Utrecht ruikt even aan sensatie (under doelman ist Den Bosch overwinning itesse laat tegen tien Tukkers dure punten liggen Voetbal Beenhakker: 'Mols van wereldklasse' DAG 12 APRIL 1999 CHEF WILLEM SPIERDIJK. 071-5356464. PLV -CHEF JANET VAN DIJK. 071-5356463 jnoord zet zich in voor Albanië ic Het bestuur van Feyenoord heeft spelers en trai- geroepen zich in te zetten voor de vluchtelingen in Alba- een open brief die gisteren in de Kuip werd verspreid, le clubleiding ieders medewerking bij een gezamenlijke St m Rotterdamse hulporganisaties, vandaag in de Kuip. Lc agen geen stoffelijke steun (hoewel?), maar het is toch U veel gevraagd om na de training even langs te gaan en jelangstelling blijk te geven?", zo houdt het bestuur het ersoneel voor. „Wellicht kun je nog een handtekening enen een fotootje laten maken." Feyenoord is niet hele- ibekend met de armoedige situatie in Albanië. In 1991 de Rotterdamse club een Europacupwedstrijd in het me Tirana. Die moeizame reis maakte destijds grote in- j de Feyenoorders. i winst voor Schuiteman in Kuip 3[Ondanks de nederlaag van 4-2 bij Feyenoord voel- Wö Jtrecht-verdediger Bernhard Schuiteman zich gistermid- h een beetje winnaar. Hij speelt dit seizoen op huurbasis middenmoter. Zijn premies krijgt hij echter ook nog van Feyenoord. Schuiteman hield derhalve een leuk be- rer aan de verliespartij in de Kuip. „Maar ik had liever ge- leeld", gaf hij lachend toe. „Dan had ik van twee walle- men eten." Feyenoord beseft op tijd zich als kampioen te gedragen >n Vriesde blijft bij MVV Lel güï Anton Vriesde heeft besloten bij MW te blijven f len. Beide partijen hebben gisteren een mondeling ak- V; jereikt over een contractverlenging. De 30-jarige mid- ct. ier die aan het einde van deze competitie transfervrij 01 tekent zo spoedig mogelijk voor twee jaar bij in Maas- H'ANP si- ider van doelman Aerts fl ploper FC Den Bosch in En laatste minuut van de Istrijd tegen Excelsior gekost. De goalie liet van Sol glippen waar- 3-3 op het scorebord Groningen kan van- 1 lij een zege bij Heracles unten komen, et ior, dat de laatste vier Gui inder zege bleef, open- issend. Kahraman zette spi jper in de twaalfde mi- achterstand. Michels der Laan schoten de nog voor rust op ilm|)Ilg. hervatting leek Van der :t duel met zijn 25ste u:|an het seizoen te beslis- Ouden bracht Excelsi- ai minuten voor tijd op ima doelman Aerts zich op een schot van Sol: 3- en wist de achterstand oploper niet te verklei- i ploeg leed bij Dor- eek 0 alweer de negende ig van het seizoen. rille scoorde voor slechts duizend toeschouwers de enige treffer van de avond. De Drentse nummer drie heeft inmiddels twaalf punten min der dan Den Bosch. Opvallend was het hoge aan tal treffers in de eerste divisie. De zeven wedstrijden leverden zaterdag maar liefst^ 28 doel punten op. De toeschouwers bij VW - Telstar- en Helmnond Sport - RBC kregen de meeste goals te zien. Beide duels ein digden in 3-3. Volendam, vorig jaar nog uitkomend in de eredi visie, is na de 3-2 nederlaag bij Eindhoven inmiddels afgezakt naar de negende positie op de ranglijst. Het laag geklasseerde Haar lem verloor gisteren thuis met 1-0 van ADO Den Haag. Oscar Laguna Burgos maakte in de twaalfde minuut de treffer voor de ploeg van trainer André Hoekstra. De voormalig Feye- noorder en international wordt met ingang van het nieuwe sei zoen assistent-trainer bij Excel sior. Bij Haarlem kreeg