Oranje Barcelona op titelkoers Zure sfeer na Belgische klucht Sport Handbalsters Nieuwegein naar finale Europacup Kenmerkende zege golfer Remesy 'Crisis? Er is geen cris Kiefer wordt volwass MAANDAG 19 APRIL 1999 CHEF WILLEM SPIERDIJK, 071-5356464, PLV - United moet op de centjes letten manchester De mislukte overname van Manchester United door de betaaltelevisiezender BSkyB doet het transferbudget van de club geen goed. Voorzitter Martin Edwards van Man chester liet weten dat trainer Alex Ferguson bij lange na niet 90 miljoen gulden kan besteden, zoals vorig jaar het geval was. Toen kocht de club voor dit bedrag Jaap Stam, Jesper Blomqvist en Dwight Yorke. Dat zit er komend seizoen niet meer in. De Britse overheid verhinderde eerder deze maand het plan van BSkyB om de club te kopen. „We hebben geen oneindige geld voorraad", meldde Edwards. „We moeten oppassen niet in de rode cijfers te raken." Edwards vreest dat het opvullen van de keepersvacature (Schmeichel vertrekt) voor komend seizoen de enige transfer wordt. Bovendien zullen de uitbreiding van Old Trafford en de bouw van een nieuw trainingscomplex, kosten bijna 150 miljoen gulden, een forse aanslag op de begroting doen. Celtic nadert Glasgow Rangers Glasgow Henke Larsson schoot zijn club Celtic zaterdag in ei gen stadion met 1 -0 langs Motherwell en kon een dag later te vreden constateren dat Glasgow Rangers bij Dundee niet verder kwam dan een gelijkspel, 1-1. Met nog vijf duels te gaan, be draagt het verschil tussen beide rivalen uit Glasgow vier punten in het voordeel van de ploeg van trainer Advocaat. Rangers kwam na 23 minuten op achterstand via door een doelpunt van Anderson. Vidmar zorgde vlak na rust met een rake kopbal voor 1 -1de eindstand zou blijken. Ook Celtic stak niet in grootse vorm. De nummer twee op de ranglijst was ruim een uur gelijk waardig aan Motherwell. Genk en Brugge in evenwicht genk De topper in België tussen Racing Genk en Club Brugge eindigde gisteren onbeslist, 1-1. Daardoor bleef Genk twee pun ten voor op landskampioen Club Brugge. Anderlecht en Moes- kroen volgen op zes punten. Het duel tussen de koploper en de landskampioen was teleurstellend. Er was een overvloed aan overtredingen en balverlies. Pas na de treffer Jankauskas in de 51ste minuut kreeg de wedstrijd enige allure. Genk ging verbe ten op jacht naar de gelijkmaker. Die kwam vijftien minuten la ter van de voet van invaller Origi. Anderlecht en Lierse Sk scoor den niet (0-0). Edwin van Ankeren opende de score voor Ekeren bij AA Gent 1 -3). Standard Luik kreeg weer enig uitzicht op Eu ropees bekervoetbal door de twee treffers van Mbo Penza tegen St Truiden (2-0). Onderaan deed Kortijk aardige zaken door de 4-2 op Westerlo, terwijl Lommei en Oostende elkaar in even wicht hielden (1-1). Doelpunten Frank de Boer en Kluivert stellen zege op Mallorca veilig •janet van dijk. 07-, tl BARCELONA ANP nimes anp De handbalsters van Nieuwe gein hebben de finale van het Europese toernooi om de City Cup bereikt. Onder de naam Nieuwegein gaan de vrouwen van het Nederlands team schuil. In de uitwedstrijd in en tegen het Franse Nimes won nen ze met 22-17. Een week ge leden zegevierden de vrouwen thuis in de eerste wedstrijd al met 24-21. In de finale moet Nieuwegein het opnemen tegen het Joego slavische Zork Napredak. Dat won met 24-20 van het Roe meense Galati, net genoeg om de nederlaag (27-30) in het eer ste duel uit te wissen. Het is voor het eerst sinds 1976 dat een Nederlandse handbalploeg de finale van een Europacup bereikt. Destijds