lersoneel Personeel Personeel Personeel Personeel M I I Als technisch specialist buitenland meer uit warmtekracht én uit uw baan halen TT7T DTP'er SALES MANAGER W.HOGEWONINGBV LE V LO B 'K DAG 10 APRIL 1999 Onanist •ntrale Organisatie Kinderopvang Leiden zoekt ten behoeve van ■dagverblijf Sindbad per I augustus 1999 een Babyleidster (20 uur) bygroep bestaat uit 9 kinderen van 0 tot 2 jaar. De werkdagen zijn maandag, sdag en vrijdag, teken iemand die: ring en affiniteit heeft met het werken met baby's eet heeft en openstaat voor alle culturen en religies maal 23 jaar is kan functioneren en actief wil participeren in teamverband lat is zorg en aandacht te hebben voor ieder kind, individueel en in de groep jat is goede oudercontacten te onderhouden latis mee te denken over de organisatie en het pedagogisch beleid ousiasme, humor en zelfstandigheid bezit en initiatief toont flexibele instelling heeft bezit is van een op de functie gericht MBO-diploma J eden: aanstelling voor een jaar met uitzicht op een vast dienstverband afwisselende baan in een enthousiast team met zorg voor verantwoorde eropvang tspositie en salariëring conform de CAO-Welzijn, salarisregeling Eropvang (schaal 9-I9, minimaal 2846,00 en maximaal 3805,00 bruto naand bij een volledig dienstverband) mische informatie is te verkrijgen bij Fieke Geyer op dinsdag en woensdag 100 tot 16.00 uur tel. 071 -5212051 u telijke reacties voorzien van curriculum vitae voor 24 april 1999 richten aan Dtiecommissie Sindbad, Atjehstraat 32, 2314 CV Leiden, iprekken zullen plaatsvinden in week 24 en 25. trendsetters Im dried flowers W. Hogewoning B.V. is een toonaangevend im- en exportbedrijf in de decoratieve droogbloemenbranche, met produktie- en verkoopbedrijven in Nederland, India en U.S.A. P.O. Box 265, 2230 AG Rijnsburg - Holland Salesoffice: Floralaan 2 G, 2231 ZV Rijnsburg - Holland Telephone: 31.71.402.85.01 Telefax 31.71.403.20.55 te: www.hogewoning.com - E-mail: sales@hogewonmg.com irons hoofdkantoor in Rijnsburg zoeken wij op zo kort mogelijke termijn een - iiefawétke? 7*>ivmen)Unsl /li/7) (32-40 uur per week) werkzaamheden omvatten o.a.: et voeren van correspondentie in de buitenlandse taal lördinatie verkoopaktiviteiten van de verkopers buitendienst: rapportage, derverwerking, kontakten met administratie en magazijn etc. lefonische verkoop bij afwezigheid verkopers ailing, verkoop, after-sales aktiviteiten, offerteverwerking imaal MBO opleiding (bvk HEAO, linguïstisch) uede kennis van de Nederlandse, Engelse en Duitse taal in woord en geschrift, itname Russisch of Italiaans is een pre ennis van administratieve processen en automatisering werkdruk kunnen presteren mmerciële ervaring m.n. in de sierteelt, is een pre loden wordt: afwisselende baan in een jong enthousiast team met een prettige ffunktie heeft ruimte voor eigen inbreng en verdere ontplooiing, organisatie met korte communicatielijnen en een informele sfeer ining is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. irmatie: geïnteresseerd in deze funktie stuur dan binnen 7 dagen een brief met ivatie en CV naar: W. Hogewoning BV, Postbus 265, 2230 AG Rijnsburg, Hanneke Hogewoning. lor verdere informatie kuntu uiteraard ook even bellen 071-402 85 01. 'fonze hoofdvestiging (18 man sterk) op de Kennedylaan zijn wij zoek naar een: vragen i enthousiaste man/vrouw ca. 25 jaar, die ervaring in een soortgelijke functie, MBA-opleiding heeft en kan rken met een geautoma- «rde boekhouding. Tevens rflt er gewerkt met Word en •bedrijf Le Vélo is de grootste Citroën dealer van Nederland met 4 vestigingen in Haag, Leiden en Wassenaar. De hoofdvestiging ligt aan de Kennedylaan in Leiden, 'élo bestaat 100 jaar, mede dankzij het dealerschap van een kwalitatief goed en Hiwbaar merk passend bij onze servicegerichte*visie. Bij de Le Vélo groep werken lenteel 75 mensen Wij bieden je de kans op een zelfstandige manier het vak uit te oefenen in een colle giale en.klant- en servicegerichte werkomgeving en te werken op een kwalitatief uitstekend niveau met goede CAO-voorwaarden. Binnen onze groep zijn volop doorgroeimogelijkheden. Solliciteren s.v.p. uw schriftelijke sollicitatie sturen naar: Autobedrijf Le Vélo - t.a.v. Marjo Brasker Kennedylaan 118 - 2324 EZ Leiden AUTOBEDRIJF DEN HAAG LEIDEN WASSENAAR Kennedylaan 118 - 2324 EZ Leiden - tel. 