roode en Alfons de Kort. Na twintig minuten was het pro bleem opgelost, omdat Van Lo chem besloot zich niets meer aan te trekken van Martina's es capades en rustig in zijn zone te blijven staan. De rol van Rutten en Martina was daarmee zo goed als uitgespeeld en Van Lo chem groeide samen met Buis en de weer herstelde SteVen Fa- ber uit tot de besten aan geel zwarte zijde. Het gebrek aan snelheid in de verdediging is volgens Wisman een van de belangrijkste rede nen dat Rijnsburgse Boys dit seizoen slechts derde kan wor den. „Wil je hoofdklasse-top zijn, dan moet de verdediging op de middellijn staan. Dan kun je constant druk uitoefe nen en wedstrijden beheersen. De verdedigers zullen meer snelheid moeten hebben." Een ander punt op Wismans ver langlijstje is een scorende spits, maar daar is iedereen naar op zoek'. Fred Bloem, al snel ingeval len voor de aan zijn rechterdij been geblesseerd geraakte Jo- han Boer, is iemand die nog steeds het etiketje 'doelpunten maker' achter zijn naam heeft staan. Zaterdag liet hij niet zien waarom. Bloem werkte hard en hield zich goed overeind tegen de nog langere Ron Cramer, maar zal nog lang blijven den ken aan die ene kans die hij vlak na rust kreeg. Invaller Ste ven Faber, wel hersteld van een blessure maar niet fit genoeg voor een hele wedstrijd, dolde met een simpele voetbeweging Jimmy Charité en legde de bal tot op de centimeter precies op het hoofd van Bloem. Doelman Dave Kraaijenbrink kreeg de bal op zijn lichaam, terwijl de 'Kraai' bij een plaatsbal in de hoek kansloos was geweest. In de tweede helft waren er legio kansen voor Rijnsburg, dat de baas was op Houtrust. Lucky Lisse verslaat ARC in slotminuut ALPHEN AAN DEN RIJN» NICK VERWOERD Fred Bloem archieffoto taco van der eb Mohamed Boulayoune, in het thuisduel tegen Scheveningen nog de grote uitblinker, had ook deze keer de held van de wedstrijd kunnen worden, maar miste twee uitgelezen mogelijkheden. De eerste in de 70ste minuut na een mooie steekpass van Laurent Aalbers- bergen en de tweede vlak voor tijd na voorbereidend werk van Bloem. Wisman liet zich na de wed strijd interviewen als een 'onte vreden trainer' hoewel hij met zijn team dit jaar een stap voor uit heeft gemaakt en zo goed als zeker de ten doel gestelde veer tig punten haalt. De Amster dammer keek met een zuinige blik, omdat hij zijn mannen voor de zoveelste keer dit sei zoen antwoord zag geven op de vraag waarom Rijnsburg nog geen top is. En dat het niet prettig is om net niet top te zijn, daar kon Scheveningen over meepraten. Rijnsburgse Boys: Hegie; Van Lo chem, De Kort (83. Cadel). De Roode, Roest; De Louw, Boer (15. Bloem). Aal- bersbergen; Boulayoune, Slingerland (46. Faber), Buis. ARC riep zaterdag tegen FC Lis- se het onheil over zich af. De bij rust met 1-0 leidende Alphena ren verzuimden in de ope ningsfase van de tweede helft de wedstrijd te beslissen en plukten daarvan de wrange vruchten. Nadat Leon van der Zwet de geelblauwen, met dank aan de mistastende doelman Fred Admiraal, op