reikte Mora Swift zover. De Limburgse ploeg verloor 23 jaar geleden in de Europacup 1 van Radnicki Belgrado. Het duel in Nimes, waar de plaatselijke sporthal was gevuld met duizenden Franse aanhan gers, was spannend en hec tisch. De Nederlandse handbaJ- sters kregen veel tweeminuten- straffen. Ze stonden regelmatig met vijf en soms met vier speel sters in het veld. Met technisch superieur spel haalde Nieuwe gein niettemin de overwinning binnen. Volgens linkerhoekspeelster Monique Feijen was de: sterke dekking aan Nederlandse kant de sleutel tot het succes. „We hebben enorm goed verdedigd. Verder hielden we de rust in de ploeg." In de tjokvolle sporthal kende Nieuwegein wel moeilij ke momenten. „We namen tel kens een voorsprong, maar Ni mes bleef voortdurend terugko men. Toch gaveri we het niet weg. Een grote vooruitgang met een half jaar geleden. We zijn mentaal veel sterker gewor den." Nieuwegein -wil nu de finale winnen. Feijen: „We voelen ons op dit moment heel sterk. Te gen welke p'oeg we de finale spelen, ma?ikt ons niet zo veel uit. We gaan absoluut voor de winst". Het vlaggenschip vein Barcelona koerst onder Neder landse vlag richting veilige haven. Kapitein Van Gaal zag zijn ploeg via doelpunten van Frank de Boer en Patrick Kluivert met 2-1 afrekenen met concurrent Real Mallor ca en is dichtbij de tweede achtereenvolgende landstitel. De voorsprong met nummer twee Celta de Vigo be draagt met nog acht duels te gaan inmiddels negen pun ten. mer vier en vijf op de ranglijst, wonnen niet. Parma speelde met 1-1 gelijk tegen Sampdoria en AS Roma verloor verrassend met 3-2 van Perugia. Inter Mi lan ontbreekt volgend seizoen in de strijd om de lucratiefste Europese beker. De club speel de in stadion San Siro met 1-1 gelijk tegen het laaggeklaseerde Vicenza en bezet de negende plaats op de ranglijst. Ronaldo maakte het enige doelpunt voor Inter. De Braziliaan benutte een strafschop. Engeland Manchester United won zater dag voor 55.000 toeschouwers op Old Trafford simpel met 3-0 van Sheffield Wednesday. Daar door hebben de Mancunians zes wedstrijden voor het einde vier punten voorsprong op Ar senal dat een wedstrijd minder heeft gespeeld dan de koploper. De ploeg van Bergkamp en Overmars kan vanavond bij een zege op Wimbledon de achter stand tot een punt verkleinen. Chelsea lijkt voorlopig afge haakt in de race om de titel door in de slotfase van de thuis wedstrijd tegen Leicester City een 2-0 voorsprong en twee du re punten te verspelen (2-2). De wedstrijd tegen Sheffield was voor Manchester een goe de generale voor het tweede duel in het kader van de halve finale van de Champions Lea gue woensdag met Juventus. Manchester speelde goed en Solskjaer, Sheringham en Scho- les maakten de doelpunten. Liverpool is zonder Michael Owen de weg kwijt en verloor op Anfield Road met 1-0 van Aston Villa. Nottingham Forest maakt zich op voor het afscheid Premier League. De ploeg van Pierre van Hooijdonk verloor voor eigen publek met 1-0 van Tottenham Hotspur en zag concurrenten Southampton en Blackbum Rovers tegen elkaar gelijkspelen: 3-3. Duitsland Bayer Leverkusen heeft zater dag optimaal geprofiteerd van het verlies van Kaiserslautern, dat vrijdag bij Hansa Rostock tenonder ging. De 'pillenclub' versloeg Borussia Mönchen- gladbach met 4-1, vooral dank zij drie treffers van spits Kir- sten. Leverkusen staat nu rost- vast tweede in de Bundesliga met zes punten meer dan uit tredend kampioen FC Kaisers lautern. Koploper Bayern Mün- chen heeft zeven duels voor het einde tien