uick Boys aakt weer af Scheveningen hoopt wel van Rozenburg te winnen Wordt Rijnsburgse Boys de lachende derde? fitwijk laat Wim van Beelen niet lang in spanning zitten Amateurvoetbal FC Lisse met tien man langs Capelle De Kort weg bij Rijnsburg Jc 6 APRIL 1999 CHEF WILLEM SPIERDIJK. 071-5356464. PLV -CHEF JANET VAN DIJK. 071-5356463 Titel lonkt nu óók weer voor de Rijnsburgers :owel koploper Scheve- runner-up Noord- ig jjg altijd onverminderd ^6jt met het morsen van is Rijnsburgse Boys in- weer gepromoveerd tot daat. De Rijnsburgers, dag de lastige uitbeurt Wit'28 met 1-0 won lijstaanvoerder Sche- tot op drie punten ge- Misschien wordt Rijns- :oys straks nog de la- jderde? pu zomaar kunnen, al is {jen het nog resterende pma van de Rijnsbur- oogst onwaarschijnlijk. j irgse Boys heeft immers pittige confrontaties met bijna alle topploegen - op Noordwijk na - voor de boeg. In eigen huis ontvangen de Rijns burgers ARC. Barendrecht en Excelsior Maassluis. Op vreem de bodem treft de formatie van Henk Wisman nog Quick Boys en Scheveningen. Als Rijns burgse Boys dit voetbaljaar kampioen wordt, zal het de kampioen van de armoe zijn. De Rijnsburgers hebben im mers al zeven keer verloren. En het doelsaldo is met 33 treffers voor en 33 doelpunten tegen weliswaar keurig in evenwicht, maar weinig florissant. IS «PETER VAN DER HULST toys is misschien wel het rvjfwijs van de bizarre ont- g waarop de clubs in de esse A afstevenen. Als I middenmoter had de a ge ploeg tot afgelopen g nog zicht op een aan- jk hogere klassering. ldeï hier, dan speel je bo- ibJiiee", besefte ook Cees [aar zich maar al te goed. liteit voor zijn ploeg is finders. Door de onver- v 1-0 nederlaag uit bij Ex- HWdaassluis is Quick Boys [eeld tot een blik naar mJerste deel van de rang- notfolgende week moeten tegen Katwijk maar ,e reilig' zien te spelen." jft perfect aan hoe klein st jhtsverhoudingen in de fesse dit jaar zijn. ^jaassluis werd de naam in'jick Boys in het lijstje selkandidaten met dun £1 alvast doorgestreept. io4 Katwijkers wrang als r"4vordt gekeken naar het l iet Excelsior Maassluis, 7- begrijpelijk als de samen- 3Stvan de ploeg onder de it >rdt genomen. Het jeug- wetent dat uit de vet gevul- idjkse kweekvijver komt liet de kans om in de n tot rijping te komen, p clubs als FC Utrecht jsfayt en Hendrik van Bee- du!& recentelijk opnieuw ord dat de B-junioren ftvan der Horst en Jan Vrfird voor een stage in uimodigde, kapen ie talenten weg voordat Joys er goed en wel ge- ^an kan maken. De iets getalenteerde jongens laajwel een kans om zich Jen publiek te bewijzen, ek wel uit de samenstel- b4 de reservebank, waar mmhout, Peter Timmer den van Dam, René Toch is Rijnsburgse Boys de enige club in de top drie die de afgelopen week de volle buit pakte. Zaterdagmiddag bij Zwart Wit'28 speelde de ploeg niet geweldig. In het eerste half uur ontsnapte Rijnsburgse Boys tot tweemaal toe aan een tegen treffer. Eerst overschatte doel man Lennert Hegie zijn voet balcapaciteiten, waardoor hij de bal bijna ter hoogte van de middenlijn in de schoenen van tegenstander Ricardo Baas schoof. Die