Personeel Personeel Personeel Personeel Personen Willem S/opa Medewerker financiële administratie m/v /"administratief medewerker bestuurszaken m Research voor Beleid Holding h[_ 0 Op zoek naar een (bij)baar in de avonduren? #•0 van den Bergh Willem van den Bergh maakt deel uit van de 's Heeren Loo Zorggroep te Amersfoort. Willem van den Bergh is een centrum voor zorg, advies en innovatie ten behoeve van mensen met een verstandelijke beperking en maakt deel uit van de 's Heeren Loo Zorggroep te Amersfoort. Bij het Willem van den Bergh-Zorgcentrum nemen ongeveer 1.500 mede werkers deel aan het arbeidsproces. Wij zijn op zoek naar een voor 36 uur per week Functie-inhoud: verantwoordelijk voor de uitvoering van de huuradministratie van de personeels- flat en woningen in beheer van de Willem van den Bergh stelt facturen en declaraties op naar externe relaties en draagt zorgt voor de debiteurenbewaking verzorgt de managementinformatie naar budgethouders verzorgt de projectadministratie levert een bijdrage aan het jaarwerk. Functie-eisen: MEAO BE/BA aangevuld met MBA, dan wel studerend hiervoor ervaring met de AS/400 kennis van FIS is een pré. er worden hoge eisen gesteld aan communicatieve vaardigheden, nauwkeurig heid, representativiteit, verantwoordelijkheid en eigen initiatief. Gezien de identiteit van het zorgcentrum is een christelijke levensovertuiging gewenst. Salaris De functie is conform het FWG ingedeeld in functiegroep 35 (maximaal f 3.996,- bruto per maand bij een fulltime dienstverband). De CAO voor het Ziekenhuis wezen is van toepassing. Inlichtingen Voor nadere informatie kunt u zich richten tot de heer A. Hoek, hoofd Admini stratie, telefoonnummer 071 - 364 21 39. Sollicitatie Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen te richten aan mevrouw M.A. Kret, assistent Personeelsconsulent. Uw gegevens worden vertrouwelijk en volgens de sollicitatiecode behandeld. Willem van den BerghZwarteweg 20, 2201 AC Noordwijk (ZH). Telefoon (071) 364 21 00. gemeente leiderdorp aantrekkelijke woon- en werk- De gemeente Leiderdorp is een gemeente aan de rand van het Groene Hart van Zuid-Holland met ruim 24.000 inwoners en een hoog voorzieningen- De Afdeling Burgerzaken is op zoek naar een kandidaat voor de functie voor 24 uur per week Functie-inhoud: De werkzaamheden zijn vooral gericht op - toetsing op volledigheid van aanvragen in het kader van de Algemene Plaatselijke Verordening, Drank- en Horecawet, Win kelsluitingswet, Wet op de Kansspelen. Wet openbare Manifesta ties en kapverordening; - bewaking van voortgang van de behandeling van aanvragen en verzorgen van de administratieve afhandeling; - advisering inzake vergunning verstrekking, - ontwikkeling van de plaatselijke uitvoeringspraktijk m.b.t. vergun ningverlening; - behandelen van marktaangelegenheden. Functie-eisen: Van belangstellenden voor deze functie wordt gevraagd: - een afgeronde mbo-opleiding richting "bestuurlijk-juridisch", - ervaring met genoemde werkzaamheden bij een gemeente of andere overheidsinstelling, - een werkhouding die aspecten als accuratesse, flexibiliteit, zelf standigheid, verantwoordelijkheid in zich heeft en die het werken in teamverband niet in de weg staat, - goede communicatieve en schriftelijke vaardigheden. Arbeidsvoorwaarden: Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en bedraagt maximaal f 4.216,- bruto per maand bij een formele arbeidsduur van 36 uur per week (functieschaal 6). Voorts zijn de gebruikelijke rechtspositieregelingen van toepassing Inlichtingen: Nadere informatie over deze functie kunt u krijgen bij de heer B van Eijck, hoofd van de afdeling Burgerzaken telefoon (071) 54 54 860 Sollicitaties: Sollicitaties kunt u tot 14 dagen na het verschijnen van deze oproep richten aan burgemeester en wethouders van Leiderdorp, onder vermelding van "vacature BUZ/2/0399". Etnische minderheden, vrouwen en gehandicapten zijn binnen de gemeente sterk ondervertegenwoordigd. Er wordt naar gestreefd om, uitgaande van de geldende functie-eisen, een persoon uit bovengenoemde groepen te benoemen. Zij worden dan ook nadrukkelijk verzocht te solliciteren Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. INDEL Industriële Elektronica is een agentschap/distributeur van elektronica componenten binnen de Benelux. Onze relaties bevinden zich in de TOP van de industrie, waaronder fabrikanten van telecommunicatie-, industriële-apparatuur en consumentenelectronica. Applicaties waar de componenten voornamelijk in gebruikt worden zijn o.a.: Power Supplies, Power Management, Microprocessor, Telecommunicatie en Audio/Video. Met een hoge mate van service en betrokkenheid kunnen wij als kleine organisatie onze klanten een