Personeel Personeel Wijkziekenverzorgenden (m/v) Ywwmwi LICATIEBEHEER lorg en Zekerheid Wij verwelkomen graag enkele commerciële accountmanagers Leven ZATERDAG 3 APRIL 1999 917 Bij mevrouw de Vries is twee jaar geleden de diagnose Diabetes Mellitus gesteld. Voor haar is de hulp van een wijkzieken verzorgende een uitkomst. Wilma komt haar twee maal per dag helpen bij het injecteren van de insuline. ALPHACARE ALPHACARE Zorgorganisatie Z-H is een jonge, dynamische, multidisciplinaire stichting en door het Ministerie van VWS landelijk erkend als kruisorganisatie en kraamcentrum. ALPHACARE is daarmee bereikbaar voor ziekenfondscliënten en particulier verzekerden als 2e thuis- en kraamzorgaanbieder in de AWBZ-regio van Zorg Zekerheid. Daarnaast exploiteert de stichting twee kinderdagverblijven onder de naam Alphakids. In verband met de toenemende vraag naar flexibele en kwalitatieve thuiszorg zijn wij per direct ter versterking van het huidige team in de regio LEIDEN op zoek naar gemotiveerde Voor dag-, avond- en nachtdiensten of weekenddiensten of standbydiensten. Functie-inhoud: De zorgverlening aan (chronische) zieken, gehandicapten en bejaarden in de thuissituatie. De verschillende soorten werkzaamheden zijn zowel curatief als preventief en gericht op de zelfzorg en stimulering van de zelfredzaamheid van de cliënt. Gevraagd: Diploma ziekenverzorgende of vergelijkbaar Applicatie wijkziekenverzorgende Rijbewijs B (voorkeur) Enthousiaste, flexibele instelling Signalerend en sociaal vermogen Cliëntgericht kunnen denken en handelen Doorzettingsvermogen Mee willen werken aan de groei van Alphacare Geboden: Contract voor bepaalde tijd (een jaar) Uitzicht op contract voor onbepaalde tijd Parttime werken mogelijk Salariëring volgens CAO Thuiszorg Spaarloonregeling en pensioenfonds PGGM Prettig werkklimaat met open communicatie Zelfstandige en veelzijdige baan Groeiende professionele organisatie Solliciteren: Indien u geïnteresseerd bent in deze functie dan kunt u uw sollicitatiebrief met Curriculum Vitae (zonder postzegel) opsturen naar ALPHACARE, Antwoordnummer 10375, 2400 WB Alphen a/d Rijn. U kunt rekenen op een persoonlijke behandeling van uw reaktie; de gesprekken starten op 12 april. Voor meer informatie kunt u op 6 en 7 april tussen 15.00 en 17.00 uur bellen met Hubert Stolk, personeelsfunktionaris, telefoon (0172) 417488. ALPHACARE Zorgorganisatie Zuid-Holland voor elke zorgvraag op ieder moment, van - 9 maanden tot 700 Thuiszorg - Kraamzorg - Kinderopvang - Paramedische diensten. Voor een bedrijf in Voorschoten zijn wij op zoek naar een assistent Sales Operations. Binnen deze functie heeft u veel contact met klanten en gedetacheerde werknemers. Tevens komen hier een aantal administratieve taken bij kijken zoals facturatie en contractenadministratie. Gevraagd wordt: HBO-werk- en -denkniveau; Engels en een commerciële insteek. Bent u geïnteresseerd? Kom dan snel langs voor meer informatie. U kunt vragen naar Karlatt van der Kuil. Unique Uitzendburo, Turfmarkt 7, Leiden. Tel 071-5125841. unique uitzend Unique mensen maken he Party Bowlingcentre 'De Oude Tol' is een omvangrijk uitgaanscentrum in het hart van de Bollenstreek. 14 bowlingbanen met computertelling, kegelbanen, bars, barbecue, diverse zalen, een gerenommeerde keuken en steengrill restaurants zorgen voor een veelzijdig horecaproduct. Wij zoeken zo spoedig mogelijk een enthousiaste RESTAURANTKELNER/SERVEERSTER zowel full-time als part-time! Functie-eisen: - leeftijd vanaf 20 jaar - ervaring in het a la carte werk - werktijden vnl. 