aarzelde geen mo ment en lobde meteen richting het verlaten doel. Hegie was net op tijd ter plaatse om de bal uit zijn goal te ranselen. Daarna bleven de Rijnsburgers op mi raculeuze wijze op de been. Een hoekschop van Ferry Seton bereikte Ron van der Velden die zijn kopstoot op de lijn gekeerd zag worden door Michael de Roode. Daarna was het de beurt aan Rijnsburgse Boys dat notabene de eerste de beste mogelijkheid meteen tot doelpunt promo veerde. Een vrije trap van de uitblinkende Johan Boer op de rand van het strafschopgebied verdween vlak voor de rust met akelige precisie in de kruising: 0-1. In het vervolg verprutsten de spitsen de ene na de andere fraaie kans. Michael de Roode liet zelfs nog een strafschop on benut. De Rijnsburgers kregen die pingel omdat verdediger Ron van der Velden bij een in zet van Slingerland eventjes voor keeper speelde. De Rotter dammer moest daarvoor niet alleen een penalty, maar ook een rode kaart incasseren. Met een mannetje meer haalde Rijnsburgse Boys zonder kleer scheuren de eindstreep en pak te voor de tiende keer dit sei zoen de volle winst. Daarmee hebben ze net zo veel overwinningen als Scheve ningen en Noordwijk in de knip. Waarom zou Rijnsburgse Boys dit jaar geen kampioen kunnen worden? Bijvoorbeeld omdat ze een echte afmaker missen. De inmiddels gepas seerde en geblesseerde Fred Bloem zit al een jaar in de knop, maar wil niet ontluiken. Zijn opvolger Wesley Slinger land is toch meer een capabele middenvelder met een enorm loopvermogen dan een 'killer' voor de goal. Bovendien kampt Ruwaard en Wilbert Star voor een lage gemiddelde leeftijd zorgden. ..In de breedte zijn we wel sterk, maar we missen net die jongens die voor ons de be langrijke punten kunnen ma ken". luidde de analyse van Quick Boys-trainer Cees Tem pelaar. De wedstrijd tegen Excelsior Maassluis leverde daarvan het bewijs. Ruim in blessuretijd kreeg spits Peter Kruit twee prachtige kansen om Quick Boys op gelijke hoogte te bren gen. Dat de moeilijke uithaal op een vrije trap van Jurgen Faer- ber naast ging, was nog enigs zins begrijpelijk, maar dat ook de kopbal op een voorzet van invaller Peter Timmermans het net miste kon en wilde nie mand aan Katwijkse kant gelo ven. De verdiende gelijkmaker bleef daarmee uit. Met name na rust was het Quick Boys dat de wedstrijd nog enige smoel gaf. Excelsior Maassluis, dat node de inbreng van de geschorste Raymond Frehe miste en vlak voor het begin te horen kreeg dat Michel van Strien bij een brommeron geluk zijn pols had gebroken, beperkte zich hoofdzakelijk tot verdedigen. Tijdens een van de schaarse uitvallen profiteerde de thuisploeg van organisatori sche wanprde bij Quick Boys. Ronald van Dijk kon Maassluis- spits Robert Visser bij een snel le uitbraak niet meer van sco ren afhouden. Dat gebeurde op een moment dat Peter Krom hout de geblesseerde keeper Tom van der Niet nog maar net had vervangen. Van der Niet bleef na de rust misselijk in de kleedkamer achter nadat hij van Hans Jurgen Nicolai een tik in de nek had gekregen. Nicolai kreeg daarvoor geel. De treffer van Visser had ei genlijk de gelijkmaker