toegevoegde waarde bieden. Om vanuit ons nieuwe kantoor te Sassenheim de produktgerichte ondersteuning verder uit te breiden zijn wij op zoek naar een: Componenten produktspecialist Functie-omschrijving: Ondersteuning van de componenten naar R&D afdelingen van afnemers. Opstellen van nieuwe produktintroducties naar klanten en media. Het introduceren van de componenten bij bestaande en nieuwe klanten. In overeenstemming met de logistiek beheerder het voorbereiden van offertes. Functie-eisen: MBO of HBO-niveau elektronica. Ervaring in een technische (evt. commeriële) functie. Inzicht op componentniveau van electronica-schakelingen en applicaties. Zeer zelfstandig kunnen werken, goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal. Leeftijd idee: 24 t/m 30 jaar, flexibele en klantvriendelijke instelling, rijbewijs B. Binnen een ongedwongen werksfeer met internationale contacten wordt een unieke functie geboden met goede doorgroei mogelijkheden. De groei en verdere uitbreiding zal mede zijn of haar verdienste zijn. Uw sollicitatiebrief met cv. kunt u richten aan INDEL T.a.v. Dhr. T. de Leeuw, postbus 201, 2170 AE Sassenheim. Voor vragen bel 0252-214849 of stuur een email naar indel@wxs.nl verpleeghuis Leythenrode Leythenrode in Leiderdorp is een interkerkelijk verpleeghuis annex reactiveringscentrum, met een capaciteit van 180 bedden (60 psychogeriatrie en 120 somatiek) en een afdeling dagbehandeling met 17 plaatsen. Ons geheel gerenoveerde verpleeghuis beschikt uitsluitend over één- en tweepersoonskamers Op alle gedifferentieerde afdelingen staat de bewonersgerichte zorg centraal. In Leythenrode werken circa 400 mensen De afdeling Personeel en Organisatie is. met ingang van 1 juni 1999. op zoek naar een secretaresse m/v voor&O-itur per week (55.55%)) Functie-inhoud U verricht alle voorkomende werkzaamheden ten behoeve van de personeelsadministratie alsmede secretariaatswerkzaamheden met behulp van Word 97. U assisteert de staffunctionaris P&O bij het uitvoeren van het personeelswerk. Het betreft een functie met een grote mate van zelfstandigheid in een plezierige werkomgeving. Werktijden De werktijden zijn woensdag en donderdag van 08.30 uur tot 17.00 uur en vrijdagochtend van 08.30 uur tot 12.30 uur. Uw collega werkt op maandag en dinsdag. Inlichtingen en sollicitatie U kunt voor inlichtingen over de functie bellen met mevrouw M. van Kleef, staffunctionaris P&O, telefoon (071589 92 42 (behalve op 7 april a.s.). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen sturen aan verpleeghuis Leythenrode, Functie-eisen - een afgeronde secretaresse-opleiding en ruime administratieve ervaring op een personeelsafdeling (bij voorkeur in de gezondheidszorg): - representatief en goede communicatieve vaardigheden; - zelfstandig en nauwkeurig kunnen werken en eigen werkzaamheden kunnen indelen: - organiseren en prioriteiten stellen. Arbeidsvoorwaarden De functie is ingedeeld in functiegroep 35 en ook de overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Ziekenhuiswezen. t.a.v. mevrouw M. van Kleef, Postbus 4210, 2350 CB Leiderdorp, onder vermelding van vacature nummer 99.23. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. verpleeghuis Leythenrode, Hoogmadeseweg 55, 2351 CP Leiderdorp medewerker postbehandeling m/v Het bureau Interne Zaken heeft een ondersteunende en faciliterende functie op het gebied van informatievoorziening ten opzichte van de organisatie. De medewerkers van het bureau zijn onder meer belast met archivering en postbehandeling. Het actief en passief aanbieden van informatie dient ter ondersteuning van de primaire processen in de organisatie. Hierbij is de post behandeling van essentieel belang. Binnen een klein team wordt de postbehandeling vormgegeven en verder uitgebouwd. Hiervoor wordt in de komende periode het postregistratiepakket van CIOB, Post4u ingevoerd. Functie-inhoud: Als medewerker postregistrs werking van de inkomende er voortgangs-. verblijfplaats- er schrijft u de procedures vooi Tevens introduceert u nieuw belast met de kwaliteitszorg cie bent u verantwoordelijk voor de ver- uitgaande post, waaronder de registratie-, afdoeningsadministratie. Daarnaast be- postbehandeling en adviseert u hierover. werkmethoden en werkwijzen U bent dienstverlening a organisatie met betrekking tot de postbehandeling en u bent applicatie beheerder van het pakket Post4u. Tenslotte verricht u overige voorkomende werkzaamheden binnen het bureau. De door ons gezochte collega heeft een opleiding op havo-niveau, aangevuld met de opleiding sod-l en eventueel sod-ll module d. Daarnaast heeft u ervaring met genoemde werkzaamheden, inclusief de toepassing van en bekendheid met geautomatiseerde postregistratie systemen. Bekendheid met het pakket Post4u strekt tot aanbeveling. U werkt zelfstandig en accuraat, gaat doortastend te werk en bent flexibel. Tenslotte beschikt u over organisatorisch inzicht en heeft inzicht in de ontwikkelingen op het vakgebied. Ons aanbod: Deze functie biedt u volop de gelegenheid tot verdere ontwikkeling van uw kwaliteiten in een boeiende werkomgeving met enthousiaste collega's, waarin initiatief zeer op prijs wordt gesteld. Wij bieden uitstekende arbeidsvoorwaarden op basis van de collectieve regelingen bij de sector gemeenten. Het salaris is afhankelijk van opleiding en werkervaring en bedraagt, exclusief 8% vakantietoeslag, maximaal f4 620.