punten voorsprong op Leverkusen. Zeker is dat Barcelona kreeg hulp van het laaggeklasseerde Alaves dat Celta de Vigo op 1-1 hield. De ploeg van Jordi Cruijff heeft nu negen punten minder dan de Catalaanse koploper. Barcelona kwam voor 85.000 toeschou wers in Nou Cajmp al na vijf mi nuten op voorsprong. Frank de Boer bekroonde een fraaie voorzet van Figo. De Portugees stelde in de 24ste minuut IGui- vert in staat zijn elfde doelpunt van het seizoen te maken: 2-0. Een tweede treffer van de spits van het Nederlands elftal werd ten onrechte wegens buitenspel afgekeurd.. De rode kaart voor Philip Co cu was een smetje op de vreugde. In de laatste mi nuut van de wedstrijd sloeg hij de bal met de hand uit zijn strafschopgebied. Biagini maakte vanaf elf meter geen fout. De tweede achtereenvol gende: landstitel voor Barcelona kwam er niet door in gevaar. Real Madrid klom via een 3-1 zege: op Valencia naar de derde plaats op de ranglijst. Onder he't toeziend oog van bonds coach Frank Rijkaard waren de Madrilenen een maatje te groot voor de bezoekers uit Valencia. Italië De positie van koploper Lazio Roma staat hevig onder druk na de verrassende 3-1 nederlaag tegen Juventus. Met nog vijf duels te spelen is AC Milan, dat Udinese met 5-1 terugwees, de lijstaanvoerder inmiddels tot een punt genaderd. Fiorentina kan de scudetto na de 3-0 ne derlaag bij Bologna wel verge ten. Lazio Roma heeft in het slot van de competitie de zenu wen niet meer in bedwang. Na de nederlaag van vorige week tegen stadgenoot AS Roma bleek nu Juventus te sterk. Voor de ploeg uit Turijn scoorde de Fransman Thierry Henry twee keer. Nicola Amoruso vergroot te via de derde Turijnse treffer het zelfvertrouwen van Juven tus. AC Milan profiteerde van het verval van Lazio Roma en won eenvoudig bij Udinese. Bierhoff en Boban hadden een groot aandeel in de 5-1 zege. Beide spelers scoorden twee keer voor de club die in acht dagen tijd zes punten heeft goedgemaakt op Lazio. In tegenstelling tot AC Milan profiteerde Fiorentina niet. Bologna bleek met 3-0 te sterk, waardoor de club uit Flo rence nog steeds vijf punten op Lazio Roma moet inlopen. Ook Parma en AS Roma, de num- Negenentwintigste speeldag veren 0-1, Charleroi-Moeskroei Gent-Ekeren 1-3, Lierse-Anda 0, Lokeren-Harelbeke 1-0, Sta Truiden 2-0, RC Genk-Brugg Kortri|k-Westerlo 4-2, Oosteni mei 1-1. Stand aan kop: RC Genk 29-61 Anderlep Brugge 29-59 Standard Moeskroen 29-55 Lokeren Zevenentwintigste speeldag: i M'gladbach 4-1, Bochum-Stu; Duisburg-Bremen 2-0, Freib ke'04 0-2. Nurnberg-Hertha Wolfsburg-1860 Munch 1-0, mund 0-0 Bayern M 27-64 Dortmund Leverkusen 27-54 1860 Mi- Kaïsersl. 27-48 Duisburg 0 DA Drieëndertigste speeldag: Chj Leeds 1-1, Coventry-M iddlesbr. 1 pool-Aston Vil. 0-1, ManlJr,' .Wed. 3-0, Newcastle-Everton tingham-Tottenham 0-1, Blackburn 3-3, West Ham-Detï 1 Chelsea-Leicester 2-2. Stand: Man.United 32-67 Newcastle Chelsea 33-64 Wimble® Arsenal 32-63 Leiceste Leeds 33-59 Sheff.Vlt: Aston Vil 34-52 Everton West Ham 34-51 Coventry Middlesbr 34-50 Charlton de Derby C 33-47 Blackbun Liverpool 32-44 Southams Tottenham 32-43 NottingbiE' Patrick Kluivert controleert de bal, gadegeslagen door Mallorca-keeper Roa. Kluiverts actie zou goed zijn voor een treffer, die echter wegens buitenspel werd afgekeurd. De Oranjespits had daarvoor al Barcelona's tweede doelpunt gescoord. foto »ap» Negenentwintigste speeldag: £5 jl rentina 3-0, Lazio-Juventus 1; Sampdoria 1-1, Bari-Salernit (j li-Piacenza 1-2, Inter-Vicenza gia-Roma 3-2, Udinese-AC Mil; nezia-Cagliari 