moeten zijn, want vlak voor rust keurde scheidsrechter Van Heusden op aanraden van zijn grensrechter ten onrechte een doelpunt van John Kroon af. Volgens de as sistent stond Kroon buitenspel. Een uitleg die er bij Richard van Schijndel niet inging. „Ik kopte een in worp van Hans van der Plas door. Eerst schoot Kruit in en daarna Kroon. Kruit kwam achter mij vandaan en Kroon achter Kruit vandaan. Het kan dus nooit buitenspel zijn ge weest." En ook Van Heusden was niet zeker van zijn zaak. De scheidsrechter stond op een lijn met de aanval van Quick Boys, keurde de treffer aanvankelijk goed, maar herzag zijn mening op advies van zijn grensrech ter." Quick Boys kreeg zodoende in Maassluis tekort. Al zag Tem pelaar het betrekkelijke ervan in. „Enkele weken geleden was het omgekeerd. Toen kregen wij tegen Zwart Wit '28 meer dan we verdienden." Quick Boys: Van der Niet (46. Krom hout); Jan Jeroen Schaap, Pluimgraaff, Van Dijk, Van der Plas; Faerber, Flaton, Van Schijndel. Van Beelen (60. Ruwaard); Kroon (80. Timmermans), V hoocdalem Scheidsrechter Akkermans wijst naar het midden nadat Wim Westenberg (rechts) voor ARC heeft gescoord. fotc Koploper verliest van ARC: 4-1 ALPHEN AAN DEN RUN Scheveningen is nog steeds van slag. De lange tijd bijna niet te kloppen titelpretendent won voor het laatst op 27 februari en raakte daarna het spoor bijster: uit de vier duels in maart behaalde het team van Cock Jol slechts twee punten. ARC gaf zaterdag de tobbende koploper weinig gelegenheid dé crisis te boven te komen. Integen deel, de gedreven spelende Alphenaren bezorgden Sche veningen de grootste nederlaag van dit seizoen (4-1) en duwden de groenhemden zo nog dieper in de put. nauwelijks van de misstap van Scheveningen en dus zijn de ti- telkansen voor de Houtrust-be- woners nog volop aanwezig. Aanvoerder Ron Cramer: „Op dit moment speelt een aantal spelers zonder zelfvertrouwen, maar een overwinning kan dat veranderen. Die hebben we ge woon nodig." Volgende week speelt Cramer met zijn ploeggenoten tegen het al bijna gedegradeerde Ro zenburg. Die ontmoeting moet, volgens Jol, het begin worden van een serie overwinningen, eindigend met een zege op Noordwijk. „Met 52 punten zijn we zeker kampioen", weet Jol. Daar heeft hij waarschijnlijk ge lijk in, maar afgaande op het spel van zijn pupillen in Alphen zitten die 52 punten er voor zijn team niet in. Dan moet Scheve ningen opeens wel uit een heel ander vaatje gaan tappen. Te gen ARC toonde de lijstaan voerder aan moeilijk tegensla gen te kunnen verwerken. De goed gestarte bezoekers heers- NICK VERWOERD Cock Jol weet niet wat hij mee maakt. In de eerste zestien competitieduels verloor zijn ploeg slechts eenmaal (uit bij Rijnsburgse Boys), maar in de afgelopen weken bleek zijn equipe simpel te verslaan. De nederlaag tegen ARC betekende al het derde verlies binnen een maand. Onlangs ging Scheve ningen ook al onderuit tegen Katwijk (1-2) en SHO (0-2). Jol: „We hebben een ploeg met zes dertigers. Het terugkomen van blessures gaat dan wat langer duren en bovendien hebben we te veel stilisten in het elftal, die als het