gelijke hoog te had gebracht, schoot Jimmy Simons in blessuretijd de matig spelende Lissenaren naar de onverdiende winst: 1 -2. Zodoende deed het team van Wim Eilander goede zaken in de strijd om de derde periodeti tel, want ARC was medekoplo per. Voor de roodzwarten lijkt de competitie er nu echter op te zitten, al moeten zij nog wel driemaal aan de bak. Een prijs zit er voor de regerend kampi oen niet meer in en degradatie- zorgen zijn er evenmin. Voor Lisse kan de competitie nog een happy end opleveren, maar de fusieclub moet dan in de resterende duels, tegen Kat wijk, Excelsior Maassluis (beide ook nog kansrijk voor de derde periodetitel) en Barendrecht wel beter voor de dag komen dan in Alphen het geval was. „We hadden geen vorm", meende Eilander. Zijn ploeg dwong op Sportpark Zegersloot weinig af. Het geluk was met de Lissenaren, al zag het daar in het eerste bedrijf niet naar uit. Nadat de warrig fluitende arbi ter Van der Zwaard ten onrech te Arthur van Orssagen geel had gegeven en een afstandsschot van André Hordijk net naast was gegaan, kwam ARC na twintig minuten op voorsprong. Een hoekschop van Remco Blok belandde bij de verste paal, waar verdediger Pascal Jimmy Simons wil de bal, maar ARC-doelman Fred Admiraal wil 'm ook. foto loek zuyderduin Bloemheuvel de 1-0 inknalde. Zonder overtuiging probeer den de bezoekers iets aan de achterstand te doen. Eilander: „We speelden met twee lijnen. We hadden geen middenveld." Bovendien maakte het gere nommeerde aanvalstrio een matige indruk. De ARC-defen- sie, met middenvelder Wim Westenberg als vervanger van de gekwetste libero Maurice Balkhoven en Pascal Bloem heuvel als stand-in voor voor stopper Mark Jansen, kwam dan ook niet in de problemen. De beste kansen waren voor de Racing. René van Meggelen stuitte op goalie Ron Bouman, Gidon Reinders Folmer besloot een goede solo met een minder goed schot en dezelfde speler schoot in perspectief biedende positie, na een fraaie aanvals- opzet via Michel Bloemheuvel en Remco Blok, ruim naast. Over de ruststand mocht Lisse derhalve niet mopperen. Na de pauze wijzigde Eilan der zijn middenveldbezetting. Aad Bozuwa verving Kee Hoei Tan. De wissel pakte goed uit, ook al omdat Leon van der Zwet frequent vanuit de achter ste linie doorschoof. De aan sluiting was nu beter verzorgd. De na de thee agressiever acte rende Lissenaren - arbiter Van der Zwaard was coulant bij for se overtredingen van Van der Zwet en René Ras - voerden de pressie op, maar leken het dek sel op de neus te krijgen. Twee fraaie ARC-uitbraken leidden tot droomkansen voor Reinders Folmer. Eerst zette Blok de rechterspits helemaal vrij voor Bouman en even later deed de actieve Ruud Bos hetzelfde. Bij de eerste gelegenheid pareerde Bouman de inzet van Reinders Folmer, waarna hij ook nog Bos van een doelpunt afhield. Bij de tweede oog in oog-situatie om speelde Reinders Folmer de keeper, maar Ras voorkwam daarna op de doellijn een goal. ARC-coach Willem Bercken- kamp: „We counterden perfect, alleen