Carlos Hasselbaink in de 83ste minuut rood van scheidsrechter Koop man. Als aanstaande kampioen moet Feyenoord wat vaker zijn tanden en zijn klasse laten zien. Dat besef drong gistermiddag in de wed strijd tegen FC Utrecht om even voor drieën door tot elf Rotterdammers. Tot opluchting van het ruim 36.000 koppige legioen dat na Willem II (uit), AZ (uit) en Sparta (thuis) niet voor de vierde keer een smake loze hap had kunnen ver teren. De supporters kre gen vervolgens nog vier treffers voorgeschoteld (4- 2). MARCEL VAN DER KRAAN/GPD Wie een straatlengte voorstaat op de concurrentie, met twee vingers in de neus de Champi ons League binnenwandelt, als enige ploeg meer dan 20 van de 27 partijen dit seizoen al heeft gewonnen en samen met PSV ook nog eens het meest schot- vaardige (65 goals) elftal van de eredivisie bezit, geniet een prachtige status. Dan zou het triest zijn als de Rotterdamse machine in de slotfase zou blij ven haperen en met horten en stoten het finishdoek op de Coolsingel zou passeren. Zover, bleek gistermiddag, laat Feyenoord het niet komen. De Rotterdammers smachten naar de titel en beseffen dat de aanhang in feeststemming wil blijven tot aan het bordes van het stadhuis. Na een moeizaam eerste half uur, waarin de ook in Rotterdam begeerde Michael Mols trainer Leo Beenhakker en het bestuur van Feyenoord met twee goals nog eens deed wa tertanden, liet de Stadionclub voor het eerst sinds 7 april (De Graafschap uit) weer zien waar om het dit seizoen veruit de sterkste ploeg heeft. In het uur dat volgde zaten alle facetten van het kwaliteits- produkt dat Beenhakker in Rot terdam-Zuid heeft gefabriceerd. Ion Dahl Tomasson sprintte in alle hoeken en gaten, kreeg daarvoor met twee doelpunten de beloning, Jean-Paul van Gastel bewees met loepzuivere passes over zestig tot zeventig meter over de beste trap van Nederland te beschikken, het duo Van Wonderen/Konterman stond weer als een huis en met twee echte vleugelspelers (Van Vossen en Cairo) kreeg het pu bliek een stevige portie aanval lend voetbal voorgeschoteld. Daar bovenop kwam de ge drevenheid van Paul Bosvelt, die zijn beste wedstrijd van dit seizoen speelde en op het mid denveld met zoveel 'power' over de Utrechters heenden- derde, dat Leo Beenhakker hem daar de rest van dit seizoen wel zal laten staan. In het Neder landse clubvoetbal zijn trainers voortdurend op zoek naar 'ty pes Wouters'. Ajax denkt zo'n man in Jan van Halst te hebben ontdekt, Feyenoord heeft die speurtocht niet ingezet omdat het genoeg heeft aan een 'type Bosvelt'. Bosvelt is wat incasseren en uitdelen betreft misschien wel de hardste speler van de koplo per, maar tegelijkertijd is hij buiten het veld een van de meest sociale spelers in de se lectie van Feyenoord. Het zal geen toeval zijn geweest dat hij na zijn tweede treffer gistermid dag in één keer op reservespe ler Igor Komejev aan de zijlijn afstormde. Bosvelts tweede was Feye- noords vierde en bezegelde het lot van FC Utrecht. Kort voor rust had de middenvelder, die ROTTERDAM GPD FC Utrecht-coach Mark Wotte verweet zijn ploeg Feyenoord gistermiddag in de eigen Kuip niet te hebben afgeslacht. „De 0-2 voorsprong die wij hadden, was niet geflatteerd, het had 0-4 kunnen worden", meende Wotte. „Feyenoord heeft laten zien hoe volwassen de ploeg is. Bij een 0-2 achterstand komt er toch iets los bij die jongens en is het heel moeilijk om ze af te stop