er op aankomt karakter tekort komen." Ondanks het verlies op het door de regen zeer moeilijk te bespelen veld van Sportpark Zegersloot was er een meevaller voor Jol en de zijnen. Concur rent Noordwijk, met 1-1 gelijk spelend tegen het laaggenoteer- de SHO, profiteerde namelijk ten in de openingsfase, maar lieten zich door een verrassen de goal van Wim Westenberg van de wijs brengen. De mid denvelder haalde vanaf een me ter of twintig snoeihard uit en zag de pegel in de bovenhoek belanden: 1-0. Een beauty. Nog maar nauwelijks beko men van die tik, kreeg de Jol- brigade vlak daarop wederom een treffer te incasseren. En weer was het er een van grote schoonheid. Westenberg depo neerde de bal voorbij de verste paal op het hoofd van de hoog opspringende Ruud Bos, die knap diagonaal raak kopte: 0-2. Zonder overtuiging trachtte Scheveningen daarna iets aan de achterstand te doen. De gas ten zochten het te veel door het midden, waar de steeds kaat sende John Blok het aanspeel punt was. De ARC-defensie gaf echter weinig ruimte weg. Jef frey Rutten, die na een stage bij FC Groningen op uitsluitsel wacht, bewees dat aanvallen via de vleugels meer dreiging in hielden. Zijn lage voorzet werd door Ron de Jager evenwel net gemist. In de slotfase van de eerste helft werden de proble men voor het aandringende Scheveningen nog groter, toen ARC prachtig uitbrak. Na een fraaie balaanname van Remco Blok speelden Blok en Bos met een op een rugby-aanval lijken de combinatie Gidon Reinders Folmer vrij, die alleen voor doelman Dave Kraayenbrink het hoofd erbij hield: 3-0. Na de pauze bracht Jol al rap Robin Knoester en Patrick Pe- trici in het veld. Zij konden het tij niet keren, al kwam Scheve ningen na een uur spelen wel op 3-1. Reggie Martina speelde Blok aan, die meteen terugleg de. Op Martina's van richting veranderde inzet had goalie Fred Admiraal geen verweer. De hoop bij de nummer één van de ranglijst werd vlak daar na alweer de grond in geboord, toen de door de sterk acterende Bos weggestuurde Remco Blok kon profiteren van slecht verde digen van Paulo Mendonca: 4- 1. ARC-trainer Willem Bercken- kamp: „Dat was het belangrijk ste moment van de tweede helft. Daarna hebben we de wedstrijd probleemloos kunnen controleren." De zege van de Racing kwam inderdaad niet meer in gevaar, alhoewel inval ler Yashin Asrih de nederlaag voor de Scheveningers nog wel een iets draaglijker aanzicht had kunnen geven. Hij liet het echter afweten, maar viel daar mee niet uit de toon. ARC: Admiraal; Van Orssagen, Balklio- ven, Jansen, Pascal Bloemheuvel; Van Meggelen, Westenberg, Michel Bloem- heuvel; Reinders Folmer (81. Van Beest). Bos (89. Voskuilen), Blok (69. Hordijk). rechterspits en aanvoerder Ste ven Faber op dit moment met een hardnekkige enkelblessure, waardoor in het team momen teel een echte leider ontbreekt. Teveel moet lopen via mid-mid Johan Boer, die zijn eigen werk moet doen en ook al de tekort komingen van Raymond Buis en Laurent Aalbersberg moet opvangen. Waarom wordt Rijnsburgse Boys wél kampioen? Omdat Scheveningen en Noordwijk niet met de spanning om kun nen gaan