—(schaal 7). Overige informatie: Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen n het bureauhoofd Interne Zaken de heer J.J. Visser, doorkiesnummer (071) 342 82 20 Sollicitaties: Als deze functie aansluit bij uw capaciteiten en ambities nodigen wij u van harte uit uw schriftelijke sollicitatie te zenden aan: College van burgemeester en wethouders van Rijnwoude, Postbus 115, 2394 ZG Hazerswoude-Rijndijk. Research voor Beleid Holding BV is de moedermaat schappij voor vijf dochterondernemingen: Research voor Beleid, Research voor Beleid International, ISEO Marketing Research, SWOKA, Instituut voor strategiscl consumentenonderzoek en Key Net marketing services Research Facilitair Bedrijf ondersteunt de vijf werkmaa schappijen. De Holding telt ongeveer 150 medewerken Op de afdeling administratie is ruimte voor: Twee administratief medewerken m/v (40 uur per week) Medewerker salaris- en financiële administratie De functie: - het verzorgen van financiële boekingen - het ondersteunen van de salarisadministratie - het bijhouden van de urenadministratie - overige administratieve werkzaamheden Medewerker projectadministratie De functie: - het verzorgen van managementinformatie - het invoeren van projecten en budgetten - het verzenden van facturen - debiteuren- en crediteurenbewaking - ondersteuning directie - overige administratieve werkzaamheden Uw profiel voor beide functies: - VWO/MBO met relevante werkervaring - bij voorkeur kennis van Exact, Word en Excel - leeftijd 22 tot 25 jaar Belangstellenden richten hun sollicitatiebrief met cv aan: Research Facilitair Bedrijf Postbus 985, 2300 AZ Leiden experia Staff Operations Support Staff Operations Support (SOS) is een afdeling van Experian Nederland een organisatie die de informatiestromen bij haar opdrachtgevers in got banen leidt. SOS levert haar bijdrage door het ondersteunen en/of overne van administratieve verwerkingsprocessen middels het detacheren van mi werkers bij opdrachtgevers. Vanwege haar constante groei is SOS op zoe naar enthousiaste collega's. Voor een project in Hoofddorp zijn wij op zoek naar enthousiaste: Medewerkers klanten administratie r Fulltime parttime Trefwoorden: teamspeler en enthousiast De medewerker klanten-administratie maakt deel uit van het huidige operationele team. Het team draagt zorg voor het invoeren, verwerken en uitzoeken van alle klanten- en orderaanvragen. Deze worden verwerkt in een geautomatiseerd systeem. Wat wij voor deze functie van u verwachten: - affiniteit met het invoeren en verwerken van alpha-numerieke gegevens; - ervaring met de gangbare software-pakketten; - goed in teamverband functioneren; - een enthousiast persoon; - een LBO of MBO-werkniveau. (Leerling) order-entry medewerkers rr Gedurende de avonduren en zaterdag Trefwoord: teamspeler De werkzaamheden bestaan uit het verwerken en beoordelen van aanvragen van klanten. De gegevens worden in een geautomatiseerd systeem vastgelegd. U maakt deel uit van een enthousiast team. Na een gedegen inwerk- en begeleidingsperiode voert u zelfstandig uw taken u Functie-eisen: - affiniteit in het verwerken van en werken met gegevens; - ervaring met de gangbare software pakketten in een Windows-omgeving; - accuraat; - (bij voorkeur) meerdere avonden en de zaterdag beschikbaar; - werktijden zijn van maandag tot en met vrijdag in de avonduren en op zaterdag overdag. Voor de functie geldt: - een goede opleiding en begeleiding; - een concurrerend salaris; - zeer afwisselende werkzaamheden; - goed bereikbaar met openbaar vervoer; - de reiskosten worden vergoed; - u werkt in een gezellig team aan de gezamenlijke doelstellingen. Als u interesse heeft om van een van de bovenstaande functies een succ te maken, vragen wij u zo snel mogelijk te reageren. U kunt een brief met CV sturen naar: Experian Nederland B.V. Staff Operations Support T.a.v. Ivo Caminada Mangaanstraat 25 2544 DV Den Haag Telefoon: (070) 440 44 72 E-mail: ivo.caminada@experian.nl

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 44