's avonds en in het weekend Geboden wordt: Interesse? Bel nu 0252-216850. I Party Bowlingcentre I Sassenheim Hoofdstraat 147 - 2171 BA - Tel. 0252-216850* - Fax 0252-232241 Intcrseco is ccn onderzoek*- en adviesbureau dat diensten ver leent in het specialistische seg ment van de be vei I igi ngszorg. De medewerkers van Interseco deden hun ervaring en inzich ten op bij gespecialiseerde onderdelen van de Nederlandse pohtie-organisatie en bedrijlsbe- veiligingsdicnsten van multina tionale ondernemingen. Interse co werd opgericht ui 1 UNS eu is gevestigd m 's-Gravcnhage. Sinds 1996 maakt Intcrseco deel uit van de Moret Ernst Young-orgauisatie. Zij is daar binnen een zelfstandige dienst verlenende eenheid die nauwe samenwcrkiiigsbanden onder houdt niet de afdeling forensic service s met specialisten binnen de management consultancy maatschap en niet kenniseenhe den in de juridische sector Directiesecretaresse De organisatie Interseco heeft het begnp 'kwaliteit' hoog in het vaandel staan. De directiesecretaresse bij Interseco vervult hierin een belangrijke functie en is een onmisbare schakel in onze organisatie. De functie De werkzaamheden bestaan uit een geva rieerd takenpakket, waaronder het verzor gen van de correspondentie, het zelfstandig behandelen van de telefoon, notuleren en agendabeheer. Natuurlijk ligt de nadruk voor de directiesecretaresse op de onder steuning van de directie. Daarnaast wordt er een coördinerende rol in de dagelijkse werkzaamheden verwacht die worden uit gevoerd door het secretariaat. Het profiel Interseco denkt aan een opgewekte en flexibele collega die past in ons gezellige team en die bereid is mee te denken en ini tiatieven te nemen die het werk en de sfeer op kantoor ten goede komen. Je beschikt over werkervaring in een vergelijkbare functie en beheerst de Nederlandse en Engelse taal uitstekend. Communicatief ben je sterk en je bent gewend zelfstandig te werken. Tevens beschik je over voldoen de werkervaring met MS Word. Het aanbod Interseco bied je de gelegenheid deel uit te gaan maken van een succesvolle onderne ming die toonaangevend is binnen de bevei- ligings- en onderzoeksbranche. Je kunt rekenen op een goed pakket primaire en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw reactie Is je interesse gewekt, stuur dan binnen 10 dagen na het verschijnen van deze adverten tie een brief naar de heer G.I.R. Cornelis, Hoofd Algemene Zaken, Postbus 97704, 2509 GC in Den Haag. Voor meer infor matie kan je ook bellen met mevrouw De Graaf-Veldman onder telefoonnummer: 070-3399900. De divisie Verzekeringen verleent service aan de bestaande klanten en werft nieuwe klaiil zowel individueel als collectief. Binnen de divisie werken 230 mensen binnen vier afdelil verkoop, klantenservice, back office en applicatiebeheer. De infrastructuur van de autonl™ sering zal van een DOS-omgeving (karakter georiënteerd) naar een YVindows-omgeving (grafisch georiënteerd) worden veranderd. Voor de divisie Verzekeringen zoeken wij een - hel vaststellen van onderhoud, het doen van wijzigingsvoorstellen. voeren van acceptatietesten, opstellen van handleidingen, verzorf FUNCTIE-INHOUD: Als hoofd applicatiebeheer bent u de spin in het web tussen automatisering en de gebrul" U bent verantwoordelijk voor de coaching en begeleiding van 5 applicatiebeheerders en materiedocent l' zorgt ervoor dat alle gebruikerswensen van de divisie naar de centrale» matisenngsafdeling worden vertaald en u begeleidt de gebruikers bij het testen van de a™ gepaste informatiesystemen. I' laciliteert alle voorkomende werkzaamheden die vallen u| applicatiebeheer, zoals het informatiesystemen, t van kennisoverdracht, beheren van gegevens en verstrekken van ad-hoi Veel werkzaamheden worden in projectverband uitgevoerd U kunt dan projectleidei olte nemer zijn. U werkt intensief samen met de hoofden van de afdelingen van de