en bovendien - niet geheel onbelangrijk - niet win nen. Zo simpel is voetbal. Rijnsburgse Boys: Hegie; Roest. De Kort (66. Cadel), De Roode. Van Lo- chem; Aalbersberg. Boer, De Louw; Buis (86. De Mooy), Slingerland. Bou- layoune. FC Lisse heeft bij Capelle een gemakkelijke middag gehad. De ploeg van Wim Eilander won simpel met 1-6 en zag boven dien de vorm van het spitsen- due Simons /Linger verder groeien. Het zag er aanvankelijk niet naar uit dat het een gemakkelij ke klus zou worden voor de be zoekers. Al na 20 minuten moest Aad Bozuwa met een ro de kaart naar de kant. De mid denvelder kreeg eerst een gele kaart wegens vasthouden. Daarna werd hem nog eens een gele kaart voorgehouden we gens gevaarlijk spel, terwijl FC Lisse juist dacht aan een vrije trap voor Bozuwa. Capelle profiteerde in het ge heel niet van deze numerieke meerderheid. De ploeg wist zich geen raad met de situatie dat het spel gemaakt moest worden. FC Lisse wachtte even af en sloeg nog voor rust toe. Jimmy Simons bracht met twee treffers de stand op 0-2, René Ras maakte er 0-3 van en Jerrel Linger bepaalde de ruststand op 0-4. Na rust kon Capelle nog steeds geen vuist maken. Jerrel Linger maakte er 0-5 van, waar na de thuisploeg via Bruin- stroop tegenscoorde. Linger zorgde met zijn derde treffer voor 1-6. Door deze overwinning en het voortdurend puntenverlies van de koplopers gaan de Lisse- naren misschien weer voor zichtig aan de titel denken. Ze ker is wel dat van de top-zes FC Lisse het gemakkelijkste pro gramma heeft. Dat telt vier thuiswedstrijden en nog maar één uitbeurt (bij ARC). FC Lisse: Bouman; Polman, Spruyt. Elmahdadi, Van der Lugt. Bozuwa, Ras, Biervliet (80. Abbink); Van Bem- mel. Simons (70. Kant). Linger. RUNSBURG PETER BLOK Alfons de Kort vertrekt aan het eind van dit seizoen bij Rijns burgse Boys. De 32-jarige ver dediger verruilt het geel-zwart voor het rood-wit van Alphense Boys, waar zijn maatje Peter Wubben speelt. De Kort acht de tijd rijp om een stapje terug te doen. Bovendien wil de Haagse sportarts op zaterdag weieens wat anders doen dan wedstrij den spelen: zoals onder meer bezoeken van symposia. Zowel het bestuur van Rijns burgse Boys als trainer Henk Wisman betreurt het vertrek van De Kort. Penningmeester Ed Bos spreekt van een 'tegen valler'. „Maar hij is bij mijn we ten momenteel de enige speler die 'verhuisplannen' heeft'. Henk Wisman moet volgend jaar naar eigen zeggen een 'ze- kerheidje' missen. .Alfons is gewoon een vaste waarde die de afgelopen twee jaar werkelijk geen enkele minuut heeft ge mist en in de wedstrijden niet of nauwelijks in de fout gaat." ithKj on de 2-0 van Marco van nes veerde de Katwijkbank -ht op. Zes man bejubel- jyerwege de eerste helft ï£Btstukje van de aanvoer- ph-F met zijn linkervoet de e^een vrije trap in de bo- 3 k krulde. Twee-nul en pstrijd Katwijk-Rozen- as gespeeld. Dat het uit- 6-0 zou worden, hoor- status van Katwijk, dat week met Quick Boys iden om het kampioen en Katwijk, en ook bij Rozenburg, dat dan ge- erd zal zijn. jk's elftalbegeleider Beelen was na afloop een tevreden mens. Niet dat hij bang was