dat laatste zetje over de lijn ontbrak." En dat brak ARC op. Nog geen minuut na de tweede misser van Reinders Folmer was het 1-1. Van der Zwets poging, recht op Admi raal af, leek houdbaar. Admi raal: „Het was een zwabber schot." De sluitpost liet even later zien wel degelijk te kunnen kee pen. Een pegel van Stephan Spruyt tikte hij knap uit de bo venhoek. Omdat Lisse, ondanks het aandringen nauwelijks kan sen kreeg (Linger schoot nog een keertje voorlangs), en de ARC-tegenstoten steeds minder dreigend werden, leek 1-1 de eindstand te worden. Totdat in blessuretijd, toegekend omdat Ralph Polman met een ge kwetste enkel bijna vijf minuten op de grond had gelegen, Lin ger een slalom in het straf schopgebied eindigde met een door Admiraal gekeerd schot en de rebound van Simons doel treffend bleek: 1-2. Lucky Lisse. ARC: Admiraal; Van Orssagen, Wes tenberg. Pascal Bloemheuvel. Voskui len; Van Meggelen, Hordijk, Michel Bloemheuvel; Reinders Folmer, Bos, Blok (64. Van Beest). FC Lisse: Bouman; Polman (80. El- mahdadi). Van der Zwet, Spruyt. Van der Lugt; Hoei Tan (46 Bozuwa). Ras. Biervliet (80. Kant), Van Bemmel, Si mons, Linger. hoofl f der Plas, vanaf de linkerkant. Dat waren meteen de enige twee wapenfeiten uit een eerste helft, die verder alleen in de herinnering zal blijven door het enorme aantal mislukte combi naties en de grote hoeveelheid balverlies aan beide zijden. Hoewel rechtermiddenvelder Molenaar de tweede helft iets verder vooruit geschoven be gon om de ruimte die daar lag eindelijk te kunnen benutten, kwam het meeste gevaar van Katwijk nog altijd door het mid den. Na een dik uur speelde Van Duyn zich op de rand van het strafschopgebied vrij voor het doel en tilde hij de 2-0 over de gestrande doelman van SHO. Dat doelpunt was de inlei ding voor de leukste periode, waarin SHO probeerde meer druk te zetten en Katwijk coun terkansen kreeg. De duels wer den feller, de tackles scherper en het tempo hoger. Pas in de laatste tien minuten kreeg SHO echt kansen, twee keer vormde een hoekschop de inleiding tot een zestien man sterke scrim mage op vijf meter van het doel van Van Kesteren, beide keren liep het goed af voor de thuis- ploeg. In de laatste minuut kreeg Van Duyn uit een counter een unieke kans op een verdiende hattrick. Invaller Rob Lentz stond oog in oog met de doel man en wachtte tot Van Duyn naast hem opdook. Hij legde de bal opzij, Van Duyn schopte hem in het doel, maar was voorbij de bal gelopen voordat Lentz hem aanspeelde: buiten spel. Een knullige manier om je eigen hattrick te verpesten. Het deerde Katwijk niet. Door de verdiende zege klimt de ploeg voorbij ARC op de ranglijst en lijkt het erop, dat Katwijk zich eindelijk in veilig vaarwater ge manoeuvreerd heeft. Katwijk: Van Kesteren; Robbers, Bon, Van der Meer (77. Lentz), Kwestro; Molenaar, Slootweg. Van Duyn, Van der Plas; Zwaan, De Ridder (90. Van Delft). Derde periode: Excelsior M-Barendrecht 6-2 nuel Monteiro 1-0, 14 Dick R, 42 Davey Vermaas 2-1, 43 o5, 3-1, 74 Harold Loeve 4-1, g Frehe 5-1, 89 Wim Bubbérm Raymond Kraaybeek 6-2 Scti Schenkels Toeschouwers: 12fr ten: Davey Vermaas (Excels© Hensen (Barendrecht) Rodet$ teluhu (40 2x geel - Barend^/ Noordwijk-Marken 1-0 (0-0, van Dam 1-0 Scheidsrechter schouwers. 