loordwijk brengt wankele psyche tot rust echtpartijen litsieren derby er Leede is mpel de beste Amateurvoetbal ra;, Lisse is uitgelachen Rijnsburg zet titel uit het hoofd OAO 10 APRIL 1999 CHEF WILLEM SPIERDIJK. 071-5356464. PLV -CHEF JANET VAN DIJK. 071-5356463 et mes op de keel is Noordwijk tot aardige dingen it. Zes weken lang stond de ploeg droog wat over igen betreft en een nieuwe misstap in de dans om »l in de hoofdklasse A kon de Bröring-brigade niet ken. Maar zeven is in Noordwijk ook een geluks- n dus ging het in Barendrecht wel goed. In de laat- Intig minuten besliste Noordwijk het duel (0-2) en het de wankel geworden psyche weer een beetje ,pp ttCHT GERTJAN VAN GEEN maar niet winnen im- fnuikend voor het zelf- wen van een ploeg die a bij de titel lijkt te zijn. in eigen kunnen is, meer iS n goed voetbal, in deze lit n de competitie het be kte wapen. g dwijk ging de wedstrijd jkspel bij Quick Boys-Katwijk: 1-1 jc %J met slechts één zekerheidje in: Scheveningen zou winnen van Rozenburg. En de voor de gele genheid in het blauw gestoken Noordwijkers zouden welis waar ook na deze competitie ronde de minste verliespunten hebben, bij verlies zou het ver schil in werkelijke punten toch oplopen tot vijf. De twee in haalwedstrijden tegen Capelle en SHO echter zijn, zeker ook omdat ze op een dinsdag op vreemde bodem worden ver speeld, verre van gemakkelijk. Mede daarom was winst op nummer vier Barendrecht noodzaak. De kampioen van de hoofd klasse B bewees vorige week al een zwakke periode (3 uit 5) te hebben afgesloten. De ploeg van Theo Speelmeijer maakte gehakt van Marken (6-0) en mocht zich door het bizarre verloop van de competitie zelfs tot de titelkandidaten rekenen. Na zaterdag kunnen die aspi raties voorlopig de koelkast in, evenals bij de rest van de ach tervolgers. De nummers drie tot en met negen leverden punten in, zodat de blik van de 'royalty watchers' weer op Schevenin gen en Noordwijk gericht kan worden. Tegen Barendrecht bracht Bröring, blessures en schorsin gen indachtig, het meest logi sche elftal binnen de lijnen. Waar vorige week nog Lucas ten Brinke de geschorste Pa trick de Jong links achterin ver ving, gaf de trainer van Noord wijk nu de voorkeur aan de Ri an van der Niet. De jongste van het stel groeide uit tot beste man aan de kant van de bezoe kers. Van der Niet kreeg voor hem assistentie van de blijkbaar onverslijtbare Jos Smits, met 39 jaar de oudste op het veld. Mi chael van der Laan was, vanwe ge de schorsing van Marco Kleyn, de ondankbare taak toe bedeeld om dit keer het gat rechts in de aanval op te vullen. Het ging hem niet slecht af, maar wel werd weer overduide lijk dat Noordwijk voor de in vulling van die positie een groot probleem heeft. Geerlig Azier, terug van een blessure en Jelle Korbee namen op de bank plaats. Noordwijk had geluk dat spits Patrick van Dam geen schorsing had gekregen na zijn gele kaart van vorige week. Hoewel Barendrecht, dat Niels Rooders en Johan Fok- kens om uiteenlopende rede nen miste, in een kort tijdsbe stek twee halve kansen af dwong, kwam Noordwijk niet echt in gevaar. De gevaarlijkste man, Dick Rietkerk, lag aan banden bij Martin van IGns en nadat de tweede spits, Ton Stam, tijdens de rust in