1-0. Stand: Lazio 29-56 Perugia AC Milan 29-55 Piacenza Fiorentina 29-51 Cagliari Parma 29-49 Bari Roma 29-45 Vicenza Juventus 29-45 Sampdore Udinese 29-45 Salernit. Bologna 29-43 Er Inter 29-40 Empoli 2; Venezia 29-35 minderirg Achtentwintigste speeldag: ting 3-2, Braga-Benfica 2-1, F; ra Mar 2-1Guimaraes-Amaao timo-Rio Ave 2-0. Porto-Camj Salgueiros-Setubal 1-0. Leiri; Stand aan kop: Porto 28- 65 Leiria Boavista 28- 60 Amadora Benfica 28- 56 Setubal Sporting 28- 54 Guimaraa ":n Mönchengladbach niet meer te redden is. Hertha BSC verspeel de met het oog op de Champi ons League twee dure punten door het gelijke spel bij Nürn- berg, 0-0. De Nederlanders Roy en Van Burik speelden >een redelijke wedstrijd. Roy stond sinds lan ge tijd weer eens in de basis. Schalke 04 heeft door de winst op Freiburg (2-0) uitzicht op deelname aan de Intertoto Cup, waarmee een Europees ticket kan worden verdiend. De Königsblauen staan tien de. Gerald Vanenburgs 1860 München zakt steeds verder weg op de ranglijst. De ploeg staat zevende door de 1-0 ne derlaag bij Wolfsburg en Euro pees voetbal komt in gevaar. Eintracht Frankfurt heeft gis teravond trainer Reinhold Fanz ontslagen. De 45-jarige Fanz behaalde slechts zes punten uit de laatste negen wedstrijden. De clubleiding trok daaruit haar conclusies en ontsloeg haar werknemer. SCH Eenendertigste speeldag: Abec dee Utd 0-4, Celtic-Motherwellj ferml.-Kilmarnock 0-6, JohnstofS 0-0, Dundee-Rangers 1-1 Stand aan kup: 31-66 Motherw! 31-62 Aberdeen Kilmarnock 31-53 Dundee Johnstone 30-46 Rangers ESTORIL ANP De Franse golfer Jeff Remesy, 34 jaar geleden ge doopt als Jean Francois, heeft gisteren de met 1,2 miljoen gulden gedoteerde Estoril Open gewon nen. Zijn eerste zege was kenmerkend voor het verloop van de Europese Tour tot dusver. Want ook Remesy is een outsider, de zevende al in elf toernooien. Remesy besloot het evenement met een ronde van 68 slagen. Hij bracht zijn totaal daarmee op 286 en bleef als enige onder par (-2). De Britten Carter en Coltart en de Italiaan Floriola hadden twee pogingen meer nodig. De Nederlandse deelnemers Rolf Muntz, die vrijdag ziek werd, en Robert Jan Derksen haalden de cut niet. Remesy, al prof sinds 1987, kon het best met de winderige omstandigheden op de baan van Pen- ha Longa overweg. Tot ieders verbazing, want de speler uit Nimes moest tot op heden zijn Tour- kaart altijd verdienen in de kwalificatie. Nooit wist hij zijn startbewijs te behouden en zijn enige zege dateert van drie jaar geleden. Toen was hij de beste in het Dutch Challenge Open in Groes- beek. Gisteren kreeg hij zomaar even dik twee ton overgemaakt op zijn bankrekening. rife 2-0, Celta-Alavés 1-1, Extra !S' 1-1, Santander-Espanyd 'h Madrid-Valencia 3-1, Betis-Oe Zaragoza-Sociedad 1-1. Villarra Stand a Barcelona 30-62 Deportiwl!,, Celta 30-53 Mallorca Madrid 30-52 Bilbao ei Valencia 30-51 Socieda: t Lagos, kwartfinales. Mali - Nigeria 3-1 (2-1). 1. 16. Hashimu 1-1, 44. Diana Bagayoko3-l. 1 Uruguay - Brazilië 2-1 (1-1). 