dat de veruit slechtste ploeg van de hoofdklasse zou kunnen winnen op De Krom, maar je weet maar nooit. Hij heeft vanaf 1983, toen hij begon met de taak die hij na afloop van dit seizoen aan Henk Lan- gemaat overdraagt, immers honderden wedstrijden van Katwijk-1 gezien en er zal vast wel een zeperd bij gezeten heb ben. Hij doet zijn best om er een voor de geest te halen, maar: „Eerlijk gezegd kan ik er geen herinneren. Als ik aan die zes tien jaar terugdenk, zie ik eigen lijk alleen maar hoogtepunten voor me", zegt de man die vlak voor de wedstrijd nog op het drassige veld heeft lopen prik ken. „De hoogtepunten zijn na tuurlijk de kampioenschappen, het feit dat we nooit gedegra deerd zijn, het complex dat er nu staat en bijvoorbeeld ook de bar in de kantine die we met drie man in een vakantie heb ben gebouwd. Er waren ge woon geen dieptepunten." Van Beelen heeft zelf ook gevoet bald in het eerste van Katwijk. Hij was spits ('Niet zo eentje als Hans Zwaan hoor, mijn gemid delde was zo'n tien per seizoen. Als ik er een maakte, was het meestal wel een mooie. in de tijd dat Katwijk vierdeklasser was. Uit die vierde klasse komt ook zijn eigen sportieve hoogte punt. Hij scoorde toen in 1974 met het hoofd tegen SV'35 de beslissende treffer, zodat het vierdeklasserschap werd be houden. Van Beelen ziet de voorzet in gedachten nog steeds komen ('Van Gidi van de Bent') en kopt hem in gedach ten weer iedere keer binnen. Van Beelen is sinds novem ber van vorig jaar bestuurslid accommodatie, een functie die wat hem betreft niet zo hoefde. Hij vindt zichzelf niet zo'n dele- geertype, maai meer iemand die van aanpakken weet. „Ik zal de dingen waarschijnlijk zo doen als ik ze altijd heb ge daan." Hoe dan ook, de w Kat wijk zal altijd een onderdeel van het leven van Van Beelen, in het dagelijks leven timmer man, blijven. Hij zal weliswaar niet meer zo vaak als vroeger op de doordeweekse avonden bij de trainingen gaan kijken en daarna een praatje maken. „Ik zal hopelijk wat meer thuis zijn. Het werk op de club is zeker ten koste van mijn gezin gegaan. Zij hebben het ook altijd wel ge merkt dat ik op zaterdag voor de wedstrijd erg gespannen was. Ik hoop dat dat wat min der zal worden, maar ik ver wacht dat eigenlijk niet." Afgelopen zaterdag hoefde Van Beelen niet erg lang in spanning te zitten. Katwijk, wellicht extra gemotiveerd door de 9-0 zege van Quick Boys op Rozenburg, pakte het klusje se rieus aan en speelde negentig minuten lang tempovoetbal te gen de goedbedoelende, maar hopeloos tekortkomende Ro zenburgers. Maar liefst negen tien opgelegde droomkansen kregen de Katwijkers, die zes maal scoorden. Pieter Slootweg opende na een corner van Peter van Duyn koppend de score in de 23ste minuut. Marco van der Plas, die zaterdag zijn 300ste wedstrijd voor Katwijk-1 speel de, zorgde voor 2-0. Peter van Duyn maakte de mooiste door vlak na rust een solo langs vier man met een lob van twintig meter te besluiten. De grootste vreugde was van Ronald van Delft, die veel missers op zijn naam schreef, maar na een uur toch het doel trof. Van der Plas schoot van afstand de 5-0 