de kleedkamer achterbleef, was het met de aanvalskracht van de thuisclub gedaan. Noord wijk, dat voor de thee via Mi chael van der Laan (schot ge keerd) en Wim de Jong (schot uit de draai over) de beste kan sen kreeg, voerde in de tweede helft de druk op. Schoten van Van der Laan en Van Dam wer den met kunst en vliegwerk uit het doel gewerkt. Cees Smit was nog het dichtst bij een doel punt. Zijn kopbal werd van de lijn gehaald. Trefzeker werden de bezoe kers pas na het inbrengen van Geerlig Azier, hij verving aan voerder Arnold Reinders die last van zijn darmen kreeg, en Jelle Korbee. Binnen vijf minu ten scoorden Rocky Pitti en Korbee. Pitti, die na een sterke eerste helft licht was terugge- M ivijkse derby van 10 april een met heel veel iel op het middenveld, ikkelijk veel balverlies en uitgespeelde kansen, vas Quick Boys-Katwijk el dat de 2000 toeschou- it het laatste fluitsignaal 'nir dderen van spanning en De wedstrijd werd ge- CL op het scherpst van de maar bleef sportief om- spelers uitblonken in on- e verdraagzaamheid. De laatste Katwijkse derby ze eeuw, die eindigde in lijkspel (1-1), zal echter diiedenis ingaan als de ïting die uit de hand ndat supporters van bei- ,ia nigingen na afloop mas- it elkaar op de vuist gin- supportersgroepen en op het veld op elkaar eerst wat heen en weer pfsfeeuvv en getreiter gingen de vuist en werd er "4 erflesjes gegooid. Nadat ou epen van elk ongeveer ors nan uiteen waren gedre- :rd er op de tribune in de Bovshoek bij de ingang •vochten. onsmakelijke vertoning ;.R. n de betrokkenen de lust duel te analyseren. Het j kreten als 'meer span- lan fraai', 'we missen een r' (Quick Boystrainer Tempelaar) en 'die trechter had de bal op de stip moeten leggen' (Piet van Duyn, ad-interimtrainer van Katwijk). Van Duyn doelde op twee bij na identieke gevallen, een kwartier na rust. Katwijk leidde met 0-1 door een doelpunt in de eerste helft van Sander Mo lenaar, had de wind in de rug en leek kansrijk in de jacht op de tweede treffer. Bij het eerste geval pakte Vincent Bon de bal ter hoogte van de middenlijn af van Leonard Pluimgraaff en rende af op doelman Tom van der Niet, die net als zijn collega Hugo van Duyn een sterke wedstrijd keepte. Bon werd op het punt van scoren zwaar ge hinderd door Ronald van Dijk, die er zo voor zorgde dat de ex- Haarlemmer de bal te ver voor zich uit speelde. Het gevalletje met Marco de Ridder, ook gehinderd door Van Dijk, leek meer in aanmer king te komen voor een straf schop. Maar niet in de ogen van scheidsrechter Kamphorst, die vijf minuten later net zo ge decideerd was in het toekennen van de gelijkmaker van Peter Kruit. Heel Katwijk was er bij die goal namelijk van overtuigd dat de Leidenaar de bal met de lin kerarm meenam voor hij met zijn linkervoet Van Duyn pas seerde. Kruit was zich na afloop van geen kwaad bewust. „Ik nam de bal hiermee aan", zei hij, wijzend naar zijn schouder, „en dat is geen hands." Het onrecht-gevoel sudderde Peter Kruit staat op het punt namens Quick Boys de 1-1 binnen te schieten. Katwijkspelers Sander Molenaar (rechts) en Pieter Slootweg zijn te laat. tijdens het duel lang door bij de Oranjehemden en kwam reser ve-doelman Ronald van Keste- ren op rood te staan, omdat