27 Baiano 0-1, 43. Anchen 1-1,8- bio 2-1 (strafschop). Fed Cupploeg laat zich simpel opzij zetten DEN BOSCH» GPD DEN BOSCH RENE VAN HATTUM/GPD Ze houdt zelf niet van trucjes, zegt Miriam Oremans. De ogen staan hol en zien weinig. Ze heeft haar tranen net wegge wassen. Dan valt het woord weer dat een dag eerder ook al viel: toneelspel. „Ze hebben hun toneelspelletje vandaag ge woon verder gespeeld. Ik weet niet of ik het fijn zou vinden om de trucendoos zo ver open te- trekken om te winnen." Het Fed Cupduel Nederland-Belgie staat dan al 0-3 en is beslist. Dat het uiteindelijk 0-5 wordt, is des te pijnlijker voor Orarv,e. Het zal de Belgen worst zijn vat hun noorderburen roepen. Zij zijn terug in de wereldgroep. en Nederland niet. De Belgische klucht in de Brabanthallen begint volgens Oremans zaterdagmiddag rond drie uur. Amanda Hopmans drijft Dominique van Roost in het eerste enkelspel na een zwakke start alsnog in het nauw én tot een derde set. Eerst moet de nummer 15 van de wereld plassen. Oké, dat kan gebeuren. Dan is er kramp in haar arm, die vervolgens door haar hele lichaam naar haar benen trekt. Afwisselend huppelt, hinkt en schokschoudert Van Roost over de baan. Als ze tijden:; wisselin gen van baanhelft gaat zitten, schudt ze alsof ze op het punt staat een toeval te krijgen. Het ene moment hinkt ze. even la ter trakteert ze het publiek weer op een vlammende forehand. Uiteindelijk buigt ze op deze manier een 4-2 achterstand om in 7-5 winst, waarna ze naar de zijkant van de baan strompelt. Aan de andere kant staat Hop mans, net lid van de top 100 der tennisvrouwen. Ontgoocheld. En boos. Op zichzelf, zal ze la- t'f:r zeggen, maar ook wel op Van Roost. Het doet denken aan Lendl- Chang op Roland Garros, toen Lendl niet wist wat hij met de uitgeputte en strompelende Amerikaan aan moest en ver loor. Het doet denken aan Van Lottum-Mantilla in New York, toen Van Lottum niet wist wat hij met de hinkende en ver krampte Spanjaard aan moest en verloor. Het doet denken aan wat tv-commentator John McEnroe toen zei: 'Van Lottum heeft zijn welkom bij de profs gehad.' Na de partij begint in Den Bosch de aanklacht van Oranje. „Toneelspel", zegt Hopmans op de vraag hoe het is om te verliezen van iemand die amper kan lopen. „Toneel spel". zegt ook bondscoach Fe- lius. „Het zit in haar repertoire, zegt Hopmans. In januari trof fen ze elkaar in Tsjechië ook al en gedroeg Van Roost zich eveneens als een aangeslagen bokser. Toen gaf ze op. Over waarom de tengere Bel gische nu niet opgaf, bestaat een theorie, maar die wilde in de Brabanthal niemand hard maken. Nadat België vorig jaar het Fed Cup-duel met Slowakije verloor, sloeg Van Roost met de frêle vuist op tafel. Coach Ste ven Martens eruit, of zij eruit, zei ze. Daarop vloog Martens eruit en werd Ivo van Aken bin nengehaald. Daarom moest ze zaterdag wel tot het bittere ein de vechten, was de aannemelij ke theorie die niemand wilde bevestigen. „Stress. Gewoon de Neerlands hoop Miriam Oremans in tranen na haar verlies tegen de invalster aan Belgische zijde, Els Callens. Nederland verloor met 5-0. foto „Een crisis in het Nederlandse vrouwentennis? Nee, dat niet," zei bondscoach Hans Felius na de 5-0 nederlaag tegen België. „We moeten alleen hopen dat deze generatie nog even door gaat. Want we hebben daarach ter nul meisjes tussen plaats 100 en 300 op de wereldrang lijst. Nul. Daar ligt ook mijn prioriteit en niet bij deze meis jes, want die zijn er al." Het was de evaluatie van de val. Sinds 1997, toen de Nederlandse vrouwenploeg in dezelfde Bra banthallen in de Fed Cup-finale stond, werd er drie keer verlo ren en niet meer gewonnen. Dus zit er misschien iets fout? „Nee," zei Miriam Oremans. .Alleen speelden we vorig jaar tegen Amerika mét Seles en Da venport en daarna tegen Kroa tië mét Majoli. En beide keren uit. En nu spelen we tegen Bel gië met Van Roost, ook top twintig. Maar als Brenda terug is kunnen wij nog steeds op we reldniveau meespelen." Maar of Brenda Schultz te rugkomt na een lange afwezig heid wegens een hernia is toch maar de