pen." Wotte onderstreepte nog eens dat zijn ei gen ploeg een betere spits in huis heeft dan Feyenoord. „Ik vind Michael Mols veel beter dan Cruz. Ik ben niet zo gecharmeerd van Cruz en speel daarom liever tegen Feyenoord mét hem dan tegen Feyenoord zonder Cruz." Leo Beenhakker erkende dat Mols in de Kuip een uur lang briljant was. „Als liefhebber heb ik van hem genoten, zijn eerste goal was een plaatje, gewoon wereldklasse. Zijn hele manier van spelen was fantastisch. Ik blijf het ook doodzonde vinden dat hij de Nederlandse com petitie verlaat. Ik had hem dolgraag willen heb ben, maar tussen willen en kunnen zit een we reld van verschil." Beenhakker vond de vergelij king tussen Mols en Cruz, zoals die door Wotte werd gemaakt, echter niet reëel. „Mols is 28 jaar en iedereen vergeet, geloof ik, dat Julio pas 24 jaar is. Als ik deze Julio vergelijk met de Michael van vier jaar geleden, dan heb je opeens een heel ander beeld. Ik ben dik tevreden over hem. En ik vertel je ook: Julio wordt bij Feyenoord steeds beter." Bovendien had het ongelukkige optreden van de Argentijn, die de basis legde voor de eerste goal van Paul Bosvelt en Utrecht-doelman Frank Kooiman na rust met een schot van twin tig meter tot een uiterste redding dwong, vol gens Beenhakker te maken met de onrust die afgelopen week rond Cruz is ontstaan. Been hakker: „Er is met zijn manager, meneer Cyter- spiler, gesproken over het openbreken van zijn contract. Dat is nogal negatief vertaald en dat zat of zit hem niet lekker. Julio voelde zich schuldig tegenover het publiek en zijn mede spelers." in tln heeft zaterdagavond in n Gelredome dure pun- n liggen. De nummer Arnhem bleef tegen FC steken op 1-1. Zelfs na i kaart voor verdediger ïek kon de thuisploeg losmaken van de stug- ers. Geheel onverwacht Jochemsen na een dik r de score. De rechter velder was even vrij ge- or Ter Avest en scoorde diagonaal schot 1-0. :n uur bracht Twente- Meyer de afzwaaiende Bosman (naar AZ) in ero Ten Hag. De wissel meteen succes op, want drie minuten lag de ge- 3 achter Westerveld. oor of Hesselink be- een goede combinatie De Witte en Ter Avest doeltreffend schot, 1-1. ■verdediger Karnebeek i de 68ste minuut zijn boeking voor een char- ooth. Met twee nieuwe (Fortes en Amoah) wil- er Neumann de nume- neerderheid uitbuiten, e echter niet. I ïveen - NEC 3-2 n moeizame zege tegen •2) heeft de ploeg van ■oppe de Haan aanslui pt tfegen bij de groep die 6^p°r deelname aan Euro- etbal. Het duel was tot ze onaantrekkelijk. De helft leverde de ste, maar ook spectacu- Ties op. NEC forceerde 53ste minuut de ope- ffer waar het recht op Gier schoot op aange- toL. Trrmani raak. Enkele i later raakte Tumani Jerd aan het hoofd. Op Ide veld botste de Turk en reclamebord. Tuma- met een hoofdwond af- Nikos Machlas (Vitesse) spant zich in om tussen de twee Twentenaren door de bal te bereiken. gevoerd. NEC-doelman Roorda was daar kennelijk van onder de indruk. Toen hij de bal uit wilde trappen, schoot hij op het lichaam van Gérard de Nooijer. De Zeeuw kreeg de gelijkmaker cadeau (1-1). Minstens zo lach wekkend was in de 63ste mi nuut de blunder van Vonk. Die zag een schot van invaller Hen- nie de Romijn tussen zijn lange benen door in het doel verdwij nen (1-2). Uiteindelijk kwam het toch nog goed met Vonk en zijn ploeg. Een mooie aanval door het hart van de verdedi ging van NEC leverde in de 86ste minuut een doelpunt