hij vanaf de bank 'vuile vieze te- ringasbak' naar grensrechter Brouwer had geroepen. Pas in de slotfase keerde het voetbal lend vermogen terug bij Kat wijk, dat twee goede mogelijk heden kreeg, maar Tom van der Niet op zijn weg vond. Van der Niet, voor de derby gehuldigd voor zijn 200ste wedstrijd voor Quick Boys, reageerde fraai op een vrije trap van Peter van Duyn en een harde inzet van Marco de Ridder. Bij de thuisploeg was het bes te toen al lang verdwenen. Quick Boys had erg hard moe ten werken voor de gelijkmaker en kon, toen die eenmaal was gemaakt, de energie voor meer succes niet meer opbrengen. Voor rust, met de wind mee, was de ploeg vaker op de Kat wijk-helft gekomen, maar kreeg ze slechts kansen na individue le acties van Raymond Flaton of Richard van Schijndel. De trap- techniek van Van Schijndel staat garant voor gevaarlijke si tuaties bij hoekschoppen en vrije trappen, maar dat kan niet verbloemen dat het aanvallen de vermogen van Quick Boys te laag is voor de hoofdklasse-top. „Een koninkrijk voor een doel- foto kees van hoog dalem puntenmaker", sprak Tempe laar, die vertelde dat de onder handelingen met een nieuwe spits ver gevorderd zijn. Quick Boys: Van der Niet: Faerber. Van Dijk. Pluimgraaff, Van der Plas: Timmermans (46. Jan Schaap). Flaton, Van Schijndel, Kroon: Kruit en Van Beelen (80. De Jong). Katwijk: Hugo van Duyn: Kwestro, Robbers, Van der Meen Slootweg, Bon. Peter van Duyn. Van der Plas. Van Delft (86. Lentz), De Ridder en Molenaar (88. Zwaan). IEIM LOMAN LEEFMANS .'tle heeft zaterdagmid- rn /.jeu over het beste i tie eerste klasse te be- en De 2-0 eindstand te- Jplnper Strijen mag nog ril worden genoemd Ie bezoekers werden wer- v* >p alle fronten overklast, houdt St rijen, met nog fuels te gaan. één punt rong op de Sassenhei- jn heeft dus de beste pa- oor rechtstreekse pro- iinde op het treffen van eren zou het een regel- J schande zijn als de club IL: Hoekse Waard zich begin tic maand hoofdklasser ocmen. De inzet van de Juvven is redelijk vol- maar daar is ook alles FC 'zcgd. Zowel de individu aliteiten als de spelopvat- sHl IRcn mijlenver achter bij ede en dat is een ploeg L vorig seizoen niet kon ^Javen op het hoogste wiiveau. Leede-coach Arie Lagen- nd het na afloop niet ge nt commentaar te geven bedroevende spel van de ent in wat een topper oeten worden maar een onzijdige duel werd. „Er Ai toch ergens kwaliteit in schuilen, anders win zoveel wedstrijden", zei lijk diplomatiek. 5D if het eerste fluitsingaal 1 een ferme wind vol in stormde Ter Leede naar Het offensief had al in de minuut resultaat. Een combinatie tussen spits CP n Smakman en Floor ia- tiyn eindigde met een van laatstgenoemde die hveede paal de geheel nde Luuk van der Hoe- reikte. De aanvaller die naar het derde elftal is teruggevallen omdat hij door zijn studie niet meer optimaal kan trainen, rondde met het hoofd van dichtbij af. Lagendijk had een beroep op Van der Hoeven gedaan omdat basis krachten Marcel de Jong. Mar- tijn Vooijs en Mohammed Ben- fekrane een schorsing uitzaten en al na vijf minuten betaalde deze zet zich uit. Strijen beleefde in de twintig minuten die volgden op de eer ste treffer, de beste periode. Een paar corners en enkele los se flodders