071 579 69 69 internet:www.levelo.nl - e-mail:info@levelo.nl ABB is in grote lijnen actief op het gebied van ontu erp. productie en installatie van systemen voor opwekking, transport en distributie van energieindustriële automatisering, meet- en regelsystemen en complete raffinaderijen en offshore- installaties. Ruim 230.000 medewerkers realiseren vanuit 143 landen over de hele wereld een omzet van ruim 35 miljard. Daarmee is ABB op haar gebied één van Met verschillende werkmaatschappijen die elk een eigen specialisme en marktgebied hebben speelt ABB ook in Nederland een prominente rol. Als het gaat om nieuw bouw, service en revisie van warmte/kracht installaties is bijvoorbeeld ABB Zantingh Energiesystemen BV een prominente speler. Met concrete aandacht voor milieu en ener giebesparing worden de belangen van de klanten gediend met deskundig advies, turnkey leveringen en optimale service. Kernbegrippen daarbij zijn: toekomstgericht, innovatief en toonaangevend op de Europese markt. Een succesvolle benadering en dat biedt kansen voor een technisch specialist buitenland. ABB Zantingh Energiesystemen BV is o.a. gevestigd in Rijsenhout. Technisch Specialist Buitenland In deze functie bent u verantwoordelijk voor het inbedrijfstellen van nieuwe WKK-installaties en het oplossen van complexe storingen aan bestaande installaties in het buitenland. Daarnaast traint en ondersteunt u de gebruikers op de nieuwe lokaties en voert u als de situatie daarom vraagt ook diverse andere servicewerkzaamheden uit. U bent een MTSfer met ruime ervaring of een opleiding op HTS-niveau. Daarnaast heeft u een grondige kennis van zowel motor- als elektrotechnische zaken en bent u ook thuis in regel- en besturingstechniek. Veel en onregelmatig in het buitenland werken is voor u geen probleem en een oplossingsgerichte instelling kop pelt u aan een zelfstandige, klantvriendelijke en stressbestendige persoonlijkheid. U bezit rijbewijs B en naast het Engels kunt u zich goed redden in één of meer andere moderne talen. Wat biedt ABB Zantingh Energiesystemen BV? Werken bij ABB Zantingh Energiesystemen BV betekent functio neren in een boeiende en professionele werkomgeving waar ruim aandacht is voor de verdere ontwikkeling van de medewerkers. Training en bijscholing, op zowel het gebied van techniek als klant gericht werken, zijn min of meer in de organisatie verankerd. Informatie/Sollicitatie Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met Edwin den Breejen, Hoofd Service, telefoon 0297-354628. Meer algemene informatie over ABB kunt u vinden op Internet: www.abb.nl. Uw schriftelijke reactie kunt u sturen naar ABB Zantingh Energiesystemen BV, ter attentie van Marco Heinst, Manager P&O, Postbus 382, 1430 AJ Aalsmeer. YOUR CAREER IS OUR CONCERN Restaurant Kaagsociëteit Sweilandpolder 8 2362 AG Warmond Tel. 071-5018222 Restaurant „de Kaagsociëteit" vraagt voor het seizoen 1999 zelfstandig werkende kok la carte-, partijen- en buffet-ervaring gewenst Eén van Nederlands grootste - bedrijven zoekt jou De LOI Is één van de grootste dlrect-marketingbedrijven van Nederland. Dat betekent dat de LOI grote hoeveelheden reclamemateriaal produceert, van folders tot advertenties tot verkoopbrieven. En al dat materiaal maakt de LOI binnen het eigen bedrijf. Om precies te zijn op de afdeling Marketing Services. Op die afdeling is nu ruimte voor: In deze uitvoerende functie werk je lay-outs uit op de MAC tot digitale pagina's voor onder andere advertenties, studiegid sen en folders. Ook zal op termijn het onderhouden van de website tot je werkzaamheden behoren. Je werkt in een collegiaal team, in opdracht van een ontwerper. Je hebt een flexibele instelling, teamspirit en weet van aan- die van aanpakken weet pakken. Je hebt een afgeronde opleiding Grafisch Lyceum of vergelijkbaar en enige ervaring als dtp'er. Bovendien heb je kennis van XPress en Illustrator. Kennis van Frontpage is een pre. Je leeftijd ligt tussen de 22 en Wat we je bieden, is de kans je te ontwikkelen in een stimulerende werkomgeving waarin je met alle facetten van het reclame- en marketingvak te maken krijgt. Als werkgever is de LOI groot genoeg om een heleboel zaken uitstekend geregeld te heb ben. En klein genoeg om je geen nummer te hoeven voelen. De arbeidsvoorwaarden zijn zonder meer goed, met flexibele werktijden, een