op voor Talan. Twee minuten later gaf De Visser vanaf de linker kant een voorzet op maat. De Bulgaar Tzvetkov, ingevallen voor Pahlplatz, kopte het win nende doelpunt binnen. Graafschap - Fortuna 0-0 De Graafschap en Fortuna Sit- tard hadden zaterdagavond vrede met het doelpuntloze ge lijkspel. De thuisclub kwam weer iets meer uit de greep van de dreigende nacompetitie. Fortuna kon met het oog op de halve finale in de beker morgen tegen PSV, zonder personele problemen terugkeren naar Limburg. De Doetinchemmers speel den angstig. Doelman Olyslager hield zijn ploeg overeind. Hij stopte een kopbal van Simons. Een vrije trap van Kool ging ra kelings langs. Voor De Graaf schap kregen Gerritsen en Vis- caal een goede kans. Vïscaal zag zijn inzet gestopt door doelman Van Zwam. Ger ritsen schoot tegen de binnen kant van de paal. Meer moge lijkheden kregen beide ploegen niet, zodat het duel geen win naar verdiende. Willem H - AZ 2-0 De Tilburgers versloegen zater dag in eigen stadion AZ (2-0) en namen daarmee de derde plaats in de eredivisie over van PSV. Gezien de indrukwekken de reeks behoort zelfs een plaats in de Champions League tot de mogelijkheden. Slechts de doelpunten waren zaterdag in Tilburg van grote schoon heid. De Tilburgse voorsprong was na zeventien minuten een feit. Abdellaoui, weggestuurd door Arts, zette voor, Bombarda kopte in. Het was het enige hoogtepunt in een vlakke eerste helft. De tweede, van invaller Schulp, bracht de toeschou wers in euforische sferen. Het spel van beide ploegen deed dat niet. Spelverdeler Galasek stuurde na rust met een knappe pass Schulp het Alkmaarse strafschopgebied in. De voor malig Ajacied rondde knap af. In de slotfase stuurde arbiter Schaap Van den Berg nog van het veld. De AZ-speler was te fors ingegaan op Schulp. NAC - Roda JC 0-0 In de eerste helft kreeg Roda negen kansen. Het was aan kee per Karelse en de gebrekkige af werking te danken dat het bij de rust nog 0-0 stond. Na de hervatting hervond NAC zich. De ploeg speelde zonder schroom voor de winst. Maar een overwinning zou niet te recht zijn geweest. Roda JC speelde in de eerste helft zeer sterk. Met Nygaard en Van der Luer als aanjagers op het mid denveld en rechtsbuiten Za- farin die zijn tegenstander Jef frey van As helemaal zoek speelde. Het spitsenduo Pee- ters/Van Houdt glipte voortdu rend langs hun bewakers Bosz en Van de Looi. NAC nam heel veel risico's door een-op-een te spelen. Die speelwijze leverde in de tweede helft een handvol kansen op. En een verdiend punt. Vitesse-preses Aalbers boos op FC Twente ARNHEM GPD Vitesse-voorzitter Karei Aal bers is boos op de veilig heidsfunctionarissen van FC Twente. Volgens hem is een bus vol aanhangers van de Enschedese club zater dagmiddag tegen de afspra ken in afgezet in de Arn hemse binnenstad. Dat gebeurde voor de wedstrijd tussen beide clubs in stadion Gelredo me. De bedoeling was dat alle 800 aanhangers van Twente onder politiebege leiding direct naar Gelredo me zouden worden ver voerd. Eén buschauffeur was daar kennelijk niet van op de hoogte. Hij zette zijn passagiers af in de Arnhem se binnenstad. Later kwam het in een Arnhems café aan het Jansplein tot een confrontatie tussen aan hangers van beide clubs, waarbij de ruiten van de kroeg werden vernield. Overigens bleek de groep Enschedese 'buspassagiers' niet bij dat incident betrok ken te zijn geweest. Het be trof pakweg dertig