divisie bu Verzekeringen en de dienst Informatie Communicatie Technologie. fs m rbi FUNCTIE-EISEN: en U heeft een informaticaopleiding op HBO-niveau U bent een enthousiasmerend profes» en u beschikt over aantoonbare leidinggevende ervaring en capaciteiten. U bent in staat lï vorm te geven aan veranderingsprocessen en u heeft uitstekende communicatieve vaardjf1 heden met gevoel voor verhoudingen. Daarnaast heeft u affiniteit met de uitvoering vanjj' :iale verzekeringen en de administt afhandeling daar ARBEIDSVOORWAARDEN: teli Het salaris bedraagt afhankelijk van opleiding en ervaring minimaal 3.521,- en maxinPP' 5.182.- bruto pet maand op basis van een 34-urige werkweek, conform schaal 9 van j 7 CAO voor de Zorgverzekeraars. Een uitloop naar schaal 10 met maximaal 6.058,- bru^ per maand behoort op termijn tot de mogelijkheden Tevens kent Zorg en Zekerheid 8 an vakantiegeld en 8,33% eindejaarsuitkering en goede secundaire arbeidsvoorwaarden Zivve INFORMATIE: Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer G.C. van det divisiemanager Verzekeringen, telefoon (071) 535 .75 07. SOLLICITATIE: Wij ontvangen uw schriftelijke sollicitatie graag uiterlijk 19 april a s L' kunt uw sollici sturen naar Zorgverzekeraar Zorg en Zekerheid, dienst Personeel en Organisatie, t.a v mevrouw H J Filemon, HR-Adviseur, Postbus 400. 2300 AK Leiden Een assessment kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Dat wil toch iedereen Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Het bedrijf Nationale-Nederlanden is één van de grootste verzekeraars in Nederland met circa 5.000 medewerk(st)ers en maakt deel uit van ING Groep. Het bedrijf is veelzijdig en dynamisch en speelt voortdurend in op de jongste ont wikkelingen in onze maatschappij. De kwaliteit en inzet van onze medewerk(st)ers zijn daarbij bepalend. Voor de regio Noordwest zijn wij momenteel op zoek naar account managers Leven voor onze buitendienst. De functie Onze producten worden via onafhankelijke verzekerings kantoren op de markt gebracht. Daarbij worden deze kantoren ondersteund door onze buitendienst. Als account manager bent u verantwoordelijk voor de omzet bij nieuwe en bestaande relaties. U adviseert over het dienstenpakket van de maatschappij. Ook op commercieel, marketing- en managementgebied bent u een capabele gesprekspartner. U analyseert de markt en voert verschillende operationele taken uit. Wat wij van u vragen Naast een HBO-diploma beschikt u over een voor deze representatieve functie onontbeerlijke commerciële instelling, communicatieve eigenschappen, relevante werkerva ring en een rijbewijs-B. U krijgt bij ons een gedegen interne opleiding van vier maanden. Daarna wordt u ingezet in onze buitendienst. Wij verwachten dat u bereid bent zich in uw werkgebied te vestigen. Onze tegenprestaties In een dynamische werkomgeving bieden wij u een afwisse lende baan met volop ruimte voor (verdere) ontwikkeling. Uiteraard mag u rekenen op interessante arbeidsvoor waarden, zoals een bij uw functie passend salaris, een dertiende maand en winstdeling, een goede premievrije pensioenregeling, een bonus- en bedrijfsspaarregeling en een gunstige autoregeling. De sollicitatieprocedure Heeft u belangstelling voor deze functie? Stuur of fax dan uw brief met c.v. binnen 14 dagen naar: Nationale-Nederlanden, t.a.v. mw. G.J. Meijer, locatiecode B.05.029, Postbus 93160, 2509 AD Den Haag. Telefoon: 070 - 513 98 02. Fax: 070 - 513 08 08. E-mail: Ghislaine.meijer@mail.ing.nl Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectie procedure. Nadere informatie over de functie kunt u telefonisch inwinnen bij Ghislaine Meijer. Nationale-Nederlanden

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 24