prima salaris en een aantrekkelijke winstdelingsregeling. Meer weten? Mail naar Marcel Bierenbroodspot. mbierenbroodspot@loi.nl Met de LOI kom je er wel :n@loi.nl Tetterode Nederland, een zelfstandige werkmaat schappij van het Buhrmann grafische dienstverlening. Om die positie verder uit te bouwen, werkt Tetterode met vier gespecialiseerde business units: PrePress, Press, PostPress en Supplies. Dankzij een flexibele organisatie kunnen deze Daarmee is Tetterode zelf blijvend in verandering. O Tetterode Binnen de business unit Press is een vacature ontstaan van: COMMERCIEEL MEDEWERKER Mfv De uitdaging bij Tetterode Werken met eigen verantwoordelijkheden. Kansen grijpen zodra die zich aan dienen. Je inzetten om marktleiderschap waar te maken, elke dag opnieuw. En investeren in jezelf. Die uitdaging tekent het profiel van de mensen waar Tetterode de toekomst mee in wil. Medewerkers die zich lekker voelen in een platte organisatie met een open communicatiestructuur. De functie commercieel medewerker Op de commerciële binnendienst van de Business Unit Press vervult u een spilfunctie in de relatie tussen klant, vertegenwoordiger en leverancier. Daarbij bewaakt u dagelijks de orders van Heidelberg drukpersen en draagt u zorg voor een correcte administratieve afwikkeling van de transacties. U ondersteunt de vertegenwoordigers bij het opstellen van offertes en het vastleggen van commerciële afspraken. Tevens heeft u het operationeel beheer over een deel van ons machine-assortiment. Hierover voert u regelmatig overleg met de leverancier en verstrekt u op verzoek van de klant ook technische informatie. Kortom: u bent een spin in het web en vertegenwoordigt de kwaliteit en dienstverlening van Tetterode in de markt. Wie zoeken we? Een doorzetter met veel initiatief en gevoel voor commerciële relaties in een business to business markt. Een enthousiaste collega die projectmatig en creatief weet om te gaan met voortdurend wijzigende situaties. Onze voorkeur gaat uit naar een opleiding op HBO-niveau, enkele jaren ervaring in een commerciële functie en een goede kennis van de Engelse en Duitse taal. Een grafische en/of technische achtergrond is een pre. Geïnteresseerd? Stuur een korte brief en uitgebreid CV naar de afdeling Personeel Organisatie van Tetterode-Nederland bv. Postbus 61500. 1005 HM Amsterdam, t.a.v. Ellen Haas, telefoon 020-58 68 285.. Indien u telefonisch nadere informatie wenst, kunt u contact opnemen met Edwin Gronert. Hoofd Commerciële Binnendienst Press, telefoon 020-58 68 314. BOUMAN KUIJPER RECRUITMENT B. V. Werving Selectie Sollicitatietraining Executive search Onze opdrachtgever, Serpent Model Racing Cars B.V., is een internationale onderneming in uiterst geavanceerde model-race-auto's. Als internationaal marktleider distributeren zij vanuit hun vestiging in Heemstede hun gehele assortiment naar meer dan dertig landen. Namens Serpent MRC B. V. zijn wij met spoed op zoek naar een ambitieuze en gedreven die verantwoordelijk is voor de internationale verkoop van het gehele produkt-assortiment De kandidaat die wij zoeken onderhoudt intensieve contacten met alle importeurs, draagt de volledige omzet- en winstverantwoordelijkheid en geeft op inspirerende wijze leiding aan de verkoper Benelux en twee verkoopmedewerkers. Het is vanzelfsprekend dat de kandidaat die wij zoeken beschikt over zowel een HBO denk- en werkniveau, als over een grote interesse voor de autosport. Hij of zij', heeft feeling voor techniek, is uitstekend cijfermatig onderlegd en is uiterst commercieel en representatief. Uw communicatieve vaardigheden zijn zowel in de Engelse als Nederlandse taal uitstekend. Kennis van Internet geldt als een duidelijke pré. Geboden wordt een uiterst zelfstandige baan met veel ruimte voor initiatief. Het salaris is overeenkomstig de zwaarte van de functie met een interessant pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden. Wanneer u interesse heeft in deze uitdagende functie nodigen wij u uit uw reactie voorzien van een recente pasfoto en een uitgebreid C.V., voor 24 april aanstaande te sturen naar, Bouman Kuijper Recruitment B.V. T.a.v. de heer P.E. Kuijper Postbus 2223 2002 CE Haarlem Voor meer informatie kunt u kijken op www.serpent.com of bellen met: 023 - 5256294

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 31