uit de tweede lijn werden op het doel van keeper Thomas Waasdorp afgeschoten maar met de wind tegen op 'tochtgat' Roodemolen (waarde Strijense doelman bij spelher vattingen de bal maar nèt bui ten het eigen strafschopgebied kreeg) bleef alleen Ter Leede voor echt gevaar zorgen. In de 31ste minuut raasde uitblinker Erwin Beltman op rechts nog eens langs een tegenstander en op zijn assist schoot de ingelo pen Floor van Duvn beheerst in: 2-0. De vraag in het vervolg van de partij was niet óf, maar met hoeveel goals Ter Leede de par tij winnend af zou sluiten. Het was met name aan de hardwer kende maar weer eens uiterst grillige linkerspits Hicham Rbii te danken dat de schade voor de Strijen beperkt bleef. Tien minuten voor de rust wist hij een alleengang op het doel niet te verzilveren en Rbii had ver volgens pech dat twee knalhar de afstandsschoten via de paal en de hand van de goalie naast gingen. Ook in het tweede bedrijf ac teerde de voormalige Quick Boys-speler uiterst ongelukkig. In de 69ste minuut stond hij opnieuw alleen voor de Strijen se sluitpost en opnieuw leverde dat geen goal op, al mochten de bezoekers niet klagen dat Rbii Zwart Wit '28 eenvoudig naar 2-4 zege Floor van Duyn viert zijn doelpunt geen strafschop kreeg voor het tikkie tegen zijn benen dat de keeper uitdeelde. Vooral in de laatste twintig minuten weiger de de voorhoede van de Sas- senheimers het krachteloze en moegestreden Strijen een defi nitieve genadeklap toe te bren gen. Zeker zes keer kon met een man meer een aanval worden opgezet maar met name de on zuivere eindpass van Rbii ge combineerd met een zwalkend optreden van Maarten Smak man zorgden ervoor dat een doeltreffend vervolg er niet in zat. De twee keer dat de thuis ploeg kansen kreeg, schoot Beltman op de voeten van de keeper en maaide Van der Hoe ven twee keer achtereen van dichtbij over de bal heen. Het gepruts voorin kon met de mantel der liefde worden bedekt omdat de twee linies daarachter in de rommelige tweede helft vrijwel foutloos voor de dag kwamen. Laatste man en aanvoerder Jeffrey Stolk fungeerde achterin als een on- wrinkbaar slot op de deur als zijn companen Carlo van Zeist, voor Ter Leede. foto kees van hoogdalem Gerritjan Geijsman of Frank Bloemheuvel al in de proble men kwamen terwijl op het middenveld met name het on vermoeibare duo Van Duyn en Beltman als vorsten regeerden. Hoewel de derde goal uiteinde lijk helemaal uitbleef, zag het er nooit naar uit dat de bezoekers terug in de wedstrijd zouden komen. Het is niet helemaal uitgeslo ten dat Strijen in de vorm die afgelopen zaterdag werd geëta leerd, in de komende weken nog een misstap begaat. Zo niet, dan wacht Ter Leede de lange weg van de nacompetitie waarin het vorig seizoen zo on gelukkig onderuit ging. Maar door de manier waarop een po tentiële concurrent als Strijen aan de kant werd gezet, moet die verlenging met vertrouwen tegemoet worden gezien. Ter Leede - Strijen 2-0 (2-0). 5. Van der Hoeven 1-0. 