Tukkers die op eigen gelegenheid en zonder kaartje naar Arnhem waren gereisd. Volgens Aalbers had FC Twente aanvankelijk zes honderd kaarten gekregen voor het in een 1-1 gelijk spel geëindigde duel. „Toch hebben ze er een paar hon derd meer verkocht. Uitein delijk hebben we besloten om er tweehonderd extra te geven. Ik weet niet of we dat een volgende keer weer doen. Ik vind dat Twente echt heel amateuristisch te werk is gegaan." EREDIVISIE NAC - Roda JC 0-0. Scheidsrechter Jol. Toe schouwers: 10.108 Gele kaart Bosz. Van As (NAC). Willem II - AZ 2-0 (1-0). 17. Bombarda 1-0, 60. Schulp 2-0 Scheidsrechter: Schaap. Toe schouwers 14 140. Rode kaart 88. Van den Berg (AZ). Gele kaart: Van Galen (AZ). Abdel- ji (Willi De Graafschap - Fortuna Sittard 0-0 (0-0). Scheidsrechter Braamhaar Toeschouwers 8300 Gele kaart Gesthuizen en Zegrean (For tuna Sittard). SC Heerenveen - NEC 3-2 (0-0). 53. De Gier 0-1. 61. Gérard de Nooijer 1-1. 63 De Romijn 1-2, 86 Talan 2-2. 88. Tzvetkov 3-2 Scheids rechter Van Egmond Toeschouwers 13.600. Vitesse - FC Twente 1-1 (1-0). 32 Jochemsen 1-0. 63. Vennegoor of Hesselink 1-1 Scheids rechter Van Dijk Toeschouwers 24 900 Ro de kaart: 68 Karnebeek (FC Twente) 2* geel Gele kaart Kuiper. Van Hintum, Kreek (Vites se). Hulshoff. Sobiech (FC Twente) Feyenoord - FC Utrecht 4-2 (2-2). 16 Mols 0- 1. 21 Mols 0-2. 28. Tomasson 1-2. 41 Bos velt 2-2. 50. Tomasson 3-2. 80 Bosvelt 4-2. Scheidsrechter Van Huiten Toeschouwers 36 202. Gele kaart: Graff (Feyenoord). Van der Ree. Zuidam, Schuiteman (FC Utrecht) Cambuur - Ajax 4-1 (2-1). 6. Arveladze 0-1. 23. Durmusoglu 1-1, 35. Durmusoglu 2-1, 80 Levtjenko 3-1, 85. Van Utrecht 4-1. Scheids rechter: Bossen Toeschouwers 10.500 Topscorers. 1 Van Nistelrooy (PSV) 24, 2. Ni- lis (PSV) 18,.3. Vennegoor of Hesselink (FC Twente) 17, 4. Mols (FC Utrecht), Machlas (Vi tesse) 16, 6. Van Houdt (Roda JC) 15, 7. Bom barda (Willem II), Hamming (Fortuna Sittard), Cruz (Feyenoord) 14, 10 De Gier (NEC) 11. Programma, morgen AZ - NAC. vrijdag 16 april: Vitesse - Heerenveen. zaterdag 17 april: AZ - De Graafschap. Fc Twente - Cambuur, MW - Sparta, PSV - NEC. zondag 18 april: FC Utrecht - RKC, NAC - Feyenoord, Ajax - Fortu- Programma Amstel Cup. halve finales, morgen PSV - Fortuna Sittard: woensdag 14 april: Ajax later tot man van de wedstrijd werd uitgeroepen, Feyenoord al naast de ploeg van Mark Wotte gebracht. Uit een pass van Julio Cruz en een assist van Jon Dahl Tomasson knalde Bosvelt 2-2 binnen. Tomasson had Feyenoord even daarvoor al terug in de ra ce gebracht en schoot in de tweede helft ook 3-2 binnen, toen hij een voorzet van Ellery Cairo afrondde. Hoewel Feyenoord in het eer ste deel van de confrontatie met FC Utrecht weinig te ver tellen had, leverde die fase toch prachtige staaltjes voetbal op. Kees van Wonderen kwam oog in oog met keeper Frank Kooi man, John de Jong stuitte aan de andere kant op Jurek Dudek. Maar vooral Michael Mols liet in het eerste bedrijf zoveel mooie dingen zien, dat Feye- noord-FC Utrecht in zijn totali teit een juweel van een wed strijd werd. Feyenoord: Dudek; Van Gobbel (90. Gyan), Van Wonderen. Konterman en Graff; Bosvelt. Van Gastel en Tomas son; Cairo (75. Vos), Cruz en Van Vos sen (88. Komejev). FC Utrecht: Kooiman; Van der Ree (46. Kostakis). Schuiteman, Zwaans- wiik en Bosschaart; Zuidam, Van Mol. Jonn de Jong en Robbemond: Nlourad (72. Van Eijkeren) en Mols (58. Kuijt). EERSTE DIVISIE WV - Telstar 3-3 (1-2) 2 Graef 1-0, 33. Dibi 1-1. 