Personeel Personeel Personeel Personeel Personet Vakantie Skarni a iiraiiiiiiiiiiiimiiiiiBBi; Vertegenwoordiger 'n carrière in de keuken Ooms Avenhorn Holding bv uitvoerders m/v Crouzet Keukenadviseur m/v ROY4LCkNIN ZATERDAG 3 APRIL 1999 tof Verkoopsters gevraagd Voor onze vestigingen inLeiderdorp en Oegstgeest zijn wij op zoek naar enthousiaste verkoopsters. De voor ons geschikte kandidaten zijn commercieel, flexibel, service- en klant gericht, mode- en trendbewust en heb ben ervaring in vergelijkbare functies. Leeftijdindicatie: 18-30 jaar. I' f' Als deze baan je aanspreekt neem dan contact op met Margot of Sigrid. Tel 071-5172932 Je horizon verbreden... Research voor Beleid Holding is een groot landelijk onder zoeksbureau met een uniek karakter. Dataverzameling is onderdeel van deze holding en Is verantwoordelijk voor de uitvoering van onderzoeksprojecten in opdracht van vijf dochterondernemingen: Research voor Beleid; Research voor Beleid International; ISEO Marketing Research.- SWOKA, Instituut voor strategisch consumentenonderzoek en Key Net marketing .„dat kan bij Research voor Beleid Holding. We zoeken doorgaans interviewers die bij ons willen werken aan de uitvoering van beleids-, markt- en consumenten onderzoek. Voor meer informatie over de werkzaamheden en de lopende projecten kun je tussen 9.00 en 12.00 uur bellen (071) 5241515 -verzameling^J r Beleid Holding Schipholweg 13-15. Leiden - Zandbergen World's finest meat Zandbergen is een mondiaal opererende importeur van vlees. Ons afzetgebied omvat heel Europa en daarbuiten. Via onze medewerkers vindt een intensieve uitwisseling plaats van kennis, ervaring, wensen, behoefte en ideeën. Al onze diensten zijn erop gericht onze afnemers zoveel mogelijk werk en zorgen uit handen te nemen. Met ons geavanceerd computersysteem, eigen wagenpark en onze goede voorraadplanning kunnen wij adequaat inspelen op de wensen van onze klanten. Per direct hebben wij plaats voor een: Ass. controller m/v De werkzaamheden U bent verantwoordelijk voor de vastlegging en controle van administratieve gegevens U verricht ondersteunende werkzaamheden m.b.t. de management informatie U assisteert de financieel directeur U voert diverse ad-hoc werkzaamheden uit Het profiel Opleiding op HEAO/SPD niveau Een aantal jaren aantoonbare ervaring met geautomatiseerde administratie van een groot bedrijf Affiniteit met en kennis van automatisering U heeft de ambitie en capaciteit om mee te groeien met de ontwikkelingen van het bedrijf. Belangstellenden worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie te richten aan: Zandbergen World's Finest Meat t.a.v. Dhr. W. van der Horst Industrieweg 66 2382 NW Zoeterwoude RDP Vakantie Recreatie is Nederlands grootste dagbladcombi natie op het gebied van toerisme en recreatie. Met een effectieve oplage van ruim 1.530.000 exemplaren, goed voor een bereik van 4 milji reislustige Nederlanders. Het hoogheemraadschap van Rijnland is binnen een gebied van ruim 100.000 ha met ruim 1 1/4 miljoen inwoners in de provincies Noord- en Zuid-Holland verant woordelijk voor waterkering, water beheersing en water kwaliteit. Het personeels bestand van het hoog heemraadschap bestaat uit ca. 475 medewerkers, waarvan ongeveer 2/3 werkzaam is op het kan toor te Leiden en de ove rigen op 45 installaties verspreid over het gehele gebied. Rijnland Bij de hoofdafdeling Waterbeheer is een vacature ontstaan voor een Medewerker geografisch informatiesysteem m/v De hoofdafdeling Waterbeheer met ruim 100 formatieplaatsen is o.a. belast met planvorming, waterbe- heersprojecten, vergunningverlening, toezicht en controle en laboratorium onderzoek. Voor de uitvoering van deze werk zaamheden zijn een aantal omvang rijke gegevensbestanden aanwezig. De gegevensbestanden worden bij gewerkt en geraadpleegd door een zestal onderling afgestemde en samenhangende geautomatiseerde (deel-)systemen, waarvan Waterbe heer de hoofdgebruiker is. Elk deel systeem heeft een eigen applicatiebe heerder. Het afgelopen jaar is aan de reeds bestaande systemen de GIS-applicatie GIS-ZES toegevoegd. Uw belangrijkste taak is het invoe ren en bijhouden van (waterschaps)- gegevens in het geografisch infor matiesysteem. In eerste instantie zal dit gericht zijn op het opstellen van leggers en beheerregisters van de primaire waterkeringen en de boezemwateren. In dat kader gaat u tevens kaartmateriaal ver vaardigen en gegevens(bestanden) beheren. U werkt daartoe nauw samen met de GIS-coördinator/ applicatiebeheerder. Dat betekent onder meer het op een doelmatige manier