800 Gele kaart» Dc"~ "~n Geemen (Mi n au 11 ken) a (83; Capelle-Quick Boys 1-3 (0-1) Pluimgraaff 0-1. 50 Ton var' 60 Hans van der Plas 1-2,81. 1-3. Scheidsrechter: Belij Toeschouwers: 900 Gele kaj \v' van de Ent, Marcel Smith (C» van Beelen, Glenn van Dam,>( fll Plas, Jan Schaap (Quick Boys) ai Katwijk-SHO 2-0 (1-0) 36 Pg, 1-0, 64 Peter van Dui)n 2-0J ffi ter: Breugem Toeschouwen kaarten: John van der Meer, l'C (Katwijk), William van Grieke w Hartigh (SHO) )ld ARC-FC Lisse 1-2 (1-0) 20 Pa heuvel l-0f61 Leon van derL Jimmy Simons 1-2 Scheidsq 10 der Zwaard. Toeschouwers:,n] kaarten: Arthur van Orss^ Stephan Spruijt (FC Lisse) Zwart Wit'28-Rozenburg 3-1,. chel Visser 1-0, 62 Erikvanci' (strafschop), 80 Ricardo Baas; an Stolk 3-1 Scheidsrechter schouwers: 500 Gele kaarteri sin (Zwart Wit'28), Sander Be ce Rijsdijk (Rozenburg) Scheveningen-Rijnsburgse Bcj> Scheidsrechter: Angevaare T« 800. b Dennis Roerade (Sch Michael de Roode (Rijnsburgê 13 5 4 Noordw 22 Scheven 23 Excelsior M 23 Rijnsb Boys 23 FC Lisse 23 Quick Boys 23 Barendr 23 Katwijk 23 ARC 23 Capelle 23 Zwart Wit 23 Marken 23 SHO 21 Rozenburg 22 Rozenburg is gedegradeerd Programma: S H 0-Noord wijk 0 vemngen-Zwart Wit'28, Ros FC Lisse-Katwijk, SHO-Capi Boys-Noordwijk, Marken-Es Rijnsburgse Boys-Barendrech: HOOFD Derde periode: Bennekonvi Achilles Veen-Huizen 2-1, Kloetinge 4-2, Hoek-Sparta I GVVV-Kozakken Boys 1-0, AVW'66 0-1 Heerjansdam-DOtf D0V0+ 21-42 Achilles) Hoek 23-42 Huizen Spakenburg 22-37 Kozakka Bennekom 22-36 SpartaN GVW 23-34 AVW'66 Kloetinge 23-31 Heefjarc Volendam 21-30 VVGZ Derde periode: hoofh Derde periode: sc Genemuidev 2-2, WHC-VV0G 0-3, HZW-* Quick'28-I Jsselmeervogels 3-0 Boys-Nunspeet 3-1, DVS'33-! 1-1, Urk-Harkemase Boys 1-0 IJss'vogels 23-56 Harkene Urk 23-46 ACV Genemuiden 23-42 Olympu' BeQuick'28 22-41 Dracntc VVOG 23-37 WHC DVS'33 23-34 HZW Flevo Boys 23-31 Nunsped IJsselmeervogels is kampioenI Derde periode: WOG 6-16 DVS'33 Be Quick'28 6-13 Urk 2-2 HV0+ 20-41 ForumS? JAC 20-39 Honselc' Voorschoten 20-35 Leiden Monster 20-32 KMO PECDenH 20-31 DSVP Lyra 20-31 Hoofd» Derde periode: Eerste periode: TAW-Lugdunif Tweede periode: HazerswW Oegstgeest 5-0, Kagia-Valken'& Derde periode: Duinoord-UVS" Lugdunum 20-46 UVS RCL 20-45 Oegstgee DSO 20-44 Alphia Valken'68 20-33 Hazersnt Kagia 20-28 Duinoort TAVV 20-26 LFC Eerste periode Lugdunum E 3-1. Nootdorp SV'35 Sleutels MVKV LSW'70 SVOW 20-47 Moerkap 20-43 BSC'68 20-42 Woutxia 20-37 BlauwZ» 20-31 Koudetó 20-25 SJC Derde periode: DW0-Marine3-l VCL De Jagers GWS 20-52 Roodent. n; 20-45 Forehorr 19-42 Arch# 20-38 Marine M 18-26 Zoetenre H; 20-25 DoCoS Abbenes is kampioen Foreholfi - Roodenburg en Zoetermeer 31 y. nndering Derde periode: melkunipi

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 22