36 De Ridder 1-2, 60. Linssen 2-2 (strafschop). 68. Graef 3-2, 78 De Waard 3-3. Scheidsrechter Van Dongen Toeschouwers 1950 Rode kaart 60. Janssen(Telstar/2x geel) Gele kaart Koenen (VW). Aerts. Henar (Telstar). 4157 Gele kaart Postma. Van der Vlag (Veen- dam). Krüzen (Go Ahead Eagles) FC Den Bosch - Excelsior 3-3 (2-1). 12 Kahra man 0-1, 37 Michels 1-1. 38 Van der Laan 2- 1, 65. Van der Laan 3-1 (strafschop), 77. Den Ouden 3-2, 89. Sol 3-3 Scheidsrechter Ger ritsen. Toeschouwers 4191 Gele kaart: Ver hagen (Den Bosch), Sol (Excelsior) Eindhoven - Volendam 3-2 (1-0). 27 Zuurman 1-0, 50. Van Gils 2-0 (strafschop), 59. Zuur man 3-0. 67. Rose 3-1, 83. Bartele 3-2. Scheidsrechter: Oskam Toeschouwers 2100. Zwolle - TOP 1-0 (0-0). 48. Van der Haar 1-0. Scheidsrechter Schuurmans. Toeschouwers 2850. Gele kaart: Roelofsen en Slot (Zwolle), Stock, Jordan (TOP) Dordrecht'90 - Emmen 1-0 (1-0). 40 Sum- merville 1-0. Scheidsrechter Luyten Toe schouwers: 1100 Helmond Sport - RBC 3-3 (1-1). 8 Kooistra 1- 0. 15. Lammers 1-1. 54. Taihuttu 2-1, 60. Kooistra 3-1. 72 Lammers 3-2, 79 Penders 3-3 Scheidsrechter Don. Toeschouwers 2339 Gele kaart: Dassen, Manders (Helmond Sport). Haarlem - ADO Den Haag 0-1 (0-1). 12 La guna Burgos 0-1 Scheidsrechter Koopman Toeschouwers 1882 Rode kaart 83 Hassel baink (Haarlem) Gele kaart Van de Broek. Ca- rtlho (Haarlem). Topscorers: 1 Van der Laan (FC Den Bosch) 25. 2 Hofstede (Helmond Sport 18. Emmen 4) 22. 3. Graef (WV) 16, 4 Zuurman (Eindho ven), Lammers (RBC), Hoogendorp (Dor drecht'90). Ima (FC Volendam) 14. 8. Breet- veld (Excelsior), Sikora (Go Ahead Eagles) 13, 10. Boogers (FC Volendam), Marbus (Go Aheas Eagles) 12 Programma, vandaag FC Groningen - Hera cles, zaterdag 17 april: ADO Den Haag - Veen- dam, RBC - Haarlem, Telstar - Helmond Sport, Heracles - WV, Excelsior - Eindhoven, TOP Oss - Dordrecht'90, GA Eagles - FC Den Bosch; zondag 18 april: Emmen - FC Groningen Den Bosch Helmond Sp GA Eagles 28 19 6 27 16 6 28 16 3 28 14 6 28 13 6 28 12 8 28 12 7 28 11 6 28 10 9 28 11 6 28 11 6 28 9 6 Dordr. '90 28 8 3 63 65-26 5 54 60-27 9 51 48-33 8 48 62-49 9 45 47-43 8 44 50-43 9 43 47-34 11 39 51-43 9 39 45-41 11 39 49-54 11 39 54-63 13 33 38-42 14 30 32-43 14 30 40-54 13 29 36-59 16 28 37-56 16 25 28-51 16 18 32-60 Den Bosch Groningen Heracles Dordr. '90 GA Eagles Eindhoven ADODenHaag rn. Den Bosch perii 4 3 1 0 10 10- 5 3 3 0 0 9 8-0 3 3 0 0 9 4-1 4 3 0 1 9 7-2 4 2 2 0 8 8-4 4 2 1 1 7 9-5 4 2 1 1 7 4-5 Van der Laan naar Twente ROTTERDAM GPD Arjan van der Laan komt vanaf volgend seizoen uit voor FC Twente. Sparta en FC Twente hebben overeenstemming be reikt over de hoogte van de transfersom voor de 29-jarige middenvelder. FC Twente moet iets meer dan een miljoen gul den voor de Spartaan betalen. Van der Laan moet zelf nog tot overeenstemming komen met FC Twente. Zelf ziet Van der Laan geen onoverkomelijke problemen. Hij verwacht nog deze week een akkoord te zul len bereiken met de club uit Enschede. „Het had bovendien geen haast, omdat we steeds hebben gesproken over een verbintenis vanaf volgend sei zoen. Ik zie Twente vooral als een sportieve promotie. Het is een structurele subtopper. Maar eerst wil ik met Sparta uit de degradatiezorgen zien te ko men. Dat is mijn eerste en voornaamste doel."

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 19