inwinnen, controleren en verwerken van gegevens in de GIS-database en het assisteren van uw collega's bij het gebruik van de informatie systemen. Voor deze functie zoeken wij iemand met een mbo-opleiding; bij voorkeur met ervaring in een soortgelijke func tie. Ervaring met geografische informa tiesystemen, cad-systemen, integraal waterbeheer en civiele techniek vormt een pre U bent pragmatisch, accuraat en beschikt over goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring maximaal f 5.268,-- (max. schaal 8) bruto per maand op basis van een 38-urige werkweek. Als secundaire arbeidsvoorwaarden kent Rijnland o.a. een collectieve regeling voor ziektekosten bij het IZA, een financiële tegemoetkoming voor kin deropvang en mogelijkheden m.b.t ouderschapsverlof en opleidingen. Inlichtingen kunnen worden inge wonnen bij de heer ir. P. v d Berg, tel. (071) 516 82 19 (tijdens kantooruren). Benoeming vindt bij Rijnland plaats na het overleggen van een verklaring omtrent het gedrag. Uw sollicitaties kunt u binnen twee weken na het verschijnen van dit blad richten aan het hoofd Personeel en Organisatie van het Hoogheemraad schap van Rijnland, mevrouw C.P Jong, Postbus 156, 2300 AD Leiden, onder vermelding (op brief en enveloppe) van het vacaturenummer 99-WAB-1 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prjjs gesteld. Ooms Avenhorn Holding bv behoort tot de groep middelgrote aannemingsbedrijven. Met vestigingen op diverse plaatsen in Noord- en Zuid- Holland is het bedrijf in West-Nederland bij een breed publiek bekend als aannemingsbedrijf van uiteenlopende grond-, weg- en waterbou w kundige werken. Daarnaast ontplooit de onderneming in zowel binnen- als buitenland gebied van woningbouw en de produktie van (asfalt-/bouwstoffen Voor het versterken van ons uitvoerdersteam van onze GWW-divisie zijn wij op zoek naar enthousiaste: die de verantwoording krijgen over de dagelijkse leiding van diverse projecten. Functie-informatie: voorbereiding van een werk/project op locatie; zelfstandig bewaken t.a.v. de voortgang en kwaliteit van elk type werk/project op onderdelen; zelfstandig plannen, aansturen en bijsturen van werkzaamheden. Functie-eisen: HTS Weg- en Waterbouw; ervaring in uitvoering en voorbereiding; goede communicatieve vaardigheden. Uw brief met C.V. kunt u richten aan dhr, J.M. Schoute, hoofd personeelszaken, Postbus 1,1633 ZG Avenhorn (bezoekadres: Scharwoude 9. Scharwoude). Crouzet BV is het verkoopkantoor in Nederland van de Franse multinational Crouzet Automatismes met wereldwijd meer dan 2.000 medewerkers. Crouzet ontwikkelt, produceert en verkoopt industriële automatiseringscomponenten zoals: plc's, tijdrelais, tellers, controle/meetrelais, veiligheidscomponenten, micro- en eindschakelaars, pneumatiek, motoren en solid state relais. Crouzet biedt de industriële automatiseringsmarkt de volgende merken: - Crouzet - Syrelec - Kübler Ter versterking van ons verkoopteam zijn wij op zoek naar een Technisch-commercieel Binnendienstmedewerker (m/v) Functie-informatie: Verstrekken van adviezen aan onze klanten Maken van offertes Uitwerken en opvolgen van binnenkomende orders Onderhouden van contacten met leveranciers Functie-eisen: Goede technische opleiding (MTS-niveau) Commerciële en administratieve vaardigheden Kennis van de Engelse en/of Franse taal Ervaring in soortgelijke functie is wenselijk Crouzet biedt u: Een bedrijf met innoverende producten Een uitdagende baan bij een succesvolle organisatie Een aangename werksfeer Een goed salaris met prima secundaire arbeidsvoorwaarden Herkent u zich in dit profiel? Stuur dan uw brief met uw c.v. naar de heer R. Ypenburg Crouzet bv, Industrieweg 17, 2382 NR Zoeterwoude. Tel. (071) 541 11 21. verpleeghuis Leythenrode Leythenrode in Leiderdorp is een interkerkelijk verpleeghuis annex reactiveringscentrum, met een capaciteil 180 bedden (60 psychogeriatrie en 120 somatiek) en een afdeling dagbehandeling met 17 plaatsen. Ons gerenoveerde verpleeghuis beschikt uitsluitend over één- en tweepersoonskamers. Op alle gedijferentit afdelingen staal de bewonersgerichte zorg centraal. In Leythenrode werken circa 400 mensen. Wilt u werken met JONGEREN of mensen die INTENSIEVE ZORG nodig hebben? Voor deze somatische afdelingen zoeken wij kandidaten voor de functie van ziekenverzorgende m/v afdeling Jongeren; vacaturenummer 99.24 afdeling Intensieve Zorg; vacaturenummer 99.25 minimaal 32 uur per week (88.88%); alle diensten volgens rooster Functie-eisen voor de afdelingen Jongeren en Intensieve zorg - diploma ziekenverzorgende of MDGO-VP, - zowel