31. Van Duyn 2-0. Scheidsrechten Stolze (De Lier). Toe schouwers: 650 Geel: Beltman (Ter Leede) en Breeman (Strijen). Ter Leede: Waasdorp. Geijsman. Stolk. Van Zeist. Bloemheuvel, Van der Hoe ven (85. Boekesteyn), Kramer. Belt man, Van Duyn. Smakman. Rbii. LISSE RONNO BROEKHOF De wederopstanding van Lisse is geëindigd, zo is de constate ring na de 2-4 nederlaag tegen degradatiekandidaat Zwart Wit '28. Drie jaar geleden werd de fusieclub kampioen, vorig jaar was de pijp twee wedstrijden voor het einde leeg en deze voetbaljaargang moeten er nog vier ronden gespeeld worden en is Lisse uitgelachen. Dat leek nvintig minuten voor tijd overigens niet zo. De Lissenaren waren binnen 120 tellen van 0-2 op 2-2 gekomen. Eerst nog strafte Ferry Seton namens Zwart Wit twee keer genadeloos dekkingsfouten van Said El Madahdi af, waarbij ook keeper Ron Bouman slapjes reageerde.. Een strafschop (een cadeautje) van Leon van der Zwet en een schitterende stift- bal van Jimmy Simons beteken den 2-2. Vier doelpunten in acht minuten. En dat na een eerste helft waarin niets ge beurde en die het aankijken nauwelijks waard was. De amu sementswaarde schoot mede door de doelpunten in het tweede bedrijf omhoog. Ook scheidsrechter Jansen had hier in zijn aandeel. De man verloor bij een loopactie na de gelijk maker zijn gereedschap, waar onder de gele kaart. Ferry Seton raapte het geel op en toonde de arbiter de prent, verbolgen als hij was over de onterechte pe nalty. Jansen kon de 'practical joke' wel waarderen en toonde Seton vervolgens de rode kaart die nog in zijn borstzakje zat. Ook Lisse was op dat moment goed gehumeurd. Het had er immers alle schijn van dat de formatie van trainer Wim Eilan der na de gelijkmaker definitief zou doordrukken. Was de Lissese strafschop een 'weggevertje', de vrije trap die de Rotterdammers in de 73ste minuut kregen was dat evenzeer. Waar het eerder leek dat René Ras een vrije trap mee zou krijgen, besloot de leids man tot het tegenovergestelde. Invaller Patrick Thijsen schoot op een Lisses hoofd. Met een fraaie boog belandde de bal bij Alex Voortmeijer, die geen moeite had Ron Bouman kop pend te verschalken. Lisse kon een tweede inhaalslag niet meer opbrengen. Al vanaf het begin etaleerde Lisse een mis plaatst gevoel van superioriteit, gevoed door de goede resulta ten van de voorbije maanden. Wim Eilander had dat vanaf de zijlijn ook gemerkt. „We speel den met het idee van 'het zal wel goedkomen'. Maar als je dan geen vorm laat zien, kun je van iedereen verliezen." Dat bleek ook wel. Met name voor de rust kon lisse op een veld- overwicht bogen, maar het deed er hoegenaamd niets mee. De inspeelpass kwam te kort of was onzuiver en bij wat een be slissende actie leek te worden, gleden met name Jerrel Linger en Jimmy Simons steeds uit. Ook vanaf de rechterkant kwam nauwelijks gevaar. Remco van Bemmel zit in een enorme vormcrisis. De vleugelspits die afgelopen twee seizoenen een constante plaag was voor iedere linksback, maakt geen goede actie meer en lijkt er voor spek en bonen bij te lopen. De mees te en gevaarlijkste aanvallen lo pen via de linkerflank of door het centrum, waar Simons stil aan de vorm van twee jaar gele den begint te naderen. Maar dat is niet genoeg om 'even' te winnen van Zwart Wit. De Rotterdammers hadden ook het geluk dat bijna iedere kans een doelpunt opleverde. Bij Lis- se waren Leon van der Zwet Simons en Mario Biervliet kans rijk, maar de zuiverheid ont brak. Daar hadden de Rotter dammers