vraag? „Nee hoor. Ze was zaterdag bij ons in de kleedkamer. Als toeschouwer had ze nog meer de krieb W kregen om weer te be3 Natuurlijk is Brenda er geweest, maar dat m: n honger naar de bal allee groter. Ze komt terug!' „Als Brenda Schultz opn is?', zei Hans Felius, J 1 natuurlijk mee in juli. VYi Brenda heb je iemand di van iedereen kan winnen da „En Miriam?", zo w "o bondscoach zich af. „Mi een prachtige meid. Er ;n mand die zich op dit soo gen zo voorbereid als 51 wilde zo graag goed pn zo dicht bij huis, mar daarom staat ze heel J J11 nen op de baan. Ze hee t luut niet haar beste tenri jjjt zien, maar er wel alles a daan om het te kunne len." Door het verlies moet de Nederlandse Fe kar ploeg half juli met zeven landenteams om één 1 de wereldgroep strijden. reldgroep telt nu noga den, maar volgend jaar In juli spelen de vier ve "li van de eerste ronde in reldgroep II, waartoe land behoort, met de m 'er naars van zone-toernoö 1 één plaats in de wereldgi 'e- spanning die voor verkramping zorgt", zei Van Roost zplf over het euvel dat haar bijna velde. „Ze heeft daar wel vaker last van," moest Oremans ook er kennen. Dan komt de zondag, de dag waarop alles nog rechtgetrok ken kan worden. Dus ook de uitglijder van Oremans tegen het Belgische talent Justine Henin, waardoor Oranje met een 0-2 achterstand was gaan slapen 's Ochtends om half elf weet niemand beter dan dat Van Roost speelt. Ze hebben haar tenslotte dik een half uur zien inspelen. En niemand zag dikke benen. Bovendien heeft de klok ook al lang tien uur ge slagen, het uur waarop een spe lerswijziging moet zijn doorge geven. Maar om vijf over half elf staat toch ineens Els Callens op de lijst en is Van Roost terugge trokken. Anderhalve set komt Ore mans er tegen Callens niet aan te pas. Een uur nadat Callens uit de hoed is getoverd, zit ze met 6-1 en 3-1 op rozen. De Belgische is slechts nummer 80 van de wereld, Oremans 49. Maar gedreven door de 2-0 voorsprong van haar ploeg veegt Callens iedere bal die te ver voor haar baseline stuitert hard langs een vertwijfelde Ore mans, die steeds voorzichtiger wordt. Als het in de tiebreak van de tweede set spannend wordt, vergeet de Nederlandse zelfs dat ze service-volleyspeci aliste is. Ook na een goede eer ste opslag blijf ze op de achter lijn hangen, terwijl de snelle speelvloer juist voor haar aan- valsspel is gekozen. Vandaar dat ze opnieuw kansloos ver liest: 0-3 en de strijd is beslist. Even later is ze opnieuw boos. „Op het laatste moment moest ik helemaal omschake len," zegt ze. Het hoorde ook bij het toneelspel, weet ze ze ker. Van zulke trucs houdt zij niet. Eén ding zei Oremans niet. En dat had ze beter wél kunnen doen. Dat ze als kopvrouwe van Oranje slecht had gespeeld en dat Van Roost, Henin en Cal lens een stuk beter waren ge weest. Niet qua acteren, maar op de tennisbaan. tokio anp Nicolas Kiefer is hard op weg naar een plaats bij de top-twi lev de wereldranglijst. De Duitse tennisser won in de finale va met 7-6 7-5 van de Zuid-Afrikaan Wayne Ferreira. Op de be ide de punten was hij zekerder dan Ferreira, die enkele missers de ceerde. Het kostte hem de winst in de tiebreak, 7-5. In de nc set kon Kiefer bij een voorsprong van 5-4 de partij uitst N'j maar de Zuid-Afrikaan kwam nog eenmaal terug. De laats df games van het toernooi waren weer voor de Duitser die finale van Krajicek-bedwinger Björkman had gewonnen vrouwen won Amy Frazier. De Amerikaanse won met tvvef 2 van publieksfavoriete Ai Sugiyama.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 18