bin nen en de felle Dennis de Rid der mocht in buitenspelpositie doorgaan voor de 6-0. Van Beelen roemde de inzet van Marco van der Plas, had een pluim voor Dennis de Rid der en vond de goal van Peter van Duyn de mooiste, maar plaatste er toch een kantteke ning bij: „Peter deed het heel mooi, maar hij moest wel, want hij had er al een paar paartjes laten liggen." Katwijk: Hugo van Duyn; Robbers (71. Bouwmeester). Lentz. Van der Meer. Kwestro; Slootweg (75 Pronk). Peter van Duyn, Van der Plas (86. Corijn); Dennis de Ridder. Marco de Ridder en Van Delft. hoofdklasse a Zaterdag: Barendrecht-Marken 6-0 (1-0) 2 Niels Rooders 1-0, 49 Dick Rietkerk 2-0. 56 Niels Rooders 3-0, 74 Marco van den Heu vel 4-0, 76 Ton Stam 5-0, 86 Dick Riet kerk 6-0 Scheidsrechter: Van Loen Toe schouwers: 500 Gele kaarten. Dennis Reu- rings, Dick Rietkerk (Barendrecht), Marco van Galen (Marken) Excelsior M-Quick Boys 0-1 (0-0) 48 Ro bert Visser 1-0 Scheidsrechter: Van Heus den Toeschouwers: 900 Gele kaart: Hans- Jurgen Nicolai (Excelsior M) Noordwijk-SHO 1-1 (0-1) 25 Glenn Brown 0-1, 75 Arnold Reinders 1-1 (strafschop) Scheidsrechter: 01de Olthof Toeschou wers: 400 Gele kaarten. Patrick van Dam, Marco Kleijn (Noordwijk), Jaap den Boer, Pieter Burremans, Jan den Hartigh. Theo Verrnaat(SHO) Capelle-FC Lisse 1-6 (0-4) 21 Jimmy Si mons 0-1, 27 Jimmy Simons 0-2. 33 Rene Ras 0-3, 43 Jerrel Linger 0-4, 57 Jerrel Linger 0-5, 62 Giovanni Bruinstroop 1-5, 64 Jerrel Linger 1-6 Scheidsrechter: Ange- vaare Toeschouwers: 500 Gele kaarten: Ar- ne van Gelder (Capelle), Jimmy Simons (FC Lisse) Rode kaart: Aad Bozuwa (18 2x geel - FC Lisse) Katwijk-Rozenburg 6-0 (2-0) 23 Pieter Slootweg 1-0, 25 Marco van der Plas 2-0, 47 Peter van Duijn 3-0, 60 Ronald van Delft 4-0, 65 Marco van der Plas 5-0, 82 Dennis de Ridder 6-0 Scheidsrechter: Van Ast Toeschouwers: 800 Gele kaarten: Rob Lentz (Katwijk), Patrick Oosterlee, Johan van Pelt (Rozenburg) ARC-Scheveningen 4-1 (3-0) 19 Wim Westenberg 1-0 22 Ruud Bos 2-0, 37 Gi don Reinders-Folmer 3-0, 60 Reggie Mar tina 3-1, 61 Remco Blok 4-1 Scheidsrech ter: Van Haaften Toeschouwers: 900 Gele kaarten: Mark Jansen (ARC) Zwart Wit'28-Rijnsburgse Boys 0-1 (0-0) 42 Johan Boer 0-1 Scheidsrechter: Geuze Toeschouwers: 750 Gele kaarten: Ricardo Baas, Gerard Meijer (Zwart Wit'28) Rode kaart: Ron van der Velden (78 Zwart Wit'28) Byzonderheden: Michael de Roode (Rijnsburgse Boys) miste in de 78e minuut een strafschop 2e Paasdag: 2P: Excelsior M-SHO 0-1 (0- 0) 82 Theo Vermaat 0-1 Scheidsrechter: Akkermans Toeschouwers: 1100 Gele kaarten: Tom Visser (Excelsior M), Pieter Batenburg (SHO) Capelle-Zwart Wit'28 3- 2(1-0) 15 Ton Broeder 1-0, 60 Remy van Gils 1-1, 62 Wouter Ooms 2-1, 75 Alex van der Made 3-1, 84 Michel Visser 3-2 Scheidsrechter: Van der Beek Toeschou- Scheven 21 Noordwijk 19 Rijnsb Boys 21 Barendr 21 Excelsior M 21 FC Lis: ARC 21 Quick Boys 21 Katwijk Capelle Marken 4 37 42-22 4 35 35-19 7 34 33-33 4 33 34-21 8 33 32-32 5 32 38-29 7 30 42-29 8 29 36-25 7 28 33-24 5 25 26-32 8 25 34-40 5 8 6 23 23-25 5 5 11 20 28-38 1 2 17 5 15-82 5 10 Derde periode: FC Lisse 4-10 