minder last van. Ferry Seton kreeg twaalf minuten voor tijd weer een kans en be nutte die ook. De 2-4 beteken de het einde van de Lissese op leving. FC Lisse: Bouwman: Polman. Van der Zwet, Spruyt. Van der Lugt (81 Kant). Elmahdadi (64. Bosuwa). Ras. Bier vliet. Van Bemmel (78. Tan). Simons. vallen, rondde knap met rechts af na een individuele actie. Kor bee kopte uit een voorzet van Azier eerst op de lat, waarna hij zelf de teruggekaatste bal in- knikte. Als Noordwijk morgen in en tegen Capelle het teruggevon den zelfvertrouwen omzet in winst, passeert het Schevenin gen op de ranglijst. De ploeg lijkt net op tijd ontwaakt om de titelrace tot een goed einde te brengen. Vindt ook Bröring: „We moeten nu verder gaan en onverzettelijkheid tonen. Want zo'n kans krijgen we nooit meer." Noordwijk: Korff (38. Spaan); Van Kins, Ten Brinke, Smit, Van der Niet; De long, Reinders (65. Azier), Smits; Van der Laan (68. Korbee), Van Dam, Pitti. RUNSBURG CHRIS HARTMAN Rijnsburgse Boys en Excelsior Maassluis bewezen zichzelf een slechte dienst door tegen elkaar gelijk te spelen (0-0). Mochten de nummers drie en vier van de ranglijst nog stiekem gedacht hebben aan de titel, dan kun nen ze die - mede door de over winningen van Scheveningen en Noordwijk - nu vergeten. De realiteit is dat zowel Rijns burgse Boys als Excelsior geen ploeg heeft die titelaspiraties mag koesteren. Excelsior is een typische counterploeg, die bij een achterstand in de proble men komt omdat ze het spel niet kan maken. Rijnsburgse Boys speelt wat minder behou dend, maar telt gewoonweg te weinig creatieve spelers om een toppositie te rechtvaardigen. In het duel met Excelsior haalden de middenvelders Johan Boer en Martin den Haan een ruime voldoende. Daar stond tegen over dat Laurent Aalbersberg en Peter Cadel qua dynamiek en inventiviteit tekortschoten. In de voorste lijn van de Rijnsburgers liep Raymond Buis hard en veel, maar bij bal bezit kwam er meestal niets te recht van zijn acties. Momen tenvoetballer Mohamed Bou- layoune en Wesley Slingerland beschikken over meer capaci teiten, maar ook zij kwamen te gen Excelsior niet uit de verf. Henk Wisman, trainer van de Rijnsburgers: „Wij zijn alleen als titelkandidaat in beeld geko men doordat Scheveningen en Noordwijk de laatste weken zo veel punten lieten liggen. Ik vind ook dat wij geen kampi oensteam hebben. Wij zijn al lang blij met de derde plaats." De tweede helft van de partij tussen de twee subtoppers was redelijk amusant, iets wat niet van de eerste 45 minuten ge zegd kon worden. Hoogtepunt van die periode was het optre den van een verdwaald konijn, dat na een sprintje over de lengteas van het veld opgelucht een gaatje mssen de reclame borden wist te vinden. Rijns burgse Boys kwam niet verder dan een schot van Slingerland, dat net over het doel van Rob Grauwmeijer verdween. Na rust kreeg Rijnsburgse Boys de betere kansen. Al na vier minuten had Boulayoune koppend voor 1-0 moeten zor gen. De kleine vleugelspits mis te de door Boer voorgezette bal echter volledig. Het team van Wisman bleef aandringen, het geen resulteerde in een tweede mogelijkheid voor Boulayoune. Aanvoerder Den Haan kopte de bal voor zijn voeten, maar op nieuw bleef de juiste voortzet