zelfstandig als in teamverband kunnen - creatief en flexibel zijn en het bezitten van goede contactuele eigenschappen. Functie-eis voor de afdeling Jongeren - affiniteit met jongeren. H< l Functie-eisen voor de afdeling Intensieve Zo^ - kennis en vaardigheden in de problematiek van de ouder wordende mens; j h1 - belangstelling voor terminale zorg; j - affiniteit met verpleegtechnische handelingen bi ziekenverzorgenden die op flexibele tijden willen werken; vacaturenummer 99.26 De werktijden worden in overleg vastgesteld U krijgt een min./max. contract. Ons aanbod voor alle vacatures Het salaris is ingedeeld in functiegroep 35 en ook de overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Ziekenhuiswezen. or Dl :ve Inlichtingen en sollicitatie U kunt voor inlichtingen omtrent vacature nummers 99.24 en 99.25 bellen met mevrouw S. Kemeling, coördinator. Voor inlichtingen omtrent vacaturenummer 99.26 kunt u bellen met de heer R. Salverda. Ons telefoonnummer (071) 589 92 42. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 10 dagen na het verschijnen van de advertentie sturen naar verpleeghuis Leythenrode. t.a.v. mevrouw M. van KI staffunctionaris, Postbus 4210, Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. verpleeghuis Leythenrode, Hoogmadeseweg 55, 2351 CP Leiderdorp At Keur geeft jong talent volop de ruimte! Heb |e gevoel voor kleur, vorm en ruimte, een opleiding op MBO-niveau£ Ben je representief. kun je goed omgaan met mensen en ben je thuis op de PCj Dan loont het beslist om op deze advertentie te reageren, want wij zi|n dringd op zoek naar talent voor de functie van Na een gedegen opleiding ontvang je onze cliënten, speelt adequaat in op hun keukenwensen en helpt hen met het maken van de optimale keuze Vervolgens vertaal je deze wensen in heldere offertes en zorg je voor een corrd afhandeling van de orders. Een modern computersysteem staat je daarbij ter beschikking Tevreden klanten zijn je ultieme doelstelling en je hebt de wil flair om dit te bereiken. Naast direct al een goed salaris en aanvullende voorwaarden bieden we |e een gevarieerde functie met ruimte voor eigen invulling binnen een enthousiast te« van medewerkers. Bij gebleken geschiktheid zijn er goede doorgroeimogelijkhe Je handgeschreven sollicitatie, graag uiterlijk 2 weken na verschijnen van dit bl t.a.v de heer A J. Agterberg. Voor meer informatie over de functie kun je hem overdag bereiken op telefoonnummer 023 - 516 07 60 KFllR IWTFRIPUR Pnel-h..e 1 mi 9IWR RM Haarlem KEUR INTERIEUR, Postbus 1501, 2003 BN Haarlem Heringa weg 6, (Industrieterrein Waarderpolder), 2031 BW Haarlem Royal Canin is een Franse fabrikant van premium kwaliteit droog honden- en kattenvoer met een uniek voedingsconcept "voeding op maat". Ze bekleedt een leidende positie op de Europese en Nederlandse markt. De Royal Canin producten worden in Nederland verkocht door de gespecia liseerde detailhandel en dierenartsen. Naast de bewuste honden en kattenliefhebbers zijn de belangrijkste gebruikers o.a. kennels, catteries, dierenpensions en honden scholen. Royal Canin Nederland B.V. is een actieve verkoop- en marketingorganisatie met ruim 30 medewerkers. Royal Canin Nederland B.V. Postbus 63 5460 AB Veghel Telefoon (0413) 318400 ISO 9002 gecertificeerd Ter versterking van onze afdeling verkoop buitendienst zijn wij zoek naar een enthousiaste en ambitieuze voor kynologen, fanciers en dierenartsei RAYON ZUID- NOORD-HOLLAND - UTREC Taakomschrijving: Na een gedegen interne training zullen de belangrijkste taken uitbreiden en onderhouden van contacten en het geven van vo technische adviezen aan dierenartsen, kennelhouders, ca hondenscholen etc. Neemt deel, als voedingstechnisch advise shows, beurzen en tentoonstellingen Functie-eisen: - Commerciële opleiding op MBO-niveau - Ervaring in de buitendienst. - Affiniteit met honden en katten. - Zelfstandig. - Goed analytisch vermogen. - Uitstekende communicatieve vaardigheden. - Woonachtig in het rayon. Wij bieden: Een zelfstandige, uitdagende fulltime baan in een organisai gemotiveerde medewerkers, een goed salaris, uitstekende secj arbeidsvoorwaarden waaronder een auto van de zaak Heeft u belangstelling voor deze veelzijdige functie dan kur? schriftelijke sollicitatie vóór 10 april 1999 sturen aan: Royal Canin Nederland BV - Postbus 63 - 5460 AB Veghel t.a.v. Personeelszaken Onder vermelding van nummer 99Zlf Voor inlichtingen kunt u telefonisch contact opnemen met dhr van Stiphout, technical manager. Telefoonnummer 0413-3181/fff. ih:

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 36