Katwijk 4- 8 ARC 4- 9 Excelsior M 4- 8 Programma volgende week: Quick Boys- Katwijk, SHO-ARC. FC Lisse-Zwart-wit'28, Rozenburg-Schevemngen. Rijnsburgse Boys-Excelsior M. Barendrecht-Noordwijk, Marken Capelle. Topscorers: 1) Emanuel Monteiro (Excelsi or M) 14 doelpunten 2) Jerrel Linger (FC Lisse), Gerro Sanders (Marken) 13 doel punten 4) Ruud Bos (ARC). Hans van der Plas (Quick Boys) 12 doelpunten hoofdklasse b WGZ-Huizen 2-3, Bennekom-Kloetmge 1- 1, Achilles Veen-Sparta Nijkerk 1-1, Spa kenburg-Kozakken Boys 3-2, Hoek- AVW'66 2-0, GVW-Heerjansdam 5-0, Vo- lendam-DOVO 1-1. 2e Paasdag: AVW'66-Volendam 1-3, Ko zakken Boys-GVW 1-1, Sparta Nijkerk- Hoek 0-0, WGZ-Bennekom 1-2, D0V0- Heerjansdam 1-1. D0V0 19-38 Huizen 20-27 Hoek 21-36 Sparta N 21-26 Bennekom 20-33 Kozakken B 17-23 Spakenburg 20-31 Achilles V 17-23 Kloetinge 20-28 AVW'66 19-17 GVW 21-28 Heerjansd 20-14 Volendam 19-27 WGZ 20-13 hoofdklasse c Flevo Boys-WOG 0-1, sc Genemuiden- ACV 1-1. WHC-IJsselmeervogels 1-2, HZ- W-Nunspeet 2-0, Be Quick'28-Ótym- pia'28 2-0, Drachtster Boys-Urk 0-0, DVS'33-Harkemase Boys 4-0 2e Paasdag: Nunspeet-Drachtster Boys 4- 4, WOG-WHC 3-3, ACV-IJsselmeervogels 2-2, Flevo Boys-Olympia'28 1-3, Be Quick'28-HZW 0-1 IJss'vogels 20-52 Harkemase B 19-26 Urk 21-40 Olympia'28 21-25 Genemuiden 21-40 ACV 20-23 Be Quick'28 20-35 WHC 21-21 W0G 21-31 HZW 18-18 DVS'33 21-30 Drachtster B 20-18 Flevo Boys 21-27 Nunspeet 20- 7 eerste klasseb RWH-Excelsior P 4-0, Delta Sport-Ter Leede 4-1, Zwaluwen VI-W0R 0-3. Strijen 19-46 RWH 19-22 Ter Leede 19-42 T0GR 19-20 Gravenz 19-41 D0T0 19-19 Delta Sport 19-33 KRV 19-19 Spijkenisse 19-29 Excelsior P 19-12 WOR 19-28 Zwaluwen V 19-11 tweedeklassec 3-0. 2e Paasdag: Hoofddorp-Honslersdijk 0-3, Leiden-Monster 0-1 JAC 19-38 PECDenH 18-27 HV0+ 19-38 Honselersd 19-24 Voorschot 19-32 Leiden 19-22 Monster 19-32 KMD 19-19 Lyra 19-28 DSVP 19-17 Forum Sp 19-28 Hoofddorp 18-11 Derde periode Voorschoten 4-8 Lyra 4-8 Honselersd 4-8 HV0 4-7 derde klasse a Alphia-Oegstgeest 2-4, UVS-Duinoord 4-2, Hazerswoudse Boys-Lugdunum 0-3, LFC- RCL 1-5, Kagia-Valken'68 scheidsr.no. 2e Paasdag: TAVV-Duinoord 1-2, Lugdu- num-Oegstgeest 1-1, UVS-DS0 3-2. RCL 19-44 UVS 18-23 Lugdunum 18-43 Oegstgeest 18-23 DSO 18-38 Alphia 19-20 Valken'68 18-32 Hazersw B 17-15 TAW 18-26 Duinoord 18-12 Kagia 18-25 LFC 19- 4 derde periode vierde klasse a BSC'68-Sleutels 0-3, Woubrugge-SJC 3-3, LSW'70-Koudekerk 4-1 2e Paasdag: Sleutels-MVKV 4-1, Noot- dorp-SJC 2-1, BSC'68-Moerkapelle 0-2. Nootdorp 18-41 Moerkapel 19-21 SV'35 19-40 Woubrugge 17-19 MVKV++ 19-37 Koudekerk 19-19 Sleutels 18-36 Blauw Zw 18-17 LSVV'70 19-28 BSC'68 18-17 SVOW 19-25 SJC 17- 5 derde periode Sleutels 8-18 Nootdorp 8-17 SV'35 8-18 MVKV++ 8-14 vijfde klasse a DW0-KSD 4-2, Roodenburg-Archipel Or- nas 2-0, De Jagers-GWS 3-3 (restant). Do- CoS-Abbenes 1-7 DoCoS-KSD 1-3 GWS- VCL 2-2, FC Zoetermeer-DWO 0-7 Abbenes+ 19-51 Foreholte 19-23 DW0 17-39 Roodenburg 15-21 De Jagers 19-37 Marine 18-14 VCL 17-36 Archipel/0. 17-12 GWS 19-25 DoCoS 19- 6 KSD 15-23 Zoetermeer 16-5

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 21