ting achterwege. Zijn derde en laatste kans kreeg Boulayoune in blessuretijd. Via het lichaam van een op de doellijn staande verdediger caramboleerde de bal het veld weer in. Den Haan zat op dat moment met een sip gezicht op de bank. Een opnieuw opspelende ham string zorgde ervoor dat hij vroegtijdig het veld moest ver laten. Den Haan: „Het is een blessure waardoor ik al eerder uit de roulatie ben geweest. Ik sprong op en voelde bij het neerkomen meteen dat het niet goed zat. Hopelijk valt het mee, want de wedstrijd van zaterdag, uit tegen Scheveningen, zou ik niet graag missen." Wisman is ondertussen al weer druk bezig met het nieuwe seizoen. De komst van een scorende spits zou niet gek zijn, maar daar is half Nederland naar op zoek. Met de meeste le den van de selectie heb ik in middels gesprekken gevoerd. Zoals de zaken er nu voorstaan blijft iedereen. Ook Boulayou ne, voor wie veel andere clubs belangstelling hebben ge toond." Rijnsburgse Boy's: Hegie; Roest. Van Lochem, De Roode; Aalbersberg, Ca del. Boer. Den Haan (72. Bloem). Buis. Slingerland, Boulayoune. HOOFDKLASSE A Rijnsburgse Boys-Excelsior M 0-0 (0-0) Scheidsrechter: Vroegop Toeschouwers: 800 Gele kaarten: Johan Boer (Rijnsburg se Boys) Barendrecht-Noordwijk 0-2 (0-0) 71 Rocky Pitti 0-1, 73 Jelle Korbee 0-2 Scheidsrechter: Paeshuyse Toeschouwers: 700 Gele kaarten: Marcel Brienen, Peter Wickel (Barendrecht), Jos Smits (Noord wijk) Marken-Capelle 0-1 (0-1) 13 Arne van Gel der 0-1 Scheidsrechter: Kleiker Toeschou wers: 300 Gele kaarten: geen Quick Boys-Katwijk 1-1 (0-1) 25 Sander Molenaar 0-1, 76 Peter Kruit 1-1 Scheids rechter: Kamphorst Toeschouwers: 2000 Gele kaarten: Jurgen Faerber. Raymond Flaton (Quick Boys). Marco van der Plas (Katwijk) Rode kaart: Ronald van Kesteren (reserve-doelman Katwijk) Bijzonderhe den: Tom van der Niet werd vooraf gehul digd voor zijn 200e wedstrijd in de hoofd macht van Quick Boys SHO-ARC 2-2(1-1)3 Ruud Bos 0-1 (straf schop), 39 William van Grieken 1-1, 55 Dino Lima 2-1, 93 Ruud Bos 2-2 Scheids rechter: De Jong Toeschouwers: 850 Gele kaarten: Jean Paul Martinot (SHO) FC Lisse-Zwart Wit'28 2-4 (0-0) 58 Ferry Seton 0-1, 60 Ferry Seton 0-2, 62 Leon van der Zwet 1-2 (strafschop), 64 Jimmy Simons 2-2, 72 Alex Voortmeijer 2-3, 78 Ferry Seton 2-4 Scheidsrechter: Jansen Toeschouwers: 600 Gele kaarten: geen Rozenburg-Scheveningen 1-9 (1-5) 10 Ron de Jager 0-1, 12 Reggie Martina 0-2, 20 Ype Haytema 0-3, 31 Patrick Bekker 0- 4 (eigen doel), 36 Patrick Bekker 1-4, 42 John Blok 1-5, 50 Reggie Martina 1-6, 71 Ron de Jager 1-7, 79 Ron de Jager 1-8, 85 Sander Klapwijk 1-9 Scheidsrechter: Zwaard Toeschouwers: 700 Gele kaarten: Rob Innemee (Rozenburg), Jeffrey Rutten (Scheveningen) Scheveni+ 22 11 7 Noordwijk 20 11 5 Rijnsb Boys 22 10 5 Excelsior M 22 10 4 Barendrecht 22 8 9 FC Lisse 22 8 8 ARC 22 8 7 Quick Boys 22 8 6 Katwijk 22 7 8 Capelle 21 6 10 Marken SHO 20 5 9 6 40 51-23 38 37-19 35 33-33 34 32-32 33 34-23 32 40-33 31 44-31 30 37-26 29 34-25 28 27-32 25 34-41 24 25-27 23 32-40 5 16-91 Rozenburg is gedegradeerd ARC Programma: Capelle-Noordwijk, Rozen- burg-SHO (13/4), Excelsior M-Baren- drecht, Noordwijk-Marken, Capelle-Quick Boys, Katwijk-SHO. ARC-FC Lisse, Zwart Wit'28-Rozenburg, Scheveningen-Rijns- burgse Boys Topscorers: 1) Ruud Bos (ARC), Emanuel Monteiro (Excelsior M) 14 doelpunten 3) Jerrel Linger (FC Lisse), Reggie Martina (Scheveningen). Gerro Sanders (Marken) 13 doelpunten 6) Hans van der Plas (Quick Boys) 12 doelpunten 7) Davey Ver maas (Excelsior M) 11 doelpunten 8) Mo hamed Boulayoune (Rijnsburgse Boys). Ar ne van Gelder (Capelle). Ron de Jager (Scheveningen) 10 doelpunten 11) Patrick van Dam (Noordwijk) 9 doelpunten HOOFDKLASSE B Derde periode: DOVO-Bennekom 2-1. WGZ-Achilles Veen 2-1, Huizen-Spaken burg 0-1, Kloetmge-Hoek 1-2, Sparta Nij- kerk-GVW 2-3, Kozakken Boys-Volendam 1-2, AVW'66-Heerjansdam 1-4 D0V0+ 20-41 Huizen 21-27 Hoek 22-39 Sparta N 22-26 Spakenburg 21-34 Kozakken 18-23 Bennekom 21-33 Achilles V 18-23 GVW 22-31 AVW'66 20-17 Volendam 20-30 Heerjansdam 21-17 Kloetinge 21-28 WGZ 21-16 HOOFDKLASSE C Harkemase Boys-sc Genemuiden 2-2, Fle- vo Boys-WHC 2-0, W0G-HZW 2-0, ACV- Be Quick'28 uitg, IJsselmeervogels- Drachtster Boys 1-1, Nunspeet-DVS'33 1- 4, 0lympia'28-Urk 1-4 IJss'vogels+ 21-53 Harkemase B 20-27 Urk 22-43 Olympia'28 22-25 Genemuiden 22-41 ACV 20-23 Be Quick'28 20-35 WHC 22-21 W0G 22-34 Drachtster B 21-19 DVS'33 22-33 HZW 19-18 FlevoBoys 22-30 Nunspeet 21- 7 EERSTE KLASSE B TOGR-WOR 2-0, 's-Gravenzandse SV-Ex- celsior P 3-3, Ter Leede-Strijen 2-0, Spij- kemsse-Zwaluwen V 2-0, D0T0-KRV 2-1. RWH-Delta Sport 3-1 Strijen 20-46 RVVH 20-25 Ter Leede 20-45 T0GR 20-23 Gravenz 20-42 D0T0 20-22 Delta Sport 20-33 KRV 20-19 Spijkenisse 20-32 Excelsior P 20-13 W0R 20-28 Zwaluwen V 20-11 TWEEDEKLASSEC DSVP-PEC Den Haag 1-3, Voorschoten'97- Monster 3-1, HVO-Leiden 2-0, Hoofddorp- Forum Sport 1-0, LYRA-Honselersdijk 3-0, JAC-KMD 2-2 HV0+ 20-41 Forum Sport 20-28 JAC 20-39 Honselersd 20-24 Voorschoten 20-35 Leiden 20-22 Monster 20-32 KMD 20-20 Lyra 20-31 DSVP 20-17 PEC 19-30 Hoofddorp 19-14 Derde periode Voorschoten 5-11 HV0+ 5-10 Lyra 5-11 PEC 5- 8 DERDE KLASSE A Hazerswoudse Boys-LFC 7-0. UVS-Kagia 2-0, Alphia-Duinoord 0-0, TAW-Oegst- geest 0-1, DSO-Lugdunum 5-0, RCL-Val- ken'68 0-0 RCL 20-45 Oegstgeest 19-26 DS0 20-44 Kagia 19-25 Lugdunum 19-43 Alphia 20-21 Valken'68 19-33 Hazersw B 19-18 TAW 19-26 Duinoord 19-13 UVS 19-26 LFC 20- 4 LFC is gedegradeerd Derde periode Kagia 5-12 RCL 5- 9 Lugdunum 5-12 Valken'68 5- 8 VIERDE KLASSE A Koudekerk-SV'35 2-3, Sleutels-SVOW 4- 0, Blauw Zwart-MVKV 2-1, Woubrugge- BSC'68 4-4, LSW'70-SJC 2-1. Nootdorp- Moerkapelle 4-0 Nootdorp 19-44 Moerkapelle 20-21 SV'35 20-43 Woubrugge 18-20 Sleutels 19-39 Blauw Zwart 19-20 MVKV++ 20-37 Koudekerk 20-19 LSW70 20-31 BSC'68 19-18 SVOW 20-25 SJC 18- 5 SJC is gedegradeerd Derde periode Sleutels 4-12 SV'35 5-11 Nootdorp 4-12 Blauw Zwart 4- 9 VIJFDE KLASSE A Zoetermeer-GWS 2-1DoCoS-VCL 0-5, Roodenburg-KSD 2-1, Marme-Archipel/Or- nas 0-1, Abbenes-de Jagers 1-1, DWO-Fo- reholte 2-1 Abbenes 20-52 GWS 20-25 DW0++ 19-42 Foreholte 20-23 VCL 18-39 Arc hi pel/0 18-15 De Jagers 20-38 Marine 19-14 Roodenburg 17-27 Zoetermeer 18- 8 KSD 17-26 DoCoS 20- 6 Abbenes is kampioen Foreholte 1 punt, Roodenburg en Zoeter meer 3 punten in mindering Derde periode Abbenes 5-13 Roodenburg 4-12 VCL 4-12 De Jagers 5-10

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 21